BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startuStart_All
0.1km
    
1GAWLIK Sławek 95 XBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:06
2UZNAŃSKI Piotr 623 XEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:06
3DOMBROWSKI Maciej 623 YEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:06
4SZUMLIŃSKI Piotr 95 YBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:07
5KOSTERKIEWICZ Marcin 54 XPKB - PTC PRZEMYŚLM 00:00:0000:00:07
6WINIARSKA Katarzyna 54 YPKB - PTC PRZEMYŚLK 00:00:0000:00:08
7NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:08
8TOMKIEWICZ Bartłomiej 450 YKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:08
Niesklasyfikowani
BIELAWA Rafal 83 Xinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF
PROBST Wojtek 83 Yinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF
11NOWAK Anna 117 YNowakiK 00:00:0000:00:09
12NOWAK Miroslaw 117 XNowakiM 00:00:0000:00:09
13SOBORSKI Krzysztof 529 XGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:09
14PIECHOTA Krzysztof 605 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:09
15OLEKSIEWICZ Maurycy 644 Xtrucht.comM 00:00:0000:00:09
16STAWSKI Michał 644 Ytrucht.comM 00:00:0000:00:09
17ŻYWCZAK Artur 638 YKrakusyM 00:00:0000:00:10
18ZBOŻNIAK Łukasz 736 YM00:00:0000:00:10
19SALETRA Grzegorz 529 YGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:10
20KASZYCA Paweł 59 XFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:10
21BORCZYŃSKI Michał 390 XTeam Doris KrakówM 00:00:0000:00:10
22ZAWADZKI Mariusz 638 XKrakusyM 00:00:0000:00:10
23KRÓL Maciej 391 YWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:10
24FLORCZAK Sebastian 605 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:10
25KUNERT Kamil 59 YFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:10
26KOWALIK Andrzej 736 XM00:00:0000:00:10
27CIACIURA Magdalena 390 YTeam Doris KrakówK 00:00:0000:00:10
28SALWA Krzysztof 222 YSalclan-TeamM 00:00:0000:00:11
29KLARECKI Adrian 391 XWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:11
30KASZUBA Michał 496 YSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:11
31BOROWSKI Roman 707 YGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:11
32BĄK Marcin 707 XGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:11
33KNOBLOCH Szymon 496 XSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:11
BROL Piotr 296 XEndurance TeamMDNF00:00:11 DNF
OPUCHLIK Tomasz 403 XAktywnaPszczyna.plM DNF00:00:11 DNF
JANUSZ Tomasz 403 YAktywnaPszczyna.plMDNF00:00:11 DNF
DQBROL Dominika 296 YEndurance TeamKDQ00:00:11 DQ
38SZCZOTKA Paweł 485 XOdważniM 00:00:0000:00:12
39OBARA Michał 222 XSalclan-TeamM 00:00:0000:00:12
40BUŁANOW Leszek 485 YOdważniM 00:00:0000:00:12
41SZOPA Marek 521 YTeam KopećM00:00:0000:00:12
42KRECZMANSKI Robert 553 XEmeryci i renciściM00:00:0000:00:12
KRZOSEK Joanna 304 YNie spoczniemy nim dojdziemyKDNF00:00:12 DNF
DQPONIEWOZIK Ireneusz 304 XNie spoczniemy nim dojdziemyMDQ00:00:12 DQ
45UGOREK Jarosław 521 XTeam KopećM00:00:0000:00:13
46SIEMASZKO Wojciech 213 XPiękny i BestiaM 00:00:0000:00:13
47MADEJCZYK Marek 416 XJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:13
48SZMERKA Mariusz 673 XPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:13
49PIERZCHALSKA Julia 213 YPiękny i BestiaK 00:00:0000:00:13
50KAŁUŻA Jerzy 416 YJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:13
51TRZCINKA Michał 673 YPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:13
52JÓŹWIAK Michał 678 YR2GM 00:00:0000:00:13
SEKRETARCZYK Tadeusz 354 XKATDKIMDNF00:00:13 DNF
MICHAŁEK Paweł 713 XNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF
CHOJNACKA Katarzyna 354 YKATDKIKDNF00:00:13 DNF
FURTAK Gerard 713 YNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF
57CYRKLER Łukasz 362 XLM LightM 00:00:0000:00:14
58WOŹNIAK Marek 397 X#chybanaspopimpałoM 00:00:0000:00:14
59FURS Teodor 36 YPierdzące ZająceM 00:00:0000:00:14
60TREPKA Agnieszka 397 Y#chybanaspopimpałoK00:00:0000:00:14
61GROT Tomasz 380 XPolpharma TeamM 00:00:0000:00:14
62PERYKASZA Paweł 425 XMUAY Running TeamM00:00:0000:00:14
63GRUPA Marcin 678 XR2GM 00:00:0000:00:14
64DYREK Michał 362 YLM LightM 00:00:0000:00:14
65MUSIAŁ Paweł 380 YPolpharma TeamM 00:00:0000:00:14
66RUTKA Marek 425 YMUAY Running TeamM00:00:0000:00:14
67SŁOBODA Elżbieta 36 XPierdzące ZająceK 00:00:0000:00:14
WIDŁAK Krzysztof 184 YPrzekraczając GraniceM DNF00:00:14 DNF
69WRZESIEŃ Wojciech 131 YTyszka & SadkowskiM 00:00:0000:00:15
70MAKUCH Szymon 285 YAll for body TEAMM 00:00:0000:00:15
71PYTLOS Marcin 543 XMonia TeamM 00:00:0000:00:15
72DYDIO Piotr 533 Y2DPM 00:00:0000:00:15
73MOSIOŁEK Monika 543 YMonia TeamK 00:00:0000:00:15
74POLNY Daniel 533 X2DPM 00:00:0000:00:15
75PRZEBINDA Anna 285 XAll for body TEAMK 00:00:0000:00:15
WOJDA Dariusz 278 XDzikie DzikiM DNF00:00:15 DNF
LASEK Jakub 184 XPrzekraczając GraniceM DNF00:00:15 DNF
78KUCZYŃSKI Rafał 518 XPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:16
79PACHLA Jacek 568 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:16
80JADACH Michał 686 XMexicanaM 00:00:0000:00:16
81WEYNA Bartosz 75 Y#beskidytostanumysluM 00:00:0000:00:16
82TRĄBCZYŃSKI Michał 568 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:16
83STACHURA Damian 518 YPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:16
SALA Pawel 75 X#beskidytostanumysluM DNF00:00:16 DNF
85LEGĘZA Patryk 686 YMexicanaM 00:00:0000:00:17
86RUBIN Andrzej 186 YTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:17
87ARDELLI Ewa 191 YBIEGAJ Z PIORUNEMK 00:00:0000:00:17
88BOGACKI Andrzej 186 XTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:17
89ARDELLI Antoni 191 XBIEGAJ Z PIORUNEMM 00:00:0000:00:17
90MARKIEWICZ Agnieszka 218 XProRunning PromotionK 00:00:0000:00:17
91MOŚCIŃSKI Wojciech 366 XŚLIMAKIM 00:00:0000:00:17
92KOMAN Tomasz 444 XŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:17
93PLOCH Jakub 38 YMagda i KubaM 00:00:0000:00:17
94ZARZYCKI Tomasz 218 YProRunning PromotionM 00:00:0000:00:17
95OGRODOWCZYK Rafał 444 YŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:17
ZAWIŚLAK Kazimierz 278 YDzikie DzikiM DNF00:00:17 DNF
97BRZEZIŃSKI Andrzej 132 XRYKOWISKOM 00:00:0000:00:18
98SOLECKI Łukasz 176 XSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:18
99SZOSTEK Michał 563 XMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:18
100ZAWADZKI Piotr 132 YRYKOWISKOM 00:00:0000:00:18
101SZOTOWICZ Paweł 366 YŚLIMAKIM 00:00:0000:00:18
102TUR Marcin 660 YBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:18
103WYROBA Waldemar 563 YMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:18
BRZANA Maciej 442 XNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:18 DNF
DEMKO Anna 488 XGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF
MALAROWSKA Elżbieta 488 YGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF
107SZEWC Bogdan 501 XHola HolaM 00:00:0000:00:19
108MAZUREK Robert 583 YLubelakyM00:00:0000:00:19
109MAŁEK Andrzej 109 XAAM 00:00:0000:00:19
110JASIURKOWSKI Paweł 276 XGorący PotokM 00:00:0000:00:19
111BAROSZ Natalia Paulina 592 XSprintem do UltraK 00:00:0000:00:19
112PRZYJEMSKI Artur 109 YAAM 00:00:0000:00:19
113PRZEDBORA Jakub 176 YSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:19
114MOSKALIK Tomasz 276 YGorący PotokM00:00:0000:00:19
115PIĄTEK Rafał 501 YHola HolaM 00:00:0000:00:19
116SCHRAMM Rafał 592 YSprintem do UltraM 00:00:0000:00:19
117ROWIŃSKI Michał 660 XBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:19
BARUD Piotr 442 YNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:19 DNF
119KWIATKOWSKI Michael 126 XCisowianka TeamM 00:00:0000:00:20
120PALUCH Tobiasz 324 XKS RYGLICEM 00:00:0000:00:20
121IDZIKOWSKI Piotr 386 XPIM 00:00:0000:00:20
122SOBCZAK Tomasz 493 XReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:20
123SAMEREK Dariusz 546 XPierniki z ToruniaM 00:00:0000:00:20
124SOLIŃSKA Katarzyna 126 YCisowianka TeamK00:00:0000:00:20
125PODLEŚ Robert 248 Ym&rM 00:00:0000:00:20
126BIEŃ Przemysław 324 YKS RYGLICEM 00:00:0000:00:20
127JALOWSKI Andrzej 386 YPIM 00:00:0000:00:20
128KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 248 Xm&rK 00:00:0000:00:20
JAROSZEWSKI Marek 114 X4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF
SIKORSKI Piotr 114 Y4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF
131KĘPOWICZ Marcin 583 XLubelakyM00:00:0000:00:21
132RZESZÓTKO Leszek 87 XCoca-Cola TeamM 00:00:0000:00:21
133WŁOCH Kamil 381 XSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:21
134RZESZÓTKO Marzena 87 YCoca-Cola TeamK 00:00:0000:00:21
135MUSIOŁ Michał 381 YSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:21
136LEWANDOWSKA Marlena 546 YPierniki z ToruniaK 00:00:0000:00:21
RODZOCH Daniel 133 YAmebyM DNF00:00:21 DNF
MIERZLIKIN Natalia 133 XAmebyK DNF00:00:21 DNF
139GŁĘBOCKI Przemysław 3 XOrangeM 00:00:0000:00:22
140KOBIERSKI Piotr 157 XPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:22
141RATOWSKI Marek 10 YDo końcaM 00:00:0000:00:22
142MIĘKUS Hubert 157 YPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:22
143SZMYT Maciej 249 YRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:22
144GŁĘBOCKA Marta 3 YOrangeK 00:00:0000:00:22
145KRUKAR Adam 590 YFinisz RymanówM 00:00:0000:00:22
KARDACH Kamil 590 XFinisz RymanówM DNF00:00:22 DNF
147RECZEK Sebastian 10 XDo końcaM 00:00:0000:00:23
148WEGNERSKI Wojciech 493 YReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:23
149RAFAŁ Eliza 155 XUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:23
150SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 179 XTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:23
151SOŁOWIEJ Łukasz 181 XMecenasi TeamM 00:00:0000:00:23
152MIKLER Arkadiusz 249 XRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:23
153BRZYSKA Marcelina 155 YUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:23
154BYDOŃ Agnieszka 179 YTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:23
155PROCHWICZ Michał 181 YMecenasi TeamM 00:00:0000:00:23
156KRZYSZŁOWSKI Rafał 257 YDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:23
157KORPAL Agnieszka 735 XPoco LocoPOZNAŃK00:00:0000:00:23
158WŁODARKIEWICZ Dominik 735 YPoco LocoM00:00:0000:00:24
159WOJACZEK Anna 116 YGood Luck ClubK00:00:0000:00:24
160MATYJEK Paulina 116 XGood Luck ClubK 00:00:0000:00:24
161JUSZCZYK Łukasz 261 XNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:24
162SROKA Artur 261 YNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:24
163WINIAREK Leszek 6 X#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:24
164DENEKA Ryszard 6 Y#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:24
165REJ Mirosław 206 XM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:25
166GOŚCIŃSKI Sławomir 257 XDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:25
167PISKORSKI Krzysztof 389 XSMECHYM 00:00:0000:00:25
168CIEŚLA Elżbieta 409 XBiegające MałżeństwoK 00:00:0000:00:25
169RUTA Przemysław 635 XDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:25
170BOGDANOWICZ Robert 389 YSMECHYM 00:00:0000:00:25
171CIEŚLA Jarosław 409 YBiegające MałżeństwoM 00:00:0000:00:25
172FAJKS Marcin 635 YDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:25
