BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki dla 16.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startuStart_All
0.1km
P1_Zebrak
16.7km
     
1DOMBROWSKI Maciej 623 YEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:03
2UZNAŃSKI Piotr 623 XEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:04
3KNOBLOCH Szymon 496 XSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:22
4KASZUBA Michał 496 YSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:23
5SZUMLIŃSKI Piotr 95 YBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0701:33:24
6GAWLIK Sławek 95 XBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0601:33:25
7OLEKSIEWICZ Maurycy 644 Xtrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:26
8STAWSKI Michał 644 Ytrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:27
Niesklasyfikowani
PROBST Wojtek 83 Yinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:07 DNF
BIELAWA Rafal 83 Xinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:08 DNF
11KUNERT Kamil 59 YFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:09
12KASZYCA Paweł 59 XFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:10
13GROT Tomasz 380 XPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:10
14MUSIAŁ Paweł 380 YPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:19
15TOMKIEWICZ Bartłomiej 450 YKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:28
16NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:29
17PERYKASZA Paweł 425 XMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:31
17RUTKA Marek 425 YMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:32
19SZOPA Marek 521 YTeam KopećM00:00:0000:00:1201:45:36
19UGOREK Jarosław 521 XTeam KopećM00:00:0000:00:1301:45:38
21WINIARSKA Katarzyna 54 YPKB - PTC PRZEMYŚLK 00:00:0000:00:0801:45:41
22KOSTERKIEWICZ Marcin 54 XPKB - PTC PRZEMYŚLM 00:00:0000:00:0701:45:42
23KOWALIK Andrzej 736 XM00:00:0000:00:1001:46:12
24ZBOŻNIAK Łukasz 736 YM00:00:0000:00:1001:46:15
25MAZUREK Robert 583 YLubelakyM00:00:0000:00:1901:46:27
25KĘPOWICZ Marcin 583 XLubelakyM00:00:0000:00:2101:46:28
27PANEK Michał 567 YSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:51
28SADOWSKI Jakub 567 XSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:52
29JADACH Michał 686 XMexicanaM 00:00:0000:00:1601:46:53
30LEGĘZA Patryk 686 YMexicanaM 00:00:0000:00:1701:46:55
31BUŁANOW Leszek 485 YOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:26
JAROSZEWSKI Marek 114 X4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:33 DNF
SIKORSKI Piotr 114 Y4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:38 DNF
34SZCZOTKA Paweł 485 XOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:49
35KWIATKOWSKI Michael 126 XCisowianka TeamM 00:00:0000:00:2001:47:50
36SOLIŃSKA Katarzyna 126 YCisowianka TeamK00:00:0000:00:2001:47:50
37BRZOZOWSKI Jarek 392 XPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM 00:00:0000:00:3101:48:14
38WIEŁA Mariusz 392 YPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM00:00:0000:00:3201:48:15
39PÓŁTORAK Sylwester 542 YDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5801:48:17
40RYKAŁA Wojciech 542 XDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5701:48:19
41SNARSKI Bogdan 368 XALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:27
42TRUSZKOWSKI Damian 368 YALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:29
43TRZCINKA Michał 673 YPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:45
44SZMERKA Mariusz 673 XPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:47
45MADEJCZYK Marek 416 XJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:08
46KAŁUŻA Jerzy 416 YJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:10
47ĆWIKLEWSKI Łukasz 290 YWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:16
48SZCZEPAŃSKI Adam 290 XWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:17
49MAGDZIARCZYK Roman 737 XRK ALTLETICS POWERADE TEAMWAŁBRZYCHM00:00:0000:00:4201:49:34
50KORZENIOWSKI Robert 737 YRK ALTLETICS POWERADE TEAMWARSZAWAM00:00:0000:00:4301:49:36
51FLORCZAK Sebastian 605 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:1001:50:06
52PIECHOTA Krzysztof 605 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:0901:50:08
GŁODOWSKA Kamila 454 YSzalony i ZwariowałaKDNF00:00:40 DNF01:50:20 DNF
GRZELAK Adrian 454 XSzalony i ZwariowałaMDNF00:00:40 DNF01:50:22 DNF
55KRÓL Maciej 391 YWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1001:50:30
56KLARECKI Adrian 391 XWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1101:50:33
57STEFAŃSKI Krystian 339 XKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3401:50:51
58BIEŃ Przemysław 324 YKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:52
59PALUCH Tobiasz 324 XKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:53
DQBROL Dominika 296 YEndurance TeamKDQ00:00:11 DQ01:50:54 DQ
BROL Piotr 296 XEndurance TeamMDNF00:00:11 DNF01:50:56 DNF
62CYRKLER Łukasz 362 XLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:57
63DYREK Michał 362 YLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:58
KUŹMA Krzysztof 617 YSkórzec BiegaMDNF00:00:30 DNF01:51:01 DNF
DQSKÓRA Tomek 617 XSkórzec BiegaMDQ00:00:30 DQ01:51:01 DQ
66MUCKUS Filip 339 YKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3301:51:03
67MOSKALIK Tomasz 276 YGorący PotokM00:00:0000:00:1901:51:06
67JASIURKOWSKI Paweł 276 XGorący PotokM 00:00:0000:00:1901:51:07
MIERZLIKIN Natalia 133 XAmebyK DNF00:00:21 DNF01:51:12 DNF
RODZOCH Daniel 133 YAmebyM DNF00:00:21 DNF01:51:14 DNF
71MOSIOŁEK Monika 543 YMonia TeamK 00:00:0000:00:1501:51:20
72PYTLOS Marcin 543 XMonia TeamM 00:00:0000:00:1501:51:21
73PERKOWSKI Piotr 536 XMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2601:52:12
74ŁĘŻNIAK Aleksander 536 YMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2701:52:12
75DYDIO Piotr 533 Y2DPM 00:00:0000:00:1501:52:34
76POLNY Daniel 533 X2DPM 00:00:0000:00:1501:52:35
AUGUSTYŃSKI Sylwester 535 XLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:44 DNF
MORAWA Mateusz 535 YLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:47 DNF
79KOŁODZIEJCZYK Kamil 69 XPÓŁNOC-POŁUDNIEM 00:00:0000:00:4801:52:51
80MALINOWSKA Anna 69 YPÓŁNOC-POŁUDNIEK 00:00:0000:00:4701:52:52
81SZOSTEK Michał 563 XMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:24
82WYROBA Waldemar 563 YMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:24
SZCZOT Andrzej 619 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:00:26 DNF01:53:28 DNF
DQ KONIECZNY Mariusz 619 YAgona W&MMDQ00:00:26 DQ01:53:29 DQ
85PRZYJEMSKI Artur 109 YAAM 00:00:0000:00:1901:53:56
86MAŁEK Andrzej 109 XAAM 00:00:0000:00:1901:53:57
87LESZCZYŃSKI Andrzej 402 XBody ClubM 00:00:0000:00:4701:54:01
88JANDZIS Wiesław 402 YBody ClubM 00:00:0000:00:4801:54:02
89ROWIŃSKI Michał 660 XBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1901:54:07
90TUR Marcin 660 YBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1801:54:08
91KORPAL Agnieszka 735 XPoco LocoPOZNAŃK00:00:0000:00:2301:54:38
92WŁODARKIEWICZ Dominik 735 YPoco LocoM00:00:0000:00:2401:54:39
93SALETRA Grzegorz 529 YGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:1001:55:03
93SOBORSKI Krzysztof 529 XGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:0901:55:05
95BRZEZIŃSKI Andrzej 132 XRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:06
96ZAWADZKI Piotr 132 YRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:06
97BERGAŃSKI Michał 239 YBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4101:55:27
98GAWRON Janusz 239 XBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4001:55:28
99GRYSZKO Artur 629 YA&AM 00:00:0000:01:0401:55:54
100TAUZ Andrzej 629 XA&AM 00:00:0000:01:0401:55:56
101LIS Paweł 414 XLędziny team!M 00:00:0000:00:5601:56:14
102GRZESICA Paweł 414 YLędziny team!M 00:00:0000:00:5701:56:15
103JÓŹWIAK Michał 678 YR2GM 00:00:0000:00:1301:56:19
104GRUPA Marcin 678 XR2GM 00:00:0000:00:1401:56:22
105BAROSZ Natalia Paulina 592 XSprintem do UltraK 00:00:0000:00:1901:56:30
106SCHRAMM Rafał 592 YSprintem do UltraM 00:00:0000:00:1901:56:31
107LOMBARSKI Łukasz 160 XSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:33
108SZYMCZAK Łukasz 160 YSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:34
109ZYCH Zbigniew 693 XTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:41
110GARDZIEL Jerzy 693 YTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:41
111KAJA Gracjan 94 XBydgościeM 00:00:0000:00:2801:56:53
112MAŚLANKA Piotr 94 YBydgościeM 00:00:0000:00:2701:56:59
113MIKLER Arkadiusz 249 XRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2301:57:00
114SZMYT Maciej 249 YRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2201:57:03
WOJDA Dariusz 278 XDzikie DzikiM DNF00:00:15 DNF01:57:22 DNF
ZAWIŚLAK Kazimierz 278 YDzikie DzikiM DNF00:00:17 DNF01:57:24 DNF
117BIENIAK Krzysztof 192 XMort !!!M 00:00:0000:00:3501:57:26
118ARAŹNY Zbigniew 192 YMort !!!M 00:00:0000:00:3601:57:27
119PIĘDEL Michał 573 YDream MORT!M 00:00:0000:01:0501:57:28
120NIEMCZYK Magdalena 38 XMagda i KubaK 00:00:0001:57:30
121PLOCH Jakub 38 YMagda i KubaM 00:00:0000:00:1701:57:30
122BUDNICKI Rafał 573 XDream MORT!M 00:00:0000:01:0601:57:31
123MIĘKUS Hubert 157 YPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:40
124KOBIERSKI Piotr 157 XPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:41
125JANECKA Artur 321 XBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1101:58:35
126BOCZKIEWICZ Tomasz 321 YBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1201:58:35
127KRECZMANSKI Robert 553 XEmeryci i renciściM00:00:0000:00:1201:58:45
128SIEPRACKI Robert 514 YTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4801:58:47
129CHMIELEWSKI Dominik 514 XTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4901:58:48
130KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 248 Xm&rK 00:00:0000:00:2001:59:02
131PODLEŚ Robert 248 Ym&rM 00:00:0000:00:2001:59:08
132GAJDA Sebastian 616 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2001:59:10
133WIECZOREK Tomasz 616 YWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2101:59:10
134SAMEREK Dariusz 546 XPierniki z ToruniaM 00:00:0000:00:2001:59:25
135LEWANDOWSKA Marlena 546 YPierniki z ToruniaK 00:00:0000:00:2101:59:25
136WRZESIEŃ Wojciech 131 YTyszka & SadkowskiM 00:00:0000:00:1501:59:45
137MILEWSKI Mateusz 330 Xbędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:48
138SUJAK Mirosław 330 Ybędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:49
139KOSTKA Sebastian 475 YRaciokiM 00:00:0000:01:0201:59:56
140DEJAS Tomasz 475 XRaciokiM 00:00:0000:01:0202:00:01
141WOWK Robert 643 XD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:08
142ROTTER Daniel 643 YD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:09
BARUD Piotr 442 YNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:19 DNF02:00:30 DNF
BRZANA Maciej 442 XNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:18 DNF02:00:31 DNF
145CIACIURA Magdalena 390 YTeam Doris KrakówK 00:00:0000:00:1002:01:00
146BORCZYŃSKI Michał 390 XTeam Doris KrakówM 00:00:0000:00:1002:01:04
147KUZIOŁA Krzysztof 476 YCSRG1M 00:00:0000:00:5202:01:20
148SYDORYK Artur 476 XCSRG1M 00:00:0000:00:5402:01:21
SWOBODA Marek 441 XP....ne KomandosyM DNF00:00:46 DNF02:01:23 DNF
IGNASIAK Joanna 441 YP....ne KomandosyK DNF00:00:46 DNF02:01:25 DNF
151PIĄTEK Rafał 501 YHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:27
152SZEWC Bogdan 501 XHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:28
153SZWEDEK Krzysztof 323 YKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3002:01:30
154LANGE Beata 64 YOTK RzeźnikK 00:00:0000:01:3202:01:31
155PAWŁOWSKI Jacek 323 XKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3102:01:31
156BRZENCZEK Michał 64 XOTK RzeźnikM 00:00:0000:01:3302:01:32
157FAJKS Marcin 635 YDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:40
158RUTA Przemysław 635 XDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:41
159ŻYWCZAK Artur 638 YKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:06
160ZAWADZKI Mariusz 638 XKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:07
KMAK Sławomir 537 XPAPIKIMDNF00:00:34 DNF02:02:18 DNF
PACHO Sylwester 537 YPAPIKIMDNF00:00:35 DNF02:02:20 DNF
163LIPIŃSKI Krzysztof 343 XRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:21
164ŻYTOWIECKI Maciej 343 YRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:22
JANUSZ Tomasz 403 YAktywnaPszczyna.plMDNF00:00:11 DNF02:02:24 DNF
166JUSZCZYK Łukasz 261 XNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:27
167SROKA Artur 261 YNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:28
OPUCHLIK Tomasz 403 XAktywnaPszczyna.plM DNF00:00:11 DNF02:02:29 DNF
169BUJAK Kamil 559 YCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:2002:02:40
170BUJAK Paweł 559 XCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:1902:02:48
171DUDEK Mirosław 129 XWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5402:03:05
