BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki dla 16.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startuStart_All
0.1km
P1_Zebrak
16.7km
     
1WINIARSKA Katarzyna 54 YPKB - PTC PRZEMYŚLK 00:00:0000:00:0801:45:41
2SOLIŃSKA Katarzyna 126 YCisowianka TeamK00:00:0000:00:2001:47:50
Niesklasyfikowani
GŁODOWSKA Kamila 454 YSzalony i ZwariowałaKDNF00:00:40 DNF01:50:20 DNF
DQBROL Dominika 296 YEndurance TeamKDQ00:00:11 DQ01:50:54 DQ
MIERZLIKIN Natalia 133 XAmebyK DNF00:00:21 DNF01:51:12 DNF
6MOSIOŁEK Monika 543 YMonia TeamK 00:00:0000:00:1501:51:20
7MALINOWSKA Anna 69 YPÓŁNOC-POŁUDNIEK 00:00:0000:00:4701:52:52
8KORPAL Agnieszka 735 XPoco LocoPOZNAŃK00:00:0000:00:2301:54:38
9BAROSZ Natalia Paulina 592 XSprintem do UltraK 00:00:0000:00:1901:56:30
10NIEMCZYK Magdalena 38 XMagda i KubaK 00:00:0001:57:30
11KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 248 Xm&rK 00:00:0000:00:2001:59:02
12LEWANDOWSKA Marlena 546 YPierniki z ToruniaK 00:00:0000:00:2101:59:25
13CIACIURA Magdalena 390 YTeam Doris KrakówK 00:00:0000:00:1002:01:00
IGNASIAK Joanna 441 YP....ne KomandosyK DNF00:00:46 DNF02:01:25 DNF
15LANGE Beata 64 YOTK RzeźnikK 00:00:0000:01:3202:01:31
16SALACHNA - NOWAK Magdalena 721 XBiegam z ABSK 00:00:0000:01:0702:03:34
CHOJNACKA Katarzyna 354 YKATDKIKDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF
18MARCINKOWSKA Eliza 246 YSZWLA StargardK 00:00:0000:00:3002:04:15
19JARUZEL Ewa 398 YREJK 00:00:0000:00:3402:04:42
20MARKIEWICZ Agnieszka 218 XProRunning PromotionK 00:00:0000:00:1702:05:42
21BARTNIAK Daria 448 XBońki TeamK 00:00:0000:01:0002:05:50
22ARDELLI Ewa 191 YBIEGAJ Z PIORUNEMK 00:00:0000:00:1702:06:32
23BINARSCH Dagmara 640 XDragonK 00:00:0000:01:0302:06:45
24NOWAK Anna 117 YNowakiK 00:00:0000:00:0902:07:09
25STANKOWSKA Justyna 640 YDragonK 00:00:0000:01:0402:07:25
26KRYM Katarzyna 270 XPer ardua ad astraK 00:00:0000:00:3602:08:23
27KOMISARCZYK Anna 11 YWieczorne Bieganie w SzczecinieK 00:00:0000:00:5702:08:41
28GRAMZA Katarzyna 577 XDracarysK 00:00:0000:00:4602:09:27
29ŁYSIAK Sylwia 577 YDracarysK 00:00:0000:00:4602:09:30
30CIEŚLA Elżbieta 409 XBiegające MałżeństwoK 00:00:0000:00:2502:10:20
DQPRZETAKIEWICZ Elżbieta 606 YReal Madrid CFKDQ00:00:37 DQ02:10:26 DQ
32EPA Karolina 720 XPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamK 00:00:0000:01:0002:10:35
33PIERZCHALSKA Julia 213 YPiękny i BestiaK 00:00:0000:00:1302:11:00
34PRZEBINDA Anna 285 XAll for body TEAMK 00:00:0000:00:1502:11:23
35PRZEŹDZIECKA Katarzyna 14 XSmashing pĄpkinsK 00:00:0000:00:5902:11:30
36JĘDRYCHA Bożena 70 YCFO RUNNING TEAMK 00:00:0000:00:5302:11:32
37BOJAN Gabriela 135 XActiv on i onaK 00:00:0000:01:3002:11:36
38WARĘCKA Kasia 562 YK&KK 00:00:0000:01:4502:11:41
JAKUBASZEK Monika 12 YGorszy Sort PomidorówkiKDNF00:01:21 DNF02:12:35 DNF
40OSIKOWSKA Monika 320 YRzeźnicy kilometrówK 00:00:0000:00:4402:13:22
41SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 179 XTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:2302:13:35
