BIEG NA 5 KILOMETRÓW | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 230
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MŁYNARZ Kamil 245ŁĘCZNOWOLAM301M 100:00:0600:16:23.9000:16:30.15 3:1618,3
2KARWOWSKI Wojciech 492Team KopećWARSZAWAM201M 200:00:0600:17:08.8000:17:15.05+00:00:443:2517,5
3PRZESTRZELSKI Kajetan 368SIEDLCEM202M 300:00:0600:17:45.4000:17:51.40+00:01:213:3316,9
4ŻUK Bartosz 269SIEDLCEM203M 400:00:0600:18:14.6000:18:20.95+00:01:503:3816,5
5GOLEC Rafał 286Iwonex Drukarnia/ Klub Aktywnych Parkrun SkórzecKRZESK KRÓLOWA NIWAM302M 500:00:0000:18:36.8500:18:36.85+00:02:123:4316,1
6JASTRZĘBSKI Paweł 469YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM401M 600:00:0600:18:39.6500:18:46.10+00:02:153:4316,1
7KĘPKA Marcin 206LUBLINM303M 700:00:0600:19:11.2000:19:18.05+00:02:473:5015,6
8ZAWADA Paweł 413BartekTrenuje TeamKOBYŁKAM304M 800:00:0700:19:18.9500:19:26.40+00:02:553:5115,5
9TROJANOWSKI Patryk 420SIEDLCEM204M 900:00:0600:19:30.3000:19:36.85+00:03:063:5415,4
10DUDA Sebastian 476Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM305M 1000:00:0700:19:38.3000:19:45.30+00:03:143:5515,3
11MAMCARZ Bartłomej 288LUBLINM205M 1100:00:0600:19:47.5500:19:54.10+00:03:233:5715,2
12WYSOCKI Rafał 233SIEDLCEM306M 1200:00:0600:19:51.2500:19:57.80+00:03:273:5815,1
13KRZYMOWSKI Przemysław 316PERN RunnersSITKIM307M 1300:00:0600:19:53.4000:19:59.65+00:03:293:5815,1
14KOKOSZKO Rafał 334MAŁKINIA GÓRNAM206M 1400:00:0600:19:56.8500:20:03.80+00:03:323:5915,1
15BUŃKO Tobiasz 2571 BRYGADA PANCERNA DASSIEDLCEM308M 1500:00:0600:20:00.1000:20:06.90+00:03:364:0015,0
16KORYCIŃSKI Andrzej 432WARSZAWAM309M 1600:00:0700:20:03.9000:20:11.35+00:03:404:0015,0
17FORYŚ Adrian 467Race Fighter GOSIR Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIM207M 1700:00:0700:20:04.8000:20:12.50+00:03:404:0015,0
18ŻUK Marcin 480SIEDLCEM208M 1800:00:0600:20:13.1500:20:19.55+00:03:494:0214,8
19PLEJZNEROWSKI Marcin 305Akademia Sportu OtwockOTWOCKM3010M 1900:02:0100:20:15.3500:22:17.30+00:03:514:0314,8
20KOŁACZEK Hubert 278Akademia Wojsk LądowychWIELUŃM209M 2000:00:0600:20:31.6000:20:38.55+00:04:074:0614,6
21CZAPSKI Kacper 287GOLICEM2010M 2100:00:0600:20:33.8000:20:40.05+00:04:094:0614,6
22KANDER Leszek 369Yulu Run Team SiedlceSIEDLCEM402M 2200:00:0700:20:37.3000:20:44.60+00:04:134:0714,6
23ZALEWSKI Karol 326Race fighter GOSIR Dębe WielkieWIŚNIEWM3011M 2300:00:0800:20:53.5500:21:01.90+00:04:294:1014,4
