Organizator : | Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 129 |
Wystartowało : | 117 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 117 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FILIPIAK Jakub | 22 | KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK | OSIEK NAD NOTECIĄ | M18-29 | 00:17:48 | |
2 | SZYMAŃSKI Sylwester | 105 | ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:17:53 | |
3 | WOJTKIEWICZ Mateusz | 331 | KB Dziesiątka Białogard | BIAŁOGARD | M18-29 | 00:18:18 | |
4 | JANISZEWSKI Marek | 321 | Drutex | BYTÓW | M30-39 | 00:18:21 | |
5 | WOŹNIAK Grzegorz | 119 | AKTYWNA KRAJENKA | KRAJENKA | M30-39 | 00:18:57 | |
6 | WITKIEWICZ Eryk | 113 | KB Dziesiątka Białogard | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:19:44 | |
7 | TRĘBSKI Krzysztof | 108 | #ZABIEGANINOCĄ1 | OKONEK | M40-49 | 00:20:03 | |
8 | CUBER Wojciech | 14 | #ZABIEGANINOCĄ1 | ZŁOTÓW | M30-39 | 00:20:08 | |
9 | DOMAŃSKI Andrzej | 19 | KALISKA | M40-49 | 00:20:12 | ||
10 | CENTKA Jakub | 13 | ZŁOTÓW | M18-29 | 00:20:16 | ||
11 | ZYCH Krzysztof | 125 | TRIUMF SŁAWOBORZE | SŁAWOBORZE | M30-39 | 00:20:41 | |
12 | WARDĘGA Mateusz | 110 | ULKS BARWICE | LUBOSTRONIE | M18-29 | 00:21:00 | |
13 | GRZESIK Eugeniusz | 28 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:21:01 | |
14 | PICK Tomasz | 83 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:21:03 | |
15 | WNUK Stanisław | 116 | WIELKI KLINCZ | M50-59 | 00:21:04 | ||
16 | RYNDAK Mariusz | 93 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:21:09 | ||
17 | KUŚNIERZ Mateusz | 250 | DYMINEK | M18-29 | 00:21:10 | ||
18 | PIASZCZYŃSKI Maciej | 82 | BIAŁY BÓR | M30-39 | 00:21:19 | ||
19 | WITKIEWICZ Magda | 114 | KB Dziesiątka Białogard | BIAŁOGARD | K40-49 | 00:21:26 | |
20 | KRUKOWSKI Adam | 56 | DRZONOWO | M30-39 | 00:21:28 | ||
21 | KUŚNIERZ Paweł | 249 | DYMINEK | Drużyna | 00:21:37 | ||
22 | PELA Dariusz | 79 | PELO-BORKI | ŁUBIANKA | M30-39 | 00:21:38 | |
23 | PSUJEK Seweryn | 88 | DIAMENT SWIESZYNO | STARZNO | M30-39 | 00:21:40 | |
24 | KONKEL Agnieszka | 47 | KB Dziesiątka Białogard | KOSZALIN | K30-39 | 00:21:50 | |
25 | JABŁOŃSKI Andrzej | 34 | CZARNE | M40-49 | 00:21:51 | ||
26 | GAŁAN Leszek | 25 | ZŁOCIENIEC | M50-59 | 00:21:54 | ||
27 | ŁAWNICZAK Justyna | 63 | #ZABIEGANINOCĄ1 | ZAKRZEWO | K30-39 | 00:21:59 | |
28 | ROMANOWSKI Przemysław | 89 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M30-39 | 00:21:59 | |
29 | OSTROWSKI Marian | 49 | ZŁOCIENIEC | M60-69 | 00:22:03 | ||
30 | CAŁA Bartosz | 11 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | M40-49 | 00:22:08 | |
31 | KOZŁOWSKI Bartosz | 52 | BIAŁY BÓR | M30-39 | 00:22:12 | ||
32 | RUŻYŁO Szymon | 92 | CZŁUCHÓW | M18-29 | 00:22:18 | ||
33 | ZARĘBA Adam | 123 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:22:27 | ||
34 | KAMIŃSKI Antoni | 40 | 18 PR BIAŁYSTOK | TRZEBIATÓW | M60-69 | 00:22:35 | |
35 | MICHAŁOWSKI Dariusz | 70 | CZARNE BIEGA | CZARNE | M40-49 | 00:22:38 | |
36 | WŁODARCZAK Łukasz | 115 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:22:45 | ||
37 | JANKOWSKI Mariusz | 36 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:22:53 | |
38 | LECKI Seweryn | 60 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M30-39 | 00:22:53 | |