172MAZUREK Piotr 129 YWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5302:03:07
173ŚLANDA Maciej 351 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:08
174ANDRES Kamil 351 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:09
175LEWANDOWSKI Maciej 483 X#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3702:03:33
176SALACHNA - NOWAK Magdalena 721 XBiegam z ABSK 00:00:0000:01:0702:03:34
177GRABOWSKI Wojciech 483 Y#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3802:03:34
178PAJĄK Andrzej 721 YBiegam z ABSM 00:00:0000:01:0802:03:35
SEKRETARCZYK Tadeusz 354 XKATDKIMDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF
CHOJNACKA Katarzyna 354 YKATDKIKDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF
SZYSZKA Sebastian 627 YTruchtacz.plM DNF00:00:40 DNF02:03:47 DNF
KAJAK Mirosław 627 XTruchtacz.plMDNF00:00:39 DNF02:03:49 DNF
183SZOTOWICZ Sebastian 246 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:3002:04:12
184MARCINKOWSKA Eliza 246 YSZWLA StargardK 00:00:0000:00:3002:04:15
185DE INES Łukasz 30 YCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:23
186KRZESINSKI Dariusz 30 XCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:24
187SZYBIAK Waldemar 586 YAgona W&MM 00:00:0000:01:0102:04:27
KRUPA Grzegorz 586 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:01:02 DNF02:04:29 DNF
189JARUZEL Ewa 398 YREJK 00:00:0000:00:3402:04:42
190JARUZEL Robert 398 XREJM 00:00:0000:00:3402:04:43
191BUGA Piotr 479 XSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:47
192GAJEWSKI Michał 479 YSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:48
193REJ Mirosław 206 XM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2502:04:49
194LONC Tomasz 206 YM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2802:04:50
195KRZYSZŁOWSKI Rafał 257 YDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2302:04:53
196DENEKA Ryszard 6 Y#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:53
197WINIAREK Leszek 6 X#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:54
198SZARAWARA Łukasz 32 XBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:55
199WASIAK Michał 32 YBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:57
200KONOPIŃSKI Tomasz 314 XNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:58
201GORGOL Tomasz 314 YNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:59
DQWĘGRZYK Grzegorz 100 YRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDQ00:01:24 DQ02:05:00 DQ
DWORNICKI Tomasz 100 XRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDNF00:01:23 DNF02:05:01 DNF
204KAPAON Łazarz 365 XCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:02
205LEWICKI Michał 365 YCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:03
206MROZEK Krzysztof 608 Xwcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:04
207STEMPKOWICZ Jacek 608 Ywcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:05
208MUSZYŃSKI Filip 731 YBurza RogiROGIM00:00:0000:00:3802:05:12
209PIETRUCHA Piotr 731 XBurza RogiM00:00:0000:00:3802:05:12
210PÓŁTORAK Krzysztof 435 YMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:23
211STYKOWSKI Sławomir 435 XMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:25
212ŁOJEWSKI Michał 90 XSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:37
213STREIT Dawid 90 YSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:37
214MARKIEWICZ Agnieszka 218 XProRunning PromotionK 00:00:0000:00:1702:05:42
215ZARZYCKI Tomasz 218 YProRunning PromotionM 00:00:0000:00:1702:05:43
216OGRODOWCZYK Rafał 444 YŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:45
217KOMAN Tomasz 444 XŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:46
218BARTNIAK Kamil 448 YBońki TeamM 00:00:0000:00:5902:05:49
219BARTNIAK Daria 448 XBońki TeamK 00:00:0000:01:0002:05:50
220SZARAPANOWSKI Marcin 369 YSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:02
221SZARAPANOWSKI Damian 369 XSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:03
222CIEŚLA Jarosław 409 YBiegające MałżeństwoM 00:00:0000:00:2502:06:07
223GÓRKA Krzysztof 478 YCSRG 2M 00:00:0000:00:2602:06:09
224PACHOŃSKI Marcin 478 XCSRG 2M 00:00:0000:00:2702:06:10
225MAŁEK Piotr 513 YMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:10
226WOJCIECHOWSKI Andrzej 513 XMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:11
227RZEPKA Remigiusz 504 XŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4702:06:13
228PAŚNIK Paweł 504 YŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4602:06:13
229STACHURA Damian 518 YPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:14
230KUCZYŃSKI Rafał 518 XPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:15
CHRAPKIEWICZ Michał 22 XRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:16 DNF
BUŁA Robert 22 YRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:17 DNF
233ZEDELSKI Michał 346 XSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3302:06:18
234OZIMKIEWICZ Radosław 346 YSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3402:06:18
235ŻURAWSKI Sławomir 420 XDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2402:06:20
236DOLCZEWSKI Dariusz 420 YDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2502:06:20
237PELA Dariusz 19 XSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:4002:06:21
238BOROWSKI Tomasz 19 YSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:3902:06:22
239ARDELLI Antoni 191 XBIEGAJ Z PIORUNEMM 00:00:0000:00:1702:06:31
240ARDELLI Ewa 191 YBIEGAJ Z PIORUNEMK 00:00:0000:00:1702:06:32
241KUŁAK Piotr 656 XZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5302:06:36
242GROSFELD Karol 656 YZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5602:06:40
243SOŁOWIEJ Łukasz 181 XMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:41
244PROCHWICZ Michał 181 YMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:41
245ŁĘTOWSKI Mariusz 657 YKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:44
246BINARSCH Dagmara 640 XDragonK 00:00:0000:01:0302:06:45
247JAZ Krzysztof 657 XKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:46
248PACHLA Jacek 568 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:47
249TRĄBCZYŃSKI Michał 568 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:47
250WODZIEŃ Andrzej 554 XHardcorowe MuchomorkiM 00:00:0000:02:2202:06:53
251KOMISARZ Tomasz 554 YHardcorowe MuchomorkiM00:00:0000:02:2102:06:53
252RYCHTER Karol 80 YThe RychtersM 00:00:0000:01:1902:07:01
253RYCHTER Marcin 80 XThe RychtersM 00:00:0000:01:1802:07:02
254POMORSKI Marcin 512 XKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:02
255SZMAGAJ Marcin 512 YKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:03
256RECZEK Sebastian 10 XDo końcaM 00:00:0000:00:2302:07:05
257RATOWSKI Marek 10 YDo końcaM 00:00:0000:00:2202:07:05
258NOWAK Miroslaw 117 XNowakiM 00:00:0000:00:0902:07:08
259NOWAK Anna 117 YNowakiK 00:00:0000:00:0902:07:09
260KAPUSTA Tomasz 275 XGończe psyM 00:00:0000:01:0702:07:10
261RZYHA Hubert 275 YGończe psyM 00:00:0000:01:0802:07:13
262GOTFRYD Adam 471 XBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:19
263BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 471 YBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:20
264MUSIOŁ Michał 381 YSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:22
265WŁOCH Kamil 381 XSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:23
266STANKOWSKA Justyna 640 YDragonK 00:00:0000:01:0402:07:25
267PASTERZ Piotr 26 XBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2602:07:30
268RUSZNICA Tomasz 26 YBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2702:07:31
DQMIKOWSKI Artur 251 XSpartanie dzieciom AlnorMDQ00:00:25 DQ02:07:32 DQ
WOJCIECHOWSKI Michał 251 YSpartanie dzieciom AlnorMDNF00:00:25 DNF02:07:34 DNF
271GRYNFELDER Rafał 522 X.M 00:00:0000:01:2802:07:35
272WALESIAK Wojciech 522 Y.M 00:00:0000:01:2902:07:35
273PAŚKO Paweł 668 YDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:36
274DYDUCH Maciej 668 XDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:36
275WIRA Mirosław 49 YGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1002:07:51
276KRAUZE Tomasz 49 XGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1102:07:53
277SOBCZAK Tomasz 493 XReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2002:08:11
278WEGNERSKI Wojciech 493 YReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2302:08:12
279BOGACKI Andrzej 186 XTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:13
280RUBIN Andrzej 186 YTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:14
281 334 Y 00:00:0000:00:4202:08:16
282BEŚKA Sławomir 334 XRYBNIKM00:00:0000:00:4202:08:17
283MAGIERA Grzegorz 373 XM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0802:08:18
284UŻAROWSKI Remigiusz 373 YM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0602:08:18
285DYBOL Dawid 602 XPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:20
286KRELL Marcin 602 YPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:21
287WÓJCIK Dariusz 517 XSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:22
288KRYM Katarzyna 270 XPer ardua ad astraK 00:00:0000:00:3602:08:23
289SURMA Maciej 517 YSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:23
290RACZYŃSKI Bogusz 360 XTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:24
291MAZURKIEWICZ Jerzy 270 YPer ardua ad astraM 00:00:0000:00:3602:08:24
292TONDYS Piotr 360 YTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:25
293CYTACKI Dawid 709 YRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:27
294BRYGIER Jacek 709 XRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:28
295GRONEK Grzegorz 301 YGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0702:08:29
296CHYLEWSKI Paweł 301 XGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0602:08:31
297KREMPA Mateusz 221 Y#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:32
298KŁOPOCKI Jan 221 X#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:33
299KUŹMICZ Wojciech 243 YCoolM 00:00:0000:00:4702:08:34
300PACIA Sebastian 243 XCoolM 00:00:0000:00:4802:08:34
301BĄK Adam 561 XScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:35
302MAJ Grzegorz 561 YScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:36
303DĘBICKI Zdzisław 560 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2802:08:38
304SALWA Krzysztof 222 YSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1102:08:39
305OBARA Michał 222 XSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1202:08:39
306CZADO Waldemar 560 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2702:08:39
307JARMOLIŃSKI Piotr 11 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:00:5702:08:40
308KRUPA Grzegorz 123 YANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:41
309KOMISARCZYK Anna 11 YWieczorne Bieganie w SzczecinieK 00:00:0000:00:5702:08:41
310PRUS Marek 123 XANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:42
311MAZUR Sebastian 649 YVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4302:08:43
312WIERNASZ Grzegorz 649 XVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4202:08:45
313MADEJ Mateusz 631 YBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:46
314BOGUSZ Dominik 631 XBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:47
315KUPIJAJ Marcin 319 XSocios GórnikM 00:00:0000:01:3002:08:48
316KOZIŃSKI Marek 180 YRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:50
JACHYM Arkadiusz 319 YSocios GórnikM DNF00:01:31 DNF02:08:50 DNF
318SEICHTER Adam 180 XRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:51
319ZAWADZKI Łukasz 156 YPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5502:08:59
320KUCHARSKI Paweł 156 XPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5602:09:00
321TALAGA Robert 342 YMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:00
322WYSMOLIŃSKI Rafał 455 XRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:01
323WYSMOLIŃSKI Piotr 455 YRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:02
324KOSTKA Janusz 111 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2502:09:04
325ZMORZYŃSKI Jakub 25 YPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:05
326PAJDOSZ Rafał 25 XPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:06
327TALAGA Tomasz 342 XMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:07
328ŚWIĄTKOWSKI Dawid 647 XValidatorM 00:00:0000:03:1702:09:07
329DE SANTA Jacopo 647 YValidatorM 00:00:0000:03:1802:09:07
330JÓZEFCZYK Tomasz 111 YPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2602:09:08
331TRACZ Jacek 614 YNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:09
332MIŚ Zbigniew 614 XNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:09
333KŁOSIŃSKI Rafał 269 XStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:12
334WICZUK Michał 269 YStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:14
335SZUKAŁA Damian 726 YŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:15
336STĘŻYCKI Mariusz 726 XŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:17