24KŁOSIŃSKI Rafał 319WielkieDĘBEM403M 2400:00:0700:20:54.8000:21:02.50+00:04:304:1014,4
25WYSOKIŃSKI Marcin 202ŁUKÓWM404M 2500:00:0800:20:57.1000:21:05.15+00:04:334:1114,3
26MIEZIANKO Marek 270ŻELKÓW KOLONIAM3012M 2600:00:1100:21:08.9500:21:20.70+00:04:454:1314,2
27PYZA Krzysztof 347Victus RębkówGARWOLINM3013M 2700:00:1000:21:17.6000:21:28.55+00:04:534:1514,1
28WAROWNY Robert 205ŁUKÓWM405M 2800:00:0800:21:50.9500:21:59.10+00:05:274:2213,7
29ROKITA Paweł 313Racefighter GOSIR Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIM3014M 2900:00:0800:21:51.7500:21:59.75+00:05:274:2213,7
29KMIECIK Arkadiusz 407WARSZAWAM406M 2900:00:0800:21:51.7500:21:59.95+00:05:274:2213,7
31CHRÓST Marcin 355KS-ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM407M 3100:00:0900:21:54.6500:22:04.30+00:05:304:2213,7
32KOŁODZIEJCZYK Emil 267SIEDLCEM2011M 3200:00:0600:22:23.6500:22:29.80+00:05:594:2813,4
33DANIEL Kamil 201LUBLINM3015M 3300:00:0800:22:23.7000:22:32.40+00:05:594:2813,4
34PIEKARSKI Piotr 343SIEDLCEM408M 3400:00:0800:22:37.8000:22:46.15+00:06:134:3113,3
35KUBAŚ Arkadiusz 443Klub Aktywnych parkrun SkórzecSKÓRZECM409M 3500:00:0900:22:50.1000:22:59.90+00:06:264:3413,1
36ROZBICKI Zbigniew 495SIEDLCEM4010M 3600:00:1200:23:12.6500:23:25.20+00:06:484:3812,9
37NEWEL Adam 239SIEDLCEM3016M 3700:00:1000:23:13.1000:23:23.45+00:06:494:3812,9
38MORAWSKI Jacek 415MD Run TrainingBIAŁYSTOKM501M 3800:00:0700:23:18.8500:23:26.65+00:06:544:3912,9
39WYSOKIŃSKI Mariusz 439SIEDLCEM4011M 3900:00:1000:23:24.0000:23:34.55+00:07:004:4012,8
40CZERKA Tomasz 391SIEDLCEM3017M 4000:00:1400:23:26.5500:23:40.95+00:07:024:4112,8
41CHOMA Marek 417Pędzące LeniwceREPKIM4012M 4100:00:0900:23:41.6500:23:51.15+00:07:174:4412,7
42NIEDZIÓŁKA Jakub 307Team KopećSIEDLCEM2012M 4200:00:0900:23:45.7500:23:55.25+00:07:214:4512,6
43MARCINIAK Szymon 341MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM2013M 4300:00:0700:23:52.9500:24:00.55+00:07:294:4612,6
44HOŁUBIEC Paweł 339Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM4013M 4400:00:0900:24:13.4500:24:22.85+00:07:494:5012,4
45KOŃCA Kacper 336Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEM2014M 4500:00:1200:24:15.3000:24:28.00+00:07:514:5112,4
46KRUPA Marek 220WĘGRÓWM4014M 4600:00:1000:24:19.5500:24:30.10+00:07:554:5112,3
47SIEROCIŃSKI Robert 453Dziki GołoborzySIEDLCEM4015M 4700:00:0900:24:39.9000:24:49.30+00:08:164:5512,2
48PAWLAK Adam 361SIEDLCEM2015M 4800:00:0700:24:40.1000:24:48.00+00:08:164:5612,2