42BYDOŃ Agnieszka 179 YTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:2302:13:36
43KOBIEC Elżbieta 153 YCK TEAMK 00:00:0000:01:1702:13:42
KRZOSEK Joanna 304 YNie spoczniemy nim dojdziemyKDNF00:00:12 DNF02:14:11 DNF
MAJEWSKA Kinga 451 YVege Ultra RunnersKDNF00:00:25 DNF02:14:15 DNF
46MILKOWSKA Justyna 120 XOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKK00:00:0000:01:0202:15:01
47TOMCZAK Agnieszka 393 XŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:4602:15:33
48KORZENIOWSKA Małgorzata 393 YŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:4502:15:34
49KUDŁA Joanna 307 YKUDŁATE MAKARONYK00:00:0000:00:5002:15:37
50DUDEK Mariola 428 XRunning Obsession TeamK 00:00:0000:00:3502:15:40
51PACH Agnieszka 119 XNo Excuses Team/KB ManiacK 00:00:0000:01:4202:16:55
52MRUGAŁA Monika 722 YPLOTSERWIS TEAMK 00:00:0000:01:0502:16:57
53KICIŃSKA Zuzanna 159 YBiegowaRodzinaK 00:00:0000:01:5702:17:32
54FRANCKOWSKA Marta 630 XWkurw_Team (Rebel Runners)K 00:00:0000:01:3302:17:50
55MIKOŁAJCZYK Agnieszka 122 XHUSARIA RACE TEAMK 00:00:0000:02:2902:18:05
56ANDRZEJEWSKA Magdalena 262 XRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:3502:18:13
57SEJBUK Emilia 262 YRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:3402:18:14
58MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 226 YKM UMKK 00:00:0000:01:0202:18:16
59BARTKOWSKA Joanna 226 XKM UMKK00:00:0000:01:0102:18:17
60RZESZÓTKO Marzena 87 YCoca-Cola TeamK 00:00:0000:00:2102:18:46
61SIKORA Anna 147 YPieruńsko GibcyK 00:00:0000:00:2802:18:57
62BIAŁAS Aldona 256 YPTASIE MLECZKOK 00:00:0000:02:1202:19:15
63GŁĘBOCKA Marta 3 YOrangeK 00:00:0000:00:2202:19:20
64BLASZKE Beata 313 YNight Runners GliwiceK 00:00:0000:00:3302:19:42
65JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 777 XOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneK00:00:0000:01:1602:19:52
66DYŚ Małgorzata 93 YKoluzjaK 00:00:0000:01:4602:20:09
67DRWIĘGA Beata 328 YNizinne LeszczeK 00:00:0000:01:5502:20:12
68IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 162 YZabiegani timK 00:00:0000:01:4602:20:15
DQKOŁACKA Martyna 706 YAptiv Running TeamKDQ00:01:58 DQ02:20:38 DQ
70ŁAMPIKA Kinga 292 XŚwieżaki atakująK 00:00:0000:00:3502:20:58
71LEMIESZKA Marta 139 YZarażeni BólemK 00:00:0000:01:0302:21:10
72KRZYWAŃSKA Monika 552 YBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyK 00:00:0000:02:2402:21:18
73GRUMBIANIN Paulina 171 XCYBORGIK 00:00:0000:00:5602:21:24
74WOJACZEK Anna 116 YGood Luck ClubK00:00:0000:00:2402:21:28
75MATYJEK Paulina 116 XGood Luck ClubK 00:00:0000:00:2402:21:29
76SŁOBODA Elżbieta 36 XPierdzące ZająceK 00:00:0000:00:1402:22:00
77KRUŻOŁEK Monika 336 XTurboptysieK 00:00:0000:03:1602:22:08
78KAŁUS Ewa 98 YHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:4302:22:36
79BASEK Marta 98 XHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:4302:22:37
80FOGEL Ewa 637 YŁosie.plK 00:00:0000:00:5902:22:48
81SKOTNICKA Anna 367 YTTC MPEC TARNÓWK 00:00:0000:00:5802:22:51
