BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki dla 32.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startuStart_All
0.1km
P1_Zebrak
16.7km
P2_Cisna
32.1km
      
1UZNAŃSKI Piotr 623 XEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:0402:46:47
2DOMBROWSKI Maciej 623 YEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:0302:46:48
3GAWLIK Sławek 95 XBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0601:33:2502:54:13
4SZUMLIŃSKI Piotr 95 YBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0701:33:2402:54:14
5KASZUBA Michał 496 YSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:2302:54:22
6KNOBLOCH Szymon 496 XSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:2202:54:22
7OLEKSIEWICZ Maurycy 644 Xtrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:2602:55:28
8STAWSKI Michał 644 Ytrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:2702:55:28
9KUNERT Kamil 59 YFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:0903:03:16
Niesklasyfikowani
PROBST Wojtek 83 Yinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:07 DNF03:03:16 DNF
11KASZYCA Paweł 59 XFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:1003:03:17
BIELAWA Rafal 83 Xinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:08 DNF03:03:17 DNF
13PERYKASZA Paweł 425 XMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:3103:16:37
13RUTKA Marek 425 YMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:3203:16:37
15NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:2903:17:13
16TOMKIEWICZ Bartłomiej 450 YKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:2803:17:13
17SADOWSKI Jakub 567 XSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:5203:19:31
18PANEK Michał 567 YSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:5103:19:32
19WINIARSKA Katarzyna 54 YPKB - PTC PRZEMYŚLK 00:00:0000:00:0801:45:4103:19:36
20KOSTERKIEWICZ Marcin 54 XPKB - PTC PRZEMYŚLM 00:00:0000:00:0701:45:4203:19:36
21KWIATKOWSKI Michael 126 XCisowianka TeamM 00:00:0000:00:2001:47:5003:20:57
22SOLIŃSKA Katarzyna 126 YCisowianka TeamK00:00:0000:00:2001:47:5003:20:57
23SNARSKI Bogdan 368 XALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:2703:21:31
24TRUSZKOWSKI Damian 368 YALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:2903:21:31
25KĘPOWICZ Marcin 583 XLubelakyM00:00:0000:00:2101:46:2803:22:19
25MAZUREK Robert 583 YLubelakyM00:00:0000:00:1901:46:2703:22:20
27UGOREK Jarosław 521 XTeam KopećM00:00:0000:00:1301:45:3803:22:52
27SZOPA Marek 521 YTeam KopećM00:00:0000:00:1201:45:3603:22:53
29BUŁANOW Leszek 485 YOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:2603:23:29
30SZCZOTKA Paweł 485 XOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:4903:23:33
31GROT Tomasz 380 XPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:1003:23:44
32MUSIAŁ Paweł 380 YPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:1903:23:46
33KOWALIK Andrzej 736 XM00:00:0000:00:1001:46:1203:24:26
34ZBOŻNIAK Łukasz 736 YM00:00:0000:00:1001:46:1503:24:28
35PERKOWSKI Piotr 536 XMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2601:52:1203:26:52
36ŁĘŻNIAK Aleksander 536 YMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2701:52:1203:26:52
DQSKÓRA Tomek 617 XSkórzec BiegaMDQ00:00:30 DQ01:51:01 DQ03:27:14 DQ
KUŹMA Krzysztof 617 YSkórzec BiegaMDNF00:00:30 DNF01:51:01 DNF03:27:15 DNF
39LEGĘZA Patryk 686 YMexicanaM 00:00:0000:00:1701:46:5503:27:59
40JADACH Michał 686 XMexicanaM 00:00:0000:00:1601:46:5303:27:59
41MOSKALIK Tomasz 276 YGorący PotokM00:00:0000:00:1901:51:0603:28:06
41JASIURKOWSKI Paweł 276 XGorący PotokM 00:00:0000:00:1901:51:0703:28:07
43RYKAŁA Wojciech 542 XDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5701:48:1903:28:25
44PÓŁTORAK Sylwester 542 YDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5801:48:1703:28:25
GŁODOWSKA Kamila 454 YSzalony i ZwariowałaKDNF00:00:40 DNF01:50:20 DNF03:28:35 DNF
46PYTLOS Marcin 543 XMonia TeamM 00:00:0000:00:1501:51:2103:28:36
GRZELAK Adrian 454 XSzalony i ZwariowałaMDNF00:00:40 DNF01:50:22 DNF03:28:36 DNF
48MOSIOŁEK Monika 543 YMonia TeamK 00:00:0000:00:1501:51:2003:28:37
49MAGDZIARCZYK Roman 737 XRK ALTLETICS POWERADE TEAMWAŁBRZYCHM00:00:0000:00:4201:49:3403:31:01
50KORZENIOWSKI Robert 737 YRK ALTLETICS POWERADE TEAMWARSZAWAM00:00:0000:00:4301:49:3603:31:01
JAROSZEWSKI Marek 114 X4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:33 DNF03:31:27 DNF
SIKORSKI Piotr 114 Y4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:38 DNF03:31:27 DNF
53DYDIO Piotr 533 Y2DPM 00:00:0000:00:1501:52:3403:31:41
54POLNY Daniel 533 X2DPM 00:00:0000:00:1501:52:3503:31:41
55PIECHOTA Krzysztof 605 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:0901:50:0803:32:22
56FLORCZAK Sebastian 605 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:1001:50:0603:32:23
57LESZCZYŃSKI Andrzej 402 XBody ClubM 00:00:0000:00:4701:54:0103:32:24
58JANDZIS Wiesław 402 YBody ClubM 00:00:0000:00:4801:54:0203:32:25
59PALUCH Tobiasz 324 XKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:5303:32:32
60BIEŃ Przemysław 324 YKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:5203:32:32
61KOŁODZIEJCZYK Kamil 69 XPÓŁNOC-POŁUDNIEM 00:00:0000:00:4801:52:5103:33:11
62MALINOWSKA Anna 69 YPÓŁNOC-POŁUDNIEK 00:00:0000:00:4701:52:5203:33:11
63MUCKUS Filip 339 YKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3301:51:0303:34:34
64STEFAŃSKI Krystian 339 XKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3401:50:5103:34:34
65KORPAL Agnieszka 735 XPoco LocoPOZNAŃK00:00:0000:00:2301:54:3803:34:53
66WŁODARKIEWICZ Dominik 735 YPoco LocoM00:00:0000:00:2401:54:3903:34:54
67SZMERKA Mariusz 673 XPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:4703:35:09
68TRZCINKA Michał 673 YPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:4503:35:09
69MADEJCZYK Marek 416 XJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:0803:36:52
70KAŁUŻA Jerzy 416 YJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:1003:36:52
71GAWRON Janusz 239 XBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4001:55:2803:36:53
72BERGAŃSKI Michał 239 YBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4101:55:2703:36:53
73CYRKLER Łukasz 362 XLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:5703:38:10
74DYREK Michał 362 YLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:5803:38:10
DQBROL Dominika 296 YEndurance TeamKDQ00:00:11 DQ01:50:54 DQ03:38:10 DQ
76KLARECKI Adrian 391 XWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1101:50:3303:38:24
77KRÓL Maciej 391 YWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1001:50:3003:38:24
78SZOSTEK Michał 563 XMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:25
79WYROBA Waldemar 563 YMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:26
80GRYSZKO Artur 629 YA&AM 00:00:0000:01:0401:55:5403:38:35
81TAUZ Andrzej 629 XA&AM 00:00:0000:01:0401:55:5603:38:36
82SZCZEPAŃSKI Adam 290 XWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:1703:38:51
83ĆWIKLEWSKI Łukasz 290 YWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:1603:38:51
84GAJDA Sebastian 616 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2001:59:1003:39:59
85WIECZOREK Tomasz 616 YWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2101:59:1003:40:00
86TUR Marcin 660 YBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1801:54:0803:40:20
87ROWIŃSKI Michał 660 XBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1901:54:0703:40:20
88BUGA Piotr 479 XSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:4703:41:29
89GAJEWSKI Michał 479 YSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:4803:41:29
90PIĘDEL Michał 573 YDream MORT!M 00:00:0000:01:0501:57:2803:41:31
91BUDNICKI Rafał 573 XDream MORT!M 00:00:0000:01:0601:57:3103:41:33
92GARDZIEL Jerzy 693 YTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:4103:41:40
93ZYCH Zbigniew 693 XTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:4103:41:41
94CHMIELEWSKI Dominik 514 XTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4901:58:4803:41:48
95SIEPRACKI Robert 514 YTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4801:58:4703:41:48
BROL Piotr 296 XEndurance TeamMDNF00:00:11 DNF01:50:56 DNF03:41:51 DNF
97MAŁEK Andrzej 109 XAAM 00:00:0000:00:1901:53:5703:42:02
98PRZYJEMSKI Artur 109 YAAM 00:00:0000:00:1901:53:5603:42:02
99ZAWADZKI Piotr 132 YRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:12
100BRZEZIŃSKI Andrzej 132 XRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:13
MORAWA Mateusz 535 YLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:47 DNF03:42:41 DNF
AUGUSTYŃSKI Sylwester 535 XLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:44 DNF03:42:42 DNF
103SUJAK Mirosław 330 Ybędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:4903:42:44
104MILEWSKI Mateusz 330 Xbędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:4803:42:47
105GRZESICA Paweł 414 YLędziny team!M 00:00:0000:00:5701:56:1503:42:48
106LIS Paweł 414 XLędziny team!M 00:00:0000:00:5601:56:1403:42:54
107SAMEREK Dariusz 546 XPierniki z ToruniaM 00:00:0000:00:2001:59:2503:45:22
108LEWANDOWSKA Marlena 546 YPierniki z ToruniaK 00:00:0000:00:2101:59:2503:45:22
109LANGE Beata 64 YOTK RzeźnikK 00:00:0000:01:3202:01:3103:45:23
110BRZENCZEK Michał 64 XOTK RzeźnikM 00:00:0000:01:3302:01:3203:45:23
111BAROSZ Natalia Paulina 592 XSprintem do UltraK 00:00:0000:00:1901:56:3003:45:28
112SCHRAMM Rafał 592 YSprintem do UltraM 00:00:0000:00:1901:56:3103:45:28
BRZANA Maciej 442 XNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:18 DNF02:00:31 DNF03:45:30 DNF
BARUD Piotr 442 YNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:19 DNF02:00:30 DNF03:45:30 DNF
115BUJAK Kamil 559 YCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:2002:02:4003:46:36
116BUJAK Paweł 559 XCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:1902:02:4803:46:38
117BIENIAK Krzysztof 192 XMort !!!M 00:00:0000:00:3501:57:2603:47:01
118ARAŹNY Zbigniew 192 YMort !!!M 00:00:0000:00:3601:57:2703:47:01
119PACHLA Jacek 568 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:07
120TRĄBCZYŃSKI Michał 568 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:08
121JANECKA Artur 321 XBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1101:58:3503:47:19
122BOCZKIEWICZ Tomasz 321 YBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1201:58:3503:47:19
123MIKLER Arkadiusz 249 XRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2301:57:0003:47:26
124SZMYT Maciej 249 YRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2201:57:0303:47:27
125SZYMCZAK Łukasz 160 YSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:3403:47:38
126LOMBARSKI Łukasz 160 XSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:3303:47:38
127JÓŹWIAK Michał 678 YR2GM 00:00:0000:00:1301:56:1903:47:47
128GRUPA Marcin 678 XR2GM 00:00:0000:00:1401:56:2203:47:48
129LIPIŃSKI Krzysztof 343 XRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:2103:48:11
130ŻYTOWIECKI Maciej 343 YRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:2203:48:11
131KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 248 Xm&rK 00:00:0000:00:2001:59:0203:48:12
132PODLEŚ Robert 248 Ym&rM 00:00:0000:00:2001:59:0803:48:15
133SALETRA Grzegorz 529 YGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:1001:55:0303:49:02
133SOBORSKI Krzysztof 529 XGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:0901:55:0503:49:02
135KRZESINSKI Dariusz 30 XCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:2403:50:28
136DE INES Łukasz 30 YCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:2303:50:28
137STYKOWSKI Sławomir 435 XMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:2503:50:30
138PÓŁTORAK Krzysztof 435 YMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:2303:50:35
SWOBODA Marek 441 XP....ne KomandosyM DNF00:00:46 DNF02:01:23 DNF03:50:46 DNF
IGNASIAK Joanna 441 YP....ne KomandosyK DNF00:00:46 DNF02:01:25 DNF03:50:56 DNF
141DUDEK Mirosław 129 XWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5402:03:0503:51:27
142MAZUREK Piotr 129 YWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5302:03:0703:51:27
143DEJAS Tomasz 475 XRaciokiM 00:00:0000:01:0202:00:0103:51:32
144KOSTKA Sebastian 475 YRaciokiM 00:00:0000:01:0201:59:5603:51:33
KAJAK Mirosław 627 XTruchtacz.plMDNF00:00:39 DNF02:03:49 DNF03:51:51 DNF
SZYSZKA Sebastian 627 YTruchtacz.plM DNF00:00:40 DNF02:03:47 DNF03:51:51 DNF
147KOBIERSKI Piotr 157 XPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:4103:52:08
148MIĘKUS Hubert 157 YPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:4003:52:08
149MROZEK Krzysztof 608 Xwcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:0403:53:03
150STEMPKOWICZ Jacek 608 Ywcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:0503:53:03
151KRUPA Grzegorz 123 YANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:4103:53:21
152PRUS Marek 123 XANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:4203:53:28
153ŻURAWSKI Sławomir 420 XDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2402:06:2003:54:31
154DOLCZEWSKI Dariusz 420 YDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2502:06:2003:54:32
DWORNICKI Tomasz 100 XRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDNF00:01:23 DNF02:05:01 DNF03:54:46 DNF
DQWĘGRZYK Grzegorz 100 YRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDQ00:01:24 DQ02:05:00 DQ03:54:46 DQ
157RUTA Przemysław 635 XDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:4103:54:48
158FAJKS Marcin 635 YDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:4003:54:48
159KOMISARCZYK Anna 11 YWieczorne Bieganie w SzczecinieK 00:00:0000:00:5702:08:4103:54:55
160JARMOLIŃSKI Piotr 11 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:00:5702:08:4003:54:56
161REJ Mirosław 206 XM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2502:04:4903:55:03
162LONC Tomasz 206 YM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2802:04:5003:55:04
163ŻYWCZAK Artur 638 YKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:0603:55:09
164ZAWADZKI Mariusz 638 XKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:0703:55:10
165BORCZYŃSKI Michał 390 XTeam Doris KrakówM 00:00:0000:00:1002:01:0403:55:12
166CIACIURA Magdalena 390 YTeam Doris KrakówK 00:00:0000:00:1002:01:0003:55:12
ZAWIŚLAK Kazimierz 278 YDzikie DzikiM DNF00:00:17 DNF01:57:24 DNF03:55:46 DNF