49GÓRSKI Łukasz 454Klub aktywnych parkrun SkórzecSIEDLCEM3018M 4900:00:1300:24:41.9000:24:55.20+00:08:184:5612,2
50KOĆ Karol 207SIEDLCEM4016M 5000:00:1100:24:45.4000:24:56.55+00:08:214:5712,1
51OLSZEWSKI Piotr 447TEAM1431SIEDLCEM4017M 5100:00:0900:24:47.4000:24:56.65+00:08:234:5712,1
52DUDA Jacek 304PRUSZKÓWM4018M 5200:00:1000:24:59.2500:25:09.60+00:08:354:5912,0
53MARKOWSKI Jarosław 445Spoceni na MaxaSIEDLCEM3019M 5300:00:0900:25:05.5500:25:14.95+00:08:415:0112,0
54TREBNIO Maciej 501SIEDLCEM2016M 5400:00:1100:25:07.1000:25:18.75+00:08:435:0111,9
55GOTOWICKI Seweryn 455SIEDLCEM4019M 5500:00:0800:25:11.1000:25:19.55+00:08:475:0211,9
56KRÓL Dariusz 214MIŃSK MAZOWIECKIM4020M 5600:00:1100:25:13.5500:25:25.00+00:08:495:0211,9
57STRONKOWSKI Jacek 400SIEDLCEM502M 5700:00:0800:25:23.2000:25:31.65+00:08:595:0411,8
58KUSAK Adam 481Klub aktywnych parkrun SkórzecSKÓRZECM3020M 5800:00:1300:25:41.9500:25:55.20+00:09:185:0811,7
59ZDANOWSKI Grzegorz 381RADZIKÓW WIELKIM503M 5900:00:0900:25:44.9500:25:54.80+00:09:215:0811,7
60PODSIADLIK Łukasz 382OTWOCKM3021M 6000:00:1000:25:55.8500:26:06.60+00:09:315:1111,6
61CHOJECKI Damian 378SIEDKCEM2017M 6100:00:1000:25:57.0500:26:07.40+00:09:335:1111,6
62KULIK Karol 414Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEM4021M 6200:00:0900:26:06.1000:26:15.65+00:09:425:1311,5
63WYSOCKI Mateusz 22DRUPIAM2018M 6300:00:1800:26:15.5500:26:33.55+00:09:515:1511,4
64BUJALSKI Konrad 258JAKUBIKIM2019M 6400:00:0900:26:15.7000:26:25.05+00:09:515:1511,4
65MATŁACZ Łukasz 225SIEDLCEM4022M 6500:00:1100:26:21.0500:26:32.25+00:09:575:1611,4
66MISZTA Grzegorz 494IWOWEM4023M 6600:00:1000:26:25.4000:26:35.70+00:10:015:1711,4
67MITURA Michal 461FC HelmutySIEDLCEM3022M 6700:00:1100:26:27.2000:26:38.40+00:10:035:1711,3
68SOLECKI Dariusz 253Multimedia Runners PuławyPUŁAWYM504M 6800:00:1400:26:29.9500:26:44.10+00:10:065:1711,3
69KRAKOWSKI Karol 458Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIM4024M 6900:00:1100:26:40.2500:26:51.80+00:10:165:2011,3
70OLEKSIAK Przemysław 352Victus RębkówWILKOWYJAM3023M 7000:00:1500:26:45.6000:27:00.75+00:10:215:2111,2
71DYBCIAK Mateusz 408SIEDLCEM2020M 7100:00:0900:26:47.3000:26:57.00+00:10:235:2111,2
72KANIA Arkadiusz 260SIEDLCEM4025M 7200:00:0000:26:50.0000:26:50.00+00:10:265:2211,2
73BORUTA Jarosław 217SIEDLCEM3024M 7300:00:1700:26:50.4500:27:07.80+00:10:265:2211,2
74OKUNIEWSKI Grzegorz 433Alior Running TeamMIŃSK MAZOWIECKIM4026M 7400:00:0900:26:58.5500:27:07.65+00:10:345:2311,1