337KRÓL Michał 279 YKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:21
338MYŚLIŃSKI Marcin 279 XKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:22
339KWAŚNIEWSKI Rafał 667 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5602:09:22
340KWAŚNIEWSKI Mariusz 667 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5702:09:23
341GRAMZA Katarzyna 577 XDracarysK 00:00:0000:00:4602:09:27
342ŁYSIAK Sylwia 577 YDracarysK 00:00:0000:00:4602:09:30
343PAPRZYCKI Rafał 413 XPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:46
344ROSA Jarosław 413 YPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:47
345KOZAK Robert 582 XRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:57
346BARYŁA Piotr 582 YRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:58
347RECŁAW Arkadiusz 125 YGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5902:10:14
348MATYSIAK Marcin 125 XGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5802:10:16
349CIEŚLA Elżbieta 409 XBiegające MałżeństwoK 00:00:0000:00:2502:10:20
KAMIŃSKI Mariusz 606 XReal Madrid CFMDNF00:00:37 DNF02:10:25 DNF
DQPRZETAKIEWICZ Elżbieta 606 YReal Madrid CFKDQ00:00:37 DQ02:10:26 DQ
352EPA Karolina 720 XPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamK 00:00:0000:01:0002:10:35
353WĘGIEL Marcin 720 YPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamM 00:00:0000:01:0002:10:36
354GUZIUK Rafał 303 XEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:42
355CYNIAK Marek 303 YEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:43
356SIEMASZKO Wojciech 213 XPiękny i BestiaM 00:00:0000:00:1302:11:00
357PIERZCHALSKA Julia 213 YPiękny i BestiaK 00:00:0000:00:1302:11:00
358KRUPA Sławomir 433 YPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:04
359WYKA Błażej 433 XPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:05
360KOWALEWSKI Krzysztof 189 XSole SandczaM 00:00:0000:01:0202:11:07
361BOCHENEK Paweł 580 XToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:09
362ZIELIŃSKI Karol 580 YToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:09
363PACHLA Adam 189 YSole SandczaM 00:00:0000:01:0102:11:10
364BAJSON Grzegorz 539 YKciuki w górę!M 00:00:0000:01:2002:11:13
365SZYMAJDA Adam 539 XKciuki w górę!M 00:00:0000:01:1902:11:14
366BĄK Marcin 707 XGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:19
367BOROWSKI Roman 707 YGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:20
OPAŁEK Łukasz 201 XKRWAWE SUTYM DNF00:01:42 DNF02:11:21 DNF
PIETRUSZKA Maciej 201 YKRWAWE SUTYM DNF00:01:43 DNF02:11:22 DNF
370PRZEBINDA Anna 285 XAll for body TEAMK 00:00:0000:00:1502:11:23
371MAKUCH Szymon 285 YAll for body TEAMM 00:00:0000:00:1502:11:24
372HETMANOWSKI Jędrzej 170 XTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1802:11:24
373PIECHOTA Daniel 170 YTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1902:11:25
374KOCIK Marcin 376 XFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:26
375PRUTA Rafał 376 YFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:26
376BIEGAJŁO Krystian 387 XMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:27
377DAGIEL Grzegorz 387 YMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:28
378PRZEŹDZIECKA Katarzyna 14 XSmashing pĄpkinsK 00:00:0000:00:5902:11:30
379CHOIŃSKI Paweł 14 YSmashing pĄpkinsM 00:00:0000:00:5902:11:30
380JĘDRYCHA Michał 70 XCFO RUNNING TEAMM 00:00:0000:00:5202:11:31
381JĘDRYCHA Bożena 70 YCFO RUNNING TEAMK 00:00:0000:00:5302:11:32
382SZYNAWA Marcin 138 XRosomak teamM 00:00:0000:01:5802:11:33
383DANIŁOWICZ Adam 138 YRosomak teamM00:00:0000:01:5902:11:33
384KUROWSKI Kuba 300 XSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:35
385MUCHA Adam 300 YSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:35
386DROZD Sławmomir 135 YActiv on i onaM00:00:0000:01:3102:11:36
387BOJAN Gabriela 135 XActiv on i onaK 00:00:0000:01:3002:11:36
388SERAFIN Robert 299 XMJP DrukM 00:00:0000:00:2902:11:40
389POTERSKI Mateusz 299 YMJP DrukM 00:00:0000:00:2802:11:40
390ŚWIERCZEK Grzegorz 432 YGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:41
391WARĘCKA Kasia 562 YK&KK 00:00:0000:01:4502:11:41
392KOZŁOWSKI Rafał 432 XGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:42
393STODOLNY Krzysztof 562 XK&KM 00:00:0000:01:4502:11:42
394DUCKI Piotr 452 YBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM00:00:0000:00:4002:11:44
395MESJASZ Marek 452 XBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM 00:00:0000:00:4102:11:45
396MYSZK Łukasz 169 YKumple SebanaM 00:00:0000:01:4902:11:46
397SOBIERAJ Grzegorz 169 XKumple SebanaM 00:00:0000:01:4802:11:46
398STANIEWSKI Grzegorz 281 XKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:53
399JALOWSKI Andrzej 386 YPIM 00:00:0000:00:2002:11:53
400KAŹMIERCZAK Krzysztof 281 YKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:54
401IDZIKOWSKI Piotr 386 XPIM 00:00:0000:00:2002:11:55
402WYROBA Wojciech 460 XHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:5002:12:05
403GAWIN Krzysztof 460 YHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:4902:12:06
404NORBERT Michał 417 XBBMM 00:00:0000:00:4402:12:11
405PIEKAJ Łukasz 417 YBBMM 00:00:0000:00:4402:12:12
406HABA Konrad 540 XKZBM 00:00:0000:00:4902:12:31
407MAŃKOWSKI Leszek 540 YKZBM 00:00:0000:00:4902:12:33
BUŁKA Piotr 12 XGorszy Sort PomidorówkiMDNF00:01:21 DNF02:12:34 DNF
JAKUBASZEK Monika 12 YGorszy Sort PomidorówkiKDNF00:01:21 DNF02:12:35 DNF
410GLONEK Marcin 348 YNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5502:12:37
411ENGLERT Grzegorz 348 XNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5402:12:39
412RAJKOWSKI Przemysław 704 YFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5502:12:41
413BEŁDOWSKI Sławomir 704 XFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5602:12:42
414RÓŻAŃSKI Paweł 652 YTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1702:12:43
415SZALEWICZ Damian 652 XTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1802:12:46
LASEK Jakub 184 XPrzekraczając GraniceM DNF00:00:15 DNF02:13:04 DNF
WIDŁAK Krzysztof 184 YPrzekraczając GraniceM DNF00:00:14 DNF02:13:05 DNF
418GURGUL Mateusz 124 YAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:14
419GURGUL Sebastian 124 XAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:15
420SCHWITALLA Adrian 172 YMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:16
421GAWLIK Marcin 172 XMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:17
422SUCHODOLSKI Konrad 320 XRzeźnicy kilometrówM 00:00:0000:00:4302:13:21
423OSIKOWSKA Monika 320 YRzeźnicy kilometrówK 00:00:0000:00:4402:13:22
424SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 179 XTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:2302:13:35
425BYDOŃ Agnieszka 179 YTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:2302:13:36
426NEUBAUER Grzegorz 519 XPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3502:13:37
427THRUN Radosław 519 YPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3702:13:38
428MINIUR Jacek 153 XCK TEAMM 00:00:0000:01:1602:13:42
429KOBIEC Elżbieta 153 YCK TEAMK 00:00:0000:01:1702:13:42
430KAMERDUŁA Łukasz 231 XTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:43
431GAUDYN Hubert 231 YTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:43
432PIWOWARCZYK Dariusz 681 XBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:45
433SMUŻYŃSKI Robert 681 YBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:47
KRZOSEK Joanna 304 YNie spoczniemy nim dojdziemyKDNF00:00:12 DNF02:14:11 DNF
DQPONIEWOZIK Ireneusz 304 XNie spoczniemy nim dojdziemyMDQ00:00:12 DQ02:14:12 DQ
MAJEWSKA Kinga 451 YVege Ultra RunnersKDNF00:00:25 DNF02:14:15 DNF
WALENDA Arkadiusz 451 XVege Ultra RunnersMDNF00:00:25 DNF02:14:16 DNF
438GŁOWACKI Artur 725 YZG RUNM 00:00:0000:00:2702:14:40
439SOBOCIŃSKI Marcin 725 XZG RUNM 00:00:0000:00:2802:14:41
440MOŚCIŃSKI Wojciech 366 XŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1702:14:58
441SZOTOWICZ Paweł 366 YŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1802:14:59
442MILKOWSKA Justyna 120 XOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKK00:00:0000:01:0202:15:01
443MILKOWSKI Rafał 120 YOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKM00:00:0000:01:0302:15:03
444DUKATA Grzegorz 16 Xdo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:05
445PIASNY Paweł 16 Ydo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:06
446JAŚLAR Dawid 683 YNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:09
447ADAMIK Łukasz 683 XNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:10
448ZIEMSKI Bartosz 61 YWylew majonezu do mózguM 00:00:0000:03:1302:15:11
449STEMPEK Łukasz 61 XWylew majonezu do mózguM00:00:0000:03:1302:15:12
450WIKARSKI Krzysztof 407 X21 BSPM 00:00:0000:00:3802:15:13
451MACHUCKI Adrian 407 Y21 BSPM 00:00:0000:00:3702:15:14
452WIŚNIEWSKI Tomasz 641 XCAMPEONESM 00:00:0000:00:4202:15:15
ABRAHAMOWICZ Jakub 641 YCAMPEONESM DNF00:00:41 DNF02:15:16 DNF
454TOMCZAK Agnieszka 393 XŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:4602:15:33
455KORZENIOWSKA Małgorzata 393 YŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:4502:15:34
456KUPTEL Robert 470 XPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4302:15:35
457PROKOPIUK Robert 470 YPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4202:15:37
458KUDŁA Joanna 307 YKUDŁATE MAKARONYK00:00:0000:00:5002:15:37
459MAKAREWICZ Wiktor 307 XKUDŁATE MAKARONYM00:00:0000:00:5002:15:38
460PAŁKOWSKI Jakub 428 YRunning Obsession TeamM 00:00:0000:00:3502:15:39
461DUDEK Mariola 428 XRunning Obsession TeamK 00:00:0000:00:3502:15:40
462OCHOTA Rafał 4 XStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:41
463KRAKOWIAK Łukasz 4 YStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:42
DQWOSZCZAK Zbigniew 526 YSKB GranitMDQ00:01:52 DQ02:15:45 DQ
BOTTCHER Andrzej 526 XSKB GranitMDNF00:01:52 DNF02:15:48 DNF
466SUDOMIR Przemysław 601 YSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:19
467KOPACZ Dariusz 601 XSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:20
468ZYŚKO Tomek 65 XPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5902:16:28
469BUDASZ Andrzej 65 YPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5802:16:29
470MUSIAŁKIEWICZ Jan 466 XHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:40
471PRAŁAT Bartosz 466 YHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:40
472DUDA Marcin 648 YOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:47
473KĘPA Szymon 648 XOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:48
474KOJDER Grzegorz 265 XBioBotyM 00:00:0000:01:0202:16:50
475KOWALCZUK Cezary 265 YBioBotyM 00:00:0000:00:5902:16:50
476BOSACKI Jacek 119 YNo Excuses Team/KB ManiacM 00:00:0000:01:4202:16:52
STAWSKI Dariusz 600 XBartosz i DariuszMDNF00:01:46 DNF02:16:54 DNF
478PACH Agnieszka 119 XNo Excuses Team/KB ManiacK 00:00:0000:01:4202:16:55
479CIOCH Paweł 722 XPLOTSERWIS TEAMM 00:00:0000:01:0502:16:56
480MRUGAŁA Monika 722 YPLOTSERWIS TEAMK 00:00:0000:01:0502:16:57
DQKORBELA Bartosz 600 YBartosz i DariuszMDQ00:01:47 DQ02:16:58 DQ
482JEREMICZ Marcin 494 YZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:16:59
ZIEMBA Przemysław 430 XGURU teamM DNF00:01:29 DNF02:16:59 DNF
484JANKOWSKI Sebastian 446 YSzwagryM 00:00:0000:00:3702:17:00
BOCIĄGA Paweł 446 XSzwagryM DNF00:00:36 DNF02:17:02 DNF
KULPA Paweł 430 YGURU teamM DNF00:01:30 DNF02:17:02 DNF
487MAJCHROWSKI Jacek 263 XCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:03
488GÓRAJ Janusz 263 YCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:04
489LENART Bernard 203 XHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:06
490DĄBROWSKI Adam 203 YHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:07
491STANIO Arkadiusz 53 XAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:08
492KAWALEC Bernard 53 YAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:09
493BUSZ Jacek 494 XZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:17:22
494LEDWOŃ Jakub 531 XAiKM 00:00:0000:01:4702:17:30
495KRAKOWCZYK Adam 531 YAiKM00:00:0000:01:4702:17:31
496KICIŃSKA Zuzanna 159 YBiegowaRodzinaK 00:00:0000:01:5702:17:32
497LEWANDOWSKI Łukasz 159 XBiegowaRodzinaM 00:00:0000:01:5602:17:33
498GAWLAS Przemysław 665 YLatające PisuaryM 00:00:0000:01:0702:17:36
DQGUT Przemysław 233 YGinger BarbariansMDQ00:01:39 DQ02:17:37 DQ
500OLAWIŃSKI Karol 665 XLatające PisuaryM 00:00:0000:01:1002:17:38
DQBANASIEWICZ Paweł 233 XGinger BarbariansMDQ00:01:38 DQ02:17:38 DQ
502DOBROSIELSKI Rafał 237 YRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:41
503CHORABIK Armand 237 XRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:42
504MRÓZ Jacek 241 YBartmot TeamM 00:00:0000:01:1102:17:48
505NAPORA Paweł 241 XBartmot TeamM 00:00:0000:01:1002:17:49
506FRANCKOWSKA Marta 630 XWkurw_Team (Rebel Runners)K 00:00:0000:01:3302:17:50
507HRYCAJ Mariusz 630 YWkurw_Team (Rebel Runners)M 00:00:0000:01:3402:17:51
