Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2018-06-01 |
Miejsce : | Bieszczady |
Dystans : | 103 km |
Zgłoszonych : | 1463 |
Wystartowało : | 1359 |
Nie ukończyło : | 1349 |
Ukończyło : | 10 |
Na trasie : | 1099 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Zszedł | Czas startu | Start_All 0.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAWLIK Sławek | 95 X | BUFF FAMILY | M | 00:00:00 | 00:00:06 | |||
2 | UZNAŃSKI Piotr | 623 X | Euroclear Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:06 | |||
3 | DOMBROWSKI Maciej | 623 Y | Euroclear Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:06 | |||
4 | SZUMLIŃSKI Piotr | 95 Y | BUFF FAMILY | M | 00:00:00 | 00:00:07 | |||
5 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 54 X | PKB - PTC PRZEMYŚL | M | 00:00:00 | 00:00:07 | |||
6 | WINIARSKA Katarzyna | 54 Y | PKB - PTC PRZEMYŚL | K | 00:00:00 | 00:00:08 | |||
7 | NIEZGODA Marcin | 450 X | KKB MOSiR Krosno | M | 00:00:00 | 00:00:08 | |||
8 | TOMKIEWICZ Bartłomiej | 450 Y | KKB MOSiR Krosno | M | 00:00:00 | 00:00:08 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
BIELAWA Rafal | 83 X | inov-8 team | M | DNF | 00:00:08 DNF | ||||
PROBST Wojtek | 83 Y | inov-8 team | M | DNF | 00:00:08 DNF | ||||
11 | NOWAK Anna | 117 Y | Nowaki | K | 00:00:00 | 00:00:09 | |||
12 | NOWAK Miroslaw | 117 X | Nowaki | M | 00:00:00 | 00:00:09 | |||
13 | SOBORSKI Krzysztof | 529 X | Grzechu i Krzychu | M | 00:00:00 | 00:00:09 | |||
14 | PIECHOTA Krzysztof | 605 X | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:09 | |||
15 | OLEKSIEWICZ Maurycy | 644 X | trucht.com | M | 00:00:00 | 00:00:09 | |||
16 | STAWSKI Michał | 644 Y | trucht.com | M | 00:00:00 | 00:00:09 | |||
17 | ŻYWCZAK Artur | 638 Y | Krakusy | M | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
18 | ZBOŻNIAK Łukasz | 736 Y | M | 00:00:00 | 00:00:10 | ||||
19 | KASZYCA Paweł | 59 X | FIZJOFUNK TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
20 | BORCZYŃSKI Michał | 390 X | Team Doris Kraków | M | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
21 | ZAWADZKI Mariusz | 638 X | Krakusy | M | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
22 | KRÓL Maciej | 391 Y | WiRan / AstMa Team | M | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
23 | FLORCZAK Sebastian | 605 Y | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
24 | KOWALIK Andrzej | 736 X | M | 00:00:00 | 00:00:10 | ||||
25 | CIACIURA Magdalena | 390 Y | Team Doris Kraków | K | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
26 | SALETRA Grzegorz | 529 Y | Grzechu i Krzychu | M | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
27 | KUNERT Kamil | 59 Y | FIZJOFUNK TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:10 | |||
28 | KLARECKI Adrian | 391 X | WiRan / AstMa Team | M | 00:00:00 | 00:00:11 | |||
29 | KASZUBA Michał | 496 Y | Szybcy i Niewyspani | M | 00:00:00 | 00:00:11 | |||
30 | BOROWSKI Roman | 707 Y | GOPR Bieszczady RM | M | 00:00:00 | 00:00:11 | |||
31 | KNOBLOCH Szymon | 496 X | Szybcy i Niewyspani | M | 00:00:00 | 00:00:11 | |||
32 | SALWA Krzysztof | 222 Y | Salclan-Team | M | 00:00:00 | 00:00:11 | |||
33 | BĄK Marcin | 707 X | GOPR Bieszczady RM | M | 00:00:00 | 00:00:11 | |||
OPUCHLIK Tomasz | 403 X | AktywnaPszczyna.pl | M | DNF | 00:00:11 DNF | ||||
JANUSZ Tomasz | 403 Y | AktywnaPszczyna.pl | M | DNF | 00:00:11 DNF | ||||
BROL Piotr | 296 X | Endurance Team | M | DNF | 00:00:11 DNF | ||||
DQ | BROL Dominika | 296 Y | Endurance Team | K | DQ | 00:00:11 DQ | |||
38 | SZCZOTKA Paweł | 485 X | Odważni | M | 00:00:00 | 00:00:12 | |||
39 | OBARA Michał | 222 X | Salclan-Team | M | 00:00:00 | 00:00:12 | |||
40 | BUŁANOW Leszek | 485 Y | Odważni | M | 00:00:00 | 00:00:12 | |||
41 | SZOPA Marek | 521 Y | Team Kopeć | M | 00:00:00 | 00:00:12 | |||
42 | KRECZMANSKI Robert | 553 X | Emeryci i renciści | M | 00:00:00 | 00:00:12 | |||
KRZOSEK Joanna | 304 Y | Nie spoczniemy nim dojdziemy | K | DNF | 00:00:12 DNF | ||||
DQ | PONIEWOZIK Ireneusz | 304 X | Nie spoczniemy nim dojdziemy | M | DQ | 00:00:12 DQ | |||
45 | UGOREK Jarosław | 521 X | Team Kopeć | M | 00:00:00 | 00:00:13 | |||
46 | SIEMASZKO Wojciech | 213 X | Piękny i Bestia | M | 00:00:00 | 00:00:13 | |||
47 | MADEJCZYK Marek | 416 X | JUMAR MOUNTAINEERING TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:13 | |||
48 | SZMERKA Mariusz | 673 X | Play & Orange Together | M | 00:00:00 | 00:00:13 | |||
49 | KAŁUŻA Jerzy | 416 Y | JUMAR MOUNTAINEERING TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:13 | |||
50 | TRZCINKA Michał | 673 Y | Play & Orange Together | M | 00:00:00 | 00:00:13 | |||
51 | JÓŹWIAK Michał | 678 Y | R2G | M | 00:00:00 | 00:00:13 | |||
52 | PIERZCHALSKA Julia | 213 Y | Piękny i Bestia | K | 00:00:00 | 00:00:13 | |||
SEKRETARCZYK Tadeusz | 354 X | KATDKI | M | DNF | 00:00:13 DNF | ||||
CHOJNACKA Katarzyna | 354 Y | KATDKI | K | DNF | 00:00:13 DNF | ||||
FURTAK Gerard | 713 Y | Nosimy wode na zmiane | M | DNF | 00:00:13 DNF | ||||
MICHAŁEK Paweł | 713 X | Nosimy wode na zmiane | M | DNF | 00:00:13 DNF | ||||
57 | CYRKLER Łukasz | 362 X | LM Light | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
58 | WOŹNIAK Marek | 397 X | #chybanaspopimpało | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
59 | FURS Teodor | 36 Y | Pierdzące Zające | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
60 | TREPKA Agnieszka | 397 Y | #chybanaspopimpało | K | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
61 | GROT Tomasz | 380 X | Polpharma Team | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
62 | PERYKASZA Paweł | 425 X | MUAY Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
63 | GRUPA Marcin | 678 X | R2G | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
64 | DYREK Michał | 362 Y | LM Light | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
65 | MUSIAŁ Paweł | 380 Y | Polpharma Team | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
66 | SŁOBODA Elżbieta | 36 X | Pierdzące Zające | K | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
67 | RUTKA Marek | 425 Y | MUAY Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:14 | |||
WIDŁAK Krzysztof | 184 Y | Przekraczając Granice | M | DNF | 00:00:14 DNF | ||||
69 | WRZESIEŃ Wojciech | 131 Y | Tyszka & Sadkowski | M | 00:00:00 | 00:00:15 | |||
70 | PYTLOS Marcin | 543 X | Monia Team | M | 00:00:00 | 00:00:15 | |||
71 | DYDIO Piotr | 533 Y | 2DP | M | 00:00:00 | 00:00:15 | |||
72 | MOSIOŁEK Monika | 543 Y | Monia Team | K | 00:00:00 | 00:00:15 | |||
73 | PRZEBINDA Anna | 285 X | All for body TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:15 | |||
74 | MAKUCH Szymon | 285 Y | All for body TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:15 | |||
75 | POLNY Daniel | 533 X | 2DP | M | 00:00:00 | 00:00:15 | |||
WOJDA Dariusz | 278 X | Dzikie Dziki | M | DNF | 00:00:15 DNF | ||||
LASEK Jakub | 184 X | Przekraczając Granice | M | DNF | 00:00:15 DNF | ||||
78 | KUCZYŃSKI Rafał | 518 X | PeBeKa Solidarność | M | 00:00:00 | 00:00:16 | |||
79 | PACHLA Jacek | 568 X | KB Szamotuły | M | 00:00:00 | 00:00:16 | |||
80 | JADACH Michał | 686 X | Mexicana | M | 00:00:00 | 00:00:16 | |||
81 | WEYNA Bartosz | 75 Y | #beskidytostanumyslu | M | 00:00:00 | 00:00:16 | |||
82 | TRĄBCZYŃSKI Michał | 568 Y | KB Szamotuły | M | 00:00:00 | 00:00:16 | |||
83 | STACHURA Damian | 518 Y | PeBeKa Solidarność | M | 00:00:00 | 00:00:16 | |||
SALA Pawel | 75 X | #beskidytostanumyslu | M | DNF | 00:00:16 DNF | ||||
85 | LEGĘZA Patryk | 686 Y | Mexicana | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
86 | RUBIN Andrzej | 186 Y | Trail Runners Jaworzno | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
87 | BOGACKI Andrzej | 186 X | Trail Runners Jaworzno | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
88 | ARDELLI Antoni | 191 X | BIEGAJ Z PIORUNEM | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
89 | MARKIEWICZ Agnieszka | 218 X | ProRunning Promotion | K | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
90 | MOŚCIŃSKI Wojciech | 366 X | ŚLIMAKI | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
91 | KOMAN Tomasz | 444 X | Żelazne Dziady | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
92 | PLOCH Jakub | 38 Y | Magda i Kuba | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
93 | ZARZYCKI Tomasz | 218 Y | ProRunning Promotion | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
94 | OGRODOWCZYK Rafał | 444 Y | Żelazne Dziady | M | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
95 | ARDELLI Ewa | 191 Y | BIEGAJ Z PIORUNEM | K | 00:00:00 | 00:00:17 | |||
ZAWIŚLAK Kazimierz | 278 Y | Dzikie Dziki | M | DNF | 00:00:17 DNF | ||||
97 | BRZEZIŃSKI Andrzej | 132 X | RYKOWISKO | M | 00:00:00 | 00:00:18 | |||
98 | SOLECKI Łukasz | 176 X | Soltrade Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:18 | |||
99 | SZOSTEK Michał | 563 X | Młody i Młodszy | M | 00:00:00 | 00:00:18 | |||
100 | ZAWADZKI Piotr | 132 Y | RYKOWISKO | M | 00:00:00 | 00:00:18 | |||
101 | SZOTOWICZ Paweł | 366 Y | ŚLIMAKI | M | 00:00:00 | 00:00:18 | |||
102 | TUR Marcin | 660 Y | Biegacze z Północy | M | 00:00:00 | 00:00:18 | |||
103 | WYROBA Waldemar | 563 Y | Młody i Młodszy | M | 00:00:00 | 00:00:18 | |||
BRZANA Maciej | 442 X | Napędzani wiśniówką | M | DNF | 00:00:18 DNF | ||||
DEMKO Anna | 488 X | GSK RUNNERS TEAM | K | DNF | 00:00:18 DNF | ||||
MALAROWSKA Elżbieta | 488 Y | GSK RUNNERS TEAM | K | DNF | 00:00:18 DNF | ||||
107 | SZEWC Bogdan | 501 X | Hola Hola | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
108 | MAZUREK Robert | 583 Y | Lubelaky | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
109 | MAŁEK Andrzej | 109 X | AA | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
110 | JASIURKOWSKI Paweł | 276 X | Gorący Potok | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
111 | BAROSZ Natalia Paulina | 592 X | Sprintem do Ultra | K | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
112 | PRZYJEMSKI Artur | 109 Y | AA | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
113 | PRZEDBORA Jakub | 176 Y | Soltrade Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
114 | MOSKALIK Tomasz | 276 Y | Gorący Potok | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
115 | PIĄTEK Rafał | 501 Y | Hola Hola | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
116 | SCHRAMM Rafał | 592 Y | Sprintem do Ultra | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
117 | ROWIŃSKI Michał | 660 X | Biegacze z Północy | M | 00:00:00 | 00:00:19 | |||
BARUD Piotr | 442 Y | Napędzani wiśniówką | M | DNF | 00:00:19 DNF | ||||
119 | KWIATKOWSKI Michael | 126 X | Cisowianka Team | M | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
120 | PALUCH Tobiasz | 324 X | KS RYGLICE | M | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
121 | IDZIKOWSKI Piotr | 386 X | PI | M | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
122 | SOBCZAK Tomasz | 493 X | Reborn Team Gniezno | M | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
123 | SAMEREK Dariusz | 546 X | Pierniki z Torunia | M | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
124 | SOLIŃSKA Katarzyna | 126 Y | Cisowianka Team | K | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
125 | PODLEŚ Robert | 248 Y | m&r | M | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
126 | BIEŃ Przemysław | 324 Y | KS RYGLICE | M | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
127 | JALOWSKI Andrzej | 386 Y | PI | M | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
128 | KIJAŃSKA BEDNARZ Marta | 248 X | m&r | K | 00:00:00 | 00:00:20 | |||
JAROSZEWSKI Marek | 114 X | 4Run TeamPiła | M | DNF | 00:00:20 DNF | ||||
SIKORSKI Piotr | 114 Y | 4Run TeamPiła | M | DNF | 00:00:20 DNF | ||||
131 | RZESZÓTKO Leszek | 87 X | Coca-Cola Team | M | 00:00:00 | 00:00:21 | |||
132 | WŁOCH Kamil | 381 X | Sarnia Zemsta | M | 00:00:00 | 00:00:21 | |||
133 | RZESZÓTKO Marzena | 87 Y | Coca-Cola Team | K | 00:00:00 | 00:00:21 | |||
134 | MUSIOŁ Michał | 381 Y | Sarnia Zemsta | M | 00:00:00 | 00:00:21 | |||
135 | LEWANDOWSKA Marlena | 546 Y | Pierniki z Torunia | K | 00:00:00 | 00:00:21 | |||
136 | KĘPOWICZ Marcin | 583 X | Lubelaky | M | 00:00:00 | 00:00:21 | |||
RODZOCH Daniel | 133 Y | Ameby | M | DNF | 00:00:21 DNF | ||||
MIERZLIKIN Natalia | 133 X | Ameby | K | DNF | 00:00:21 DNF | ||||
139 | GŁĘBOCKI Przemysław | 3 X | Orange | M | 00:00:00 | 00:00:22 | |||
140 | KOBIERSKI Piotr | 157 X | Piotrek i Hubi | M | 00:00:00 | 00:00:22 | |||
141 | RATOWSKI Marek | 10 Y | Do końca | M | 00:00:00 | 00:00:22 | |||
142 | MIĘKUS Hubert | 157 Y | Piotrek i Hubi | M | 00:00:00 | 00:00:22 | |||
143 | GŁĘBOCKA Marta | 3 Y | Orange | K | 00:00:00 | 00:00:22 | |||
144 | KRUKAR Adam | 590 Y | Finisz Rymanów | M | 00:00:00 | 00:00:22 | |||
145 | SZMYT Maciej | 249 Y | RELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w Poznaniu | M | 00:00:00 | 00:00:22 | |||
KARDACH Kamil | 590 X | Finisz Rymanów | M | DNF | 00:00:22 DNF | ||||
147 | RECZEK Sebastian | 10 X | Do końca | M | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
148 | WEGNERSKI Wojciech | 493 Y | Reborn Team Gniezno | M | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
149 | RAFAŁ Eliza | 155 X | UltraWildGirlsTeam | K | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
150 | SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina | 179 X | TE DWIE ZIELONE | K | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
151 | SOŁOWIEJ Łukasz | 181 X | Mecenasi Team | M | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
152 | MIKLER Arkadiusz | 249 X | RELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w Poznaniu | M | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
153 | BRZYSKA Marcelina | 155 Y | UltraWildGirlsTeam | K | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
154 | BYDOŃ Agnieszka | 179 Y | TE DWIE ZIELONE | K | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
155 | PROCHWICZ Michał | 181 Y | Mecenasi Team | M | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
156 | KRZYSZŁOWSKI Rafał | 257 Y | Dzikie Wieprze | M | 00:00:00 | 00:00:23 | |||
157 | KORPAL Agnieszka | 735 X | Poco Loco | POZNAŃ | K | 00:00:00 | 00:00:23 | ||
158 | WŁODARKIEWICZ Dominik | 735 Y | Poco Loco | M | 00:00:00 | 00:00:24 | |||
159 | WOJACZEK Anna | 116 Y | Good Luck Club | K | 00:00:00 | 00:00:24 | |||
160 | MATYJEK Paulina | 116 X | Good Luck Club | K | 00:00:00 | 00:00:24 | |||
