BIEG NA 5 KILOMETRÓW | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 230
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1GOLEC Rafał 286Iwonex Drukarnia/ Klub Aktywnych Parkrun SkórzecKRZESK KRÓLOWA NIWAM3000:00:00
2RACZYŃSKA Natalia 430MORSY SIEDLCESIEDLCEK2000:00:00
3BORUTA Anna 367SIEDLCEK5000:00:00
4SOSZYŃSKA Agnieszka 265SUCHOŻEBRYK3000:00:00
5KUKLA Dariusz 273SIEDLCEM4000:00:00
6KANIA Arkadiusz 260SIEDLCEM4000:00:00
7KORZENIOWSKI Tomasz 441Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM3000:00:00
8KORZENIOWSKA Agnieszka 440SIEDLCEK3000:00:00
9MŁYNARZ Kamil 245ŁĘCZNOWOLAM3000:00:06
10KARWOWSKI Wojciech 492Team KopećWARSZAWAM2000:00:06
11PRZESTRZELSKI Kajetan 368SIEDLCEM2000:00:06
12ŻUK Bartosz 269SIEDLCEM2000:00:06
13JASTRZĘBSKI Paweł 469YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4000:00:06
14KĘPKA Marcin 206LUBLINM3000:00:06
15TROJANOWSKI Patryk 420SIEDLCEM2000:00:06
16MAMCARZ Bartłomej 288LUBLINM2000:00:06
17WYSOCKI Rafał 233SIEDLCEM3000:00:06
18KRZYMOWSKI Przemysław 316PERN RunnersSITKIM3000:00:06
19KOKOSZKO Rafał 334MAŁKINIA GÓRNAM2000:00:06
20BUŃKO Tobiasz 2571 BRYGADA PANCERNA DASSIEDLCEM3000:00:06
21ŻUK Marcin 480SIEDLCEM2000:00:06
22CZAPSKI Kacper 287GOLICEM2000:00:06
23KORZENIOWSKA Karolina 505Power TrainingWARSZAWAK3000:00:06
24KOŁODZIEJCZYK Emil 267SIEDLCEM2000:00:06
25SUJKOWSKI Kamil 390SIEDLCEM3000:00:06
26GRABOWSKA Paulina 482SIEDLCEK2000:00:06
27SZELECH Gabriela 486SIEDLCEK2000:00:06
28KOŁACZEK Hubert 278Akademia Wojsk LądowychWIELUŃM2000:00:06
29ZAWADA Paweł 413BartekTrenuje TeamKOBYŁKAM3000:00:07
30DUDA Sebastian 476Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM3000:00:07
31KORYCIŃSKI Andrzej 432WARSZAWAM3000:00:07
32FORYŚ Adrian 467Race Fighter GOSIR Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIM2000:00:07
33KANDER Leszek 369Yulu Run Team SiedlceSIEDLCEM4000:00:07
34KŁOSIŃSKI Rafał 319WielkieDĘBEM4000:00:07
35WIERCIOCH Izabela 314RaceFighter Gosir Dębe WielkieCYGANKAK2000:00:07
36OSIŃSKA Monika 376Biegacze Pomagacze/Dzikie BorsukiŁUKÓWK4000:00:07
37JAREK Anna 323Racefighter Gosir Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:07
38MORAWSKI Jacek 415MD Run TrainingBIAŁYSTOKM5000:00:07
39MARCINIAK Szymon 341MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM2000:00:07
40ŻÓŁKOWSKA Agnieszka 354Zbucki RuchZBUCZYNK4000:00:07
41RZĄŻEWSKA Joanna 302Zbucki RuchZBUCZYNK4000:00:07