508PODGÓRSKI Dominik 401 YMPKM 00:00:0000:00:3402:17:55
509BERNHARD Paweł 401 XMPKM 00:00:0000:00:3402:17:57
510SZCZYGIELSKI Radosław 502 YBrygada RRM 00:00:0000:00:5502:18:02
511ERKIERT Radosław 502 XBrygada RRM 00:00:0000:00:5602:18:03
512MIKOŁAJCZYK Marcin 122 YHUSARIA RACE TEAMM 00:00:0000:02:2802:18:04
513MIKOŁAJCZYK Agnieszka 122 XHUSARIA RACE TEAMK 00:00:0000:02:2902:18:05
514DZIEDZIC Witold 151 XPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4102:18:08
515SIDOR Radosław 112 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2702:18:08
516PASTUŁA Łukasz 151 YPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4202:18:09
517KULIGA Sławomir 112 YPosmakuj Run TeamM00:00:0000:01:2702:18:11
518ANDRZEJEWSKA Magdalena 262 XRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:3502:18:13
519SEJBUK Emilia 262 YRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:3402:18:14
520KUTNIK Mirosław 259 XPrzelatkiM 00:00:0000:00:5102:18:15
521ŁAJTAR Krzysztof 259 YPrzelatkiM 00:00:0000:00:5202:18:15
522MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 226 YKM UMKK 00:00:0000:01:0202:18:16
523BARTKOWSKA Joanna 226 XKM UMKK00:00:0000:01:0102:18:17
524TRETIAK Mateusz 675 XDorwidM 00:00:0000:01:1702:18:18
525HAMRYSZCZAK Dawid 675 YDorwidM 00:00:0000:01:1802:18:19
526RZESZÓTKO Marzena 87 YCoca-Cola TeamK 00:00:0000:00:2102:18:46
527RZESZÓTKO Leszek 87 XCoca-Cola TeamM 00:00:0000:00:2102:18:47
528GIŻYŃSKI Damian 147 XPieruńsko GibcyM 00:00:0000:00:2802:18:55
529SIKORA Anna 147 YPieruńsko GibcyK 00:00:0000:00:2802:18:57
530TERCZYŃSKI Paweł 550 XOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:18:59
531MĘKAL Radosław 255 YWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2902:19:00
532MICHALCZUK Dominik 550 YOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:19:00
533KARGOL Marcin 255 XWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2802:19:02
534SOLECKI Łukasz 176 XSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1802:19:05
535PRZEDBORA Jakub 176 YSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1902:19:06
MAKOWSKI Szymon 82 Y3 GSMDNF00:03:06 DNF02:19:11 DNF
DQPAWLIKOWSI Tomasz 82 X3 GSMDQ00:03:07 DQ02:19:11 DQ
538BIERNACKI Adrian 86 X3 GS(2)M 00:00:0000:03:0802:19:12
539CZETYRBA Robert 86 Y3 GS(2)M 00:00:0000:03:0702:19:13
540JAŚNIEWICZ Wojciech 256 XPTASIE MLECZKOM 00:00:0000:02:1202:19:14
541BIAŁAS Aldona 256 YPTASIE MLECZKOK 00:00:0000:02:1202:19:15
542GŁĘBOCKI Przemysław 3 XOrangeM 00:00:0000:00:2202:19:19
543GŁĘBOCKA Marta 3 YOrangeK 00:00:0000:00:2202:19:20
544RUDOL Sebastian 558 XProNaturaM00:00:0000:02:0602:19:21
545GAWRYSIAK Mariusz 558 YProNaturaM 00:00:0000:02:0602:19:22
546RUTKOWSKI Michał 458 YAtak lewej łydyM00:00:0000:01:3002:19:23
547KUSZELA Mateusz 458 XAtak lewej łydyM 00:00:0000:01:2902:19:24
548PIOTROWSKI Michał 214 XJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:31
549ZDUNEK Józef 214 YJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:33
550DAWINDZIAK Damian 313 XNight Runners GliwiceM 00:00:0000:00:3302:19:42
551BLASZKE Beata 313 YNight Runners GliwiceK 00:00:0000:00:3302:19:42
552PISINGAS Mariusz 39 YMiejscy góraleM 00:00:0000:01:5902:19:44
553PRYSZCZ Mirosław 39 XMiejscy góraleM 00:00:0000:02:0002:19:45
554JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 777 XOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneK00:00:0000:01:1602:19:52
555MĄCZKA Bronisław 777 YOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneM00:00:0000:01:1502:19:53
DQŚLEDZIŃSKI Dawid 669 YWybiegani Słynni KenijczycyMDQ00:02:09 DQ02:19:54 DQ
GODLEWSKI Tomasz 669 XWybiegani Słynni KenijczycyMDNF00:02:08 DNF02:19:56 DNF
558PISKORSKI Krzysztof 389 XSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:01
559BOGDANOWICZ Robert 389 YSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:03
560ZATOŃSKI Zbigniew 93 XKoluzjaM 00:00:0000:01:4602:20:08
561DYŚ Małgorzata 93 YKoluzjaK 00:00:0000:01:4602:20:09
562WILK Marcin 328 XNizinne LeszczeM 00:00:0000:01:5502:20:11
563DRWIĘGA Beata 328 YNizinne LeszczeK 00:00:0000:01:5502:20:12
564KIEWISZ Adam 724 XSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3302:20:13
565WITKOWSKI Mariusz 724 YSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3202:20:15
566IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 162 YZabiegani timK 00:00:0000:01:4602:20:15
567WOJNAROWCZ Tomasz 162 XZabiegani timM 00:00:0000:01:4602:20:16
568BARTOSZ Marek 400 XJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:17
569KOTARSKI Konrad 400 YJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:18
570KACZMAREK Tomasz 7 XGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2002:20:19
571NIEPSUJ Łuksz 7 YGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2102:20:19
572PONIEWIERSKI Marek 732 YM00:00:0000:01:5202:20:20
573KURS Kamil 732 XSGO GdańskGDAŃSKM00:00:0000:01:5102:20:21
574CZERWIECKI Marcin 329 XM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5802:20:22
575KRZESZOWSKI Marcin 329 YM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5902:20:22
576KULCZYŃSKI Rafał 677 XBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1702:20:24
577ŁOJEK Krzysztof 677 YBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1802:20:25
578DYBOWSKI Piotr 465 X1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:26
579WRONISZEWSKI Łukasz 465 Y1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:27
580FURMAN Marcin 509 XKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:35
DQKOŁACKA Martyna 706 YAptiv Running TeamKDQ00:01:58 DQ02:20:38 DQ
GUZIK Łukasz 706 XAptiv Running TeamMDNF00:01:57 DNF02:20:40 DNF
583GABRYSIAK Grzegorz 509 YKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:43
584PODLASZEWSKI Jacek 379 XSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:43
585NOWAK Jarosław 379 YSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:44
586PALLACH Lech 578 Ybiegamyrazem.plM 00:00:0000:01:5002:20:56
PODOLSKI Marek 578 Xbiegamyrazem.plM DNF00:01:51 DNF02:20:57 DNF
588ŁAMPIKA Kinga 292 XŚwieżaki atakująK 00:00:0000:00:3502:20:58
589BALWIERCZAK Piotr 292 YŚwieżaki atakująM 00:00:0000:00:3402:20:59
590WOŹNIAK Michał 136 YPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4802:21:08
591KONDZIOŁA Krzysztof 136 XPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4702:21:09
592ZAWADA Mateusz 139 XZarażeni BólemM 00:00:0000:01:0302:21:10
593LEMIESZKA Marta 139 YZarażeni BólemK 00:00:0000:01:0302:21:10
594KOCOT Sebastian 506 XZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:11
595PAWLIKOWSKI Bogusław 506 YZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:11
596KWAŚNIEWSKI Hubert 73 YSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:3902:21:14
597PIECHOCKI Adam 73 XSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:4002:21:15
598KRZYWAŃSKA Monika 552 YBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyK 00:00:0000:02:2402:21:18
599BARCZYK Andrzej 552 XBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyM 00:00:0000:02:2402:21:19
600GRUMBIANIN Paulina 171 XCYBORGIK 00:00:0000:00:5602:21:24
601KULAK Paweł 171 YCYBORGIM 00:00:0000:00:5702:21:25
602WOJACZEK Anna 116 YGood Luck ClubK00:00:0000:00:2402:21:28
603MATYJEK Paulina 116 XGood Luck ClubK 00:00:0000:00:2402:21:29
604PRZYBYLSKI Przemysław 461 XNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4102:21:30
605GÓRAL Robert 461 YNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4202:21:31
606JARZEMBOWSKI Tomasz 244 YWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:1002:21:34
607SOBCZAK Mikołaj 244 XWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:0902:21:34
608SITAK Adam 692 XCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:38
609SITAK Marcin 692 YCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:39
610STRZELECKI Jacek 696 YGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3102:21:44
611DUDEK Marcin 322 YguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:45
612FRĄC Dariusz 322 XguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:47
613CHUDYBA Michał 696 XGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3202:21:55
614FURS Teodor 36 YPierdzące ZająceM 00:00:0000:00:1402:21:56
615SŁOBODA Elżbieta 36 XPierdzące ZająceK 00:00:0000:00:1402:22:00
616WRÓBEL Mateusz 622 YW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:01
617WÓJCIAK Wojciech 622 XW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:04
618LIS Jakub 717 XAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:05
619BUGAŁA Robert 717 YAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:06
620WYRODEK Jakub 336 YTurboptysieM 00:00:0000:03:1502:22:07
621KRUŻOŁEK Monika 336 XTurboptysieK 00:00:0000:03:1602:22:08
MALCHARCZYK Andrzej 480 YCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:09 DNF
HAŚ Ireneusz 480 XCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:11 DNF
SŁOMA Paweł 703 YSłomiane BambusyM DNF00:02:53 DNF02:22:12 DNF
625LEPKA Bartosz 703 XSłomiane BambusyM 00:00:0000:02:5202:22:13
626MARCELA Marcin 143 XFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:13
627NIEDZIELA Marcin 143 YFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:14
628BASĄG Marek 626 XGinger PowerM00:00:0000:01:5602:22:15
629KOŁODZIEJSKI Kamil 626 YGinger PowerM 00:00:0000:01:5602:22:16
630DRAB Szymon 698 XSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:22:35
631KAŁUS Ewa 98 YHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:4302:22:36
632BASEK Marta 98 XHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:4302:22:37
633SCHABOWSKI Marcin 219 YRogaty SchabM00:00:0000:02:2202:22:38
634ROGOWSKI Krzysztof 219 XRogaty SchabM 00:00:0000:02:2102:22:38
635BOGUS Piotr 77 YBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3102:22:40
636KWIATEK Tomasz 77 XBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3202:22:42
637STAROŃ Jacek 385 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:44
638GORCZYCA Erwin 385 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:46
639MARCINIAK Andrzej 382 XW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:48
640FOGEL Ewa 637 YŁosie.plK 00:00:0000:00:5902:22:48
641FOGEL Janusz 637 XŁosie.plM 00:00:0000:00:5802:22:49
642LITKA Andrzej 382 YW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:49
643SKOTNICKI Dariusz 367 XTTC MPEC TARNÓWM 00:00:0000:00:5802:22:51
644SKOTNICKA Anna 367 YTTC MPEC TARNÓWK 00:00:0000:00:5802:22:51
645SADOWSKI Jarosław 99 XT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3602:23:01
646GARDYZA Jacek 99 YT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3702:23:03
DZIADOWIEC Łukasz 57 YRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:04 DNF
DZIADOWIEC Andrzej 57 XRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:05 DNF
649ANDRZEJCZAK Tomasz 698 YSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:23:08
650KUSZ Tomasz 210 YPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2202:23:11
651ZIĘBA Marcin 210 XPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2302:23:12
652KOSIN Paweł 63 YTurboJanusz & UltraZajoncM 00:00:0000:02:3802:23:12
DQZAJĄC Paweł 63 XTurboJanusz & UltraZajoncMDQ00:02:39 DQ02:23:14 DQ
654KOTUŁA Rafał 489 XTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:15
655WÓJTOWICZ Paweł 489 YTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:15
656PIASECKA-WSZOŁA Anna 690 YCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:4502:23:19
657NIZAR Wioletta 690 XCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:4502:23:19
658LASZCZOWSKI Grzegorz 406 XZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1002:23:20
659SŁOWEK Bartłomiej 406 YZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1102:23:22
660CISZCZOŃ Piotr 682 XChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:24
661WAJDA Andrzej Mateusz 682 YChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:26
662MICHALIK Andrzej 384 YBBL GorzówM 00:00:0000:00:5702:23:33
663KASPERSKA Barbara 384 XBBL GorzówK 00:00:0000:00:5702:23:34
664KANDEFER Robert 20 XKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:40
665ŁAWSKI Rafał 20 YKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:41
666WIŚNIEWSKI Jacek 474 XChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:4002:23:42
KODA Paweł 48 XSGGW RunnersMDNF00:01:18 DNF02:23:44 DNF
DQKODA Eugeniusz 48 YSGGW RunnersMDQ00:01:18 DQ02:23:45 DQ
669PUCZEL Robert 474 YChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:3902:23:46
MICHAŁEK Paweł 713 XNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:48 DNF
FURTAK Gerard 713 YNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:49 DNF
672ŚWIDERSKI Sławomir 1 YRozbiegany SulejówekM 00:00:0000:01:0302:23:50
673NAWROT Agnieszka 1 XRozbiegany SulejówekK 00:00:0000:01:0302:23:53
674MAŁECKA Anna 234 XMałe cyckiK 00:00:0000:00:2902:23:54
675MAŁECKI Tomasz 234 YMałe cyckiM 00:00:0000:00:2902:23:55
676JAWORSKI Piotr 408 YBiegam na Zielonej BiałołęceM 00:00:0000:02:2702:23:56