WOJDA Dariusz 278 XDzikie DzikiM DNF00:00:15 DNF01:57:22 DNF03:55:46 DNF
169SZYBIAK Waldemar 586 YAgona W&MM 00:00:0000:01:0102:04:2703:55:47
DQ KONIECZNY Mariusz 619 YAgona W&MMDQ00:00:26 DQ01:53:29 DQ03:55:47 DQ
171KONOPIŃSKI Tomasz 314 XNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:5803:56:00
172GORGOL Tomasz 314 YNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:5903:56:00
173KUCZYŃSKI Rafał 518 XPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:1503:56:01
174STACHURA Damian 518 YPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:1403:56:01
175ROTTER Daniel 643 YD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:0903:56:25
176KWAŚNIEWSKI Mariusz 667 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5702:09:2303:56:27
177KWAŚNIEWSKI Rafał 667 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5602:09:2203:56:28
178WOWK Robert 643 XD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:0803:56:30
179DYBOL Dawid 602 XPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:2003:56:34
180KRELL Marcin 602 YPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:2103:56:34
181JUSZCZYK Łukasz 261 XNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:2703:56:40
182SROKA Artur 261 YNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:2803:56:41
183SZOTOWICZ Sebastian 246 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:3002:04:1203:56:42
184MARCINKOWSKA Eliza 246 YSZWLA StargardK 00:00:0000:00:3002:04:1503:56:42
185WOJCIECHOWSKI Andrzej 513 XMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:1103:56:51
186MAŁEK Piotr 513 YMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:1003:56:51
187KRYM Katarzyna 270 XPer ardua ad astraK 00:00:0000:00:3602:08:2303:57:13
188MAZURKIEWICZ Jerzy 270 YPer ardua ad astraM 00:00:0000:00:3602:08:2403:57:13
189SALACHNA - NOWAK Magdalena 721 XBiegam z ABSK 00:00:0000:01:0702:03:3403:57:31
190PAJĄK Andrzej 721 YBiegam z ABSM 00:00:0000:01:0802:03:3503:57:32
191KRECZMANSKI Robert 553 XEmeryci i renciściM00:00:0000:00:1201:58:4503:58:03
192SZARAPANOWSKI Damian 369 XSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:0303:58:07
193SZARAPANOWSKI Marcin 369 YSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:0203:58:07
DQMIKOWSKI Artur 251 XSpartanie dzieciom AlnorMDQ00:00:25 DQ02:07:32 DQ03:58:11 DQ
WOJCIECHOWSKI Michał 251 YSpartanie dzieciom AlnorMDNF00:00:25 DNF02:07:34 DNF03:58:15 DNF
196POMORSKI Marcin 512 XKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:0203:58:18
197SZMAGAJ Marcin 512 YKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:0303:58:18
198KAJA Gracjan 94 XBydgościeM 00:00:0000:00:2801:56:5303:58:20
199GOŚCIŃSKI Sławomir 257 XDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2503:58:21
200MAŚLANKA Piotr 94 YBydgościeM 00:00:0000:00:2701:56:5903:58:21
201KRZYSZŁOWSKI Rafał 257 YDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2302:04:5303:58:22
202SOŁOWIEJ Łukasz 181 XMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:4103:58:31
203PAWŁOWSKI Jacek 323 XKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3102:01:3103:58:33
204SZWEDEK Krzysztof 323 YKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3002:01:3003:58:34
205BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 471 YBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:2003:59:03
206GOTFRYD Adam 471 XBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:1903:59:05
207KREMPA Mateusz 221 Y#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:3203:59:09
208KŁOPOCKI Jan 221 X#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:3303:59:10
209ANDRES Kamil 351 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:0903:59:19
210LEWANDOWSKI Maciej 483 X#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3702:03:3303:59:20
211ŚLANDA Maciej 351 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:0803:59:20
212GRABOWSKI Wojciech 483 Y#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3802:03:3403:59:21
213CHYLEWSKI Paweł 301 XGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0602:08:3103:59:28
214GRONEK Grzegorz 301 YGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0702:08:2903:59:29
215PASTERZ Piotr 26 XBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2602:07:3003:59:30
216PELA Dariusz 19 XSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:4002:06:2103:59:30
217BOROWSKI Tomasz 19 YSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:3902:06:2203:59:30
218RUSZNICA Tomasz 26 YBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2702:07:3103:59:30
219SZEWC Bogdan 501 XHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:2803:59:37
220PIĄTEK Rafał 501 YHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:2703:59:37
221KUŁAK Piotr 656 XZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5302:06:3603:59:50
222GROSFELD Karol 656 YZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5602:06:4003:59:51
223WRZESIEŃ Wojciech 131 YTyszka & SadkowskiM 00:00:0000:00:1501:59:4503:59:53
224SZARAWARA Łukasz 32 XBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:5503:59:55
225WASIAK Michał 32 YBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:5703:59:56
226NIEMCZYK Magdalena 38 XMagda i KubaK 00:00:0001:57:3003:59:57
227PLOCH Jakub 38 YMagda i KubaM 00:00:0000:00:1701:57:3003:59:57
MIERZLIKIN Natalia 133 XAmebyK DNF00:00:21 DNF01:51:12 DNF03:59:57 DNF
RODZOCH Daniel 133 YAmebyM DNF00:00:21 DNF01:51:14 DNF03:59:58 DNF
230ŚWIĄTKOWSKI Dawid 647 XValidatorM 00:00:0000:03:1702:09:0704:00:05
231DE SANTA Jacopo 647 YValidatorM 00:00:0000:03:1802:09:0704:00:05
232ZEDELSKI Michał 346 XSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3302:06:1804:00:09
233OZIMKIEWICZ Radosław 346 YSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3402:06:1804:00:09
234EPA Karolina 720 XPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamK 00:00:0000:01:0002:10:3504:00:10
235WĘGIEL Marcin 720 YPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamM 00:00:0000:01:0002:10:3604:00:11
236KAPAON Łazarz 365 XCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:0204:00:17
237LEWICKI Michał 365 YCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:0304:00:18
238TRACZ Jacek 614 YNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:21
239MIŚ Zbigniew 614 XNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:21
240JARUZEL Ewa 398 YREJK 00:00:0000:00:3402:04:4204:00:25
241JARUZEL Robert 398 XREJM 00:00:0000:00:3402:04:4304:00:26
242WŁOCH Kamil 381 XSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:2304:00:28
243MUSIOŁ Michał 381 YSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:2204:00:28
244PAŚKO Paweł 668 YDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:29
245DYDUCH Maciej 668 XDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:29
246WINIAREK Leszek 6 X#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:5404:00:35
247DENEKA Ryszard 6 Y#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:5304:00:35
OPUCHLIK Tomasz 403 XAktywnaPszczyna.plM DNF00:00:11 DNF02:02:29 DNF04:00:36 DNF
JANUSZ Tomasz 403 YAktywnaPszczyna.plMDNF00:00:11 DNF02:02:24 DNF04:00:36 DNF
250DROZD Sławmomir 135 YActiv on i onaM00:00:0000:01:3102:11:3604:01:08
251BOJAN Gabriela 135 XActiv on i onaK 00:00:0000:01:3002:11:3604:01:08
252KUZIOŁA Krzysztof 476 YCSRG1M 00:00:0000:00:5202:01:2004:01:37
253SYDORYK Artur 476 XCSRG1M 00:00:0000:00:5402:01:2104:01:39
254WODZIEŃ Andrzej 554 XHardcorowe MuchomorkiM 00:00:0000:02:2202:06:5304:01:45
255KOMISARZ Tomasz 554 YHardcorowe MuchomorkiM00:00:0000:02:2102:06:5304:01:45
256CYTACKI Dawid 709 YRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:2704:01:46
257BRYGIER Jacek 709 XRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:2804:01:51
258ZMORZYŃSKI Jakub 25 YPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:0504:02:04
259PAJDOSZ Rafał 25 XPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:0604:02:05
260KOSTKA Janusz 111 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2502:09:0404:02:07
261JÓZEFCZYK Tomasz 111 YPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2602:09:0804:02:07
262ARDELLI Ewa 191 YBIEGAJ Z PIORUNEMK 00:00:0000:00:1702:06:3204:02:13
263OBARA Michał 222 XSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1202:08:3904:02:13
264SALWA Krzysztof 222 YSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1102:08:3904:02:14
265ARDELLI Antoni 191 XBIEGAJ Z PIORUNEMM 00:00:0000:00:1702:06:3104:02:14
266KUPIJAJ Marcin 319 XSocios GórnikM 00:00:0000:01:3002:08:4804:02:35
JACHYM Arkadiusz 319 YSocios GórnikM DNF00:01:31 DNF02:08:50 DNF04:02:35 DNF
268RATOWSKI Marek 10 YDo końcaM 00:00:0000:00:2202:07:0504:02:50
269RECZEK Sebastian 10 XDo końcaM 00:00:0000:00:2302:07:0504:02:51
270RZEPKA Remigiusz 504 XŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4702:06:1304:03:17
271PAŚNIK Paweł 504 YŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4602:06:1304:03:17
272SZYNAWA Marcin 138 XRosomak teamM 00:00:0000:01:5802:11:3304:03:25
273DANIŁOWICZ Adam 138 YRosomak teamM00:00:0000:01:5902:11:3304:03:25
274BOGACKI Andrzej 186 XTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:1304:03:27
275KOZIŃSKI Marek 180 YRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:5004:03:27
276RUBIN Andrzej 186 YTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:1404:03:28
277SEICHTER Adam 180 XRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:5104:03:38
278OGRODOWCZYK Rafał 444 YŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:4504:03:40
279KOMAN Tomasz 444 XŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:4604:03:41
280PROCHWICZ Michał 181 YMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:4104:03:45
281BINARSCH Dagmara 640 XDragonK 00:00:0000:01:0302:06:4504:04:28
282STANKOWSKA Justyna 640 YDragonK 00:00:0000:01:0402:07:2504:04:28
283RYCHTER Marcin 80 XThe RychtersM 00:00:0000:01:1802:07:0204:04:33
284RYCHTER Karol 80 YThe RychtersM 00:00:0000:01:1902:07:0104:04:33
285WIERNASZ Grzegorz 649 XVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4202:08:4504:04:37
286MAZUR Sebastian 649 YVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4302:08:4304:04:37
287MATYSIAK Marcin 125 XGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5802:10:1604:04:48
288RECŁAW Arkadiusz 125 YGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5902:10:1404:04:49
289KRUPA Sławomir 433 YPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:0404:04:58
290WYKA Błażej 433 XPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:0504:04:58
291STANIEWSKI Grzegorz 281 XKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:5304:05:01
292KAŹMIERCZAK Krzysztof 281 YKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:5404:05:01
293NOWAK Miroslaw 117 XNowakiM 00:00:0000:00:0902:07:0804:05:09
294PAPRZYCKI Rafał 413 XPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:4604:05:09
295ROSA Jarosław 413 YPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:4704:05:09
296NOWAK Anna 117 YNowakiK 00:00:0000:00:0902:07:0904:05:11
297WARĘCKA Kasia 562 YK&KK 00:00:0000:01:4502:11:4104:05:11
298STODOLNY Krzysztof 562 XK&KM 00:00:0000:01:4502:11:4204:05:11
299WIRA Mirosław 49 YGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1002:07:5104:05:12
300KRAUZE Tomasz 49 XGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1102:07:5304:05:12
301PRZEBINDA Anna 285 XAll for body TEAMK 00:00:0000:00:1502:11:2304:05:13
302MAKUCH Szymon 285 YAll for body TEAMM 00:00:0000:00:1502:11:2404:05:14
303KOCIK Marcin 376 XFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:17
304PRUTA Rafał 376 YFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:17
305PRZEŹDZIECKA Katarzyna 14 XSmashing pĄpkinsK 00:00:0000:00:5902:11:3004:05:37
306CHOIŃSKI Paweł 14 YSmashing pĄpkinsM 00:00:0000:00:5902:11:3004:05:37
307KUCHARSKI Paweł 156 XPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5602:09:0004:05:39
308ZAWADZKI Łukasz 156 YPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5502:08:5904:05:39
309GRAMZA Katarzyna 577 XDracarysK 00:00:0000:00:4602:09:2704:05:40
310ŁYSIAK Sylwia 577 YDracarysK 00:00:0000:00:4602:09:3004:05:40
KAMIŃSKI Mariusz 606 XReal Madrid CFMDNF00:00:37 DNF02:10:25 DNF04:05:53 DNF
DQPRZETAKIEWICZ Elżbieta 606 YReal Madrid CFKDQ00:00:37 DQ02:10:26 DQ04:05:54 DQ
313ZIEMSKI Bartosz 61 YWylew majonezu do mózguM 00:00:0000:03:1302:15:1104:06:20
314STEMPEK Łukasz 61 XWylew majonezu do mózguM00:00:0000:03:1302:15:1204:06:21
315KŁOSIŃSKI Rafał 269 XStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:1204:06:35
316WICZUK Michał 269 YStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:1404:06:36
317STĘŻYCKI Mariusz 726 XŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:1704:06:40
318SZUKAŁA Damian 726 YŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:1504:06:40
319ŁOJEWSKI Michał 90 XSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:45
320STREIT Dawid 90 YSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:46
321WYROBA Wojciech 460 XHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:5002:12:0504:06:52
322GAWIN Krzysztof 460 YHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:4902:12:0604:06:54
323GAWLIK Marcin 172 XMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:1704:06:56
324SCHWITALLA Adrian 172 YMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:1604:06:56
325MUSZYŃSKI Filip 731 YBurza RogiROGIM00:00:0000:00:3802:05:1204:06:57
326PIETRUCHA Piotr 731 XBurza RogiM00:00:0000:00:3802:05:1204:06:57
327SERAFIN Robert 299 XMJP DrukM 00:00:0000:00:2902:11:4004:07:14
328POTERSKI Mateusz 299 YMJP DrukM 00:00:0000:00:2802:11:4004:07:14
329CZERWIECKI Marcin 329 XM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5802:20:2204:07:20
330KRZESZOWSKI Marcin 329 YM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5902:20:2204:07:20
331GUZIUK Rafał 303 XEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:4204:07:23
332CYNIAK Marek 303 YEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:4304:07:23
333BOGUSZ Dominik 631 XBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:4704:07:35
334MADEJ Mateusz 631 YBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:4604:07:38
335BARTNIAK Kamil 448 YBońki TeamM 00:00:0000:00:5902:05:4904:07:53
336BARTNIAK Daria 448 XBońki TeamK 00:00:0000:01:0002:05:5004:07:54
337BARYŁA Piotr 582 YRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:5804:08:00
