BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki dla 32.11km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startuStart_All
0.1km
P1_Zebrak
16.7km
P2_Cisna
32.1km
P2_Cisna
32.11km
       
1WINIARSKA Katarzyna 54 YPKB - PTC PRZEMYŚLK 00:00:0000:00:0801:45:4103:19:3603:20:00
2SOLIŃSKA Katarzyna 126 YCisowianka TeamK00:00:0000:00:2001:47:5003:20:5703:21:18
3MOSIOŁEK Monika 543 YMonia TeamK 00:00:0000:00:1501:51:2003:28:3703:29:43
4MALINOWSKA Anna 69 YPÓŁNOC-POŁUDNIEK 00:00:0000:00:4701:52:5203:33:1103:33:34
Niesklasyfikowani
GŁODOWSKA Kamila 454 YSzalony i ZwariowałaKDNF00:00:40 DNF01:50:20 DNF03:28:35 DNF03:34:02 DNF
6KORPAL Agnieszka 735 XPoco LocoPOZNAŃK00:00:0000:00:2301:54:3803:34:5303:38:59
7BAROSZ Natalia Paulina 592 XSprintem do UltraK 00:00:0000:00:1901:56:3003:45:2803:45:52
DQBROL Dominika 296 YEndurance TeamKDQ00:00:11 DQ01:50:54 DQ03:38:10 DQ03:47:04 DQ
9LANGE Beata 64 YOTK RzeźnikK 00:00:0000:01:3202:01:3103:45:2303:53:24
10LEWANDOWSKA Marlena 546 YPierniki z ToruniaK 00:00:0000:00:2101:59:2503:45:2203:53:38
IGNASIAK Joanna 441 YP....ne KomandosyK DNF00:00:46 DNF02:01:25 DNF03:50:56 DNF03:53:46 DNF
12KIJAŃSKA BEDNARZ Marta 248 Xm&rK 00:00:0000:00:2001:59:0203:48:1203:54:30
13KOMISARCZYK Anna 11 YWieczorne Bieganie w SzczecinieK 00:00:0000:00:5702:08:4103:54:5503:58:01
14EPA Karolina 720 XPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamK 00:00:0000:01:0002:10:3504:00:1004:01:50
15BOJAN Gabriela 135 XActiv on i onaK 00:00:0000:01:3002:11:3604:01:0804:02:32
16SALACHNA - NOWAK Magdalena 721 XBiegam z ABSK 00:00:0000:01:0702:03:3403:57:3104:03:58
17MARCINKOWSKA Eliza 246 YSZWLA StargardK 00:00:0000:00:3002:04:1503:56:4204:05:14
18NIEMCZYK Magdalena 38 XMagda i KubaK 00:00:0001:57:3003:59:5704:06:17
19WARĘCKA Kasia 562 YK&KK 00:00:0000:01:4502:11:4104:05:1104:06:39
DQPRZETAKIEWICZ Elżbieta 606 YReal Madrid CFKDQ00:00:37 DQ02:10:26 DQ04:05:54 DQ04:06:50 DQ
21NOWAK Anna 117 YNowakiK 00:00:0000:00:0902:07:0904:05:1104:07:14
22KRYM Katarzyna 270 XPer ardua ad astraK 00:00:0000:00:3602:08:2303:57:1304:07:23
23PRZEBINDA Anna 285 XAll for body TEAMK 00:00:0000:00:1502:11:2304:05:1304:07:43
24CIACIURA Magdalena 390 YTeam Doris KrakówK 00:00:0000:00:1002:01:0003:55:1204:08:14
25ŁYSIAK Sylwia 577 YDracarysK 00:00:0000:00:4602:09:3004:05:4004:08:59
26GRAMZA Katarzyna 577 XDracarysK 00:00:0000:00:4602:09:2704:05:4004:09:13
27ARDELLI Ewa 191 YBIEGAJ Z PIORUNEMK 00:00:0000:00:1702:06:3204:02:1304:11:14
28PRZEŹDZIECKA Katarzyna 14 XSmashing pĄpkinsK 00:00:0000:00:5902:11:3004:05:3704:11:20
29JARUZEL Ewa 398 YREJK 00:00:0000:00:3402:04:4204:00:2504:13:07
30PIERZCHALSKA Julia 213 YPiękny i BestiaK 00:00:0000:00:1302:11:0004:09:4604:14:33
31CIEŚLA Elżbieta 409 XBiegające MałżeństwoK 00:00:0000:00:2502:10:2004:11:0204:15:48