42REMISZEWSKI Paweł 222SIEDLCEM3000:00:07
43HYCKOWSKA Aleksandra 216SIEDLCEK3000:00:07
44STEFANIUK Tomasz 338SIEDLCEM3000:00:07
45ZDANIKOWSKI Zygmunt 224HORODŁOM5000:00:07
46STRZAŁKOWSKI Michał 471Morsy SiedlceSIEDLCEM5000:00:07
47PAWLAK Adam 361SIEDLCEM2000:00:07
48CYMERMAN Adrian 248SIEDLCEM3000:00:08
49ZALEWSKI Karol 326Race fighter GOSIR Dębe WielkieWIŚNIEWM3000:00:08
50WYSOKIŃSKI Marcin 202ŁUKÓWM4000:00:08
51ANDRZEJEWSKA Joanna 333lubelskibiegacz.pl TEAMLUBLINK5000:00:08
52WAROWNY Robert 205ŁUKÓWM4000:00:08
53ROKITA Paweł 313Racefighter GOSIR Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:08
53KMIECIK Arkadiusz 407WARSZAWAM4000:00:08
55DANIEL Kamil 201LUBLINM3000:00:08
56PIEKARSKI Piotr 343SIEDLCEM4000:00:08
57GÓRSKA Angelika 466SIEDLCEK3000:00:08
58HERTMAN Marzena 232ŻELKÓW KOLONIAK3000:00:08
59GOTOWICKI Seweryn 455SIEDLCEM4000:00:08
60STRONKOWSKI Jacek 400SIEDLCEM5000:00:08
61JASTRZĘBSKA Sylwia 362WLKS Siedlce Iganie NoweTWORKIK2000:00:08
62ROSA Kasia 332ŻELKÓW KOLONIAK3000:00:08
63MOŻDŻONEK Beata 318ŻELKÓW KOLONIAK3000:00:08
64ROZBICKA Iwona 386ŻELKÓW KOLONIAK4000:00:08
65ZYŚK Natalia 247SIEDLCEK3000:00:08
66KULIK Maciej 283BIAŁA PODLASKAM4000:00:08
67MOŻDŻONEK Krystian 317ŻELKÓW KOLONIAM3000:00:08
68CHRÓST Marcin 355KS-ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:09
69KUBAŚ Arkadiusz 443Klub Aktywnych parkrun SkórzecSKÓRZECM4000:00:09
70JÓŹWIAK Barbara 229Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEK4000:00:09
71CHOMA Marek 417Pędzące LeniwceREPKIM4000:00:09
72NIEDZIÓŁKA Jakub 307Team KopećSIEDLCEM2000:00:09
73HOŁUBIEC Paweł 339Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM4000:00:09
74SIEROCIŃSKI Robert 453Dziki GołoborzySIEDLCEM4000:00:09
75OLSZEWSKI Piotr 447TEAM1431SIEDLCEM4000:00:09
76BIERNACKA Agnieszka 315Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEK3000:00:09
77MARKOWSKI Jarosław 445Spoceni na MaxaSIEDLCEM3000:00:09
78ZDANOWSKI Grzegorz 381RADZIKÓW WIELKIM5000:00:09
79SIEROCIŃSKA Monika 452Dziki GołoborzySIEDLCEK4000:00:09
80KULIK Karol 414Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEM4000:00:09
81BUJALSKI Konrad 258JAKUBIKIM2000:00:09
82DYBCIAK Mateusz 408SIEDLCEM2000:00:09
83OKUNIEWSKI Grzegorz 433Alior Running TeamMIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:09
84IGNACIUK Iwona 398WĘGRÓWK4000:00:09
85LIPIŃSKI Marek 375SIEDLCEM4000:00:09
86ŻABCZYNSKA-KOMOR Anita 465SIEDLCEK4000:00:09