338KOZAK Robert 582 XRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:5704:08:01
339WYSMOLIŃSKI Piotr 455 YRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:0204:08:12
340WYSMOLIŃSKI Rafał 455 XRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:0104:08:13
341ZIELIŃSKI Karol 580 YToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:14
342BOCHENEK Paweł 580 XToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:15
343SOBOCIŃSKI Marcin 725 XZG RUNM 00:00:0000:00:2802:14:4104:08:20
344GŁOWACKI Artur 725 YZG RUNM 00:00:0000:00:2702:14:4004:08:20
BUŁA Robert 22 YRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:17 DNF04:08:29 DNF
CHRAPKIEWICZ Michał 22 XRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:16 DNF04:08:29 DNF
347KOZŁOWSKI Rafał 432 XGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:4204:08:31
348ŚWIERCZEK Grzegorz 432 YGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:4104:08:31
349BIEGAJŁO Krystian 387 XMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:2704:08:33
350DAGIEL Grzegorz 387 YMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:2804:08:36
DQKOŁACKA Martyna 706 YAptiv Running TeamKDQ00:01:58 DQ02:20:38 DQ04:08:48 DQ
GUZIK Łukasz 706 XAptiv Running TeamMDNF00:01:57 DNF02:20:40 DNF04:08:49 DNF
353WÓJCIK Dariusz 517 XSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:2204:08:52
354TALAGA Robert 342 YMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:0004:08:53
355TALAGA Tomasz 342 XMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:0704:08:54
356SURMA Maciej 517 YSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:2304:08:58
OPAŁEK Łukasz 201 XKRWAWE SUTYM DNF00:01:42 DNF02:11:21 DNF04:08:59 DNF
PIETRUSZKA Maciej 201 YKRWAWE SUTYM DNF00:01:43 DNF02:11:22 DNF04:09:00 DNF
359CZADO Waldemar 560 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2702:08:3904:09:11
360DĘBICKI Zdzisław 560 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2802:08:3804:09:11
361PIERZCHALSKA Julia 213 YPiękny i BestiaK 00:00:0000:00:1302:11:0004:09:46
362SIEMASZKO Wojciech 213 XPiękny i BestiaM 00:00:0000:00:1302:11:0004:09:47
363KRÓL Michał 279 YKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:2104:10:08
364MYŚLIŃSKI Marcin 279 XKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:2204:10:09
365JĘDRYCHA Bożena 70 YCFO RUNNING TEAMK 00:00:0000:00:5302:11:3204:10:13
366JĘDRYCHA Michał 70 XCFO RUNNING TEAMM 00:00:0000:00:5202:11:3104:10:14
367KRUŻOŁEK Monika 336 XTurboptysieK 00:00:0000:03:1602:22:0804:10:24
368WYRODEK Jakub 336 YTurboptysieM 00:00:0000:03:1502:22:0704:10:24
369KAMERDUŁA Łukasz 231 XTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:38
370GAUDYN Hubert 231 YTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:39
371RÓŻAŃSKI Paweł 652 YTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1702:12:4304:10:45
372SZALEWICZ Damian 652 XTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1802:12:4604:10:46
373RAJKOWSKI Przemysław 704 YFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5502:12:4104:10:47
374BEŁDOWSKI Sławomir 704 XFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5602:12:4204:10:48
375SZYMAJDA Adam 539 XKciuki w górę!M 00:00:0000:01:1902:11:1404:10:56
376BAJSON Grzegorz 539 YKciuki w górę!M 00:00:0000:01:2002:11:1304:10:56
377 334 Y 00:00:0000:00:4202:08:1604:11:00
378BEŚKA Sławomir 334 XRYBNIKM00:00:0000:00:4202:08:1704:11:01
379CIEŚLA Elżbieta 409 XBiegające MałżeństwoK 00:00:0000:00:2502:10:2004:11:02
380CIEŚLA Jarosław 409 YBiegające MałżeństwoM 00:00:0000:00:2502:06:0704:11:02
381MYSZK Łukasz 169 YKumple SebanaM 00:00:0000:01:4902:11:4604:11:14
382SOBIERAJ Grzegorz 169 XKumple SebanaM 00:00:0000:01:4802:11:4604:11:14
383ADAMIK Łukasz 683 XNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:1004:11:32
384JAŚLAR Dawid 683 YNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:0904:11:32
385PACHOŃSKI Marcin 478 XCSRG 2M 00:00:0000:00:2702:06:1004:11:37
386GÓRKA Krzysztof 478 YCSRG 2M 00:00:0000:00:2602:06:0904:11:37
387GURGUL Sebastian 124 XAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:1504:11:45
388GURGUL Mateusz 124 YAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:1404:11:45
389MUCHA Adam 300 YSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:46
390KUROWSKI Kuba 300 XSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:47
391PROKOPIUK Robert 470 YPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4202:15:3704:11:49
392KUPTEL Robert 470 XPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4302:15:3504:11:49
393ENGLERT Grzegorz 348 XNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5402:12:3904:12:08
394GLONEK Marcin 348 YNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5502:12:3704:12:09
395KAPUSTA Tomasz 275 XGończe psyM 00:00:0000:01:0702:07:1004:12:26
396RZYHA Hubert 275 YGończe psyM 00:00:0000:01:0802:07:1304:12:27
397BRZOZOWSKI Jarek 392 XPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM 00:00:0000:00:3101:48:1404:12:34
398WIEŁA Mariusz 392 YPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM00:00:0000:00:3201:48:1504:12:34
399JAZ Krzysztof 657 XKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:4604:12:45
400ŁĘTOWSKI Mariusz 657 YKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:4404:12:45
401KACZMAREK Tomasz 7 XGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2002:20:1904:12:46
402NIEPSUJ Łuksz 7 YGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2102:20:1904:12:47
403MACHUCKI Adrian 407 Y21 BSPM 00:00:0000:00:3702:15:1404:12:52
404WIKARSKI Krzysztof 407 X21 BSPM 00:00:0000:00:3802:15:1304:12:53
405DUDA Marcin 648 YOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:4704:13:01
406KĘPA Szymon 648 XOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:4804:13:02
407NORBERT Michał 417 XBBMM 00:00:0000:00:4402:12:1104:13:06
408PIEKAJ Łukasz 417 YBBMM 00:00:0000:00:4402:12:1204:13:06
409PASTUŁA Łukasz 151 YPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4202:18:0904:13:12
410DZIEDZIC Witold 151 XPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4102:18:0804:13:14
411SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 179 XTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:2302:13:3504:13:29
412BYDOŃ Agnieszka 179 YTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:2302:13:3604:13:29
413MAGIERA Grzegorz 373 XM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0802:08:1804:13:30
414UŻAROWSKI Remigiusz 373 YM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0602:08:1804:13:30
DQGUT Przemysław 233 YGinger BarbariansMDQ00:01:39 DQ02:17:37 DQ04:13:39 DQ
DQBANASIEWICZ Paweł 233 XGinger BarbariansMDQ00:01:38 DQ02:17:38 DQ04:13:40 DQ
417PIECHOTA Daniel 170 YTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1902:11:2504:14:01
418HETMANOWSKI Jędrzej 170 XTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1802:11:2404:14:01
419DUCKI Piotr 452 YBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM00:00:0000:00:4002:11:4404:14:03
420MESJASZ Marek 452 XBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM 00:00:0000:00:4102:11:4504:14:03
421HABA Konrad 540 XKZBM 00:00:0000:00:4902:12:3104:14:04
422MAŃKOWSKI Leszek 540 YKZBM 00:00:0000:00:4902:12:3304:14:05
423PIWOWARCZYK Dariusz 681 XBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:4504:14:12
424FRANCKOWSKA Marta 630 XWkurw_Team (Rebel Runners)K 00:00:0000:01:3302:17:5004:14:14
425HRYCAJ Mariusz 630 YWkurw_Team (Rebel Runners)M 00:00:0000:01:3402:17:5104:14:14
426SMUŻYŃSKI Robert 681 YBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:4704:14:15
427BĄK Adam 561 XScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:3504:14:21
428MAJ Grzegorz 561 YScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:3604:14:22
429PONIEWIERSKI Marek 732 YM00:00:0000:01:5202:20:2004:14:23
430KURS Kamil 732 XSGO GdańskGDAŃSKM00:00:0000:01:5102:20:2104:14:23
431TRETIAK Mateusz 675 XDorwidM 00:00:0000:01:1702:18:1804:14:24
432HAMRYSZCZAK Dawid 675 YDorwidM 00:00:0000:01:1802:18:1904:14:25
433BARTKOWSKA Joanna 226 XKM UMKK00:00:0000:01:0102:18:1704:14:38
434MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 226 YKM UMKK 00:00:0000:01:0202:18:1604:14:38
435WEGNERSKI Wojciech 493 YReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2302:08:1204:14:50
436SOBCZAK Tomasz 493 XReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2002:08:1104:14:50
437DOBROSIELSKI Rafał 237 YRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:4104:15:00
438CHORABIK Armand 237 XRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:4204:15:02
439DUDEK Mariola 428 XRunning Obsession TeamK 00:00:0000:00:3502:15:4004:15:14
440PAŁKOWSKI Jakub 428 YRunning Obsession TeamM 00:00:0000:00:3502:15:3904:15:14
441SCHABOWSKI Marcin 219 YRogaty SchabM00:00:0000:02:2202:22:3804:15:20
442ROGOWSKI Krzysztof 219 XRogaty SchabM 00:00:0000:02:2102:22:3804:15:20
443WALESIAK Wojciech 522 Y.M 00:00:0000:01:2902:07:3504:15:24
444GRYNFELDER Rafał 522 X.M 00:00:0000:01:2802:07:3504:15:25
445MINIUR Jacek 153 XCK TEAMM 00:00:0000:01:1602:13:4204:15:29
446KOBIEC Elżbieta 153 YCK TEAMK 00:00:0000:01:1702:13:4204:15:29
447LEWANDOWSKI Łukasz 159 XBiegowaRodzinaM 00:00:0000:01:5602:17:3304:15:56
448KICIŃSKA Zuzanna 159 YBiegowaRodzinaK 00:00:0000:01:5702:17:3204:15:56
449JEREMICZ Marcin 494 YZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:16:5904:16:03
450BUSZ Jacek 494 XZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:17:2204:16:08
BUŁKA Piotr 12 XGorszy Sort PomidorówkiMDNF00:01:21 DNF02:12:34 DNF04:16:29 DNF
JAKUBASZEK Monika 12 YGorszy Sort PomidorówkiKDNF00:01:21 DNF02:12:35 DNF04:16:30 DNF
453RUDOL Sebastian 558 XProNaturaM00:00:0000:02:0602:19:2104:16:47
454GAWRYSIAK Mariusz 558 YProNaturaM 00:00:0000:02:0602:19:2204:16:47
455RACZYŃSKI Bogusz 360 XTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:2404:16:51
456TONDYS Piotr 360 YTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:2504:16:51
457KUTNIK Mirosław 259 XPrzelatkiM 00:00:0000:00:5102:18:1504:16:53
458ŁAJTAR Krzysztof 259 YPrzelatkiM 00:00:0000:00:5202:18:1504:16:53
DQWOSZCZAK Zbigniew 526 YSKB GranitMDQ00:01:52 DQ02:15:45 DQ04:16:57 DQ
BOTTCHER Andrzej 526 XSKB GranitMDNF00:01:52 DNF02:15:48 DNF04:16:59 DNF
461BUDASZ Andrzej 65 YPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5802:16:2904:17:04
462ZYŚKO Tomek 65 XPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5902:16:2804:17:05
463BASĄG Marek 626 XGinger PowerM00:00:0000:01:5602:22:1504:17:28
464KOŁODZIEJSKI Kamil 626 YGinger PowerM 00:00:0000:01:5602:22:1604:17:28
465NEUBAUER Grzegorz 519 XPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3502:13:3704:18:31
466THRUN Radosław 519 YPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3702:13:3804:18:31
467IDZIKOWSKI Piotr 386 XPIM 00:00:0000:00:2002:11:5504:18:39
468JALOWSKI Andrzej 386 YPIM 00:00:0000:00:2002:11:5304:18:39
469MAJCHROWSKI Jacek 263 XCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:0304:18:45
470GÓRAJ Janusz 263 YCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:0404:18:45
ZIEMBA Przemysław 430 XGURU teamM DNF00:01:29 DNF02:16:59 DNF04:19:14 DNF
KULPA Paweł 430 YGURU teamM DNF00:01:30 DNF02:17:02 DNF04:19:14 DNF
473RUTKOWSKI Michał 458 YAtak lewej łydyM00:00:0000:01:3002:19:2304:19:27
474KUSZELA Mateusz 458 XAtak lewej łydyM 00:00:0000:01:2902:19:2404:19:29
475KUŹMICZ Wojciech 243 YCoolM 00:00:0000:00:4702:08:3404:19:32
476PACIA Sebastian 243 XCoolM 00:00:0000:00:4802:08:3404:19:34
STAWSKI Dariusz 600 XBartosz i DariuszMDNF00:01:46 DNF02:16:54 DNF04:19:40 DNF
DQKORBELA Bartosz 600 YBartosz i DariuszMDQ00:01:47 DQ02:16:58 DQ04:19:40 DQ
479SITAK Adam 692 XCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:3804:19:50
480SITAK Marcin 692 YCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:3904:19:50
WIDŁAK Krzysztof 184 YPrzekraczając GraniceM DNF00:00:14 DNF02:13:05 DNF04:20:03 DNF
LASEK Jakub 184 XPrzekraczając GraniceM DNF00:00:15 DNF02:13:04 DNF04:20:03 DNF
483OCHOTA Rafał 4 XStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:4104:20:04
484MARKIEWICZ Agnieszka 218 XProRunning PromotionK 00:00:0000:00:1702:05:4204:20:04
485ZARZYCKI Tomasz 218 YProRunning PromotionM 00:00:0000:00:1702:05:4304:20:04
486KRAKOWIAK Łukasz 4 YStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:4204:20:04
487ŁAMPIKA Kinga 292 XŚwieżaki atakująK 00:00:0000:00:3502:20:5804:20:27
488BALWIERCZAK Piotr 292 YŚwieżaki atakująM 00:00:0000:00:3402:20:5904:20:27
489SZCZYGIELSKI Radosław 502 YBrygada RRM 00:00:0000:00:5502:18:0204:20:39
490ERKIERT Radosław 502 XBrygada RRM 00:00:0000:00:5602:18:0304:20:39
491NOWAK Jarosław 379 YSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:4404:20:50
492PODLASZEWSKI Jacek 379 XSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:4304:20:51
493DUKATA Grzegorz 16 Xdo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:0504:20:52
494PIASNY Paweł 16 Ydo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:0604:20:53
495KIEWISZ Adam 724 XSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3302:20:1304:21:00
496RZESZÓTKO Marzena 87 YCoca-Cola TeamK 00:00:0000:00:2102:18:4604:21:03
497WITKOWSKI Mariusz 724 YSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3202:20:1504:21:03
498RZESZÓTKO Leszek 87 XCoca-Cola TeamM 00:00:0000:00:2102:18:4704:21:04
499KONDZIOŁA Krzysztof 136 XPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4702:21:0904:21:13
500WOŹNIAK Michał 136 YPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4802:21:0804:21:13
501MUSIAŁKIEWICZ Jan 466 XHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:18
502PRAŁAT Bartosz 466 YHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:18
503MRÓZ Jacek 241 YBartmot TeamM 00:00:0000:01:1102:17:4804:21:25
504NAPORA Paweł 241 XBartmot TeamM 00:00:0000:01:1002:17:4904:21:25
505KOWALEWSKI Krzysztof 189 XSole SandczaM 00:00:0000:01:0202:11:0704:21:27
506PACHLA Adam 189 YSole SandczaM 00:00:0000:01:0102:11:1004:21:29
507IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 162 YZabiegani timK 00:00:0000:01:4602:20:1504:21:44
508WOJNAROWCZ Tomasz 162 XZabiegani timM 00:00:0000:01:4602:20:1604:21:45
509MĘKAL Radosław 255 YWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2902:19:0004:21:46
510KARGOL Marcin 255 XWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2802:19:0204:21:46
