Organizator : | Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o. |
Data : | 2021-08-29 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 306 |
Wystartowało : | 233 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 230 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOLEC Rafał | 286 | Iwonex Drukarnia/ Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | KRZESK KRÓLOWA NIWA | M30 | 00:00:00 | |
2 | RACZYŃSKA Natalia | 430 | MORSY SIEDLCE | SIEDLCE | K20 | 00:00:00 | |
3 | BORUTA Anna | 367 | SIEDLCE | K50 | 00:00:00 | ||
4 | SOSZYŃSKA Agnieszka | 265 | SUCHOŻEBRY | K30 | 00:00:00 | ||
5 | KUKLA Dariusz | 273 | SIEDLCE | M40 | 00:00:00 | ||
6 | KANIA Arkadiusz | 260 | SIEDLCE | M40 | 00:00:00 | ||
7 | KORZENIOWSKI Tomasz | 441 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:00 | |
8 | KORZENIOWSKA Agnieszka | 440 | SIEDLCE | K30 | 00:00:00 | ||
9 | MŁYNARZ Kamil | 245 | ŁĘCZNOWOLA | M30 | 00:00:06 | ||
10 | KARWOWSKI Wojciech | 492 | Team Kopeć | WARSZAWA | M20 | 00:00:06 | |
11 | PRZESTRZELSKI Kajetan | 368 | SIEDLCE | M20 | 00:00:06 | ||
12 | ŻUK Bartosz | 269 | SIEDLCE | M20 | 00:00:06 | ||
13 | JASTRZĘBSKI Paweł | 469 | YULO RUN TEAM SIEDLCE | SIEDLCE | M40 | 00:00:06 | |
14 | KĘPKA Marcin | 206 | LUBLIN | M30 | 00:00:06 | ||
15 | TROJANOWSKI Patryk | 420 | SIEDLCE | M20 | 00:00:06 | ||
16 | MAMCARZ Bartłomej | 288 | LUBLIN | M20 | 00:00:06 | ||
17 | WYSOCKI Rafał | 233 | SIEDLCE | M30 | 00:00:06 | ||
18 | KRZYMOWSKI Przemysław | 316 | PERN Runners | SITKI | M30 | 00:00:06 | |
19 | KOKOSZKO Rafał | 334 | MAŁKINIA GÓRNA | M20 | 00:00:06 | ||
20 | BUŃKO Tobiasz | 257 | 1 BRYGADA PANCERNA DAS | SIEDLCE | M30 | 00:00:06 | |
21 | ŻUK Marcin | 480 | SIEDLCE | M20 | 00:00:06 | ||
22 | CZAPSKI Kacper | 287 | GOLICE | M20 | 00:00:06 | ||
23 | KORZENIOWSKA Karolina | 505 | Power Training | WARSZAWA | K30 | 00:00:06 | |
24 | KOŁODZIEJCZYK Emil | 267 | SIEDLCE | M20 | 00:00:06 | ||
25 | SUJKOWSKI Kamil | 390 | SIEDLCE | M30 | 00:00:06 | ||
26 | GRABOWSKA Paulina | 482 | SIEDLCE | K20 | 00:00:06 | ||
27 | SZELECH Gabriela | 486 | SIEDLCE | K20 | 00:00:06 | ||
28 | KOŁACZEK Hubert | 278 | Akademia Wojsk Lądowych | WIELUŃ | M20 | 00:00:06 | |
29 | ZAWADA Paweł | 413 | BartekTrenuje Team | KOBYŁKA | M30 | 00:00:07 | |
30 | DUDA Sebastian | 476 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:07 | |
31 | KORYCIŃSKI Andrzej | 432 | WARSZAWA | M30 | 00:00:07 | ||
32 | FORYŚ Adrian | 467 | Race Fighter GOSIR Dębe Wielkie | MIŃSK MAZOWIECKI | M20 | 00:00:07 | |
33 | KANDER Leszek | 369 | Yulu Run Team Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:07 | |
34 | KŁOSIŃSKI Rafał | 319 | Wielkie | DĘBE | M40 | 00:00:07 | |
35 | WIERCIOCH Izabela | 314 | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | CYGANKA | K20 | 00:00:07 | |