32BINARSCH Dagmara 640 XDragonK 00:00:0000:01:0302:06:4504:04:2804:17:21
33STANKOWSKA Justyna 640 YDragonK 00:00:0000:01:0402:07:2504:04:2804:17:21
JAKUBASZEK Monika 12 YGorszy Sort PomidorówkiKDNF00:01:21 DNF02:12:35 DNF04:16:30 DNF04:17:30 DNF
35KRUŻOŁEK Monika 336 XTurboptysieK 00:00:0000:03:1602:22:0804:10:2404:18:32
36KICIŃSKA Zuzanna 159 YBiegowaRodzinaK 00:00:0000:01:5702:17:3204:15:5604:18:53
DQKOŁACKA Martyna 706 YAptiv Running TeamKDQ00:01:58 DQ02:20:38 DQ04:08:48 DQ04:19:03 DQ
38BYDOŃ Agnieszka 179 YTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:2302:13:3604:13:2904:19:43
39KOBIEC Elżbieta 153 YCK TEAMK 00:00:0000:01:1702:13:4204:15:2904:20:12
40SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 179 XTE DWIE ZIELONEK 00:00:0000:00:2302:13:3504:13:2904:20:13
41FRANCKOWSKA Marta 630 XWkurw_Team (Rebel Runners)K 00:00:0000:01:3302:17:5004:14:1404:20:38
42BARTKOWSKA Joanna 226 XKM UMKK00:00:0000:01:0102:18:1704:14:3804:21:42
43MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 226 YKM UMKK 00:00:0000:01:0202:18:1604:14:3804:21:42
44JĘDRYCHA Bożena 70 YCFO RUNNING TEAMK 00:00:0000:00:5302:11:3204:10:1304:22:52
45MILKOWSKA Justyna 120 XOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKK00:00:0000:01:0202:15:0104:22:5704:24:36
46SEJBUK Emilia 262 YRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:3402:18:1404:23:3904:26:27
47ANDRZEJEWSKA Magdalena 262 XRETRO KOZICEK 00:00:0000:01:3502:18:1304:23:3604:26:29
48GRELA Kinga 701 XCosta Kliny TeamK 00:00:0000:01:0202:25:1704:23:1304:27:50
49DUDEK Mariola 428 XRunning Obsession TeamK 00:00:0000:00:3502:15:4004:15:1404:28:58
50RZESZÓTKO Marzena 87 YCoca-Cola TeamK 00:00:0000:00:2102:18:4604:21:0304:29:07
51MAŁECKA Anna 234 XMałe cyckiK 00:00:0000:00:2902:23:5404:23:3704:29:27
52KRZYWAŃSKA Monika 552 YBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyK 00:00:0000:02:2402:21:1804:25:0604:30:26
53DYŚ Małgorzata 93 YKoluzjaK 00:00:0000:01:4602:20:0904:27:3204:30:43
54BIAŁAS Aldona 256 YPTASIE MLECZKOK 00:00:0000:02:1202:19:1504:24:1804:31:23
KRZOSEK Joanna 304 YNie spoczniemy nim dojdziemyKDNF00:00:12 DNF02:14:11 DNF04:21:51 DNF04:32:05 DNF
56ZAJĄC Katarzyna 505 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:2702:25:5904:24:1704:32:31
57MARKIEWICZ Agnieszka 218 XProRunning PromotionK 00:00:0000:00:1702:05:4204:20:0404:33:03
58DEPUTAT Joanna 487 YKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:3002:29:5804:26:2604:33:17
59PACH Agnieszka 119 XNo Excuses Team/KB ManiacK 00:00:0000:01:4202:16:5504:25:2104:33:38
60APANOWICZ Angelika 408 XBiegam na Zielonej BiałołęceK 00:00:0000:02:2602:23:5604:26:4404:34:00
61WALASZKOWSKA Dominika 487 XKooperacja Kaszubsko-ŻuławskaK 00:00:0000:02:3002:29:5804:26:2604:36:14
62MASZEWSKA Agata 327 YKuźnia TriathlonuK 00:00:0000:01:1002:24:0104:34:4504:36:46