WALENDA Arkadiusz 451 XVege Ultra RunnersMDNF00:00:25 DNF
WOJCIECHOWSKI Michał 251 YSpartanie dzieciom AlnorMDNF00:00:25 DNF
MAJEWSKA Kinga 451 YVege Ultra RunnersKDNF00:00:25 DNF
DQMIKOWSKI Artur 251 XSpartanie dzieciom AlnorMDQ00:00:25 DQ
177OCHOTA Rafał 4 XStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:26
178PASTERZ Piotr 26 XBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:26
179PERKOWSKI Piotr 536 XMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:26
180ZYCH Zbigniew 693 XTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:26
181GÓRKA Krzysztof 478 YCSRG 2M 00:00:0000:00:26
182GARDZIEL Jerzy 693 YTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:26
183KRAKOWIAK Łukasz 4 YStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:26
SZCZOT Andrzej 619 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:00:26 DNF
DQ KONIECZNY Mariusz 619 YAgona W&MMDQ00:00:26 DQ
186STYKOWSKI Sławomir 435 XMiśkiM 00:00:0000:00:27
187PACHOŃSKI Marcin 478 XCSRG 2M 00:00:0000:00:27
188CZADO Waldemar 560 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:27
189RUSZNICA Tomasz 26 YBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:27
190MAŚLANKA Piotr 94 YBydgościeM 00:00:0000:00:27
191PÓŁTORAK Krzysztof 435 YMiśkiM 00:00:0000:00:27
192ŁĘŻNIAK Aleksander 536 YMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:27
193GŁOWACKI Artur 725 YZG RUNM 00:00:0000:00:27
194KAJA Gracjan 94 XBydgościeM 00:00:0000:00:28
195GIŻYŃSKI Damian 147 XPieruńsko GibcyM 00:00:0000:00:28
196SIKORA Anna 147 YPieruńsko GibcyK 00:00:0000:00:28
197LONC Tomasz 206 YM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:28
198MYŚLIŃSKI Marcin 279 XKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:28
199SOBOCIŃSKI Marcin 725 XZG RUNM 00:00:0000:00:28
200KRÓL Michał 279 YKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:28
201DĘBICKI Zdzisław 560 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:28
202POTERSKI Mateusz 299 YMJP DrukM 00:00:0000:00:28
SNARSKA Katarzyna 333 XDziewczyny Nie Widzą PrzeszkódKDNF00:00:28 DNF
204SERAFIN Robert 299 XMJP DrukM 00:00:0000:00:29
205MAŁECKA Anna 234 XMałe cyckiK 00:00:0000:00:29
206TERCZYŃSKI Paweł 550 XOrange Polska OneM 00:00:0000:00:29
207MAŁECKI Tomasz 234 YMałe cyckiM 00:00:0000:00:29
208LASEK Joanna 429 YSiostry TeamK 00:00:0000:00:29
209MICHALCZUK Dominik 550 YOrange Polska OneM 00:00:0000:00:29
210SZYMCZAK Łukasz 160 YSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:30
211LOMBARSKI Łukasz 160 XSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:30
212SZOTOWICZ Sebastian 246 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:30
213GARCARZ Monika 429 XSiostry TeamK 00:00:0000:00:30
214WOWK Robert 643 XD.R.R.W.M 00:00:0000:00:30
215MARCINKOWSKA Eliza 246 YSZWLA StargardK 00:00:0000:00:30
216SZWEDEK Krzysztof 323 YKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:30
217ROTTER Daniel 643 YD.R.R.W.M 00:00:0000:00:30
KUŹMA Krzysztof 617 YSkórzec BiegaMDNF00:00:30 DNF
DQSKÓRA Tomek 617 XSkórzec BiegaMDQ00:00:30 DQ
220PAWŁOWSKI Jacek 323 XKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:31
221MILEWSKI Mateusz 330 Xbędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:31
222BRZOZOWSKI Jarek 392 XPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM 00:00:0000:00:31
223POMORSKI Marcin 512 XKuki MonsterM 00:00:0000:00:31
224ZDUNEK Józef 214 YJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:31
225SUJAK Mirosław 330 Ybędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:31
226SZMAGAJ Marcin 512 YKuki MonsterM 00:00:0000:00:31
227PIOTROWSKI Michał 214 XJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:31
228BZOWSKA Aleksandra 85 YBoski TeamK00:00:0000:00:32
229SWOBODA Jarosław 85 XBoski TeamM 00:00:0000:00:32
230KUROWSKI Kuba 300 XSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:32
231BRZEZIŃSKI Mateusz 173 Ysofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:32
232MUCHA Adam 300 YSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:32
233WIEŁA Mariusz 392 YPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM00:00:0000:00:32
234DAWINDZIAK Damian 313 XNight Runners GliwiceM 00:00:0000:00:33
235WAJDZIK Maciej 353 YStaszek & MatiM 00:00:0000:00:33
236SOFUŁ Tomasz 173 Xsofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:33
237ZEDELSKI Michał 346 XSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:33
238SALIK Stanisław 353 XStaszek & MatiM 00:00:0000:00:33
239BLASZKE Beata 313 YNight Runners GliwiceK 00:00:0000:00:33
240JARUZEL Robert 398 XREJM 00:00:0000:00:34
241BERNHARD Paweł 401 XMPKM 00:00:0000:00:34
242BALWIERCZAK Piotr 292 YŚwieżaki atakująM 00:00:0000:00:34
243OZIMKIEWICZ Radosław 346 YSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:34
244JARUZEL Ewa 398 YREJK 00:00:0000:00:34
245PODGÓRSKI Dominik 401 YMPKM 00:00:0000:00:34
246ANDRZEJCZAK Tomasz 698 YSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:34
247DRAB Szymon 698 XSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:34
KMAK Sławomir 537 XPAPIKIMDNF00:00:34 DNF
249ŁAMPIKA Kinga 292 XŚwieżaki atakująK 00:00:0000:00:35
250BIENIAK Krzysztof 192 XMort !!!M 00:00:0000:00:35
251DUDEK Mariola 428 XRunning Obsession TeamK 00:00:0000:00:35
252PAŁKOWSKI Jakub 428 YRunning Obsession TeamM 00:00:0000:00:35
GÓRSKI Tomasz 37 XTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekM DNF00:00:35 DNF
PACHO Sylwester 537 YPAPIKIMDNF00:00:35 DNF
255KMIEĆ Andrzej 311 XSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:36
256KRYM Katarzyna 270 XPer ardua ad astraK 00:00:0000:00:36
257BIEGAJŁO Krystian 387 XMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:36
258ARAŹNY Zbigniew 192 YMort !!!M 00:00:0000:00:36
259MAZURKIEWICZ Jerzy 270 YPer ardua ad astraM 00:00:0000:00:36
260DAGIEL Grzegorz 387 YMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:36
261BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 471 YBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:36
262GOTFRYD Adam 471 XBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:36
263JANASIK Leszek 311 YSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:36
BOCIĄGA Paweł 446 XSzwagryM DNF00:00:36 DNF
PASTERNAK Teodor 37 YTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekMDNF00:00:36 DNF
266MACHUCKI Adrian 407 Y21 BSPM 00:00:0000:00:37
267LEWANDOWSKI Maciej 483 X#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:37
268KOPACZ Dariusz 601 XSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:37
269JANKOWSKI Sebastian 446 YSzwagryM 00:00:0000:00:37
270SUDOMIR Przemysław 601 YSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:37
KAMIŃSKI Mariusz 606 XReal Madrid CFMDNF00:00:37 DNF
DQPRZETAKIEWICZ Elżbieta 606 YReal Madrid CFKDQ00:00:37 DQ
273RACZYŃSKI Bogusz 360 XTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:38
274MUSZYŃSKI Filip 731 YBurza RogiROGIM00:00:0000:00:38
275WIKARSKI Krzysztof 407 X21 BSPM 00:00:0000:00:38
276TONDYS Piotr 360 YTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:38
277GRABOWSKI Wojciech 483 Y#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:38
278PIETRUCHA Piotr 731 XBurza RogiM00:00:0000:00:38
ZYSIAK Dariusz 625 XTM TeamM DNF00:00:38 DNF
SLOMINSKI Michal 625 YTM TeamMDNF00:00:38 DNF
281PŁOMIŃSKI Marcin 242 XŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:39
282LIPIŃSKI Krzysztof 343 XRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:39
283STĘŻYCKI Mariusz 726 XŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:39
284BOROWSKI Tomasz 19 YSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:39
285MACKIEWICZ Roman 242 YŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:39
286ŻYTOWIECKI Maciej 343 YRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:39
287SZUKAŁA Damian 726 YŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:39
KAJAK Mirosław 627 XTruchtacz.plMDNF00:00:39 DNF
289DUCKI Piotr 452 YBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM00:00:0000:00:40
290PELA Dariusz 19 XSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:40
291GAWRON Janusz 239 XBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:40
TYMOSZUK Michał 411 XHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF
GRZELAK Adrian 454 XSzalony i ZwariowałaMDNF00:00:40 DNF
ŻUKIEWICZ Konrad 411 YHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF
SZYSZKA Sebastian 627 YTruchtacz.plM DNF00:00:40 DNF
GŁODOWSKA Kamila 454 YSzalony i ZwariowałaKDNF00:00:40 DNF
297DZIEDZIC Witold 151 XPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:41
298MESJASZ Marek 452 XBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM 00:00:0000:00:41
299BERGAŃSKI Michał 239 YBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:41
RUDZKI Tomasz 318 Xdziki dwaM DNF00:00:41 DNF
ABRAHAMOWICZ Jakub 641 YCAMPEONESM DNF00:00:41 DNF
ZAKRZEWSKI Paweł 318 Ydziki dwaM DNF00:00:41 DNF
303MAGDZIARCZYK Roman 737 XRK ALTLETICS POWERADE TEAMWAŁBRZYCHM00:00:0000:00:42
304WIŚNIEWSKI Tomasz 641 XCAMPEONESM 00:00:0000:00:42
305WIERNASZ Grzegorz 649 XVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:42
306PASTUŁA Łukasz 151 YPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:42
307BEŚKA Sławomir 334 XRYBNIKM00:00:0000:00:42
308 334 Y 00:00:0000:00:42
KAROŃ Tomasz 149 YORUPiLM DNF00:00:42 DNF
BUDZOŃ Bartosz 252 XPMKWMDNF00:00:42 DNF
311KORZENIOWSKI Robert 737 YRK ALTLETICS POWERADE TEAMWARSZAWAM00:00:0000:00:43
312BASEK Marta 98 XHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:43
313SUCHODOLSKI Konrad 320 XRzeźnicy kilometrówM 00:00:0000:00:43
314KAŁUS Ewa 98 YHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:43
315MAZUR Sebastian 649 YVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:43
316PODCZARSKI Tomasz 260 YKOLBUDY TEAMM 00:00:0000:00:43
TALAGA Dawid 149 XORUPiLM DNF00:00:43 DNF
DYRCZ Dawid 252 YPMKWMDNF00:00:43 DNF
319NORBERT Michał 417 XBBMM 00:00:0000:00:44
320DUKATA Grzegorz 16 Xdo ustaleniaM 00:00:0000:00:44
321LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 254 XRabbitsK 00:00:0000:00:44
322PODCZARSKA Izabela 260 XKOLBUDY TEAMK 00:00:0000:00:44
323BĄK Adam 561 XScyzorykiM 00:00:0000:00:44
324PIEKAJ Łukasz 417 YBBMM 00:00:0000:00:44
325MAJ Grzegorz 561 YScyzorykiM 00:00:0000:00:44
326PIASNY Paweł 16 Ydo ustaleniaM 00:00:0000:00:44
327OSIKOWSKA Monika 320 YRzeźnicy kilometrówK 00:00:0000:00:44
328PIASECKA-WSZOŁA Anna 690 YCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:45
329PAPRZYCKI Rafał 413 XPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:45
330NIZAR Wioletta 690 XCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:45
331KORZENIOWSKA Małgorzata 393 YŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:45
332ROSA Jarosław 413 YPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:45
WOJCIECHOWSKA Małgorzata 492 XNutrend biegaKDNF00:00:45 DNF
RUCKA Elżbieta 492 YNutrend biegaK DNF00:00:45 DNF
335TOMCZAK Agnieszka 393 XŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:46
336WELTER Przemysław 557 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:46
337GRAMZA Katarzyna 577 XDracarysK 00:00:0000:00:46
338PAŚNIK Paweł 504 YŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:46