36 | OSIŃSKA Monika | 376 | Biegacze Pomagacze/Dzikie Borsuki | ŁUKÓW | K40 | 00:00:07 | |
37 | JAREK Anna | 323 | Racefighter Gosir Dębe Wielkie | MIŃSK MAZOWIECKI | K40 | 00:00:07 | |
38 | MORAWSKI Jacek | 415 | MD Run Training | BIAŁYSTOK | M50 | 00:00:07 | |
39 | MARCINIAK Szymon | 341 | MKS POGOŃ SIEDLCE | SIEDLCE | M20 | 00:00:07 | |
40 | ŻÓŁKOWSKA Agnieszka | 354 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | K40 | 00:00:07 | |
41 | RZĄŻEWSKA Joanna | 302 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | K40 | 00:00:07 | |
42 | REMISZEWSKI Paweł | 222 | SIEDLCE | M30 | 00:00:07 | ||
43 | HYCKOWSKA Aleksandra | 216 | SIEDLCE | K30 | 00:00:07 | ||
44 | STEFANIUK Tomasz | 338 | SIEDLCE | M30 | 00:00:07 | ||
45 | ZDANIKOWSKI Zygmunt | 224 | HORODŁO | M50 | 00:00:07 | ||
46 | STRZAŁKOWSKI Michał | 471 | Morsy Siedlce | SIEDLCE | M50 | 00:00:07 | |
47 | PAWLAK Adam | 361 | SIEDLCE | M20 | 00:00:07 | ||
48 | CYMERMAN Adrian | 248 | SIEDLCE | M30 | 00:00:08 | ||
49 | ZALEWSKI Karol | 326 | Race fighter GOSIR Dębe Wielkie | WIŚNIEW | M30 | 00:00:08 | |
50 | WYSOKIŃSKI Marcin | 202 | ŁUKÓW | M40 | 00:00:08 | ||
51 | ANDRZEJEWSKA Joanna | 333 | lubelskibiegacz.pl TEAM | LUBLIN | K50 | 00:00:08 | |
52 | WAROWNY Robert | 205 | ŁUKÓW | M40 | 00:00:08 | ||
53 | ROKITA Paweł | 313 | Racefighter GOSIR Dębe Wielkie | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:08 | |
53 | KMIECIK Arkadiusz | 407 | WARSZAWA | M40 | 00:00:08 | ||
55 | DANIEL Kamil | 201 | LUBLIN | M30 | 00:00:08 | ||
56 | PIEKARSKI Piotr | 343 | SIEDLCE | M40 | 00:00:08 | ||
57 | GÓRSKA Angelika | 466 | SIEDLCE | K30 | 00:00:08 | ||
58 | HERTMAN Marzena | 232 | ŻELKÓW KOLONIA | K30 | 00:00:08 | ||
59 | GOTOWICKI Seweryn | 455 | SIEDLCE | M40 | 00:00:08 | ||
60 | STRONKOWSKI Jacek | 400 | SIEDLCE | M50 | 00:00:08 | ||
61 | JASTRZĘBSKA Sylwia | 362 | WLKS Siedlce Iganie Nowe | TWORKI | K20 | 00:00:08 | |
62 | ROSA Kasia | 332 | ŻELKÓW KOLONIA | K30 | 00:00:08 | ||
63 | MOŻDŻONEK Beata | 318 | ŻELKÓW KOLONIA | K30 | 00:00:08 | ||
64 | ROZBICKA Iwona | 386 | ŻELKÓW KOLONIA | K40 | 00:00:08 | ||
65 | ZYŚK Natalia | 247 | SIEDLCE | K30 | 00:00:08 | ||
66 | KULIK Maciej | 283 | BIAŁA PODLASKA | M40 | 00:00:08 | ||
67 | MOŻDŻONEK Krystian | 317 | ŻELKÓW KOLONIA | M30 | 00:00:08 | ||
68 | CHRÓST Marcin | 355 | KS-ZIELONO CZARNI | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:09 | |
69 | KUBAŚ Arkadiusz | 443 | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | SKÓRZEC | M40 | 00:00:09 | |
70 | JÓŹWIAK Barbara | 229 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | K40 | 00:00:09 | |
71 | CHOMA Marek | 417 | Pędzące Leniwce | REPKI | M40 | 00:00:09 | |
72 | NIEDZIÓŁKA Jakub | 307 | Team Kopeć | SIEDLCE | M20 | 00:00:09 | |
73 | HOŁUBIEC Paweł | 339 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:09 | |