82PIASECKA-WSZOŁA Anna 690 YCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:4502:23:19
83NIZAR Wioletta 690 XCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:4502:23:19
84KASPERSKA Barbara 384 XBBL GorzówK 00:00:0000:00:5702:23:34
85NAWROT Agnieszka 1 XRozbiegany SulejówekK 00:00:0000:01:0302:23:53
86MAŁECKA Anna 234 XMałe cyckiK 00:00:0000:00:2902:23:54
87APANOWICZ Angelika 408 XBiegam na Zielonej BiałołęceK 00:00:0000:02:2602:23:56
88POMAGRUK Katarzyna 178 XPomagrukiK 00:00:0000:01:0402:23:58
89ŻUKOTYŃSKA Julita 447 XACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:5202:24:01
90MASZEWSKA Agata 327 YKuźnia TriathlonuK 00:00:0000:01:1002:24:01
91WOJNOWSKA Katarzyna 447 YACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:5202:24:02
92TUCHOŁKA Marta 670 XPoco Loco Adventure TeamK 00:00:0000:02:3102:24:03
93GADOMSKA Anna 530 YWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:4502:24:07
94GARGAS-MARUT Małgorzata 530 XWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:4202:24:10
95GRYCMAN Magdalena 697 YGRYCMANY BIEGAJĄK 00:00:0000:01:1402:24:35
LEŚNIAK-POPIEL Marta 308 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejK DNF00:01:55 DNF02:24:47 DNF
97MICHALAK Natalia 520 XWarmińsko-mazurskie DzikiK 00:00:0000:02:5902:24:54
98SZWAJKA Aneta 383 XSzwajkozaK 00:00:0000:01:4502:25:04
99GRELA Kinga 701 XCosta Kliny TeamK 00:00:0000:01:0202:25:17
100DĄBROWSKA Ewelina 41 Xpędzące endorfinyK 00:00:0000:03:3802:25:38
MALAROWSKA Elżbieta 488 YGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF02:25:40 DNF
DEMKO Anna 488 XGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF02:25:41 DNF
103OLSZOWSKA Klaudia 545 YKobyla GóraK 00:00:0000:01:3202:25:56
104ZAJĄC Katarzyna 505 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:2702:25:59
105OLSCHIMKE - MARMUROWICZ Barbara 325 YNRSK 00:00:0000:02:5802:26:10
106SZPAK Monika 356 YKuzynka i KuzynK 00:00:0000:01:1202:27:01
107WIECZOREK Magdalena 148 YPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:4902:27:03
108PEŁECHATA Julita 148 XPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:4902:27:04
109BETTIN Anna 177 YPANDAK 00:00:0000:02:3802:27:11
110KUNKEL Anna 286 YŚcigacze PGBK 00:00:0000:01:2702:29:52
111PODCZARSKA Izabela 260 XKOLBUDY TEAMK 00:00:0000:00:4402:29:56
112WALASZKOWSKA Dominika 487 XKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:3002:29:58
113DEPUTAT Joanna 487 YKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:3002:29:58
114REDMANN Edyta 412 XSzczx2K 00:00:0000:02:4002:30:03
115MACIASZCZYK Magdalena 412 YSzczx2K 00:00:0000:02:4002:30:05
116MAJOCH Anna 440 YZawsze do celuK 00:00:0000:02:3402:30:23
117KAŃDUŁA Klaudia 298 XSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:5702:30:27
118KLOREK Anna 298 YSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:5702:30:28
119KONIECZNA Paulina 92 XCH10K 00:00:0000:02:4802:30:30
120HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 211 XPotockie żmijeK 00:00:0000:03:0602:30:37