63BARTNIAK Daria 448 XBońki TeamK 00:00:0000:01:0002:05:5004:07:5404:36:58
64MICHALAK Natalia 520 XWarmińsko-mazurskie DzikiK 00:00:0000:02:5902:24:5404:27:4404:38:18
65KUDŁA Joanna 307 YKUDŁATE MAKARONYK00:00:0000:00:5002:15:3704:25:2504:38:20
66OSIKOWSKA Monika 320 YRzeźnicy kilometrówK 00:00:0000:00:4402:13:2204:23:0004:38:37
67FOGEL Ewa 637 YŁosie.plK 00:00:0000:00:5902:22:4804:34:5504:39:17
68ŁAMPIKA Kinga 292 XŚwieżaki atakująK 00:00:0000:00:3502:20:5804:20:2704:39:53
69SKOTNICKA Anna 367 YTTC MPEC TARNÓWK 00:00:0000:00:5802:22:5104:33:2104:41:39
70BETTIN Anna 177 YPANDAK 00:00:0000:02:3802:27:1104:37:1804:42:03
71SIKORA Anna 147 YPieruńsko GibcyK 00:00:0000:00:2802:18:5704:24:4704:42:13
72GRYCMAN Magdalena 697 YGRYCMANY BIEGAJĄK 00:00:0000:01:1402:24:3504:26:1404:43:35
73POMAGRUK Katarzyna 178 XPomagrukiK 00:00:0000:01:0402:23:5804:29:1304:44:12
74REDMANN Edyta 412 XSzczx2K 00:00:0000:02:4002:30:0304:41:3104:44:13
75MACIASZCZYK Magdalena 412 YSzczx2K 00:00:0000:02:4002:30:0504:41:3204:44:16
76MRUGAŁA Monika 722 YPLOTSERWIS TEAMK 00:00:0000:01:0502:16:5704:25:5704:44:23
77IDZIKOWSKA-ŚLEDŹ Marta 162 YZabiegani timK 00:00:0000:01:4602:20:1504:21:4404:46:01
78GRUMBIANIN Paulina 171 XCYBORGIK 00:00:0000:00:5602:21:2404:30:2804:46:33
79DRWIĘGA Beata 328 YNizinne LeszczeK 00:00:0000:01:5502:20:1204:24:1404:47:03
80MATYJEK Paulina 116 XGood Luck ClubK 00:00:0000:00:2402:21:2904:34:1304:47:25
81STEGNER Anna 306 XBlack & WhiteK 00:00:0000:02:5002:37:0904:45:4704:47:26
82LEMIESZKA Marta 139 YZarażeni BólemK 00:00:0000:01:0302:21:1004:35:1404:47:29
83WOJACZEK Anna 116 YGood Luck ClubK00:00:0000:00:2402:21:2804:34:1204:47:33
DQKALISZ Karolina 633 XKB WYSZKÓWKDQ00:01:34 DQ02:31:00 DQ04:33:29 DQ04:47:41 DQ
85OLSZOWSKA Klaudia 545 YKobyla GóraK 00:00:0000:01:3202:25:5604:36:4404:48:50
86WOJNOWSKA Katarzyna 447 YACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:5202:24:0204:44:5004:49:38
87GARGAS-MARUT Małgorzata 530 XWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:4202:24:1004:29:1604:50:10
88GADOMSKA Anna 530 YWomen PZU Sport TeamK 00:00:0000:01:4502:24:0704:29:1604:50:11
89JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 777 XOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneK00:00:0000:01:1602:19:5204:32:3404:50:40
90KONDRATIUK Renata 374 XZ ŁAPANKIK00:00:0000:01:1402:34:0004:44:4004:51:28
91OSTAPIŃSKA Magda 166 YOSTreSROkiK 00:00:0000:02:1402:31:3804:43:5704:51:33
92OLSCHIMKE - MARMUROWICZ Barbara 325 YNRSK 00:00:0000:02:5802:26:1004:36:1804:52:07
93WIECZOREK Magdalena 148 YPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:4902:27:0304:34:3904:52:39
94KASPERSKA Barbara 384 XBBL GorzówK 00:00:0000:00:5702:23:3404:33:5204:53:21
95DĄBROWSKA Ewelina 41 Xpędzące endorfinyK 00:00:0000:03:3802:25:3804:33:5504:53:34