161 | JUSZCZYK Łukasz | 261 X | Naprzód Tyły | M | 00:00:00 | 00:00:24 | |||
162 | SROKA Artur | 261 Y | Naprzód Tyły | M | 00:00:00 | 00:00:24 | |||
163 | WINIAREK Leszek | 6 X | #TEAMDKMS | M | 00:00:00 | 00:00:24 | |||
164 | DENEKA Ryszard | 6 Y | #TEAMDKMS | M | 00:00:00 | 00:00:24 | |||
165 | REJ Mirosław | 206 X | M&T Wyjadacze Parówków | M | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
166 | GOŚCIŃSKI Sławomir | 257 X | Dzikie Wieprze | M | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
167 | PISKORSKI Krzysztof | 389 X | SMECHY | M | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
168 | CIEŚLA Elżbieta | 409 X | Biegające Małżeństwo | K | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
169 | RUTA Przemysław | 635 X | DOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy Szczecińskich | M | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
170 | BOGDANOWICZ Robert | 389 Y | SMECHY | M | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
171 | CIEŚLA Jarosław | 409 Y | Biegające Małżeństwo | M | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
172 | FAJKS Marcin | 635 Y | DOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy Szczecińskich | M | 00:00:00 | 00:00:25 | |||
WALENDA Arkadiusz | 451 X | Vege Ultra Runners | M | DNF | 00:00:25 DNF | ||||
WOJCIECHOWSKI Michał | 251 Y | Spartanie dzieciom Alnor | M | DNF | 00:00:25 DNF | ||||
MAJEWSKA Kinga | 451 Y | Vege Ultra Runners | K | DNF | 00:00:25 DNF | ||||
DQ | MIKOWSKI Artur | 251 X | Spartanie dzieciom Alnor | M | DQ | 00:00:25 DQ | |||
177 | OCHOTA Rafał | 4 X | Stargard. Ja się nie ścigam. | M | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
178 | PERKOWSKI Piotr | 536 X | Monk Sandals Team | M | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
179 | ZYCH Zbigniew | 693 X | Triathlon Lublin TEAM-WW TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
180 | GÓRKA Krzysztof | 478 Y | CSRG 2 | M | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
181 | GARDZIEL Jerzy | 693 Y | Triathlon Lublin TEAM-WW TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
182 | KRAKOWIAK Łukasz | 4 Y | Stargard. Ja się nie ścigam. | M | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
183 | PASTERZ Piotr | 26 X | Biegające Urzędasy | M | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
184 | KRUPA Grzegorz | 586 X | Górski Półmaraton Ślężański | M | 00:00:00 | 00:00:26 | |||
SZCZOT Andrzej | 619 X | Górski Półmaraton Ślężański | M | DNF | 00:00:26 DNF | ||||
186 | STYKOWSKI Sławomir | 435 X | Miśki | M | 00:00:00 | 00:00:27 | |||
187 | PACHOŃSKI Marcin | 478 X | CSRG 2 | M | 00:00:00 | 00:00:27 | |||
188 | CZADO Waldemar | 560 X | GOPR Bieszczady | M | 00:00:00 | 00:00:27 | |||
189 | RUSZNICA Tomasz | 26 Y | Biegające Urzędasy | M | 00:00:00 | 00:00:27 | |||
190 | MAŚLANKA Piotr | 94 Y | Bydgoście | M | 00:00:00 | 00:00:27 | |||
191 | PÓŁTORAK Krzysztof | 435 Y | Miśki | M | 00:00:00 | 00:00:27 | |||
192 | ŁĘŻNIAK Aleksander | 536 Y | Monk Sandals Team | M | 00:00:00 | 00:00:27 | |||
193 | GŁOWACKI Artur | 725 Y | ZG RUN | M | 00:00:00 | 00:00:27 | |||
194 | GIŻYŃSKI Damian | 147 X | Pieruńsko Gibcy | M | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
195 | LONC Tomasz | 206 Y | M&T Wyjadacze Parówków | M | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
196 | MYŚLIŃSKI Marcin | 279 X | Ketoprofen Team | M | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
197 | SOBOCIŃSKI Marcin | 725 X | ZG RUN | M | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
198 | KRÓL Michał | 279 Y | Ketoprofen Team | M | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
199 | DĘBICKI Zdzisław | 560 Y | GOPR Bieszczady | M | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
200 | POTERSKI Mateusz | 299 Y | MJP Druk | M | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
201 | KAJA Gracjan | 94 X | Bydgoście | M | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
202 | SIKORA Anna | 147 Y | Pieruńsko Gibcy | K | 00:00:00 | 00:00:28 | |||
SNARSKA Katarzyna | 333 X | Dziewczyny Nie Widzą Przeszkód | K | DNF | 00:00:28 DNF | ||||
204 | SERAFIN Robert | 299 X | MJP Druk | M | 00:00:00 | 00:00:29 | |||
205 | MAŁECKA Anna | 234 X | Małe cycki | K | 00:00:00 | 00:00:29 | |||
206 | MAŁECKI Tomasz | 234 Y | Małe cycki | M | 00:00:00 | 00:00:29 | |||
207 | LASEK Joanna | 429 Y | Siostry Team | K | 00:00:00 | 00:00:29 | |||
208 | MICHALCZUK Dominik | 550 Y | Orange Polska One | M | 00:00:00 | 00:00:29 | |||
209 | TERCZYŃSKI Paweł | 550 X | Orange Polska One | M | 00:00:00 | 00:00:29 | |||
210 | SZYMCZAK Łukasz | 160 Y | SSW Team Krośnice | M | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
211 | LOMBARSKI Łukasz | 160 X | SSW Team Krośnice | M | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
212 | SZOTOWICZ Sebastian | 246 X | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
213 | GARCARZ Monika | 429 X | Siostry Team | K | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
214 | WOWK Robert | 643 X | D.R.R.W. | M | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
215 | MARCINKOWSKA Eliza | 246 Y | SZWLA Stargard | K | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
216 | SZWEDEK Krzysztof | 323 Y | KS Tęcza Gdynia | M | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
217 | ROTTER Daniel | 643 Y | D.R.R.W. | M | 00:00:00 | 00:00:30 | |||
KUŹMA Krzysztof | 617 Y | Skórzec Biega | M | DNF | 00:00:30 DNF | ||||
DQ | SKÓRA Tomek | 617 X | Skórzec Biega | M | DQ | 00:00:30 DQ | |||
220 | PAWŁOWSKI Jacek | 323 X | KS Tęcza Gdynia | M | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
221 | MILEWSKI Mateusz | 330 X | będzie dobrze albo niedobrze/MKB Dreptak | M | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
222 | BRZOZOWSKI Jarek | 392 X | Passion Life Joy - Sloneczne Dziki | M | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
223 | POMORSKI Marcin | 512 X | Kuki Monster | M | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
224 | ZDUNEK Józef | 214 Y | Jurund Szczytno | M | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
225 | SZMAGAJ Marcin | 512 Y | Kuki Monster | M | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
226 | PIOTROWSKI Michał | 214 X | Jurund Szczytno | M | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
227 | SUJAK Mirosław | 330 Y | będzie dobrze albo niedobrze/MKB Dreptak | M | 00:00:00 | 00:00:31 | |||
228 | BZOWSKA Aleksandra | 85 Y | Boski Team | K | 00:00:00 | 00:00:32 | |||
229 | SWOBODA Jarosław | 85 X | Boski Team | M | 00:00:00 | 00:00:32 | |||
230 | KUROWSKI Kuba | 300 X | Szybkie Krzaki | M | 00:00:00 | 00:00:32 | |||
231 | BRZEZIŃSKI Mateusz | 173 Y | sofuł & brzeziński | M | 00:00:00 | 00:00:32 | |||
232 | MUCHA Adam | 300 Y | Szybkie Krzaki | M | 00:00:00 | 00:00:32 | |||
233 | WIEŁA Mariusz | 392 Y | Passion Life Joy - Sloneczne Dziki | M | 00:00:00 | 00:00:32 | |||
234 | WAJDZIK Maciej | 353 Y | Staszek & Mati | M | 00:00:00 | 00:00:33 | |||
235 | SOFUŁ Tomasz | 173 X | sofuł & brzeziński | M | 00:00:00 | 00:00:33 | |||
236 | ZEDELSKI Michał | 346 X | SZWLA STARGARD | M | 00:00:00 | 00:00:33 | |||
237 | SALIK Stanisław | 353 X | Staszek & Mati | M | 00:00:00 | 00:00:33 | |||
238 | BLASZKE Beata | 313 Y | Night Runners Gliwice | K | 00:00:00 | 00:00:33 | |||
239 | DAWINDZIAK Damian | 313 X | Night Runners Gliwice | M | 00:00:00 | 00:00:33 | |||
240 | JARUZEL Robert | 398 X | REJ | M | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
241 | BERNHARD Paweł | 401 X | MPK | M | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
242 | BALWIERCZAK Piotr | 292 Y | Świeżaki atakują | M | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
243 | OZIMKIEWICZ Radosław | 346 Y | SZWLA STARGARD | M | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
244 | JARUZEL Ewa | 398 Y | REJ | K | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
245 | PODGÓRSKI Dominik | 401 Y | MPK | M | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
246 | ANDRZEJCZAK Tomasz | 698 Y | Szakale Bałut i Korona Pabianice Team | M | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
247 | DRAB Szymon | 698 X | Szakale Bałut i Korona Pabianice Team | M | 00:00:00 | 00:00:34 | |||
KMAK Sławomir | 537 X | PAPIKI | M | DNF | 00:00:34 DNF | ||||
249 | ŁAMPIKA Kinga | 292 X | Świeżaki atakują | K | 00:00:00 | 00:00:35 | |||
250 | BIENIAK Krzysztof | 192 X | Mort !!! | M | 00:00:00 | 00:00:35 | |||
251 | DUDEK Mariola | 428 X | Running Obsession Team | K | 00:00:00 | 00:00:35 | |||
252 | PAŁKOWSKI Jakub | 428 Y | Running Obsession Team | M | 00:00:00 | 00:00:35 | |||
GÓRSKI Tomasz | 37 X | Turbo Pruszków/Sto-nogi Milanówek | M | DNF | 00:00:35 DNF | ||||
PACHO Sylwester | 537 Y | PAPIKI | M | DNF | 00:00:35 DNF | ||||
255 | KMIEĆ Andrzej | 311 X | STO-nogi Milanówek / TURBO Pruszków | M | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
256 | KRYM Katarzyna | 270 X | Per ardua ad astra | K | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
257 | BIEGAJŁO Krystian | 387 X | Miśki z Głogowa | M | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
258 | ARAŹNY Zbigniew | 192 Y | Mort !!! | M | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
259 | MAZURKIEWICZ Jerzy | 270 Y | Per ardua ad astra | M | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
260 | DAGIEL Grzegorz | 387 Y | Miśki z Głogowa | M | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
261 | BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław | 471 Y | Beskidnicy Jasło | M | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
262 | GOTFRYD Adam | 471 X | Beskidnicy Jasło | M | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
263 | JANASIK Leszek | 311 Y | STO-nogi Milanówek / TURBO Pruszków | M | 00:00:00 | 00:00:36 | |||
PASTERNAK Teodor | 37 Y | Turbo Pruszków/Sto-nogi Milanówek | M | DNF | 00:00:36 DNF | ||||
BOCIĄGA Paweł | 446 X | Szwagry | M | DNF | 00:00:36 DNF | ||||
266 | MACHUCKI Adrian | 407 Y | 21 BSP | M | 00:00:00 | 00:00:37 | |||
267 | LEWANDOWSKI Maciej | 483 X | #DASHRADE Team | M | 00:00:00 | 00:00:37 | |||
268 | KOPACZ Dariusz | 601 X | STO-nogi Milanówek | M | 00:00:00 | 00:00:37 | |||
269 | JANKOWSKI Sebastian | 446 Y | Szwagry | M | 00:00:00 | 00:00:37 | |||
270 | SUDOMIR Przemysław | 601 Y | STO-nogi Milanówek | M | 00:00:00 | 00:00:37 | |||
KAMIŃSKI Mariusz | 606 X | Real Madrid CF | M | DNF | 00:00:37 DNF | ||||
DQ | PRZETAKIEWICZ Elżbieta | 606 Y | Real Madrid CF | K | DQ | 00:00:37 DQ | |||
273 | RACZYŃSKI Bogusz | 360 X | TIGERS TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:38 | |||
274 | MUSZYŃSKI Filip | 731 Y | Burza Rogi | ROGI | M | 00:00:00 | 00:00:38 | ||
275 | WIKARSKI Krzysztof | 407 X | 21 BSP | M | 00:00:00 | 00:00:38 | |||
276 | TONDYS Piotr | 360 Y | TIGERS TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:38 | |||
277 | GRABOWSKI Wojciech | 483 Y | #DASHRADE Team | M | 00:00:00 | 00:00:38 | |||
278 | PIETRUCHA Piotr | 731 X | Burza Rogi | M | 00:00:00 | 00:00:38 | |||
ZYSIAK Dariusz | 625 X | TM Team | M | DNF | 00:00:38 DNF | ||||
SLOMINSKI Michal | 625 Y | TM Team | M | DNF | 00:00:38 DNF | ||||
281 | PŁOMIŃSKI Marcin | 242 X | Łódź Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:39 | |||
282 | LIPIŃSKI Krzysztof | 343 X | Rykowisko / Nie Ma Lipy | M | 00:00:00 | 00:00:39 | |||
283 | STĘŻYCKI Mariusz | 726 X | Żary Runners Team | M | 00:00:00 | 00:00:39 | |||
284 | BOROWSKI Tomasz | 19 Y | Sky-Trans Toruń Multisport | M | 00:00:00 | 00:00:39 | |||
285 | MACKIEWICZ Roman | 242 Y | Łódź Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:39 | |||
286 | ŻYTOWIECKI Maciej | 343 Y | Rykowisko / Nie Ma Lipy | M | 00:00:00 | 00:00:39 | |||
287 | SZUKAŁA Damian | 726 Y | Żary Runners Team | M | 00:00:00 | 00:00:39 | |||
KAJAK Mirosław | 627 X | Truchtacz.pl | M | DNF | 00:00:39 DNF | ||||
289 | DUCKI Piotr | 452 Y | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | M | 00:00:00 | 00:00:40 | |||
290 | PELA Dariusz | 19 X | Sky-Trans Toruń Multisport | M | 00:00:00 | 00:00:40 | |||
291 | GAWRON Janusz | 239 X | Brygada Beskidów | M | 00:00:00 | 00:00:40 | |||
TYMOSZUK Michał | 411 X | Hiszpańska Inkwizycja | M | DNF | 00:00:40 DNF | ||||
GRZELAK Adrian | 454 X | Szalony i Zwariowała | M | DNF | 00:00:40 DNF | ||||
ŻUKIEWICZ Konrad | 411 Y | Hiszpańska Inkwizycja | M | DNF | 00:00:40 DNF | ||||
SZYSZKA Sebastian | 627 Y | Truchtacz.pl | M | DNF | 00:00:40 DNF | ||||
GŁODOWSKA Kamila | 454 Y | Szalony i Zwariowała | K | DNF | 00:00:40 DNF | ||||
297 | DZIEDZIC Witold | 151 X | Przebiegli jak węże | M | 00:00:00 | 00:00:41 | |||
298 | MESJASZ Marek | 452 X | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | M | 00:00:00 | 00:00:41 | |||
299 | BERGAŃSKI Michał | 239 Y | Brygada Beskidów | M | 00:00:00 | 00:00:41 | |||
RUDZKI Tomasz | 318 X | dziki dwa | M | DNF | 00:00:41 DNF | ||||
ABRAHAMOWICZ Jakub | 641 Y | CAMPEONES | M | DNF | 00:00:41 DNF | ||||
ZAKRZEWSKI Paweł | 318 Y | dziki dwa | M | DNF | 00:00:41 DNF | ||||
303 | MAGDZIARCZYK Roman | 737 X | RK ALTLETICS POWERADE TEAM | WAŁBRZYCH | M | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
304 | PASTUŁA Łukasz | 151 Y | Przebiegli jak węże | M | 00:00:00 | 00:00:42 | |||
305 | BEŚKA Sławomir | 334 X | RYBNIK | M | 00:00:00 | 00:00:42 | |||
306 | 334 Y | 00:00:00 | 00:00:42 | ||||||
307 | WIERNASZ Grzegorz | 649 X | Victoria Karcher team | M | 00:00:00 | 00:00:42 | |||
308 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 641 X | CAMPEONES | M | 00:00:00 | 00:00:42 | |||
KAROŃ Tomasz | 149 Y | ORUPiL | M | DNF | 00:00:42 DNF | ||||
BUDZOŃ Bartosz | 252 X | PMKW | M | DNF | 00:00:42 DNF | ||||
311 | KORZENIOWSKI Robert | 737 Y | RK ALTLETICS POWERADE TEAM | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:00:43 | ||
312 | BASEK Marta | 98 X | HRmax Żory Lejdis | K | 00:00:00 | 00:00:43 | |||
313 | KAŁUS Ewa | 98 Y | HRmax Żory Lejdis | K | 00:00:00 | 00:00:43 | |||
314 | MAZUR Sebastian | 649 Y | Victoria Karcher team | M | 00:00:00 | 00:00:43 | |||
315 | PODCZARSKI Tomasz | 260 Y | KOLBUDY TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:43 | |||
316 | SUCHODOLSKI Konrad | 320 X | Rzeźnicy kilometrów | M | 00:00:00 | 00:00:43 | |||
TALAGA Dawid | 149 X | ORUPiL | M | DNF | 00:00:43 DNF | ||||
DYRCZ Dawid | 252 Y | PMKW | M | DNF | 00:00:43 DNF | ||||
319 | NORBERT Michał | 417 X | BBM | M | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