75REMISZEWSKI Paweł 222SIEDLCEM3025M 7500:00:0700:27:00.7000:27:08.55+00:10:365:2411,1
76STEFANIUK Tomasz 338SIEDLCEM3026M 7600:00:0700:27:04.7500:27:12.50+00:10:405:2411,1
77KARPIŃSKI Marian 268Klub Aktywnych Parkrun SkórzecSKÓRZECM4027M 7700:00:1200:27:12.6000:27:25.15+00:10:485:2611,0
78REJNIAK Leszek 281SIEDLCEM3027M 7800:00:1800:27:13.1500:27:31.15+00:10:495:2611,0
79LIPIŃSKI Marek 375SIEDLCEM4028M 7900:00:0900:27:21.8000:27:30.85+00:10:575:2811,0
80BASZKIEWICZ Paweł 456Zbucki RuchZBUCZYNM4029M 8000:00:1300:27:22.7500:27:36.05+00:10:585:2811,0
81KORZENIOWSKI Tomasz 441Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM3028M 8100:00:0000:27:29.0000:27:29.00+00:11:055:2910,9
82WIERCIŃSKI Daniel 478SIEDLCEM3029M 8200:00:1400:27:48.0500:28:02.50+00:11:245:3310,8
83KACHNIARZ Tadeusz 405SIEDLCEM3030M 8300:00:1400:27:52.4000:28:07.05+00:11:285:3410,8
84GŁÓDŹ Jacek 236SIEDLCEM3031M 8400:00:1100:27:59.6500:28:11.00+00:11:355:3510,7
85MLONEK Paweł 383ŻELKÓW KOLONIAM4030M 8500:00:1500:28:10.6000:28:26.10+00:11:465:3810,7
86ZDANIKOWSKI Zygmunt 224HORODŁOM505M 8600:00:0700:28:17.5000:28:24.65+00:11:535:3910,6
87KOWALEWSKI Mariusz 356SIEDLCEM4031M 8700:00:1200:28:22.2000:28:34.95+00:11:585:4010,6
88WĘGŁOWSKI Witold 364SIEDLCEM4032M 8800:00:1100:28:28.9000:28:40.15+00:12:055:4110,5
89PIĄTEK Pior 434SIEDLCEM3032M 8900:00:1200:28:28.9500:28:41.25+00:12:055:4110,5
90CEGIEŁKA Oliwier 394MKP Pogoń SiedlceSIEDLCEM2021M 9000:00:1300:28:39.0500:28:52.35+00:12:155:4310,5
91NICEWICZ Jacek 477BKMOKOBODYM4033M 9100:00:1700:28:43.1500:29:00.70+00:12:195:4410,4
92KRUK Mariusz 309SIEDLCEM3033M 9200:00:1200:28:55.1500:29:07.30+00:12:315:4710,4
93MITROFANIUK Adam 425SIEDLCEM2022M 9300:00:0900:28:56.9000:29:06.60+00:12:335:4710,4
94TROĆ Sebastian 350PURZECM2023M 9400:00:1400:29:03.6000:29:17.75+00:12:395:4810,3
95REMISZEWSKI Stanisław 488SIEDLCEM506M 9500:00:1300:29:04.8500:29:18.80+00:12:405:4810,3
96SUJKOWSKI Kamil 390SIEDLCEM3034M 9600:00:0600:29:08.0500:29:14.75+00:12:445:4910,3
97KULIK Maciej 283BIAŁA PODLASKAM4034M 9700:00:0800:29:08.6500:29:16.85+00:12:445:4910,3
98PIASECKI Łukasz 308SIEDLCEM3035M 9800:00:1200:29:50.4500:30:02.90+00:13:265:5810,1
99CEGIEŁKA Rafał 357SIEDLCEM4035M 9900:00:1300:29:57.8500:30:11.15+00:13:335:5910,0
100KĘDZIERSKI Jacek 234ZBUCZYNM4036M 10000:00:1100:30:07.1500:30:18.50+00:13:436:0110,0
101JÓŹWIAK Kamil 277SIEDLCEM3036M 10100:00:1700:30:16.7500:30:33.85+00:13:526:039,9