677APANOWICZ Angelika 408 XBiegam na Zielonej BiałołęceK 00:00:0000:02:2602:23:56
678POMAGRUK Katarzyna 178 XPomagrukiK 00:00:0000:01:0402:23:58
679POMAGRUK Piotr 178 YPomagrukiM 00:00:0000:01:0502:23:59
680BUJALSKI Szymon 327 XKuźnia TriathlonuM 00:00:0000:01:0902:24:00
681ŻUKOTYŃSKA Julita 447 XACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:5202:24:01
682MASZEWSKA Agata 327 YKuźnia TriathlonuK 00:00:0000:01:1002:24:01
683WOJNOWSKA Katarzyna 447 YACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:5202:24:02
684TUCHOŁKA Marta 670 XPoco Loco Adventure TeamK 00:00:0000:02:3102:24:03
685CORREIA Andre 670 YPoco Loco Adventure TeamM 00:00:0000:02:3002:24:04
686GADOMSKA Anna 530 YWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:4502:24:07
687GARGAS-MARUT Małgorzata 530 XWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:4202:24:10
688WEYNA Bartosz 75 Y#beskidytostanumysluM 00:00:0000:00:1602:24:14
SALA Pawel 75 X#beskidytostanumysluM DNF00:00:16 DNF02:24:18 DNF
690PYRZEWSKI Dariusz 21 YDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2702:24:19
691ARGALSKI Grzegorz 21 XDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2602:24:21
692KMIEĆ Andrzej 311 XSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:31
693JANASIK Leszek 311 YSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:34
694GRYCMAN Magdalena 697 YGRYCMANY BIEGAJĄK 00:00:0000:01:1402:24:35
695GRYCMAN Łukasz 697 XGRYCMANY BIEGAJĄM 00:00:0000:01:1402:24:36
696SZEWCZAK Tomasz 79 YLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:37
697PATRO Jacek 273 XLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4802:24:40
698RAPA Piotr 273 YLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4702:24:41
699BURZYŃSKI Tomasz 79 XLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:42
700CZAPLA Arkadiusz 229 XDrużyna_AM 00:00:0000:00:5102:24:43
701KLIMCZAK Marek 229 YDrużyna_AM 00:00:0000:00:5002:24:45
WAJCOWICZ Witold 308 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejM DNF00:01:55 DNF02:24:46 DNF
LEŚNIAK-POPIEL Marta 308 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejK DNF00:01:55 DNF02:24:47 DNF
704RAFLIK Sławomir 415 XGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:49
705SIKORA Tomasz 335 YSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:50
706NAWROT Piotr 415 YGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:50
707SIKORA Piotr 335 XSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:51
708DARŁAK Lucasz 532 XpĄbraciaM 00:00:0000:01:2902:24:52
709PASELA Bartosz 532 YpĄbraciaM 00:00:0000:01:3002:24:53
710MICHALAK Natalia 520 XWarmińsko-mazurskie DzikiK 00:00:0000:02:5902:24:54
711POTUSZYŃSKI Dariusz 499 XDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:55
712SYGUT Eliasz 520 YWarmińsko-mazurskie DzikiM 00:00:0000:02:5802:24:55
713KRZYSTAŁA Łukasz 499 YDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:56
DQKWIECIŃSKI Feliks 145 XPainkillerMDQ00:02:14 DQ02:24:57 DQ
715SUWINSKI Michal 282 X3BroM 00:00:0000:02:5802:24:58
ZALEWSKI Mateusz 145 YPainkillerMDNF00:02:14 DNF02:24:59 DNF
717ILKIEWICZ Adam 282 Y3BroM 00:00:0000:02:5802:25:02
718SZWAJKA Aneta 383 XSzwajkozaK 00:00:0000:01:4502:25:04
719SZWAJKA Robert 383 YSzwajkozaM 00:00:0000:01:4502:25:05
720CHWIŁKA Daniel 27 YTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:06
721RUDNICKI Michał 27 XTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:07
722KONIK Tomasz 371 YKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:15
723KINCER Rafal 371 XKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:16
724GRELA Kinga 701 XCosta Kliny TeamK 00:00:0000:01:0202:25:17
725APOSTOŁ Paweł 701 YCosta Kliny TeamM 00:00:0000:01:0302:25:17
726KOŁODZIEJCZYK Maciej 310 YFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4902:25:18
727DYLEWSKI Paweł 310 XFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4802:25:19
728SIECZKOWSKI Artur 434 XCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:20
729WOJCIECHOWSKI Przemysław 434 YCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:21
730CIAK Damian 121 YzdechlakiM 00:00:0000:02:1802:25:22
731TYSZKA Radosław 121 XzdechlakiM 00:00:0000:02:1702:25:23
732KOREK Krystian 544 YDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1502:25:24
733KRANZ Grzegorz 544 XDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1402:25:28
734LUDWIG Marcin 551 X4M-MMM 00:00:0000:01:4302:25:30
735DREWUSZEWSKI Maciej 551 Y4M-MMM 00:00:0000:01:4702:25:32
736ZIÓLEK Mirosław 175 XStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:36
737SMAGA Krzysztof 175 YStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:36
738DĄBROWSKA Ewelina 41 Xpędzące endorfinyK 00:00:0000:03:3802:25:38
739LEWANDOWSKI Krzysztof 41 Ypędzące endorfinyM 00:00:0000:03:3802:25:38
MALAROWSKA Elżbieta 488 YGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF02:25:40 DNF
DEMKO Anna 488 XGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF02:25:41 DNF
742MATYSIAK Łukasz 545 XKobyla GóraM 00:00:0000:01:2902:25:54
743OLSZOWSKA Klaudia 545 YKobyla GóraK 00:00:0000:01:3202:25:56
744BEDNARZ Krzysztof 505 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2702:25:58
745ZAJĄC Katarzyna 505 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:2702:25:59
SIENKIEWICZ Wojciech 31 YPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:00 DNF
BARTOSIK Marek 31 XPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:01 DNF
748KOKOT Roman 655 XMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4002:26:02
749PESZEK Bogdan 655 YMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4102:26:03
750DOROTA Zbigniew 47 YRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:06
751BOROWIEC Mariusz 47 XRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:08
752PAWLUCZUK Tomek 730 YBiegamyrazem.plĘŁKM00:00:0000:01:5002:26:09
753OLSCHIMKE - MARMUROWICZ Barbara 325 YNRSK 00:00:0000:02:5802:26:10
754DZIAMSKI Ryszard 325 XNRSM 00:00:0000:02:5802:26:11
755SERKOWSKI Marcin 730 XBiegamyrazem.plGDYNIAM00:00:0000:01:5202:26:13
756SALIK Stanisław 353 XStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:15
757WAJDZIK Maciej 353 YStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:16
758PALKA Mariusz 350 YAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:36
759BĄKOWICZ Kamil 350 XAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:37
760DONIEC Sebastian 228 XNAPIERajDALEJM00:00:0000:00:5702:26:38
761KĘDREK Emil 228 YNAPIERajDALEJM 00:00:0000:00:5702:26:39
ROSIAK Jacek 419 YR&DMDNF00:01:37 DNF02:26:44 DNF
DQDALECKI Marcin 419 XR&DMDQ00:01:37 DQ02:26:44 DQ
764FURTAK Krzysztof 688 XNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1502:26:57
765SIELUTIN Wadim 688 YNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1602:26:59
766JÓŹWIAK Michał 356 XKuzynka i KuzynM 00:00:0000:01:1402:27:01
767SZPAK Monika 356 YKuzynka i KuzynK 00:00:0000:01:1202:27:01
768MUSOLF Maciej 163 XRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:02
769WIECZOREK Magdalena 148 YPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:4902:27:03
770SZCZAWINSKI Bartosz 163 YRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:03
771PEŁECHATA Julita 148 XPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:4902:27:04
772MILCZAREK Jacek 177 XPANDAM 00:00:0000:02:3902:27:11
773BETTIN Anna 177 YPANDAK 00:00:0000:02:3802:27:11
774ZIELIŃSKI Dariusz 295 XDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:4902:27:15
775SUDOŁ Damian 295 YDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:5002:27:16
IWANIEC Dariusz 363 YROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:16 DNF
777ĆWIEK Paweł 610 XMaPa TeamM 00:00:0000:01:5002:27:33
CINCIO Robert 363 XROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:34 DNF
779PIWOWARSKI Maciej 610 YMaPa TeamM 00:00:0000:01:5202:27:35
780GRUSZKA Grzegorz 52 XLouieCyphersM 00:00:0000:02:2402:27:37
781WALASZCZYK Piotr 52 YLouieCyphersM 00:00:0000:02:2502:27:39
WNUCZYŃSKI Andrzej 17 XOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:03 DNF
BUZALSKI Robert 17 YOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:05 DNF
784KRÓL Mieczysław 196 XUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:12
785CHOJNACKI Przemysław 196 YUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:15
786KITLAS Rafał 289 YZaDyszka69M00:00:0000:02:4202:28:15
787HALIŻAK Norbert 289 XZaDyszka69M 00:00:0000:02:4302:28:16
788ORYBKIEWICZ Marcin 223 YNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:17
789ORYBKIEWICZ Bartłomiej 223 XNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:18
790TROJNAR Damian 215 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:19
791TUTKA Maksymilian 215 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:20
KAROŃ Tomasz 149 YORUPiLM DNF00:00:42 DNF02:28:21 DNF
TALAGA Dawid 149 XORUPiLM DNF00:00:43 DNF02:28:22 DNF
794BOKSZA Piotr 302 XTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:29
795SĘK Michał 302 YTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:29
796MAJKOWSKI Marcin 594 XMajKopM 00:00:0000:02:0102:28:30
797KOPCZYŃSKI Maciej 594 YMajKopM 00:00:0000:02:0402:28:31
798SUSZ Artur 224 XDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:32
799ORNATOWSKI Dariusz 224 YDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:33
800CIĘŻKI Konrad 71 XK2M 00:00:0000:01:1202:28:34
801BORUSIEWICZ Konrad 71 YK2M 00:00:0000:01:1102:28:35
802KOZIEŁ Szymon 165 XTour de RunM 00:00:0000:01:2702:28:40
803GORZELAŃCZYK Jakub 165 YTour de RunM 00:00:0000:01:2902:28:41
804KRAWCZYK Radosław 557 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:52
805WELTER Przemysław 557 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:53
806LALEWICZ Artur 62 YDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:56
807BIAŁKA Rafał 62 XDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:57
808WOJTYCZKA Wojciech 636 XRUDA RUNM 00:00:0000:02:5902:29:01
809HEROLD Maciej 571 YJ&MM 00:00:0000:03:0602:29:05
810ULOWSKI Jacek 571 XJ&MM 00:00:0000:02:4502:29:06
811RYDZEWSKI Grzegorz 636 YRUDA RUNM 00:00:0000:03:0002:29:06
812ANDRZEJEWSKI Maciej 587 YKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2102:29:24
813GRONIECKI Mikołaj 587 XKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2202:29:25
814STYCZEŃ Leszek 689 YWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:26
815KAZANOWSKI Marcin 689 XWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:26
816ADAMCZUK Marek 515 YAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5802:29:28
817WYSZOMIERSKI Andrzej 515 XAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5702:29:29
818PAPROCKI Wiesław 208 XDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:30
819NIZIOŁ Marian 208 YDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:30
820BIAŁEK Mirosław 456 XWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:31
821SZUKAŁA Adrian 456 YWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:32
FUDAŁA Wojciech 355 YG3 PowerM DNF00:02:12 DNF02:29:33 DNF
GREŃ Krzysztof 355 XG3 PowerM DNF00:02:11 DNF02:29:33 DNF
STRYNIAK Mariusz 439 XYES, WE CAN!MDNF00:02:33 DNF02:29:35 DNF
825PACŁAWSKI Paweł 358 XBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:36
826PIKUSA Łukasz 358 YBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:37
827FURMANOWSKI Paweł 674 YDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:38
828FURMANOWSKI Franciszek 674 XDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:39
DQZIMNY Piotr 439 YYES, WE CAN!MDQ00:02:34 DQ02:29:39 DQ
830ADAMSKI Krzysztof 538 XByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:40
831DRWIĘGA Maciej 603 XPozytywnie Zabiegani SanokM 00:00:0000:02:4802:29:42
832MIKOŁAJCZAK Andrzej 538 YByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:42
833GALIŃSKI Rafał 423 YUks Junior NietążkowoM00:00:0000:02:5702:29:43
834ZIENIEWICZ Wojciech 423 XUks Junior NietążkowoM 00:00:0000:02:5702:29:44
835MAŚLANY Daniel 603 YPozytywnie Zabiegani SanokM00:00:0000:02:4702:29:44
836KOŁKOWSKI Andrzej 110 YSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4402:29:46
837BUKOWSKI Marcin 110 XSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4302:29:46
838CHECHELSKI Przemysław 286 XŚcigacze PGBM 00:00:0000:01:2802:29:51
839KUNKEL Anna 286 YŚcigacze PGBK 00:00:0000:01:2702:29:52
840PODCZARSKI Tomasz 260 YKOLBUDY TEAMM 00:00:0000:00:4302:29:55
841PODCZARSKA Izabela 260 XKOLBUDY TEAMK 00:00:0000:00:4402:29:56
842SAJAK Kamil 549 YLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1702:29:57
843WALASZKOWSKA Dominika 487 XKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:3002:29:58
844DEPUTAT Joanna 487 YKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:3002:29:58
845MADEJSKI Dawid 549 XLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1602:29:59
846KUKWISZ Witold 632 Xdrużyna JJM 00:00:0000:01:3502:30:00
847WUJKOWSKI Grzegorz 632 Ydrużyna JJM 00:00:0000:01:3402:30:01
848REDMANN Edyta 412 XSzczx2K 00:00:0000:02:4002:30:03