320 | DUKATA Grzegorz | 16 X | do ustalenia | M | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
321 | LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja | 254 X | Rabbits | K | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
322 | PODCZARSKA Izabela | 260 X | KOLBUDY TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
323 | BĄK Adam | 561 X | Scyzoryki | M | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
324 | PIEKAJ Łukasz | 417 Y | BBM | M | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
325 | MAJ Grzegorz | 561 Y | Scyzoryki | M | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
326 | PIASNY Paweł | 16 Y | do ustalenia | M | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
327 | OSIKOWSKA Monika | 320 Y | Rzeźnicy kilometrów | K | 00:00:00 | 00:00:44 | |||
328 | PIASECKA-WSZOŁA Anna | 690 Y | CSC Adventure Academy | K | 00:00:00 | 00:00:45 | |||
329 | PAPRZYCKI Rafał | 413 X | Platinium Promotion | M | 00:00:00 | 00:00:45 | |||
330 | NIZAR Wioletta | 690 X | CSC Adventure Academy | K | 00:00:00 | 00:00:45 | |||
331 | KORZENIOWSKA Małgorzata | 393 Y | ŁYDA TAŃCZY | K | 00:00:00 | 00:00:45 | |||
332 | ROSA Jarosław | 413 Y | Platinium Promotion | M | 00:00:00 | 00:00:45 | |||
RUCKA Elżbieta | 492 Y | Nutrend biega | K | DNF | 00:00:45 DNF | ||||
WOJCIECHOWSKA Małgorzata | 492 X | Nutrend biega | K | DNF | 00:00:45 DNF | ||||
335 | TOMCZAK Agnieszka | 393 X | ŁYDA TAŃCZY | K | 00:00:00 | 00:00:46 | |||
336 | WELTER Przemysław | 557 X | KB Szamotuły | M | 00:00:00 | 00:00:46 | |||
337 | GRAMZA Katarzyna | 577 X | Dracarys | K | 00:00:00 | 00:00:46 | |||
338 | PAŚNIK Paweł | 504 Y | Łysi jak tygrysi | M | 00:00:00 | 00:00:46 | |||
339 | KRAWCZYK Radosław | 557 Y | KB Szamotuły | M | 00:00:00 | 00:00:46 | |||
340 | ŁYSIAK Sylwia | 577 Y | Dracarys | K | 00:00:00 | 00:00:46 | |||
341 | KRÓLIKOWSKI Igor | 254 Y | Rabbits | M | 00:00:00 | 00:00:46 | |||
IGNASIAK Joanna | 441 Y | P....ne Komandosy | K | DNF | 00:00:46 DNF | ||||
SWOBODA Marek | 441 X | P....ne Komandosy | M | DNF | 00:00:46 DNF | ||||
344 | KUŹMICZ Wojciech | 243 Y | Cool | M | 00:00:00 | 00:00:47 | |||
345 | RZEPKA Remigiusz | 504 X | Łysi jak tygrysi | M | 00:00:00 | 00:00:47 | |||
346 | LESZCZYŃSKI Andrzej | 402 X | Body Club | M | 00:00:00 | 00:00:47 | |||
347 | MALINOWSKA Anna | 69 Y | PÓŁNOC-POŁUDNIE | K | 00:00:00 | 00:00:47 | |||
348 | RAPA Piotr | 273 Y | LBL - Lubię Biegać Leniwie | M | 00:00:00 | 00:00:47 | |||
CINCIO Robert | 363 X | ROBERT AND DARIUSZ TEAM | M | DNF | 00:00:47 DNF | ||||
IWANIEC Dariusz | 363 Y | ROBERT AND DARIUSZ TEAM | M | DNF | 00:00:47 DNF | ||||
351 | DYLEWSKI Paweł | 310 X | Fizjo-Sport Łęczna | M | 00:00:00 | 00:00:48 | |||
352 | KOŁODZIEJCZYK Kamil | 69 X | PÓŁNOC-POŁUDNIE | M | 00:00:00 | 00:00:48 | |||
353 | GURGUL Sebastian | 124 X | AROMAT NÓG | M | 00:00:00 | 00:00:48 | |||
354 | PACIA Sebastian | 243 X | Cool | M | 00:00:00 | 00:00:48 | |||
355 | PATRO Jacek | 273 X | LBL - Lubię Biegać Leniwie | M | 00:00:00 | 00:00:48 | |||
356 | GURGUL Mateusz | 124 Y | AROMAT NÓG | M | 00:00:00 | 00:00:48 | |||
357 | JANDZIS Wiesław | 402 Y | Body Club | M | 00:00:00 | 00:00:48 | |||
358 | SIEPRACKI Robert | 514 Y | TT Szczecin/Przęsocin | M | 00:00:00 | 00:00:48 | |||
AUGUSTYŃSKI Sylwester | 535 X | Lacho Team | M | DNF | 00:00:48 DNF | ||||
MORAWA Mateusz | 535 Y | Lacho Team | M | DNF | 00:00:48 DNF | ||||
361 | GRZEJDA Marcin | 84 X | Blue Light Team | M | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
362 | HABA Konrad | 540 X | KZB | M | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
363 | SADOWSKI Jakub | 567 X | SUCHE GACIE NA DNIE OCEANU | M | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
364 | ZIONTECKA Małgorzata | 84 Y | Blue Light Team | K | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
365 | MAŃKOWSKI Leszek | 540 Y | KZB | M | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
366 | PANEK Michał | 567 Y | SUCHE GACIE NA DNIE OCEANU | M | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
367 | KOŁODZIEJCZYK Maciej | 310 Y | Fizjo-Sport Łęczna | M | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
368 | ZIELIŃSKI Dariusz | 295 X | Damian i Darek Fizjo-Sport | M | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
369 | CHMIELEWSKI Dominik | 514 X | TT Szczecin/Przęsocin | M | 00:00:00 | 00:00:49 | |||
370 | TALAGA Tomasz | 342 X | MKS Wyzwolenie | M | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
371 | KLIMCZAK Marek | 229 Y | Drużyna_A | M | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
372 | TALAGA Robert | 342 Y | MKS Wyzwolenie | M | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
373 | MARCELA Marcin | 143 X | Fat Mama's sport club Bytom | M | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
374 | SUDOŁ Damian | 295 Y | Damian i Darek Fizjo-Sport | M | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
375 | KUDŁA Joanna | 307 Y | KUDŁATE MAKARONY | K | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
376 | MAKAREWICZ Wiktor | 307 X | KUDŁATE MAKARONY | M | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
377 | NIEDZIELA Marcin | 143 Y | Fat Mama's sport club Bytom | M | 00:00:00 | 00:00:50 | |||
378 | PAJDOSZ Rafał | 25 X | Poniżej 10h | M | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
379 | CZAPLA Arkadiusz | 229 X | Drużyna_A | M | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
380 | KUTNIK Mirosław | 259 X | Przelatki | M | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
381 | SZCZEPAŃSKI Adam | 290 X | Wariaty Takie | M | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
382 | JAZ Krzysztof | 657 X | KM TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
383 | ZMORZYŃSKI Jakub | 25 Y | Poniżej 10h | M | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
384 | ĆWIKLEWSKI Łukasz | 290 Y | Wariaty Takie | M | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
385 | ŁĘTOWSKI Mariusz | 657 Y | KM TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:51 | |||
386 | JĘDRYCHA Michał | 70 X | CFO RUNNING TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
387 | BĄKOWICZ Kamil | 350 X | Aktywni Kamieńsk | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
388 | SNARSKI Bogdan | 368 X | ALBATROSY | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
389 | ŁAJTAR Krzysztof | 259 Y | Przelatki | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
390 | PALKA Mariusz | 350 Y | Aktywni Kamieńsk | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
391 | TRUSZKOWSKI Damian | 368 Y | ALBATROSY | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
392 | KUZIOŁA Krzysztof | 476 Y | CSRG1 | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
393 | STREIT Dawid | 90 Y | Sklep Biegacza Bielsko-Biała | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
394 | ŁOJEWSKI Michał | 90 X | Sklep Biegacza Bielsko-Biała | M | 00:00:00 | 00:00:52 | |||
395 | BARTOSZ Marek | 400 X | JCI Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:53 | |||
396 | KUŁAK Piotr | 656 X | Zabiegani & Aktywni | M | 00:00:00 | 00:00:53 | |||
397 | MAZUREK Piotr | 129 Y | WATAHA TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:53 | |||
398 | KOTARSKI Konrad | 400 Y | JCI Running Team | M | 00:00:00 | 00:00:53 | |||
399 | JĘDRYCHA Bożena | 70 Y | CFO RUNNING TEAM | K | 00:00:00 | 00:00:53 | |||
400 | KOCOT Sebastian | 506 X | Zdobywcy | M | 00:00:00 | 00:00:54 | |||
401 | DUDEK Mirosław | 129 X | WATAHA TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:54 | |||
402 | ENGLERT Grzegorz | 348 X | NIEDOŚCIGNIENI | M | 00:00:00 | 00:00:54 | |||
403 | SYDORYK Artur | 476 X | CSRG1 | M | 00:00:00 | 00:00:54 | |||
404 | WOJCIECHOWSKI Andrzej | 513 X | Maraton Turek | M | 00:00:00 | 00:00:54 | |||
405 | PAWLIKOWSKI Bogusław | 506 Y | Zdobywcy | M | 00:00:00 | 00:00:54 | |||
406 | MAŁEK Piotr | 513 Y | Maraton Turek | M | 00:00:00 | 00:00:54 | |||
407 | SZCZYGIELSKI Radosław | 502 Y | Brygada RR | M | 00:00:00 | 00:00:55 | |||
408 | KOCIK Marcin | 376 X | Fatboy Sprint | M | 00:00:00 | 00:00:55 | |||
409 | ZAWADZKI Łukasz | 156 Y | Planeta Nisko | M | 00:00:00 | 00:00:55 | |||
410 | PRUTA Rafał | 376 Y | Fatboy Sprint | M | 00:00:00 | 00:00:55 | |||
411 | GLONEK Marcin | 348 Y | NIEDOŚCIGNIENI | M | 00:00:00 | 00:00:55 | |||
412 | RAJKOWSKI Przemysław | 704 Y | FUDU &CO. SPORT TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:55 | |||
MALCHARCZYK Andrzej | 480 Y | CSRG 3 | M | DNF | 00:00:55 DNF | ||||
HAŚ Ireneusz | 480 X | CSRG 3 | M | DNF | 00:00:55 DNF | ||||
415 | KUCHARSKI Paweł | 156 X | Planeta Nisko | M | 00:00:00 | 00:00:56 | |||
416 | GRUMBIANIN Paulina | 171 X | CYBORGI | K | 00:00:00 | 00:00:56 | |||
417 | LIS Paweł | 414 X | Lędziny team! | M | 00:00:00 | 00:00:56 | |||
418 | ERKIERT Radosław | 502 X | Brygada RR | M | 00:00:00 | 00:00:56 | |||
419 | KWAŚNIEWSKI Rafał | 667 Y | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:56 | |||
420 | GROSFELD Karol | 656 Y | Zabiegani & Aktywni | M | 00:00:00 | 00:00:56 | |||
421 | BEŁDOWSKI Sławomir | 704 X | FUDU &CO. SPORT TEAM | M | 00:00:00 | 00:00:56 | |||
422 | JARMOLIŃSKI Piotr | 11 X | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | M | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
423 | KULAK Paweł | 171 Y | CYBORGI | M | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
424 | DONIEC Sebastian | 228 X | NAPIERajDALEJ | M | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
425 | KASPERSKA Barbara | 384 X | BBL Gorzów | K | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
426 | RYKAŁA Wojciech | 542 X | Dobczycki Klub Biegacza | M | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
427 | KOMISARCZYK Anna | 11 Y | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | K | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
428 | KĘDREK Emil | 228 Y | NAPIERajDALEJ | M | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
429 | MICHALIK Andrzej | 384 Y | BBL Gorzów | M | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
430 | GRZESICA Paweł | 414 Y | Lędziny team! | M | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
431 | KWAŚNIEWSKI Mariusz | 667 X | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:00:57 | |||
432 | KANDEFER Robert | 20 X | KLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWO | M | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
433 | BUDASZ Andrzej | 65 Y | Przyjaciele z dawnych lat | M | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
434 | SKOTNICKI Dariusz | 367 X | TTC MPEC TARNÓW | M | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
435 | SZARAPANOWSKI Damian | 369 X | SZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | M | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
436 | FOGEL Janusz | 637 X | Łosie.pl | M | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
437 | ŁAWSKI Rafał | 20 Y | KLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWO | M | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
438 | SKOTNICKA Anna | 367 Y | TTC MPEC TARNÓW | K | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
439 | SZARAPANOWSKI Marcin | 369 Y | SZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | M | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
440 | PÓŁTORAK Sylwester | 542 Y | Dobczycki Klub Biegacza | M | 00:00:00 | 00:00:58 | |||
441 | ZYŚKO Tomek | 65 X | Przyjaciele z dawnych lat | M | 00:00:00 | 00:00:59 | |||
442 | PRZEŹDZIECKA Katarzyna | 14 X | Smashing pĄpkins | K | 00:00:00 | 00:00:59 | |||
443 | CHOIŃSKI Paweł | 14 Y | Smashing pĄpkins | M | 00:00:00 | 00:00:59 | |||
444 | KOWALCZUK Cezary | 265 Y | BioBoty | M | 00:00:00 | 00:00:59 | |||
445 | FOGEL Ewa | 637 Y | Łosie.pl | K | 00:00:00 | 00:00:59 | |||
446 | BARTNIAK Kamil | 448 Y | Bońki Team | M | 00:00:00 | 00:00:59 | |||
447 | SZARAWARA Łukasz | 32 X | Biegacze z kolei | M | 00:00:00 | 00:01:00 | |||
448 | POTUSZYŃSKI Dariusz | 499 X | Dwóch Takich | M | 00:00:00 | 00:01:00 | |||
449 | WASIAK Michał | 32 Y | Biegacze z kolei | M | 00:00:00 | 00:01:00 | |||
450 | EPA Karolina | 720 X | PZU Sport Team/PolwaxRacing Team | K | 00:00:00 | 00:01:00 | |||
451 | KRZYSTAŁA Łukasz | 499 Y | Dwóch Takich | M | 00:00:00 | 00:01:00 | |||
452 | WĘGIEL Marcin | 720 Y | PZU Sport Team/PolwaxRacing Team | M | 00:00:00 | 00:01:00 | |||
453 | BARTNIAK Daria | 448 X | Bońki Team | K | 00:00:00 | 00:01:00 | |||
GÓRECKA Barbara | 581 X | Barcelona team | K | DNF | 00:01:00 DNF | ||||
455 | BARTKOWSKA Joanna | 226 X | KM UMK | K | 00:00:00 | 00:01:01 | |||
456 | PACHLA Adam | 189 Y | Sole Sandcza | M | 00:00:00 | 00:01:01 | |||
457 | SZYBIAK Waldemar | 586 Y | Agona W&M | M | 00:00:00 | 00:01:01 | |||
BUŁA Robert | 22 Y | Rybniccy Truchtacze | M | DNF | 00:01:01 DNF | ||||
CHRAPKIEWICZ Michał | 22 X | Rybniccy Truchtacze | M | DNF | 00:01:01 DNF | ||||
SANCHEZ ZAMBRANA Jorge | 581 Y | Barcelona team | M | DNF | 00:01:01 DNF | ||||
461 | KRZESINSKI Dariusz | 30 X | Corpo Runners/Orange | M | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
462 | KOWALEWSKI Krzysztof | 189 X | Sole Sandcza | M | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
463 | KOJDER Grzegorz | 265 X | BioBoty | M | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
464 | DEJAS Tomasz | 475 X | Racioki | M | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
465 | GRELA Kinga | 701 X | Costa Kliny Team | K | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
466 | DE INES Łukasz | 30 Y | Corpo Runners/Orange | M | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
467 | MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena | 226 Y | KM UMK | K | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
468 | KOSTKA Sebastian | 475 Y | Racioki | M | 00:00:00 | 00:01:02 | |||
469 | MILKOWSKA Justyna | 120 X | OTK Rzeźnik / RGB | RYBNIK | K | 00:00:00 | 00:01:02 | ||
DQ | KONIECZNY Mariusz | 619 Y | Agona W&M | M | DQ | 00:01:02 DQ | |||
471 | NAWROT Agnieszka | 1 X | Rozbiegany Sulejówek | K | 00:00:00 | 00:01:03 | |||
472 | ŚWIDERSKI Sławomir | 1 Y | Rozbiegany Sulejówek | M | 00:00:00 | 00:01:03 | |||
473 | ZAWADA Mateusz | 139 X | Zarażeni Bólem | M | 00:00:00 | 00:01:03 | |||
474 | BINARSCH Dagmara | 640 X | Dragon | K | 00:00:00 | 00:01:03 | |||
475 | MILKOWSKI Rafał | 120 Y | OTK Rzeźnik / RGB | RYBNIK | M | 00:00:00 | 00:01:03 | ||
476 | LEMIESZKA Marta | 139 Y | Zarażeni Bólem | K | 00:00:00 | 00:01:03 | |||