87ZAWIŚLAK Jolanta 262WARSZAWAK5000:00:09
88MITROFANIUK Adam 425SIEDLCEM2000:00:09
89GONDEK Justyna 436LIPNICA MAŁAK2000:00:09
90GŁUCHOWSKA Agnieszka 490SIEDLCEK3000:00:09
91MRÓZ Magdalena 204SIEDLCEK3000:00:09
92KĘDZIERSKI Wojciech 237ZBUCZYNM2000:00:10
93PYZA Krzysztof 347Victus RębkówGARWOLINM3000:00:10
94NEWEL Adam 239SIEDLCEM3000:00:10
95WYSOKIŃSKI Mariusz 439SIEDLCEM4000:00:10
96KRUPA Marek 220WĘGRÓWM4000:00:10
97DUDA Jacek 304PRUSZKÓWM4000:00:10
98PODSIADLIK Łukasz 382OTWOCKM3000:00:10
99CHOJECKI Damian 378SIEDKCEM2000:00:10
100MISZTA Grzegorz 494IWOWEM4000:00:10
101JAREK Katarzyna 380MIŃSK MAZOWIECKIK4000:00:10
102KRUPA Paulina 213WĘGRÓWK2000:00:10
103MONTEWKA DE VALLE Jowita 261CHODÓWK4000:00:10
104KĘDZIERSKA Joanna 242ZBUCZYNK4000:00:10
105KOSSAKOWSKA Dorota 403WĘGRÓWK5000:00:10
106KOSOWSKA Magdalena 399WEGRÓWK3000:00:10
107KOMOSA Ewa 393SOKOŁÓW PODLASKIK3000:00:10
108NIEDZIÓŁKA Marek 435SIEDLCEM2000:00:10
109MIEZIANKO Marek 270ŻELKÓW KOLONIAM3000:00:11
110KOĆ Karol 207SIEDLCEM4000:00:11
111TREBNIO Maciej 501SIEDLCEM2000:00:11
112KRÓL Dariusz 214MIŃSK MAZOWIECKIM4000:00:11
113MATŁACZ Łukasz 225SIEDLCEM4000:00:11
114MITURA Michal 461FC HelmutySIEDLCEM3000:00:11
115KRAKOWSKI Karol 458Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIM4000:00:11
116GŁÓDŹ Jacek 236SIEDLCEM3000:00:11
117WĘGŁOWSKI Witold 364SIEDLCEM4000:00:11
118SOLNICA Alicja 282Klub Aktywnych ParkRun SkórzecCISIE-ZAGRUDZIEK3000:00:11
119KĘDZIERSKI Jacek 234ZBUCZYNM4000:00:11
120DANIELAK Marzena 442KLUB Aktywnych Parkrun SkórzeccKOTUŃK4000:00:11
121ZYCH Monika 421JASIENICAK3000:00:11
122JAGODZIŃSKA Edyta 266SUCHOŻEBRYK3000:00:11
123RYŚ Andrzej 211Judo Masters SiedlceSIEDLCEM4000:00:11
124MITURA Hanna 459SIEDLCEK5000:00:11
125ROZBICKI Zbigniew 495SIEDLCEM4000:00:12
126KARPIŃSKI Marian 268Klub Aktywnych Parkrun SkórzecSKÓRZECM4000:00:12
127MADEJ Monika 377ŁUKÓWK4000:00:12
128KOWALEWSKI Mariusz 356SIEDLCEM4000:00:12
129PIĄTEK Pior 434SIEDLCEM3000:00:12
130KRUK Mariusz 309SIEDLCEM3000:00:12
131KRZEWNIAK Lidia 221PRZYGODYK4000:00:12
132KRZEWNIAK Ewa 254PRZYGODYK2000:00:12
133PIASECKI Łukasz 308SIEDLCEM3000:00:12
134JUREK Dorota 385PrywatnyMIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:12
135WOŹNICA Marta 457Golice TeamGOLICEK4000:00:12
136PAZIEWSKI Daniel 330SIEDLCEM3000:00:12
137PATRA Mirosław 312SIEDLCEM2000:00:12
138SZYSZ Alina 379SIEDLCEK3000:00:12