511KOPACZ Dariusz 601 XSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:2004:21:47
512SUDOMIR Przemysław 601 YSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:1904:21:48
513SADOWSKI Jarosław 99 XT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3602:23:0104:21:49
514GARDYZA Jacek 99 YT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3702:23:0304:21:50
KRZOSEK Joanna 304 YNie spoczniemy nim dojdziemyKDNF00:00:12 DNF02:14:11 DNF04:21:51 DNF
DQPONIEWOZIK Ireneusz 304 XNie spoczniemy nim dojdziemyMDQ00:00:12 DQ02:14:12 DQ04:21:51 DQ
517CHUDYBA Michał 696 XGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3202:21:5504:22:18
518STRZELECKI Jacek 696 YGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3102:21:4404:22:19
519MILKOWSKA Justyna 120 XOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKK00:00:0000:01:0202:15:0104:22:57
520MILKOWSKI Rafał 120 YOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKM00:00:0000:01:0302:15:0304:22:58
521OSIKOWSKA Monika 320 YRzeźnicy kilometrówK 00:00:0000:00:4402:13:2204:23:00
522SUCHODOLSKI Konrad 320 XRzeźnicy kilometrówM 00:00:0000:00:4302:13:2104:23:01
523GRELA Kinga 701 XCosta Kliny TeamK 00:00:0000:01:0202:25:1704:23:13
524APOSTOŁ Paweł 701 YCosta Kliny TeamM 00:00:0000:01:0302:25:1704:23:13
WALENDA Arkadiusz 451 XVege Ultra RunnersMDNF00:00:25 DNF02:14:16 DNF04:23:24 DNF
MAJEWSKA Kinga 451 YVege Ultra RunnersKDNF00:00:25 DNF02:14:15 DNF04:23:24 DNF
527ANDRZEJEWSKA Magdalena 262 XRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:3502:18:1304:23:36
528MAŁECKA Anna 234 XMałe cyckiK 00:00:0000:00:2902:23:5404:23:37
529MAŁECKI Tomasz 234 YMałe cyckiM 00:00:0000:00:2902:23:5504:23:37
530SEJBUK Emilia 262 YRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:3402:18:1404:23:39
531SIDOR Radosław 112 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2702:18:0804:24:03
532KULIGA Sławomir 112 YPosmakuj Run TeamM00:00:0000:01:2702:18:1104:24:04
533BOROWSKI Roman 707 YGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:2004:24:13
534BĄK Marcin 707 XGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:1904:24:13
535WILK Marcin 328 XNizinne LeszczeM 00:00:0000:01:5502:20:1104:24:14
536DRWIĘGA Beata 328 YNizinne LeszczeK 00:00:0000:01:5502:20:1204:24:14
537CIAK Damian 121 YzdechlakiM 00:00:0000:02:1802:25:2204:24:15
538JARZEMBOWSKI Tomasz 244 YWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:1002:21:3404:24:15
539STANIO Arkadiusz 53 XAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:0804:24:15
540SOBCZAK Mikołaj 244 XWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:0902:21:3404:24:15
541KAWALEC Bernard 53 YAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:0904:24:16
542TYSZKA Radosław 121 XzdechlakiM 00:00:0000:02:1702:25:2304:24:16
543BEDNARZ Krzysztof 505 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2702:25:5804:24:17
544ZAJĄC Katarzyna 505 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:2702:25:5904:24:17
545JAŚNIEWICZ Wojciech 256 XPTASIE MLECZKOM 00:00:0000:02:1202:19:1404:24:18
546BIAŁAS Aldona 256 YPTASIE MLECZKOK 00:00:0000:02:1202:19:1504:24:18
547PALLACH Lech 578 Ybiegamyrazem.plM 00:00:0000:01:5002:20:5604:24:22
PODOLSKI Marek 578 Xbiegamyrazem.plM DNF00:01:51 DNF02:20:57 DNF04:24:23 DNF
549KOTUŁA Rafał 489 XTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:26
550WÓJTOWICZ Paweł 489 YTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:26
551OLAWIŃSKI Karol 665 XLatające PisuaryM 00:00:0000:01:1002:17:3804:24:27
552GAWLAS Przemysław 665 YLatające PisuaryM 00:00:0000:01:0702:17:3604:24:28
553KRAWCZYK Radosław 557 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:5204:24:30
554WELTER Przemysław 557 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:5304:24:34
555ULOWSKI Jacek 571 XJ&MM 00:00:0000:02:4502:29:0604:24:42
556HEROLD Maciej 571 YJ&MM 00:00:0000:03:0602:29:0504:24:42
DZIADOWIEC Łukasz 57 YRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:04 DNF04:24:45 DNF
DZIADOWIEC Andrzej 57 XRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:05 DNF04:24:45 DNF
559GIŻYŃSKI Damian 147 XPieruńsko GibcyM 00:00:0000:00:2802:18:5504:24:46
560SIKORA Anna 147 YPieruńsko GibcyK 00:00:0000:00:2802:18:5704:24:47
561WIŚNIEWSKI Tomasz 641 XCAMPEONESM 00:00:0000:00:4202:15:1504:24:50
ABRAHAMOWICZ Jakub 641 YCAMPEONESM DNF00:00:41 DNF02:15:16 DNF04:24:50 DNF
563TERCZYŃSKI Paweł 550 XOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:18:5904:24:51
564MICHALCZUK Dominik 550 YOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:19:0004:24:51
565BARTOSZ Marek 400 XJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:1704:25:02
566KOTARSKI Konrad 400 YJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:1804:25:04
567KRZYWAŃSKA Monika 552 YBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyK 00:00:0000:02:2402:21:1804:25:06
568BARCZYK Andrzej 552 XBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyM 00:00:0000:02:2402:21:1904:25:06
569DYBOWSKI Piotr 465 X1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:2604:25:07
570WRONISZEWSKI Łukasz 465 Y1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:2704:25:09
571ŁOJEK Krzysztof 677 YBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1802:20:2504:25:10
572KULCZYŃSKI Rafał 677 XBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1702:20:2404:25:12
573GORCZYCA Erwin 385 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:4604:25:17
574STAROŃ Jacek 385 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:4404:25:17
575BOSACKI Jacek 119 YNo Excuses Team/KB ManiacM 00:00:0000:01:4202:16:5204:25:21
576PACH Agnieszka 119 XNo Excuses Team/KB ManiacK 00:00:0000:01:4202:16:5504:25:21
577SUWINSKI Michal 282 X3BroM 00:00:0000:02:5802:24:5804:25:22
578ILKIEWICZ Adam 282 Y3BroM 00:00:0000:02:5802:25:0204:25:23
579GRUSZKA Grzegorz 52 XLouieCyphersM 00:00:0000:02:2402:27:3704:25:24
580WALASZCZYK Piotr 52 YLouieCyphersM 00:00:0000:02:2502:27:3904:25:25
581KUDŁA Joanna 307 YKUDŁATE MAKARONYK00:00:0000:00:5002:15:3704:25:25
582MAKAREWICZ Wiktor 307 XKUDŁATE MAKARONYM00:00:0000:00:5002:15:3804:25:26
583BOGUS Piotr 77 YBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3102:22:4004:25:26
584KWIATEK Tomasz 77 XBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3202:22:4204:25:27
585ZIĘBA Marcin 210 XPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2302:23:1204:25:28
586KUSZ Tomasz 210 YPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2202:23:1104:25:28
587WRÓBEL Mateusz 622 YW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:0104:25:32
588WÓJCIAK Wojciech 622 XW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:0404:25:32
589ZIÓLEK Mirosław 175 XStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:42
590SMAGA Krzysztof 175 YStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:42
591CISZCZOŃ Piotr 682 XChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:2404:25:45
592WAJDA Andrzej Mateusz 682 YChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:2604:25:47
593CIOCH Paweł 722 XPLOTSERWIS TEAMM 00:00:0000:01:0502:16:5604:25:57
594MRUGAŁA Monika 722 YPLOTSERWIS TEAMK 00:00:0000:01:0502:16:5704:25:57
595FURMAN Marcin 509 XKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:3504:25:58
596GABRYSIAK Grzegorz 509 YKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:4304:25:59
597ZDUNEK Józef 214 YJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:3304:26:06
598PIOTROWSKI Michał 214 XJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:3104:26:06
599PAWLIKOWSKI Bogusław 506 YZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:07
600KOCOT Sebastian 506 XZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:08
601GRYCMAN Magdalena 697 YGRYCMANY BIEGAJĄK 00:00:0000:01:1402:24:3504:26:14
602GRYCMAN Łukasz 697 XGRYCMANY BIEGAJĄM 00:00:0000:01:1402:24:3604:26:15
603NIEDZIELA Marcin 143 YFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:1404:26:25
604MARCELA Marcin 143 XFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:1304:26:25
605WALASZKOWSKA Dominika 487 XKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:3002:29:5804:26:26
606LIS Jakub 717 XAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:0504:26:26
607DEPUTAT Joanna 487 YKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:3002:29:5804:26:26
608BUGAŁA Robert 717 YAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:0604:26:26
609JAWORSKI Piotr 408 YBiegam na Zielonej BiałołęceM 00:00:0000:02:2702:23:5604:26:44
610APANOWICZ Angelika 408 XBiegam na Zielonej BiałołęceK 00:00:0000:02:2602:23:5604:26:44
611SZOTOWICZ Paweł 366 YŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1802:14:5904:26:57
612MOŚCIŃSKI Wojciech 366 XŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1702:14:5804:27:04
613LASZCZOWSKI Grzegorz 406 XZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1002:23:2004:27:05
614SŁOWEK Bartłomiej 406 YZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1102:23:2204:27:06
615BOKSZA Piotr 302 XTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:18
616SĘK Michał 302 YTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:19
617DYŚ Małgorzata 93 YKoluzjaK 00:00:0000:01:4602:20:0904:27:32
618ZATOŃSKI Zbigniew 93 XKoluzjaM 00:00:0000:01:4602:20:0804:27:32
619LEDWOŃ Jakub 531 XAiKM 00:00:0000:01:4702:17:3004:27:35
620KRAKOWCZYK Adam 531 YAiKM00:00:0000:01:4702:17:3104:27:35
621MICHALAK Natalia 520 XWarmińsko-mazurskie DzikiK 00:00:0000:02:5902:24:5404:27:44
622SYGUT Eliasz 520 YWarmińsko-mazurskie DzikiM 00:00:0000:02:5802:24:5504:27:45
623PRZYBYLSKI Przemysław 461 XNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4102:21:3004:27:48
624GÓRAL Robert 461 YNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4202:21:3104:27:48
625LEPKA Bartosz 703 XSłomiane BambusyM 00:00:0000:02:5202:22:1304:28:14
SŁOMA Paweł 703 YSłomiane BambusyM DNF00:02:53 DNF02:22:12 DNF04:28:14 DNF
627SIKORA Piotr 335 XSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:5104:28:22
628SIKORA Tomasz 335 YSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:5004:28:22
629GŁĘBOCKI Przemysław 3 XOrangeM 00:00:0000:00:2202:19:1904:28:27
630GŁĘBOCKA Marta 3 YOrangeK 00:00:0000:00:2202:19:2004:28:27
631BOGDANOWICZ Robert 389 YSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:0304:28:44
632PISKORSKI Krzysztof 389 XSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:0104:28:45
633POMAGRUK Katarzyna 178 XPomagrukiK 00:00:0000:01:0402:23:5804:29:13
634KOSIN Paweł 63 YTurboJanusz & UltraZajoncM 00:00:0000:02:3802:23:1204:29:13
635POMAGRUK Piotr 178 YPomagrukiM 00:00:0000:01:0502:23:5904:29:14
DQZAJĄC Paweł 63 XTurboJanusz & UltraZajoncMDQ00:02:39 DQ02:23:14 DQ04:29:15 DQ
637GARGAS-MARUT Małgorzata 530 XWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:4202:24:1004:29:16
638GADOMSKA Anna 530 YWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:4502:24:0704:29:16
639WOJTYCZKA Wojciech 636 XRUDA RUNM 00:00:0000:02:5902:29:0104:29:52
640RYDZEWSKI Grzegorz 636 YRUDA RUNM 00:00:0000:03:0002:29:0604:29:54
641KMIEĆ Andrzej 311 XSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:3104:30:13
642POTUSZYŃSKI Dariusz 499 XDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:5504:30:14
643KRZYSTAŁA Łukasz 499 YDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:5604:30:14
644JANASIK Leszek 311 YSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:3404:30:15
645KULAK Paweł 171 YCYBORGIM 00:00:0000:00:5702:21:2504:30:28
646GRUMBIANIN Paulina 171 XCYBORGIK 00:00:0000:00:5602:21:2404:30:28
647GRZYB Dorian 658 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:3104:30:35
648JANISZEWSKI Sławomir 658 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:3204:30:35
649JANKOWSKI Sebastian 446 YSzwagryM 00:00:0000:00:3702:17:0004:30:36
BOCIĄGA Paweł 446 XSzwagryM DNF00:00:36 DNF02:17:02 DNF04:30:37 DNF
651KOJDER Grzegorz 265 XBioBotyM 00:00:0000:01:0202:16:5004:31:00
652KOWALCZUK Cezary 265 YBioBotyM 00:00:0000:00:5902:16:5004:31:00
653DARŁAK Lucasz 532 XpĄbraciaM 00:00:0000:01:2902:24:5204:31:03
654PASELA Bartosz 532 YpĄbraciaM 00:00:0000:01:3002:24:5304:31:05
655BUKOWSKI Marcin 110 XSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4302:29:4604:31:06
656KOŁKOWSKI Andrzej 110 YSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4402:29:4604:31:07
657JÓŹWIAK Michał 356 XKuzynka i KuzynM 00:00:0000:01:1402:27:0104:31:25
658SZPAK Monika 356 YKuzynka i KuzynK 00:00:0000:01:1202:27:0104:31:26
659SOLECKI Łukasz 176 XSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1802:19:0504:31:45
660PRZEDBORA Jakub 176 YSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1902:19:0604:31:45
661DRWIĘGA Maciej 603 XPozytywnie Zabiegani SanokM 00:00:0000:02:4802:29:4204:32:03
662MAŚLANY Daniel 603 YPozytywnie Zabiegani SanokM00:00:0000:02:4702:29:4404:32:03
BARTOSIK Marek 31 XPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:01 DNF04:32:04 DNF
SIENKIEWICZ Wojciech 31 YPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:00 DNF04:32:04 DNF
665SCHIEWE Andrzej 523 XGarbusyM 00:00:0000:02:1902:32:2504:32:09
666BAJSAROWICZ Paweł 523 YGarbusyM 00:00:0000:02:1802:32:1904:32:10
667KINCER Rafal 371 XKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:1604:32:11
668KONIK Tomasz 371 YKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:1504:32:11
669BURZYŃSKI Tomasz 79 XLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:4204:32:27
670SZEWCZAK Tomasz 79 YLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:3704:32:27
671KRAKOWIAK Piotr 34 XStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:4404:32:28
672BRONICKI Bartosz 34 YStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:4604:32:29
673JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 777 XOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneK00:00:0000:01:1602:19:5204:32:34
674MĄCZKA Bronisław 777 YOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneM00:00:0000:01:1502:19:5304:32:35
675WIŚNIEWSKI Jacek 474 XChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:4002:23:4204:32:44
676PUCZEL Robert 474 YChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:3902:23:4604:32:44
677BLASZKE Beata 313 YNight Runners GliwiceK 00:00:0000:00:3302:19:4204:32:45
678DAWINDZIAK Damian 313 XNight Runners GliwiceM 00:00:0000:00:3302:19:4204:32:46
MAKOWSKI Szymon 82 Y3 GSMDNF00:03:06 DNF02:19:11 DNF04:32:47 DNF