477 | APOSTOŁ Paweł | 701 Y | Costa Kliny Team | M | 00:00:00 | 00:01:03 | |||
478 | POMAGRUK Katarzyna | 178 X | Pomagruki | K | 00:00:00 | 00:01:04 | |||
479 | SEICHTER Adam | 180 X | RUN TorByd | M | 00:00:00 | 00:01:04 | |||
480 | KROSNOWSKI Bartosz | 264 X | Loczek i Fasolek | M | 00:00:00 | 00:01:04 | |||
481 | TAUZ Andrzej | 629 X | A&A | M | 00:00:00 | 00:01:04 | |||
482 | KOZIŃSKI Marek | 180 Y | RUN TorByd | M | 00:00:00 | 00:01:04 | |||
483 | GRYSZKO Artur | 629 Y | A&A | M | 00:00:00 | 00:01:04 | |||
484 | STANKOWSKA Justyna | 640 Y | Dragon | K | 00:00:00 | 00:01:04 | |||
485 | NĄCKIEWICZ Justyna | 264 Y | Loczek i Fasolek | K | 00:00:00 | 00:01:04 | |||
486 | CIOCH Paweł | 722 X | PLOTSERWIS TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:05 | |||
487 | POMAGRUK Piotr | 178 Y | Pomagruki | M | 00:00:00 | 00:01:05 | |||
488 | PIĘDEL Michał | 573 Y | Dream MORT! | M | 00:00:00 | 00:01:05 | |||
489 | PAŚKO Paweł | 668 Y | Dzikie Chomiki | M | 00:00:00 | 00:01:05 | |||
490 | DYDUCH Maciej | 668 X | Dzikie Chomiki | M | 00:00:00 | 00:01:05 | |||
491 | MRUGAŁA Monika | 722 Y | PLOTSERWIS TEAM | K | 00:00:00 | 00:01:05 | |||
KIJEWICZ Michał | 445 X | NogiZetre | M | DNF | 00:01:05 DNF | ||||
LIS Arkadiusz | 445 Y | NogiZetre | M | DNF | 00:01:05 DNF | ||||
494 | KŁOSIŃSKI Rafał | 269 X | Starsi Panowie Dwaj | M | 00:00:00 | 00:01:06 | |||
495 | CHYLEWSKI Paweł | 301 X | Gron & Chyleś | M | 00:00:00 | 00:01:06 | |||
496 | KOTUŁA Rafał | 489 X | Taki Jeden z Drugim | M | 00:00:00 | 00:01:06 | |||
497 | BUDNICKI Rafał | 573 X | Dream MORT! | M | 00:00:00 | 00:01:06 | |||
498 | WICZUK Michał | 269 Y | Starsi Panowie Dwaj | M | 00:00:00 | 00:01:06 | |||
499 | UŻAROWSKI Remigiusz | 373 Y | M.G R.U GŁOGÓW | M | 00:00:00 | 00:01:06 | |||
500 | WÓJTOWICZ Paweł | 489 Y | Taki Jeden z Drugim | M | 00:00:00 | 00:01:06 | |||
501 | KAWALEC Bernard | 53 Y | Asseco Active Team | M | 00:00:00 | 00:01:07 | |||
502 | STANIO Arkadiusz | 53 X | Asseco Active Team | M | 00:00:00 | 00:01:07 | |||
503 | KAPUSTA Tomasz | 275 X | Gończe psy | M | 00:00:00 | 00:01:07 | |||
504 | SALACHNA - NOWAK Magdalena | 721 X | Biegam z ABS | K | 00:00:00 | 00:01:07 | |||
505 | GAWLAS Przemysław | 665 Y | Latające Pisuary | M | 00:00:00 | 00:01:07 | |||
506 | GRONEK Grzegorz | 301 Y | Gron & Chyleś | M | 00:00:00 | 00:01:07 | |||
507 | KRUPA Sławomir | 433 Y | PCH_RUN ULTRA | M | 00:00:00 | 00:01:08 | |||
508 | MAGIERA Grzegorz | 373 X | M.G R.U GŁOGÓW | M | 00:00:00 | 00:01:08 | |||
509 | WYKA Błażej | 433 X | PCH_RUN ULTRA | M | 00:00:00 | 00:01:08 | |||
510 | DYBOL Dawid | 602 X | Plan B | M | 00:00:00 | 00:01:08 | |||
511 | RZYHA Hubert | 275 Y | Gończe psy | M | 00:00:00 | 00:01:08 | |||
512 | KRELL Marcin | 602 Y | Plan B | M | 00:00:00 | 00:01:08 | |||
513 | PAJĄK Andrzej | 721 Y | Biegam z ABS | M | 00:00:00 | 00:01:08 | |||
ZAJĄCZKOWSKI Michał | 359 Y | W Pogoni Za Chlebem | M | DNF | 00:01:08 DNF | ||||
515 | BUJALSKI Szymon | 327 X | Kuźnia Triathlonu | M | 00:00:00 | 00:01:09 | |||
516 | FURMAN Marcin | 509 X | Krytyka czystego biegania | M | 00:00:00 | 00:01:09 | |||
517 | WROTNY Piotr | 646 X | Nestle Sprzedaż Team | M | 00:00:00 | 00:01:09 | |||
518 | GABRYSIAK Grzegorz | 509 Y | Krytyka czystego biegania | M | 00:00:00 | 00:01:09 | |||
519 | LIS Sławek | 646 Y | Nestle Sprzedaż Team | M | 00:00:00 | 00:01:09 | |||
NOWAK Adrian | 359 X | W Pogoni Za Chlebem | M | DNF | 00:01:09 DNF | ||||
521 | GÓRSKI Emil | 193 X | Husaria Race Team 2 | M | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
522 | JĘDRZEJCZYK Agnieszka | 158 X | Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA | K | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
523 | OLAWIŃSKI Karol | 665 X | Latające Pisuary | M | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
524 | PIWOWARCZYK Dariusz | 681 X | Baltic Beta Team | M | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
525 | WIRA Mirosław | 49 Y | GB Wrocławskie Morsy | M | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
526 | SZURA Piotr | 158 Y | Szkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA | M | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
527 | CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech | 193 Y | Husaria Race Team 2 | M | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
528 | MASZEWSKA Agata | 327 Y | Kuźnia Triathlonu | K | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
529 | SMUŻYŃSKI Robert | 681 Y | Baltic Beta Team | M | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
530 | NAPORA Paweł | 241 X | Bartmot Team | M | 00:00:00 | 00:01:10 | |||
531 | NAWROCKI Marcin | 146 X | Turbacze | M | 00:00:00 | 00:01:11 | |||
532 | LENART Bernard | 203 X | Husaria Race Team 7 | M | 00:00:00 | 00:01:11 | |||
533 | JANECKA Artur | 321 X | Bieging Team Zelów | M | 00:00:00 | 00:01:11 | |||
534 | BORUSIEWICZ Konrad | 71 Y | K2 | M | 00:00:00 | 00:01:11 | |||
535 | MRÓZ Jacek | 241 Y | Bartmot Team | M | 00:00:00 | 00:01:11 | |||
536 | DĄBROWSKI Adam | 203 Y | Husaria Race Team 7 | M | 00:00:00 | 00:01:11 | |||
537 | KRAUZE Tomasz | 49 X | GB Wrocławskie Morsy | M | 00:00:00 | 00:01:11 | |||
538 | SZPAK Monika | 356 Y | Kuzynka i Kuzyn | K | 00:00:00 | 00:01:12 | |||
539 | MACIEJAK Anna | 194 Y | Husaria Race Team 3 | K | 00:00:00 | 00:01:12 | |||
540 | CIĘŻKI Konrad | 71 X | K2 | M | 00:00:00 | 00:01:12 | |||
541 | ŻYWICKI Maciej | 146 Y | Turbacze | M | 00:00:00 | 00:01:12 | |||
542 | BOCZKIEWICZ Tomasz | 321 Y | Bieging Team Zelów | M | 00:00:00 | 00:01:12 | |||
543 | SZLOSER Anna | 575 X | Ultramatki | K | 00:00:00 | 00:01:13 | |||
544 | MOSTOWSKA Joanna | 575 Y | Ultramatki | K | 00:00:00 | 00:01:13 | |||
545 | KOT Tomasz | 585 Y | KJE | M | 00:00:00 | 00:01:13 | |||
546 | KIELISIAK Małgorzata | 194 X | Husaria Race Team 3 | K | 00:00:00 | 00:01:13 | |||
547 | STRZĘBOSZEWSKI Piotr | 585 X | KJE | M | 00:00:00 | 00:01:13 | |||
548 | JÓŹWIAK Michał | 356 X | Kuzynka i Kuzyn | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
549 | KONDRATIUK Renata | 374 X | Z ŁAPANKI | K | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
550 | WYSMOLIŃSKI Rafał | 455 X | Rosomaki | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
551 | SZYSZKA Artur | 468 X | DELHAN | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
552 | KRANZ Grzegorz | 544 X | Despacito Czapury | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
553 | MROZEK Krzysztof | 608 X | wcześnie rano dawno temu | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
554 | GRYCMAN Łukasz | 697 X | GRYCMANY BIEGAJĄ | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
555 | WYSMOLIŃSKI Piotr | 455 Y | Rosomaki | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
556 | PASZKOWIAK Adam | 468 Y | DELHAN | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
557 | STEMPKOWICZ Jacek | 608 Y | wcześnie rano dawno temu | M | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
558 | GRYCMAN Magdalena | 697 Y | GRYCMANY BIEGAJĄ | K | 00:00:00 | 00:01:14 | |||
559 | GUZIUK Rafał | 303 X | EVErRUN | M | 00:00:00 | 00:01:15 | |||
560 | GREOGRCZYK Łukasz | 374 Y | Z ŁAPANKI | WARASZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:15 | ||
561 | WYKA Angelika | 528 Y | BYLE W LIMICIE :) | K | 00:00:00 | 00:01:15 | |||
562 | CYNIAK Marek | 303 Y | EVErRUN | M | 00:00:00 | 00:01:15 | |||
563 | KOREK Krystian | 544 Y | Despacito Czapury | M | 00:00:00 | 00:01:15 | |||
564 | MĄCZKA Bronisław | 777 Y | OTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudne | M | 00:00:00 | 00:01:15 | |||
565 | MINIUR Jacek | 153 X | CK TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:16 | |||
566 | SOKOŁOWSKA Adriana | 528 X | BYLE W LIMICIE :) | K | 00:00:00 | 00:01:16 | |||
567 | MADEJSKI Dawid | 549 X | Lacho Team/Rozbiegane Dobczyce | M | 00:00:00 | 00:01:16 | |||
568 | GODAWA Katarzyna | 607 X | Katarzyny | K | 00:00:00 | 00:01:16 | |||
569 | LUBOWIECKA Katarzyna | 607 Y | Katarzyny | K | 00:00:00 | 00:01:16 | |||
570 | JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna | 777 X | OTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudne | K | 00:00:00 | 00:01:16 | |||
571 | TRETIAK Mateusz | 675 X | Dorwid | M | 00:00:00 | 00:01:17 | |||
572 | KULCZYŃSKI Rafał | 677 X | Biegniemy Dalej | M | 00:00:00 | 00:01:17 | |||
573 | KOBIEC Elżbieta | 153 Y | CK TEAM | K | 00:00:00 | 00:01:17 | |||
574 | SAJAK Kamil | 549 Y | Lacho Team/Rozbiegane Dobczyce | M | 00:00:00 | 00:01:17 | |||
575 | CYTACKI Dawid | 709 Y | Rykowisko | M | 00:00:00 | 00:01:17 | |||
576 | WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka | 58 X | HORUS TEAM | K | 00:00:00 | 00:01:17 | |||
577 | RÓŻAŃSKI Paweł | 652 Y | Team GP Łomianki | M | 00:00:00 | 00:01:17 | |||
578 | BRYGIER Jacek | 709 X | Rykowisko | M | 00:00:00 | 00:01:17 | |||
579 | FLIS Piotr | 58 Y | HORUS TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:18 | |||
580 | RYCHTER Marcin | 80 X | The Rychters | M | 00:00:00 | 00:01:18 | |||
581 | HAMRYSZCZAK Dawid | 675 Y | Dorwid | M | 00:00:00 | 00:01:18 | |||
582 | ŁOJEK Krzysztof | 677 Y | Biegniemy Dalej | M | 00:00:00 | 00:01:18 | |||
583 | SZALEWICZ Damian | 652 X | Team GP Łomianki | M | 00:00:00 | 00:01:18 | |||
584 | HETMANOWSKI Jędrzej | 170 X | TRENING NA SZCZYT | M | 00:00:00 | 00:01:18 | |||
KODA Paweł | 48 X | SGGW Runners | M | DNF | 00:01:18 DNF | ||||
DQ | KODA Eugeniusz | 48 Y | SGGW Runners | M | DQ | 00:01:18 DQ | |||
587 | SZYMAJDA Adam | 539 X | Kciuki w górę! | M | 00:00:00 | 00:01:19 | |||
588 | BUJAK Paweł | 559 X | Cisowianka Team PL | M | 00:00:00 | 00:01:19 | |||
589 | RYCHTER Karol | 80 Y | The Rychters | M | 00:00:00 | 00:01:19 | |||
590 | PIECHOTA Daniel | 170 Y | TRENING NA SZCZYT | M | 00:00:00 | 00:01:19 | |||
591 | ŁAGODA Łukasz | 427 Y | oskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.pl | M | 00:00:00 | 00:01:19 | |||
592 | KACZMAREK Tomasz | 7 X | Górale z puszczy | M | 00:00:00 | 00:01:20 | |||
593 | GAJDA Sebastian | 616 X | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | M | 00:00:00 | 00:01:20 | |||
594 | PAWŁOWSKI Rafał | 271 X | Alko Team Długosiodło | M | 00:00:00 | 00:01:20 | |||
595 | BAJSON Grzegorz | 539 Y | Kciuki w górę! | M | 00:00:00 | 00:01:20 | |||
596 | FIJAŁKOWSKI Waldemar | 427 X | oskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.pl | M | 00:00:00 | 00:01:20 | |||
597 | BUJAK Kamil | 559 Y | Cisowianka Team PL | M | 00:00:00 | 00:01:20 | |||
MAZUREK Monika | 576 X | Czarujace Śpiochy NH Team | K | DNF | 00:01:20 DNF | ||||
PORĘBSKA Dorota | 576 Y | Czarujace Śpiochy NH Team | K | DNF | 00:01:20 DNF | ||||
600 | NIEPSUJ Łuksz | 7 Y | Górale z puszczy | M | 00:00:00 | 00:01:21 | |||
601 | WOJCIESZEK Joanna | 13 Y | Dżouana y Marcyś | K | 00:00:00 | 00:01:21 | |||
602 | GRĄDZIK Rafał | 271 Y | Alko Team Długosiodło | M | 00:00:00 | 00:01:21 | |||
603 | ANDRZEJEWSKI Maciej | 587 Y | Którędy po piwo? | M | 00:00:00 | 00:01:21 | |||
604 | WIECZOREK Tomasz | 616 Y | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | M | 00:00:00 | 00:01:21 | |||
BUŁKA Piotr | 12 X | Gorszy Sort Pomidorówki | M | DNF | 00:01:21 DNF | ||||
JAKUBASZEK Monika | 12 Y | Gorszy Sort Pomidorówki | K | DNF | 00:01:21 DNF | ||||
607 | MUSIAŁKIEWICZ Jan | 466 X | Husaria Sobieskiego | M | 00:00:00 | 00:01:22 | |||
608 | PRAŁAT Bartosz | 466 Y | Husaria Sobieskiego | M | 00:00:00 | 00:01:22 | |||
609 | KURIATA Marcin | 13 X | Dżouana y Marcyś | M | 00:00:00 | 00:01:22 | |||
610 | GRONIECKI Mikołaj | 587 X | Którędy po piwo? | M | 00:00:00 | 00:01:22 | |||
HORBACZ Hanna | 467 X | jacko | K | DNF | 00:01:22 DNF | ||||
ROSA Aleksander | 467 Y | jacko | M | DNF | 00:01:22 DNF | ||||
613 | PIEKARZ Radosław | 291 X | Kancelaria A&RT | M | 00:00:00 | 00:01:23 | |||
614 | SACHARUK Sebastian | 653 Y | SebMar | M | 00:00:00 | 00:01:23 | |||
615 | MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta | 653 X | SebMar | K | 00:00:00 | 00:01:23 | |||
DWORNICKI Tomasz | 100 X | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | M | DNF | 00:01:23 DNF | ||||
617 | TRYBULEC Daniel | 375 X | Żabiniec Team | M | 00:00:00 | 00:01:24 | |||
618 | BOGUSZ Dominik | 631 X | Bez nazwy | M | 00:00:00 | 00:01:24 | |||
619 | KOSIERADZKI Tomasz | 291 Y | Kancelaria A&RT | M | 00:00:00 | 00:01:24 | |||
620 | WITKOWSKI Tomasz | 375 Y | Żabiniec Team | M | 00:00:00 | 00:01:24 | |||
621 | MADEJ Mateusz | 631 Y | Bez nazwy | M | 00:00:00 | 00:01:24 | |||
622 | ŻURAWSKI Sławomir | 420 X | DZIELNI BEZ KIJÓW | M | 00:00:00 | 00:01:24 | |||
DQ | WĘGRZYK Grzegorz | 100 Y | Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem | M | DQ | 00:01:24 DQ | |||
624 | KOSTKA Janusz | 111 X | Posmakuj Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:25 | |||
625 | LISOWSKA-WOŚ Agnieszka | 548 X | Zielone Puszczyki | K | 00:00:00 | 00:01:25 | |||
626 | DOLCZEWSKI Dariusz | 420 Y | DZIELNI BEZ KIJÓW | M | 00:00:00 | 00:01:25 | |||
627 | JÓZEFCZYK Tomasz | 111 Y | Posmakuj Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:26 | |||
628 | KONIK Tomasz | 371 Y | KOKI | M | 00:00:00 | 00:01:26 | |||
629 | KLIMAS Marcin | 548 Y | Zielone Puszczyki | M | 00:00:00 | 00:01:26 | |||
630 | KINCER Rafal | 371 X | KOKI | M | 00:00:00 | 00:01:26 | |||
KAJEWSKI Rafał | 699 X | Migrena Team | M | DNF | 00:01:26 DNF | ||||
OBRZUT Bartosz | 699 Y | Migrena Team | M | DNF | 00:01:26 DNF | ||||
633 | MUSOLF Maciej | 163 X | Rysie Bedrysie | M | 00:00:00 | 00:01:27 | |||
634 | SIDOR Radosław | 112 X | Posmakuj Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:27 | |||
635 | KOZIEŁ Szymon | 165 X | Tour de Run | M | 00:00:00 | 00:01:27 | |||
636 | KULIGA Sławomir | 112 Y | Posmakuj Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:27 | |||
637 | KUNKEL Anna | 286 Y | Ścigacze PGB | K | 00:00:00 | 00:01:27 | |||
638 | SZCZAWINSKI Bartosz | 163 Y | Rysie Bedrysie | M | 00:00:00 | 00:01:27 | |||
BUZALSKI Robert | 17 Y | Orange Polska | M | DNF | 00:01:27 DNF | ||||
WNUCZYŃSKI Andrzej | 17 X | Orange Polska | M | DNF | 00:01:27 DNF | ||||
641 | GAWLIK Marcin | 172 X | MKS SIECHNICE | M | 00:00:00 | 00:01:28 | |||
642 | CHECHELSKI Przemysław | 286 X | Ścigacze PGB | M | 00:00:00 | 00:01:28 | |||
643 | GRYNFELDER Rafał | 522 X | . | M | 00:00:00 | 00:01:28 | |||
644 | SCHWITALLA Adrian | 172 Y | MKS SIECHNICE | M | 00:00:00 | 00:01:28 | |||
645 | KARGOL Marcin | 255 X | Wałbrzyski sen Sołtysa | M | 00:00:00 | 00:01:28 | |||