849MACIASZCZYK Magdalena 412 YSzczx2K 00:00:0000:02:4002:30:05
850RYBA Jakub 621 Xgórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4602:30:10
851PUSTUŁKA Przemysław 621 Ygórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4502:30:11
852BERNAŚ Dariusz 266 XBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:19
853CIEŚLAK Paweł 266 YBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:20
854MARKOWIAK Przemysław 113 YChoszczeńska 10M00:00:0000:02:4902:30:21
855LUTYŃSKI Zbigniew 440 XZawsze do celuM 00:00:0000:02:3302:30:23
856MAJOCH Anna 440 YZawsze do celuK 00:00:0000:02:3402:30:23
857KAŃDUŁA Klaudia 298 XSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:5702:30:27
858KLOREK Anna 298 YSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:5702:30:28
859RACZYŃSKI Robert 113 XChoszczeńska 10M 00:00:0000:02:4802:30:29
860KONIECZNA Paulina 92 XCH10K 00:00:0000:02:4802:30:30
861GRZYB Dorian 658 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:31
862PIŁAT Jarosław 92 YCH10M 00:00:0000:02:4802:30:31
863JANISZEWSKI Sławomir 658 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:32
864KIESIO Przemysław 716 XKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:33
865MARCJONIAK Wojtek 716 YKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:34
866BUCHTA Krzysztof 651 YKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:35
867KUDŁA Jarosław 651 XKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:35
868ŻYWICKI Maciej 146 YTurbaczeM 00:00:0000:01:1202:30:36
869NAWROCKI Marcin 146 XTurbaczeM 00:00:0000:01:1102:30:37
870HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 211 XPotockie żmijeK 00:00:0000:03:0602:30:37
871GODLEWSKI Krzysztof 211 YPotockie żmijeM 00:00:0000:03:0702:30:38
DYMEK Paweł 574 XRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF02:30:39 DNF
873OLĘDZKA Emilia 685 XRembertów Team ETK 00:00:0000:03:2202:30:40
874KUROPATWIŃSKI Tomasz 685 YRembertów Team ETM 00:00:0000:03:2202:30:41
875NOWAKOWSKI Leszek 56 YMisie KoloroweM00:00:0000:03:0402:30:42
876MACHERZYŃSKI Wiesław 56 XMisie KoloroweM 00:00:0000:03:0302:30:43
877KRAKOWIAK Piotr 34 XStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:44
878BRONICKI Bartosz 34 YStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:46
879TRYBULEC Daniel 375 XŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:49
880WITKOWSKI Tomasz 375 YŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:50
881BIAŁECKI Zbyszek 42 XMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:53
882KSIĘŻAK Bartek 42 YMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:53
883KORONKIEWICZ Adam 404 XWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:58
884ADAM Piotr 404 YWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:59
DQKALISZ Karolina 633 XKB WYSZKÓWKDQ00:01:34 DQ02:31:00 DQ
KŁĘBEK Arkadiusz 633 YKB WYSZKÓWMDNF00:01:34 DNF02:31:01 DNF
887RAFAŁ Eliza 155 XUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:2302:31:03
888BRZYSKA Marcelina 155 YUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:2302:31:04
889WALASEK Grzegorz 654 YHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:08
890KRAWCZAK Kamil 654 XHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:09
ZYSIAK Dariusz 625 XTM TeamM DNF00:00:38 DNF02:31:10 DNF
SLOMINSKI Michal 625 YTM TeamMDNF00:00:38 DNF02:31:12 DNF
893LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 548 XZielone PuszczykiK 00:00:0000:01:2502:31:13
894KLIMAS Marcin 548 YZielone PuszczykiM 00:00:0000:01:2602:31:14
895GRZYMSKI Jerzy 78 YSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:15
896WÓJCIK Julian 78 XSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:16
897BANASIK Bartosz 680 YBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:17
898BANASIK Marcin 680 XBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:18
899KALANDYK Aga 183 XKB Ożarów Mazowiecki BiegaK 00:00:0000:02:1302:31:19
900DOMINIAK Michał 183 YKB Ożarów Mazowiecki BiegaM 00:00:0000:02:1302:31:20
901PŁOMIŃSKI Marcin 242 XŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:21
902MACKIEWICZ Roman 242 YŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:21
903OLEKSYK Piotr 534 XŚmigaSięM 00:00:0000:01:4802:31:22
904CIEŚLIK Michał 534 YŚmigaSięM 00:00:0000:01:4902:31:23
905JACH Rafał 588 XStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:02:0002:31:24
906OLBRYCH Tomasz 588 YStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:01:5902:31:24
TYMOSZUK Michał 411 XHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:27 DNF
908HUBICKA Oksana 44 Ywiśta wio...K 00:00:0000:01:2902:31:28
909DZIEMIDOWICZ Witold 44 Xwiśta wio...M 00:00:0000:01:2902:31:29
910URBAN Daniel 705 XSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:31
911WESOŁEK Marek 705 YSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:31
912NOWICKI Marek 331 XSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:33
913SZYMAŃSKI Zbigniew 331 YSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:33
ŻUKIEWICZ Konrad 411 YHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:33 DNF
915OSTAPIŃSKI Wojciech 166 XOSTreSROkiM 00:00:0000:02:1302:31:37
916OSTAPIŃSKA Magda 166 YOSTreSROkiK 00:00:0000:02:1402:31:38
917BOGUSZ Sebastian 472 XPZU SPORT TEAMM 00:00:0000:03:2402:31:43
918KOSIERADZKI Tomasz 291 YKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2402:31:44
919PIEKARZ Radosław 291 XKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2302:31:45
WINNICKI Łukasz 472 YPZU SPORT TEAMM DNF00:03:23 DNF02:31:54 DNF
921OBROŚLAK Jacek 388 YWolf TeamM 00:00:0000:03:1002:32:05
922CIEŚLAK Dominika 388 XWolf TeamK 00:00:0000:03:1002:32:08
923WROTNY Piotr 646 XNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:09
924LIS Sławek 646 YNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:09
MAGALSKI Tomasz 247 YKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:43 DNF02:32:10 DNF
JAMROZIAK Grzegorz 247 XKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:44 DNF02:32:11 DNF
927BAJSAROWICZ Paweł 523 YGarbusyM 00:00:0000:02:1802:32:19
928ROSÓŁ Rafał 645 XKlincz BandaM 00:00:0000:02:2802:32:20
SKRZYPEK Krzysztof 645 YKlincz BandaM DNF00:02:27 DNF02:32:21 DNF
930MICHALSKI Mateusz 115 YTORQM 00:00:0000:01:3702:32:22
931JANIK Krzysztof 115 XTORQM 00:00:0000:01:3702:32:23
932SCHIEWE Andrzej 523 XGarbusyM 00:00:0000:02:1902:32:25
933GARCARZ Monika 429 XSiostry TeamK 00:00:0000:00:3002:32:44
934LASEK Joanna 429 YSiostry TeamK 00:00:0000:00:2902:32:44
BARANSKI Jaroslaw 96 YBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:45 DNF
BARAŃSKI Piotr 96 XBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:46 DNF
937KOZKA Przemysław 209 YNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5402:32:47
938SPYCHAŁA Marek 209 XNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5302:32:48
KAJEWSKI Rafał 699 XMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:48 DNF
OBRZUT Bartosz 699 YMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:49 DNF
KARDACH Kamil 590 XFinisz RymanówM DNF00:00:22 DNF02:32:51 DNF
942KRUKAR Adam 590 YFinisz RymanówM 00:00:0000:00:2202:32:52
943KORDUS Grzegorz 424 XGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:53
944NIEDZIELA Krzysztof 424 YGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:54
945ZABOROWSKI Filip 612 YZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2102:32:59
946WŁOCH Michał 612 XZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2202:32:59
ZAKRZEWSKI Paweł 318 Ydziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:04 DNF
RUDZKI Tomasz 318 Xdziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:06 DNF
949KARPIŃSKI Tomasz 24 XRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3102:33:10
950FUS Maciej 24 YRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3002:33:11
951PRYSTASZ Krzysztof 516 YWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:18
952KUCHAREWICZ Przemysław 516 XWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:19
HORBACZ Hanna 467 XjackoKDNF00:01:22 DNF02:33:21 DNF
ROSA Aleksander 467 YjackoMDNF00:01:22 DNF02:33:22 DNF
955WYRWAŁ Krzysztof 232 Y#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:25
956WYRWAŁ Sebastian 232 X#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:27
957KORZENIOWSKA Anna 482 XŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:0502:33:29
958SZYMELFENIG Gabriela 482 YŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:0502:33:30
LIS Arkadiusz 445 YNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:31 DNF
KIJEWICZ Michał 445 XNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:33 DNF
961WOŹNIAK Marek 397 X#chybanaspopimpałoM 00:00:0000:00:1402:33:34
962TREPKA Agnieszka 397 Y#chybanaspopimpałoK00:00:0000:00:1402:33:34
963KAZIMIERZ Rafał 293 YNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0402:33:37
964MAZGAJ Michał 293 XNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0302:33:38
965CZAPCZYŃSKI Cezary 609 YNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2202:33:40
WOLF Weronika 245 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejKDNF00:01:49 DNF02:33:50 DNF
SIENICKI Piotr 245 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejMDNF00:01:48 DNF02:33:51 DNF
968PAWŁOWSKI Rafał 271 XAlko Team DługosiodłoM 00:00:0000:01:2002:33:52
969GRĄDZIK Rafał 271 YAlko Team DługosiodłoM00:00:0000:01:2102:33:53
970PASZEK Tomasz 694 YLedwo zipia :)M 00:00:0000:02:0202:33:54
971BANDER-PASZEK Katarzyna 694 XLedwo zipia :)K 00:00:0000:02:0102:33:55
PASTERNAK Teodor 37 YTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekMDNF00:00:36 DNF02:33:55 DNF
GÓRSKI Tomasz 37 XTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekM DNF00:00:35 DNF02:33:56 DNF
974KONDRATIUK Renata 374 XZ ŁAPANKIK00:00:0000:01:1402:34:00
975GREOGRCZYK Łukasz 374 YZ ŁAPANKIWARASZAWAM00:00:0000:01:1502:34:00
976DUL Marcin 589 YDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1302:34:01
977NEPELSKI Krzysztof 589 XDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1402:34:02
978WOŁOSZYN Ryszard` 734 XWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1402:34:03
979WOŁOSZYN Czesław 734 YWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1302:34:04
980PASISZ Artur 609 XNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2302:34:05
981BRZEZIŃSKI Mateusz 173 Ysofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3202:34:07
982SOFUŁ Tomasz 173 Xsofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3302:34:08
983SZYMCZAK Mirosław 394 Xobozybiegowe.plM 00:00:0000:01:4102:34:28
984SAWICKI Bartosz 394 Yobozybiegowe.plWARSZAWAM00:00:0000:01:4102:34:30
GUCKI Dariusz 569 YBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:31 DNF
GUCKI Dominik 569 XBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:32 DNF
987KOLAJ Ewelina 477 XTarcho DzikiK 00:00:0000:02:4602:34:45
988MARUSZAK Łukasz 477 YTarcho DzikiM 00:00:0000:02:4602:34:45
989STEC Iwona 168 XDziki teamK 00:00:0000:03:0202:34:46
990ŁYSIAK Katarzyna 168 YDziki teamK 00:00:0000:03:0002:34:47
991MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta 653 XSebMarK 00:00:0000:01:2302:34:48
992SACHARUK Sebastian 653 YSebMarM 00:00:0000:01:2302:34:49
993SANIEWSKI Dariusz 344 XUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUM 00:00:0000:02:1102:34:50
994FRĄCKOWIAK Hanna 344 YUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUK 00:00:0000:02:1102:34:50
995KISIELEWSKI Tomasz 40 YSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:51
996JUREK Radosław 40 XSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:52
997BOTOR Mateusz 503 XBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:53
998BOTOR Szymon 503 YBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:53
999KOŁACZ Piotr 352 XKołatkiM 00:00:0000:02:0702:34:55
1000KOŁACZ Liliana 352 YKołatkiK 00:00:0000:02:0702:34:56
1001MICHALSKA Małgorzata 399 XGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:0102:34:59
1002POLIŃSKA Magdalena 399 YGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:0402:35:00
1003POTYKANOWICZ Aleksandra 659 YPiękna i BestiaK 00:00:0000:03:1802:35:00
ŁĄCZKA Tomasz 659 XPiękna i BestiaM DNF00:03:18 DNF02:35:01 DNF
1005PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 5 YSłynni KenijczycyM 00:00:0000:01:4102:35:10
1006KIEŁBOWICZ Aneta 5 XSłynni KenijczycyK 00:00:0000:01:4002:35:11
1007WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 216 XPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIK 00:00:0000:01:4002:35:15
1008WIDUCH Anna 91 YMoniaGymK 00:00:0000:02:0702:35:16
1009BĄCZYK Adam 91 XMoniaGymM 00:00:0000:02:0602:35:17
1010BOBER Anna 161 XAiMK 00:00:0000:02:2302:35:18
1011PIĘTA Marlena 161 YAiMK 00:00:0000:02:2302:35:18
1012GALASIŃSKI Andrzej 216 YPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIM 00:00:0000:01:4102:35:19
1013BRYŁA Anna 199 XPędzące glutyK 00:00:0000:02:4302:35:20
1014DUDZIAK Grzegorz 199 YPędzące glutyM 00:00:0000:02:4302:35:21