121OLĘDZKA Emilia 685 XRembertów Team ETK 00:00:0000:03:2202:30:40
DQKALISZ Karolina 633 XKB WYSZKÓWKDQ00:01:34 DQ02:31:00 DQ
123RAFAŁ Eliza 155 XUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:2302:31:03
124BRZYSKA Marcelina 155 YUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:2302:31:04
125LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 548 XZielone PuszczykiK 00:00:0000:01:2502:31:13
126KALANDYK Aga 183 XKB Ożarów Mazowiecki BiegaK 00:00:0000:02:1302:31:19
127HUBICKA Oksana 44 Ywiśta wio...K 00:00:0000:01:2902:31:28
128OSTAPIŃSKA Magda 166 YOSTreSROkiK 00:00:0000:02:1402:31:38
129CIEŚLAK Dominika 388 XWolf TeamK 00:00:0000:03:1002:32:08
130GARCARZ Monika 429 XSiostry TeamK 00:00:0000:00:3002:32:44
131LASEK Joanna 429 YSiostry TeamK 00:00:0000:00:2902:32:44
HORBACZ Hanna 467 XjackoKDNF00:01:22 DNF02:33:21 DNF
133KORZENIOWSKA Anna 482 XŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:0502:33:29
134SZYMELFENIG Gabriela 482 YŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:0502:33:30
135TREPKA Agnieszka 397 Y#chybanaspopimpałoK00:00:0000:00:1402:33:34
WOLF Weronika 245 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejKDNF00:01:49 DNF02:33:50 DNF
137BANDER-PASZEK Katarzyna 694 XLedwo zipia :)K 00:00:0000:02:0102:33:55
138KONDRATIUK Renata 374 XZ ŁAPANKIK00:00:0000:01:1402:34:00
139KOLAJ Ewelina 477 XTarcho DzikiK 00:00:0000:02:4602:34:45
140STEC Iwona 168 XDziki teamK 00:00:0000:03:0202:34:46
141ŁYSIAK Katarzyna 168 YDziki teamK 00:00:0000:03:0002:34:47
142MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta 653 XSebMarK 00:00:0000:01:2302:34:48
143FRĄCKOWIAK Hanna 344 YUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUK 00:00:0000:02:1102:34:50
144KOŁACZ Liliana 352 YKołatkiK 00:00:0000:02:0702:34:56
145MICHALSKA Małgorzata 399 XGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:0102:34:59
146POLIŃSKA Magdalena 399 YGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:0402:35:00
147POTYKANOWICZ Aleksandra 659 YPiękna i BestiaK 00:00:0000:03:1802:35:00
148KIEŁBOWICZ Aneta 5 XSłynni KenijczycyK 00:00:0000:01:4002:35:11
149WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 216 XPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIK 00:00:0000:01:4002:35:15
150WIDUCH Anna 91 YMoniaGymK 00:00:0000:02:0702:35:16
151BOBER Anna 161 XAiMK 00:00:0000:02:2302:35:18
152PIĘTA Marlena 161 YAiMK 00:00:0000:02:2302:35:18
153BRYŁA Anna 199 XPędzące glutyK 00:00:0000:02:4302:35:20
154JĘDRZEJCZYK Agnieszka 158 XSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAK 00:00:0000:01:1002:35:31
155KAROLCZAK Joanna 309 XAśka i Mario z Tarnowskich GórK 00:00:0000:02:4102:35:34
156ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA Marta 484 XRosomak i BorsukK 00:00:0000:02:2402:35:59
157MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna 491 YWolsztyński Klub BiegowyK 00:00:0000:03:1202:36:04
158HRYŃ Agata 463 YOKOWYGRZMOTUK 00:00:0000:03:0302:36:18