646 | KUSZELA Mateusz | 458 X | Atak lewej łydy | M | 00:00:00 | 00:01:29 | |||
647 | DZIEMIDOWICZ Witold | 44 X | wiśta wio... | M | 00:00:00 | 00:01:29 | |||
648 | HUBICKA Oksana | 44 Y | wiśta wio... | K | 00:00:00 | 00:01:29 | |||
649 | MĘKAL Radosław | 255 Y | Wałbrzyski sen Sołtysa | M | 00:00:00 | 00:01:29 | |||
650 | WALESIAK Wojciech | 522 Y | . | M | 00:00:00 | 00:01:29 | |||
651 | DARŁAK Lucasz | 532 X | pĄbracia | M | 00:00:00 | 00:01:29 | |||
652 | GORZELAŃCZYK Jakub | 165 Y | Tour de Run | M | 00:00:00 | 00:01:29 | |||
653 | MATYSIAK Łukasz | 545 X | Kobyla Góra | M | 00:00:00 | 00:01:29 | |||
ZIEMBA Przemysław | 430 X | GURU team | M | DNF | 00:01:29 DNF | ||||
655 | RUTKOWSKI Michał | 458 Y | Atak lewej łydy | M | 00:00:00 | 00:01:30 | |||
656 | BOJAN Gabriela | 135 X | Activ on i ona | K | 00:00:00 | 00:01:30 | |||
657 | KUPIJAJ Marcin | 319 X | Socios Górnik | M | 00:00:00 | 00:01:30 | |||
658 | ADAMSKI Krzysztof | 538 X | Byle dobiec | M | 00:00:00 | 00:01:30 | |||
659 | PASELA Bartosz | 532 Y | pĄbracia | M | 00:00:00 | 00:01:30 | |||
660 | MIKOŁAJCZAK Andrzej | 538 Y | Byle dobiec | M | 00:00:00 | 00:01:30 | |||
KULPA Paweł | 430 Y | GURU team | M | DNF | 00:01:30 DNF | ||||
662 | DROZD Sławmomir | 135 Y | Activ on i ona | M | 00:00:00 | 00:01:31 | |||
663 | KOZŁOWSKI Rafał | 432 X | Grupa Jura PL | M | 00:00:00 | 00:01:31 | |||
664 | WÓJCIK Dariusz | 517 X | Sprawni Inaczej | M | 00:00:00 | 00:01:31 | |||
665 | BOGUS Piotr | 77 Y | Bieganie po górach jest bez sensu. | M | 00:00:00 | 00:01:31 | |||
666 | ŚWIERCZEK Grzegorz | 432 Y | Grupa Jura PL | M | 00:00:00 | 00:01:31 | |||
667 | SURMA Maciej | 517 Y | Sprawni Inaczej | M | 00:00:00 | 00:01:31 | |||
JACHYM Arkadiusz | 319 Y | Socios Górnik | M | DNF | 00:01:31 DNF | ||||
669 | LANGE Beata | 64 Y | OTK Rzeźnik | K | 00:00:00 | 00:01:32 | |||
670 | OLSZOWSKA Klaudia | 545 Y | Kobyla Góra | K | 00:00:00 | 00:01:32 | |||
671 | KWIATEK Tomasz | 77 X | Bieganie po górach jest bez sensu. | M | 00:00:00 | 00:01:32 | |||
672 | WITKOWSKI Mariusz | 724 Y | Są Wolniejsi | M | 00:00:00 | 00:01:32 | |||
FIJAŁKOWSKI Wojciech | 708 X | Trzeba to skończyć | M | DNF | 00:01:32 DNF | ||||
674 | MUCKUS Filip | 339 Y | KS KANAŁEK | M | 00:00:00 | 00:01:33 | |||
675 | BRZENCZEK Michał | 64 X | OTK Rzeźnik | M | 00:00:00 | 00:01:33 | |||
676 | FRANCKOWSKA Marta | 630 X | Wkurw_Team (Rebel Runners) | K | 00:00:00 | 00:01:33 | |||
677 | KIEWISZ Adam | 724 X | Są Wolniejsi | M | 00:00:00 | 00:01:33 | |||
OBUCHOWICZ Witold | 708 Y | Trzeba to skończyć | M | DNF | 00:01:33 DNF | ||||
679 | STEFAŃSKI Krystian | 339 X | KS KANAŁEK | M | 00:00:00 | 00:01:34 | |||
680 | SEJBUK Emilia | 262 Y | RETRO KOZICE | K | 00:00:00 | 00:01:34 | |||
681 | HRYCAJ Mariusz | 630 Y | Wkurw_Team (Rebel Runners) | M | 00:00:00 | 00:01:34 | |||
682 | WUJKOWSKI Grzegorz | 632 Y | drużyna JJ | M | 00:00:00 | 00:01:34 | |||
683 | ROMANÓW Przemysław | 593 Y | P&R WaW Team | M | 00:00:00 | 00:01:34 | |||
KŁĘBEK Arkadiusz | 633 Y | KB WYSZKÓW | M | DNF | 00:01:34 DNF | ||||
DQ | KALISZ Karolina | 633 X | KB WYSZKÓW | K | DQ | 00:01:34 DQ | |||
686 | WÓJCIK Julian | 78 X | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:01:35 | |||
687 | ANDRZEJEWSKA Magdalena | 262 X | RETRO KOZICE | K | 00:00:00 | 00:01:35 | |||
688 | NEUBAUER Grzegorz | 519 X | Pruszczańkie Rzeźniki | M | 00:00:00 | 00:01:35 | |||
689 | OLSZEWSKI Rafał | 593 X | P&R WaW Team | M | 00:00:00 | 00:01:35 | |||
690 | KUKWISZ Witold | 632 X | drużyna JJ | M | 00:00:00 | 00:01:35 | |||
691 | GRZYMSKI Jerzy | 78 Y | SZWLA Stargard | M | 00:00:00 | 00:01:35 | |||
692 | SZUKAŁA Adrian | 456 Y | Wroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna Wiśnia | M | 00:00:00 | 00:01:35 | |||
693 | BIAŁEK Mirosław | 456 X | Wroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna Wiśnia | M | 00:00:00 | 00:01:35 | |||
694 | KREMPA Mateusz | 221 Y | #WpiszCokolwiek | M | 00:00:00 | 00:01:36 | |||
695 | KŁOPOCKI Jan | 221 X | #WpiszCokolwiek | M | 00:00:00 | 00:01:36 | |||
696 | WYRWAŁ Sebastian | 232 X | #tatobiegaj | M | 00:00:00 | 00:01:36 | |||
697 | WYRWAŁ Krzysztof | 232 Y | #tatobiegaj | M | 00:00:00 | 00:01:36 | |||
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria | 68 X | Spartanie Dzieciom | K | DNF | 00:01:36 DNF | ||||
PIETRULIŃSKI Mateusz | 68 Y | Spartanie Dzieciom | M | DNF | 00:01:36 DNF | ||||
700 | MICHALSKI Mateusz | 115 Y | TORQ | M | 00:00:00 | 00:01:37 | |||
701 | JANIK Krzysztof | 115 X | TORQ | M | 00:00:00 | 00:01:37 | |||
702 | THRUN Radosław | 519 Y | Pruszczańkie Rzeźniki | M | 00:00:00 | 00:01:37 | |||
703 | RYBAŁTOWSKI Mirosław | 67 Y | Spartanie Dzieciom - Najsłabsze Ogniwo | M | 00:00:00 | 00:01:37 | |||
ROSIAK Jacek | 419 Y | R&D | M | DNF | 00:01:37 DNF | ||||
DQ | DALECKI Marcin | 419 X | R&D | M | DQ | 00:01:37 DQ | |||
706 | BOROWIEC Mariusz | 47 X | Run Run Oleszyce | M | 00:00:00 | 00:01:38 | |||
707 | MARCINIAK Andrzej | 382 X | W kółko biegamy | M | 00:00:00 | 00:01:38 | |||
708 | LITKA Andrzej | 382 Y | W kółko biegamy | M | 00:00:00 | 00:01:38 | |||
709 | WRÓBEL Mateusz | 622 Y | W&W&M | M | 00:00:00 | 00:01:38 | |||
710 | WÓJCIAK Wojciech | 622 X | W&W&M | M | 00:00:00 | 00:01:38 | |||
711 | DOROTA Zbigniew | 47 Y | Run Run Oleszyce | M | 00:00:00 | 00:01:38 | |||
ALEKSANDROWICZ Łukasz | 67 X | Spartanie Dzieciom - Najsłabsze Ogniwo | M | DNF | 00:01:38 DNF | ||||
DQ | BANASIEWICZ Paweł | 233 X | Ginger Barbarians | M | DQ | 00:01:38 DQ | |||
714 | SITAK Adam | 692 X | Czewka | M | 00:00:00 | 00:01:39 | |||
715 | BARYŁA Piotr | 582 Y | Ronal Polska Run | M | 00:00:00 | 00:01:39 | |||
716 | SITAK Marcin | 692 Y | Czewka | M | 00:00:00 | 00:01:39 | |||
717 | KOZAK Robert | 582 X | Ronal Polska Run | M | 00:00:00 | 00:01:39 | |||
718 | PUCZEL Robert | 474 Y | Chłopaki z Kentaki | M | 00:00:00 | 00:01:39 | |||
BARTOSIK Marek | 31 X | Patataj | M | DNF | 00:01:39 DNF | ||||
SIENKIEWICZ Wojciech | 31 Y | Patataj | M | DNF | 00:01:39 DNF | ||||
DQ | GUT Przemysław | 233 Y | Ginger Barbarians | M | DQ | 00:01:39 DQ | |||
722 | KIEŁBOWICZ Aneta | 5 X | Słynni Kenijczycy | K | 00:00:00 | 00:01:40 | |||
723 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 216 X | POZNAŃSKIE ŚWIEŻAKI | K | 00:00:00 | 00:01:40 | |||
724 | KAPAON Łazarz | 365 X | Cazzo Club | M | 00:00:00 | 00:01:40 | |||
725 | WIŚNIEWSKI Jacek | 474 X | Chłopaki z Kentaki | M | 00:00:00 | 00:01:40 | |||
726 | LEWICKI Michał | 365 Y | Cazzo Club | M | 00:00:00 | 00:01:40 | |||
727 | KOKOT Roman | 655 X | MB AEROSPACE | M | 00:00:00 | 00:01:40 | |||
728 | SZYMCZAK Mirosław | 394 X | obozybiegowe.pl | M | 00:00:00 | 00:01:41 | |||
729 | GRABOWSKA Joanna | 595 X | SPC/ Dwumaraton Kujawski | K | 00:00:00 | 00:01:41 | |||
730 | SAWICKI Bartosz | 394 Y | obozybiegowe.pl | WARSZAWA | M | 00:00:00 | 00:01:41 | ||
731 | PRZYBYSŁAWSKI Miłosz | 5 Y | Słynni Kenijczycy | M | 00:00:00 | 00:01:41 | |||
732 | PESZEK Bogdan | 655 Y | MB AEROSPACE | M | 00:00:00 | 00:01:41 | |||
733 | PRZYBYLSKI Przemysław | 461 X | Nessi Team/No excuses | M | 00:00:00 | 00:01:41 | |||
734 | GALASIŃSKI Andrzej | 216 Y | POZNAŃSKIE ŚWIEŻAKI | M | 00:00:00 | 00:01:41 | |||
735 | BOSACKI Jacek | 119 Y | No Excuses Team/KB Maniac | M | 00:00:00 | 00:01:42 | |||
736 | PACH Agnieszka | 119 X | No Excuses Team/KB Maniac | K | 00:00:00 | 00:01:42 | |||
737 | GARGAS-MARUT Małgorzata | 530 X | Women PZU Sport Team | K | 00:00:00 | 00:01:42 | |||
738 | GÓRAL Robert | 461 Y | Nessi Team/No excuses | M | 00:00:00 | 00:01:42 | |||
739 | PROKOPIUK Robert | 470 Y | Podlaskie Tury | M | 00:00:00 | 00:01:42 | |||
740 | NĘDZUSIAK Dariusz | 595 Y | SPC/ Dwumaraton Kujawski | M | 00:00:00 | 00:01:42 | |||
OPAŁEK Łukasz | 201 X | KRWAWE SUTY | M | DNF | 00:01:42 DNF | ||||
742 | ANDRES Kamil | 351 X | KS Janusze | M | 00:00:00 | 00:01:43 | |||
743 | LUDWIG Marcin | 551 X | 4M-MM | M | 00:00:00 | 00:01:43 | |||
744 | ŚLANDA Maciej | 351 Y | KS Janusze | M | 00:00:00 | 00:01:43 | |||
745 | KUPTEL Robert | 470 X | Podlaskie Tury | M | 00:00:00 | 00:01:43 | |||
ANDRZEJEWSKA Dorota | 500 X | Telma i Luisa | K | DNF | 00:01:43 DNF | ||||
PIETRUSZKA Maciej | 201 Y | KRWAWE SUTY | M | DNF | 00:01:43 DNF | ||||
ZAJĄC PYRZEWSKA Magdalena | 500 Y | Telma i Luisa | K | DNF | 00:01:43 DNF | ||||
749 | ORYBKIEWICZ Bartłomiej | 223 X | Na sygnale / EMERGENCY TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:44 | |||
750 | ORYBKIEWICZ Marcin | 223 Y | Na sygnale / EMERGENCY TEAM | M | 00:00:00 | 00:01:44 | |||
MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta | 195 X | Kolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3 | K | DNF | 00:01:44 DNF | ||||
PODLASKA Izabela | 195 Y | Kolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3 | K | DNF | 00:01:44 DNF | ||||
PŁOMIN Marcin | 438 X | Night Runners Gliwice | M | DNF | 00:01:44 DNF | ||||
754 | KAZANOWSKI Marcin | 689 X | Warriors of Christ | M | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
755 | SZWAJKA Aneta | 383 X | Szwajkoza | K | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
756 | CISZCZOŃ Piotr | 682 X | Chłopaki rozrabiaki | M | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
757 | SZWAJKA Robert | 383 Y | Szwajkoza | M | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
758 | GADOMSKA Anna | 530 Y | Women PZU Sport Team | K | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
759 | WARĘCKA Kasia | 562 Y | K&K | K | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
760 | STODOLNY Krzysztof | 562 X | K&K | M | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
761 | STYCZEŃ Leszek | 689 Y | Warriors of Christ | M | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
762 | WAJDA Andrzej Mateusz | 682 Y | Chłopaki rozrabiaki | M | 00:00:00 | 00:01:45 | |||
PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata | 438 Y | Night Runners Gliwice | K | DNF | 00:01:45 DNF | ||||
764 | WOJNAROWCZ Tomasz | 162 X | Zabiegani tim | M | 00:00:00 | 00:01:46 | |||
765 | IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta | 162 Y | Zabiegani tim | K | 00:00:00 | 00:01:46 | |||
766 | ZATOŃSKI Zbigniew | 93 X | Koluzja | M | 00:00:00 | 00:01:46 | |||
767 | DYŚ Małgorzata | 93 Y | Koluzja | K | 00:00:00 | 00:01:46 | |||
STAWSKI Dariusz | 600 X | Bartosz i Dariusz | M | DNF | 00:01:46 DNF | ||||
769 | BUCHTA Krzysztof | 651 Y | Klub Biegacza Kompanii Piwowarskiej | M | 00:00:00 | 00:01:47 | |||
770 | KONDZIOŁA Krzysztof | 136 X | Perfect Runner Lublin | M | 00:00:00 | 00:01:47 | |||
771 | PRENDECKA Sylwia | 154 X | Strong Familiy Team | K | 00:00:00 | 00:01:47 | |||
772 | LEDWOŃ Jakub | 531 X | AiK | M | 00:00:00 | 00:01:47 | |||
773 | KRAKOWCZYK Adam | 531 Y | AiK | M | 00:00:00 | 00:01:47 | |||
774 | DREWUSZEWSKI Maciej | 551 Y | 4M-MM | M | 00:00:00 | 00:01:47 | |||
775 | KUDŁA Jarosław | 651 X | Klub Biegacza Kompanii Piwowarskiej | M | 00:00:00 | 00:01:47 | |||
DQ | KORBELA Bartosz | 600 Y | Bartosz i Dariusz | M | DQ | 00:01:47 DQ | |||
777 | OLEKSYK Piotr | 534 X | ŚmigaSię | M | 00:00:00 | 00:01:48 | |||
778 | WOŹNIAK Michał | 136 Y | Perfect Runner Lublin | M | 00:00:00 | 00:01:48 | |||
779 | PRENDECKI Rafał | 154 Y | Strong Familiy Team | M | 00:00:00 | 00:01:48 | |||
780 | KUROWSKI Michał | 130 X | Koko Paulo i do przodu | M | 00:00:00 | 00:01:48 | |||
781 | SOBIERAJ Grzegorz | 169 X | Kumple Sebana | M | 00:00:00 | 00:01:48 | |||
782 | PAUL Violetta | 130 Y | Koko Paulo i do przodu | K | 00:00:00 | 00:01:48 | |||
SIENICKI Piotr | 245 Y | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | M | DNF | 00:01:48 DNF | ||||
784 | PEŁECHATA Julita | 148 X | Pseudo UltrAski | K | 00:00:00 | 00:01:49 | |||
785 | WIECZOREK Magdalena | 148 Y | Pseudo UltrAski | K | 00:00:00 | 00:01:49 | |||
786 | MYSZK Łukasz | 169 Y | Kumple Sebana | M | 00:00:00 | 00:01:49 | |||
787 | CIEŚLIK Michał | 534 Y | ŚmigaSię | M | 00:00:00 | 00:01:49 | |||
788 | GAWIN Krzysztof | 460 Y | Harde Obwarzanki | M | 00:00:00 | 00:01:49 | |||
WOLF Weronika | 245 X | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | K | DNF | 00:01:49 DNF | ||||
790 | PAWLUCZUK Tomek | 730 Y | Biegamyrazem.pl | ĘŁK | M | 00:00:00 | 00:01:50 | ||
791 | KĘPA Szymon | 648 X | Ofix.pl Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | |||
792 | ĆWIEK Paweł | 610 X | MaPa Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | |||
793 | CHWIŁKA Daniel | 27 Y | TASAK Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | |||
794 | PALLACH Lech | 578 Y | biegamyrazem.pl | M | 00:00:00 | 00:01:50 | |||
795 | DUDA Marcin | 648 Y | Ofix.pl Run Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | |||
796 | RUDNICKI Michał | 27 X | TASAK Team | M | 00:00:00 | 00:01:50 | |||
797 | WYROBA Wojciech | 460 X | Harde Obwarzanki | M | 00:00:00 | 00:01:50 | |||
798 | KURS Kamil | 732 X | SGO Gdańsk | GDAŃSK | M | 00:00:00 | 00:01:51 | ||
799 | TUTKA Maksymilian | 215 Y | KS Janusze | M | 00:00:00 | 00:01:51 | |||
800 | TROJNAR Damian | 215 X | KS Janusze | M | 00:00:00 | 00:01:51 | |||
PODOLSKI Marek | 578 X | biegamyrazem.pl | M | DNF | 00:01:51 DNF | ||||
802 | ŻUKOTYŃSKA Julita | 447 X | ACROSS THE RIVER | K | 00:00:00 | 00:01:52 | |||
803 | WOJNOWSKA Katarzyna | 447 Y | ACROSS THE RIVER | K | 00:00:00 | 00:01:52 | |||
804 | PIWOWARSKI Maciej | 610 Y | MaPa Team | M | 00:00:00 | 00:01:52 | |||
805 | SERKOWSKI Marcin | 730 X | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | M | 00:00:00 | 00:01:52 | ||
806 | PONIEWIERSKI Marek | 732 Y | M | 00:00:00 | 00:01:52 | ||||
GĄSIEWSKI Paweł | 43 X | #Trenuj z Cyganem | M | DNF | 00:01:52 DNF | ||||
BOTTCHER Andrzej | 526 X | SKB Granit | M | DNF | 00:01:52 DNF | ||||
DQ | WOSZCZAK Zbigniew | 526 Y | SKB Granit | M | DQ | 00:01:52 DQ | |||
810 | JEREMICZ Marcin | 494 Y | Z Gdańska przez Rzeszów na Rzeźnika | M | 00:00:00 | 00:01:53 | |||
811 | PAPROCKI Wiesław | 208 X | Drużyna A | M | 00:00:00 | 00:01:53 | |||
812 | BUSZ Jacek | 494 X | Z Gdańska przez Rzeszów na Rzeźnika | M | 00:00:00 | 00:01:53 | |||
813 | NIZIOŁ Marian | 208 Y | Drużyna A | M | 00:00:00 | 00:01:53 | |||
POKROPIŃSKI Rafał | 43 Y | #Trenuj z Cyganem | M | DNF | 00:01:53 DNF | ||||
815 | BIAŁKA Rafał | 62 X | Drużyna Ravena | M | 00:00:00 | 00:01:54 | |||
816 | LALEWICZ Artur | 62 Y | Drużyna Ravena | M | 00:00:00 | 00:01:54 | |||
817 | BUGA Piotr | 479 X | Sfora Ojca Dyrektora | M | 00:00:00 | 00:01:54 | |||
818 | GAJEWSKI Michał | 479 Y | Sfora Ojca Dyrektora | M | 00:00:00 | 00:01:54 | |||