74 | SIEROCIŃSKI Robert | 453 | Dziki Gołoborzy | SIEDLCE | M40 | 00:00:09 | |
75 | OLSZEWSKI Piotr | 447 | TEAM1431 | SIEDLCE | M40 | 00:00:09 | |
76 | BIERNACKA Agnieszka | 315 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | K30 | 00:00:09 | |
77 | MARKOWSKI Jarosław | 445 | Spoceni na Maxa | SIEDLCE | M30 | 00:00:09 | |
78 | ZDANOWSKI Grzegorz | 381 | RADZIKÓW WIELKI | M50 | 00:00:09 | ||
79 | SIEROCIŃSKA Monika | 452 | Dziki Gołoborzy | SIEDLCE | K40 | 00:00:09 | |
80 | KULIK Karol | 414 | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | SIEDLCE | M40 | 00:00:09 | |
81 | BUJALSKI Konrad | 258 | JAKUBIKI | M20 | 00:00:09 | ||
82 | DYBCIAK Mateusz | 408 | SIEDLCE | M20 | 00:00:09 | ||
83 | OKUNIEWSKI Grzegorz | 433 | Alior Running Team | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:09 | |
84 | IGNACIUK Iwona | 398 | WĘGRÓW | K40 | 00:00:09 | ||
85 | LIPIŃSKI Marek | 375 | SIEDLCE | M40 | 00:00:09 | ||
86 | ŻABCZYNSKA-KOMOR Anita | 465 | SIEDLCE | K40 | 00:00:09 | ||
87 | ZAWIŚLAK Jolanta | 262 | WARSZAWA | K50 | 00:00:09 | ||
88 | MITROFANIUK Adam | 425 | SIEDLCE | M20 | 00:00:09 | ||
89 | GONDEK Justyna | 436 | LIPNICA MAŁA | K20 | 00:00:09 | ||
90 | GŁUCHOWSKA Agnieszka | 490 | SIEDLCE | K30 | 00:00:09 | ||
91 | MRÓZ Magdalena | 204 | SIEDLCE | K30 | 00:00:09 | ||
92 | KĘDZIERSKI Wojciech | 237 | ZBUCZYN | M20 | 00:00:10 | ||
93 | PYZA Krzysztof | 347 | Victus Rębków | GARWOLIN | M30 | 00:00:10 | |
94 | NEWEL Adam | 239 | SIEDLCE | M30 | 00:00:10 | ||
95 | WYSOKIŃSKI Mariusz | 439 | SIEDLCE | M40 | 00:00:10 | ||
96 | KRUPA Marek | 220 | WĘGRÓW | M40 | 00:00:10 | ||
97 | DUDA Jacek | 304 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:10 | ||
98 | PODSIADLIK Łukasz | 382 | OTWOCK | M30 | 00:00:10 | ||
99 | CHOJECKI Damian | 378 | SIEDKCE | M20 | 00:00:10 | ||
100 | MISZTA Grzegorz | 494 | IWOWE | M40 | 00:00:10 | ||
101 | JAREK Katarzyna | 380 | MIŃSK MAZOWIECKI | K40 | 00:00:10 | ||
102 | KRUPA Paulina | 213 | WĘGRÓW | K20 | 00:00:10 | ||
103 | MONTEWKA DE VALLE Jowita | 261 | CHODÓW | K40 | 00:00:10 | ||
104 | KĘDZIERSKA Joanna | 242 | ZBUCZYN | K40 | 00:00:10 | ||
105 | KOSSAKOWSKA Dorota | 403 | WĘGRÓW | K50 | 00:00:10 | ||
106 | KOSOWSKA Magdalena | 399 | WEGRÓW | K30 | 00:00:10 | ||
107 | KOMOSA Ewa | 393 | SOKOŁÓW PODLASKI | K30 | 00:00:10 | ||
108 | NIEDZIÓŁKA Marek | 435 | SIEDLCE | M20 | 00:00:10 | ||
109 | MIEZIANKO Marek | 270 | ŻELKÓW KOLONIA | M30 | 00:00:11 | ||
110 | KOĆ Karol | 207 | SIEDLCE | M40 | 00:00:11 | ||
111 | TREBNIO Maciej | 501 | SIEDLCE | M20 | 00:00:11 | ||
112 | KRÓL Dariusz | 214 | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:11 | ||
113 | MATŁACZ Łukasz | 225 | SIEDLCE | M40 | 00:00:11 | ||
114 | MITURA Michal | 461 | FC Helmuty | SIEDLCE | M30 | 00:00:11 | |