139JASTRZĘBSKA Barbara 484SIEDLCEK3000:00:12
140BOJANOWSKA Elwira 384MIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:12
141PACIOREK Wiktoria 412NADMAK2000:00:12
142NIEDZIÓŁKA Mateusz 404GRABIANÓWM2000:00:12
143PIWOWARSKI Adam 353BSACMOKOBODYM5000:00:12
144KOŃCA Kacper 336Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEM2000:00:12
145GÓRSKI Łukasz 454Klub aktywnych parkrun SkórzecSIEDLCEM3000:00:13
146KUSAK Adam 481Klub aktywnych parkrun SkórzecSKÓRZECM3000:00:13
147BASZKIEWICZ Paweł 456Zbucki RuchZBUCZYNM4000:00:13
148CHACINSKA Anna 475SIEDLCEK3000:00:13
149CEGIEŁKA Oliwier 394MKP Pogoń SiedlceSIEDLCEM2000:00:13
150ZAWADA Kamila 416KOBYŁKAK2000:00:13
151REMISZEWSKI Stanisław 488SIEDLCEM5000:00:13
152SIWIK Henryka 374SIEDLCEK5000:00:13
153CEGIEŁKA Rafał 357SIEDLCEM4000:00:13
154GIERSZEWSKI Mariusz 219ŻDŻARM3000:00:13
155BIARDZKI Bartek 297ZBUCZYNM3000:00:13
156RACZYŃSKA Iza 499NOWE IGANIEK3000:00:13
157BORKOWSKA Arletta 429MORSY SIEDLCESIEDLCEK4000:00:13
158MEJKA Aneta 327RaceFighter GOSiR Dębe WielkieWARSZAWAK4000:00:13
159ORYSZCZAK Justyna 324SIEDLCEK3000:00:13
160JAKUBAS Agnieszka 345NIWISKIK3000:00:13
161POCHOPIEŃ Paulina 301Iks SiedlceMORDYK2000:00:13
162KORYCIŃSKA Mariola 431WARSZAWAK3000:00:13
163CZERKA Tomasz 391SIEDLCEM3000:00:14
164RING Urszula 293WARSZAWAK3000:00:14
165SOLECKI Dariusz 253Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM5000:00:14
166NIEDZIÓŁKA Anna 402SIEDLCEK3000:00:14
167KRAKOWSKA Małgorzata 450Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIK4000:00:14
168WIERCIŃSKI Daniel 478SIEDLCEM3000:00:14
169KACHNIARZ Tadeusz 405SIEDLCEM3000:00:14
170TROĆ Sebastian 350PURZECM2000:00:14
171JÓŹWIAK Wojciech 493SIEDLCEM2000:00:14
172JASZCZUK Marian 500SIEDLCEM5000:00:14
173SZEWCZAK Magdalena 298SIEDLCEK3000:00:14
174MARCINIUK Agata 507Klub Aktywnych Parkrun SkórzecSIEDLCEK4000:00:14
175ADAMIEC Monika 426MIŃSK MAZOWIECKIK3000:00:14
176MAGIERA Agata 463HOŁUBLAK4000:00:14
177POCHOPIEŃ Patrycja 342Iks SiedlceMORDYK2000:00:14
178POCHOPIEŃ Ewa 328MORDYK5000:00:14
179WOSK Joanna 259Bo jak nie My to Kto?RYKIK5000:00:14
180JASZCZUK Małgorzata 438Morsy SiedlceSIEDLCEK4000:00:14
181MYŚKIEWICZ Monika 437Morsy SiedlceSIEDLCEK4000:00:14
182STAŃSKA Joanna 396SIEDLCEK3000:00:15
183OLEKSIAK Iwona 306Victus RębkówWILKOWYJAK3000:00:15
184OLEKSIAK Przemysław 352Victus RębkówWILKOWYJAM3000:00:15
185CHOMA Grażyna 418Pędzące LeniwceREPKIK4000:00:15
