BIEG NA 5 KILOMETRÓW | XII BIEG SIEDLECKIEGO JACKA
XII Bieg Siedleckiego Jacka
Organizator : Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o.
Data : 2021-08-29
Miejsce : Siedlce
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 306
Wystartowało : 233
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 230
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Siedlczanki | Siedlczanie | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JASTRZĘBSKI Paweł 469YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM401M 600:00:0600:18:39.6500:18:46.10 3:4316,1
2KANDER Leszek 369Yulu Run Team SiedlceSIEDLCEM402M 2200:00:0700:20:37.3000:20:44.60+00:01:574:0714,6
3KŁOSIŃSKI Rafał 319WielkieDĘBEM403M 2400:00:0700:20:54.8000:21:02.50+00:02:154:1014,4
4WYSOKIŃSKI Marcin 202ŁUKÓWM404M 2500:00:0800:20:57.1000:21:05.15+00:02:174:1114,3
5WAROWNY Robert 205ŁUKÓWM405M 2800:00:0800:21:50.9500:21:59.10+00:03:114:2213,7
6KMIECIK Arkadiusz 407WARSZAWAM406M 2900:00:0800:21:51.7500:21:59.95+00:03:124:2213,7
7CHRÓST Marcin 355KS-ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM407M 3100:00:0900:21:54.6500:22:04.30+00:03:154:2213,7
8PIEKARSKI Piotr 343SIEDLCEM408M 3400:00:0800:22:37.8000:22:46.15+00:03:584:3113,3
9KUBAŚ Arkadiusz 443Klub Aktywnych parkrun SkórzecSKÓRZECM409M 3500:00:0900:22:50.1000:22:59.90+00:04:104:3413,1
10ROZBICKI Zbigniew 495SIEDLCEM4010M 3600:00:1200:23:12.6500:23:25.20+00:04:334:3812,9
11WYSOKIŃSKI Mariusz 439SIEDLCEM4011M 3900:00:1000:23:24.0000:23:34.55+00:04:444:4012,8
12CHOMA Marek 417Pędzące LeniwceREPKIM4012M 4100:00:0900:23:41.6500:23:51.15+00:05:024:4412,7
13HOŁUBIEC Paweł 339Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM4013M 4400:00:0900:24:13.4500:24:22.85+00:05:334:5012,4
14KRUPA Marek 220WĘGRÓWM4014M 4600:00:1000:24:19.5500:24:30.10+00:05:394:5112,3
15SIEROCIŃSKI Robert 453Dziki GołoborzySIEDLCEM4015M 4700:00:0900:24:39.9000:24:49.30+00:06:004:5512,2
16KOĆ Karol 207SIEDLCEM4016M 5000:00:1100:24:45.4000:24:56.55+00:06:054:5712,1
17OLSZEWSKI Piotr 447TEAM1431SIEDLCEM4017M 5100:00:0900:24:47.4000:24:56.65+00:06:074:5712,1
18DUDA Jacek 304PRUSZKÓWM4018M 5200:00:1000:24:59.2500:25:09.60+00:06:194:5912,0
19GOTOWICKI Seweryn 455SIEDLCEM4019M 5500:00:0800:25:11.1000:25:19.55+00:06:315:0211,9
20KRÓL Dariusz 214MIŃSK MAZOWIECKIM4020M 5600:00:1100:25:13.5500:25:25.00+00:06:335:0211,9
21KULIK Karol 414Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEM4021M 6200:00:0900:26:06.1000:26:15.65+00:07:265:1311,5
22MATŁACZ Łukasz 225SIEDLCEM4022M 6500:00:1100:26:21.0500:26:32.25+00:07:415:1611,4
23MISZTA Grzegorz 494IWOWEM4023M 6600:00:1000:26:25.4000:26:35.70+00:07:455:1711,4
24KRAKOWSKI Karol 458Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIM4024M 6900:00:1100:26:40.2500:26:51.80+00:08:005:2011,3
25KANIA Arkadiusz 260SIEDLCEM4025M 7200:00:0000:26:50.0000:26:50.00+00:08:105:2211,2
26OKUNIEWSKI Grzegorz 433Alior Running TeamMIŃSK MAZOWIECKIM4026M 7400:00:0900:26:58.5500:27:07.65+00:08:185:2311,1
27KARPIŃSKI Marian 268Klub Aktywnych Parkrun SkórzecSKÓRZECM4027M 7700:00:1200:27:12.6000:27:25.15+00:08:325:2611,0
28LIPIŃSKI Marek 375SIEDLCEM4028M 7900:00:0900:27:21.8000:27:30.85+00:08:425:2811,0
29BASZKIEWICZ Paweł 456Zbucki RuchZBUCZYNM4029M 8000:00:1300:27:22.7500:27:36.05+00:08:435:2811,0
30MLONEK Paweł 383ŻELKÓW KOLONIAM4030M 8500:00:1500:28:10.6000:28:26.10+00:09:305:3810,7
31KOWALEWSKI Mariusz 356SIEDLCEM4031M 8700:00:1200:28:22.2000:28:34.95+00:09:425:4010,6
32WĘGŁOWSKI Witold 364SIEDLCEM4032M 8800:00:1100:28:28.9000:28:40.15+00:09:495:4110,5
33NICEWICZ Jacek 477BKMOKOBODYM4033M 9100:00:1700:28:43.1500:29:00.70+00:10:035:4410,4
34KULIK Maciej 283BIAŁA PODLASKAM4034M 9700:00:0800:29:08.6500:29:16.85+00:10:295:4910,3
35CEGIEŁKA Rafał 357SIEDLCEM4035M 9900:00:1300:29:57.8500:30:11.15+00:11:185:5910,0
36KĘDZIERSKI Jacek 234ZBUCZYNM4036M 10000:00:1100:30:07.1500:30:18.50+00:11:276:0110,0
37SOWIŃSKI Michał 503WARSZAWAM4037M 10700:00:1800:31:07.2000:31:25.70+00:12:276:139,6
38DRABIO Maciej 335SIEDLCEM4038M 11200:00:1600:31:54.5000:32:10.75+00:13:146:229,4
39MACIOŁEK Szymon 506SIEDLCEM4039M 11700:00:1700:33:13.3500:33:30.60+00:14:336:389,0
40SZKOP Piotr 489SIEDLCEM4040M 11800:00:1500:33:25.0500:33:40.85+00:14:456:419,0
41WASILUK Ireneusz 303SIEDLCEM4041M 11900:00:1600:34:00.1000:34:16.95+00:15:206:488,8
42RYŚ Andrzej 211Judo Masters SiedlceSIEDLCEM4042M 12000:00:1100:36:42.9500:36:54.10+00:18:037:208,2
43KUKLA Dariusz 273SIEDLCEM4043M 12100:00:0000:37:08.3000:37:08.30+00:18:287:258,1
44SKÓRA Tomek 411Skórzec BiegaSKÓRZECM4044M 12400:00:1900:39:21.9500:39:41.75+00:20:427:527,6
45KONDRACIUK Karol 249ZBUCZYNM4045M 12600:00:1600:41:28.0500:41:44.50+00:22:488:177,2
46BIAŁY Jacek 479JKBGARBÓWM4046M 13000:00:19   
Znaleziono 46 wynik(ów)