DQPAWLIKOWSI Tomasz 82 X3 GSMDQ00:03:07 DQ02:19:11 DQ04:32:47 DQ
681CHWIŁKA Daniel 27 YTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:0604:32:59
682FRĄC Dariusz 322 XguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:4704:33:00
683RUDNICKI Michał 27 XTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:0704:33:00
684MACHERZYŃSKI Wiesław 56 XMisie KoloroweM 00:00:0000:03:0302:30:4304:33:01
685NOWAKOWSKI Leszek 56 YMisie KoloroweM00:00:0000:03:0402:30:4204:33:01
686DUDEK Marcin 322 YguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:4504:33:01
687SKOTNICKI Dariusz 367 XTTC MPEC TARNÓWM 00:00:0000:00:5802:22:5104:33:21
688SKOTNICKA Anna 367 YTTC MPEC TARNÓWK 00:00:0000:00:5802:22:5104:33:21
WAJCOWICZ Witold 308 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejM DNF00:01:55 DNF02:24:46 DNF04:33:21 DNF
LEŚNIAK-POPIEL Marta 308 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejK DNF00:01:55 DNF02:24:47 DNF04:33:22 DNF
DQKALISZ Karolina 633 XKB WYSZKÓWKDQ00:01:34 DQ02:31:00 DQ04:33:29 DQ
692BIERNACKI Adrian 86 X3 GS(2)M 00:00:0000:03:0802:19:1204:33:43
693CZETYRBA Robert 86 Y3 GS(2)M 00:00:0000:03:0702:19:1304:33:43
694PODGÓRSKI Dominik 401 YMPKM 00:00:0000:00:3402:17:5504:33:50
695BERNHARD Paweł 401 XMPKM 00:00:0000:00:3402:17:5704:33:52
696KASPERSKA Barbara 384 XBBL GorzówK 00:00:0000:00:5702:23:3404:33:52
697MICHALIK Andrzej 384 YBBL GorzówM 00:00:0000:00:5702:23:3304:33:52
698DĄBROWSKA Ewelina 41 Xpędzące endorfinyK 00:00:0000:03:3802:25:3804:33:55
699LEWANDOWSKI Krzysztof 41 Ypędzące endorfinyM 00:00:0000:03:3802:25:3804:33:55
700RACZYŃSKI Robert 113 XChoszczeńska 10M 00:00:0000:02:4802:30:2904:33:58
701MARKOWIAK Przemysław 113 YChoszczeńska 10M00:00:0000:02:4902:30:2104:33:58
702KONIECZNA Paulina 92 XCH10K 00:00:0000:02:4802:30:3004:33:59
703PIŁAT Jarosław 92 YCH10M 00:00:0000:02:4802:30:3104:34:00
704KITLAS Rafał 289 YZaDyszka69M00:00:0000:02:4202:28:1504:34:03
705HALIŻAK Norbert 289 XZaDyszka69M 00:00:0000:02:4302:28:1604:34:04
706BĄKOWICZ Kamil 350 XAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:3704:34:08
707PALKA Mariusz 350 YAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:3604:34:09
DQIWASZKO Paweł 46 YPasja Chrzanka Running TeamMDQ00:02:56 DQ02:54:35 DQ04:34:11 DQ
709WOJACZEK Anna 116 YGood Luck ClubK00:00:0000:00:2402:21:2804:34:12
710MATYJEK Paulina 116 XGood Luck ClubK 00:00:0000:00:2402:21:2904:34:13
711KANDEFER Robert 20 XKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:4004:34:20
712ŁAWSKI Rafał 20 YKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:4104:34:21
713SAJAK Kamil 549 YLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1702:29:5704:34:21
714MADEJSKI Dawid 549 XLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1602:29:5904:34:22
DQKODA Eugeniusz 48 YSGGW RunnersMDQ00:01:18 DQ02:23:45 DQ04:34:25 DQ
716PEŁECHATA Julita 148 XPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:4902:27:0404:34:39
717WIECZOREK Magdalena 148 YPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:4902:27:0304:34:39
718BUJALSKI Szymon 327 XKuźnia TriathlonuM 00:00:0000:01:0902:24:0004:34:45
719MASZEWSKA Agata 327 YKuźnia TriathlonuK 00:00:0000:01:1002:24:0104:34:45
720FOGEL Janusz 637 XŁosie.plM 00:00:0000:00:5802:22:4904:34:55
721FOGEL Ewa 637 YŁosie.plK 00:00:0000:00:5902:22:4804:34:55
722TOMCZAK Agnieszka 393 XŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:4602:15:3304:34:56
723KORZENIOWSKA Małgorzata 393 YŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:4502:15:3404:34:56
724ARGALSKI Grzegorz 21 XDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2602:24:2104:34:58
725PYRZEWSKI Dariusz 21 YDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2702:24:1904:34:59
726WALASEK Grzegorz 654 YHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:0804:35:12
727KRAWCZAK Kamil 654 XHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:0904:35:12
728LEMIESZKA Marta 139 YZarażeni BólemK 00:00:0000:01:0302:21:1004:35:14
729ZAWADA Mateusz 139 XZarażeni BólemM 00:00:0000:01:0302:21:1004:35:15
DYMEK Paweł 574 XRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF02:30:39 DNF04:35:15 DNF
731LENART Bernard 203 XHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:0604:35:27
732DĄBROWSKI Adam 203 YHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:0704:35:28
733KOREK Krystian 544 YDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1502:25:2404:35:37
734KRANZ Grzegorz 544 XDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1402:25:2804:35:38
735LUDWIG Marcin 551 X4M-MMM 00:00:0000:01:4302:25:3004:35:47
736DREWUSZEWSKI Maciej 551 Y4M-MMM 00:00:0000:01:4702:25:3204:35:47
737BIAŁECKI Zbyszek 42 XMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:49
738KSIĘŻAK Bartek 42 YMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:50
739DOROTA Zbigniew 47 YRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:0604:35:55
740BOROWIEC Mariusz 47 XRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:0804:35:56
741PRYSZCZ Mirosław 39 XMiejscy góraleM 00:00:0000:02:0002:19:4504:35:57
742PISINGAS Mariusz 39 YMiejscy góraleM 00:00:0000:01:5902:19:4404:35:57
743PATRO Jacek 273 XLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4802:24:4004:36:04
744RAPA Piotr 273 YLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4702:24:4104:36:05
MAGALSKI Tomasz 247 YKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:43 DNF02:32:10 DNF04:36:06 DNF
JAMROZIAK Grzegorz 247 XKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:44 DNF02:32:11 DNF04:36:07 DNF
747SERKOWSKI Marcin 730 XBiegamyrazem.plGDYNIAM00:00:0000:01:5202:26:1304:36:14
748JANIK Krzysztof 115 XTORQM 00:00:0000:01:3702:32:2304:36:15
749MICHALSKI Mateusz 115 YTORQM 00:00:0000:01:3702:32:2204:36:16
750PAWLUCZUK Tomek 730 YBiegamyrazem.plĘŁKM00:00:0000:01:5002:26:0904:36:17
751DZIAMSKI Ryszard 325 XNRSM 00:00:0000:02:5802:26:1104:36:17
752OLSCHIMKE - MARMUROWICZ Barbara 325 YNRSK 00:00:0000:02:5802:26:1004:36:18
753URBAN Daniel 705 XSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:36
754WESOŁEK Marek 705 YSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:36
755ORNATOWSKI Dariusz 224 YDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:3304:36:38
756SUSZ Artur 224 XDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:3204:36:38
757ADAMSKI Krzysztof 538 XByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:4004:36:43
758MIKOŁAJCZAK Andrzej 538 YByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:4204:36:43
759MATYSIAK Łukasz 545 XKobyla GóraM 00:00:0000:01:2902:25:5404:36:44
760OLSZOWSKA Klaudia 545 YKobyla GóraK 00:00:0000:01:3202:25:5604:36:44
761LUTYŃSKI Zbigniew 440 XZawsze do celuM 00:00:0000:02:3302:30:2304:36:45
762BORUSIEWICZ Konrad 71 YK2M 00:00:0000:01:1102:28:3504:36:45
763MAJOCH Anna 440 YZawsze do celuK 00:00:0000:02:3402:30:2304:36:45
764CIĘŻKI Konrad 71 XK2M 00:00:0000:01:1202:28:3404:36:46
765SZWAJKA Aneta 383 XSzwajkozaK 00:00:0000:01:4502:25:0404:36:51
766SZWAJKA Robert 383 YSzwajkozaM 00:00:0000:01:4502:25:0504:36:51
767KĘDREK Emil 228 YNAPIERajDALEJM 00:00:0000:00:5702:26:3904:37:01
768DONIEC Sebastian 228 XNAPIERajDALEJM00:00:0000:00:5702:26:3804:37:03
769WAJDZIK Maciej 353 YStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:1604:37:10
770SALIK Stanisław 353 XStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:1504:37:10
771KARPIŃSKI Tomasz 24 XRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3102:33:1004:37:11
772FUS Maciej 24 YRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3002:33:1104:37:12
773CZAPCZYŃSKI Cezary 609 YNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2202:33:4004:37:15
774PASISZ Artur 609 XNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2302:34:0504:37:16
775MILCZAREK Jacek 177 XPANDAM 00:00:0000:02:3902:27:1104:37:18
776BETTIN Anna 177 YPANDAK 00:00:0000:02:3802:27:1104:37:18
777PIASECKA-WSZOŁA Anna 690 YCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:4502:23:1904:37:20
778NEPELSKI Krzysztof 589 XDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1402:34:0204:37:20
779NIZAR Wioletta 690 XCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:4502:23:1904:37:20
780DUL Marcin 589 YDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1302:34:0104:37:20
781KIESIO Przemysław 716 XKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:3304:37:22
782MARCJONIAK Wojtek 716 YKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:3404:37:22
783KOKOT Roman 655 XMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4002:26:0204:37:32
784PESZEK Bogdan 655 YMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4102:26:0304:37:33
785KUKWISZ Witold 632 Xdrużyna JJM 00:00:0000:01:3502:30:0004:38:02
786WUJKOWSKI Grzegorz 632 Ydrużyna JJM 00:00:0000:01:3402:30:0104:38:02
787LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 548 XZielone PuszczykiK 00:00:0000:01:2502:31:1304:38:07
788KLIMAS Marcin 548 YZielone PuszczykiM 00:00:0000:01:2602:31:1404:38:08
789HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 211 XPotockie żmijeK 00:00:0000:03:0602:30:3704:38:16
790GODLEWSKI Krzysztof 211 YPotockie żmijeM 00:00:0000:03:0702:30:3804:38:16
791SIECZKOWSKI Artur 434 XCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:2004:38:28
792WOJCIECHOWSKI Przemysław 434 YCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:2104:38:28
793ŚWIDERSKI Sławomir 1 YRozbiegany SulejówekM 00:00:0000:01:0302:23:5004:38:50
794NAWROT Agnieszka 1 XRozbiegany SulejówekK 00:00:0000:01:0302:23:5304:38:52
795NOWICKI Marek 331 XSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:18
796SZYMAŃSKI Zbigniew 331 YSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:18
797PIKUSA Łukasz 358 YBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:3704:39:34
798PACŁAWSKI Paweł 358 XBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:3604:39:34
799KOSIERADZKI Tomasz 291 YKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2402:31:4404:39:42
800PIEKARZ Radosław 291 XKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2302:31:4504:39:44
801ĆWIEK Paweł 610 XMaPa TeamM 00:00:0000:01:5002:27:3304:39:49
802PIWOWARSKI Maciej 610 YMaPa TeamM 00:00:0000:01:5202:27:3504:39:49
803LITKA Andrzej 382 YW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:4904:39:58
804MARCINIAK Andrzej 382 XW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:4804:39:59
FUDAŁA Wojciech 355 YG3 PowerM DNF00:02:12 DNF02:29:33 DNF04:40:08 DNF
GREŃ Krzysztof 355 XG3 PowerM DNF00:02:11 DNF02:29:33 DNF04:40:08 DNF
807BIAŁKA Rafał 62 XDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:5704:40:20
808LALEWICZ Artur 62 YDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:5604:40:22
809WYSZOMIERSKI Andrzej 515 XAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5702:29:2904:40:47
810BANASIK Bartosz 680 YBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:1704:40:48
811ADAMCZUK Marek 515 YAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5802:29:2804:40:49
812BANASIK Marcin 680 XBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:1804:40:52
SEKRETARCZYK Tadeusz 354 XKATDKIMDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF04:40:56 DNF
814PUSTUŁKA Przemysław 621 Ygórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4502:30:1104:41:06
815RYBA Jakub 621 Xgórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4602:30:1004:41:07
STRYNIAK Mariusz 439 XYES, WE CAN!MDNF00:02:33 DNF02:29:35 DNF04:41:16 DNF
DQZIMNY Piotr 439 YYES, WE CAN!MDQ00:02:34 DQ02:29:39 DQ04:41:16 DQ
818NAWROCKI Marcin 146 XTurbaczeM 00:00:0000:01:1102:30:3704:41:17
819ŻYWICKI Maciej 146 YTurbaczeM 00:00:0000:01:1202:30:3604:41:17
820CIEŚLAK Paweł 266 YBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:2004:41:20
821NAWROT Piotr 415 YGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:5004:41:21
822RAFLIK Sławomir 415 XGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:4904:41:22
823BERNAŚ Dariusz 266 XBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:1904:41:22
824WROTNY Piotr 646 XNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:26
825LIS Sławek 646 YNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:27
826REDMANN Edyta 412 XSzczx2K 00:00:0000:02:4002:30:0304:41:31
827MACIASZCZYK Magdalena 412 YSzczx2K 00:00:0000:02:4002:30:0504:41:32
828JACH Rafał 588 XStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:02:0002:31:2404:41:43
829OLBRYCH Tomasz 588 YStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:01:5902:31:2404:41:44
830KRÓL Mieczysław 196 XUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:1204:41:56
831CHOJNACKI Przemysław 196 YUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:1504:41:56
832PODCZARSKI Tomasz 260 YKOLBUDY TEAMM 00:00:0000:00:4302:29:5504:41:59
833PODCZARSKA Izabela 260 XKOLBUDY TEAMK 00:00:0000:00:4402:29:5604:42:00
834KORONKIEWICZ Adam 404 XWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:5804:42:17
835ADAM Piotr 404 YWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:5904:42:17
836CZAPLA Arkadiusz 229 XDrużyna_AM 00:00:0000:00:5102:24:4304:42:50
837KLIMCZAK Marek 229 YDrużyna_AM 00:00:0000:00:5002:24:4504:42:50
838SANIEWSKI Dariusz 344 XUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUM 00:00:0000:02:1102:34:5004:42:51
839FRĄCKOWIAK Hanna 344 YUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUK 00:00:0000:02:1102:34:5004:42:51
840TRYBULEC Daniel 375 XŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:4904:42:56
841WITKOWSKI Tomasz 375 YŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:5004:42:56
842ZABOROWSKI Filip 612 YZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2102:32:5904:43:23
843WŁOCH Michał 612 XZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2202:32:5904:43:23
844WEYNA Bartosz 75 Y#beskidytostanumysluM 00:00:0000:00:1602:24:1404:43:37
SALA Pawel 75 X#beskidytostanumysluM DNF00:00:16 DNF02:24:18 DNF04:43:37 DNF
846PAWŁOWSKI Rafał 271 XAlko Team DługosiodłoM 00:00:0000:01:2002:33:5204:43:38
847GRĄDZIK Rafał 271 YAlko Team DługosiodłoM00:00:0000:01:2102:33:5304:43:38
848FURMANOWSKI Paweł 674 YDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:3804:43:55
849FURMANOWSKI Franciszek 674 XDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:3904:43:56
850OSTAPIŃSKA Magda 166 YOSTreSROkiK 00:00:0000:02:1402:31:3804:43:57