159PLUTA Anita 317 YA&MK 00:00:0000:02:4202:36:21
160BZOWSKA Aleksandra 85 YBoski TeamK00:00:0000:00:3202:36:51
161STEGNER Anna 306 XBlack & WhiteK 00:00:0000:02:5002:37:09
162LENART Iwona 306 YBlack & WhiteK 00:00:0000:02:5102:37:10
163SZYMURA Karolina 508 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:2802:37:14
164KIELISIAK Małgorzata 194 XHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:1302:37:38
165MACIEJAK Anna 194 YHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:1202:37:40
166WOYCZYŃSKA Angelina 405 XLucky LukiK00:00:0000:02:0502:37:43
167SZAWELSKA Ewa 405 YSpeed Feet' 16/ Lucky LukiK 00:00:0000:02:0602:37:43
168DĄBROWSKA Katarzyna 287 YBieszczadzkie AniołyK 00:00:0000:03:2002:37:45
RUCKA Elżbieta 492 YNutrend biegaK DNF00:00:45 DNF02:37:49 DNF
WOJCIECHOWSKA Małgorzata 492 XNutrend biegaKDNF00:00:45 DNF02:37:51 DNF
171SOBIESKA Katarzyna 687 YSadownicyK 00:00:0000:02:0102:37:53
172RORAT Lena 711 XChełm BiegaK 00:00:0000:03:1702:38:05
173RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 204 YDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:1902:38:19
174NOWAK Katarzyna 204 XDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:2002:38:20
175SZLOSER Anna 575 XUltramatkiK 00:00:0000:01:1302:38:36
176MOSTOWSKA Joanna 575 YUltramatkiK 00:00:0000:01:1302:38:38
177KRÓL Aneta 15 YWódka i zakąskaK 00:00:0000:03:2402:39:20
178PYZEL Agnieszka 258 XAGAMONK00:00:0000:02:4902:39:27
179MADZIARSKA Monika 258 YAGAMONK 00:00:0000:02:4902:39:29
180GRABOWSKA Joanna 595 XSPC/ Dwumaraton KujawskiK 00:00:0000:01:4102:39:35
181KUŁAKOWSKA Monika 141 YW pogoni za duchemK 00:00:0000:02:3402:39:47
182ZIONTECKA Małgorzata 84 YBlue Light TeamK 00:00:0000:00:4902:39:53
183BICKA Anna 457 XSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:3202:39:55
184WUJDA Magdalena 182 YJ U V E R U NK 00:00:0000:02:5602:39:56
185MŁODECKA Sylwia 457 YSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:3302:39:57
186JAZ Małgorzata 29 YMaWo TeamK 00:00:0000:03:1502:40:02
187ZADĘCKA Ewa 421 XZadkiK 00:00:0000:03:1402:40:04
188NĄCKIEWICZ Justyna 264 YLoczek i FasolekK00:00:0000:01:0402:40:30
189SZATKOWSKA Monika 127 YBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:1602:40:32
190BUDA Marzena 127 XBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:1502:40:33
191KACIUPA Agnieszka 167 Ybiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:0802:40:42
192WOJDAŁOWICZ Ewa 167 Xbiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:0802:40:43
193RAICHERT Joanna 316 YPsyHoleK 00:00:0000:02:1202:41:11
194WOJCIESZEK Joanna 13 YDżouana y MarcyśK 00:00:0000:01:2102:41:22
195ROMANÓW-ŁOJKO Marta 8 YRajtarowianka DrzonkówK 00:00:0000:03:0402:41:24
196WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 58 XHORUS TEAMK00:00:0000:01:1702:41:38
GOŹDZIEWSKA Larysa 661 YGlarino teamK DNF00:03:05 DNF02:41:41 DNF
198WIADERNA Nina 250 XN&SK 00:00:0000:02:3602:42:00
199ZARZYCKA Sylwia 250 YN&SK 00:00:0000:02:3602:42:01