96PODCZARSKA Izabela 260 XKOLBUDY TEAMK 00:00:0000:00:4402:29:5604:42:0004:53:56
97ŻUKOTYŃSKA Julita 447 XACROSS THE RIVERK 00:00:0000:01:5202:24:0104:44:5004:54:11
98SZWAJKA Aneta 383 XSzwajkozaK 00:00:0000:01:4502:25:0404:36:5104:54:17
99BLASZKE Beata 313 YNight Runners GliwiceK 00:00:0000:00:3302:19:4204:32:4504:54:22
100GŁĘBOCKA Marta 3 YOrangeK 00:00:0000:00:2202:19:2004:28:2704:54:36
101KOŁACZ Liliana 352 YKołatkiK 00:00:0000:02:0702:34:5604:52:3704:55:23
102KONIECZNA Paulina 92 XCH10K 00:00:0000:02:4802:30:3004:33:5904:55:48
103CIEŚLAK Dominika 388 XWolf TeamK 00:00:0000:03:1002:32:0804:46:0504:56:06
104BRZYSKA Marcelina 155 YUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:2302:31:0404:48:1104:56:30
105RAFAŁ Eliza 155 XUltraWildGirlsTeamK 00:00:0000:00:2302:31:0304:48:1004:56:31
106KAŃDUŁA Klaudia 298 XSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:5702:30:2704:45:3604:56:51
107KLOREK Anna 298 YSzalona Anka i MoominK 00:00:0000:01:5702:30:2804:45:3704:56:51
LEŚNIAK-POPIEL Marta 308 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejK DNF00:01:55 DNF02:24:47 DNF04:33:22 DNF04:56:55 DNF
109HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 211 XPotockie żmijeK 00:00:0000:03:0602:30:3704:38:1604:57:02
110NIZAR Wioletta 690 XCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:4502:23:1904:37:2004:58:52
111ZADĘCKA Ewa 421 XZadkiK 00:00:0000:03:1402:40:0404:55:5104:59:07
112TOMCZAK Agnieszka 393 XŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:4602:15:3304:34:5604:59:09
113KORZENIOWSKA Małgorzata 393 YŁYDA TAŃCZYK 00:00:0000:00:4502:15:3404:34:5604:59:09
114KORZENIOWSKA Anna 482 XŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:0502:33:2904:49:0204:59:29
115SZYMELFENIG Gabriela 482 YŁÓDŹmy się!K 00:00:0000:02:0502:33:3004:49:0204:59:29
116BICKA Anna 457 XSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:3202:39:5504:47:5704:59:42
117MŁODECKA Sylwia 457 YSąsiadeczkiK 00:00:0000:02:3302:39:5704:47:5704:59:43
118LENART Iwona 306 YBlack & WhiteK 00:00:0000:02:5102:37:1004:45:4805:00:30
119SZPAK Monika 356 YKuzynka i KuzynK 00:00:0000:01:1202:27:0104:31:2605:01:09
120LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 548 XZielone PuszczykiK 00:00:0000:01:2502:31:1304:38:0705:01:13
DEMKO Anna 488 XGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF02:25:41 DNF04:48:54 DNF05:01:35 DNF
MALAROWSKA Elżbieta 488 YGSK RUNNERS TEAMK DNF00:00:18 DNF02:25:40 DNF04:48:53 DNF05:01:38 DNF
123PEŁECHATA Julita 148 XPseudo UltrAskiK 00:00:0000:01:4902:27:0404:34:3905:02:27
124WOYCZYŃSKA Angelina 405 XLucky LukiK00:00:0000:02:0502:37:4304:51:3405:03:10
125SZAWELSKA Ewa 405 YSpeed Feet' 16/ Lucky LukiK 00:00:0000:02:0602:37:4304:51:3405:03:11
126NAWROT Agnieszka 1 XRozbiegany SulejówekK 00:00:0000:01:0302:23:5304:38:5205:03:15