102GIERSZEWSKI Mariusz 219ŻDŻARM3037M 10200:00:1300:30:47.3500:31:01.20+00:14:236:099,7
103MOŻDŻONEK Krystian 317ŻELKÓW KOLONIAM3038M 10300:00:0800:30:56.5500:31:05.45+00:14:326:119,7
104PAZIEWSKI Daniel 330SIEDLCEM3039M 10400:00:1200:31:01.6000:31:14.25+00:14:376:129,7
105BIARDZKI Bartek 297ZBUCZYNM3040M 10500:00:1300:31:03.4000:31:16.75+00:14:396:129,7
106SZCZERBACIUK Paweł 295SIEDLCEM3041M 10600:00:1900:31:06.7000:31:26.05+00:14:426:139,6
107SOWIŃSKI Michał 503WARSZAWAM4037M 10700:00:1800:31:07.2000:31:25.70+00:14:436:139,6
108RAGO Piotr 497SIEDLCEM3042M 10800:00:1700:31:12.8000:31:30.10+00:14:486:149,6
109PATRA Mirosław 312SIEDLCEM2024M 10900:00:1200:31:45.4500:31:57.80+00:15:216:219,4
110JÓŹWIAK Wojciech 493SIEDLCEM2025M 11000:00:1400:31:46.0500:32:00.75+00:15:226:219,4
111GRABARCZYK Przemysław 397SIEDLCEM3043M 11100:00:1600:31:50.3000:32:06.45+00:15:266:229,4
112DRABIO Maciej 335SIEDLCEM4038M 11200:00:1600:31:54.5000:32:10.75+00:15:306:229,4
113OSIAK Mateusz 284SIEDLCEM2026M 11300:00:1800:32:09.7500:32:27.85+00:15:456:259,3
114JASZCZUK Marian 500SIEDLCEM507M 11400:00:1400:32:11.9500:32:26.00+00:15:486:269,3
115DĘBAŁA Dominik 365KropkaMIŃSK MAZOWIECKIM3044M 11500:00:1900:32:13.0500:32:32.55+00:15:496:269,3
116SOŁOWIŃSKI Tomasz 502SIEDLCEM508M 11600:00:1600:32:26.3000:32:43.10+00:16:026:299,2
117MACIOŁEK Szymon 506SIEDLCEM4039M 11700:00:1700:33:13.3500:33:30.60+00:16:496:389,0
118SZKOP Piotr 489SIEDLCEM4040M 11800:00:1500:33:25.0500:33:40.85+00:17:016:419,0
119WASILUK Ireneusz 303SIEDLCEM4041M 11900:00:1600:34:00.1000:34:16.95+00:17:366:488,8
120RYŚ Andrzej 211Judo Masters SiedlceSIEDLCEM4042M 12000:00:1100:36:42.9500:36:54.10+00:20:197:208,2
121KUKLA Dariusz 273SIEDLCEM4043M 12100:00:0000:37:08.3000:37:08.30+00:20:447:258,1
122NIEDZIÓŁKA Marek 435SIEDLCEM2027M 12200:00:1000:37:56.6000:38:06.75+00:21:327:357,9
123NIEDZIÓŁKA Mateusz 404GRABIANÓWM2028M 12300:00:1200:38:46.1500:38:58.15+00:22:227:457,7
124SKÓRA Tomek 411Skórzec BiegaSKÓRZECM4044M 12400:00:1900:39:21.9500:39:41.75+00:22:587:527,6
125STRZAŁKOWSKI Michał 471Morsy SiedlceSIEDLCEM509M 12500:00:0700:41:27.6000:41:35.05+00:25:038:177,2
126KONDRACIUK Karol 249ZBUCZYNM4045M 12600:00:1600:41:28.0500:41:44.50+00:25:048:177,2
127PIWOWARSKI Adam 353BSACMOKOBODYM5010M 12700:00:1200:42:14.3000:42:26.65+00:25:508:267,1
128CYMERMAN Adrian 248SIEDLCEM3045M 12800:00:08   
129KĘDZIERSKI Wojciech 237ZBUCZYNM2029M 12900:00:10   
130BIAŁY Jacek 479JKBGARBÓWM4046M 13000:00:19   
Znaleziono 130 wynik(ów)