200LUBOWIECKA Katarzyna 607 YKatarzynyK 00:00:0000:01:1602:42:06
201GODAWA Katarzyna 607 XKatarzynyK 00:00:0000:01:1602:42:07
202SZCZEPAŃSKA Edyta 733 XTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:2602:42:08
203WALKOWIAK Iwona 733 YTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:2502:42:09
204DROZD Aleksandra 280 XHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:5902:42:10
205PLISZCZYŃSKA Justyna 280 YHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:5902:42:12
206PAUL Violetta 130 YKoko Paulo i do przoduK 00:00:0000:01:4802:42:17
207BRYSZEWSKA Marta 691 XZgierzołakiK 00:00:0000:03:1802:42:36
MICUN Katarzyna 497 YMKMK DNF00:02:04 DNF02:42:47 DNF
209MRÓZ Justyna 524 XJuKrisK 00:00:0000:03:2102:42:51
210MODZELEWSKA Karolina 341 YSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:1102:43:02
211WŁODARCZYK Teresa 341 XSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:1202:43:03
212ŁUKASZEK Iwona 134 YLukaszek.TeamK 00:00:0000:02:3702:43:16
213CZEPIEC Agata 106 YBold & BeautifulK 00:00:0000:03:0202:43:38
214PRZYKŁOTA Ewa 227 XNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:5302:43:48
215KOGUT Joanna 227 YNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:5302:43:49
216JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 584 XRunning SlothsK 00:00:0000:02:5102:43:51
217ŻAK Oliwia 584 YRunning SlothsK 00:00:0000:02:5202:43:51
SIESS Małgorzata 715 YChude grubasyK DNF00:02:29 DNF02:44:33 DNF
PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 438 YNight Runners GliwiceK DNF00:01:45 DNF02:44:39 DNF
220WĘCŁAWIAK Joanna 51 XMARJOK 00:00:0000:02:2002:44:42
LUBOCH Agnieszka 338 YTeam DobeermanK DNF00:02:17 DNF02:44:46 DNF
PRYCIŃSKA Wiesława 220 YCafe Szkolna 16KDNF00:03:14 DNF02:44:58 DNF
223TURCZYŃSKA Monika 566 XLECZO TEAMK 00:00:0000:02:3002:45:06
224LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 254 XRabbitsK 00:00:0000:00:4402:45:13
225ŚLEMP Bernadetta 240 YŚlimakiK 00:00:0000:03:2502:45:15
CHYLIŃSKA Agnieszka 663 YLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF02:45:20 DNF
MICHALAK Katarzyna 663 XLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF02:45:21 DNF
228KOZŁOWSKA Agnieszka 315 YKozibaryK 00:00:0000:02:3502:45:30
JANCEWICZ Diana 137 YVege RunnersK DNF00:02:24 DNF02:45:31 DNF
230RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2 YspcK 00:00:0000:03:0002:46:06
231DOBRZYŃSKA Małgorzata 2 XspcK 00:00:0000:02:5902:46:11
DOMARADZKA Ewa 238 YZa plecami teamK DNF00:02:35 DNF02:46:45 DNF
233PRENDECKA Sylwia 154 XStrong Familiy TeamK 00:00:0000:01:4702:46:55
234PÓŁTORAK Katarzyna 426 YPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:2102:47:03
235BRZEZOWSKA Beata 426 XPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:2002:47:04
236KIJOWSKA Aldona 288 YSisterK 00:00:0000:02:4102:47:10
237BRZOZOWSKA Katarzyna 288 XSisterK 00:00:0000:02:4002:47:12
BŁASIŃSKA Żaneta 268 YSPC 2KDNF00:03:02 DNF02:47:14 DNF
MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta 195 XKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF02:47:54 DNF
PODLASKA Izabela 195 YKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF02:47:54 DNF
MARCINKIEWICZ Marta 495 XSzaleniK DNF00:02:49 DNF02:48:00 DNF
242MARZEC Agnieszka 142 YElite Training WarszawaK 00:00:0000:02:2902:48:16
243NENKO Barbara 541 YATOMÓWKIK 00:00:0000:02:0902:48:27
SNARSKA Katarzyna 333 XDziewczyny Nie Widzą PrzeszkódKDNF00:00:28 DNF02:48:47 DNF
PORĘBSKA Dorota 576 YCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF02:48:59 DNF
MAZUREK Monika 576 XCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF02:48:59 DNF
ANTOSZ Monika 364 XJAK NIE TERAZ TO KIEDYKDNF00:02:14 DNF02:49:35 DNF
GUMUŁA Aneta 364 YJAK NIE TERAZ TO KIEDYK DNF00:02:15 DNF02:49:36 DNF
MNISZKO Urszula 486 XMARKOWI BIEGACZEK DNF00:02:51 DNF02:49:54 DNF
NORKOWSKA Aleksandra 361 YLalunieK DNF00:02:02 DNF02:50:07 DNF
KALBARCZYK Beata 361 XLalunieK DNF00:02:02 DNF02:50:11 DNF
252SOKOŁOWSKA Adriana 528 XBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:1602:50:18
253WYKA Angelika 528 YBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:1502:50:18
254FRYBES Agnieszka 449 YBiałostocka Sekta BiegaczyK 00:00:0000:02:4902:50:29
255GEMZIK Agata 235 XJeżolemuryK 00:00:0000:02:4902:50:30
GÓRECKA Barbara 581 XBarcelona teamK DNF00:01:00 DNF02:50:40 DNF
257HOWANIEC-SIWEK Anna 572 YKILL BILLK 00:00:0000:02:4002:50:53
258WASYLISZYN Bernadetta 230 XBB TeamK 00:00:0000:02:4402:50:55
259JEDLIŃSKA Izabela 197 YRazem mamy 139 kgK 00:00:0000:02:2502:50:58
WRÓBLEWSKA Anna 664 YCzerwone twarzeK DNF00:03:28 DNF02:51:31 DNF
KOŚCIUK Dorota 664 XCzerwone twarzeKDNF00:03:29 DNF02:51:35 DNF
ANDRZEJEWSKA Dorota 500 XTelma i LuisaK DNF00:01:43 DNF02:51:42 DNF
ZAJĄC PYRZEWSKA Magdalena 500 YTelma i LuisaKDNF00:01:43 DNF02:51:48 DNF
KUBCZAK-KOSICKA Anna 283 Yspc 3K DNF00:03:05 DNF02:51:50 DNF
MOCZADŁO Maria 283 Xspc 3K DNF00:03:06 DNF02:51:55 DNF
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 68 XSpartanie DzieciomK DNF00:01:36 DNF02:52:13 DNF
JANIK Katarzyna 372 YKasia i Ska (Orange Polska)K DNF00:02:04 DNF02:53:08 DNF
GAŁUS Angelika 81 XNFZ LublinK DNF00:03:11 DNF02:55:17 DNF
GĄSIOROWSKA Dorota 236 XŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF02:55:40 DNF
SZULC Joanna 236 YŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF02:55:44 DNF
ŁUŻYŃSKA Katarzyna 340 XLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF02:56:01 DNF
ZAJĄC Daria 340 YLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF02:56:09 DNF
PYRĆ Katarzyna 714 YŚlepa FuriaK DNF00:03:07 DNF03:00:42 DNF
PIGOŃ Katarzyna 714 XŚlepa FuriaKDNF00:03:08 DNF03:00:43 DNF
STASZEWSKA Edyta 555 YFC ZYRAFAK DNF00:02:53 DNF03:02:12 DNF
BŁOCH Beata 144 YEpoka Nordica ŁódźK DNF00:02:32 DNF03:04:27 DNF
MAREK Ewa 679 YCzekoladożercyKDNF00:02:37 DNF03:15:46 DNF
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 294 YSuper LudzieKDNF00:02:52 DNF DNF
Znaleziono 278 wynik(ów)