115 | KRAKOWSKI Karol | 458 | Pędzące Leniwce | SOKOŁÓW PODLASKI | M40 | 00:00:11 | |
116 | GŁÓDŹ Jacek | 236 | SIEDLCE | M30 | 00:00:11 | ||
117 | WĘGŁOWSKI Witold | 364 | SIEDLCE | M40 | 00:00:11 | ||
118 | SOLNICA Alicja | 282 | Klub Aktywnych ParkRun Skórzec | CISIE-ZAGRUDZIE | K30 | 00:00:11 | |
119 | KĘDZIERSKI Jacek | 234 | ZBUCZYN | M40 | 00:00:11 | ||
120 | DANIELAK Marzena | 442 | KLUB Aktywnych Parkrun Skórzecc | KOTUŃ | K40 | 00:00:11 | |
121 | ZYCH Monika | 421 | JASIENICA | K30 | 00:00:11 | ||
122 | JAGODZIŃSKA Edyta | 266 | SUCHOŻEBRY | K30 | 00:00:11 | ||
123 | RYŚ Andrzej | 211 | Judo Masters Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:11 | |
124 | MITURA Hanna | 459 | SIEDLCE | K50 | 00:00:11 | ||
125 | ROZBICKI Zbigniew | 495 | SIEDLCE | M40 | 00:00:12 | ||
126 | KARPIŃSKI Marian | 268 | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | SKÓRZEC | M40 | 00:00:12 | |
127 | MADEJ Monika | 377 | ŁUKÓW | K40 | 00:00:12 | ||
128 | KOWALEWSKI Mariusz | 356 | SIEDLCE | M40 | 00:00:12 | ||
129 | PIĄTEK Pior | 434 | SIEDLCE | M30 | 00:00:12 | ||
130 | KRUK Mariusz | 309 | SIEDLCE | M30 | 00:00:12 | ||
131 | KRZEWNIAK Lidia | 221 | PRZYGODY | K40 | 00:00:12 | ||
132 | KRZEWNIAK Ewa | 254 | PRZYGODY | K20 | 00:00:12 | ||
133 | PIASECKI Łukasz | 308 | SIEDLCE | M30 | 00:00:12 | ||
134 | JUREK Dorota | 385 | Prywatny | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | 00:00:12 | |
135 | WOŹNICA Marta | 457 | Golice Team | GOLICE | K40 | 00:00:12 | |
136 | PAZIEWSKI Daniel | 330 | SIEDLCE | M30 | 00:00:12 | ||
137 | PATRA Mirosław | 312 | SIEDLCE | M20 | 00:00:12 | ||
138 | SZYSZ Alina | 379 | SIEDLCE | K30 | 00:00:12 | ||
139 | JASTRZĘBSKA Barbara | 484 | SIEDLCE | K30 | 00:00:12 | ||
140 | BOJANOWSKA Elwira | 384 | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | 00:00:12 | ||
141 | PACIOREK Wiktoria | 412 | NADMA | K20 | 00:00:12 | ||
142 | NIEDZIÓŁKA Mateusz | 404 | GRABIANÓW | M20 | 00:00:12 | ||
143 | PIWOWARSKI Adam | 353 | BSAC | MOKOBODY | M50 | 00:00:12 | |
144 | KOŃCA Kacper | 336 | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | SIEDLCE | M20 | 00:00:12 | |
145 | GÓRSKI Łukasz | 454 | Klub aktywnych parkrun Skórzec | SIEDLCE | M30 | 00:00:13 | |
146 | KUSAK Adam | 481 | Klub aktywnych parkrun Skórzec | SKÓRZEC | M30 | 00:00:13 | |
147 | BASZKIEWICZ Paweł | 456 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | M40 | 00:00:13 | |
148 | CHACINSKA Anna | 475 | SIEDLCE | K30 | 00:00:13 | ||
149 | CEGIEŁKA Oliwier | 394 | MKP Pogoń Siedlce | SIEDLCE | M20 | 00:00:13 | |
150 | ZAWADA Kamila | 416 | KOBYŁKA | K20 | 00:00:13 | ||
151 | REMISZEWSKI Stanisław | 488 | SIEDLCE | M50 | 00:00:13 | ||
152 | SIWIK Henryka | 374 | SIEDLCE | K50 | 00:00:13 | ||
153 | CEGIEŁKA Rafał | 357 | SIEDLCE | M40 | 00:00:13 | ||