127MAŚNICA-SZYMAŃSKA Joanna 491 YWolsztyński Klub BiegowyK 00:00:0000:03:1202:36:0404:48:5305:03:41
128KALANDYK Aga 183 XKB Ożarów Mazowiecki BiegaK 00:00:0000:02:1302:31:1904:45:3605:03:44
129OLĘDZKA Emilia 685 XRembertów Team ETK 00:00:0000:03:2202:30:4004:47:3905:03:58
130KRÓL Aneta 15 YWódka i zakąskaK 00:00:0000:03:2402:39:2004:51:5105:04:03
131PYZEL Agnieszka 258 XAGAMONK00:00:0000:02:4902:39:2705:00:5805:05:15
132SŁOBODA Elżbieta 36 XPierdzące ZająceK 00:00:0000:00:1402:22:0005:01:0805:05:21
133TREPKA Agnieszka 397 Y#chybanaspopimpałoK00:00:0000:00:1402:33:3404:50:5605:06:44
134RORAT Lena 711 XChełm BiegaK 00:00:0000:03:1702:38:0504:44:2205:06:47
135JĘDRZEJCZYK Agnieszka 158 XSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAK 00:00:0000:01:1002:35:3104:50:1905:06:51
136PLUTA Anita 317 YA&MK 00:00:0000:02:4202:36:2104:51:1505:06:57
137GRABOWSKA Joanna 595 XSPC/ Dwumaraton KujawskiK 00:00:0000:01:4102:39:3504:53:1105:07:04
138HUBICKA Oksana 44 Ywiśta wio...K 00:00:0000:01:2902:31:2804:45:2005:07:07
139KUNKEL Anna 286 YŚcigacze PGBK 00:00:0000:01:2702:29:5204:51:3805:07:15
140FRĄCKOWIAK Hanna 344 YUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUK 00:00:0000:02:1102:34:5004:42:5105:07:25
141BOBER Anna 161 XAiMK 00:00:0000:02:2302:35:1804:48:4305:07:35
142PIĘTA Marlena 161 YAiMK 00:00:0000:02:2302:35:1804:48:4305:07:35
143ZIONTECKA Małgorzata 84 YBlue Light TeamK 00:00:0000:00:4902:39:5305:04:1105:08:17
144WIDUCH Anna 91 YMoniaGymK 00:00:0000:02:0702:35:1604:47:4805:08:24
145RAICHERT Joanna 316 YPsyHoleK 00:00:0000:02:1202:41:1104:51:3105:08:47
146SZLOSER Anna 575 XUltramatkiK 00:00:0000:01:1302:38:3605:07:1505:08:55
147MIKOŁAJCZYK Agnieszka 122 XHUSARIA RACE TEAMK 00:00:0000:02:2902:18:0504:46:1805:09:03
148ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA Marta 484 XRosomak i BorsukK 00:00:0000:02:2402:35:5904:52:1305:09:27
149PIASECKA-WSZOŁA Anna 690 YCSC Adventure AcademyK 00:00:0000:00:4502:23:1904:37:2005:09:57
150MAJOCH Anna 440 YZawsze do celuK 00:00:0000:02:3402:30:2304:36:4505:10:27
151TUCHOŁKA Marta 670 XPoco Loco Adventure TeamK 00:00:0000:02:3102:24:0304:47:0505:10:28
152FRYBES Agnieszka 449 YBiałostocka Sekta BiegaczyK 00:00:0000:02:4902:50:2905:07:5905:11:37
153BASEK Marta 98 XHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:4302:22:3704:44:2205:11:40
154KAŁUS Ewa 98 YHRmax Żory LejdisK 00:00:0000:00:4302:22:3604:44:2305:11:41
155KOZŁOWSKA Agnieszka 315 YKozibaryK 00:00:0000:02:3502:45:3005:04:2505:12:45
156STEC Iwona 168 XDziki teamK 00:00:0000:03:0202:34:4604:54:0405:12:47
157ŁYSIAK Katarzyna 168 YDziki teamK 00:00:0000:03:0002:34:4704:54:0405:12:50
158MICHALSKA Małgorzata 399 XGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:0102:34:5904:52:3905:12:55
159POLIŃSKA Magdalena 399 YGryfne dziołszkiK 00:00:0000:03:0402:35:0004:52:3905:12:56