339KRAWCZYK Radosław 557 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:46
340ŁYSIAK Sylwia 577 YDracarysK 00:00:0000:00:46
341KRÓLIKOWSKI Igor 254 YRabbitsM 00:00:0000:00:46
IGNASIAK Joanna 441 YP....ne KomandosyK DNF00:00:46 DNF
SWOBODA Marek 441 XP....ne KomandosyM DNF00:00:46 DNF
344KUŹMICZ Wojciech 243 YCoolM 00:00:0000:00:47
345RZEPKA Remigiusz 504 XŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:47
346LESZCZYŃSKI Andrzej 402 XBody ClubM 00:00:0000:00:47
347MALINOWSKA Anna 69 YPÓŁNOC-POŁUDNIEK 00:00:0000:00:47
348RAPA Piotr 273 YLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:47
CINCIO Robert 363 XROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF
IWANIEC Dariusz 363 YROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF
351DYLEWSKI Paweł 310 XFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:48
352KOŁODZIEJCZYK Kamil 69 XPÓŁNOC-POŁUDNIEM 00:00:0000:00:48
353GURGUL Sebastian 124 XAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:48
354PACIA Sebastian 243 XCoolM 00:00:0000:00:48
355PATRO Jacek 273 XLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:48
356GURGUL Mateusz 124 YAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:48
357JANDZIS Wiesław 402 YBody ClubM 00:00:0000:00:48
358SIEPRACKI Robert 514 YTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:48
AUGUSTYŃSKI Sylwester 535 XLacho TeamMDNF00:00:48 DNF
MORAWA Mateusz 535 YLacho TeamMDNF00:00:48 DNF
361ZIELIŃSKI Dariusz 295 XDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:49
362GRZEJDA Marcin 84 XBlue Light TeamM 00:00:0000:00:49
363CHMIELEWSKI Dominik 514 XTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:49
364HABA Konrad 540 XKZBM 00:00:0000:00:49
365SADOWSKI Jakub 567 XSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:49
366ZIONTECKA Małgorzata 84 YBlue Light TeamK 00:00:0000:00:49
367MAŃKOWSKI Leszek 540 YKZBM 00:00:0000:00:49
368PANEK Michał 567 YSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:49
369KOŁODZIEJCZYK Maciej 310 YFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:49
370MAKAREWICZ Wiktor 307 XKUDŁATE MAKARONYM00:00:0000:00:50
371NIEDZIELA Marcin 143 YFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:50
372TALAGA Tomasz 342 XMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:50
373KLIMCZAK Marek 229 YDrużyna_AM 00:00:0000:00:50
374TALAGA Robert 342 YMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:50
375MARCELA Marcin 143 XFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:50
376SUDOŁ Damian 295 YDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:50
377KUDŁA Joanna 307 YKUDŁATE MAKARONYK00:00:0000:00:50
378PAJDOSZ Rafał 25 XPoniżej 10hM 00:00:0000:00:51
379CZAPLA Arkadiusz 229 XDrużyna_AM 00:00:0000:00:51
380KUTNIK Mirosław 259 XPrzelatkiM 00:00:0000:00:51
381SZCZEPAŃSKI Adam 290 XWariaty TakieM 00:00:0000:00:51
382JAZ Krzysztof 657 XKM TEAMM 00:00:0000:00:51
383ZMORZYŃSKI Jakub 25 YPoniżej 10hM 00:00:0000:00:51
384ĆWIKLEWSKI Łukasz 290 YWariaty TakieM 00:00:0000:00:51
385ŁĘTOWSKI Mariusz 657 YKM TEAMM 00:00:0000:00:51
386JĘDRYCHA Michał 70 XCFO RUNNING TEAMM 00:00:0000:00:52
387ŁOJEWSKI Michał 90 XSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:52
388BĄKOWICZ Kamil 350 XAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:52
389SNARSKI Bogdan 368 XALBATROSYM 00:00:0000:00:52
390ŁAJTAR Krzysztof 259 YPrzelatkiM 00:00:0000:00:52
391PALKA Mariusz 350 YAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:52
392TRUSZKOWSKI Damian 368 YALBATROSYM 00:00:0000:00:52
393KUZIOŁA Krzysztof 476 YCSRG1M 00:00:0000:00:52
394STREIT Dawid 90 YSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:52
395BARTOSZ Marek 400 XJCI Running TeamM 00:00:0000:00:53
396JĘDRYCHA Bożena 70 YCFO RUNNING TEAMK 00:00:0000:00:53
397KUŁAK Piotr 656 XZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:53
398MAZUREK Piotr 129 YWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:53
399KOTARSKI Konrad 400 YJCI Running TeamM 00:00:0000:00:53
400KOCOT Sebastian 506 XZdobywcyM 00:00:0000:00:54
401DUDEK Mirosław 129 XWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:54
402ENGLERT Grzegorz 348 XNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:54
403SYDORYK Artur 476 XCSRG1M 00:00:0000:00:54
404WOJCIECHOWSKI Andrzej 513 XMaraton TurekM 00:00:0000:00:54
405PAWLIKOWSKI Bogusław 506 YZdobywcyM 00:00:0000:00:54
406MAŁEK Piotr 513 YMaraton TurekM 00:00:0000:00:54
407SZCZYGIELSKI Radosław 502 YBrygada RRM 00:00:0000:00:55
408KOCIK Marcin 376 XFatboy SprintM 00:00:0000:00:55
409ZAWADZKI Łukasz 156 YPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:55
410GLONEK Marcin 348 YNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:55
411PRUTA Rafał 376 YFatboy SprintM 00:00:0000:00:55
412RAJKOWSKI Przemysław 704 YFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:55
MALCHARCZYK Andrzej 480 YCSRG 3MDNF00:00:55 DNF
HAŚ Ireneusz 480 XCSRG 3MDNF00:00:55 DNF
415KUCHARSKI Paweł 156 XPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:56
416GRUMBIANIN Paulina 171 XCYBORGIK 00:00:0000:00:56
417LIS Paweł 414 XLędziny team!M 00:00:0000:00:56
418ERKIERT Radosław 502 XBrygada RRM 00:00:0000:00:56
419BEŁDOWSKI Sławomir 704 XFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:56
420KWAŚNIEWSKI Rafał 667 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:56
421GROSFELD Karol 656 YZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:56
422JARMOLIŃSKI Piotr 11 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:00:57
423KULAK Paweł 171 YCYBORGIM 00:00:0000:00:57
424DONIEC Sebastian 228 XNAPIERajDALEJM00:00:0000:00:57
425KASPERSKA Barbara 384 XBBL GorzówK 00:00:0000:00:57
426RYKAŁA Wojciech 542 XDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:57
427KOMISARCZYK Anna 11 YWieczorne Bieganie w SzczecinieK 00:00:0000:00:57
428KĘDREK Emil 228 YNAPIERajDALEJM 00:00:0000:00:57
429MICHALIK Andrzej 384 YBBL GorzówM 00:00:0000:00:57
430GRZESICA Paweł 414 YLędziny team!M 00:00:0000:00:57
431KWAŚNIEWSKI Mariusz 667 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:57
432KANDEFER Robert 20 XKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:58
433BUDASZ Andrzej 65 YPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:58
434SKOTNICKI Dariusz 367 XTTC MPEC TARNÓWM 00:00:0000:00:58
435SZARAPANOWSKI Damian 369 XSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:58
436FOGEL Janusz 637 XŁosie.plM 00:00:0000:00:58
437ŁAWSKI Rafał 20 YKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:58
438SKOTNICKA Anna 367 YTTC MPEC TARNÓWK 00:00:0000:00:58
439SZARAPANOWSKI Marcin 369 YSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:58
440PÓŁTORAK Sylwester 542 YDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:58
441ZYŚKO Tomek 65 XPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:59
442PRZEŹDZIECKA Katarzyna 14 XSmashing pĄpkinsK 00:00:0000:00:59
443CHOIŃSKI Paweł 14 YSmashing pĄpkinsM 00:00:0000:00:59
444KOWALCZUK Cezary 265 YBioBotyM 00:00:0000:00:59
445FOGEL Ewa 637 YŁosie.plK 00:00:0000:00:59
446BARTNIAK Kamil 448 YBońki TeamM 00:00:0000:00:59
447SZARAWARA Łukasz 32 XBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:00
448POTUSZYŃSKI Dariusz 499 XDwóch TakichM 00:00:0000:01:00
449WASIAK Michał 32 YBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:00
450EPA Karolina 720 XPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamK 00:00:0000:01:00
451KRZYSTAŁA Łukasz 499 YDwóch TakichM 00:00:0000:01:00
452WĘGIEL Marcin 720 YPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamM 00:00:0000:01:00
453BARTNIAK Daria 448 XBońki TeamK 00:00:0000:01:00
GÓRECKA Barbara 581 XBarcelona teamK DNF00:01:00 DNF
455BARTKOWSKA Joanna 226 XKM UMKK00:00:0000:01:01
456PACHLA Adam 189 YSole SandczaM 00:00:0000:01:01
457SZYBIAK Waldemar 586 YAgona W&MM 00:00:0000:01:01
BUŁA Robert 22 YRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF
SANCHEZ ZAMBRANA Jorge 581 YBarcelona teamM DNF00:01:01 DNF
CHRAPKIEWICZ Michał 22 XRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF
461KRZESINSKI Dariusz 30 XCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:02
462KOWALEWSKI Krzysztof 189 XSole SandczaM 00:00:0000:01:02
463KOJDER Grzegorz 265 XBioBotyM 00:00:0000:01:02
464DEJAS Tomasz 475 XRaciokiM 00:00:0000:01:02
465GRELA Kinga 701 XCosta Kliny TeamK 00:00:0000:01:02
466DE INES Łukasz 30 YCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:02
467MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 226 YKM UMKK 00:00:0000:01:02
468KOSTKA Sebastian 475 YRaciokiM 00:00:0000:01:02
469MILKOWSKA Justyna 120 XOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKK00:00:0000:01:02
KRUPA Grzegorz 586 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:01:02 DNF
471NAWROT Agnieszka 1 XRozbiegany SulejówekK 00:00:0000:01:03
472ŚWIDERSKI Sławomir 1 YRozbiegany SulejówekM 00:00:0000:01:03
473ZAWADA Mateusz 139 XZarażeni BólemM 00:00:0000:01:03
474BINARSCH Dagmara 640 XDragonK 00:00:0000:01:03
475LEMIESZKA Marta 139 YZarażeni BólemK 00:00:0000:01:03
476APOSTOŁ Paweł 701 YCosta Kliny TeamM 00:00:0000:01:03
477MILKOWSKI Rafał 120 YOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKM00:00:0000:01:03
478POMAGRUK Katarzyna 178 XPomagrukiK 00:00:0000:01:04
479SEICHTER Adam 180 XRUN TorBydM 00:00:0000:01:04
480KROSNOWSKI Bartosz 264 XLoczek i FasolekM 00:00:0000:01:04
481TAUZ Andrzej 629 XA&AM 00:00:0000:01:04
482KOZIŃSKI Marek 180 YRUN TorBydM 00:00:0000:01:04
483NĄCKIEWICZ Justyna 264 YLoczek i FasolekK00:00:0000:01:04
484GRYSZKO Artur 629 YA&AM 00:00:0000:01:04
485STANKOWSKA Justyna 640 YDragonK 00:00:0000:01:04
486CIOCH Paweł 722 XPLOTSERWIS TEAMM 00:00:0000:01:05
487POMAGRUK Piotr 178 YPomagrukiM 00:00:0000:01:05
488PIĘDEL Michał 573 YDream MORT!M 00:00:0000:01:05
489PAŚKO Paweł 668 YDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:05
490MRUGAŁA Monika 722 YPLOTSERWIS TEAMK 00:00:0000:01:05
491DYDUCH Maciej 668 XDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:05
KIJEWICZ Michał 445 XNogiZetreM DNF00:01:05 DNF
LIS Arkadiusz 445 YNogiZetreM DNF00:01:05 DNF
494KŁOSIŃSKI Rafał 269 XStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:06
495CHYLEWSKI Paweł 301 XGron & ChyleśM 00:00:0000:01:06
496KOTUŁA Rafał 489 XTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:06
497BUDNICKI Rafał 573 XDream MORT!M 00:00:0000:01:06
498WICZUK Michał 269 YStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:06
499UŻAROWSKI Remigiusz 373 YM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:06
500WÓJTOWICZ Paweł 489 YTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:06
501KAWALEC Bernard 53 YAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:07
502STANIO Arkadiusz 53 XAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:07
503KAPUSTA Tomasz 275 XGończe psyM 00:00:0000:01:07
504SALACHNA - NOWAK Magdalena 721 XBiegam z ABSK 00:00:0000:01:07
505GAWLAS Przemysław 665 YLatające PisuaryM 00:00:0000:01:07
506GRONEK Grzegorz 301 YGron & ChyleśM 00:00:0000:01:07
507KRUPA Sławomir 433 YPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:08
508MAGIERA Grzegorz 373 XM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:08