819 | WILK Marcin | 328 X | Nizinne Leszcze | M | 00:00:00 | 00:01:55 | |||
820 | GORCZYCA Erwin | 385 X | GOPR Bieszczady | M | 00:00:00 | 00:01:55 | |||
821 | DRWIĘGA Beata | 328 Y | Nizinne Leszcze | K | 00:00:00 | 00:01:55 | |||
822 | STAROŃ Jacek | 385 Y | GOPR Bieszczady | M | 00:00:00 | 00:01:55 | |||
LEŚNIAK-POPIEL Marta | 308 Y | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | K | DNF | 00:01:55 DNF | ||||
KWAŚNIEWSKI Andrzej | 174 X | Ronche Qcyki | M | DNF | 00:01:55 DNF | ||||
RUPIK Piotr | 370 X | willsee | M | DNF | 00:01:55 DNF | ||||
MAJKA Dariusz | 370 Y | willsee | M | DNF | 00:01:55 DNF | ||||
WAJCOWICZ Witold | 308 X | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | M | DNF | 00:01:55 DNF | ||||
828 | LEWANDOWSKI Łukasz | 159 X | BiegowaRodzina | M | 00:00:00 | 00:01:56 | |||
829 | BASĄG Marek | 626 X | Ginger Power | M | 00:00:00 | 00:01:56 | |||
830 | KOŁODZIEJSKI Kamil | 626 Y | Ginger Power | M | 00:00:00 | 00:01:56 | |||
MISZCZYK Marcin | 174 Y | Ronche Qcyki | M | DNF | 00:01:56 DNF | ||||
GĄSIOROWSKA Dorota | 236 X | Śnięty Sum | K | DNF | 00:01:56 DNF | ||||
SZULC Joanna | 236 Y | Śnięty Sum | K | DNF | 00:01:56 DNF | ||||
834 | KAŃDUŁA Klaudia | 298 X | Szalona Anka i Moomin | K | 00:00:00 | 00:01:57 | |||
835 | WYSZOMIERSKI Andrzej | 515 X | Andrzej i Marek | M | 00:00:00 | 00:01:57 | |||
836 | KICIŃSKA Zuzanna | 159 Y | BiegowaRodzina | K | 00:00:00 | 00:01:57 | |||
837 | HERNIK Paweł | 565 Y | BIEGAM NA TARCHOMINIE | M | 00:00:00 | 00:01:57 | |||
838 | KLOREK Anna | 298 Y | Szalona Anka i Moomin | K | 00:00:00 | 00:01:57 | |||
GUZIK Łukasz | 706 X | Aptiv Running Team | M | DNF | 00:01:57 DNF | ||||
840 | RAFLIK Sławomir | 415 X | GRUNwald Team Poznań | M | 00:00:00 | 00:01:58 | |||
841 | MATYSIAK Marcin | 125 X | Gapmont Running Team | M | 00:00:00 | 00:01:58 | |||
842 | SZYNAWA Marcin | 138 X | Rosomak team | M | 00:00:00 | 00:01:58 | |||
843 | NOWAK Arkadiusz | 565 X | BIEGAM NA TARCHOMINIE | M | 00:00:00 | 00:01:58 | |||
844 | NAWROT Piotr | 415 Y | GRUNwald Team Poznań | M | 00:00:00 | 00:01:58 | |||
845 | ADAMCZUK Marek | 515 Y | Andrzej i Marek | M | 00:00:00 | 00:01:58 | |||
DQ | KOŁACKA Martyna | 706 Y | Aptiv Running Team | K | DQ | 00:01:58 DQ | |||
847 | PISINGAS Mariusz | 39 Y | Miejscy górale | M | 00:00:00 | 00:01:59 | |||
848 | DANIŁOWICZ Adam | 138 Y | Rosomak team | M | 00:00:00 | 00:01:59 | |||
849 | PLISZCZYŃSKA Justyna | 280 Y | Hot czterdziestki :-) | K | 00:00:00 | 00:01:59 | |||
850 | OLBRYCH Tomasz | 588 Y | Starszy Pan i Mały Grubasek | M | 00:00:00 | 00:01:59 | |||
851 | DROZD Aleksandra | 280 X | Hot czterdziestki :-) | K | 00:00:00 | 00:01:59 | |||
852 | RECŁAW Arkadiusz | 125 Y | Gapmont Running Team | M | 00:00:00 | 00:01:59 | |||
853 | PRYSZCZ Mirosław | 39 X | Miejscy górale | M | 00:00:00 | 00:02:00 | |||
854 | MAJCHROWSKI Jacek | 263 X | CKB Tarnobrzeg | M | 00:00:00 | 00:02:00 | |||
855 | GÓRAJ Janusz | 263 Y | CKB Tarnobrzeg | M | 00:00:00 | 00:02:00 | |||
856 | SZURKOWSKI Michał | 611 Y | gRUNwald team Poznań | M | 00:00:00 | 00:02:00 | |||
857 | MĘCZYKOWSKI Ireneusz | 611 X | gRUNwald team Poznań | M | 00:00:00 | 00:02:00 | |||
858 | JACH Rafał | 588 X | Starszy Pan i Mały Grubasek | M | 00:00:00 | 00:02:00 | |||
859 | CZECHOWSKI Konrad | 118 X | Z.R.T.E.BERETY | M | 00:00:00 | 00:02:01 | |||
860 | MAJKOWSKI Marcin | 594 X | MajKop | M | 00:00:00 | 00:02:01 | |||
861 | BANDER-PASZEK Katarzyna | 694 X | Ledwo zipia :) | K | 00:00:00 | 00:02:01 | |||
862 | LIS Jakub | 717 X | Aby do mety | M | 00:00:00 | 00:02:01 | |||
863 | BUGAŁA Robert | 717 Y | Aby do mety | M | 00:00:00 | 00:02:01 | |||
864 | HARNIK Michał | 118 Y | Z.R.T.E.BERETY | M | 00:00:00 | 00:02:01 | |||
865 | SOBIESKA Katarzyna | 687 Y | Sadownicy | K | 00:00:00 | 00:02:01 | |||
866 | BORYCKI Łukasz | 431 X | Włóczykije | M | 00:00:00 | 00:02:02 | |||
867 | PASZEK Tomasz | 694 Y | Ledwo zipia :) | M | 00:00:00 | 00:02:02 | |||
NORKOWSKA Aleksandra | 361 Y | Lalunie | K | DNF | 00:02:02 DNF | ||||
KALBARCZYK Beata | 361 X | Lalunie | K | DNF | 00:02:02 DNF | ||||
870 | MAZGAJ Michał | 293 X | NOA Rzeźniki | M | 00:00:00 | 00:02:03 | |||
871 | BOCHENEK Paweł | 580 X | Toruńskie Pierniki | M | 00:00:00 | 00:02:03 | |||
872 | TURLEJ Wojciech | 687 X | Sadownicy | M | 00:00:00 | 00:02:03 | |||
873 | ZIELIŃSKI Karol | 580 Y | Toruńskie Pierniki | M | 00:00:00 | 00:02:03 | |||
874 | SZCZEŚNIAK Robert | 431 Y | Włóczykije | M | 00:00:00 | 00:02:03 | |||
BARAŃSKI Piotr | 96 X | Baranski Marathon Team | M | DNF | 00:02:03 DNF | ||||
BARANSKI Jaroslaw | 96 Y | Baranski Marathon Team | M | DNF | 00:02:03 DNF | ||||
877 | KOPCZYŃSKI Maciej | 594 Y | MajKop | M | 00:00:00 | 00:02:04 | |||
878 | KAZIMIERZ Rafał | 293 Y | NOA Rzeźniki | M | 00:00:00 | 00:02:04 | |||
879 | STROCZYŃSKI Paweł | 312 Y | Paweł i Gaweł | M | 00:00:00 | 00:02:04 | |||
880 | STOLARZ Paweł | 312 X | Paweł i Gaweł | M | 00:00:00 | 00:02:04 | |||
JANIK Tomasz | 372 X | Kasia i Ska (Orange Polska) | M | DNF | 00:02:04 DNF | ||||
JANIK Katarzyna | 372 Y | Kasia i Ska (Orange Polska) | K | DNF | 00:02:04 DNF | ||||
MICUN Katarzyna | 497 Y | MKM | K | DNF | 00:02:04 DNF | ||||
MICUN Medard | 497 X | MKM | M | DNF | 00:02:04 DNF | ||||
885 | KONOPIŃSKI Tomasz | 314 X | NextGen | M | 00:00:00 | 00:02:05 | |||
886 | WOYCZYŃSKA Angelina | 405 X | Lucky Luki | K | 00:00:00 | 00:02:05 | |||
887 | KORZENIOWSKA Anna | 482 X | ŁÓDŹmy się! | K | 00:00:00 | 00:02:05 | |||
888 | BRONICKI Bartosz | 34 Y | Stare Bobry | M | 00:00:00 | 00:02:05 | |||
889 | SZYMELFENIG Gabriela | 482 Y | ŁÓDŹmy się! | K | 00:00:00 | 00:02:05 | |||
890 | KRAKOWIAK Piotr | 34 X | Stare Bobry | M | 00:00:00 | 00:02:05 | |||
891 | GORGOL Tomasz | 314 Y | NextGen | M | 00:00:00 | 00:02:05 | |||
892 | BĄCZYK Adam | 91 X | MoniaGym | M | 00:00:00 | 00:02:06 | |||
893 | FRĄC Dariusz | 322 X | guantanamo | M | 00:00:00 | 00:02:06 | |||
894 | RUDOL Sebastian | 558 X | ProNatura | M | 00:00:00 | 00:02:06 | |||
895 | GAWRYSIAK Mariusz | 558 Y | ProNatura | M | 00:00:00 | 00:02:06 | |||
896 | DUDEK Marcin | 322 Y | guantanamo | M | 00:00:00 | 00:02:06 | |||
897 | SZAWELSKA Ewa | 405 Y | Speed Feet' 16/ Lucky Luki | K | 00:00:00 | 00:02:06 | |||
898 | WIDUCH Anna | 91 Y | MoniaGym | K | 00:00:00 | 00:02:07 | |||
899 | HOFMAŃSKI Rafał | 277 X | Harpagany | M | 00:00:00 | 00:02:07 | |||
900 | KOŁACZ Piotr | 352 X | Kołatki | M | 00:00:00 | 00:02:07 | |||
901 | KASPRZAK Maciej | 277 Y | Harpagany | M | 00:00:00 | 00:02:07 | |||
902 | KOŁACZ Liliana | 352 Y | Kołatki | K | 00:00:00 | 00:02:07 | |||
ZAJĄC Daria | 340 Y | Lejdis Szczecin | K | DNF | 00:02:07 DNF | ||||
ŁUŻYŃSKA Katarzyna | 340 X | Lejdis Szczecin | K | DNF | 00:02:07 DNF | ||||
905 | SOLICH Patryk | 205 Y | Najemnik Gliwice | M | 00:00:00 | 00:02:08 | |||
906 | WILIMSKI Tomasz | 205 X | Najemnik Gliwice | M | 00:00:00 | 00:02:08 | |||
907 | PALKA Zbigniew | 541 X | ATOMÓWKI | M | 00:00:00 | 00:02:08 | |||
908 | WOJDAŁOWICZ Ewa | 167 X | biegaczki pijaczki | K | 00:00:00 | 00:02:08 | |||
909 | KACIUPA Agnieszka | 167 Y | biegaczki pijaczki | K | 00:00:00 | 00:02:08 | |||
GUCKI Dominik | 569 X | Brat&Brat | M | DNF | 00:02:08 DNF | ||||
GUCKI Dariusz | 569 Y | Brat&Brat | M | DNF | 00:02:08 DNF | ||||
GODLEWSKI Tomasz | 669 X | Wybiegani Słynni Kenijczycy | M | DNF | 00:02:08 DNF | ||||
913 | CHORABIK Armand | 237 X | RUN FOR FUN | M | 00:00:00 | 00:02:09 | |||
914 | SOBCZAK Mikołaj | 244 X | WYBIEGANI TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:09 | |||
915 | NAWROCKI Przemysław | 510 X | Zmęczeni żonami | M | 00:00:00 | 00:02:09 | |||
916 | DOBROSIELSKI Rafał | 237 Y | RUN FOR FUN | M | 00:00:00 | 00:02:09 | |||
917 | TWARDOSZ Witold | 510 Y | Zmęczeni żonami | M | 00:00:00 | 00:02:09 | |||
918 | NENKO Barbara | 541 Y | ATOMÓWKI | K | 00:00:00 | 00:02:09 | |||
DQ | ŚLEDZIŃSKI Dawid | 669 Y | Wybiegani Słynni Kenijczycy | M | DQ | 00:02:09 DQ | |||
920 | JARZEMBOWSKI Tomasz | 244 Y | WYBIEGANI TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:10 | |||
921 | NIEDZIELA Krzysztof | 424 Y | GOSTYŃ | M | 00:00:00 | 00:02:10 | |||
922 | KORDUS Grzegorz | 424 X | GOSTYŃ | M | 00:00:00 | 00:02:10 | |||
923 | LASZCZOWSKI Grzegorz | 406 X | Zwierzak Team | M | 00:00:00 | 00:02:10 | |||
924 | FURMANOWSKI Franciszek | 674 X | Długonogie blondynki | M | 00:00:00 | 00:02:11 | |||
925 | SŁOWEK Bartłomiej | 406 Y | Zwierzak Team | M | 00:00:00 | 00:02:11 | |||
926 | FURMANOWSKI Paweł | 674 Y | Długonogie blondynki | M | 00:00:00 | 00:02:11 | |||
927 | SANIEWSKI Dariusz | 344 X | UKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELU | M | 00:00:00 | 00:02:11 | |||
928 | FRĄCKOWIAK Hanna | 344 Y | UKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELU | K | 00:00:00 | 00:02:11 | |||
GREŃ Krzysztof | 355 X | G3 Power | M | DNF | 00:02:11 DNF | ||||
930 | JAGIEŁŁO Dominik | 316 X | PsyHole | M | 00:00:00 | 00:02:12 | |||
931 | BIAŁAS Aldona | 256 Y | PTASIE MLECZKO | K | 00:00:00 | 00:02:12 | |||
932 | RAICHERT Joanna | 316 Y | PsyHole | K | 00:00:00 | 00:02:12 | |||
933 | JAŚNIEWICZ Wojciech | 256 X | PTASIE MLECZKO | M | 00:00:00 | 00:02:12 | |||
FUDAŁA Wojciech | 355 Y | G3 Power | M | DNF | 00:02:12 DNF | ||||
MICHALAK Miłosz | 634 X | Strażacy. | M | DNF | 00:02:12 DNF | ||||
KUBIAK Piotr | 634 Y | Strażacy. | M | DNF | 00:02:12 DNF | ||||
937 | JARZĄB Marcin | 202 Y | Marcin Marcina pogania :) | M | 00:00:00 | 00:02:13 | |||
938 | OSTAPIŃSKI Wojciech | 166 X | OSTreSROki | M | 00:00:00 | 00:02:13 | |||
939 | KALANDYK Aga | 183 X | KB Ożarów Mazowiecki Biega | K | 00:00:00 | 00:02:13 | |||
940 | WĘGRZYN Marcin | 202 X | Marcin Marcina pogania :) | M | 00:00:00 | 00:02:13 | |||
941 | DOMINIAK Michał | 183 Y | KB Ożarów Mazowiecki Biega | M | 00:00:00 | 00:02:13 | |||
942 | DUL Marcin | 589 Y | Dziki z Podkarpacia na emigracji w Lublinie | M | 00:00:00 | 00:02:13 | |||
943 | BURZYŃSKI Tomasz | 79 X | LENOVO | M | 00:00:00 | 00:02:14 | |||
944 | OSTAPIŃSKA Magda | 166 Y | OSTreSROki | K | 00:00:00 | 00:02:14 | |||
945 | KRUPA Grzegorz | 123 Y | ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK | M | 00:00:00 | 00:02:14 | |||
946 | PRUS Marek | 123 X | ANWIL TEAM WŁOCŁAWEK | M | 00:00:00 | 00:02:14 | |||
947 | SZEWCZAK Tomasz | 79 Y | LENOVO | M | 00:00:00 | 00:02:14 | |||
948 | BOTOR Szymon | 503 Y | Bracia BTR | M | 00:00:00 | 00:02:14 | |||
949 | BOTOR Mateusz | 503 X | Bracia BTR | M | 00:00:00 | 00:02:14 | |||
950 | NEPELSKI Krzysztof | 589 X | Dziki z Podkarpacia na emigracji w Lublinie | M | 00:00:00 | 00:02:14 | |||
ZALEWSKI Mateusz | 145 Y | Painkiller | M | DNF | 00:02:14 DNF | ||||
ANTOSZ Monika | 364 X | JAK NIE TERAZ TO KIEDY | K | DNF | 00:02:14 DNF | ||||
DQ | KWIECIŃSKI Feliks | 145 X | Painkiller | M | DQ | 00:02:14 DQ | |||
954 | BUDA Marzena | 127 X | Beauty and the beauty | K | 00:00:00 | 00:02:15 | |||
955 | NOWICKI Marek | 331 X | Sami Swoi | M | 00:00:00 | 00:02:15 | |||
956 | SARAMA Arkadiusz | 443 X | Jodri Team II | M | 00:00:00 | 00:02:15 | |||
957 | SZYMAŃSKI Zbigniew | 331 Y | Sami Swoi | M | 00:00:00 | 00:02:15 | |||
GUMUŁA Aneta | 364 Y | JAK NIE TERAZ TO KIEDY | K | DNF | 00:02:15 DNF | ||||
959 | KAMERDUŁA Łukasz | 231 X | Team 4 | M | 00:00:00 | 00:02:16 | |||
960 | URBAN Daniel | 705 X | Sente Running Team | M | 00:00:00 | 00:02:16 | |||
961 | SZATKOWSKA Monika | 127 Y | Beauty and the beauty | K | 00:00:00 | 00:02:16 | |||
962 | GAUDYN Hubert | 231 Y | Team 4 | M | 00:00:00 | 00:02:16 | |||
963 | WIERCIOCH Sławomir | 443 Y | Jodri Team II | M | 00:00:00 | 00:02:16 | |||
964 | WESOŁEK Marek | 705 Y | Sente Running Team | M | 00:00:00 | 00:02:16 | |||
SZYMAŃSKI Mariusz | 459 X | Może się uda . | M | DNF | 00:02:16 DNF | ||||
KUPIEC Dariusz | 459 Y | Może się uda . | M | DNF | 00:02:16 DNF | ||||
967 | TYSZKA Radosław | 121 X | zdechlaki | M | 00:00:00 | 00:02:17 | |||
DYMEK Paweł | 574 X | Rogo & Ajvar reditus | M | DNF | 00:02:17 DNF | ||||
GOLBA Łukasz | 574 Y | Rogo & Ajvar reditus | M | DNF | 00:02:17 DNF | ||||
LUBOCH Agnieszka | 338 Y | Team Dobeerman | K | DNF | 00:02:17 DNF | ||||
LUBOCH Krzysztof | 338 X | Team Dobeerman | M | DNF | 00:02:17 DNF | ||||
972 | CIAK Damian | 121 Y | zdechlaki | M | 00:00:00 | 00:02:18 | |||
973 | BIAŁECKI Zbyszek | 42 X | Majowe dziki | M | 00:00:00 | 00:02:18 | |||
974 | ŚLEZIAK Tomek | 395 X | Łopolskie Dziołchy | M | 00:00:00 | 00:02:18 | |||
975 | KSIĘŻAK Bartek | 42 Y | Majowe dziki | M | 00:00:00 | 00:02:18 | |||
976 | SZUMLAK Krzysztof | 395 Y | Łopolskie Dziołchy | M | 00:00:00 | 00:02:18 | |||
977 | BAJSAROWICZ Paweł | 523 Y | Garbusy | M | 00:00:00 | 00:02:18 | |||
DASZCZYŃSKI Adam | 337 Y | A&M | M | DNF | 00:02:18 DNF | ||||
KANIEWSKI Michał | 337 X | A&M | M | DNF | 00:02:18 DNF | ||||
980 | SCHIEWE Andrzej | 523 X | Garbusy | M | 00:00:00 | 00:02:19 | |||
MICHALAK Katarzyna | 663 X | Long Dog Team | K | DNF | 00:02:19 DNF | ||||
CHYLIŃSKA Agnieszka | 663 Y | Long Dog Team | K | DNF | 00:02:19 DNF | ||||
983 | KUCHAREWICZ Przemysław | 516 X | WESOŁE KOGUTY DWA | M | 00:00:00 | 00:02:20 | |||
984 | GADOMSKI Marcin | 51 Y | MARJO | M | 00:00:00 | 00:02:20 | |||
985 | PRYSTASZ Krzysztof | 516 Y | WESOŁE KOGUTY DWA | M | 00:00:00 | 00:02:20 | |||
986 | BRZEZOWSKA Beata | 426 X | Polka Sport Ekstremalne Kiecki | K | 00:00:00 | 00:02:20 | |||
987 | WĘCŁAWIAK Joanna | 51 X | MARJO | K | 00:00:00 | 00:02:20 | |||
MIKUŚKIEWICZ Piotr | 152 Y | Niedźwiedź i Piotrek | M | DNF | 00:02:20 DNF | ||||
989 | ZABOROWSKI Filip | 612 Y | Zabiegani Częstochowa | M | 00:00:00 | 00:02:21 | |||
990 | ROGOWSKI Krzysztof | 219 X | Rogaty Schab | M | 00:00:00 | 00:02:21 | |||
991 | PÓŁTORAK Katarzyna | 426 Y | Polka Sport Ekstremalne Kiecki | K | 00:00:00 | 00:02:21 | |||
992 | KOMISARZ Tomasz | 554 Y | Hardcorowe Muchomorki | M | 00:00:00 | 00:02:21 | |||
KĘTRZYŃSKI Ryszard | 152 X | Niedźwiedź i Piotrek | M | DNF | 00:02:21 DNF | ||||
MAZUR Marcin | 345 Y | PoCoMiTo | M | DNF | 00:02:21 DNF | ||||
995 | SCHABOWSKI Marcin | 219 Y | Rogaty Schab | M | 00:00:00 | 00:02:22 | |||
996 | WODZIEŃ Andrzej | 554 X | Hardcorowe Muchomorki | M | 00:00:00 | 00:02:22 | |||
997 | WŁOCH Michał | 612 X | Zabiegani Częstochowa | M | 00:00:00 | 00:02:22 | |||
SIMIŃSKI Zbigniew | 45 X | Dog eat dog | M | DNF | 00:02:22 DNF | ||||
KOTLARCZYK Ireneusz | 345 X | PoCoMiTo | M | DNF | 00:02:22 DNF | ||||
KORBA Krzysztof | 45 Y | Dog eat dog | M | DNF | 00:02:22 DNF | ||||
