ALPINA EVEREST RUN
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-09-23
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 8.848 km
Zgłoszonych : 139
Wystartowało : 115
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 115
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.848km
Czas
brutto
8.848km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HERCOG Piotr 140Salomon Suunto TeamM36-491M 100:00:0300:35:59.7000:36:03.60 4:0414,7
2KITA Michał 53pędzący w miejscuM36-492M 200:00:0200:36:13.6000:36:16.25+00:00:124:0514,7
3WRÓBEL Mariusz 31SOBAS TEAMM36-493M 700:00:0200:38:47.5000:38:50.00+00:02:464:2313,7
4PĘKALA Krzysztof 124M36-494M 1000:00:0600:39:34.9500:39:41.35+00:03:374:2813,4
5KOWALIK Andrzej 41Bieg OpolskiM36-495M 1100:00:0200:39:57.7000:40:00.50+00:03:564:3113,3
6DERENCZ Michał 95M36-496M 1200:00:0400:39:56.6500:40:00.90+00:03:574:3013,3
7THIER Dominik 23KS KandaharM36-497M 1600:00:0500:41:55.0000:42:00.45+00:05:564:4412,7
8SZPINEK Marcin 62TUTU TeamM36-498M 1700:00:0500:41:57.5500:42:02.95+00:05:594:4412,7
9PIŁAT Michał 47M36-499M 1800:00:0500:41:59.6000:42:04.70+00:06:014:4412,6
10TOPOLSKI Marcin 42BKB Victoria BrzeskoM36-4910M 1900:00:0500:42:55.5500:43:01.15+00:06:574:5112,4
11GROCHOWSKI Wojciech 19Klub Wysokogórski WarszawaM36-4911M 2100:00:0300:44:00.8000:44:04.35+00:08:004:5812,1
12MIECH Szymon 21M36-4912M 2600:00:0500:45:34.6000:45:40.20+00:09:365:0911,6
13SOBIERAJ Aleksander 40OLO TeamM36-4913M 2900:00:0900:46:21.7000:46:31.10+00:10:275:1411,4
14TOMASZEWICZ Sylwester 60NABIEGOWKACH.PLM36-4914M 3200:00:0500:46:38.6000:46:44.50+00:10:405:1611,4
15PŁASKOCIŃSKI Robert 33Pro-Run WrocławM36-4915M 3400:00:1300:46:48.2000:47:01.65+00:10:585:1711,3
16JACEWICZ Karol 78MoloMoloM36-4916M 3500:00:0500:46:57.7000:47:02.70+00:10:595:1811,3
17SZACH Andrzej 93M36-4917M 3800:00:1200:48:02.7000:48:14.85+00:12:115:2511,1
18WOŁOSZYN Piotr 104OBIBOKIM36-4918M 3900:00:0600:48:21.9500:48:28.05+00:12:245:2711,0
19KWOLIK Daniel 115M36-4919M 4100:00:1200:48:40.9000:48:53.55+00:12:495:3010,9
20GODLEWSKI Tyberiusz 106M36-4920M 4400:00:1100:49:19.1000:49:30.70+00:13:275:3410,8
21NOWAKOWSKI Leszek 61M36-4921M 4500:00:1000:49:32.3000:49:42.65+00:13:395:3510,7
22JÓSKOWSKI Bogdan 38REKOWO BIEGAM36-4922M 4800:00:0700:50:20.3500:50:27.70+00:14:245:4110,5
23SMOLAN Marcin 94M36-4923M 4900:00:0700:50:21.5000:50:29.15+00:14:255:4110,5
24MARCINKOWSKI Piotr 11OSW TRI TEAMM36-4924M 5000:00:0900:50:28.2000:50:37.90+00:14:345:4210,5
25KLEPACZ Piotr 113M36-4925M 5100:00:1100:50:44.8000:50:56.30+00:14:525:4410,5
26SIEKIERZYŃSKI Radosław 100M36-4926M 5700:00:0400:53:25.8000:53:30.30+00:17:266:029,9
27ZAWADZKI Łukasz 3M36-4927M 5800:00:0900:53:23.5000:53:32.75+00:17:296:029,9
28KIRKIEWICZ Ireneusz 66Kolega Maćka OławaM36-4928M 6200:00:1100:54:20.3000:54:32.00+00:18:286:089,8
29PRASZELIK Łukasz 29M36-4929M 6300:00:0700:54:53.0000:55:00.35+00:18:566:129,7
30KANECKI Mirek 8Kowary BiegająM36-4930M 6500:00:0600:55:02.1500:55:09.00+00:19:056:139,6
31GĄSIOROWSKI Michał 63M36-4931M 6600:00:0800:55:04.5000:55:12.65+00:19:096:139,6
32JUCHA Rafał 118M36-4932M 6800:00:1400:57:29.4500:57:44.35+00:21:406:299,2
33CZUKIEWSKI Łukasz 99M36-4933M 7000:00:0800:58:33.9500:58:42.75+00:22:396:379,1
34STEFANIAK Jacek 83KB LUPUS OLEŚNICAM36-4934M 7500:00:1301:04:23.7001:04:37.20+00:28:337:168,2
35KRUZEL Rafal 46Biegowe MisieM36-4935M 7700:00:0801:06:17.8001:06:26.65+00:30:237:298,0
36SZAŁAPSKI Marcin 35BMC ŁódźM36-4936M 7800:00:0601:07:16.0001:07:22.05+00:31:187:367,9
37HRYŃKÓW Tomasz 44M36-4937M 7900:00:0001:08:41.5501:08:41.55+00:32:377:457,7
Znaleziono 37 wynik(ów)