BIEG NA 5 KILOMETRÓW | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 230
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KARWOWSKI Wojciech 492Team KopećWARSZAWAM201M 200:00:0600:17:08.8000:17:15.05 3:2517,5
2PRZESTRZELSKI Kajetan 368SIEDLCEM202M 300:00:0600:17:45.4000:17:51.40+00:00:363:3316,9
3ŻUK Bartosz 269SIEDLCEM203M 400:00:0600:18:14.6000:18:20.95+00:01:053:3816,5
4TROJANOWSKI Patryk 420SIEDLCEM204M 900:00:0600:19:30.3000:19:36.85+00:02:213:5415,4
5MAMCARZ Bartłomej 288LUBLINM205M 1100:00:0600:19:47.5500:19:54.10+00:02:383:5715,2
6KOKOSZKO Rafał 334MAŁKINIA GÓRNAM206M 1400:00:0600:19:56.8500:20:03.80+00:02:483:5915,1
7FORYŚ Adrian 467Race Fighter GOSIR Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIM207M 1700:00:0700:20:04.8000:20:12.50+00:02:564:0015,0
8ŻUK Marcin 480SIEDLCEM208M 1800:00:0600:20:13.1500:20:19.55+00:03:044:0214,8
9KOŁACZEK Hubert 278Akademia Wojsk LądowychWIELUŃM209M 2000:00:0600:20:31.6000:20:38.55+00:03:224:0614,6
10CZAPSKI Kacper 287GOLICEM2010M 2100:00:0600:20:33.8000:20:40.05+00:03:254:0614,6
11KOŁODZIEJCZYK Emil 267SIEDLCEM2011M 3200:00:0600:22:23.6500:22:29.80+00:05:144:2813,4
12NIEDZIÓŁKA Jakub 307Team KopećSIEDLCEM2012M 4200:00:0900:23:45.7500:23:55.25+00:06:364:4512,6
13MARCINIAK Szymon 341MKS POGOŃ SIEDLCESIEDLCEM2013M 4300:00:0700:23:52.9500:24:00.55+00:06:444:4612,6
14KOŃCA Kacper 336Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEM2014M 4500:00:1200:24:15.3000:24:28.00+00:07:064:5112,4
15PAWLAK Adam 361SIEDLCEM2015M 4800:00:0700:24:40.1000:24:48.00+00:07:314:5612,2
16TREBNIO Maciej 501SIEDLCEM2016M 5400:00:1100:25:07.1000:25:18.75+00:07:585:0111,9
17CHOJECKI Damian 378SIEDKCEM2017M 6100:00:1000:25:57.0500:26:07.40+00:08:485:1111,6
18WYSOCKI Mateusz 22DRUPIAM2018M 6300:00:1800:26:15.5500:26:33.55+00:09:065:1511,4
19BUJALSKI Konrad 258JAKUBIKIM2019M 6400:00:0900:26:15.7000:26:25.05+00:09:065:1511,4
20DYBCIAK Mateusz 408SIEDLCEM2020M 7100:00:0900:26:47.3000:26:57.00+00:09:385:2111,2
21CEGIEŁKA Oliwier 394MKP Pogoń SiedlceSIEDLCEM2021M 9000:00:1300:28:39.0500:28:52.35+00:11:305:4310,5
22MITROFANIUK Adam 425SIEDLCEM2022M 9300:00:0900:28:56.9000:29:06.60+00:11:485:4710,4
23TROĆ Sebastian 350PURZECM2023M 9400:00:1400:29:03.6000:29:17.75+00:11:545:4810,3
24PATRA Mirosław 312SIEDLCEM2024M 10900:00:1200:31:45.4500:31:57.80+00:14:366:219,4
25JÓŹWIAK Wojciech 493SIEDLCEM2025M 11000:00:1400:31:46.0500:32:00.75+00:14:376:219,4
26OSIAK Mateusz 284SIEDLCEM2026M 11300:00:1800:32:09.7500:32:27.85+00:15:006:259,3
27NIEDZIÓŁKA Marek 435SIEDLCEM2027M 12200:00:1000:37:56.6000:38:06.75+00:20:477:357,9
28NIEDZIÓŁKA Mateusz 404GRABIANÓWM2028M 12300:00:1200:38:46.1500:38:58.15+00:21:377:457,7
29KĘDZIERSKI Wojciech 237ZBUCZYNM2029M 12900:00:10   
Znaleziono 29 wynik(ów)