1015HARNIK Michał 118 YZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:23
1016CZECHOWSKI Konrad 118 XZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:24
1017GÓRSKI Emil 193 XHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:25
1018CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 193 YHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:29
1019JĘDRZEJCZYK Agnieszka 158 XSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAK 00:00:0000:01:1002:35:31
1020SZURA Piotr 158 YSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAM 00:00:0000:01:1002:35:32
BĄK Konrad 33 Y2generationM DNF00:02:51 DNF02:35:33 DNF
PACEWICZ Mikołaj 33 X2generationM DNF00:02:52 DNF02:35:33 DNF
1023KAROLCZAK Joanna 309 XAśka i Mario z Tarnowskich GórK 00:00:0000:02:4102:35:34
1024SZYMEROWSKI Łukasz 511 YKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:34
1025SIKORA Mariusz 309 YAśka i Mario z Tarnowskich GórM 00:00:0000:02:4102:35:35
1026CIESZYŃSKI Mariusz 511 XKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:36
PYRĆ Krzysztof 596 XJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:53 DNF
SIEŃCZYK Marcin 596 YJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:55 DNF
1029ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA Marta 484 XRosomak i BorsukK 00:00:0000:02:2402:35:59
1030FABER Marcin 484 YRosomak i BorsukM 00:00:0000:02:2402:35:59
1031IDKOWIAK Krzysztof 712 XSWG RunnersM 00:00:0000:03:2502:36:02
1032SZYMAŃSKI Sławomir 491 XWolsztyński Klub BiegowyM 00:00:0000:03:1202:36:03
1033MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna 491 YWolsztyński Klub BiegowyK 00:00:0000:03:1202:36:04
1034ANDRZEJAK Mikolaj 712 YSWG RunnersM 00:00:0000:03:2602:36:06
BUDZOŃ Bartosz 252 XPMKWMDNF00:00:42 DNF02:36:07 DNF
DYRCZ Dawid 252 YPMKWMDNF00:00:43 DNF02:36:08 DNF
GĄSIEWSKI Paweł 43 X#Trenuj z CyganemM DNF00:01:52 DNF02:36:12 DNF
POKROPIŃSKI Rafał 43 Y#Trenuj z CyganemM DNF00:01:53 DNF02:36:13 DNF
1039HRYŃ Agata 463 YOKOWYGRZMOTUK 00:00:0000:03:0302:36:18
1040DZIEDZINA Tomasz 463 XOKOWYGRZMOTUM 00:00:0000:03:0202:36:19
1041BOGDANOW Andrzej 624 XMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3302:36:21
1042PLUTA Anita 317 YA&MK 00:00:0000:02:4202:36:21
1043WIŚNIEWSKI Wojciech 624 YMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3402:36:22
1044PLUTA Marcin 317 XA&MM 00:00:0000:02:4102:36:24
BADURA Ireneusz 666 YDzikie WężeM DNF00:03:14 DNF02:36:27 DNF
DYMIŃSKI Eryk 666 XDzikie WężeM DNF00:03:13 DNF02:36:28 DNF
1047ŁAGODA Łukasz 427 Yoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:1902:36:44
1048FIJAŁKOWSKI Waldemar 427 Xoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:2002:36:46
1049BZOWSKA Aleksandra 85 YBoski TeamK00:00:0000:00:3202:36:51
1050SWOBODA Jarosław 85 XBoski TeamM 00:00:0000:00:3202:36:52
1051NOWAK Arkadiusz 565 XBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5802:37:01
1052HERNIK Paweł 565 YBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5702:37:01
1053NAWROCKI Przemysław 510 XZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:05
1054TWARDOSZ Witold 510 YZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:07
1055STEGNER Anna 306 XBlack & WhiteK 00:00:0000:02:5002:37:09
1056LENART Iwona 306 YBlack & WhiteK 00:00:0000:02:5102:37:10
1057KWIECIEŃ Krzysztof 508 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2802:37:13
1058SZYMURA Karolina 508 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:2802:37:14
1059SARAMA Arkadiusz 443 XJodri Team IIM 00:00:0000:02:1502:37:15
KARPIŃSKI Robert 422 YSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:20 DNF
TURLEJ Dariusz 422 XSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:22 DNF
KWIATKOWSKI Kajetan 326 YBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:28 DNF
GRANDE Piotr 326 XBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:29 DNF
1064WIERCIOCH Sławomir 443 YJodri Team IIM 00:00:0000:02:1602:37:30
KOTLARCZYK Ireneusz 345 XPoCoMiToM DNF00:02:22 DNF02:37:37 DNF
1066KIELISIAK Małgorzata 194 XHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:1302:37:38
MAZUR Marcin 345 YPoCoMiToM DNF00:02:21 DNF02:37:39 DNF
1068MACIEJAK Anna 194 YHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:1202:37:40
1069PIETRZAK Maciej 628 YChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:41
1070ŚPIEWAK Aleksander 628 XChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:41
1071WOYCZYŃSKA Angelina 405 XLucky LukiK00:00:0000:02:0502:37:43
1072SZAWELSKA Ewa 405 YSpeed Feet' 16/ Lucky LukiK 00:00:0000:02:0602:37:43
1073KORBUT Radosław 287 XBieszczadzkie AniołyM 00:00:0000:03:1902:37:45
1074DĄBROWSKA Katarzyna 287 YBieszczadzkie AniołyK 00:00:0000:03:2002:37:45
RUCKA Elżbieta 492 YNutrend biegaK DNF00:00:45 DNF02:37:49 DNF
WOJCIECHOWSKA Małgorzata 492 XNutrend biegaKDNF00:00:45 DNF02:37:51 DNF
1077TURLEJ Wojciech 687 XSadownicyM 00:00:0000:02:0302:37:53
1078SOBIESKA Katarzyna 687 YSadownicyK 00:00:0000:02:0102:37:53
1079WOJTOWICZ Daniel 200 XD4AM 00:00:0000:03:2402:37:54
1080DYREK Adam 200 YD4AM 00:00:0000:03:2402:37:55
1081STOLARZ Paweł 312 XPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:00
1082STROCZYŃSKI Paweł 312 YPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:01
1083TERLECKI Krzysztof 711 YChełm BiegaM 00:00:0000:03:1702:38:04
1084RORAT Lena 711 XChełm BiegaK 00:00:0000:03:1702:38:05
FIJAŁKOWSKI Wojciech 708 XTrzeba to skończyćM DNF00:01:32 DNF02:38:11 DNF
OBUCHOWICZ Witold 708 YTrzeba to skończyćM DNF00:01:33 DNF02:38:13 DNF
1087NOWOROLNIK Paweł 436 YPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:03:0102:38:15
1088KOZIELEC Tomasz 436 XPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:02:5702:38:18
1089RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 204 YDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:1902:38:19
1090NOWAK Katarzyna 204 XDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:2002:38:20
1091SWOROWSKI Maciej 437 XSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:23
1092ZIELENDA Andrzej 437 YSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:24
1093SMOLIŃSKI Piotr 604 YDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:24
1094GAWRYSZEWSKI Grzegorz 604 XDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:25
GMAJ Daniel 620 YChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:26 DNF
CELEJEWSKI Przemysław 620 XChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:29 DNF
1097SZLOSER Anna 575 XUltramatkiK 00:00:0000:01:1302:38:36
1098MOSTOWSKA Joanna 575 YUltramatkiK 00:00:0000:01:1302:38:38
SIMIŃSKI Zbigniew 45 XDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:39 DNF
KORBA Krzysztof 45 YDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:40 DNF
1101WOJCIECHOWSKI Paweł 684 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5602:38:57
1102JEWUŁA Mariusz 684 YJ U V E R U NM00:00:0000:02:5602:38:57
1103BORYCKI Łukasz 431 XWłóczykijeM 00:00:0000:02:0202:39:00
1104SZCZEŚNIAK Robert 431 YWłóczykijeM 00:00:0000:02:0302:39:01
1105ROMANÓW Przemysław 593 YP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3402:39:06
1106OLSZEWSKI Rafał 593 XP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3502:39:07
1107WÓJCIK Grzegorz 615 YNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:08
1108WIŚNIEWSKI Mateusz 615 XNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:09
1109KRÓL Aneta 15 YWódka i zakąskaK 00:00:0000:03:2402:39:20
1110ORZECHOWSKI Daniel 15 XWódka i zakąskaM 00:00:0000:03:2402:39:21
1111PYZEL Agnieszka 258 XAGAMONK00:00:0000:02:4902:39:27
DQKUCHARSKI Piotr 347 YSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDQ00:02:42 DQ02:39:27 DQ
SIÓDMIAK Cezary 347 XSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDNF00:02:42 DNF02:39:28 DNF
1114MADZIARSKA Monika 258 YAGAMONK 00:00:0000:02:4902:39:29
1115JARZĄB Marcin 202 YMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:32
1116WĘGRZYN Marcin 202 XMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:32
1117GRABOWSKA Joanna 595 XSPC/ Dwumaraton KujawskiK 00:00:0000:01:4102:39:35
1118NĘDZUSIAK Dariusz 595 YSPC/ Dwumaraton KujawskiM 00:00:0000:01:4202:39:37
1119KUŁAKOWSKA Monika 141 YW pogoni za duchemK 00:00:0000:02:3402:39:47
1120KUŁAKOWSKI Grzegorz 141 XW pogoni za duchemM 00:00:0000:02:3502:39:48
1121GRZEJDA Marcin 84 XBlue Light TeamM 00:00:0000:00:4902:39:51
1122ZIONTECKA Małgorzata 84 YBlue Light TeamK 00:00:0000:00:4902:39:53
SZULC Sebastian 253 XDynamic DuoMDNF00:02:32 DNF02:39:53 DNF
1124BICKA Anna 457 XSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:3202:39:55
KŁOPOTOWSKI Marcin 253 YDynamic DuoMDNF00:02:33 DNF02:39:55 DNF
1126NAWROT Waldek 182 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5502:39:56
1127WUJDA Magdalena 182 YJ U V E R U NK 00:00:0000:02:5602:39:56
1128MŁODECKA Sylwia 457 YSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:3302:39:57
1129JAZ Małgorzata 29 YMaWo TeamK 00:00:0000:03:1502:40:02
1130ZADĘCKI Piotr 421 YZadkiM 00:00:0000:03:1902:40:04
1131ZADĘCKA Ewa 421 XZadkiK 00:00:0000:03:1402:40:04
1132MARCINIAK Wojciech 29 XMaWo TeamM 00:00:0000:03:1502:40:05
1133ŻYTKOWSKI Adam 676 XSPC 4M 00:00:0000:03:0502:40:06
1134LIPIŃSKI Krzysztof 676 YSPC 4M 00:00:0000:03:0402:40:07
1135HOFMAŃSKI Rafał 277 XHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:11
1136KASPRZAK Maciej 277 YHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:12
NOWAK Adrian 359 XW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:09 DNF02:40:19 DNF
ZAJĄCZKOWSKI Michał 359 YW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:08 DNF02:40:20 DNF
1139NĄCKIEWICZ Justyna 264 YLoczek i FasolekK00:00:0000:01:0402:40:30
1140KROSNOWSKI Bartosz 264 XLoczek i FasolekM 00:00:0000:01:0402:40:31
1141SZATKOWSKA Monika 127 YBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:1602:40:32
1142BUDA Marzena 127 XBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:1502:40:33
1143SZYSZKA Artur 468 XDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:34
1144PASZKOWIAK Adam 468 YDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:35
1145RĄCZKA Rafał 272 X:-)M 00:00:0000:02:4202:40:36
1146SKRUDLIK Wojciech 272 Y:-)M 00:00:0000:02:4202:40:36
1147KACIUPA Agnieszka 167 Ybiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:0802:40:42
1148WOJDAŁOWICZ Ewa 167 Xbiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:0802:40:43
1149PODSIADŁY Krzysztof 267 XVege H/CM 00:00:0000:03:1602:40:54
1150CZERWIEC Artur 267 YVege H/CM 00:00:0000:03:1502:40:55
1151RAICHERT Joanna 316 YPsyHoleK 00:00:0000:02:1202:41:11
1152JAGIEŁŁO Dominik 316 XPsyHoleM 00:00:0000:02:1202:41:12
1153KWAŚNICKI Wojciech 60 XWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:18
1154SKORUPA Tomasz 60 YWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:19
1155WOJCIESZEK Joanna 13 YDżouana y MarcyśK 00:00:0000:01:2102:41:22
1156KURIATA Marcin 13 XDżouana y MarcyśM 00:00:0000:01:2202:41:23
1157ŁOJKO Michał Esteban 8 XRajtarowianka DrzonkówM 00:00:0000:03:0202:41:24
1158ROMANÓW-ŁOJKO Marta 8 YRajtarowianka DrzonkówK 00:00:0000:03:0402:41:24
MIKUŚKIEWICZ Piotr 152 YNiedźwiedź i PiotrekMDNF00:02:20 DNF02:41:25 DNF
KĘTRZYŃSKI Ryszard 152 XNiedźwiedź i PiotrekM DNF00:02:21 DNF02:41:27 DNF
1161BARTNIK Michał 297 YMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:29
1162ZIELIŃSKI Radosław 297 XMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:31
1163SOLICH Patryk 205 YNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:37
1164WILIMSKI Tomasz 205 XNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:37
1165FLIS Piotr 58 YHORUS TEAMM 00:00:0000:01:1802:41:38
1166WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 58 XHORUS TEAMK00:00:0000:01:1702:41:38
GOŹDZIEWSKA Larysa 661 YGlarino teamK DNF00:03:05 DNF02:41:41 DNF
GESEK Norbert 661 XGlarino teamM DNF00:03:04 DNF02:41:42 DNF
1169WIADERNA Nina 250 XN&SK 00:00:0000:02:3602:42:00
1170ZARZYCKA Sylwia 250 YN&SK 00:00:0000:02:3602:42:01
1171LUBOWIECKA Katarzyna 607 YKatarzynyK 00:00:0000:01:1602:42:06
1172GODAWA Katarzyna 607 XKatarzynyK 00:00:0000:01:1602:42:07
1173SZCZEPAŃSKA Edyta 733 XTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:2602:42:08
1174WALKOWIAK Iwona 733 YTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:2502:42:09
1175ŻUKIEWICZ Piotr 547 YMalinowe KretyM 00:00:0000:03:2102:42:10
1176DROZD Aleksandra 280 XHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:5902:42:10
1177ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz 547 XMalinowe KretyM00:00:0000:03:2102:42:11
1178PLISZCZYŃSKA Justyna 280 YHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:5902:42:12
1179JAWORSKI Bartłomiej 190 XSPC 33M 00:00:0000:03:1102:42:13
1180GAUDEN Piotr 190 YSPC 33M 00:00:0000:03:0802:42:14
1181RYBAŁTOWSKI Mirosław 67 YSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM 00:00:0000:01:3702:42:15
ALEKSANDROWICZ Łukasz 67 XSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM DNF00:01:38 DNF02:42:16 DNF