851OSTAPIŃSKI Wojciech 166 XOSTreSROkiM 00:00:0000:02:1302:31:3704:43:57
852DRAB Szymon 698 XSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:22:3504:44:16
853ANDRZEJCZAK Tomasz 698 YSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:23:0804:44:18
854BASEK Marta 98 XHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:4302:22:3704:44:22
855RORAT Lena 711 XChełm BiegaK 00:00:0000:03:1702:38:0504:44:22
856TERLECKI Krzysztof 711 YChełm BiegaM 00:00:0000:03:1702:38:0404:44:22
857KAŁUS Ewa 98 YHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:4302:22:3604:44:23
858DYLEWSKI Paweł 310 XFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4802:25:1904:44:29
859KOŁODZIEJCZYK Maciej 310 YFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4902:25:1804:44:29
860KOPCZYŃSKI Maciej 594 YMajKopM 00:00:0000:02:0402:28:3104:44:36
861MAJKOWSKI Marcin 594 XMajKopM 00:00:0000:02:0102:28:3004:44:36
862TUTKA Maksymilian 215 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:2004:44:37
863TROJNAR Damian 215 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:1904:44:38
864GREOGRCZYK Łukasz 374 YZ ŁAPANKIWARASZAWAM00:00:0000:01:1502:34:0004:44:39
865KONDRATIUK Renata 374 XZ ŁAPANKIK00:00:0000:01:1402:34:0004:44:40
866WIŚNIEWSKI Mateusz 615 XNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:0904:44:40
867WÓJCIK Grzegorz 615 YNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:0804:44:40
DQKWIECIŃSKI Feliks 145 XPainkillerMDQ00:02:14 DQ02:24:57 DQ04:44:41 DQ
869ŻUKOTYŃSKA Julita 447 XACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:5202:24:0104:44:50
870WOJNOWSKA Katarzyna 447 YACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:5202:24:0204:44:50
871PIECHOCKI Adam 73 XSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:4002:21:1504:44:55
872KWAŚNIEWSKI Hubert 73 YSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:3902:21:1404:44:55
ZALEWSKI Mateusz 145 YPainkillerMDNF00:02:14 DNF02:24:59 DNF04:44:55 DNF
874DZIEMIDOWICZ Witold 44 Xwiśta wio...M 00:00:0000:01:2902:31:2904:45:20
875HUBICKA Oksana 44 Ywiśta wio...K 00:00:0000:01:2902:31:2804:45:20
876DOMINIAK Michał 183 YKB Ożarów Mazowiecki BiegaM 00:00:0000:02:1302:31:2004:45:35
877KAŃDUŁA Klaudia 298 XSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:5702:30:2704:45:36
878KALANDYK Aga 183 XKB Ożarów Mazowiecki BiegaK 00:00:0000:02:1302:31:1904:45:36
879KLOREK Anna 298 YSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:5702:30:2804:45:37
880SZYMEROWSKI Łukasz 511 YKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:3404:45:44
881CIESZYŃSKI Mariusz 511 XKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:3604:45:46
882STEGNER Anna 306 XBlack & WhiteK 00:00:0000:02:5002:37:0904:45:47
883LENART Iwona 306 YBlack & WhiteK 00:00:0000:02:5102:37:1004:45:48
884SZUKAŁA Adrian 456 YWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:3204:45:59
885BIAŁEK Mirosław 456 XWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:3104:46:00
TALAGA Dawid 149 XORUPiLM DNF00:00:43 DNF02:28:22 DNF04:46:02 DNF
KAROŃ Tomasz 149 YORUPiLM DNF00:00:42 DNF02:28:21 DNF04:46:03 DNF
888OBROŚLAK Jacek 388 YWolf TeamM 00:00:0000:03:1002:32:0504:46:05
889CIEŚLAK Dominika 388 XWolf TeamK 00:00:0000:03:1002:32:0804:46:05
890BOTOR Mateusz 503 XBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:10
891BOTOR Szymon 503 YBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:10
892MIKOŁAJCZYK Agnieszka 122 XHUSARIA RACE TEAMK 00:00:0000:02:2902:18:0504:46:18
893MIKOŁAJCZYK Marcin 122 YHUSARIA RACE TEAMM 00:00:0000:02:2802:18:0404:46:19
894GRZYMSKI Jerzy 78 YSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:1504:46:49
895WÓJCIK Julian 78 XSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:1604:46:50
896SPYCHAŁA Marek 209 XNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5302:32:4804:47:00
897KOZKA Przemysław 209 YNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5402:32:4704:47:00
898CORREIA Andre 670 YPoco Loco Adventure TeamM 00:00:0000:02:3002:24:0404:47:04
899TUCHOŁKA Marta 670 XPoco Loco Adventure TeamK 00:00:0000:02:3102:24:0304:47:05
900KUCHAREWICZ Przemysław 516 XWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:1904:47:06
901PRYSTASZ Krzysztof 516 YWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:1804:47:06
MALCHARCZYK Andrzej 480 YCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:09 DNF04:47:09 DNF
903ORYBKIEWICZ Bartłomiej 223 XNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:1804:47:29
904ORYBKIEWICZ Marcin 223 YNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:1704:47:30
905OLĘDZKA Emilia 685 XRembertów Team ETK 00:00:0000:03:2202:30:4004:47:39
906KUROPATWIŃSKI Tomasz 685 YRembertów Team ETM 00:00:0000:03:2202:30:4104:47:39
907BĄCZYK Adam 91 XMoniaGymM 00:00:0000:02:0602:35:1704:47:46
908WIDUCH Anna 91 YMoniaGymK 00:00:0000:02:0702:35:1604:47:48
BARAŃSKI Piotr 96 XBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:46 DNF04:47:56 DNF
BARANSKI Jaroslaw 96 YBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:45 DNF04:47:56 DNF
911MŁODECKA Sylwia 457 YSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:3302:39:5704:47:57
912BICKA Anna 457 XSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:3202:39:5504:47:57
913RAFAŁ Eliza 155 XUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:2302:31:0304:48:10
914BRZYSKA Marcelina 155 YUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:2302:31:0404:48:11
915KISIELEWSKI Tomasz 40 YSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:5104:48:12
916JUREK Radosław 40 XSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:5204:48:15
917BOGDANOW Andrzej 624 XMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3302:36:2104:48:32
918WIŚNIEWSKI Wojciech 624 YMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3402:36:2204:48:32
919SZYMCZAK Mirosław 394 Xobozybiegowe.plM 00:00:0000:01:4102:34:2804:48:37
920SAWICKI Bartosz 394 Yobozybiegowe.plWARSZAWAM00:00:0000:01:4102:34:3004:48:38
921BRYŁA Anna 199 XPędzące glutyK 00:00:0000:02:4302:35:2004:48:39
922DUDZIAK Grzegorz 199 YPędzące glutyM 00:00:0000:02:4302:35:2104:48:39
923BOBER Anna 161 XAiMK 00:00:0000:02:2302:35:1804:48:43
924PIĘTA Marlena 161 YAiMK 00:00:0000:02:2302:35:1804:48:43
KARPIŃSKI Robert 422 YSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:20 DNF04:48:51 DNF
926STYCZEŃ Leszek 689 YWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:52
927KAZANOWSKI Marcin 689 XWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:52
TURLEJ Dariusz 422 XSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:22 DNF04:48:52 DNF
929SZYMAŃSKI Sławomir 491 XWolsztyński Klub BiegowyM 00:00:0000:03:1202:36:0304:48:53
930MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna 491 YWolsztyński Klub BiegowyK 00:00:0000:03:1202:36:0404:48:53
MALAROWSKA Elżbieta 488 YGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF02:25:40 DNF04:48:53 DNF
DEMKO Anna 488 XGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF02:25:41 DNF04:48:54 DNF
933KORZENIOWSKA Anna 482 XŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:0502:33:2904:49:02
934SZYMELFENIG Gabriela 482 YŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:0502:33:3004:49:02
935IDKOWIAK Krzysztof 712 XSWG RunnersM 00:00:0000:03:2502:36:0204:49:27
936ANDRZEJAK Mikolaj 712 YSWG RunnersM 00:00:0000:03:2602:36:0604:49:28
937CIEŚLIK Michał 534 YŚmigaSięM 00:00:0000:01:4902:31:2304:49:46
938OLEKSYK Piotr 534 XŚmigaSięM 00:00:0000:01:4802:31:2204:49:47
939ROMANÓW Przemysław 593 YP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3402:39:0604:49:55
940OLSZEWSKI Rafał 593 XP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3502:39:0704:49:55
941KOLAJ Ewelina 477 XTarcho DzikiK 00:00:0000:02:4602:34:4504:50:02
942MARUSZAK Łukasz 477 YTarcho DzikiM 00:00:0000:02:4602:34:4504:50:03
943SZURA Piotr 158 YSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAM 00:00:0000:01:1002:35:3204:50:15
944JĘDRZEJCZYK Agnieszka 158 XSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAK 00:00:0000:01:1002:35:3104:50:19
945WOŹNIAK Marek 397 X#chybanaspopimpałoM 00:00:0000:00:1402:33:3404:50:56
946TREPKA Agnieszka 397 Y#chybanaspopimpałoK00:00:0000:00:1402:33:3404:50:56
947MUSOLF Maciej 163 XRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:0204:51:13
948SZCZAWINSKI Bartosz 163 YRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:0304:51:13
949PLUTA Anita 317 YA&MK 00:00:0000:02:4202:36:2104:51:15
950PLUTA Marcin 317 XA&MM 00:00:0000:02:4102:36:2404:51:16
951JAGIEŁŁO Dominik 316 XPsyHoleM 00:00:0000:02:1202:41:1204:51:30
952RAICHERT Joanna 316 YPsyHoleK 00:00:0000:02:1202:41:1104:51:31
KODA Paweł 48 XSGGW RunnersMDNF00:01:18 DNF02:23:44 DNF04:51:33 DNF
954WOYCZYŃSKA Angelina 405 XLucky LukiK00:00:0000:02:0502:37:4304:51:34
955SZAWELSKA Ewa 405 YSpeed Feet' 16/ Lucky LukiK 00:00:0000:02:0602:37:4304:51:34
956CHECHELSKI Przemysław 286 XŚcigacze PGBM 00:00:0000:01:2802:29:5104:51:38
957KUNKEL Anna 286 YŚcigacze PGBK 00:00:0000:01:2702:29:5204:51:38
958ORZECHOWSKI Daniel 15 XWódka i zakąskaM 00:00:0000:03:2402:39:2104:51:51
959KRÓL Aneta 15 YWódka i zakąskaK 00:00:0000:03:2402:39:2004:51:51
960WOŁOSZYN Czesław 734 YWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1302:34:0404:52:00
961WOŁOSZYN Ryszard` 734 XWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1402:34:0304:52:01
962ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA Marta 484 XRosomak i BorsukK 00:00:0000:02:2402:35:5904:52:13
963FABER Marcin 484 YRosomak i BorsukM 00:00:0000:02:2402:35:5904:52:14
964ŚLEZIAK Tomek 395 XŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:2804:52:16
965SZUMLAK Krzysztof 395 YŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:2504:52:17
966SACHARUK Sebastian 653 YSebMarM 00:00:0000:01:2302:34:4904:52:18
967MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta 653 XSebMarK 00:00:0000:01:2302:34:4804:52:18
968MAZGAJ Michał 293 XNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0302:33:3804:52:19
969KAZIMIERZ Rafał 293 YNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0402:33:3704:52:19
970SKRUDLIK Wojciech 272 Y:-)M 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:32
971RĄCZKA Rafał 272 X:-)M 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:33
972KOŁACZ Piotr 352 XKołatkiM 00:00:0000:02:0702:34:5504:52:37
973KOŁACZ Liliana 352 YKołatkiK 00:00:0000:02:0702:34:5604:52:37
974BUCHTA Krzysztof 651 YKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:38
975MICHALSKA Małgorzata 399 XGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:0102:34:5904:52:39
976KUDŁA Jarosław 651 XKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:39
977POLIŃSKA Magdalena 399 YGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:0402:35:0004:52:39
978GRONIECKI Mikołaj 587 XKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2202:29:2504:52:59
979ANDRZEJEWSKI Maciej 587 YKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2102:29:2404:52:59
980ROSÓŁ Rafał 645 XKlincz BandaM 00:00:0000:02:2802:32:2004:53:10
981GRABOWSKA Joanna 595 XSPC/ Dwumaraton KujawskiK 00:00:0000:01:4102:39:3504:53:11
SKRZYPEK Krzysztof 645 YKlincz BandaM DNF00:02:27 DNF02:32:21 DNF04:53:11 DNF
983NĘDZUSIAK Dariusz 595 YSPC/ Dwumaraton KujawskiM 00:00:0000:01:4202:39:3704:53:12
984NOWOROLNIK Paweł 436 YPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:03:0102:38:1504:53:23
985KOZIELEC Tomasz 436 XPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:02:5702:38:1804:53:25
KARDACH Kamil 590 XFinisz RymanówM DNF00:00:22 DNF02:32:51 DNF04:53:38 DNF
987KRUKAR Adam 590 YFinisz RymanówM 00:00:0000:00:2202:32:5204:53:39
988GORZELAŃCZYK Jakub 165 YTour de RunM 00:00:0000:01:2902:28:4104:53:52
989KOZIEŁ Szymon 165 XTour de RunM 00:00:0000:01:2702:28:4004:53:54
990ŁYSIAK Katarzyna 168 YDziki teamK 00:00:0000:03:0002:34:4704:54:04
991STEC Iwona 168 XDziki teamK 00:00:0000:03:0202:34:4604:54:04
992KORDUS Grzegorz 424 XGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:5304:54:05
993NIEDZIELA Krzysztof 424 YGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:5404:54:06
994ŻYTKOWSKI Adam 676 XSPC 4M 00:00:0000:03:0502:40:0604:54:11
995LIPIŃSKI Krzysztof 676 YSPC 4M 00:00:0000:03:0402:40:0704:54:11
PASTERNAK Teodor 37 YTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekMDNF00:00:36 DNF02:33:55 DNF04:54:56 DNF
GÓRSKI Tomasz 37 XTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekM DNF00:00:35 DNF02:33:56 DNF04:54:57 DNF
998BORYCKI Łukasz 431 XWłóczykijeM 00:00:0000:02:0202:39:0004:55:10
999SZCZEŚNIAK Robert 431 YWłóczykijeM 00:00:0000:02:0302:39:0104:55:10
BĄK Konrad 33 Y2generationM DNF00:02:51 DNF02:35:33 DNF04:55:12 DNF
PACEWICZ Mikołaj 33 X2generationM DNF00:02:52 DNF02:35:33 DNF04:55:12 DNF
1002STRONIKOWSKI Kamil 556 Xteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:19
1003PIETRAKOWSKI Grzegorz 556 Yteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:19
1004BUDA Marzena 127 XBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:1502:40:3304:55:30
1005SZATKOWSKA Monika 127 YBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:1602:40:3204:55:30
1006SARAMA Arkadiusz 443 XJodri Team IIM 00:00:0000:02:1502:37:1504:55:31
1007WIERCIOCH Sławomir 443 YJodri Team IIM 00:00:0000:02:1602:37:3004:55:31
1008GAWRYSZEWSKI Grzegorz 604 XDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:2504:55:35
1009SMOLIŃSKI Piotr 604 YDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:2404:55:35
1010ZADĘCKI Piotr 421 YZadkiM 00:00:0000:03:1902:40:0404:55:51
1011ZADĘCKA Ewa 421 XZadkiK 00:00:0000:03:1402:40:0404:55:51
1012TRZECIAK Przemysław 695 XPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:2904:55:58
KRUPA Grzegorz 586 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:01:02 DNF02:04:29 DNF04:55:58 DNF
SZCZOT Andrzej 619 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:00:26 DNF01:53:28 DNF04:55:58 DNF
1015BALCERZAK Tomasz 695 YPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:3004:55:59
1016WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 216 XPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIK 00:00:0000:01:4002:35:1504:56:08
1017GALASIŃSKI Andrzej 216 YPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIM 00:00:0000:01:4102:35:1904:56:09
1018JAWORSKI Bartłomiej 190 XSPC 33M 00:00:0000:03:1102:42:1304:56:10