509WYKA Błażej 433 XPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:08
510DYBOL Dawid 602 XPlan BM 00:00:0000:01:08
511RZYHA Hubert 275 YGończe psyM 00:00:0000:01:08
512KRELL Marcin 602 YPlan BM 00:00:0000:01:08
513PAJĄK Andrzej 721 YBiegam z ABSM 00:00:0000:01:08
ZAJĄCZKOWSKI Michał 359 YW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:08 DNF
515BUJALSKI Szymon 327 XKuźnia TriathlonuM 00:00:0000:01:09
516FURMAN Marcin 509 XKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:09
517WROTNY Piotr 646 XNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:09
518GABRYSIAK Grzegorz 509 YKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:09
519LIS Sławek 646 YNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:09
NOWAK Adrian 359 XW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:09 DNF
521GÓRSKI Emil 193 XHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:10
522JĘDRZEJCZYK Agnieszka 158 XSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAK 00:00:0000:01:10
523OLAWIŃSKI Karol 665 XLatające PisuaryM 00:00:0000:01:10
524PIWOWARCZYK Dariusz 681 XBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:10
525WIRA Mirosław 49 YGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:10
526SZURA Piotr 158 YSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAM 00:00:0000:01:10
527CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 193 YHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:10
528MASZEWSKA Agata 327 YKuźnia TriathlonuK 00:00:0000:01:10
529SMUŻYŃSKI Robert 681 YBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:10
530NAPORA Paweł 241 XBartmot TeamM 00:00:0000:01:10
531NAWROCKI Marcin 146 XTurbaczeM 00:00:0000:01:11
532LENART Bernard 203 XHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:11
533JANECKA Artur 321 XBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:11
534BORUSIEWICZ Konrad 71 YK2M 00:00:0000:01:11
535MRÓZ Jacek 241 YBartmot TeamM 00:00:0000:01:11
536DĄBROWSKI Adam 203 YHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:11
537KRAUZE Tomasz 49 XGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:11
538SZPAK Monika 356 YKuzynka i KuzynK 00:00:0000:01:12
539MACIEJAK Anna 194 YHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:12
540CIĘŻKI Konrad 71 XK2M 00:00:0000:01:12
541ŻYWICKI Maciej 146 YTurbaczeM 00:00:0000:01:12
542BOCZKIEWICZ Tomasz 321 YBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:12
543KIELISIAK Małgorzata 194 XHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:13
544SZLOSER Anna 575 XUltramatkiK 00:00:0000:01:13
545STRZĘBOSZEWSKI Piotr 585 XKJEM 00:00:0000:01:13
546MOSTOWSKA Joanna 575 YUltramatkiK 00:00:0000:01:13
547KOT Tomasz 585 YKJEM 00:00:0000:01:13
548JÓŹWIAK Michał 356 XKuzynka i KuzynM 00:00:0000:01:14
549KONDRATIUK Renata 374 XZ ŁAPANKIK00:00:0000:01:14
550WYSMOLIŃSKI Rafał 455 XRosomakiM 00:00:0000:01:14
551SZYSZKA Artur 468 XDELHANM 00:00:0000:01:14
552KRANZ Grzegorz 544 XDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:14
553MROZEK Krzysztof 608 Xwcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:14
554GRYCMAN Łukasz 697 XGRYCMANY BIEGAJĄM 00:00:0000:01:14
555WYSMOLIŃSKI Piotr 455 YRosomakiM 00:00:0000:01:14
556PASZKOWIAK Adam 468 YDELHANM 00:00:0000:01:14
557STEMPKOWICZ Jacek 608 Ywcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:14
558GRYCMAN Magdalena 697 YGRYCMANY BIEGAJĄK 00:00:0000:01:14
559MĄCZKA Bronisław 777 YOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneM00:00:0000:01:15
560GUZIUK Rafał 303 XEVErRUNM 00:00:0000:01:15
561GREOGRCZYK Łukasz 374 YZ ŁAPANKIWARASZAWAM00:00:0000:01:15
562WYKA Angelika 528 YBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:15
563CYNIAK Marek 303 YEVErRUNM 00:00:0000:01:15
564KOREK Krystian 544 YDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:15
565MINIUR Jacek 153 XCK TEAMM 00:00:0000:01:16
566SOKOŁOWSKA Adriana 528 XBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:16
567MADEJSKI Dawid 549 XLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:16
568GODAWA Katarzyna 607 XKatarzynyK 00:00:0000:01:16
569LUBOWIECKA Katarzyna 607 YKatarzynyK 00:00:0000:01:16
570JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 777 XOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneK00:00:0000:01:16
571TRETIAK Mateusz 675 XDorwidM 00:00:0000:01:17
572KULCZYŃSKI Rafał 677 XBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:17
573KOBIEC Elżbieta 153 YCK TEAMK 00:00:0000:01:17
574SAJAK Kamil 549 YLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:17
575RÓŻAŃSKI Paweł 652 YTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:17
576CYTACKI Dawid 709 YRykowiskoM 00:00:0000:01:17
577BRYGIER Jacek 709 XRykowiskoM 00:00:0000:01:17
578WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 58 XHORUS TEAMK00:00:0000:01:17
579FLIS Piotr 58 YHORUS TEAMM 00:00:0000:01:18
580RYCHTER Marcin 80 XThe RychtersM 00:00:0000:01:18
581HAMRYSZCZAK Dawid 675 YDorwidM 00:00:0000:01:18
582ŁOJEK Krzysztof 677 YBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:18
583SZALEWICZ Damian 652 XTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:18
584HETMANOWSKI Jędrzej 170 XTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:18
KODA Paweł 48 XSGGW RunnersMDNF00:01:18 DNF
DQKODA Eugeniusz 48 YSGGW RunnersMDQ00:01:18 DQ
587SZYMAJDA Adam 539 XKciuki w górę!M 00:00:0000:01:19
588BUJAK Paweł 559 XCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:19
589RYCHTER Karol 80 YThe RychtersM 00:00:0000:01:19
590PIECHOTA Daniel 170 YTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:19
591ŁAGODA Łukasz 427 Yoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:19
592KACZMAREK Tomasz 7 XGórale z puszczyM 00:00:0000:01:20
593GAJDA Sebastian 616 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:20
594PAWŁOWSKI Rafał 271 XAlko Team DługosiodłoM 00:00:0000:01:20
595BAJSON Grzegorz 539 YKciuki w górę!M 00:00:0000:01:20
596BUJAK Kamil 559 YCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:20
597FIJAŁKOWSKI Waldemar 427 Xoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:20
PORĘBSKA Dorota 576 YCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF
MAZUREK Monika 576 XCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF
600NIEPSUJ Łuksz 7 YGórale z puszczyM 00:00:0000:01:21
601WOJCIESZEK Joanna 13 YDżouana y MarcyśK 00:00:0000:01:21
602GRĄDZIK Rafał 271 YAlko Team DługosiodłoM00:00:0000:01:21
603ANDRZEJEWSKI Maciej 587 YKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:21
604WIECZOREK Tomasz 616 YWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:21
JAKUBASZEK Monika 12 YGorszy Sort PomidorówkiKDNF00:01:21 DNF
BUŁKA Piotr 12 XGorszy Sort PomidorówkiMDNF00:01:21 DNF
607KURIATA Marcin 13 XDżouana y MarcyśM 00:00:0000:01:22
608MUSIAŁKIEWICZ Jan 466 XHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:22
609GRONIECKI Mikołaj 587 XKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:22
610PRAŁAT Bartosz 466 YHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:22
HORBACZ Hanna 467 XjackoKDNF00:01:22 DNF
ROSA Aleksander 467 YjackoMDNF00:01:22 DNF
613PIEKARZ Radosław 291 XKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:23
614SACHARUK Sebastian 653 YSebMarM 00:00:0000:01:23
615MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta 653 XSebMarK 00:00:0000:01:23
DWORNICKI Tomasz 100 XRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDNF00:01:23 DNF
617ŻURAWSKI Sławomir 420 XDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:24
618TRYBULEC Daniel 375 XŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:24
619BOGUSZ Dominik 631 XBez nazwyM 00:00:0000:01:24
620KOSIERADZKI Tomasz 291 YKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:24
621WITKOWSKI Tomasz 375 YŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:24
622MADEJ Mateusz 631 YBez nazwyM 00:00:0000:01:24
DQWĘGRZYK Grzegorz 100 YRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDQ00:01:24 DQ
624DOLCZEWSKI Dariusz 420 YDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:25
625KOSTKA Janusz 111 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:25
626LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 548 XZielone PuszczykiK 00:00:0000:01:25
627KINCER Rafal 371 XKOKIM 00:00:0000:01:26
628JÓZEFCZYK Tomasz 111 YPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:26
629KONIK Tomasz 371 YKOKIM 00:00:0000:01:26
630KLIMAS Marcin 548 YZielone PuszczykiM 00:00:0000:01:26
KAJEWSKI Rafał 699 XMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF
OBRZUT Bartosz 699 YMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF
633MUSOLF Maciej 163 XRysie BedrysieM 00:00:0000:01:27
634SZCZAWINSKI Bartosz 163 YRysie BedrysieM 00:00:0000:01:27
635SIDOR Radosław 112 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:27
636KOZIEŁ Szymon 165 XTour de RunM 00:00:0000:01:27
637KULIGA Sławomir 112 YPosmakuj Run TeamM00:00:0000:01:27
638KUNKEL Anna 286 YŚcigacze PGBK 00:00:0000:01:27
BUZALSKI Robert 17 YOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF
WNUCZYŃSKI Andrzej 17 XOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF
641GAWLIK Marcin 172 XMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:28
642CHECHELSKI Przemysław 286 XŚcigacze PGBM 00:00:0000:01:28
643GRYNFELDER Rafał 522 X.M 00:00:0000:01:28
644SCHWITALLA Adrian 172 YMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:28
645KARGOL Marcin 255 XWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:28
646KUSZELA Mateusz 458 XAtak lewej łydyM 00:00:0000:01:29
647GORZELAŃCZYK Jakub 165 YTour de RunM 00:00:0000:01:29
648DZIEMIDOWICZ Witold 44 Xwiśta wio...M 00:00:0000:01:29
649MATYSIAK Łukasz 545 XKobyla GóraM 00:00:0000:01:29
650HUBICKA Oksana 44 Ywiśta wio...K 00:00:0000:01:29
651MĘKAL Radosław 255 YWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:29
652WALESIAK Wojciech 522 Y.M 00:00:0000:01:29
653DARŁAK Lucasz 532 XpĄbraciaM 00:00:0000:01:29
ZIEMBA Przemysław 430 XGURU teamM DNF00:01:29 DNF
655RUTKOWSKI Michał 458 YAtak lewej łydyM00:00:0000:01:30
656BOJAN Gabriela 135 XActiv on i onaK 00:00:0000:01:30
657KUPIJAJ Marcin 319 XSocios GórnikM 00:00:0000:01:30
658ADAMSKI Krzysztof 538 XByle dobiecM 00:00:0000:01:30
659PASELA Bartosz 532 YpĄbraciaM 00:00:0000:01:30
660MIKOŁAJCZAK Andrzej 538 YByle dobiecM 00:00:0000:01:30
KULPA Paweł 430 YGURU teamM DNF00:01:30 DNF
662DROZD Sławmomir 135 YActiv on i onaM00:00:0000:01:31
663KOZŁOWSKI Rafał 432 XGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:31
664WÓJCIK Dariusz 517 XSprawni InaczejM 00:00:0000:01:31
665BOGUS Piotr 77 YBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:31
666ŚWIERCZEK Grzegorz 432 YGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:31
667SURMA Maciej 517 YSprawni InaczejM 00:00:0000:01:31
JACHYM Arkadiusz 319 YSocios GórnikM DNF00:01:31 DNF
669LANGE Beata 64 YOTK RzeźnikK 00:00:0000:01:32
670KWIATEK Tomasz 77 XBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:32
671OLSZOWSKA Klaudia 545 YKobyla GóraK 00:00:0000:01:32
672WITKOWSKI Mariusz 724 YSą WolniejsiM 00:00:0000:01:32
FIJAŁKOWSKI Wojciech 708 XTrzeba to skończyćM DNF00:01:32 DNF