154 | GIERSZEWSKI Mariusz | 219 | ŻDŻAR | M30 | 00:00:13 | ||
155 | BIARDZKI Bartek | 297 | ZBUCZYN | M30 | 00:00:13 | ||
156 | RACZYŃSKA Iza | 499 | NOWE IGANIE | K30 | 00:00:13 | ||
157 | BORKOWSKA Arletta | 429 | MORSY SIEDLCE | SIEDLCE | K40 | 00:00:13 | |
158 | MEJKA Aneta | 327 | RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie | WARSZAWA | K40 | 00:00:13 | |
159 | ORYSZCZAK Justyna | 324 | SIEDLCE | K30 | 00:00:13 | ||
160 | JAKUBAS Agnieszka | 345 | NIWISKI | K30 | 00:00:13 | ||
161 | POCHOPIEŃ Paulina | 301 | Iks Siedlce | MORDY | K20 | 00:00:13 | |
162 | KORYCIŃSKA Mariola | 431 | WARSZAWA | K30 | 00:00:13 | ||
163 | CZERKA Tomasz | 391 | SIEDLCE | M30 | 00:00:14 | ||
164 | RING Urszula | 293 | WARSZAWA | K30 | 00:00:14 | ||
165 | SOLECKI Dariusz | 253 | Multimedia Runners Puławy | PUŁAWY | M50 | 00:00:14 | |
166 | NIEDZIÓŁKA Anna | 402 | SIEDLCE | K30 | 00:00:14 | ||
167 | KRAKOWSKA Małgorzata | 450 | Pędzące Leniwce | SOKOŁÓW PODLASKI | K40 | 00:00:14 | |
168 | WIERCIŃSKI Daniel | 478 | SIEDLCE | M30 | 00:00:14 | ||
169 | KACHNIARZ Tadeusz | 405 | SIEDLCE | M30 | 00:00:14 | ||
170 | TROĆ Sebastian | 350 | PURZEC | M20 | 00:00:14 | ||
171 | JÓŹWIAK Wojciech | 493 | SIEDLCE | M20 | 00:00:14 | ||
172 | JASZCZUK Marian | 500 | SIEDLCE | M50 | 00:00:14 | ||
173 | SZEWCZAK Magdalena | 298 | SIEDLCE | K30 | 00:00:14 | ||
174 | MARCINIUK Agata | 507 | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | SIEDLCE | K40 | 00:00:14 | |
175 | ADAMIEC Monika | 426 | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | 00:00:14 | ||
176 | MAGIERA Agata | 463 | HOŁUBLA | K40 | 00:00:14 | ||
177 | POCHOPIEŃ Patrycja | 342 | Iks Siedlce | MORDY | K20 | 00:00:14 | |
178 | POCHOPIEŃ Ewa | 328 | MORDY | K50 | 00:00:14 | ||
179 | WOSK Joanna | 259 | Bo jak nie My to Kto? | RYKI | K50 | 00:00:14 | |
180 | JASZCZUK Małgorzata | 438 | Morsy Siedlce | SIEDLCE | K40 | 00:00:14 | |
181 | MYŚKIEWICZ Monika | 437 | Morsy Siedlce | SIEDLCE | K40 | 00:00:14 | |
182 | STAŃSKA Joanna | 396 | SIEDLCE | K30 | 00:00:15 | ||
183 | OLEKSIAK Iwona | 306 | Victus Rębków | WILKOWYJA | K30 | 00:00:15 | |
184 | OLEKSIAK Przemysław | 352 | Victus Rębków | WILKOWYJA | M30 | 00:00:15 | |
185 | CHOMA Grażyna | 418 | Pędzące Leniwce | REPKI | K40 | 00:00:15 | |
186 | MLONEK Paweł | 383 | ŻELKÓW KOLONIA | M40 | 00:00:15 | ||
187 | BOSEK-WADAS Monika | 472 | SIEDLCE | K40 | 00:00:15 | ||
188 | SIDOR-WYSZOMIERSKA Magdalena | 428 | SIEDLCE | K30 | 00:00:15 | ||
189 | TULEJ Bożena | 276 | MIŃSK MAZOWIECKI | K50 | 00:00:15 | ||
190 | JÓŹWIAK Magda | 271 | SIEDLCE | K40 | 00:00:15 | ||
191 | KOMAR Małgorzata | 358 | SIEDLCE | K40 | 00:00:15 | ||
192 | DADUŃ Magdalena | 462 | HOŁUBLA | K30 | 00:00:15 | ||
193 | SZKOP Piotr | 489 | SIEDLCE | M40 | 00:00:15 | ||