RUDZKI Tomasz 318 Xdziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:06 DNF04:56:10 DNF
ZAKRZEWSKI Paweł 318 Ydziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:04 DNF04:56:10 DNF
1021GAUDEN Piotr 190 YSPC 33M 00:00:0000:03:0802:42:1404:56:12
1022WĘGRZYN Marcin 202 XMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:19
1023JARZĄB Marcin 202 YMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:20
1024HOFMAŃSKI Rafał 277 XHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:1104:56:27
1025WOJCIECHOWSKI Paweł 684 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5602:38:5704:56:27
1026JEWUŁA Mariusz 684 YJ U V E R U NM00:00:0000:02:5602:38:5704:56:27
1027KASPRZAK Maciej 277 YHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:1204:56:28
1028KONIECZNY Tomasz 618 XTeam KTWM 00:00:0000:02:3702:43:3304:57:06
ŻUKIEWICZ Konrad 411 YHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:33 DNF04:57:08 DNF
TYMOSZUK Michał 411 XHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:27 DNF04:57:10 DNF
1031MICHALAK Wojciech 618 YTeam KTWM 00:00:0000:02:3502:43:3204:57:14
1032STOLARZ Paweł 312 XPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:0004:57:16
1033STROCZYŃSKI Paweł 312 YPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:0104:57:16
ROSIAK Jacek 419 YR&DMDNF00:01:37 DNF02:26:44 DNF04:57:18 DNF
DQDALECKI Marcin 419 XR&DMDQ00:01:37 DQ02:26:44 DQ04:57:18 DQ
1036HARNIK Michał 118 YZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:2304:57:32
1037CZECHOWSKI Konrad 118 XZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:2404:57:33
DYMIŃSKI Eryk 666 XDzikie WężeM DNF00:03:13 DNF02:36:28 DNF04:57:35 DNF
BADURA Ireneusz 666 YDzikie WężeM DNF00:03:14 DNF02:36:27 DNF04:57:35 DNF
GOŹDZIEWSKA Larysa 661 YGlarino teamK DNF00:03:05 DNF02:41:41 DNF04:57:43 DNF
GESEK Norbert 661 XGlarino teamM DNF00:03:04 DNF02:41:42 DNF04:57:43 DNF
1042HRYŃ Agata 463 YOKOWYGRZMOTUK 00:00:0000:03:0302:36:1804:57:53
1043DZIEDZINA Tomasz 463 XOKOWYGRZMOTUM 00:00:0000:03:0202:36:1904:57:55
1044BANDER-PASZEK Katarzyna 694 XLedwo zipia :)K 00:00:0000:02:0102:33:5504:57:56
1045PASZEK Tomasz 694 YLedwo zipia :)M 00:00:0000:02:0202:33:5404:57:56
1046TURLEJ Wojciech 687 XSadownicyM 00:00:0000:02:0302:37:5304:58:26
1047SOBIESKA Katarzyna 687 YSadownicyK 00:00:0000:02:0102:37:5304:58:26
1048DYREK Adam 200 YD4AM 00:00:0000:03:2402:37:5504:58:27
1049WOJTOWICZ Daniel 200 XD4AM 00:00:0000:03:2402:37:5404:58:27
1050NAWROCKI Przemysław 510 XZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:0504:58:27
1051TWARDOSZ Witold 510 YZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:0704:58:28
1052ŻAK Oliwia 584 YRunning SlothsK 00:00:0000:02:5202:43:5104:58:29
1053JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 584 XRunning SlothsK 00:00:0000:02:5102:43:5104:58:30
1054PASZKOWIAK Adam 468 YDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:3504:58:42
1055SZYSZKA Artur 468 XDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:3404:58:43
1056WIADERNA Nina 250 XN&SK 00:00:0000:02:3602:42:0004:58:52
1057ZARZYCKA Sylwia 250 YN&SK 00:00:0000:02:3602:42:0104:58:53
1058KIELISIAK Małgorzata 194 XHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:1302:37:3804:59:02
1059MACIEJAK Anna 194 YHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:1202:37:4004:59:03
1060NOWAK Arkadiusz 565 XBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5802:37:0104:59:24
1061HERNIK Paweł 565 YBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5702:37:0104:59:24
1062SWOROWSKI Maciej 437 XSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:2304:59:29
1063ZIELENDA Andrzej 437 YSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:2404:59:29
KOTLARCZYK Ireneusz 345 XPoCoMiToM DNF00:02:22 DNF02:37:37 DNF04:59:37 DNF
MAZUR Marcin 345 YPoCoMiToM DNF00:02:21 DNF02:37:39 DNF04:59:37 DNF
1066ŁAGODA Łukasz 427 Yoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:1902:36:4404:59:39
1067FIJAŁKOWSKI Waldemar 427 Xoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:2002:36:4604:59:39
SIMIŃSKI Zbigniew 45 XDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:39 DNF04:59:43 DNF
KORBA Krzysztof 45 YDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:40 DNF04:59:44 DNF
1070KUROWSKI Michał 130 XKoko Paulo i do przoduM 00:00:0000:01:4802:42:1904:59:50
1071PAUL Violetta 130 YKoko Paulo i do przoduK 00:00:0000:01:4802:42:1704:59:51
1072PIETRZAK Maciej 628 YChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:29
1073ŚPIEWAK Aleksander 628 XChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:30
1074KORBUT Radosław 287 XBieszczadzkie AniołyM 00:00:0000:03:1902:37:4505:00:32
1075DĄBROWSKA Katarzyna 287 YBieszczadzkie AniołyK 00:00:0000:03:2002:37:4505:00:33
1076KUŁAKOWSKA Monika 141 YW pogoni za duchemK 00:00:0000:02:3402:39:4705:00:44
1077KUŁAKOWSKI Grzegorz 141 XW pogoni za duchemM 00:00:0000:02:3502:39:4805:00:45
1078PAPROCKI Wiesław 208 XDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:49
1079NIZIOŁ Marian 208 YDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:49
1080ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz 547 XMalinowe KretyM00:00:0000:03:2102:42:1105:00:52
1081ŻUKIEWICZ Piotr 547 YMalinowe KretyM 00:00:0000:03:2102:42:1005:00:52
1082MADZIARSKA Monika 258 YAGAMONK 00:00:0000:02:4902:39:2905:00:58
1083PYZEL Agnieszka 258 XAGAMONK00:00:0000:02:4902:39:2705:00:58
1084SOFUŁ Tomasz 173 Xsofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3302:34:0805:01:03
1085BRZEZIŃSKI Mateusz 173 Ysofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3202:34:0705:01:03
1086ŁOJKO Michał Esteban 8 XRajtarowianka DrzonkówM 00:00:0000:03:0202:41:2405:01:04
1087ROMANÓW-ŁOJKO Marta 8 YRajtarowianka DrzonkówK 00:00:0000:03:0402:41:2405:01:04
1088FURS Teodor 36 YPierdzące ZająceM 00:00:0000:00:1402:21:5605:01:07
ZYSIAK Dariusz 625 XTM TeamM DNF00:00:38 DNF02:31:10 DNF05:01:07 DNF
1090SŁOBODA Elżbieta 36 XPierdzące ZająceK 00:00:0000:00:1402:22:0005:01:08
1091TALMA Paweł 525 XBudowlaniM 00:00:0000:02:3802:43:2105:01:14
1092MALESA Radosław 525 YBudowlaniM 00:00:0000:02:3702:43:1905:01:14
1093KIEŁBOWICZ Aneta 5 XSłynni KenijczycyK 00:00:0000:01:4002:35:1105:01:41
1094PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 5 YSłynni KenijczycyM 00:00:0000:01:4102:35:1005:01:49
1095CZEPIEC Agata 106 YBold & BeautifulK 00:00:0000:03:0202:43:3805:01:50
GAJOS Daniel 106 XBold & BeautifulM DNF00:03:03 DNF02:43:39 DNF05:01:51 DNF
1097JAZ Małgorzata 29 YMaWo TeamK 00:00:0000:03:1502:40:0205:01:57
1098MARCINIAK Wojciech 29 XMaWo TeamM 00:00:0000:03:1502:40:0505:01:58
1099NAWROT Waldek 182 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5502:39:5605:02:25
1100WUJDA Magdalena 182 YJ U V E R U NK 00:00:0000:02:5602:39:5605:02:25
1101ŁUKASZEK Artur 134 XLukaszek.TeamM 00:00:0000:02:3702:43:1605:02:29
1102ŁUKASZEK Iwona 134 YLukaszek.TeamK 00:00:0000:02:3702:43:1605:02:29
1103LASEK Joanna 429 YSiostry TeamK 00:00:0000:00:2902:32:4405:02:44
1104GARCARZ Monika 429 XSiostry TeamK 00:00:0000:00:3002:32:4405:02:45
1105ZIELIŃSKI Dariusz 295 XDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:4902:27:1505:02:46
1106BARTNIK Michał 297 YMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:2905:02:46
1107SUDOŁ Damian 295 YDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:5002:27:1605:02:47
1108ZIELIŃSKI Radosław 297 XMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:3105:02:48
1109RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 204 YDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:1902:38:1905:02:59
1110NOWAK Katarzyna 204 XDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:2002:38:2005:03:00
SIEŃCZYK Marcin 596 YJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:55 DNF05:03:43 DNF
PYRĆ Krzysztof 596 XJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:53 DNF05:03:43 DNF
1113WYRWAŁ Sebastian 232 X#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:2705:03:44
1114WYRWAŁ Krzysztof 232 Y#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:2505:03:44
1115NOWOMIEJSKI Marcin 462 XNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:46
1116PANCZENKO Kamil 462 YNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:47
1117GRZEJDA Marcin 84 XBlue Light TeamM 00:00:0000:00:4902:39:5105:04:11
1118ZIONTECKA Małgorzata 84 YBlue Light TeamK 00:00:0000:00:4902:39:5305:04:11
1119PLISZCZYŃSKA Justyna 280 YHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:5902:42:1205:04:18
1120DROZD Aleksandra 280 XHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:5902:42:1005:04:18
1121PODSIADŁY Krzysztof 267 XVege H/CM 00:00:0000:03:1602:40:5405:04:19
1122CZERWIEC Artur 267 YVege H/CM 00:00:0000:03:1502:40:5505:04:20
1123KOZŁOWSKI Bartłomiej 315 XKozibaryM 00:00:0000:02:3402:45:2905:04:25
1124KOZŁOWSKA Agnieszka 315 YKozibaryK 00:00:0000:02:3502:45:3005:04:25
1125POTYKANOWICZ Aleksandra 659 YPiękna i BestiaK 00:00:0000:03:1802:35:0005:04:31
ŁĄCZKA Tomasz 659 XPiękna i BestiaM DNF00:03:18 DNF02:35:01 DNF05:04:31 DNF
1127GŁOMBIK Krzysztof 507 YNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3002:43:5805:04:43
1128TKACZ Przemysław 507 XNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3102:43:5905:04:43
1129BASIŃSKI Hubert 217 YWakacje TeamM 00:00:0000:02:4102:42:5005:05:18
1130SROKA Łukasz 217 XWakacje TeamM 00:00:0000:02:4002:42:5105:05:19
1131KRAJEWSKI Przemysław 566 YLECZO TEAMM 00:00:0000:02:3002:45:0505:05:21
1132KWAŚNICKI Wojciech 60 XWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:1805:05:22
1133TURCZYŃSKA Monika 566 XLECZO TEAMK 00:00:0000:02:3002:45:0605:05:22
1134SKORUPA Tomasz 60 YWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:1905:05:23
1135BRYSZEWSKA Marta 691 XZgierzołakiK 00:00:0000:03:1802:42:3605:05:23
1136WITCZAK Romuald 691 YZgierzołakiM 00:00:0000:03:1902:42:3605:05:23
1137GÓRSKI Emil 193 XHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:2505:05:39
1138CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 193 YHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:2905:05:41
1139SOLICH Patryk 205 YNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:12
1140WILIMSKI Tomasz 205 XNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:12
1141SUCH Arkadiusz 240 XŚlimakiM 00:00:0000:03:2502:45:1505:06:20
1142ŚLEMP Bernadetta 240 YŚlimakiK 00:00:0000:03:2502:45:1505:06:21
IWANIEC Dariusz 363 YROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:16 DNF05:06:26 DNF
CINCIO Robert 363 XROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:34 DNF05:06:27 DNF
1145BOGUSZ Sebastian 472 XPZU SPORT TEAMM 00:00:0000:03:2402:31:4305:06:32
WINNICKI Łukasz 472 YPZU SPORT TEAMM DNF00:03:23 DNF02:31:54 DNF05:06:34 DNF
1147SZLOSER Anna 575 XUltramatkiK 00:00:0000:01:1302:38:3605:07:15
1148MOSTOWSKA Joanna 575 YUltramatkiK 00:00:0000:01:1302:38:3805:07:16
GĄSIEWSKI Paweł 43 X#Trenuj z CyganemM DNF00:01:52 DNF02:36:12 DNF05:07:23 DNF
POKROPIŃSKI Rafał 43 Y#Trenuj z CyganemM DNF00:01:53 DNF02:36:13 DNF05:07:23 DNF
KIJEWICZ Michał 445 XNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:33 DNF05:07:24 DNF
LIS Arkadiusz 445 YNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:31 DNF05:07:26 DNF
1153SOKOŁOWSKI Krzysztof 449 XBiałostocka Sekta BiegaczyM 00:00:0000:02:4902:50:2505:07:58
1154FRYBES Agnieszka 449 YBiałostocka Sekta BiegaczyK 00:00:0000:02:4902:50:2905:07:59
1155RAWSKI Krzysztof 524 YJuKrisM 00:00:0000:03:2102:42:5205:08:23
NIEDZIAŁKOWSKI Jan 396 XSKAUCIM DNF00:02:36 DNF02:46:22 DNF05:08:25 DNF
CERANEK Piotr 396 YSKAUCIM DNF00:02:37 DNF02:46:21 DNF05:08:25 DNF
1158MRÓZ Justyna 524 XJuKrisK 00:00:0000:03:2102:42:5105:08:26
1159BZOWSKA Aleksandra 85 YBoski TeamK00:00:0000:00:3202:36:5105:08:29
1160SWOBODA Jarosław 85 XBoski TeamM 00:00:0000:00:3202:36:5205:08:30
1161SZCZEPAŃSKA Edyta 733 XTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:2602:42:0805:08:46
1162WALKOWIAK Iwona 733 YTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:2502:42:0905:08:47
1163BRZEZOWSKA Beata 426 XPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:2002:47:0405:09:14
1164PÓŁTORAK Katarzyna 426 YPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:2102:47:0305:09:15
MIKUŚKIEWICZ Piotr 152 YNiedźwiedź i PiotrekMDNF00:02:20 DNF02:41:25 DNF05:09:29 DNF
KĘTRZYŃSKI Ryszard 152 XNiedźwiedź i PiotrekM DNF00:02:21 DNF02:41:27 DNF05:09:29 DNF
1167KACIUPA Agnieszka 167 Ybiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:0802:40:4205:09:33
1168WOJDAŁOWICZ Ewa 167 Xbiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:0802:40:4305:09:33
1169WŁODARCZYK Teresa 341 XSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:1202:43:0305:10:05
1170MODZELEWSKA Karolina 341 YSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:1102:43:0205:10:05
GMAJ Daniel 620 YChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:26 DNF05:10:13 DNF
CELEJEWSKI Przemysław 620 XChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:29 DNF05:10:13 DNF
1173WYKA Angelika 528 YBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:1502:50:1805:10:18
1174SOKOŁOWSKA Adriana 528 XBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:1602:50:1805:10:19
OBUCHOWICZ Witold 708 YTrzeba to skończyćM DNF00:01:33 DNF02:38:13 DNF05:10:23 DNF
1176WĘCŁAWIAK Joanna 51 XMARJOK 00:00:0000:02:2002:44:4205:10:24
1177GADOMSKI Marcin 51 YMARJOM 00:00:0000:02:2002:44:4205:10:24
FIJAŁKOWSKI Wojciech 708 XTrzeba to skończyćM DNF00:01:32 DNF02:38:11 DNF05:10:25 DNF
1179KAŁWIŃSKI Ryszard 410 XPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:4005:10:41
1180KURIATA Marcin 13 XDżouana y MarcyśM 00:00:0000:01:2202:41:2305:10:56
1181WOJCIESZEK Joanna 13 YDżouana y MarcyśK 00:00:0000:01:2102:41:2205:10:56
1182FLIS Piotr 58 YHORUS TEAMM 00:00:0000:01:1802:41:3805:10:59
1183WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 58 XHORUS TEAMK00:00:0000:01:1702:41:3805:10:59
WAŻNY Andrzej 128 XTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:23 DNF05:11:04 DNF
1185GEMZIK Jacek 235 YJeżolemuryM 00:00:0000:02:4902:50:3005:11:05
1186GEMZIK Agata 235 XJeżolemuryK 00:00:0000:02:4902:50:3005:11:06
BULWAN Radosław 128 YTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:38 DNF05:11:08 DNF
1188SZURKOWSKI Michał 611 YgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:2505:11:45
1189MĘCZYKOWSKI Ireneusz 611 XgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:2405:11:46