674MUCKUS Filip 339 YKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:33
675BRZENCZEK Michał 64 XOTK RzeźnikM 00:00:0000:01:33
676FRANCKOWSKA Marta 630 XWkurw_Team (Rebel Runners)K 00:00:0000:01:33
677KIEWISZ Adam 724 XSą WolniejsiM 00:00:0000:01:33
OBUCHOWICZ Witold 708 YTrzeba to skończyćM DNF00:01:33 DNF
679ROMANÓW Przemysław 593 YP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:34
680STEFAŃSKI Krystian 339 XKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:34
681SEJBUK Emilia 262 YRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:34
682HRYCAJ Mariusz 630 YWkurw_Team (Rebel Runners)M 00:00:0000:01:34
683WUJKOWSKI Grzegorz 632 Ydrużyna JJM 00:00:0000:01:34
KŁĘBEK Arkadiusz 633 YKB WYSZKÓWMDNF00:01:34 DNF
DQKALISZ Karolina 633 XKB WYSZKÓWKDQ00:01:34 DQ
686WÓJCIK Julian 78 XSZWLA StargardM 00:00:0000:01:35
687ANDRZEJEWSKA Magdalena 262 XRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:35
688NEUBAUER Grzegorz 519 XPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:35
689OLSZEWSKI Rafał 593 XP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:35
690KUKWISZ Witold 632 Xdrużyna JJM 00:00:0000:01:35
691GRZYMSKI Jerzy 78 YSZWLA StargardM 00:00:0000:01:35
692SZUKAŁA Adrian 456 YWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:35
693BIAŁEK Mirosław 456 XWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:35
694KREMPA Mateusz 221 Y#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:36
695KŁOPOCKI Jan 221 X#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:36
696WYRWAŁ Sebastian 232 X#tatobiegajM 00:00:0000:01:36
697WYRWAŁ Krzysztof 232 Y#tatobiegajM 00:00:0000:01:36
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 68 XSpartanie DzieciomK DNF00:01:36 DNF
PIETRULIŃSKI Mateusz 68 YSpartanie DzieciomM DNF00:01:36 DNF
700MICHALSKI Mateusz 115 YTORQM 00:00:0000:01:37
701JANIK Krzysztof 115 XTORQM 00:00:0000:01:37
702THRUN Radosław 519 YPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:37
703RYBAŁTOWSKI Mirosław 67 YSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM 00:00:0000:01:37
ROSIAK Jacek 419 YR&DMDNF00:01:37 DNF
DQDALECKI Marcin 419 XR&DMDQ00:01:37 DQ
706BOROWIEC Mariusz 47 XRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:38
707MARCINIAK Andrzej 382 XW kółko biegamyM 00:00:0000:01:38
708DOROTA Zbigniew 47 YRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:38
709LITKA Andrzej 382 YW kółko biegamyM 00:00:0000:01:38
710WRÓBEL Mateusz 622 YW&W&MM 00:00:0000:01:38
711WÓJCIAK Wojciech 622 XW&W&MM 00:00:0000:01:38
ALEKSANDROWICZ Łukasz 67 XSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM DNF00:01:38 DNF
DQBANASIEWICZ Paweł 233 XGinger BarbariansMDQ00:01:38 DQ
714SITAK Adam 692 XCzewkaM 00:00:0000:01:39
715PUCZEL Robert 474 YChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:39
716BARYŁA Piotr 582 YRonal Polska RunM 00:00:0000:01:39
717SITAK Marcin 692 YCzewkaM 00:00:0000:01:39
718KOZAK Robert 582 XRonal Polska RunM 00:00:0000:01:39
BARTOSIK Marek 31 XPatatajM DNF00:01:39 DNF
SIENKIEWICZ Wojciech 31 YPatatajM DNF00:01:39 DNF
DQGUT Przemysław 233 YGinger BarbariansMDQ00:01:39 DQ
722KIEŁBOWICZ Aneta 5 XSłynni KenijczycyK 00:00:0000:01:40
723WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 216 XPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIK 00:00:0000:01:40
724KAPAON Łazarz 365 XCazzo ClubM 00:00:0000:01:40
725WIŚNIEWSKI Jacek 474 XChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:40
726LEWICKI Michał 365 YCazzo ClubM 00:00:0000:01:40
727KOKOT Roman 655 XMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:40
728PRZYBYLSKI Przemysław 461 XNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:41
729SZYMCZAK Mirosław 394 Xobozybiegowe.plM 00:00:0000:01:41
730GRABOWSKA Joanna 595 XSPC/ Dwumaraton KujawskiK 00:00:0000:01:41
731GALASIŃSKI Andrzej 216 YPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIM 00:00:0000:01:41
732SAWICKI Bartosz 394 Yobozybiegowe.plWARSZAWAM00:00:0000:01:41
733PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 5 YSłynni KenijczycyM 00:00:0000:01:41
734PESZEK Bogdan 655 YMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:41
735NĘDZUSIAK Dariusz 595 YSPC/ Dwumaraton KujawskiM 00:00:0000:01:42
736BOSACKI Jacek 119 YNo Excuses Team/KB ManiacM 00:00:0000:01:42
737PACH Agnieszka 119 XNo Excuses Team/KB ManiacK 00:00:0000:01:42
738GARGAS-MARUT Małgorzata 530 XWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:42
739GÓRAL Robert 461 YNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:42
740PROKOPIUK Robert 470 YPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:42
OPAŁEK Łukasz 201 XKRWAWE SUTYM DNF00:01:42 DNF
742ANDRES Kamil 351 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:43
743LUDWIG Marcin 551 X4M-MMM 00:00:0000:01:43
744ŚLANDA Maciej 351 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:43
745KUPTEL Robert 470 XPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:43
ANDRZEJEWSKA Dorota 500 XTelma i LuisaK DNF00:01:43 DNF
PIETRUSZKA Maciej 201 YKRWAWE SUTYM DNF00:01:43 DNF
ZAJĄC PYRZEWSKA Magdalena 500 YTelma i LuisaKDNF00:01:43 DNF
749ORYBKIEWICZ Marcin 223 YNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:44
750ORYBKIEWICZ Bartłomiej 223 XNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:44
MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta 195 XKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF
PODLASKA Izabela 195 YKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF
PŁOMIN Marcin 438 XNight Runners GliwiceM DNF00:01:44 DNF
754STYCZEŃ Leszek 689 YWarriors of ChristM 00:00:0000:01:45
755KAZANOWSKI Marcin 689 XWarriors of ChristM 00:00:0000:01:45
756SZWAJKA Aneta 383 XSzwajkozaK 00:00:0000:01:45
757CISZCZOŃ Piotr 682 XChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:45
758SZWAJKA Robert 383 YSzwajkozaM 00:00:0000:01:45
759GADOMSKA Anna 530 YWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:45
760WARĘCKA Kasia 562 YK&KK 00:00:0000:01:45
761WAJDA Andrzej Mateusz 682 YChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:45
762STODOLNY Krzysztof 562 XK&KM 00:00:0000:01:45
PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 438 YNight Runners GliwiceK DNF00:01:45 DNF
764WOJNAROWCZ Tomasz 162 XZabiegani timM 00:00:0000:01:46
765DYŚ Małgorzata 93 YKoluzjaK 00:00:0000:01:46
766ZATOŃSKI Zbigniew 93 XKoluzjaM 00:00:0000:01:46
767IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 162 YZabiegani timK 00:00:0000:01:46
STAWSKI Dariusz 600 XBartosz i DariuszMDNF00:01:46 DNF
769BUCHTA Krzysztof 651 YKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:47
770KONDZIOŁA Krzysztof 136 XPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:47
771PRENDECKA Sylwia 154 XStrong Familiy TeamK 00:00:0000:01:47
772LEDWOŃ Jakub 531 XAiKM 00:00:0000:01:47
773KUDŁA Jarosław 651 XKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:47
774KRAKOWCZYK Adam 531 YAiKM00:00:0000:01:47
775DREWUSZEWSKI Maciej 551 Y4M-MMM 00:00:0000:01:47
DQKORBELA Bartosz 600 YBartosz i DariuszMDQ00:01:47 DQ
777OLEKSYK Piotr 534 XŚmigaSięM 00:00:0000:01:48
778PAUL Violetta 130 YKoko Paulo i do przoduK 00:00:0000:01:48
779WOŹNIAK Michał 136 YPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:48
780PRENDECKI Rafał 154 YStrong Familiy TeamM 00:00:0000:01:48
781KUROWSKI Michał 130 XKoko Paulo i do przoduM 00:00:0000:01:48
782SOBIERAJ Grzegorz 169 XKumple SebanaM 00:00:0000:01:48
SIENICKI Piotr 245 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejMDNF00:01:48 DNF
784PEŁECHATA Julita 148 XPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:49
785WIECZOREK Magdalena 148 YPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:49
786MYSZK Łukasz 169 YKumple SebanaM 00:00:0000:01:49
787CIEŚLIK Michał 534 YŚmigaSięM 00:00:0000:01:49
788GAWIN Krzysztof 460 YHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:49
WOLF Weronika 245 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejKDNF00:01:49 DNF
790PAWLUCZUK Tomek 730 YBiegamyrazem.plĘŁKM00:00:0000:01:50
791WYROBA Wojciech 460 XHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:50
792KĘPA Szymon 648 XOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:50
793ĆWIEK Paweł 610 XMaPa TeamM 00:00:0000:01:50
794CHWIŁKA Daniel 27 YTASAK TeamM 00:00:0000:01:50
795PALLACH Lech 578 Ybiegamyrazem.plM 00:00:0000:01:50
796DUDA Marcin 648 YOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:50
797RUDNICKI Michał 27 XTASAK TeamM 00:00:0000:01:50
798TROJNAR Damian 215 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:51
799KURS Kamil 732 XSGO GdańskGDAŃSKM00:00:0000:01:51
800TUTKA Maksymilian 215 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:51
PODOLSKI Marek 578 Xbiegamyrazem.plM DNF00:01:51 DNF
802PONIEWIERSKI Marek 732 YM00:00:0000:01:52
803ŻUKOTYŃSKA Julita 447 XACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:52
804WOJNOWSKA Katarzyna 447 YACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:52
805PIWOWARSKI Maciej 610 YMaPa TeamM 00:00:0000:01:52
806SERKOWSKI Marcin 730 XBiegamyrazem.plGDYNIAM00:00:0000:01:52
BOTTCHER Andrzej 526 XSKB GranitMDNF00:01:52 DNF
GĄSIEWSKI Paweł 43 X#Trenuj z CyganemM DNF00:01:52 DNF
DQWOSZCZAK Zbigniew 526 YSKB GranitMDQ00:01:52 DQ
810JEREMICZ Marcin 494 YZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:53
811PAPROCKI Wiesław 208 XDrużyna AM 00:00:0000:01:53
812BUSZ Jacek 494 XZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:53
813NIZIOŁ Marian 208 YDrużyna AM 00:00:0000:01:53
POKROPIŃSKI Rafał 43 Y#Trenuj z CyganemM DNF00:01:53 DNF
815BIAŁKA Rafał 62 XDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:54
816BUGA Piotr 479 XSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:54
817LALEWICZ Artur 62 YDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:54
818GAJEWSKI Michał 479 YSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:54
819WILK Marcin 328 XNizinne LeszczeM 00:00:0000:01:55
820GORCZYCA Erwin 385 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:55
821DRWIĘGA Beata 328 YNizinne LeszczeK 00:00:0000:01:55
822STAROŃ Jacek 385 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:55
LEŚNIAK-POPIEL Marta 308 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejK DNF00:01:55 DNF
MAJKA Dariusz 370 YwillseeM DNF00:01:55 DNF
KWAŚNIEWSKI Andrzej 174 XRonche QcykiMDNF00:01:55 DNF
WAJCOWICZ Witold 308 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejM DNF00:01:55 DNF
RUPIK Piotr 370 XwillseeM DNF00:01:55 DNF
828LEWANDOWSKI Łukasz 159 XBiegowaRodzinaM 00:00:0000:01:56
829BASĄG Marek 626 XGinger PowerM00:00:0000:01:56
830KOŁODZIEJSKI Kamil 626 YGinger PowerM 00:00:0000:01:56
MISZCZYK Marcin 174 YRonche QcykiMDNF00:01:56 DNF
GĄSIOROWSKA Dorota 236 XŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF
SZULC Joanna 236 YŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF
834KAŃDUŁA Klaudia 298 XSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:57
835WYSZOMIERSKI Andrzej 515 XAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:57
836KICIŃSKA Zuzanna 159 YBiegowaRodzinaK 00:00:0000:01:57
837HERNIK Paweł 565 YBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:57