194 | LEWANDOWSKA Joanna | 470 | Bemowo Biega | WARSZAWA | K40 | 00:00:16 | |
195 | SIKORSKA Wioleta | 422 | . | WARSZAWA | K30 | 00:00:16 | |
196 | MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna | 212 | Aktywni Węgrów / Devi Himal Team | WĘGRÓW | K40 | 00:00:16 | |
197 | GRABARCZYK Przemysław | 397 | SIEDLCE | M30 | 00:00:16 | ||
198 | DRABIO Maciej | 335 | SIEDLCE | M40 | 00:00:16 | ||
199 | KISIELIŃSKA Anna | 256 | SIEDLCE | K40 | 00:00:16 | ||
200 | SOŁOWIŃSKI Tomasz | 502 | SIEDLCE | M50 | 00:00:16 | ||
201 | MARCINIAK Malwina | 285 | NOWE OPOLE | K20 | 00:00:16 | ||
202 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 215 | SIEDLCE | K40 | 00:00:16 | ||
203 | WASILUK Ireneusz | 303 | SIEDLCE | M40 | 00:00:16 | ||
204 | DZIEWULSKA Marta | 264 | ZBYCZYN | K40 | 00:00:16 | ||
205 | WAWRZYNCZAK Anna | 231 | SIEDLCE | K40 | 00:00:16 | ||
206 | KONDRACIUK Elwira | 252 | ZBUCZYN | K40 | 00:00:16 | ||
207 | KONDRACIUK Karol | 249 | ZBUCZYN | M40 | 00:00:16 | ||
208 | SZYMAŃSKA Eliza | 238 | CHOJA | K40 | 00:00:16 | ||
209 | BORUTA Jarosław | 217 | SIEDLCE | M30 | 00:00:17 | ||
210 | NICEWICZ Jacek | 477 | BK | MOKOBODY | M40 | 00:00:17 | |
211 | JÓŹWIAK Kamil | 277 | SIEDLCE | M30 | 00:00:17 | ||
212 | RAGO Piotr | 497 | SIEDLCE | M30 | 00:00:17 | ||
213 | RAGO Monika | 496 | SIEDLCE | K30 | 00:00:17 | ||
214 | PRUSIŃSKA Agnieszka | 251 | SIEDLCE | K40 | 00:00:17 | ||
215 | MACIOŁEK Szymon | 506 | SIEDLCE | M40 | 00:00:17 | ||
216 | SZYMAŃSKA Zuzanna | 241 | CHOJA | K20 | 00:00:17 | ||
217 | WYSOCKI Mateusz | 22 | DRUPIA | M20 | 00:00:18 | ||
218 | REJNIAK Leszek | 281 | SIEDLCE | M30 | 00:00:18 | ||
219 | CISZEWSKA Magda | 498 | SIEDLCE | K30 | 00:00:18 | ||
220 | SOWIŃSKI Michał | 503 | WARSZAWA | M40 | 00:00:18 | ||
221 | OSIAK Mateusz | 284 | SIEDLCE | M20 | 00:00:18 | ||
222 | TROJANEK Małgorzata | 311 | Klub Zdrowego Stylu Życia | KISIELANY ŻMICHY | K50 | 00:00:18 | |
223 | KUKLA Monika | 274 | SIEDLCE | K40 | 00:00:18 | ||
224 | PIEKART Dorota | 419 | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | SKÓRZEC | K40 | 00:00:18 | |
225 | OLĘDZKA-KULIK Monika | 410 | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | SIEDLCE | K40 | 00:00:18 | |
226 | BIAŁY Jacek | 479 | JKB | GARBÓW | M40 | 00:00:19 | |
227 | SZCZERBACIUK Paweł | 295 | SIEDLCE | M30 | 00:00:19 | ||
228 | DĘBAŁA Dominik | 365 | Kropka | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:19 | |
229 | SKORUPKA Anna | 409 | Grupa biegaczy Skorzec Biega | IGANIE NOWE | K40 | 00:00:19 | |
230 | SKÓRA Tomek | 411 | Skórzec Biega | SKÓRZEC | M40 | 00:00:19 | |
231 | DĘBAŁA Ilona | 366 | Klub kropka | MIŃSK MAZOWIECKI | K20 | 00:00:20 | |
232 | BALAS Agnieszka | 208 | SIEDLCE | K30 | 00:00:20 | ||
233 | PLEJZNEROWSKI Marcin | 305 | Akademia Sportu Otwock | OTWOCK | M30 | 00:02:01 |
Znaleziono 233 wynik(ów)