1190PLUTA Sebastian 274 XDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0702:44:5305:12:07
1191MACIĄG Andrzej 274 YDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0802:44:5605:12:08
1192KOGUT Joanna 227 YNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:5302:43:4905:12:17
1193PRZYKŁOTA Ewa 227 XNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:5302:43:4805:12:18
1194KAROLCZAK Joanna 309 XAśka i Mario z Tarnowskich GórK 00:00:0000:02:4102:35:3405:12:56
1195SIKORA Mariusz 309 YAśka i Mario z Tarnowskich GórM 00:00:0000:02:4102:35:3505:12:56
PRYCIŃSKA Wiesława 220 YCafe Szkolna 16KDNF00:03:14 DNF02:44:58 DNF05:13:21 DNF
PRYCIŃSKI Krzysztof 220 XCafe Szkolna 16MDNF00:03:13 DNF02:45:00 DNF05:13:22 DNF
1198SIELUTIN Wadim 688 YNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1602:26:5905:13:23
1199FURTAK Krzysztof 688 XNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1502:26:5705:13:23
1200LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 254 XRabbitsK 00:00:0000:00:4402:45:1305:13:24
1201KRÓLIKOWSKI Igor 254 YRabbitsM 00:00:0000:00:4602:45:1405:13:24
ŁUBIS Michał 715 XChude grubasyM DNF00:02:28 DNF02:44:31 DNF05:13:46 DNF
SIESS Małgorzata 715 YChude grubasyK DNF00:02:29 DNF02:44:33 DNF05:13:47 DNF
1204KIESZEK Sebastian 185 YWPRunningM 00:00:0000:02:5502:52:1805:13:50
DUMERACKI Daniel 185 XWPRunningM DNF00:02:55 DNF02:52:16 DNF05:13:51 DNF
BUDZOŃ Bartosz 252 XPMKWMDNF00:00:42 DNF02:36:07 DNF05:14:02 DNF
DYRCZ Dawid 252 YPMKWMDNF00:00:43 DNF02:36:08 DNF05:14:02 DNF
WOJCIECHOWSKA Małgorzata 492 XNutrend biegaKDNF00:00:45 DNF02:37:51 DNF05:14:03 DNF
RUCKA Elżbieta 492 YNutrend biegaK DNF00:00:45 DNF02:37:49 DNF05:14:03 DNF
1210DOBRZYŃSKA Małgorzata 2 XspcK 00:00:0000:02:5902:46:1105:14:36
1211RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2 YspcK 00:00:0000:03:0002:46:0605:14:36
1212SUDAKOWSKI Tomasz 597 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:2005:14:53
1213BATOREK Bogdan 597 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:2405:14:53
KWIATKOWSKI Kajetan 326 YBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:28 DNF05:15:03 DNF
GRANDE Piotr 326 XBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:29 DNF05:15:04 DNF
1216MACKIEWICZ Roman 242 YŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:38
1217PŁOMIŃSKI Marcin 242 XŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:39
1218BIELSKI Adam 142 XElite Training WarszawaM 00:00:0000:02:2902:48:1505:15:41
1219MARZEC Agnieszka 142 YElite Training WarszawaK 00:00:0000:02:2902:48:1605:15:42
BAŁAGA Marcin 72 XDrużyna LeosiaMDNF00:03:27 DNF02:44:19 DNF05:15:50 DNF
1221BIAŁY Sebastian 72 YDrużyna LeosiaM00:00:0000:03:2702:44:1805:15:51
1222KAŁWIŃSKI Bartosz 410 YPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:3805:16:08
1223KROSNOWSKI Bartosz 264 XLoczek i FasolekM 00:00:0000:01:0402:40:3105:16:27
1224NĄCKIEWICZ Justyna 264 YLoczek i FasolekK00:00:0000:01:0402:40:3005:16:27
1225KWIECIEŃ Krzysztof 508 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2802:37:1305:16:31
1226SZYMURA Karolina 508 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:2802:37:1405:16:31
DQŚLEDZIŃSKI Dawid 669 YWybiegani Słynni KenijczycyMDQ00:02:09 DQ02:19:54 DQ05:16:46 DQ
GODLEWSKI Tomasz 669 XWybiegani Słynni KenijczycyMDNF00:02:08 DNF02:19:56 DNF05:16:47 DNF
1229ZIENIEWICZ Wojciech 423 XUks Junior NietążkowoM 00:00:0000:02:5702:29:4405:16:48
1230BIELAWA Piotr 570 XKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:2905:16:48
1231GALIŃSKI Rafał 423 YUks Junior NietążkowoM00:00:0000:02:5702:29:4305:16:48
1232BROWARCZYK Zdzisław 570 YKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:3305:16:49
BŁASIŃSKA Żaneta 268 YSPC 2KDNF00:03:02 DNF02:47:14 DNF05:16:59 DNF
1234BĄK Andrzej 268 XSPC 2M 00:00:0000:03:0302:47:1605:17:01
SZULC Sebastian 253 XDynamic DuoMDNF00:02:32 DNF02:39:53 DNF05:17:06 DNF
KŁOPOTOWSKI Marcin 253 YDynamic DuoMDNF00:02:33 DNF02:39:55 DNF05:17:07 DNF
ROSA Aleksander 467 YjackoMDNF00:01:22 DNF02:33:22 DNF05:17:46 DNF
HORBACZ Hanna 467 XjackoKDNF00:01:22 DNF02:33:21 DNF05:17:47 DNF
1239BRZOZOWSKA Katarzyna 288 XSisterK 00:00:0000:02:4002:47:1205:17:59
MARCINKIEWICZ Marta 495 XSzaleniK DNF00:02:49 DNF02:48:00 DNF05:17:59 DNF
1241KIJOWSKA Aldona 288 YSisterK 00:00:0000:02:4102:47:1005:18:00
PRIGAN Grzegorz 495 YSzaleniM DNF00:02:48 DNF02:48:01 DNF05:18:00 DNF
CHYLIŃSKA Agnieszka 663 YLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF02:45:20 DNF05:18:00 DNF
1244CISZYŃSKI Marek 702 YJakub i MarekM 00:00:0000:03:2302:43:1905:20:54
KUPIEC Dariusz 459 YMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:37 DNF05:20:54 DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 459 XMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:34 DNF05:20:54 DNF
CZESNOWICKI Jakub 702 XJakub i MarekM DNF00:03:23 DNF02:43:24 DNF05:20:55 DNF
JANCEWICZ Diana 137 YVege RunnersK DNF00:02:24 DNF02:45:31 DNF05:20:57 DNF
BORKOWSKI Krzysztof 137 XVege RunnersM DNF00:02:25 DNF02:45:34 DNF05:20:58 DNF
1250STRZĘBOSZEWSKI Piotr 585 XKJEM 00:00:0000:01:1302:48:0905:21:47
1251KOT Tomasz 585 YKJEM 00:00:0000:01:1302:48:1005:21:51
KAJEWSKI Rafał 699 XMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:48 DNF05:21:55 DNF
1253BARTOSZEK Krzysztof 230 YBB TeamM 00:00:0000:02:4402:50:5505:22:27
1254WASYLISZYN Bernadetta 230 XBB TeamK 00:00:0000:02:4402:50:5505:22:28
MICUN Katarzyna 497 YMKMK DNF00:02:04 DNF02:42:47 DNF05:22:42 DNF
MICUN Medard 497 XMKMM DNF00:02:04 DNF02:42:46 DNF05:22:42 DNF
1257PRENDECKI Rafał 154 YStrong Familiy TeamM 00:00:0000:01:4802:46:5705:22:52
1258PRENDECKA Sylwia 154 XStrong Familiy TeamK 00:00:0000:01:4702:46:5505:22:53
BUZALSKI Robert 17 YOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:05 DNF05:22:57 DNF
WNUCZYŃSKI Andrzej 17 XOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:03 DNF05:22:57 DNF
GUCKI Dominik 569 XBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:32 DNF05:23:05 DNF
GUCKI Dariusz 569 YBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:31 DNF05:23:06 DNF
LUBOCH Agnieszka 338 YTeam DobeermanK DNF00:02:17 DNF02:44:46 DNF05:23:22 DNF
LUBOCH Krzysztof 338 XTeam DobeermanM DNF00:02:17 DNF02:44:47 DNF05:23:22 DNF
WASĄŻNIK Marcin 150 YDzikie Grubasy SzM DNF00:03:19 DNF02:48:56 DNF05:23:23 DNF
CHACIŃSKI Marcin 150 XDzikie Grubasy SzM DNF00:03:21 DNF02:48:55 DNF05:23:24 DNF
1267JARZYŃSKI Janusz 55 YPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:56
1268GŁUCHOWSKI Przemysław 55 XPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:56
1269RYBAŁTOWSKI Mirosław 67 YSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM 00:00:0000:01:3702:42:1505:24:02
1270PALKA Zbigniew 541 XATOMÓWKIM 00:00:0000:02:0802:48:2605:24:04
ALEKSANDROWICZ Łukasz 67 XSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM DNF00:01:38 DNF02:42:16 DNF05:24:08 DNF
1272NENKO Barbara 541 YATOMÓWKIK 00:00:0000:02:0902:48:2705:24:11
KUPCZAK Grzegorz 66 YKamikadzeM DNF00:02:54 DNF02:48:35 DNF05:24:46 DNF
ADAMOWSKI Jacek 238 XZa plecami teamM DNF00:02:36 DNF02:46:41 DNF05:24:47 DNF
ZAREMBA Marek 66 XKamikadzeM DNF00:02:55 DNF02:48:37 DNF05:24:48 DNF
DOMARADZKA Ewa 238 YZa plecami teamK DNF00:02:35 DNF02:46:45 DNF05:24:49 DNF
SIÓDMIAK Cezary 347 XSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDNF00:02:42 DNF02:39:28 DNF05:25:39 DNF
DQKUCHARSKI Piotr 347 YSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDQ00:02:42 DQ02:39:27 DQ05:25:39 DQ
GUMUŁA Aneta 364 YJAK NIE TERAZ TO KIEDYK DNF00:02:15 DNF02:49:36 DNF05:25:49 DNF
ANTOSZ Monika 364 XJAK NIE TERAZ TO KIEDYKDNF00:02:14 DNF02:49:35 DNF05:25:49 DNF
PODLASKA Izabela 195 YKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF02:47:54 DNF05:25:59 DNF
MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta 195 XKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF02:47:54 DNF05:26:00 DNF
PŁOMIN Marcin 438 XNight Runners GliwiceM DNF00:01:44 DNF02:44:34 DNF05:26:33 DNF
PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 438 YNight Runners GliwiceK DNF00:01:45 DNF02:44:39 DNF05:26:37 DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 723 XSkyRunner TeamM DNF00:02:37 DNF02:44:51 DNF05:27:08 DNF
MISZCZYK Marcin 174 YRonche QcykiMDNF00:01:56 DNF02:50:51 DNF05:27:09 DNF
JASTRZĘBSKI Artur 723 YSkyRunner TeamM DNF00:02:38 DNF02:44:52 DNF05:27:09 DNF
KWAŚNIEWSKI Andrzej 174 XRonche QcykiMDNF00:01:55 DNF02:50:51 DNF05:27:10 DNF
1289GODAWA Katarzyna 607 XKatarzynyK 00:00:0000:01:1602:42:0705:27:12
1290LUBOWIECKA Katarzyna 607 YKatarzynyK 00:00:0000:01:1602:42:0605:27:12
NORKOWSKA Aleksandra 361 YLalunieK DNF00:02:02 DNF02:50:07 DNF05:27:42 DNF
KALBARCZYK Beata 361 XLalunieK DNF00:02:02 DNF02:50:11 DNF05:27:44 DNF
RUPIK Piotr 370 XwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:15 DNF05:27:58 DNF
MAJKA Dariusz 370 YwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:16 DNF05:28:00 DNF
SIENICKI Piotr 245 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejMDNF00:01:48 DNF02:33:51 DNF05:28:03 DNF
WOLF Weronika 245 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejKDNF00:01:49 DNF02:33:50 DNF05:28:04 DNF
1297WARKOCZ Marcin 572 XKILL BILLM 00:00:0000:02:4002:50:5305:28:08
1298HOWANIEC-SIWEK Anna 572 YKILL BILLK 00:00:0000:02:4002:50:5305:28:09
1299JEDLIŃSKI Bartosz 197 XRazem mamy 139 kgM 00:00:0000:02:2502:50:5705:28:15
1300JEDLIŃSKA Izabela 197 YRazem mamy 139 kgK 00:00:0000:02:2502:50:5805:28:15
MICHAŁEK Paweł 713 XNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:48 DNF05:29:33 DNF
FURTAK Gerard 713 YNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:49 DNF05:29:33 DNF
PIETRULIŃSKI Mateusz 68 YSpartanie DzieciomM DNF00:01:36 DNF02:52:14 DNF05:29:40 DNF
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 68 XSpartanie DzieciomK DNF00:01:36 DNF02:52:13 DNF05:29:41 DNF
PORĘBSKA Dorota 576 YCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF02:48:59 DNF05:29:57 DNF
MAZUREK Monika 576 XCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF02:48:59 DNF05:29:57 DNF
JANIK Tomasz 372 XKasia i Ska (Orange Polska)M DNF00:02:04 DNF02:53:04 DNF05:31:39 DNF
JANIK Katarzyna 372 YKasia i Ska (Orange Polska)K DNF00:02:04 DNF02:53:08 DNF05:31:39 DNF
KUBCZAK-KOSICKA Anna 283 Yspc 3K DNF00:03:05 DNF02:51:50 DNF05:32:00 DNF
MOCZADŁO Maria 283 Xspc 3K DNF00:03:06 DNF02:51:55 DNF05:32:02 DNF
KUBIAK Piotr 634 YStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:05 DNF05:35:30 DNF
MICHALAK Miłosz 634 XStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:09 DNF05:35:31 DNF
GĄSIOROWSKA Dorota 236 XŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF02:55:40 DNF05:38:14 DNF
SZULC Joanna 236 YŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF02:55:44 DNF05:38:15 DNF
KOŚCIUK Dorota 664 XCzerwone twarzeKDNF00:03:29 DNF02:51:35 DNF05:38:36 DNF
WRÓBLEWSKA Anna 664 YCzerwone twarzeK DNF00:03:28 DNF02:51:31 DNF05:38:37 DNF
KANIEWSKI Michał 337 XA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:39 DNF05:39:00 DNF
DASZCZYŃSKI Adam 337 YA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:40 DNF05:39:01 DNF
1319PRZYBYLSKI Łukasz 212 XDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:1105:39:58
1320NASTAROWICZ Tomasz 212 YDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:0905:39:58
LISTOPAD Dariusz 81 YNFZ LublinM DNF00:03:12 DNF02:55:19 DNF05:41:48 DNF
GAŁUS Angelika 81 XNFZ LublinK DNF00:03:11 DNF02:55:17 DNF05:41:49 DNF
GÓRECKA Barbara 581 XBarcelona teamK DNF00:01:00 DNF02:50:40 DNF05:43:24 DNF
KŁĘBEK Arkadiusz 633 YKB WYSZKÓWMDNF00:01:34 DNF02:31:01 DNF05:43:24 DNF
SANCHEZ ZAMBRANA Jorge 581 YBarcelona teamM DNF00:01:01 DNF02:50:45 DNF05:43:25 DNF
STASZEWSKI Pawel 555 XFC ZYRAFAM DNF00:02:54 DNF03:02:07 DNF05:43:30 DNF
STASZEWSKA Edyta 555 YFC ZYRAFAK DNF00:02:53 DNF03:02:12 DNF05:43:36 DNF
ZASKURSKI Marcin 527 YLewa Jego 2M DNF00:03:18 DNF02:51:16 DNF05:44:15 DNF
SKALSKI Grzegorz 527 XLewa Jego 2M DNF00:03:20 DNF02:51:18 DNF05:44:16 DNF
ŁUŻYŃSKA Katarzyna 340 XLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF02:56:01 DNF05:46:34 DNF
ZAJĄC Daria 340 YLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF02:56:09 DNF05:46:38 DNF
SLOMINSKI Michal 625 YTM TeamMDNF00:00:38 DNF02:31:12 DNF05:46:50 DNF
MNISZKO Urszula 486 XMARKOWI BIEGACZEK DNF00:02:51 DNF02:49:54 DNF05:47:31 DNF
PIELAK Marcin 486 YMARKOWI BIEGACZEM DNF00:02:51 DNF02:49:56 DNF05:47:31 DNF
LITWINEK Marek 718 YPolitechnika LubelskaMDNF00:03:06 DNF03:01:19 DNF05:50:38 DNF
KACEJKO Piotr 718 XPolitechnika LubelskaM DNF00:03:06 DNF03:01:22 DNF05:50:41 DNF
NOWAK Adrian 359 XW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:09 DNF02:40:19 DNF05:51:55 DNF
ZAJĄCZKOWSKI Michał 359 YW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:08 DNF02:40:20 DNF05:51:56 DNF
UBYCH Marcin 144 XEpoka Nordica ŁódźM DNF00:02:31 DNF03:04:22 DNF05:54:30 DNF
BŁOCH Beata 144 YEpoka Nordica ŁódźK DNF00:02:32 DNF03:04:27 DNF05:54:35 DNF
PIGOŃ Katarzyna 714 XŚlepa FuriaKDNF00:03:08 DNF03:00:43 DNF05:54:50 DNF
PYRĆ Katarzyna 714 YŚlepa FuriaK DNF00:03:07 DNF03:00:42 DNF05:54:50 DNF
ANDRZEJEWSKA Dorota 500 XTelma i LuisaK DNF00:01:43 DNF02:51:42 DNF05:59:38 DNF
ZAJĄC PYRZEWSKA Magdalena 500 YTelma i LuisaKDNF00:01:43 DNF02:51:48 DNF05:59:39 DNF
MAŁKIEWICZ Dariusz 679 XCzekoladożercyMDNF00:02:36 DNF03:15:47 DNF06:37:22 DNF
MAREK Ewa 679 YCzekoladożercyKDNF00:02:37 DNF03:15:46 DNF06:37:23 DNF
1347TYSZKA Dariusz 131 XTyszka & SadkowskiM 00:00:00
1348STACHURSKI Daniel 553 YEmeryci i renciściM 00:00:00
WÓJCIK Robert 294 XSuper LudzieMDNF00:02:53 DNF DNF DNF
HAŚ Ireneusz 480 XCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:11 DNF DNF
MELIŃSKI Marek 46 XPasja Chrzanka Running TeamMDNF00:02:56 DNF02:56:58 DNF DNF
SNARSKA Katarzyna 333 XDziewczyny Nie Widzą PrzeszkódKDNF00:00:28 DNF02:48:47 DNF DNF
KMAK Sławomir 537 XPAPIKIMDNF00:00:34 DNF02:02:18 DNF DNF
MICHALAK Katarzyna 663 XLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF02:45:21 DNF DNF
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 294 YSuper LudzieKDNF00:02:52 DNF DNF DNF
CHOJNACKA Katarzyna 354 YKATDKIKDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF DNF
PACHO Sylwester 537 YPAPIKIMDNF00:00:35 DNF02:02:20 DNF DNF
OBRZUT Bartosz 699 YMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:49 DNF DNF
GOLBA Łukasz 574 YRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF DNF DNF
Znaleziono 1359 wynik(ów)