838KLOREK Anna 298 YSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:57
GUZIK Łukasz 706 XAptiv Running TeamMDNF00:01:57 DNF
840RAFLIK Sławomir 415 XGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:58
841MATYSIAK Marcin 125 XGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:58
842SZYNAWA Marcin 138 XRosomak teamM 00:00:0000:01:58
843NOWAK Arkadiusz 565 XBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:58
844NAWROT Piotr 415 YGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:58
845ADAMCZUK Marek 515 YAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:58
DQKOŁACKA Martyna 706 YAptiv Running TeamKDQ00:01:58 DQ
847PISINGAS Mariusz 39 YMiejscy góraleM 00:00:0000:01:59
848DANIŁOWICZ Adam 138 YRosomak teamM00:00:0000:01:59
849PLISZCZYŃSKA Justyna 280 YHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:59
850OLBRYCH Tomasz 588 YStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:01:59
851DROZD Aleksandra 280 XHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:59
852RECŁAW Arkadiusz 125 YGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:59
853PRYSZCZ Mirosław 39 XMiejscy góraleM 00:00:0000:02:00
854MAJCHROWSKI Jacek 263 XCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:00
855JACH Rafał 588 XStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:02:00
856GÓRAJ Janusz 263 YCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:00
857SZURKOWSKI Michał 611 YgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:00
858MĘCZYKOWSKI Ireneusz 611 XgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:00
859CZECHOWSKI Konrad 118 XZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:01
860MAJKOWSKI Marcin 594 XMajKopM 00:00:0000:02:01
861BANDER-PASZEK Katarzyna 694 XLedwo zipia :)K 00:00:0000:02:01
862LIS Jakub 717 XAby do metyM 00:00:0000:02:01
863BUGAŁA Robert 717 YAby do metyM 00:00:0000:02:01
864HARNIK Michał 118 YZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:01
865SOBIESKA Katarzyna 687 YSadownicyK 00:00:0000:02:01
866BORYCKI Łukasz 431 XWłóczykijeM 00:00:0000:02:02
867PASZEK Tomasz 694 YLedwo zipia :)M 00:00:0000:02:02
KALBARCZYK Beata 361 XLalunieK DNF00:02:02 DNF
NORKOWSKA Aleksandra 361 YLalunieK DNF00:02:02 DNF
870MAZGAJ Michał 293 XNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:03
871BOCHENEK Paweł 580 XToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:03
872TURLEJ Wojciech 687 XSadownicyM 00:00:0000:02:03
873SZCZEŚNIAK Robert 431 YWłóczykijeM 00:00:0000:02:03
874ZIELIŃSKI Karol 580 YToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:03
BARAŃSKI Piotr 96 XBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF
BARANSKI Jaroslaw 96 YBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF
877STOLARZ Paweł 312 XPaweł i GawełM 00:00:0000:02:04
878KOPCZYŃSKI Maciej 594 YMajKopM 00:00:0000:02:04
879KAZIMIERZ Rafał 293 YNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:04
880STROCZYŃSKI Paweł 312 YPaweł i GawełM 00:00:0000:02:04
JANIK Tomasz 372 XKasia i Ska (Orange Polska)M DNF00:02:04 DNF
JANIK Katarzyna 372 YKasia i Ska (Orange Polska)K DNF00:02:04 DNF
MICUN Katarzyna 497 YMKMK DNF00:02:04 DNF
MICUN Medard 497 XMKMM DNF00:02:04 DNF
885KONOPIŃSKI Tomasz 314 XNextGenM 00:00:0000:02:05
886WOYCZYŃSKA Angelina 405 XLucky LukiK00:00:0000:02:05
887KORZENIOWSKA Anna 482 XŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:05
888BRONICKI Bartosz 34 YStare BobryM 00:00:0000:02:05
889SZYMELFENIG Gabriela 482 YŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:05
890KRAKOWIAK Piotr 34 XStare BobryM 00:00:0000:02:05
891GORGOL Tomasz 314 YNextGenM 00:00:0000:02:05
892BĄCZYK Adam 91 XMoniaGymM 00:00:0000:02:06
893FRĄC Dariusz 322 XguantanamoM 00:00:0000:02:06
894RUDOL Sebastian 558 XProNaturaM00:00:0000:02:06
895GAWRYSIAK Mariusz 558 YProNaturaM 00:00:0000:02:06
896DUDEK Marcin 322 YguantanamoM 00:00:0000:02:06
897SZAWELSKA Ewa 405 YSpeed Feet' 16/ Lucky LukiK 00:00:0000:02:06
898WIDUCH Anna 91 YMoniaGymK 00:00:0000:02:07
899HOFMAŃSKI Rafał 277 XHarpaganyM 00:00:0000:02:07
900KOŁACZ Piotr 352 XKołatkiM 00:00:0000:02:07
901KASPRZAK Maciej 277 YHarpaganyM 00:00:0000:02:07
902KOŁACZ Liliana 352 YKołatkiK 00:00:0000:02:07
ZAJĄC Daria 340 YLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF
ŁUŻYŃSKA Katarzyna 340 XLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF
905SOLICH Patryk 205 YNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:08
906KACIUPA Agnieszka 167 Ybiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:08
907WILIMSKI Tomasz 205 XNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:08
908PALKA Zbigniew 541 XATOMÓWKIM 00:00:0000:02:08
909WOJDAŁOWICZ Ewa 167 Xbiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:08
GUCKI Dominik 569 XBrat&BratMDNF00:02:08 DNF
GUCKI Dariusz 569 YBrat&BratMDNF00:02:08 DNF
GODLEWSKI Tomasz 669 XWybiegani Słynni KenijczycyMDNF00:02:08 DNF
913CHORABIK Armand 237 XRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:09
914SOBCZAK Mikołaj 244 XWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:09
915NAWROCKI Przemysław 510 XZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:09
916DOBROSIELSKI Rafał 237 YRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:09
917TWARDOSZ Witold 510 YZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:09
918NENKO Barbara 541 YATOMÓWKIK 00:00:0000:02:09
DQŚLEDZIŃSKI Dawid 669 YWybiegani Słynni KenijczycyMDQ00:02:09 DQ
920JARZEMBOWSKI Tomasz 244 YWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:10
921NIEDZIELA Krzysztof 424 YGOSTYŃM 00:00:0000:02:10
922KORDUS Grzegorz 424 XGOSTYŃM 00:00:0000:02:10
923LASZCZOWSKI Grzegorz 406 XZwierzak TeamM 00:00:0000:02:10
924FURMANOWSKI Franciszek 674 XDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:11
925SŁOWEK Bartłomiej 406 YZwierzak TeamM 00:00:0000:02:11
926FURMANOWSKI Paweł 674 YDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:11
927SANIEWSKI Dariusz 344 XUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUM 00:00:0000:02:11
928FRĄCKOWIAK Hanna 344 YUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUK 00:00:0000:02:11
GREŃ Krzysztof 355 XG3 PowerM DNF00:02:11 DNF
930JAŚNIEWICZ Wojciech 256 XPTASIE MLECZKOM 00:00:0000:02:12
931JAGIEŁŁO Dominik 316 XPsyHoleM 00:00:0000:02:12
932BIAŁAS Aldona 256 YPTASIE MLECZKOK 00:00:0000:02:12
933RAICHERT Joanna 316 YPsyHoleK 00:00:0000:02:12
FUDAŁA Wojciech 355 YG3 PowerM DNF00:02:12 DNF
MICHALAK Miłosz 634 XStrażacy.M DNF00:02:12 DNF
KUBIAK Piotr 634 YStrażacy.M DNF00:02:12 DNF
937JARZĄB Marcin 202 YMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:13
938OSTAPIŃSKI Wojciech 166 XOSTreSROkiM 00:00:0000:02:13
939KALANDYK Aga 183 XKB Ożarów Mazowiecki BiegaK 00:00:0000:02:13
940WĘGRZYN Marcin 202 XMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:13
941DOMINIAK Michał 183 YKB Ożarów Mazowiecki BiegaM 00:00:0000:02:13
942DUL Marcin 589 YDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:13
943BURZYŃSKI Tomasz 79 XLENOVOM 00:00:0000:02:14
944OSTAPIŃSKA Magda 166 YOSTreSROkiK 00:00:0000:02:14
945KRUPA Grzegorz 123 YANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:14
946PRUS Marek 123 XANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:14
947BOTOR Mateusz 503 XBracia BTRM 00:00:0000:02:14
948NEPELSKI Krzysztof 589 XDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:14
949SZEWCZAK Tomasz 79 YLENOVOM 00:00:0000:02:14
950BOTOR Szymon 503 YBracia BTRM 00:00:0000:02:14
ZALEWSKI Mateusz 145 YPainkillerMDNF00:02:14 DNF
ANTOSZ Monika 364 XJAK NIE TERAZ TO KIEDYKDNF00:02:14 DNF
DQKWIECIŃSKI Feliks 145 XPainkillerMDQ00:02:14 DQ
954BUDA Marzena 127 XBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:15
955NOWICKI Marek 331 XSami SwoiM 00:00:0000:02:15
956SARAMA Arkadiusz 443 XJodri Team IIM 00:00:0000:02:15
957SZYMAŃSKI Zbigniew 331 YSami SwoiM 00:00:0000:02:15
GUMUŁA Aneta 364 YJAK NIE TERAZ TO KIEDYK DNF00:02:15 DNF
959KAMERDUŁA Łukasz 231 XTeam 4M 00:00:0000:02:16
960URBAN Daniel 705 XSente Running TeamM 00:00:0000:02:16
961SZATKOWSKA Monika 127 YBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:16
962GAUDYN Hubert 231 YTeam 4M 00:00:0000:02:16
963WIERCIOCH Sławomir 443 YJodri Team IIM 00:00:0000:02:16
964WESOŁEK Marek 705 YSente Running TeamM 00:00:0000:02:16
KUPIEC Dariusz 459 YMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 459 XMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF
967TYSZKA Radosław 121 XzdechlakiM 00:00:0000:02:17
LUBOCH Agnieszka 338 YTeam DobeermanK DNF00:02:17 DNF
DYMEK Paweł 574 XRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF
LUBOCH Krzysztof 338 XTeam DobeermanM DNF00:02:17 DNF
GOLBA Łukasz 574 YRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF
972CIAK Damian 121 YzdechlakiM 00:00:0000:02:18
973BIAŁECKI Zbyszek 42 XMajowe dzikiM 00:00:0000:02:18
974ŚLEZIAK Tomek 395 XŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:18
975KSIĘŻAK Bartek 42 YMajowe dzikiM 00:00:0000:02:18
976SZUMLAK Krzysztof 395 YŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:18
977BAJSAROWICZ Paweł 523 YGarbusyM 00:00:0000:02:18
DASZCZYŃSKI Adam 337 YA&MMDNF00:02:18 DNF
KANIEWSKI Michał 337 XA&MMDNF00:02:18 DNF
980SCHIEWE Andrzej 523 XGarbusyM 00:00:0000:02:19
MICHALAK Katarzyna 663 XLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF
CHYLIŃSKA Agnieszka 663 YLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF
983WĘCŁAWIAK Joanna 51 XMARJOK 00:00:0000:02:20
984KUCHAREWICZ Przemysław 516 XWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:20
985GADOMSKI Marcin 51 YMARJOM 00:00:0000:02:20
986PRYSTASZ Krzysztof 516 YWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:20
987BRZEZOWSKA Beata 426 XPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:20
MIKUŚKIEWICZ Piotr 152 YNiedźwiedź i PiotrekMDNF00:02:20 DNF
989ZABOROWSKI Filip 612 YZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:21
990ROGOWSKI Krzysztof 219 XRogaty SchabM 00:00:0000:02:21
991PÓŁTORAK Katarzyna 426 YPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:21
992KOMISARZ Tomasz 554 YHardcorowe MuchomorkiM00:00:0000:02:21
KĘTRZYŃSKI Ryszard 152 XNiedźwiedź i PiotrekM DNF00:02:21 DNF
MAZUR Marcin 345 YPoCoMiToM DNF00:02:21 DNF
995SCHABOWSKI Marcin 219 YRogaty SchabM00:00:0000:02:22
996WODZIEŃ Andrzej 554 XHardcorowe MuchomorkiM 00:00:0000:02:22
997WŁOCH Michał 612 XZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:22
SIMIŃSKI Zbigniew 45 XDog eat dogM DNF00:02:22 DNF
KOTLARCZYK Ireneusz 345 XPoCoMiToM DNF00:02:22 DNF
KORBA Krzysztof 45 YDog eat dogM DNF00:02:22 DNF
1001BOBER Anna 161 XAiMK 00:00:0000:02:23
1002NOWAK Jarosław 379 YSPC 1M 00:00:0000:02:23
1003TRACZ Jacek 614 YNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:23
1004PODLASZEWSKI Jacek 379 XSPC 1M 00:00:0000:02:23
1005PIĘTA Marlena 161 YAiMK 00:00:0000:02:23
1006MIŚ Zbigniew 614 XNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:23
TURLEJ Dariusz 422 XSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF
KARPIŃSKI Robert 422 YSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF
1009GRUSZKA Grzegorz 52 XLouieCyphersM 00:00:0000:02:24
1010ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA Marta 484 XRosomak i BorsukK 00:00:0000:02:24