186MLONEK Paweł 383ŻELKÓW KOLONIAM4000:00:15
187BOSEK-WADAS Monika 472SIEDLCEK4000:00:15
188SIDOR-WYSZOMIERSKA Magdalena 428SIEDLCEK3000:00:15
189TULEJ Bożena 276MIŃSK MAZOWIECKIK5000:00:15
190JÓŹWIAK Magda 271SIEDLCEK4000:00:15
191KOMAR Małgorzata 358SIEDLCEK4000:00:15
192DADUŃ Magdalena 462HOŁUBLAK3000:00:15
193SZKOP Piotr 489SIEDLCEM4000:00:15
194LEWANDOWSKA Joanna 470Bemowo BiegaWARSZAWAK4000:00:16
195SIKORSKA Wioleta 422.WARSZAWAK3000:00:16
196MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 212Aktywni Węgrów / Devi Himal TeamWĘGRÓWK4000:00:16
197GRABARCZYK Przemysław 397SIEDLCEM3000:00:16
198DRABIO Maciej 335SIEDLCEM4000:00:16
199KISIELIŃSKA Anna 256SIEDLCEK4000:00:16
200SOŁOWIŃSKI Tomasz 502SIEDLCEM5000:00:16
201MARCINIAK Malwina 285NOWE OPOLEK2000:00:16
202WIŚNIEWSKA Agnieszka 215SIEDLCEK4000:00:16
203WASILUK Ireneusz 303SIEDLCEM4000:00:16
204DZIEWULSKA Marta 264ZBYCZYNK4000:00:16
205WAWRZYNCZAK Anna 231SIEDLCEK4000:00:16
206KONDRACIUK Elwira 252ZBUCZYNK4000:00:16
207KONDRACIUK Karol 249ZBUCZYNM4000:00:16
208SZYMAŃSKA Eliza 238CHOJAK4000:00:16
209BORUTA Jarosław 217SIEDLCEM3000:00:17
210NICEWICZ Jacek 477BKMOKOBODYM4000:00:17
211JÓŹWIAK Kamil 277SIEDLCEM3000:00:17
212RAGO Piotr 497SIEDLCEM3000:00:17
213RAGO Monika 496SIEDLCEK3000:00:17
214PRUSIŃSKA Agnieszka 251SIEDLCEK4000:00:17
215MACIOŁEK Szymon 506SIEDLCEM4000:00:17
216SZYMAŃSKA Zuzanna 241CHOJAK2000:00:17
217WYSOCKI Mateusz 22DRUPIAM2000:00:18
218REJNIAK Leszek 281SIEDLCEM3000:00:18
219CISZEWSKA Magda 498SIEDLCEK3000:00:18
220SOWIŃSKI Michał 503WARSZAWAM4000:00:18
221OSIAK Mateusz 284SIEDLCEM2000:00:18
222TROJANEK Małgorzata 311Klub Zdrowego Stylu ŻyciaKISIELANY ŻMICHYK5000:00:18
223KUKLA Monika 274SIEDLCEK4000:00:18
224PIEKART Dorota 419Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECK4000:00:18
225OLĘDZKA-KULIK Monika 410Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEK4000:00:18
226BIAŁY Jacek 479JKBGARBÓWM4000:00:19
227SZCZERBACIUK Paweł 295SIEDLCEM3000:00:19
228DĘBAŁA Dominik 365KropkaMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:19
229SKORUPKA Anna 409Grupa biegaczy Skorzec BiegaIGANIE NOWEK4000:00:19
230SKÓRA Tomek 411Skórzec BiegaSKÓRZECM4000:00:19
231DĘBAŁA Ilona 366Klub kropkaMIŃSK MAZOWIECKIK2000:00:20
232BALAS Agnieszka 208SIEDLCEK3000:00:20
233PLEJZNEROWSKI Marcin 305Akademia Sportu OtwockOTWOCKM3000:02:01
Znaleziono 233 wynik(ów)