1183PAUL Violetta 130 YKoko Paulo i do przoduK 00:00:0000:01:4802:42:17
1184KUROWSKI Michał 130 XKoko Paulo i do przoduM 00:00:0000:01:4802:42:19
WAŻNY Andrzej 128 XTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:23 DNF
1186MĘCZYKOWSKI Ireneusz 611 XgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:24
1187SZURKOWSKI Michał 611 YgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:25
1188BRYSZEWSKA Marta 691 XZgierzołakiK 00:00:0000:03:1802:42:36
1189WITCZAK Romuald 691 YZgierzołakiM 00:00:0000:03:1902:42:36
BULWAN Radosław 128 YTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:38 DNF
1191PANCZENKO Kamil 462 YNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:40
1192NOWOMIEJSKI Marcin 462 XNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:40
MICUN Medard 497 XMKMM DNF00:02:04 DNF02:42:46 DNF
MICUN Katarzyna 497 YMKMK DNF00:02:04 DNF02:42:47 DNF
1195STRONIKOWSKI Kamil 556 Xteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:48
1196PIETRAKOWSKI Grzegorz 556 Yteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:48
1197BASIŃSKI Hubert 217 YWakacje TeamM 00:00:0000:02:4102:42:50
1198SROKA Łukasz 217 XWakacje TeamM 00:00:0000:02:4002:42:51
1199MRÓZ Justyna 524 XJuKrisK 00:00:0000:03:2102:42:51
1200RAWSKI Krzysztof 524 YJuKrisM 00:00:0000:03:2102:42:52
1201MODZELEWSKA Karolina 341 YSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:1102:43:02
1202WŁODARCZYK Teresa 341 XSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:1202:43:03
1203ŁUKASZEK Artur 134 XLukaszek.TeamM 00:00:0000:02:3702:43:16
1204ŁUKASZEK Iwona 134 YLukaszek.TeamK 00:00:0000:02:3702:43:16
1205MALESA Radosław 525 YBudowlaniM 00:00:0000:02:3702:43:19
1206CISZYŃSKI Marek 702 YJakub i MarekM 00:00:0000:03:2302:43:19
1207TALMA Paweł 525 XBudowlaniM 00:00:0000:02:3802:43:21
CZESNOWICKI Jakub 702 XJakub i MarekM DNF00:03:23 DNF02:43:24 DNF
1209SZUMLAK Krzysztof 395 YŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:25
1210ŚLEZIAK Tomek 395 XŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:28
1211TRZECIAK Przemysław 695 XPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:29
1212BALCERZAK Tomasz 695 YPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:30
1213MICHALAK Wojciech 618 YTeam KTWM 00:00:0000:02:3502:43:32
1214KONIECZNY Tomasz 618 XTeam KTWM 00:00:0000:02:3702:43:33
SZYMAŃSKI Mariusz 459 XMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:34 DNF
KUPIEC Dariusz 459 YMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:37 DNF
1217CZEPIEC Agata 106 YBold & BeautifulK 00:00:0000:03:0202:43:38
GAJOS Daniel 106 XBold & BeautifulM DNF00:03:03 DNF02:43:39 DNF
1219PRZYKŁOTA Ewa 227 XNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:5302:43:48
1220KOGUT Joanna 227 YNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:5302:43:49
1221JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 584 XRunning SlothsK 00:00:0000:02:5102:43:51
1222ŻAK Oliwia 584 YRunning SlothsK 00:00:0000:02:5202:43:51
1223GŁOMBIK Krzysztof 507 YNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3002:43:58
1224TKACZ Przemysław 507 XNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3102:43:59
1225BIAŁY Sebastian 72 YDrużyna LeosiaM00:00:0000:03:2702:44:18
BAŁAGA Marcin 72 XDrużyna LeosiaMDNF00:03:27 DNF02:44:19 DNF
ŁUBIS Michał 715 XChude grubasyM DNF00:02:28 DNF02:44:31 DNF
SIESS Małgorzata 715 YChude grubasyK DNF00:02:29 DNF02:44:33 DNF
PŁOMIN Marcin 438 XNight Runners GliwiceM DNF00:01:44 DNF02:44:34 DNF
1230KAŁWIŃSKI Bartosz 410 YPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:38
PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 438 YNight Runners GliwiceK DNF00:01:45 DNF02:44:39 DNF
1232KAŁWIŃSKI Ryszard 410 XPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:40
1233WĘCŁAWIAK Joanna 51 XMARJOK 00:00:0000:02:2002:44:42
1234GADOMSKI Marcin 51 YMARJOM 00:00:0000:02:2002:44:42
LUBOCH Agnieszka 338 YTeam DobeermanK DNF00:02:17 DNF02:44:46 DNF
LUBOCH Krzysztof 338 XTeam DobeermanM DNF00:02:17 DNF02:44:47 DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 723 XSkyRunner TeamM DNF00:02:37 DNF02:44:51 DNF
JASTRZĘBSKI Artur 723 YSkyRunner TeamM DNF00:02:38 DNF02:44:52 DNF
1239PLUTA Sebastian 274 XDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0702:44:53
1240MACIĄG Andrzej 274 YDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0802:44:56
PRYCIŃSKA Wiesława 220 YCafe Szkolna 16KDNF00:03:14 DNF02:44:58 DNF
PRYCIŃSKI Krzysztof 220 XCafe Szkolna 16MDNF00:03:13 DNF02:45:00 DNF
1243KRAJEWSKI Przemysław 566 YLECZO TEAMM 00:00:0000:02:3002:45:05
1244TURCZYŃSKA Monika 566 XLECZO TEAMK 00:00:0000:02:3002:45:06
1245LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 254 XRabbitsK 00:00:0000:00:4402:45:13
1246KRÓLIKOWSKI Igor 254 YRabbitsM 00:00:0000:00:4602:45:14
1247SUCH Arkadiusz 240 XŚlimakiM 00:00:0000:03:2502:45:15
1248ŚLEMP Bernadetta 240 YŚlimakiK 00:00:0000:03:2502:45:15
CHYLIŃSKA Agnieszka 663 YLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF02:45:20 DNF
MICHALAK Katarzyna 663 XLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF02:45:21 DNF
1251KOZŁOWSKI Bartłomiej 315 XKozibaryM 00:00:0000:02:3402:45:29
1252KOZŁOWSKA Agnieszka 315 YKozibaryK 00:00:0000:02:3502:45:30
JANCEWICZ Diana 137 YVege RunnersK DNF00:02:24 DNF02:45:31 DNF
BORKOWSKI Krzysztof 137 XVege RunnersM DNF00:02:25 DNF02:45:34 DNF
KANIEWSKI Michał 337 XA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:39 DNF
DASZCZYŃSKI Adam 337 YA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:40 DNF
1257RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2 YspcK 00:00:0000:03:0002:46:06
1258DOBRZYŃSKA Małgorzata 2 XspcK 00:00:0000:02:5902:46:11
CERANEK Piotr 396 YSKAUCIM DNF00:02:37 DNF02:46:21 DNF
NIEDZIAŁKOWSKI Jan 396 XSKAUCIM DNF00:02:36 DNF02:46:22 DNF
ADAMOWSKI Jacek 238 XZa plecami teamM DNF00:02:36 DNF02:46:41 DNF
DOMARADZKA Ewa 238 YZa plecami teamK DNF00:02:35 DNF02:46:45 DNF
1263PRENDECKA Sylwia 154 XStrong Familiy TeamK 00:00:0000:01:4702:46:55
1264PRENDECKI Rafał 154 YStrong Familiy TeamM 00:00:0000:01:4802:46:57
1265PÓŁTORAK Katarzyna 426 YPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:2102:47:03
1266BRZEZOWSKA Beata 426 XPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:2002:47:04
1267KIJOWSKA Aldona 288 YSisterK 00:00:0000:02:4102:47:10
1268BRZOZOWSKA Katarzyna 288 XSisterK 00:00:0000:02:4002:47:12
BŁASIŃSKA Żaneta 268 YSPC 2KDNF00:03:02 DNF02:47:14 DNF
1270BĄK Andrzej 268 XSPC 2M 00:00:0000:03:0302:47:16
MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta 195 XKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF02:47:54 DNF
PODLASKA Izabela 195 YKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF02:47:54 DNF
MARCINKIEWICZ Marta 495 XSzaleniK DNF00:02:49 DNF02:48:00 DNF
PRIGAN Grzegorz 495 YSzaleniM DNF00:02:48 DNF02:48:01 DNF
1275STRZĘBOSZEWSKI Piotr 585 XKJEM 00:00:0000:01:1302:48:09
1276KOT Tomasz 585 YKJEM 00:00:0000:01:1302:48:10
1277BIELSKI Adam 142 XElite Training WarszawaM 00:00:0000:02:2902:48:15
1278MARZEC Agnieszka 142 YElite Training WarszawaK 00:00:0000:02:2902:48:16
1279PALKA Zbigniew 541 XATOMÓWKIM 00:00:0000:02:0802:48:26
1280NENKO Barbara 541 YATOMÓWKIK 00:00:0000:02:0902:48:27
KUPCZAK Grzegorz 66 YKamikadzeM DNF00:02:54 DNF02:48:35 DNF
ZAREMBA Marek 66 XKamikadzeM DNF00:02:55 DNF02:48:37 DNF
SNARSKA Katarzyna 333 XDziewczyny Nie Widzą PrzeszkódKDNF00:00:28 DNF02:48:47 DNF
CHACIŃSKI Marcin 150 XDzikie Grubasy SzM DNF00:03:21 DNF02:48:55 DNF
WASĄŻNIK Marcin 150 YDzikie Grubasy SzM DNF00:03:19 DNF02:48:56 DNF
PORĘBSKA Dorota 576 YCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF02:48:59 DNF
MAZUREK Monika 576 XCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF02:48:59 DNF
1288JARZYŃSKI Janusz 55 YPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:19
1289GŁUCHOWSKI Przemysław 55 XPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:19
1290SUDAKOWSKI Tomasz 597 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:20
1291BATOREK Bogdan 597 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:24
1292BIELAWA Piotr 570 XKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:29
1293BROWARCZYK Zdzisław 570 YKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:33
ANTOSZ Monika 364 XJAK NIE TERAZ TO KIEDYKDNF00:02:14 DNF02:49:35 DNF
GUMUŁA Aneta 364 YJAK NIE TERAZ TO KIEDYK DNF00:02:15 DNF02:49:36 DNF
MNISZKO Urszula 486 XMARKOWI BIEGACZEK DNF00:02:51 DNF02:49:54 DNF
PIELAK Marcin 486 YMARKOWI BIEGACZEM DNF00:02:51 DNF02:49:56 DNF
NORKOWSKA Aleksandra 361 YLalunieK DNF00:02:02 DNF02:50:07 DNF
KALBARCZYK Beata 361 XLalunieK DNF00:02:02 DNF02:50:11 DNF
RUPIK Piotr 370 XwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:15 DNF
MAJKA Dariusz 370 YwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:16 DNF
1302SOKOŁOWSKA Adriana 528 XBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:1602:50:18
1303WYKA Angelika 528 YBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:1502:50:18
1304SOKOŁOWSKI Krzysztof 449 XBiałostocka Sekta BiegaczyM 00:00:0000:02:4902:50:25
1305FRYBES Agnieszka 449 YBiałostocka Sekta BiegaczyK 00:00:0000:02:4902:50:29
1306GEMZIK Agata 235 XJeżolemuryK 00:00:0000:02:4902:50:30
1307GEMZIK Jacek 235 YJeżolemuryM 00:00:0000:02:4902:50:30
GÓRECKA Barbara 581 XBarcelona teamK DNF00:01:00 DNF02:50:40 DNF
SANCHEZ ZAMBRANA Jorge 581 YBarcelona teamM DNF00:01:01 DNF02:50:45 DNF
MISZCZYK Marcin 174 YRonche QcykiMDNF00:01:56 DNF02:50:51 DNF
KWAŚNIEWSKI Andrzej 174 XRonche QcykiMDNF00:01:55 DNF02:50:51 DNF
1312WARKOCZ Marcin 572 XKILL BILLM 00:00:0000:02:4002:50:53
1313HOWANIEC-SIWEK Anna 572 YKILL BILLK 00:00:0000:02:4002:50:53
1314WASYLISZYN Bernadetta 230 XBB TeamK 00:00:0000:02:4402:50:55
1315BARTOSZEK Krzysztof 230 YBB TeamM 00:00:0000:02:4402:50:55
1316JEDLIŃSKI Bartosz 197 XRazem mamy 139 kgM 00:00:0000:02:2502:50:57
1317JEDLIŃSKA Izabela 197 YRazem mamy 139 kgK 00:00:0000:02:2502:50:58
ZASKURSKI Marcin 527 YLewa Jego 2M DNF00:03:18 DNF02:51:16 DNF
SKALSKI Grzegorz 527 XLewa Jego 2M DNF00:03:20 DNF02:51:18 DNF
WRÓBLEWSKA Anna 664 YCzerwone twarzeK DNF00:03:28 DNF02:51:31 DNF
KOŚCIUK Dorota 664 XCzerwone twarzeKDNF00:03:29 DNF02:51:35 DNF
ANDRZEJEWSKA Dorota 500 XTelma i LuisaK DNF00:01:43 DNF02:51:42 DNF
ZAJĄC PYRZEWSKA Magdalena 500 YTelma i LuisaKDNF00:01:43 DNF02:51:48 DNF
KUBCZAK-KOSICKA Anna 283 Yspc 3K DNF00:03:05 DNF02:51:50 DNF
MOCZADŁO Maria 283 Xspc 3K DNF00:03:06 DNF02:51:55 DNF
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 68 XSpartanie DzieciomK DNF00:01:36 DNF02:52:13 DNF
PIETRULIŃSKI Mateusz 68 YSpartanie DzieciomM DNF00:01:36 DNF02:52:14 DNF
DUMERACKI Daniel 185 XWPRunningM DNF00:02:55 DNF02:52:16 DNF
1329KIESZEK Sebastian 185 YWPRunningM 00:00:0000:02:5502:52:18
JANIK Tomasz 372 XKasia i Ska (Orange Polska)M DNF00:02:04 DNF02:53:04 DNF
KUBIAK Piotr 634 YStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:05 DNF
JANIK Katarzyna 372 YKasia i Ska (Orange Polska)K DNF00:02:04 DNF02:53:08 DNF
MICHALAK Miłosz 634 XStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:09 DNF
1334NASTAROWICZ Tomasz 212 YDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:09
1335PRZYBYLSKI Łukasz 212 XDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:11
DQIWASZKO Paweł 46 YPasja Chrzanka Running TeamMDQ00:02:56 DQ02:54:35 DQ
GAŁUS Angelika 81 XNFZ LublinK DNF00:03:11 DNF02:55:17 DNF
LISTOPAD Dariusz 81 YNFZ LublinM DNF00:03:12 DNF02:55:19 DNF
GĄSIOROWSKA Dorota 236 XŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF02:55:40 DNF
SZULC Joanna 236 YŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF02:55:44 DNF
ŁUŻYŃSKA Katarzyna 340 XLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF02:56:01 DNF
ZAJĄC Daria 340 YLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF02:56:09 DNF
MELIŃSKI Marek 46 XPasja Chrzanka Running TeamMDNF00:02:56 DNF02:56:58 DNF
PYRĆ Katarzyna 714 YŚlepa FuriaK DNF00:03:07 DNF03:00:42 DNF
PIGOŃ Katarzyna 714 XŚlepa FuriaKDNF00:03:08 DNF03:00:43 DNF
LITWINEK Marek 718 YPolitechnika LubelskaMDNF00:03:06 DNF03:01:19 DNF
KACEJKO Piotr 718 XPolitechnika LubelskaM DNF00:03:06 DNF03:01:22 DNF
STASZEWSKI Pawel 555 XFC ZYRAFAM DNF00:02:54 DNF03:02:07 DNF
STASZEWSKA Edyta 555 YFC ZYRAFAK DNF00:02:53 DNF03:02:12 DNF
UBYCH Marcin 144 XEpoka Nordica ŁódźM DNF00:02:31 DNF03:04:22 DNF
BŁOCH Beata 144 YEpoka Nordica ŁódźK DNF00:02:32 DNF03:04:27 DNF
MAREK Ewa 679 YCzekoladożercyKDNF00:02:37 DNF03:15:46 DNF
MAŁKIEWICZ Dariusz 679 XCzekoladożercyMDNF00:02:36 DNF03:15:47 DNF
1354TYSZKA Dariusz 131 XTyszka & SadkowskiM 00:00:00
1355GOŚCIŃSKI Sławomir 257 XDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:25
1356STACHURSKI Daniel 553 YEmeryci i renciściM 00:00:00
WÓJCIK Robert 294 XSuper LudzieMDNF00:02:53 DNF DNF
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 294 YSuper LudzieKDNF00:02:52 DNF DNF
GOLBA Łukasz 574 YRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF DNF
Znaleziono 1359 wynik(ów)