1011FABER Marcin 484 YRosomak i BorsukM 00:00:0000:02:24
1012KRZYWAŃSKA Monika 552 YBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyK 00:00:0000:02:24
1013BARCZYK Andrzej 552 XBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyM 00:00:0000:02:24
JANCEWICZ Diana 137 YVege RunnersK DNF00:02:24 DNF
1015WALASZCZYK Piotr 52 YLouieCyphersM 00:00:0000:02:25
1016JEDLIŃSKI Bartosz 197 XRazem mamy 139 kgM 00:00:0000:02:25
1017JEDLIŃSKA Izabela 197 YRazem mamy 139 kgK 00:00:0000:02:25
1018BANASIK Bartosz 680 YBracia BanasikM 00:00:0000:02:25
1019BANASIK Marcin 680 XBracia BanasikM 00:00:0000:02:25
1020WALKOWIAK Iwona 733 YTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:25
BORKOWSKI Krzysztof 137 XVege RunnersM DNF00:02:25 DNF
1022ARGALSKI Grzegorz 21 XDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:26
1023APANOWICZ Angelika 408 XBiegam na Zielonej BiałołęceK 00:00:0000:02:26
1024DYBOWSKI Piotr 465 X1on1 TeamM 00:00:0000:02:26
1025WRONISZEWSKI Łukasz 465 Y1on1 TeamM 00:00:0000:02:26
1026SZCZEPAŃSKA Edyta 733 XTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:26
1027BEDNARZ Krzysztof 505 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:27
1028JAWORSKI Piotr 408 YBiegam na Zielonej BiałołęceM 00:00:0000:02:27
1029PYRZEWSKI Dariusz 21 YDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:27
1030ZAJĄC Katarzyna 505 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:27
SKRZYPEK Krzysztof 645 YKlincz BandaM DNF00:02:27 DNF
1032KWIECIEŃ Krzysztof 508 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:28
1033ROSÓŁ Rafał 645 XKlincz BandaM 00:00:0000:02:28
1034MIKOŁAJCZYK Marcin 122 YHUSARIA RACE TEAMM 00:00:0000:02:28
1035SZYMURA Karolina 508 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:28
DZIADOWIEC Łukasz 57 YRodzinkaM DNF00:02:28 DNF
WAŻNY Andrzej 128 XTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF
ŁUBIS Michał 715 XChude grubasyM DNF00:02:28 DNF
BULWAN Radosław 128 YTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF
DZIADOWIEC Andrzej 57 XRodzinkaM DNF00:02:28 DNF
1041MIKOŁAJCZYK Agnieszka 122 XHUSARIA RACE TEAMK 00:00:0000:02:29
1042GAWRYSZEWSKI Grzegorz 604 XDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:29
1043SMOLIŃSKI Piotr 604 YDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:29
1044BIELSKI Adam 142 XElite Training WarszawaM 00:00:0000:02:29
1045MARZEC Agnieszka 142 YElite Training WarszawaK 00:00:0000:02:29
SIESS Małgorzata 715 YChude grubasyK DNF00:02:29 DNF
1047WALASZKOWSKA Dominika 487 XKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:30
1048TURCZYŃSKA Monika 566 XLECZO TEAMK 00:00:0000:02:30
1049FUS Maciej 24 YRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:30
1050DEPUTAT Joanna 487 YKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:30
1051GŁOMBIK Krzysztof 507 YNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:30
1052CORREIA Andre 670 YPoco Loco Adventure TeamM 00:00:0000:02:30
1053KRAJEWSKI Przemysław 566 YLECZO TEAMM 00:00:0000:02:30
1054STRZELECKI Jacek 696 YGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:31
1055KARPIŃSKI Tomasz 24 XRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:31
1056TUCHOŁKA Marta 670 XPoco Loco Adventure TeamK 00:00:0000:02:31
1057TKACZ Przemysław 507 XNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:31
UBYCH Marcin 144 XEpoka Nordica ŁódźM DNF00:02:31 DNF
1059BICKA Anna 457 XSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:32
1060CHUDYBA Michał 696 XGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:32
BŁOCH Beata 144 YEpoka Nordica ŁódźK DNF00:02:32 DNF
SZULC Sebastian 253 XDynamic DuoMDNF00:02:32 DNF
1063MŁODECKA Sylwia 457 YSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:33
1064SIECZKOWSKI Artur 434 XCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:33
1065LUTYŃSKI Zbigniew 440 XZawsze do celuM 00:00:0000:02:33
1066BOGDANOW Andrzej 624 XMłody i młodszyM 00:00:0000:02:33
1067WOJCIECHOWSKI Przemysław 434 YCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:33
STRYNIAK Mariusz 439 XYES, WE CAN!MDNF00:02:33 DNF
KŁOPOTOWSKI Marcin 253 YDynamic DuoMDNF00:02:33 DNF
1070KUŁAKOWSKA Monika 141 YW pogoni za duchemK 00:00:0000:02:34
1071KOZŁOWSKI Bartłomiej 315 XKozibaryM 00:00:0000:02:34
1072MAJOCH Anna 440 YZawsze do celuK 00:00:0000:02:34
1073WIŚNIEWSKI Wojciech 624 YMłody i młodszyM 00:00:0000:02:34
DQZIMNY Piotr 439 YYES, WE CAN!MDQ00:02:34 DQ
1075KUŁAKOWSKI Grzegorz 141 XW pogoni za duchemM 00:00:0000:02:35
1076MICHALAK Wojciech 618 YTeam KTWM 00:00:0000:02:35
1077KOZŁOWSKA Agnieszka 315 YKozibaryK 00:00:0000:02:35
DOMARADZKA Ewa 238 YZa plecami teamK DNF00:02:35 DNF
1079SADOWSKI Jarosław 99 XT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:36
1080WIADERNA Nina 250 XN&SK 00:00:0000:02:36
1081ZARZYCKA Sylwia 250 YN&SK 00:00:0000:02:36
ADAMOWSKI Jacek 238 XZa plecami teamM DNF00:02:36 DNF
NIEDZIAŁKOWSKI Jan 396 XSKAUCIM DNF00:02:36 DNF
MAŁKIEWICZ Dariusz 679 XCzekoladożercyMDNF00:02:36 DNF
1085ŁUKASZEK Artur 134 XLukaszek.TeamM 00:00:0000:02:37
1086GARDYZA Jacek 99 YT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:37
1087ŁUKASZEK Iwona 134 YLukaszek.TeamK 00:00:0000:02:37
1088MALESA Radosław 525 YBudowlaniM 00:00:0000:02:37
1089KONIECZNY Tomasz 618 XTeam KTWM 00:00:0000:02:37
CERANEK Piotr 396 YSKAUCIM DNF00:02:37 DNF
MAREK Ewa 679 YCzekoladożercyKDNF00:02:37 DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 723 XSkyRunner TeamM DNF00:02:37 DNF
1093SIKORA Piotr 335 XSikoryM 00:00:0000:02:38
1094TALMA Paweł 525 XBudowlaniM 00:00:0000:02:38
1095KOSIN Paweł 63 YTurboJanusz & UltraZajoncM 00:00:0000:02:38
1096BETTIN Anna 177 YPANDAK 00:00:0000:02:38
1097SIKORA Tomasz 335 YSikoryM 00:00:0000:02:38
JASTRZĘBSKI Artur 723 YSkyRunner TeamM DNF00:02:38 DNF
1099KRÓL Mieczysław 196 XUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:39
1100MILCZAREK Jacek 177 XPANDAM 00:00:0000:02:39
1101KWAŚNIEWSKI Hubert 73 YSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:39
1102CHOJNACKI Przemysław 196 YUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:39
DQZAJĄC Paweł 63 XTurboJanusz & UltraZajoncMDQ00:02:39 DQ
1104BRZOZOWSKA Katarzyna 288 XSisterK 00:00:0000:02:40
1105PIECHOCKI Adam 73 XSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:40
1106SROKA Łukasz 217 XWakacje TeamM 00:00:0000:02:40
1107REDMANN Edyta 412 XSzczx2K 00:00:0000:02:40
1108WARKOCZ Marcin 572 XKILL BILLM 00:00:0000:02:40
1109MACIASZCZYK Magdalena 412 YSzczx2K 00:00:0000:02:40
1110HOWANIEC-SIWEK Anna 572 YKILL BILLK 00:00:0000:02:40
1111KAROLCZAK Joanna 309 XAśka i Mario z Tarnowskich GórK 00:00:0000:02:41
1112PLUTA Marcin 317 XA&MM 00:00:0000:02:41
1113KAŁWIŃSKI Ryszard 410 XPADRE TEAMM 00:00:0000:02:41
1114BASIŃSKI Hubert 217 YWakacje TeamM 00:00:0000:02:41
1115KIJOWSKA Aldona 288 YSisterK 00:00:0000:02:41
1116KAŁWIŃSKI Bartosz 410 YPADRE TEAMM 00:00:0000:02:41
1117SIKORA Mariusz 309 YAśka i Mario z Tarnowskich GórM 00:00:0000:02:41
1118RĄCZKA Rafał 272 X:-)M 00:00:0000:02:42
1119SKRUDLIK Wojciech 272 Y:-)M 00:00:0000:02:42
1120KITLAS Rafał 289 YZaDyszka69M00:00:0000:02:42
1121PLUTA Anita 317 YA&MK 00:00:0000:02:42
SIÓDMIAK Cezary 347 XSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDNF00:02:42 DNF
DQKUCHARSKI Piotr 347 YSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDQ00:02:42 DQ
1124HALIŻAK Norbert 289 XZaDyszka69M 00:00:0000:02:43
1125BRYŁA Anna 199 XPędzące glutyK 00:00:0000:02:43
1126DUDZIAK Grzegorz 199 YPędzące glutyM 00:00:0000:02:43
1127BUKOWSKI Marcin 110 XSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:43
MAGALSKI Tomasz 247 YKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:43 DNF
1129KOŁKOWSKI Andrzej 110 YSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:44
1130WASYLISZYN Bernadetta 230 XBB TeamK 00:00:0000:02:44
1131BARTOSZEK Krzysztof 230 YBB TeamM 00:00:0000:02:44
JAMROZIAK Grzegorz 247 XKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:44 DNF
1133ULOWSKI Jacek 571 XJ&MM 00:00:0000:02:45
1134JUREK Radosław 40 XSRH KrakówM 00:00:0000:02:45
1135BERNAŚ Dariusz 266 XBSCzadyM 00:00:0000:02:45
1136KISIELEWSKI Tomasz 40 YSRH KrakówM 00:00:0000:02:45
1137CIEŚLAK Paweł 266 YBSCzadyM 00:00:0000:02:45
1138PUSTUŁKA Przemysław 621 Ygórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:45
1139KORONKIEWICZ Adam 404 XWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:46
1140KOLAJ Ewelina 477 XTarcho DzikiK 00:00:0000:02:46
1141ADAM Piotr 404 YWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:46
1142MARUSZAK Łukasz 477 YTarcho DzikiM 00:00:0000:02:46
1143RYBA Jakub 621 Xgórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:46
1144PRZYBYLSKI Łukasz 212 XDuchy PostepuM 00:00:0000:02:47
1145MAŚLANY Daniel 603 YPozytywnie Zabiegani SanokM00:00:0000:02:47
1146NASTAROWICZ Tomasz 212 YDuchy PostepuM 00:00:0000:02:47
1147KONIECZNA Paulina 92 XCH10K 00:00:0000:02:48
1148RACZYŃSKI Robert 113 XChoszczeńska 10M 00:00:0000:02:48
1149STANIEWSKI Grzegorz 281 XKKGS TeamM 00:00:0000:02:48
1150DRWIĘGA Maciej 603 XPozytywnie Zabiegani SanokM 00:00:0000:02:48
1151PIŁAT Jarosław 92 YCH10M 00:00:0000:02:48
1152KAŹMIERCZAK Krzysztof 281 YKKGS TeamM 00:00:0000:02:48
PRIGAN Grzegorz 495 YSzaleniM DNF00:02:48 DNF
1154GEMZIK Agata 235 XJeżolemuryK 00:00:0000:02:49
1155SOKOŁOWSKI Krzysztof 449 XBiałostocka Sekta BiegaczyM 00:00:0000:02:49
1156MARKOWIAK Przemysław 113 YChoszczeńska 10M00:00:0000:02:49
1157GEMZIK Jacek 235 YJeżolemuryM 00:00:0000:02:49
1158MADZIARSKA Monika 258 YAGAMONK 00:00:0000:02:49
1159FRYBES Agnieszka 449 YBiałostocka Sekta BiegaczyK 00:00:0000:02:49
1160PYZEL Agnieszka 258 XAGAMONK00:00:0000:02:49
MARCINKIEWICZ Marta 495 XSzaleniK DNF00:02:49 DNF
1162PANCZENKO Kamil 462 YNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:50
1163NOWOMIEJSKI Marcin 462 XNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:50
1164STEGNER Anna 306 XBlack & WhiteK 00:00:0000:02:50
1165JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 584 XRunning SlothsK 00:00:0000:02:51
1166LENART Iwona 306 YBlack & WhiteK 00:00:0000:02:51
MNISZKO Urszula 486 XMARKOWI BIEGACZEK DNF00:02:51 DNF
BĄK Konrad 33 Y2generationM DNF00:02:51 DNF
PIELAK Marcin 486 YMARKOWI BIEGACZEM DNF00:02:51 DNF
1170CIESZYŃSKI Mariusz 511 XKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:52
1171LEPKA Bartosz 703 XSłomiane BambusyM 00:00:0000:02:52
1172SZYMEROWSKI Łukasz 511 YKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:52
1173ŻAK Oliwia 584 YRunning SlothsK 00:00:0000:02:52
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 294 YSuper LudzieKDNF00:02:52 DNF
PACEWICZ Mikołaj 33 X2generationM DNF00:02:52 DNF
1176SPYCHAŁA Marek 209 XNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:53
1177PRZYKŁOTA Ewa 227 XNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:53
1178KOGUT Joanna 227 YNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:53
WÓJCIK Robert 294 XSuper LudzieMDNF00:02:53 DNF
STASZEWSKA Edyta 555 YFC ZYRAFAK DNF00:02:53 DNF
SŁOMA Paweł 703 YSłomiane BambusyM DNF00:02:53 DNF
1182KOZKA Przemysław 209 YNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:54
STASZEWSKI Pawel 555 XFC ZYRAFAM DNF00:02:54 DNF