1001 | BOBER Anna | 161 X | AiM | K | 00:00:00 | 00:02:23 | |||
1002 | NOWAK Jarosław | 379 Y | SPC 1 | M | 00:00:00 | 00:02:23 | |||
1003 | TRACZ Jacek | 614 Y | Nie mamy nazwy | M | 00:00:00 | 00:02:23 | |||
1004 | MIŚ Zbigniew | 614 X | Nie mamy nazwy | M | 00:00:00 | 00:02:23 | |||
1005 | PODLASZEWSKI Jacek | 379 X | SPC 1 | M | 00:00:00 | 00:02:23 | |||
1006 | PIĘTA Marlena | 161 Y | AiM | K | 00:00:00 | 00:02:23 | |||
KARPIŃSKI Robert | 422 Y | Spartanie Dzieciom (reaktywacja) | M | DNF | 00:02:23 DNF | ||||
TURLEJ Dariusz | 422 X | Spartanie Dzieciom (reaktywacja) | M | DNF | 00:02:23 DNF | ||||
1009 | GRUSZKA Grzegorz | 52 X | LouieCyphers | M | 00:00:00 | 00:02:24 | |||
1010 | ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA Marta | 484 X | Rosomak i Borsuk | K | 00:00:00 | 00:02:24 | |||
1011 | FABER Marcin | 484 Y | Rosomak i Borsuk | M | 00:00:00 | 00:02:24 | |||
1012 | BARCZYK Andrzej | 552 X | Barczyk Wolbrom Zakład Mięsny | M | 00:00:00 | 00:02:24 | |||
1013 | KRZYWAŃSKA Monika | 552 Y | Barczyk Wolbrom Zakład Mięsny | K | 00:00:00 | 00:02:24 | |||
JANCEWICZ Diana | 137 Y | Vege Runners | K | DNF | 00:02:24 DNF | ||||
1015 | WALASZCZYK Piotr | 52 Y | LouieCyphers | M | 00:00:00 | 00:02:25 | |||
1016 | JEDLIŃSKI Bartosz | 197 X | Razem mamy 139 kg | M | 00:00:00 | 00:02:25 | |||
1017 | JEDLIŃSKA Izabela | 197 Y | Razem mamy 139 kg | K | 00:00:00 | 00:02:25 | |||
1018 | BANASIK Bartosz | 680 Y | Bracia Banasik | M | 00:00:00 | 00:02:25 | |||
1019 | BANASIK Marcin | 680 X | Bracia Banasik | M | 00:00:00 | 00:02:25 | |||
1020 | WALKOWIAK Iwona | 733 Y | TEAM DORIS KRAKÓW | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:02:25 | ||
BORKOWSKI Krzysztof | 137 X | Vege Runners | M | DNF | 00:02:25 DNF | ||||
1022 | ARGALSKI Grzegorz | 21 X | Dzikie Wieprze Północy | M | 00:00:00 | 00:02:26 | |||
1023 | DYBOWSKI Piotr | 465 X | 1on1 Team | M | 00:00:00 | 00:02:26 | |||
1024 | WRONISZEWSKI Łukasz | 465 Y | 1on1 Team | M | 00:00:00 | 00:02:26 | |||
1025 | SZCZEPAŃSKA Edyta | 733 X | TEAM DORIS KRAKÓW | KRAKÓW | K | 00:00:00 | 00:02:26 | ||
1026 | APANOWICZ Angelika | 408 X | Biegam na Zielonej Białołęce | K | 00:00:00 | 00:02:26 | |||
1027 | BEDNARZ Krzysztof | 505 X | 4K TEAM TARNÓW | M | 00:00:00 | 00:02:27 | |||
1028 | JAWORSKI Piotr | 408 Y | Biegam na Zielonej Białołęce | M | 00:00:00 | 00:02:27 | |||
1029 | PYRZEWSKI Dariusz | 21 Y | Dzikie Wieprze Północy | M | 00:00:00 | 00:02:27 | |||
1030 | ZAJĄC Katarzyna | 505 Y | 4K TEAM TARNÓW | K | 00:00:00 | 00:02:27 | |||
SKRZYPEK Krzysztof | 645 Y | Klincz Banda | M | DNF | 00:02:27 DNF | ||||
1032 | ROSÓŁ Rafał | 645 X | Klincz Banda | M | 00:00:00 | 00:02:28 | |||
1033 | MIKOŁAJCZYK Marcin | 122 Y | HUSARIA RACE TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:28 | |||
1034 | SZYMURA Karolina | 508 Y | 4K TEAM TARNÓW | K | 00:00:00 | 00:02:28 | |||
1035 | KWIECIEŃ Krzysztof | 508 X | 4K TEAM TARNÓW | M | 00:00:00 | 00:02:28 | |||
DZIADOWIEC Łukasz | 57 Y | Rodzinka | M | DNF | 00:02:28 DNF | ||||
WAŻNY Andrzej | 128 X | Tynexpol team | M | DNF | 00:02:28 DNF | ||||
ŁUBIS Michał | 715 X | Chude grubasy | M | DNF | 00:02:28 DNF | ||||
BULWAN Radosław | 128 Y | Tynexpol team | M | DNF | 00:02:28 DNF | ||||
DZIADOWIEC Andrzej | 57 X | Rodzinka | M | DNF | 00:02:28 DNF | ||||
1041 | GAWRYSZEWSKI Grzegorz | 604 X | Dembkowe chłopaki | M | 00:00:00 | 00:02:29 | |||
1042 | SMOLIŃSKI Piotr | 604 Y | Dembkowe chłopaki | M | 00:00:00 | 00:02:29 | |||
1043 | MIKOŁAJCZYK Agnieszka | 122 X | HUSARIA RACE TEAM | K | 00:00:00 | 00:02:29 | |||
1044 | BIELSKI Adam | 142 X | Elite Training Warszawa | M | 00:00:00 | 00:02:29 | |||
1045 | MARZEC Agnieszka | 142 Y | Elite Training Warszawa | K | 00:00:00 | 00:02:29 | |||
SIESS Małgorzata | 715 Y | Chude grubasy | K | DNF | 00:02:29 DNF | ||||
1047 | WALASZKOWSKA Dominika | 487 X | Kooperacja Kaszubsko-Żuławska | K | 00:00:00 | 00:02:30 | |||
1048 | TURCZYŃSKA Monika | 566 X | LECZO TEAM | K | 00:00:00 | 00:02:30 | |||
1049 | FUS Maciej | 24 Y | Run For Your Beer! | M | 00:00:00 | 00:02:30 | |||
1050 | DEPUTAT Joanna | 487 Y | Kooperacja Kaszubsko-Żuławska | K | 00:00:00 | 00:02:30 | |||
1051 | GŁOMBIK Krzysztof | 507 Y | Nowa Siła TFI | M | 00:00:00 | 00:02:30 | |||
1052 | CORREIA Andre | 670 Y | Poco Loco Adventure Team | M | 00:00:00 | 00:02:30 | |||
1053 | KRAJEWSKI Przemysław | 566 Y | LECZO TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:30 | |||
1054 | STRZELECKI Jacek | 696 Y | Gdańsk-Morena | M | 00:00:00 | 00:02:31 | |||
1055 | KARPIŃSKI Tomasz | 24 X | Run For Your Beer! | M | 00:00:00 | 00:02:31 | |||
1056 | TUCHOŁKA Marta | 670 X | Poco Loco Adventure Team | K | 00:00:00 | 00:02:31 | |||
1057 | TKACZ Przemysław | 507 X | Nowa Siła TFI | M | 00:00:00 | 00:02:31 | |||
UBYCH Marcin | 144 X | Epoka Nordica Łódź | M | DNF | 00:02:31 DNF | ||||
1059 | BICKA Anna | 457 X | Sąsiadeczki | K | 00:00:00 | 00:02:32 | |||
1060 | CHUDYBA Michał | 696 X | Gdańsk-Morena | M | 00:00:00 | 00:02:32 | |||
BŁOCH Beata | 144 Y | Epoka Nordica Łódź | K | DNF | 00:02:32 DNF | ||||
SZULC Sebastian | 253 X | Dynamic Duo | M | DNF | 00:02:32 DNF | ||||
1063 | MŁODECKA Sylwia | 457 Y | Sąsiadeczki | K | 00:00:00 | 00:02:33 | |||
1064 | SIECZKOWSKI Artur | 434 X | Cieniasy Ultrasy | M | 00:00:00 | 00:02:33 | |||
1065 | LUTYŃSKI Zbigniew | 440 X | Zawsze do celu | M | 00:00:00 | 00:02:33 | |||
1066 | BOGDANOW Andrzej | 624 X | Młody i młodszy | M | 00:00:00 | 00:02:33 | |||
1067 | WOJCIECHOWSKI Przemysław | 434 Y | Cieniasy Ultrasy | M | 00:00:00 | 00:02:33 | |||
STRYNIAK Mariusz | 439 X | YES, WE CAN! | M | DNF | 00:02:33 DNF | ||||
KŁOPOTOWSKI Marcin | 253 Y | Dynamic Duo | M | DNF | 00:02:33 DNF | ||||
1070 | KUŁAKOWSKA Monika | 141 Y | W pogoni za duchem | K | 00:00:00 | 00:02:34 | |||
1071 | KOZŁOWSKI Bartłomiej | 315 X | Kozibary | M | 00:00:00 | 00:02:34 | |||
1072 | MAJOCH Anna | 440 Y | Zawsze do celu | K | 00:00:00 | 00:02:34 | |||
1073 | WIŚNIEWSKI Wojciech | 624 Y | Młody i młodszy | M | 00:00:00 | 00:02:34 | |||
DQ | ZIMNY Piotr | 439 Y | YES, WE CAN! | M | DQ | 00:02:34 DQ | |||
1075 | KUŁAKOWSKI Grzegorz | 141 X | W pogoni za duchem | M | 00:00:00 | 00:02:35 | |||
1076 | MICHALAK Wojciech | 618 Y | Team KTW | M | 00:00:00 | 00:02:35 | |||
1077 | KOZŁOWSKA Agnieszka | 315 Y | Kozibary | K | 00:00:00 | 00:02:35 | |||
DOMARADZKA Ewa | 238 Y | Za plecami team | K | DNF | 00:02:35 DNF | ||||
1079 | SADOWSKI Jarosław | 99 X | T.S. Opatrunki Toruń | M | 00:00:00 | 00:02:36 | |||
1080 | WIADERNA Nina | 250 X | N&S | K | 00:00:00 | 00:02:36 | |||
1081 | ZARZYCKA Sylwia | 250 Y | N&S | K | 00:00:00 | 00:02:36 | |||
ADAMOWSKI Jacek | 238 X | Za plecami team | M | DNF | 00:02:36 DNF | ||||
NIEDZIAŁKOWSKI Jan | 396 X | SKAUCI | M | DNF | 00:02:36 DNF | ||||
MAŁKIEWICZ Dariusz | 679 X | Czekoladożercy | M | DNF | 00:02:36 DNF | ||||
1085 | ŁUKASZEK Artur | 134 X | Lukaszek.Team | M | 00:00:00 | 00:02:37 | |||
1086 | GARDYZA Jacek | 99 Y | T.S. Opatrunki Toruń | M | 00:00:00 | 00:02:37 | |||
1087 | ŁUKASZEK Iwona | 134 Y | Lukaszek.Team | K | 00:00:00 | 00:02:37 | |||
1088 | MALESA Radosław | 525 Y | Budowlani | M | 00:00:00 | 00:02:37 | |||
1089 | KONIECZNY Tomasz | 618 X | Team KTW | M | 00:00:00 | 00:02:37 | |||
CERANEK Piotr | 396 Y | SKAUCI | M | DNF | 00:02:37 DNF | ||||
MAREK Ewa | 679 Y | Czekoladożercy | K | DNF | 00:02:37 DNF | ||||
SZYMAŃSKI Mariusz | 723 X | SkyRunner Team | M | DNF | 00:02:37 DNF | ||||
1093 | SIKORA Piotr | 335 X | Sikory | M | 00:00:00 | 00:02:38 | |||
1094 | TALMA Paweł | 525 X | Budowlani | M | 00:00:00 | 00:02:38 | |||
1095 | KOSIN Paweł | 63 Y | TurboJanusz & UltraZajonc | M | 00:00:00 | 00:02:38 | |||
1096 | SIKORA Tomasz | 335 Y | Sikory | M | 00:00:00 | 00:02:38 | |||
1097 | BETTIN Anna | 177 Y | PANDA | K | 00:00:00 | 00:02:38 | |||
JASTRZĘBSKI Artur | 723 Y | SkyRunner Team | M | DNF | 00:02:38 DNF | ||||
1099 | KRÓL Mieczysław | 196 X | UltraTata i TataUltra na trasie | M | 00:00:00 | 00:02:39 | |||
1100 | MILCZAREK Jacek | 177 X | PANDA | M | 00:00:00 | 00:02:39 | |||
1101 | KWAŚNIEWSKI Hubert | 73 Y | SilaOgra.pl / Pihszou | M | 00:00:00 | 00:02:39 | |||
1102 | CHOJNACKI Przemysław | 196 Y | UltraTata i TataUltra na trasie | M | 00:00:00 | 00:02:39 | |||
DQ | ZAJĄC Paweł | 63 X | TurboJanusz & UltraZajonc | M | DQ | 00:02:39 DQ | |||
1104 | BRZOZOWSKA Katarzyna | 288 X | Sister | K | 00:00:00 | 00:02:40 | |||
1105 | PIECHOCKI Adam | 73 X | SilaOgra.pl / Pihszou | M | 00:00:00 | 00:02:40 | |||
1106 | SROKA Łukasz | 217 X | Wakacje Team | M | 00:00:00 | 00:02:40 | |||
1107 | REDMANN Edyta | 412 X | Szczx2 | K | 00:00:00 | 00:02:40 | |||
1108 | WARKOCZ Marcin | 572 X | KILL BILL | M | 00:00:00 | 00:02:40 | |||
1109 | MACIASZCZYK Magdalena | 412 Y | Szczx2 | K | 00:00:00 | 00:02:40 | |||
1110 | HOWANIEC-SIWEK Anna | 572 Y | KILL BILL | K | 00:00:00 | 00:02:40 | |||
1111 | KAROLCZAK Joanna | 309 X | Aśka i Mario z Tarnowskich Gór | K | 00:00:00 | 00:02:41 | |||
1112 | PLUTA Marcin | 317 X | A&M | M | 00:00:00 | 00:02:41 | |||
1113 | KAŁWIŃSKI Ryszard | 410 X | PADRE TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:41 | |||
1114 | BASIŃSKI Hubert | 217 Y | Wakacje Team | M | 00:00:00 | 00:02:41 | |||
1115 | KIJOWSKA Aldona | 288 Y | Sister | K | 00:00:00 | 00:02:41 | |||
1116 | KAŁWIŃSKI Bartosz | 410 Y | PADRE TEAM | M | 00:00:00 | 00:02:41 | |||
1117 | SIKORA Mariusz | 309 Y | Aśka i Mario z Tarnowskich Gór | M | 00:00:00 | 00:02:41 | |||
1118 | RĄCZKA Rafał | 272 X | :-) | M | 00:00:00 | 00:02:42 | |||
1119 | SKRUDLIK Wojciech | 272 Y | :-) | M | 00:00:00 | 00:02:42 | |||
1120 | KITLAS Rafał | 289 Y | ZaDyszka69 | M | 00:00:00 | 00:02:42 | |||
1121 | PLUTA Anita | 317 Y | A&M | K | 00:00:00 | 00:02:42 | |||
SIÓDMIAK Cezary | 347 X | Spartanie Dzieciom/Czarek i Piotr | M | DNF | 00:02:42 DNF | ||||
DQ | KUCHARSKI Piotr | 347 Y | Spartanie Dzieciom/Czarek i Piotr | M | DQ | 00:02:42 DQ | |||
1124 | HALIŻAK Norbert | 289 X | ZaDyszka69 | M | 00:00:00 | 00:02:43 | |||
1125 | DUDZIAK Grzegorz | 199 Y | Pędzące gluty | M | 00:00:00 | 00:02:43 | |||
1126 | BRYŁA Anna | 199 X | Pędzące gluty | K | 00:00:00 | 00:02:43 | |||
1127 | BUKOWSKI Marcin | 110 X | Spartanie Dzieciom Andrzej&Marcin | M | 00:00:00 | 00:02:43 | |||
MAGALSKI Tomasz | 247 Y | Klub Biegacza Kamień Pomorski | M | DNF | 00:02:43 DNF | ||||
1129 | KOŁKOWSKI Andrzej | 110 Y | Spartanie Dzieciom Andrzej&Marcin | M | 00:00:00 | 00:02:44 | |||
1130 | WASYLISZYN Bernadetta | 230 X | BB Team | K | 00:00:00 | 00:02:44 | |||
1131 | BARTOSZEK Krzysztof | 230 Y | BB Team | M | 00:00:00 | 00:02:44 | |||
JAMROZIAK Grzegorz | 247 X | Klub Biegacza Kamień Pomorski | M | DNF | 00:02:44 DNF | ||||
1133 | ULOWSKI Jacek | 571 X | J&M | M | 00:00:00 | 00:02:45 | |||
1134 | JUREK Radosław | 40 X | SRH Kraków | M | 00:00:00 | 00:02:45 | |||
1135 | CIEŚLAK Paweł | 266 Y | BSCzady | M | 00:00:00 | 00:02:45 | |||
1136 | PUSTUŁKA Przemysław | 621 Y | górnicy z podziemia | M | 00:00:00 | 00:02:45 | |||
1137 | KISIELEWSKI Tomasz | 40 Y | SRH Kraków | M | 00:00:00 | 00:02:45 | |||
1138 | BERNAŚ Dariusz | 266 X | BSCzady | M | 00:00:00 | 00:02:45 | |||
1139 | KORONKIEWICZ Adam | 404 X | Wrocław Ski Team | M | 00:00:00 | 00:02:46 | |||
1140 | KOLAJ Ewelina | 477 X | Tarcho Dziki | K | 00:00:00 | 00:02:46 | |||
1141 | ADAM Piotr | 404 Y | Wrocław Ski Team | M | 00:00:00 | 00:02:46 | |||
1142 | MARUSZAK Łukasz | 477 Y | Tarcho Dziki | M | 00:00:00 | 00:02:46 | |||
1143 | RYBA Jakub | 621 X | górnicy z podziemia | M | 00:00:00 | 00:02:46 | |||
1144 | PRZYBYLSKI Łukasz | 212 X | Duchy Postepu | M | 00:00:00 | 00:02:47 | |||
1145 | MAŚLANY Daniel | 603 Y | Pozytywnie Zabiegani Sanok | M | 00:00:00 | 00:02:47 | |||
1146 | NASTAROWICZ Tomasz | 212 Y | Duchy Postepu | M | 00:00:00 | 00:02:47 | |||
1147 | KONIECZNA Paulina | 92 X | CH10 | K | 00:00:00 | 00:02:48 | |||
1148 | STANIEWSKI Grzegorz | 281 X | KKGS Team | M | 00:00:00 | 00:02:48 | |||
1149 | PIŁAT Jarosław | 92 Y | CH10 | M | 00:00:00 | 00:02:48 | |||
1150 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 281 Y | KKGS Team | M | 00:00:00 | 00:02:48 | |||
1151 | RACZYŃSKI Robert | 113 X | Choszczeńska 10 | M | 00:00:00 | 00:02:48 | |||
1152 | DRWIĘGA Maciej | 603 X | Pozytywnie Zabiegani Sanok | M | 00:00:00 | 00:02:48 | |||
PRIGAN Grzegorz | 495 Y | Szaleni | M | DNF | 00:02:48 DNF | ||||
1154 | GEMZIK Agata | 235 X | Jeżolemury | K | 00:00:00 | 00:02:49 | |||
1155 | SOKOŁOWSKI Krzysztof | 449 X | Białostocka Sekta Biegaczy | M | 00:00:00 | 00:02:49 | |||
1156 | MARKOWIAK Przemysław | 113 Y | Choszczeńska 10 | M | 00:00:00 | 00:02:49 | |||
1157 | GEMZIK Jacek | 235 Y | Jeżolemury | M | 00:00:00 | 00:02:49 | |||
1158 | MADZIARSKA Monika | 258 Y | AGAMON | K | 00:00:00 | 00:02:49 | |||
1159 | FRYBES Agnieszka | 449 Y | Białostocka Sekta Biegaczy | K | 00:00:00 | 00:02:49 | |||
1160 | PYZEL Agnieszka | 258 X | AGAMON | K | 00:00:00 | 00:02:49 | |||
MARCINKIEWICZ Marta | 495 X | Szaleni | K | DNF | 00:02:49 DNF | ||||
1162 | STEGNER Anna | 306 X | Black & White | K | 00:00:00 | 00:02:50 | |||
1163 | PANCZENKO Kamil | 462 Y | NIEDŹWIADKI LUBELSKIE | M | 00:00:00 | 00:02:50 | |||
1164 | NOWOMIEJSKI Marcin | 462 X | NIEDŹWIADKI LUBELSKIE | M | 00:00:00 | 00:02:50 | |||
1165 | LENART Iwona | 306 Y | Black & White | K | 00:00:00 | 00:02:51 | |||
1166 | JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona | 584 X | Running Sloths | K | 00:00:00 | 00:02:51 | |||
MNISZKO Urszula | 486 X | MARKOWI BIEGACZE | K | DNF | 00:02:51 DNF | ||||
BĄK Konrad | 33 Y | 2generation | M | DNF | 00:02:51 DNF | ||||
PIELAK Marcin | 486 Y | MARKOWI BIEGACZE | M | DNF | 00:02:51 DNF | ||||
1170 | CIESZYŃSKI Mariusz | 511 X | KASZUBSKIE DZIKI | M | 00:00:00 | 00:02:52 | |||
1171 | LEPKA Bartosz | 703 X | Słomiane Bambusy | M | 00:00:00 | 00:02:52 | |||
1172 | SZYMEROWSKI Łukasz | 511 Y | KASZUBSKIE DZIKI | M | 00:00:00 | 00:02:52 | |||
1173 | ŻAK Oliwia | 584 Y | Running Sloths | K | 00:00:00 | 00:02:52 | |||
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna | 294 Y | Super Ludzie | K | DNF | 00:02:52 DNF | ||||
PACEWICZ Mikołaj | 33 X | 2generation | M | DNF | 00:02:52 DNF | ||||
1176 | SPYCHAŁA Marek | 209 X | NIE ZA DALEKO | M | 00:00:00 | 00:02:53 | |||
1177 | PRZYKŁOTA Ewa | 227 X | Niepoprawne optymistki | K | 00:00:00 | 00:02:53 | |||
1178 | KOGUT Joanna | 227 Y | Niepoprawne optymistki | K | 00:00:00 | 00:02:53 | |||
WÓJCIK Robert | 294 X | Super Ludzie | M | DNF | 00:02:53 DNF | ||||
