BIEG NA 5 KILOMETRÓW | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 230
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MŁYNARZ Kamil 245ŁĘCZNOWOLAM301M 100:00:0600:16:23.9000:16:30.15 3:1618,3
2GOLEC Rafał 286Iwonex Drukarnia/ Klub Aktywnych Parkrun SkórzecKRZESK KRÓLOWA NIWAM302M 500:00:0000:18:36.8500:18:36.85+00:02:123:4316,1
3KĘPKA Marcin 206LUBLINM303M 700:00:0600:19:11.2000:19:18.05+00:02:473:5015,6
4ZAWADA Paweł 413BartekTrenuje TeamKOBYŁKAM304M 800:00:0700:19:18.9500:19:26.40+00:02:553:5115,5
5DUDA Sebastian 476Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM305M 1000:00:0700:19:38.3000:19:45.30+00:03:143:5515,3
6WYSOCKI Rafał 233SIEDLCEM306M 1200:00:0600:19:51.2500:19:57.80+00:03:273:5815,1
7KRZYMOWSKI Przemysław 316PERN RunnersSITKIM307M 1300:00:0600:19:53.4000:19:59.65+00:03:293:5815,1
8BUŃKO Tobiasz 2571 BRYGADA PANCERNA DASSIEDLCEM308M 1500:00:0600:20:00.1000:20:06.90+00:03:364:0015,0
9KORYCIŃSKI Andrzej 432WARSZAWAM309M 1600:00:0700:20:03.9000:20:11.35+00:03:404:0015,0
10PLEJZNEROWSKI Marcin 305Akademia Sportu OtwockOTWOCKM3010M 1900:02:0100:20:15.3500:22:17.30+00:03:514:0314,8
11ZALEWSKI Karol 326Race fighter GOSIR Dębe WielkieWIŚNIEWM3011M 2300:00:0800:20:53.5500:21:01.90+00:04:294:1014,4
12MIEZIANKO Marek 270ŻELKÓW KOLONIAM3012M 2600:00:1100:21:08.9500:21:20.70+00:04:454:1314,2
13PYZA Krzysztof 347Victus RębkówGARWOLINM3013M 2700:00:1000:21:17.6000:21:28.55+00:04:534:1514,1
14ROKITA Paweł 313Racefighter GOSIR Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIM3014M 2900:00:0800:21:51.7500:21:59.75+00:05:274:2213,7
15DANIEL Kamil 201LUBLINM3015M 3300:00:0800:22:23.7000:22:32.40+00:05:594:2813,4
16NEWEL Adam 239SIEDLCEM3016M 3700:00:1000:23:13.1000:23:23.45+00:06:494:3812,9
17CZERKA Tomasz 391SIEDLCEM3017M 4000:00:1400:23:26.5500:23:40.95+00:07:024:4112,8
18GÓRSKI Łukasz 454Klub aktywnych parkrun SkórzecSIEDLCEM3018M 4900:00:1300:24:41.9000:24:55.20+00:08:184:5612,2
19MARKOWSKI Jarosław 445Spoceni na MaxaSIEDLCEM3019M 5300:00:0900:25:05.5500:25:14.95+00:08:415:0112,0
20KUSAK Adam 481Klub aktywnych parkrun SkórzecSKÓRZECM3020M 5800:00:1300:25:41.9500:25:55.20+00:09:185:0811,7
21PODSIADLIK Łukasz 382OTWOCKM3021M 6000:00:1000:25:55.8500:26:06.60+00:09:315:1111,6
22MITURA Michal 461FC HelmutySIEDLCEM3022M 6700:00:1100:26:27.2000:26:38.40+00:10:035:1711,3
23OLEKSIAK Przemysław 352Victus RębkówWILKOWYJAM3023M 7000:00:1500:26:45.6000:27:00.75+00:10:215:2111,2
24BORUTA Jarosław 217SIEDLCEM3024M 7300:00:1700:26:50.4500:27:07.80+00:10:265:2211,2
25REMISZEWSKI Paweł 222SIEDLCEM3025M 7500:00:0700:27:00.7000:27:08.55+00:10:365:2411,1
26STEFANIUK Tomasz 338SIEDLCEM3026M 7600:00:0700:27:04.7500:27:12.50+00:10:405:2411,1
27REJNIAK Leszek 281SIEDLCEM3027M 7800:00:1800:27:13.1500:27:31.15+00:10:495:2611,0
28KORZENIOWSKI Tomasz 441Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM3028M 8100:00:0000:27:29.0000:27:29.00+00:11:055:2910,9
29WIERCIŃSKI Daniel 478SIEDLCEM3029M 8200:00:1400:27:48.0500:28:02.50+00:11:245:3310,8
30KACHNIARZ Tadeusz 405SIEDLCEM3030M 8300:00:1400:27:52.4000:28:07.05+00:11:285:3410,8
31GŁÓDŹ Jacek 236SIEDLCEM3031M 8400:00:1100:27:59.6500:28:11.00+00:11:355:3510,7
32PIĄTEK Pior 434SIEDLCEM3032M 8900:00:1200:28:28.9500:28:41.25+00:12:055:4110,5
33KRUK Mariusz 309SIEDLCEM3033M 9200:00:1200:28:55.1500:29:07.30+00:12:315:4710,4
34SUJKOWSKI Kamil 390SIEDLCEM3034M 9600:00:0600:29:08.0500:29:14.75+00:12:445:4910,3
35PIASECKI Łukasz 308SIEDLCEM3035M 9800:00:1200:29:50.4500:30:02.90+00:13:265:5810,1
36JÓŹWIAK Kamil 277SIEDLCEM3036M 10100:00:1700:30:16.7500:30:33.85+00:13:526:039,9
37GIERSZEWSKI Mariusz 219ŻDŻARM3037M 10200:00:1300:30:47.3500:31:01.20+00:14:236:099,7
38MOŻDŻONEK Krystian 317ŻELKÓW KOLONIAM3038M 10300:00:0800:30:56.5500:31:05.45+00:14:326:119,7
39PAZIEWSKI Daniel 330SIEDLCEM3039M 10400:00:1200:31:01.6000:31:14.25+00:14:376:129,7
40BIARDZKI Bartek 297ZBUCZYNM3040M 10500:00:1300:31:03.4000:31:16.75+00:14:396:129,7
41SZCZERBACIUK Paweł 295SIEDLCEM3041M 10600:00:1900:31:06.7000:31:26.05+00:14:426:139,6
42RAGO Piotr 497SIEDLCEM3042M 10800:00:1700:31:12.8000:31:30.10+00:14:486:149,6
43GRABARCZYK Przemysław 397SIEDLCEM3043M 11100:00:1600:31:50.3000:32:06.45+00:15:266:229,4
44DĘBAŁA Dominik 365KropkaMIŃSK MAZOWIECKIM3044M 11500:00:1900:32:13.0500:32:32.55+00:15:496:269,3
45CYMERMAN Adrian 248SIEDLCEM3045M 12800:00:08   
Znaleziono 45 wynik(ów)