KUPCZAK Grzegorz 66 YKamikadzeM DNF00:02:54 DNF
1185KIESZEK Sebastian 185 YWPRunningM 00:00:0000:02:55
1186NAWROT Waldek 182 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:55
1187KIESIO Przemysław 716 XKicające zająceM 00:00:0000:02:55
1188MARCJONIAK Wojtek 716 YKicające zająceM 00:00:0000:02:55
DUMERACKI Daniel 185 XWPRunningM DNF00:02:55 DNF
ZAREMBA Marek 66 XKamikadzeM DNF00:02:55 DNF
1191WOJCIECHOWSKI Paweł 684 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:56
1192WUJDA Magdalena 182 YJ U V E R U NK 00:00:0000:02:56
1193PIKUSA Łukasz 358 YBANDA 'R'M 00:00:0000:02:56
1194PACŁAWSKI Paweł 358 XBANDA 'R'M 00:00:0000:02:56
1195JEWUŁA Mariusz 684 YJ U V E R U NM00:00:0000:02:56
MELIŃSKI Marek 46 XPasja Chrzanka Running TeamMDNF00:02:56 DNF
DQIWASZKO Paweł 46 YPasja Chrzanka Running TeamMDQ00:02:56 DQ
1198ZIENIEWICZ Wojciech 423 XUks Junior NietążkowoM 00:00:0000:02:57
1199KOZIELEC Tomasz 436 XPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:02:57
1200GALIŃSKI Rafał 423 YUks Junior NietążkowoM00:00:0000:02:57
1201SUWINSKI Michal 282 X3BroM 00:00:0000:02:58
1202DZIAMSKI Ryszard 325 XNRSM 00:00:0000:02:58
1203CZERWIECKI Marcin 329 XM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:58
1204ILKIEWICZ Adam 282 Y3BroM 00:00:0000:02:58
1205OLSCHIMKE - MARMUROWICZ Barbara 325 YNRSK 00:00:0000:02:58
1206SYGUT Eliasz 520 YWarmińsko-mazurskie DzikiM 00:00:0000:02:58
1207DOBRZYŃSKA Małgorzata 2 XspcK 00:00:0000:02:59
1208MICHALAK Natalia 520 XWarmińsko-mazurskie DzikiK 00:00:0000:02:59
1209WOJTYCZKA Wojciech 636 XRUDA RUNM 00:00:0000:02:59
1210KRZESZOWSKI Marcin 329 YM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:59
GMAJ Daniel 620 YChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF
CELEJEWSKI Przemysław 620 XChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF
1213ZIELIŃSKI Radosław 297 XMiRaŻM 00:00:0000:03:00
1214ŁYSIAK Katarzyna 168 YDziki teamK 00:00:0000:03:00
1215RYDZEWSKI Grzegorz 636 YRUDA RUNM 00:00:0000:03:00
1216RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2 YspcK 00:00:0000:03:00
1217BARTNIK Michał 297 YMiRaŻM 00:00:0000:03:00
1218ZIÓLEK Mirosław 175 XStay Insane S&DM 00:00:0000:03:01
1219BOKSZA Piotr 302 XTime4RunningM 00:00:0000:03:01
1220MICHALSKA Małgorzata 399 XGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:01
1221SMAGA Krzysztof 175 YStay Insane S&DM 00:00:0000:03:01
1222NOWOROLNIK Paweł 436 YPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:03:01
1223SĘK Michał 302 YTime4RunningM 00:00:0000:03:01
1224ŁOJKO Michał Esteban 8 XRajtarowianka DrzonkówM 00:00:0000:03:02
1225STEC Iwona 168 XDziki teamK 00:00:0000:03:02
1226DZIEDZINA Tomasz 463 XOKOWYGRZMOTUM 00:00:0000:03:02
1227STRONIKOWSKI Kamil 556 Xteam no nameM 00:00:0000:03:02
1228CZEPIEC Agata 106 YBold & BeautifulK 00:00:0000:03:02
1229PIETRAKOWSKI Grzegorz 556 Yteam no nameM 00:00:0000:03:02
BŁASIŃSKA Żaneta 268 YSPC 2KDNF00:03:02 DNF
1231MACHERZYŃSKI Wiesław 56 XMisie KoloroweM 00:00:0000:03:03
1232BĄK Andrzej 268 XSPC 2M 00:00:0000:03:03
1233HRYŃ Agata 463 YOKOWYGRZMOTUK 00:00:0000:03:03
GAJOS Daniel 106 XBold & BeautifulM DNF00:03:03 DNF
1235ROMANÓW-ŁOJKO Marta 8 YRajtarowianka DrzonkówK 00:00:0000:03:04
1236POLIŃSKA Magdalena 399 YGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:04
1237LIPIŃSKI Krzysztof 676 YSPC 4M 00:00:0000:03:04
1238NOWAKOWSKI Leszek 56 YMisie KoloroweM00:00:0000:03:04
SIEŃCZYK Marcin 596 YJJ TeamM DNF00:03:04 DNF
PYRĆ Krzysztof 596 XJJ TeamM DNF00:03:04 DNF
GESEK Norbert 661 XGlarino teamM DNF00:03:04 DNF
1242WIŚNIEWSKI Mateusz 615 XNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:05
1243ŻYTKOWSKI Adam 676 XSPC 4M 00:00:0000:03:05
1244WÓJCIK Grzegorz 615 YNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:05
GOŹDZIEWSKA Larysa 661 YGlarino teamK DNF00:03:05 DNF
KUBCZAK-KOSICKA Anna 283 Yspc 3K DNF00:03:05 DNF
1247HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 211 XPotockie żmijeK 00:00:0000:03:06
1248HEROLD Maciej 571 YJ&MM 00:00:0000:03:06
MOCZADŁO Maria 283 Xspc 3K DNF00:03:06 DNF
KACEJKO Piotr 718 XPolitechnika LubelskaM DNF00:03:06 DNF
MAKOWSKI Szymon 82 Y3 GSMDNF00:03:06 DNF
LITWINEK Marek 718 YPolitechnika LubelskaMDNF00:03:06 DNF
1253PLUTA Sebastian 274 XDzikie MustangiM 00:00:0000:03:07
1254GODLEWSKI Krzysztof 211 YPotockie żmijeM 00:00:0000:03:07
1255CZETYRBA Robert 86 Y3 GS(2)M 00:00:0000:03:07
PYRĆ Katarzyna 714 YŚlepa FuriaK DNF00:03:07 DNF
DQPAWLIKOWSI Tomasz 82 X3 GSMDQ00:03:07 DQ
1258GAUDEN Piotr 190 YSPC 33M 00:00:0000:03:08
1259BIERNACKI Adrian 86 X3 GS(2)M 00:00:0000:03:08
1260MACIĄG Andrzej 274 YDzikie MustangiM 00:00:0000:03:08
PIGOŃ Katarzyna 714 XŚlepa FuriaKDNF00:03:08 DNF
1262ADAMIK Łukasz 683 XNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:09
1263PIETRZAK Maciej 628 YChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:09
1264JAŚLAR Dawid 683 YNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:09
1265ŚPIEWAK Aleksander 628 XChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:09
1266JARZYŃSKI Janusz 55 YPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:10
1267OBROŚLAK Jacek 388 YWolf TeamM 00:00:0000:03:10
1268GŁUCHOWSKI Przemysław 55 XPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:10
1269CIEŚLAK Dominika 388 XWolf TeamK 00:00:0000:03:10
1270JAWORSKI Bartłomiej 190 XSPC 33M 00:00:0000:03:11
1271SUDAKOWSKI Tomasz 597 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:11
1272TRZECIAK Przemysław 695 XPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:11
1273MODZELEWSKA Karolina 341 YSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:11
1274BATOREK Bogdan 597 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:11
1275BALCERZAK Tomasz 695 YPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:11
GAŁUS Angelika 81 XNFZ LublinK DNF00:03:11 DNF
1277WŁODARCZYK Teresa 341 XSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:12
1278SZYMAŃSKI Sławomir 491 XWolsztyński Klub BiegowyM 00:00:0000:03:12
1279MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna 491 YWolsztyński Klub BiegowyK 00:00:0000:03:12
LISTOPAD Dariusz 81 YNFZ LublinM DNF00:03:12 DNF
1281WOŁOSZYN Czesław 734 YWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:13
1282SWOROWSKI Maciej 437 XSWORKIM 00:00:0000:03:13
1283STEMPEK Łukasz 61 XWylew majonezu do mózguM00:00:0000:03:13
1284ZIELENDA Andrzej 437 YSWORKIM 00:00:0000:03:13
1285ZIEMSKI Bartosz 61 YWylew majonezu do mózguM 00:00:0000:03:13
PRYCIŃSKI Krzysztof 220 XCafe Szkolna 16MDNF00:03:13 DNF
DYMIŃSKI Eryk 666 XDzikie WężeM DNF00:03:13 DNF
1288ZADĘCKA Ewa 421 XZadkiK 00:00:0000:03:14
1289WOŁOSZYN Ryszard` 734 XWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:14
PRYCIŃSKA Wiesława 220 YCafe Szkolna 16KDNF00:03:14 DNF
BADURA Ireneusz 666 YDzikie WężeM DNF00:03:14 DNF
1292MARCINIAK Wojciech 29 XMaWo TeamM 00:00:0000:03:15
1293FURTAK Krzysztof 688 XNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:15
1294JAZ Małgorzata 29 YMaWo TeamK 00:00:0000:03:15
1295CZERWIEC Artur 267 YVege H/CM 00:00:0000:03:15
1296WYRODEK Jakub 336 YTurboptysieM 00:00:0000:03:15
1297SIELUTIN Wadim 688 YNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:16
1298PODSIADŁY Krzysztof 267 XVege H/CM 00:00:0000:03:16
1299KRUŻOŁEK Monika 336 XTurboptysieK 00:00:0000:03:16
GRANDE Piotr 326 XBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF
KWIATKOWSKI Kajetan 326 YBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF
1302ŚWIĄTKOWSKI Dawid 647 XValidatorM 00:00:0000:03:17
1303RORAT Lena 711 XChełm BiegaK 00:00:0000:03:17
1304TERLECKI Krzysztof 711 YChełm BiegaM 00:00:0000:03:17
1305SKORUPA Tomasz 60 YWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:18
1306KWAŚNICKI Wojciech 60 XWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:18
1307BRYSZEWSKA Marta 691 XZgierzołakiK 00:00:0000:03:18
1308DE SANTA Jacopo 647 YValidatorM 00:00:0000:03:18
1309POTYKANOWICZ Aleksandra 659 YPiękna i BestiaK 00:00:0000:03:18
ŁĄCZKA Tomasz 659 XPiękna i BestiaM DNF00:03:18 DNF
ZASKURSKI Marcin 527 YLewa Jego 2M DNF00:03:18 DNF
1312KORBUT Radosław 287 XBieszczadzkie AniołyM 00:00:0000:03:19
1313ZADĘCKI Piotr 421 YZadkiM 00:00:0000:03:19
1314RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 204 YDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:19
1315WITCZAK Romuald 691 YZgierzołakiM 00:00:0000:03:19
WASĄŻNIK Marcin 150 YDzikie Grubasy SzM DNF00:03:19 DNF
1317NOWAK Katarzyna 204 XDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:20
1318DĄBROWSKA Katarzyna 287 YBieszczadzkie AniołyK 00:00:0000:03:20
1319WALASEK Grzegorz 654 YHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:20
1320KRAWCZAK Kamil 654 XHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:20
SKALSKI Grzegorz 527 XLewa Jego 2M DNF00:03:20 DNF
1322MRÓZ Justyna 524 XJuKrisK 00:00:0000:03:21
1323ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz 547 XMalinowe KretyM00:00:0000:03:21
1324RAWSKI Krzysztof 524 YJuKrisM 00:00:0000:03:21
1325ŻUKIEWICZ Piotr 547 YMalinowe KretyM 00:00:0000:03:21
CHACIŃSKI Marcin 150 XDzikie Grubasy SzM DNF00:03:21 DNF
1327OLĘDZKA Emilia 685 XRembertów Team ETK 00:00:0000:03:22
1328KUSZ Tomasz 210 YPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:22
1329ORNATOWSKI Dariusz 224 YDOSAM 00:00:0000:03:22
1330CZAPCZYŃSKI Cezary 609 YNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:22
1331SUSZ Artur 224 XDOSAM 00:00:0000:03:22
1332KUROPATWIŃSKI Tomasz 685 YRembertów Team ETM 00:00:0000:03:22
1333ZIĘBA Marcin 210 XPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:23
1334PASISZ Artur 609 XNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:23
1335CISZYŃSKI Marek 702 YJakub i MarekM 00:00:0000:03:23
WINNICKI Łukasz 472 YPZU SPORT TEAMM DNF00:03:23 DNF
CZESNOWICKI Jakub 702 XJakub i MarekM DNF00:03:23 DNF
1338DYREK Adam 200 YD4AM 00:00:0000:03:24
1339ORZECHOWSKI Daniel 15 XWódka i zakąskaM 00:00:0000:03:24
1340WOJTOWICZ Daniel 200 XD4AM 00:00:0000:03:24
1341BOGUSZ Sebastian 472 XPZU SPORT TEAMM 00:00:0000:03:24
1342KRÓL Aneta 15 YWódka i zakąskaK 00:00:0000:03:24
1343SUCH Arkadiusz 240 XŚlimakiM 00:00:0000:03:25
1344IDKOWIAK Krzysztof 712 XSWG RunnersM 00:00:0000:03:25
1345ŚLEMP Bernadetta 240 YŚlimakiK 00:00:0000:03:25
1346BIELAWA Piotr 570 XKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:26
1347BROWARCZYK Zdzisław 570 YKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:26
1348ANDRZEJAK Mikolaj 712 YSWG RunnersM 00:00:0000:03:26
1349GRZYB Dorian 658 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:27
1350BIAŁY Sebastian 72 YDrużyna LeosiaM00:00:0000:03:27
1351JANISZEWSKI Sławomir 658 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:27
BAŁAGA Marcin 72 XDrużyna LeosiaMDNF00:03:27 DNF
WRÓBLEWSKA Anna 664 YCzerwone twarzeK DNF00:03:28 DNF
KOŚCIUK Dorota 664 XCzerwone twarzeKDNF00:03:29 DNF
1355DĄBROWSKA Ewelina 41 Xpędzące endorfinyK 00:00:0000:03:38
1356LEWANDOWSKI Krzysztof 41 Ypędzące endorfinyM 00:00:0000:03:38
1357NIEMCZYK Magdalena 38 XMagda i KubaK 00:00:00
1358TYSZKA Dariusz 131 XTyszka & SadkowskiM 00:00:00
1359STACHURSKI Daniel 553 YEmeryci i renciściM 00:00:00
Znaleziono 1359 wynik(ów)