SŁOMA Paweł | 703 Y | Słomiane Bambusy | M | DNF | 00:02:53 DNF | ||||
STASZEWSKA Edyta | 555 Y | FC ZYRAFA | K | DNF | 00:02:53 DNF | ||||
1182 | KOZKA Przemysław | 209 Y | NIE ZA DALEKO | M | 00:00:00 | 00:02:54 | |||
STASZEWSKI Pawel | 555 X | FC ZYRAFA | M | DNF | 00:02:54 DNF | ||||
KUPCZAK Grzegorz | 66 Y | Kamikadze | M | DNF | 00:02:54 DNF | ||||
1185 | KIESZEK Sebastian | 185 Y | WPRunning | M | 00:00:00 | 00:02:55 | |||
1186 | NAWROT Waldek | 182 X | J U V E R U N | M | 00:00:00 | 00:02:55 | |||
1187 | KIESIO Przemysław | 716 X | Kicające zające | M | 00:00:00 | 00:02:55 | |||
1188 | MARCJONIAK Wojtek | 716 Y | Kicające zające | M | 00:00:00 | 00:02:55 | |||
DUMERACKI Daniel | 185 X | WPRunning | M | DNF | 00:02:55 DNF | ||||
ZAREMBA Marek | 66 X | Kamikadze | M | DNF | 00:02:55 DNF | ||||
1191 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 684 X | J U V E R U N | M | 00:00:00 | 00:02:56 | |||
1192 | WUJDA Magdalena | 182 Y | J U V E R U N | K | 00:00:00 | 00:02:56 | |||
1193 | PIKUSA Łukasz | 358 Y | BANDA 'R' | M | 00:00:00 | 00:02:56 | |||
1194 | PACŁAWSKI Paweł | 358 X | BANDA 'R' | M | 00:00:00 | 00:02:56 | |||
1195 | JEWUŁA Mariusz | 684 Y | J U V E R U N | M | 00:00:00 | 00:02:56 | |||
MELIŃSKI Marek | 46 X | Pasja Chrzanka Running Team | M | DNF | 00:02:56 DNF | ||||
DQ | IWASZKO Paweł | 46 Y | Pasja Chrzanka Running Team | M | DQ | 00:02:56 DQ | |||
1198 | ZIENIEWICZ Wojciech | 423 X | Uks Junior Nietążkowo | M | 00:00:00 | 00:02:57 | |||
1199 | KOZIELEC Tomasz | 436 X | PĘDZĄCE MISIE | M | 00:00:00 | 00:02:57 | |||
1200 | GALIŃSKI Rafał | 423 Y | Uks Junior Nietążkowo | M | 00:00:00 | 00:02:57 | |||
1201 | SUWINSKI Michal | 282 X | 3Bro | M | 00:00:00 | 00:02:58 | |||
1202 | DZIAMSKI Ryszard | 325 X | NRS | M | 00:00:00 | 00:02:58 | |||
1203 | CZERWIECKI Marcin | 329 X | M&M's STRZEGOM | M | 00:00:00 | 00:02:58 | |||
1204 | ILKIEWICZ Adam | 282 Y | 3Bro | M | 00:00:00 | 00:02:58 | |||
1205 | OLSCHIMKE - MARMUROWICZ Barbara | 325 Y | NRS | K | 00:00:00 | 00:02:58 | |||
1206 | SYGUT Eliasz | 520 Y | Warmińsko-mazurskie Dziki | M | 00:00:00 | 00:02:58 | |||
1207 | DOBRZYŃSKA Małgorzata | 2 X | spc | K | 00:00:00 | 00:02:59 | |||
1208 | MICHALAK Natalia | 520 X | Warmińsko-mazurskie Dziki | K | 00:00:00 | 00:02:59 | |||
1209 | WOJTYCZKA Wojciech | 636 X | RUDA RUN | M | 00:00:00 | 00:02:59 | |||
1210 | KRZESZOWSKI Marcin | 329 Y | M&M's STRZEGOM | M | 00:00:00 | 00:02:59 | |||
GMAJ Daniel | 620 Y | Chamy z Grójca | M | DNF | 00:02:59 DNF | ||||
CELEJEWSKI Przemysław | 620 X | Chamy z Grójca | M | DNF | 00:02:59 DNF | ||||
1213 | ZIELIŃSKI Radosław | 297 X | MiRaŻ | M | 00:00:00 | 00:03:00 | |||
1214 | ŁYSIAK Katarzyna | 168 Y | Dziki team | K | 00:00:00 | 00:03:00 | |||
1215 | RYDZEWSKI Grzegorz | 636 Y | RUDA RUN | M | 00:00:00 | 00:03:00 | |||
1216 | RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa | 2 Y | spc | K | 00:00:00 | 00:03:00 | |||
1217 | BARTNIK Michał | 297 Y | MiRaŻ | M | 00:00:00 | 00:03:00 | |||
1218 | ZIÓLEK Mirosław | 175 X | Stay Insane S&D | M | 00:00:00 | 00:03:01 | |||
1219 | BOKSZA Piotr | 302 X | Time4Running | M | 00:00:00 | 00:03:01 | |||
1220 | MICHALSKA Małgorzata | 399 X | Gryfne dziołszki | K | 00:00:00 | 00:03:01 | |||
1221 | SMAGA Krzysztof | 175 Y | Stay Insane S&D | M | 00:00:00 | 00:03:01 | |||
1222 | NOWOROLNIK Paweł | 436 Y | PĘDZĄCE MISIE | M | 00:00:00 | 00:03:01 | |||
1223 | SĘK Michał | 302 Y | Time4Running | M | 00:00:00 | 00:03:01 | |||
1224 | ŁOJKO Michał Esteban | 8 X | Rajtarowianka Drzonków | M | 00:00:00 | 00:03:02 | |||
1225 | STEC Iwona | 168 X | Dziki team | K | 00:00:00 | 00:03:02 | |||
1226 | DZIEDZINA Tomasz | 463 X | OKOWYGRZMOTU | M | 00:00:00 | 00:03:02 | |||
1227 | STRONIKOWSKI Kamil | 556 X | team no name | M | 00:00:00 | 00:03:02 | |||
1228 | CZEPIEC Agata | 106 Y | Bold & Beautiful | K | 00:00:00 | 00:03:02 | |||
1229 | PIETRAKOWSKI Grzegorz | 556 Y | team no name | M | 00:00:00 | 00:03:02 | |||
BŁASIŃSKA Żaneta | 268 Y | SPC 2 | K | DNF | 00:03:02 DNF | ||||
1231 | MACHERZYŃSKI Wiesław | 56 X | Misie Kolorowe | M | 00:00:00 | 00:03:03 | |||
1232 | BĄK Andrzej | 268 X | SPC 2 | M | 00:00:00 | 00:03:03 | |||
1233 | HRYŃ Agata | 463 Y | OKOWYGRZMOTU | K | 00:00:00 | 00:03:03 | |||
GAJOS Daniel | 106 X | Bold & Beautiful | M | DNF | 00:03:03 DNF | ||||
1235 | ROMANÓW-ŁOJKO Marta | 8 Y | Rajtarowianka Drzonków | K | 00:00:00 | 00:03:04 | |||
1236 | POLIŃSKA Magdalena | 399 Y | Gryfne dziołszki | K | 00:00:00 | 00:03:04 | |||
1237 | LIPIŃSKI Krzysztof | 676 Y | SPC 4 | M | 00:00:00 | 00:03:04 | |||
1238 | NOWAKOWSKI Leszek | 56 Y | Misie Kolorowe | M | 00:00:00 | 00:03:04 | |||
SIEŃCZYK Marcin | 596 Y | JJ Team | M | DNF | 00:03:04 DNF | ||||
PYRĆ Krzysztof | 596 X | JJ Team | M | DNF | 00:03:04 DNF | ||||
GESEK Norbert | 661 X | Glarino team | M | DNF | 00:03:04 DNF | ||||
1242 | WIŚNIEWSKI Mateusz | 615 X | NAS NIE DOGONIAT | M | 00:00:00 | 00:03:05 | |||
1243 | ŻYTKOWSKI Adam | 676 X | SPC 4 | M | 00:00:00 | 00:03:05 | |||
1244 | WÓJCIK Grzegorz | 615 Y | NAS NIE DOGONIAT | M | 00:00:00 | 00:03:05 | |||
KUBCZAK-KOSICKA Anna | 283 Y | spc 3 | K | DNF | 00:03:05 DNF | ||||
GOŹDZIEWSKA Larysa | 661 Y | Glarino team | K | DNF | 00:03:05 DNF | ||||
1247 | HONKISZ-GODLEWSKA Urszula | 211 X | Potockie żmije | K | 00:00:00 | 00:03:06 | |||
1248 | HEROLD Maciej | 571 Y | J&M | M | 00:00:00 | 00:03:06 | |||
MOCZADŁO Maria | 283 X | spc 3 | K | DNF | 00:03:06 DNF | ||||
KACEJKO Piotr | 718 X | Politechnika Lubelska | M | DNF | 00:03:06 DNF | ||||
MAKOWSKI Szymon | 82 Y | 3 GS | M | DNF | 00:03:06 DNF | ||||
LITWINEK Marek | 718 Y | Politechnika Lubelska | M | DNF | 00:03:06 DNF | ||||
1253 | PLUTA Sebastian | 274 X | Dzikie Mustangi | M | 00:00:00 | 00:03:07 | |||
1254 | GODLEWSKI Krzysztof | 211 Y | Potockie żmije | M | 00:00:00 | 00:03:07 | |||
1255 | CZETYRBA Robert | 86 Y | 3 GS(2) | M | 00:00:00 | 00:03:07 | |||
PYRĆ Katarzyna | 714 Y | Ślepa Furia | K | DNF | 00:03:07 DNF | ||||
DQ | PAWLIKOWSI Tomasz | 82 X | 3 GS | M | DQ | 00:03:07 DQ | |||
1258 | GAUDEN Piotr | 190 Y | SPC 33 | M | 00:00:00 | 00:03:08 | |||
1259 | MACIĄG Andrzej | 274 Y | Dzikie Mustangi | M | 00:00:00 | 00:03:08 | |||
1260 | BIERNACKI Adrian | 86 X | 3 GS(2) | M | 00:00:00 | 00:03:08 | |||
PIGOŃ Katarzyna | 714 X | Ślepa Furia | K | DNF | 00:03:08 DNF | ||||
1262 | ADAMIK Łukasz | 683 X | Nowy Styl Group Running Team Luke&Dave | M | 00:00:00 | 00:03:09 | |||
1263 | JAŚLAR Dawid | 683 Y | Nowy Styl Group Running Team Luke&Dave | M | 00:00:00 | 00:03:09 | |||
1264 | ŚPIEWAK Aleksander | 628 X | Chybaniedobiegne | M | 00:00:00 | 00:03:09 | |||
1265 | PIETRZAK Maciej | 628 Y | Chybaniedobiegne | M | 00:00:00 | 00:03:09 | |||
1266 | JARZYŃSKI Janusz | 55 Y | Przemo i Janus | M | 00:00:00 | 00:03:10 | |||
1267 | OBROŚLAK Jacek | 388 Y | Wolf Team | M | 00:00:00 | 00:03:10 | |||
1268 | CIEŚLAK Dominika | 388 X | Wolf Team | K | 00:00:00 | 00:03:10 | |||
1269 | GŁUCHOWSKI Przemysław | 55 X | Przemo i Janus | M | 00:00:00 | 00:03:10 | |||
1270 | JAWORSKI Bartłomiej | 190 X | SPC 33 | M | 00:00:00 | 00:03:11 | |||
1271 | MODZELEWSKA Karolina | 341 Y | SPC 3 i 3/4 | K | 00:00:00 | 00:03:11 | |||
1272 | BATOREK Bogdan | 597 Y | Rawa Tim Zawsze Slim | M | 00:00:00 | 00:03:11 | |||
1273 | BALCERZAK Tomasz | 695 Y | PASZCZAKI 2 | M | 00:00:00 | 00:03:11 | |||
1274 | SUDAKOWSKI Tomasz | 597 X | Rawa Tim Zawsze Slim | M | 00:00:00 | 00:03:11 | |||
1275 | TRZECIAK Przemysław | 695 X | PASZCZAKI 2 | M | 00:00:00 | 00:03:11 | |||
GAŁUS Angelika | 81 X | NFZ Lublin | K | DNF | 00:03:11 DNF | ||||
1277 | WŁODARCZYK Teresa | 341 X | SPC 3 i 3/4 | K | 00:00:00 | 00:03:12 | |||
1278 | SZYMAŃSKI Sławomir | 491 X | Wolsztyński Klub Biegowy | M | 00:00:00 | 00:03:12 | |||
1279 | MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna | 491 Y | Wolsztyński Klub Biegowy | K | 00:00:00 | 00:03:12 | |||
LISTOPAD Dariusz | 81 Y | NFZ Lublin | M | DNF | 00:03:12 DNF | ||||
1281 | SWOROWSKI Maciej | 437 X | SWORKI | M | 00:00:00 | 00:03:13 | |||
1282 | STEMPEK Łukasz | 61 X | Wylew majonezu do mózgu | M | 00:00:00 | 00:03:13 | |||
1283 | ZIELENDA Andrzej | 437 Y | SWORKI | M | 00:00:00 | 00:03:13 | |||
1284 | ZIEMSKI Bartosz | 61 Y | Wylew majonezu do mózgu | M | 00:00:00 | 00:03:13 | |||
1285 | WOŁOSZYN Czesław | 734 Y | WRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE | M | 00:00:00 | 00:03:13 | |||
PRYCIŃSKI Krzysztof | 220 X | Cafe Szkolna 16 | M | DNF | 00:03:13 DNF | ||||
DYMIŃSKI Eryk | 666 X | Dzikie Węże | M | DNF | 00:03:13 DNF | ||||
1288 | ZADĘCKA Ewa | 421 X | Zadki | K | 00:00:00 | 00:03:14 | |||
1289 | WOŁOSZYN Ryszard` | 734 X | WRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIE | M | 00:00:00 | 00:03:14 | |||
PRYCIŃSKA Wiesława | 220 Y | Cafe Szkolna 16 | K | DNF | 00:03:14 DNF | ||||
BADURA Ireneusz | 666 Y | Dzikie Węże | M | DNF | 00:03:14 DNF | ||||
1292 | MARCINIAK Wojciech | 29 X | MaWo Team | M | 00:00:00 | 00:03:15 | |||
1293 | FURTAK Krzysztof | 688 X | NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI | M | 00:00:00 | 00:03:15 | |||
1294 | JAZ Małgorzata | 29 Y | MaWo Team | K | 00:00:00 | 00:03:15 | |||
1295 | CZERWIEC Artur | 267 Y | Vege H/C | M | 00:00:00 | 00:03:15 | |||
1296 | WYRODEK Jakub | 336 Y | Turboptysie | M | 00:00:00 | 00:03:15 | |||
1297 | PODSIADŁY Krzysztof | 267 X | Vege H/C | M | 00:00:00 | 00:03:16 | |||
1298 | KRUŻOŁEK Monika | 336 X | Turboptysie | K | 00:00:00 | 00:03:16 | |||
1299 | SIELUTIN Wadim | 688 Y | NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI | M | 00:00:00 | 00:03:16 | |||
GRANDE Piotr | 326 X | BigYellowFoot Adventure Team | M | DNF | 00:03:16 DNF | ||||
KWIATKOWSKI Kajetan | 326 Y | BigYellowFoot Adventure Team | M | DNF | 00:03:16 DNF | ||||
1302 | ŚWIĄTKOWSKI Dawid | 647 X | Validator | M | 00:00:00 | 00:03:17 | |||
1303 | RORAT Lena | 711 X | Chełm Biega | K | 00:00:00 | 00:03:17 | |||
1304 | TERLECKI Krzysztof | 711 Y | Chełm Biega | M | 00:00:00 | 00:03:17 | |||
1305 | KWAŚNICKI Wojciech | 60 X | Wolni-ale-Wolni | M | 00:00:00 | 00:03:18 | |||
1306 | BRYSZEWSKA Marta | 691 X | Zgierzołaki | K | 00:00:00 | 00:03:18 | |||
1307 | DE SANTA Jacopo | 647 Y | Validator | M | 00:00:00 | 00:03:18 | |||
1308 | POTYKANOWICZ Aleksandra | 659 Y | Piękna i Bestia | K | 00:00:00 | 00:03:18 | |||
1309 | SKORUPA Tomasz | 60 Y | Wolni-ale-Wolni | M | 00:00:00 | 00:03:18 | |||
ŁĄCZKA Tomasz | 659 X | Piękna i Bestia | M | DNF | 00:03:18 DNF | ||||
ZASKURSKI Marcin | 527 Y | Lewa Jego 2 | M | DNF | 00:03:18 DNF | ||||
1312 | ZADĘCKI Piotr | 421 Y | Zadki | M | 00:00:00 | 00:03:19 | |||
1313 | RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena | 204 Y | Dzikie Grubasy Szatana | K | 00:00:00 | 00:03:19 | |||
1314 | WITCZAK Romuald | 691 Y | Zgierzołaki | M | 00:00:00 | 00:03:19 | |||
1315 | KORBUT Radosław | 287 X | Bieszczadzkie Anioły | M | 00:00:00 | 00:03:19 | |||
WASĄŻNIK Marcin | 150 Y | Dzikie Grubasy Sz | M | DNF | 00:03:19 DNF | ||||
1317 | NOWAK Katarzyna | 204 X | Dzikie Grubasy Szatana | K | 00:00:00 | 00:03:20 | |||
1318 | DĄBROWSKA Katarzyna | 287 Y | Bieszczadzkie Anioły | K | 00:00:00 | 00:03:20 | |||
1319 | WALASEK Grzegorz | 654 Y | Hardcorowe Biegusie | M | 00:00:00 | 00:03:20 | |||
1320 | KRAWCZAK Kamil | 654 X | Hardcorowe Biegusie | M | 00:00:00 | 00:03:20 | |||
SKALSKI Grzegorz | 527 X | Lewa Jego 2 | M | DNF | 00:03:20 DNF | ||||
1322 | MRÓZ Justyna | 524 X | JuKris | K | 00:00:00 | 00:03:21 | |||
1323 | ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz | 547 X | Malinowe Krety | M | 00:00:00 | 00:03:21 | |||
1324 | RAWSKI Krzysztof | 524 Y | JuKris | M | 00:00:00 | 00:03:21 | |||
1325 | ŻUKIEWICZ Piotr | 547 Y | Malinowe Krety | M | 00:00:00 | 00:03:21 | |||
CHACIŃSKI Marcin | 150 X | Dzikie Grubasy Sz | M | DNF | 00:03:21 DNF | ||||
1327 | OLĘDZKA Emilia | 685 X | Rembertów Team ET | K | 00:00:00 | 00:03:22 | |||
1328 | KUSZ Tomasz | 210 Y | PORANNY PATROL | M | 00:00:00 | 00:03:22 | |||
1329 | ORNATOWSKI Dariusz | 224 Y | DOSA | M | 00:00:00 | 00:03:22 | |||
1330 | CZAPCZYŃSKI Cezary | 609 Y | Niepołomice Biegają Sąsiad Team | M | 00:00:00 | 00:03:22 | |||
1331 | SUSZ Artur | 224 X | DOSA | M | 00:00:00 | 00:03:22 | |||
1332 | KUROPATWIŃSKI Tomasz | 685 Y | Rembertów Team ET | M | 00:00:00 | 00:03:22 | |||
1333 | ZIĘBA Marcin | 210 X | PORANNY PATROL | M | 00:00:00 | 00:03:23 | |||
1334 | PASISZ Artur | 609 X | Niepołomice Biegają Sąsiad Team | M | 00:00:00 | 00:03:23 | |||
1335 | CISZYŃSKI Marek | 702 Y | Jakub i Marek | M | 00:00:00 | 00:03:23 | |||
WINNICKI Łukasz | 472 Y | PZU SPORT TEAM | M | DNF | 00:03:23 DNF | ||||
CZESNOWICKI Jakub | 702 X | Jakub i Marek | M | DNF | 00:03:23 DNF | ||||
1338 | DYREK Adam | 200 Y | D4A | M | 00:00:00 | 00:03:24 | |||
1339 | ORZECHOWSKI Daniel | 15 X | Wódka i zakąska | M | 00:00:00 | 00:03:24 | |||
1340 | BOGUSZ Sebastian | 472 X | PZU SPORT TEAM | M | 00:00:00 | 00:03:24 | |||
1341 | KRÓL Aneta | 15 Y | Wódka i zakąska | K | 00:00:00 | 00:03:24 | |||
1342 | WOJTOWICZ Daniel | 200 X | D4A | M | 00:00:00 | 00:03:24 | |||
1343 | SUCH Arkadiusz | 240 X | Ślimaki | M | 00:00:00 | 00:03:25 | |||
1344 | IDKOWIAK Krzysztof | 712 X | SWG Runners | M | 00:00:00 | 00:03:25 | |||
1345 | ŚLEMP Bernadetta | 240 Y | Ślimaki | K | 00:00:00 | 00:03:25 | |||
1346 | BIELAWA Piotr | 570 X | Kaszubskie Charty | M | 00:00:00 | 00:03:26 | |||
1347 | BROWARCZYK Zdzisław | 570 Y | Kaszubskie Charty | M | 00:00:00 | 00:03:26 | |||
1348 | ANDRZEJAK Mikolaj | 712 Y | SWG Runners | M | 00:00:00 | 00:03:26 | |||
1349 | GRZYB Dorian | 658 X | Rawa Tim Zawsze Slim | M | 00:00:00 | 00:03:27 | |||
1350 | BIAŁY Sebastian | 72 Y | Drużyna Leosia | M | 00:00:00 | 00:03:27 | |||
1351 | JANISZEWSKI Sławomir | 658 Y | Rawa Tim Zawsze Slim | M | 00:00:00 | 00:03:27 | |||
BAŁAGA Marcin | 72 X | Drużyna Leosia | M | DNF | 00:03:27 DNF | ||||
WRÓBLEWSKA Anna | 664 Y | Czerwone twarze | K | DNF | 00:03:28 DNF | ||||
KOŚCIUK Dorota | 664 X | Czerwone twarze | K | DNF | 00:03:29 DNF | ||||
1355 | DĄBROWSKA Ewelina | 41 X | pędzące endorfiny | K | 00:00:00 | 00:03:38 | |||
1356 | LEWANDOWSKI Krzysztof | 41 Y | pędzące endorfiny | M | 00:00:00 | 00:03:38 | |||
1357 | NIEMCZYK Magdalena | 38 X | Magda i Kuba | K | 00:00:00 | ||||
1358 | STACHURSKI Daniel | 553 Y | Emeryci i renciści | M | 00:00:00 | ||||
1359 | TYSZKA Dariusz | 131 X | Tyszka & Sadkowski | M | 00:00:00 |
Znaleziono 1359 wynik(ów)