39 | MAZUR Tomasz | 66 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:22:55 | |
40 | SZKOPEK Krzysztof | 103 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:23:04 | ||
41 | KAMIŃSKI Sławomir | 39 | KMP ŚWINOUJŚCIE | TRZEBIATÓW | M30-39 | 00:23:08 | |
42 | KUSIAK Bartłomiej | 58 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:23:09 | ||
43 | GÓRA Agnieszka | 289 | #ZABIEGANINOCĄ1 | OKONEK | K40-49 | 00:23:15 | |
44 | LUBOWIECKI Paweł | 62 | ZŁOCIENIEC | M18-29 | 00:23:21 | ||
45 | KARASIUK Adam | 41 | KOSZALIN | M30-39 | 00:23:24 | ||
46 | IWANIEC Dariusz | 33 | BIEGOLAS KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:23:26 | |
47 | ADASZYNSKI Wiesław | 1 | BOBOLICE | M50-59 | 00:23:36 | ||
48 | CYWIŃSKA Agnieszka | 15 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K30-39 | 00:23:41 | |
49 | CZAJA Andrzej | 340 | ŁĘCZYCA | M50-59 | 00:23:43 | ||
50 | MICERSKI Tomasz | 69 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:23:44 | |
51 | ZARĘBA Anna | 122 | SZCZECINEK | K30-39 | 00:23:46 | ||
52 | THOMAS Daniel | 107 | PRECON POLSKA | JASTROWIE | M30-39 | 00:23:53 | |
53 | POLGUJ Piotr | 86 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK 78-400 | M70+ | 00:24:04 | |
54 | BOROWSKI Tomasz | 7 | PELO-BORKI | MIASTKO | M50-59 | 00:24:11 | |
55 | ZAKIELARZ Jan | 121 | PRECON POLSKA JASTROWIE | SYPNIEWKO11 | M60-69 | 00:24:22 | |
56 | KRASOWSKA Michalina | 54 | FIT FUN | PRZECHLEWO | K30-39 | 00:24:33 | |
57 | SEROWSKI Łukasz | 96 | DRZEWIANY | M30-39 | 00:24:38 | ||
58 | ŚNIEŻKO Marek | 106 | RZECZENICA | M40-49 | 00:24:44 | ||
59 | KUBIŚ Paweł | 57 | RUNDORFINA | SZCZECINEK | M30-39 | 00:24:46 | |
60 | ZAKIELARZ Piotr | 120 | PRECON POLSKA | JASTROWIE | M30-39 | 00:25:00 | |
61 | KOŁODZIEJCZAK Grzegorz | 46 | PARKRUN SZCZECINEK | TUROWO | M40-49 | 00:25:00 | |
62 | RYPULA Pawel | 94 | CHOJNICE | M40-49 | 00:25:08 | ||
63 | PELA Olga | 80 | PELO-BORKI | ŁUBIANKA | K30-39 | 00:25:12 | |
64 | BORDUN Barbara | 5 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 00:25:13 | ||
65 | PIASZCZYŃSKA Magdalena | 81 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 00:25:13 | ||
66 | DRULIK-HOŁUB Marta | 20 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:25:20 | |
67 | NACHYŁA Tadeusz | 75 | CZŁUCHÓW | M60-69 | 00:25:26 | ||
68 | MASZCZAK Paweł | 65 | ZŁOCIENIEC | M30-39 | 00:25:27 | ||
69 | GUTOWSKA Dorota | 30 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K30-39 | 00:25:30 | |
70 | JASIEK Paweł | 37 | #ZABIEGANINOCĄ | ZAKRZEWO | M30-39 | 00:25:40 | |
71 | WILK Artur | 112 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | LICHNOWY | M40-49 | 00:25:41 | |
72 | KONKEL Łukasz | 48 | KOSZALIN | M40-49 | 00:25:48 | ||
73 | STASIOŁEK Konrad | 98 | DOŁUJE | M18-29 | 00:25:49 | ||
74 | BOŻENA Skoczylas | 9 | BIEGAM BO LUBIĘ | OKONEK | K40-49 | 00:26:00 | |
75 | KOLIGAT Anna | 45 | KOSZALIN | K30-39 | 00:26:08 | ||
76 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 4 | MIELENKO | M40-49 | 00:26:12 | ||
77 | MONGIAŁO Marcin | 73 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:26:23 | |
78 | SUCHANOWSKI Zygmunt | 99 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | M50-59 | 00:26:26 | |
