BIEG NA 5 KILOMETRÓW | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 230
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OSIŃSKA Monika 376Biegacze Pomagacze/Dzikie BorsukiŁUKÓWK401K 400:00:0700:22:27.7000:22:35.60 4:2913,4
2JAREK Anna 323Racefighter Gosir Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIK402K 500:00:0700:23:11.7500:23:19.65+00:00:444:3812,9
3JÓŹWIAK Barbara 229Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEK403K 700:00:0900:23:26.7000:23:35.85+00:00:594:4112,8
4ŻÓŁKOWSKA Agnieszka 354Zbucki RuchZBUCZYNK404K 1100:00:0700:25:58.5500:26:05.95+00:03:305:1111,6
5SIEROCIŃSKA Monika 452Dziki GołoborzySIEDLCEK405K 1200:00:0900:26:03.5000:26:12.75+00:03:355:1211,5
6JAREK Katarzyna 380MIŃSK MAZOWIECKIK406K 1400:00:1000:26:38.6500:26:48.75+00:04:105:1911,3
7CHOMA Grażyna 418Pędzące LeniwceREPKIK407K 1700:00:1500:26:46.9000:27:01.95+00:04:195:2111,2
8RZĄŻEWSKA Joanna 302Zbucki RuchZBUCZYNK408K 1800:00:0700:26:50.1500:26:57.85+00:04:225:2211,2
9KRAKOWSKA Małgorzata 450Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIK409K 1900:00:1400:26:50.9500:27:05.85+00:04:235:2211,2
10IGNACIUK Iwona 398WĘGRÓWK4010K 2100:00:0900:27:02.4500:27:11.95+00:04:345:2411,1
11ŻABCZYNSKA-KOMOR Anita 465SIEDLCEK4011K 2500:00:0900:27:25.9000:27:35.55+00:04:585:2910,9
12MADEJ Monika 377ŁUKÓWK4012K 2700:00:1200:27:47.6500:27:59.65+00:05:195:3310,8
13ROZBICKA Iwona 386ŻELKÓW KOLONIAK4013K 3000:00:0800:28:17.7000:28:26.50+00:05:505:3910,6
14BOSEK-WADAS Monika 472SIEDLCEK4014K 3500:00:1500:29:01.5000:29:17.05+00:06:335:4810,3
15KRZEWNIAK Lidia 221PRZYGODYK4015K 3800:00:1200:29:22.2500:29:34.95+00:06:545:5210,2
16MONTEWKA DE VALLE Jowita 261CHODÓWK4016K 4100:00:1000:29:33.3500:29:44.30+00:07:055:5410,2
17LEWANDOWSKA Joanna 470Bemowo BiegaWARSZAWAK4017K 4600:00:1600:29:59.5000:30:16.40+00:07:315:5910,0
18KĘDZIERSKA Joanna 242ZBUCZYNK4018K 4700:00:1000:30:07.6000:30:18.45+00:07:396:0110,0
19WOŹNICA Marta 457Golice TeamGOLICEK4019K 4900:00:1200:30:19.0000:30:31.25+00:07:516:039,9
20DANIELAK Marzena 442KLUB Aktywnych Parkrun SkórzeccKOTUŃK4020K 5000:00:1100:30:23.2500:30:34.85+00:07:556:049,9
21MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna 212Aktywni Węgrów / Devi Himal TeamWĘGRÓWK4021K 5200:00:1600:30:52.6500:31:09.55+00:08:246:109,7
22BORKOWSKA Arletta 429MORSY SIEDLCESIEDLCEK4022K 5900:00:1300:31:57.8000:32:11.40+00:09:306:239,4
23PRUSIŃSKA Agnieszka 251SIEDLCEK4023K 6000:00:1700:31:58.4500:32:16.20+00:09:306:239,4
24JÓŹWIAK Magda 271SIEDLCEK4024K 6100:00:1500:32:07.9500:32:23.75+00:09:406:259,3
25KISIELIŃSKA Anna 256SIEDLCEK4025K 6300:00:1600:32:10.9500:32:27.75+00:09:436:269,3
26KOMAR Małgorzata 358SIEDLCEK4026K 6600:00:1500:32:22.7500:32:38.10+00:09:556:289,3
27MEJKA Aneta 327RaceFighter GOSiR Dębe WielkieWARSZAWAK4027K 6700:00:1300:32:23.8500:32:37.40+00:09:566:289,3
28MARCINIUK Agata 507Klub Aktywnych Parkrun SkórzecSIEDLCEK4028K 6800:00:1400:32:37.3500:32:51.90+00:10:096:319,2
29MAGIERA Agata 463HOŁUBLAK4029K 7600:00:1400:33:22.8000:33:37.75+00:10:556:409,0
30WIŚNIEWSKA Agnieszka 215SIEDLCEK4030K 7900:00:1600:33:41.4500:33:57.95+00:11:136:448,9
31DZIEWULSKA Marta 264ZBYCZYNK4031K 8600:00:1600:35:27.6000:35:43.95+00:12:597:058,5
32KUKLA Monika 274SIEDLCEK4032K 9200:00:1800:36:50.6000:37:09.10+00:14:227:228,1
33WAWRZYNCZAK Anna 231SIEDLCEK4033K 9400:00:1600:38:25.7500:38:42.20+00:15:587:417,8
34MYŚKIEWICZ Monika 437Morsy SiedlceSIEDLCEK4034K 9500:00:1400:38:32.7500:38:47.15+00:16:057:427,8
35JASZCZUK Małgorzata 438Morsy SiedlceSIEDLCEK4035K 9600:00:1400:38:33.0000:38:47.25+00:16:057:427,8
36SKORUPKA Anna 409Grupa biegaczy Skorzec BiegaIGANIE NOWEK4036K 9900:00:1900:39:22.6000:39:41.95+00:16:547:527,6
37PIEKART Dorota 419Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECK4037K 10000:00:1800:39:22.9500:39:41.45+00:16:557:527,6
38OLĘDZKA-KULIK Monika 410Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEK4038K 10100:00:1800:39:23.4000:39:42.05+00:16:557:527,6
39KONDRACIUK Elwira 252ZBUCZYNK4039K 10200:00:1600:41:27.6500:41:44.45+00:18:598:177,2
40SZYMAŃSKA Eliza 238CHOJAK4040K 10300:00:1600:43:20.4500:43:37.25+00:20:528:406,9
Znaleziono 40 wynik(ów)