Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-06-12
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 9 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 56
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 52
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.5km | 4.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP42
1.5km
Babia
4.2km
Czas
netto
9km
Czas
brutto
9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JAWORSKI Zbigniew 669...KLUSZKOWCEM21M 100:00:0800:44:3601:04:25.6501:04:34.00 7:098,4
2KIDOŃ Robert 619ORAWARUNLIPNICA MAŁAM11M 200:00:0700:46:4501:06:38.2501:06:46.20+00:02:127:248,1
3TABIŚ Przemysław 644KRAKÓWM12M 300:00:0900:47:3801:07:19.9501:07:29.15+00:02:547:288,0
4WARMUZ Bartłomiej 6746BPDZAWOJAM13M 400:00:0700:50:5401:13:26.2501:13:34.15+00:09:008:097,4
5PACHUT Maksymilian 659MY ENDURANCE COACHING TEAMSŁOPNICEM14M 500:00:0800:52:1701:14:12.2001:14:20.65+00:09:468:147,3
6KUCEK Wojciech 677LIPNICA WIELKAM15M 600:00:0900:52:4701:17:25.0001:17:34.45+00:12:598:367,0
7ŁASKI Mateusz 628SUSKA GRUPA BIEGOWALANCKORONAM16M 700:00:0801:02:0401:26:17.3001:26:26.05+00:21:519:356,3
8SZUKAŁA Michał 618KRAKÓWM17M 800:00:0700:55:4201:27:40.1001:27:48.00+00:23:149:446,2
9MAGNUCKI Adam 658MYSŁOWICEM18M 900:00:0801:02:0201:31:43.4001:31:52.25+00:27:1710:115,9
10KULAWIK Bartek 633KRAKOWM22M 1000:00:1001:02:5601:34:48.1501:34:59.10+00:30:2210:325,7
11BOGATZKI Marek 634CHORZÓWM19M 1100:00:1101:06:1601:37:12.1001:37:23.45+00:32:4610:485,6
12ANDRÓSZOWSKI Mateusz 636GDAŃSKM110M 1200:00:1301:06:3801:38:32.1001:38:45.15+00:34:0610:565,5
13RECLIK Łukasz 680PSZCZYNAM23M 1300:00:0201:09:2001:39:19.0001:39:21.00+00:34:5311:025,4
14WRÓBEL Jakub 638TROMBIKIWADOWICEM24M 1400:00:1001:08:0401:41:45.8501:41:55.85+00:37:2011:185,3
15ŁAPA Piotr 672AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAM25M 1500:00:0901:13:4601:44:30.7001:44:39.85+00:40:0511:365,2
16KUCHARSKI Krystian 631SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM111M 1600:00:1201:11:3101:44:59.2501:45:11.75+00:40:3311:395,1
17JURKOWSKI Szczepan 607SUSKA GRUPA BIEGOWAOSIELECM112M 1700:00:0901:17:0701:48:21.4001:48:30.45+00:43:5512:025,0
18JAWOR Mateusz 642KRAKÓWM113M 1800:00:1201:14:4001:49:20.2501:49:32.35+00:44:5412:084,9
19KRZYŚKO Krzysztof 653BANINOM26M 1900:00:1301:18:3101:49:36.5001:49:49.65+00:45:1012:104,9
20GAWRON Jarosław 620GERIATRIK TEAMNOWY TARGM27M 2000:00:1601:17:3901:52:33.1001:52:49.25+00:48:0712:304,8
21NOZDRYŃ-PŁOTNICKI Marcin 667KALISZM28M 2100:00:1501:17:4201:54:15.2001:54:30.50+00:49:4912:414,7
22HAIDA Marcin 661ŚWIETOCHŁOWICEM29M 2200:00:1501:16:4101:56:04.1001:56:19.15+00:51:3812:534,7
23KAWCZYŃSKI Bartosz 643MILANÓWEKM114M 2300:00:0901:19:0901:57:16.6501:57:26.40+00:52:5113:014,6
24WNUK Mirosław 655KRAKÓWM31M 2400:00:1201:18:4101:59:14.7501:59:27.50+00:54:4913:144,5
25WŁUDARA Mateusz 610KBKS RADOMSKORADOMSKOM115M 2500:00:0801:23:4302:00:34.6502:00:42.80+00:56:0913:234,5
26FLORCZYK Łukasz 604WARSZAWAM116M 2600:00:1001:20:2402:00:47.0002:00:57.35+00:56:2113:254,5
27JESSA Andrzej 648BIEGACZE JÓZEFA NOJIPĘCKOWOM32M 2700:00:1101:18:1802:07:21.0002:07:32.95+01:02:5514:094,2
28JAGIELSKI Piotr 605RUDA ŚLĄSKAM210M 2800:00:1401:27:2102:10:47.0002:11:01.65+01:06:2114:314,1
29OLSZEWSKI Kamil 679HAGER SPORT TEAMMYSŁOWICEM117M 2900:00:0901:31:0702:15:01.0002:15:10.15+01:10:3515:004,0
30TUŁAK Norbert 606UNLIMITED 2.0KRAKÓWM118M 3000:00:1101:25:1202:18:46.8502:18:58.40+01:14:2115:253,9
31KULCZYCKI Łukasz 632ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹM211M 3100:00:1401:36:2202:24:59.4502:25:14.05+01:20:3316:063,7
32PALUCH Lukasz 673XBRAIN TEAMCHORZÓWM212M 3200:00:1001:50:1302:33:03.1502:33:13.60+01:28:3717:003,5
33STASIAK Mateusz 671TRAINERS.ORGŁÓDŹM213M 3300:00:1003:38:53.6503:39:04.00+02:34:2824:192,5
Niesklasyfikowani
STABRAWA Marcin 641MYSŁOWICEM2DNF DNF01:31:42 DNF DNF DNF--
SKRABURSKI Piotr 668AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIEGDAŃSKM2DNF DNF01:36:55 DNF DNF DNF--
NIEWIAROWSKI Jarosław 663BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM2DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 36 wynik(ów)