79 | PŁATOSZ Magda | 84 | KARLINO | K18-29 | 00:26:27 | ||
80 | AUGUSTYNIAK Grzegorz | 3 | ŚWIDWIN | M40-49 | 00:26:29 | ||
81 | JANKOWSKA Monika | 35 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | K18-29 | 00:26:30 | |
82 | OSOBNIAK Ryszard | 76 | KOSZALIN | M60-69 | 00:26:42 | ||
83 | CZUB Maciek | 17 | SZCZECINEK | M18-29 | 00:26:42 | ||
84 | KAMINSKI Tomasz | 38 | JW1223/24 BATERIA STARTOWA | KOSZALIN | M40-49 | 00:26:54 | |
85 | KRASIŃSKI Witold | 53 | KOSZALIN | M40-49 | 00:26:54 | ||
86 | GRZYSTEK Marcin | 29 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:26:56 | ||
87 | MĄDRZYK Magda | 67 | NIESIŁOWO | K18-29 | 00:26:58 | ||
88 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 16 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:27:06 | ||
89 | PACAN Bartosz | 78 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | M30-39 | 00:27:08 | |
90 | LIPCZEWSKA Justyna | 61 | DRZONOWO | K30-39 | 00:27:15 | ||
91 | USTJANOWSKA Katarzyna | 109 | BIAŁA | K30-39 | 00:27:15 | ||
92 | PACAN Mira | 77 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | K30-39 | 00:27:16 | |
93 | CAŁA Małgorzata | 12 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | K40-49 | 00:27:16 | |
94 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 51 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:27:16 | |
95 | HEJZA Leszek | 32 | OBŁĘŻE | M18-29 | 00:27:24 | ||
96 | DEUS Grzegorz | 18 | SZCZECINEK | M40-49 | 00:27:26 | ||
97 | GAŁAN Joanna | 24 | ZŁOCIENIEC | K50+ | 00:27:35 | ||
98 | WOLSKI Piotr | 23 | ŻELAŹNICA | M50-59 | 00:27:47 | ||
99 | KARNICKI Zygmunt | 43 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:28:08 | |
100 | BORUC Barbara | 8 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | K50+ | 00:28:14 | |
101 | WOŁODKOWICZ Hubert | 117 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M18-29 | 00:28:27 | |
102 | SZCZYPEK Arkadiusz | 102 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M30-39 | 00:28:27 | |
103 | GAŁECKI Robert | 26 | ZŁOCIENIEC | M30-39 | 00:28:30 | ||
104 | WILK Jolanta | 111 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | LICHNOWY | K40-49 | 00:28:30 | |
105 | SZYC Krystyna | 104 | MTS HAMER | MIASTKO | K50+ | 00:28:51 | |
106 | SUPROŃ Izabela | 100 | BIAŁY BÓR | K30-39 | 00:29:32 | ||
107 | MONGIAŁO Aleksandra | 72 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:29:35 | |
108 | BUTOWICZ Adam | 10 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:29:41 | ||
109 | KOWALCZYK Bernard | 298 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:30:13 | ||
110 | MEGGER Agata | 68 | SIEMIANICE | K40-49 | 00:30:48 | ||
111 | BOROWSKA Teresa | 6 | PELO-BORKI | MIASTKO | K50+ | 00:31:06 | |
112 | MARSCHAŁKOWSKA Dorota | 64 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50+ | 00:31:34 | |
113 | SŁOMIŃSKI Sylwester | 97 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M30-39 | 00:31:38 | |
114 | HARASYM Daniel | 31 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M40-49 | 00:31:52 | |
115 | ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz | 2 | SZCZECINEK | M40-49 | 00:32:00 | ||
116 | KARASIUK Renata | 42 | KOSZALIN | K30-39 | 00:32:58 | ||
117 | MUSIĆ Alicja | 74 | OBŁĘŻE | K30-39 | 00:33:34 |
Znaleziono 117 wynik(ów)