160ŻAK Oliwia 584 YRunning SlothsK 00:00:0000:02:5202:43:5104:58:2905:12:57
161JAROSZ-PIWOŃSKA Aldona 584 XRunning SlothsK 00:00:0000:02:5102:43:5104:58:3005:12:59
162BUDA Marzena 127 XBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:1502:40:3304:55:3005:13:03
163SZATKOWSKA Monika 127 YBeauty and the beautyK 00:00:0000:02:1602:40:3204:55:3005:13:05
164MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta 653 XSebMarK 00:00:0000:01:2302:34:4804:52:1805:15:49
165CZEPIEC Agata 106 YBold & BeautifulK 00:00:0000:03:0202:43:3805:01:5005:15:59
166HRYŃ Agata 463 YOKOWYGRZMOTUK 00:00:0000:03:0302:36:1804:57:5305:17:20
WOJCIECHOWSKA Małgorzata 492 XNutrend biegaKDNF00:00:45 DNF02:37:51 DNF05:14:03 DNF05:17:34 DNF
168BANDER-PASZEK Katarzyna 694 XLedwo zipia :)K 00:00:0000:02:0102:33:5504:57:5605:17:42
169BRYŁA Anna 199 XPędzące glutyK 00:00:0000:02:4302:35:2004:48:3905:17:45
170MODZELEWSKA Karolina 341 YSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:1102:43:0205:10:0505:18:26
171WŁODARCZYK Teresa 341 XSPC 3 i 3/4K 00:00:0000:03:1202:43:0305:10:0505:18:27
RUCKA Elżbieta 492 YNutrend biegaK DNF00:00:45 DNF02:37:49 DNF05:14:03 DNF05:18:55 DNF
173KIELISIAK Małgorzata 194 XHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:1302:37:3804:59:0205:18:59
174KUŁAKOWSKA Monika 141 YW pogoni za duchemK 00:00:0000:02:3402:39:4705:00:4405:19:59
175BZOWSKA Aleksandra 85 YBoski TeamK00:00:0000:00:3202:36:5105:08:2905:20:50
176WUJDA Magdalena 182 YJ U V E R U NK 00:00:0000:02:5602:39:5605:02:2505:20:56
177ROMANÓW-ŁOJKO Marta 8 YRajtarowianka DrzonkówK 00:00:0000:03:0402:41:2405:01:0405:21:09
178GARCARZ Monika 429 XSiostry TeamK 00:00:0000:00:3002:32:4405:02:4505:21:11
179LASEK Joanna 429 YSiostry TeamK 00:00:0000:00:2902:32:4405:02:4405:21:12
180WIADERNA Nina 250 XN&SK 00:00:0000:02:3602:42:0004:58:5205:22:35
181ZARZYCKA Sylwia 250 YN&SK 00:00:0000:02:3602:42:0104:58:5305:22:35
GOŹDZIEWSKA Larysa 661 YGlarino teamK DNF00:03:05 DNF02:41:41 DNF04:57:43 DNF05:22:39 DNF
183KOLAJ Ewelina 477 XTarcho DzikiK 00:00:0000:02:4602:34:4504:50:0205:22:55
184WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 216 XPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIK 00:00:0000:01:4002:35:1504:56:0805:22:56
185ŚLEMP Bernadetta 240 YŚlimakiK 00:00:0000:03:2502:45:1505:06:2105:23:46
186DĄBROWSKA Katarzyna 287 YBieszczadzkie AniołyK 00:00:0000:03:2002:37:4505:00:3305:24:16
187JAZ Małgorzata 29 YMaWo TeamK 00:00:0000:03:1502:40:0205:01:5705:24:39
188PÓŁTORAK Katarzyna 426 YPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:2102:47:0305:09:1505:24:43
189BRZEZOWSKA Beata 426 XPolka Sport Ekstremalne KieckiK 00:00:0000:02:2002:47:0405:09:1405:24:45
SIESS Małgorzata 715 YChude grubasyK DNF00:02:29 DNF02:44:33 DNF05:13:47 DNF05:25:59 DNF
191KIEŁBOWICZ Aneta 5 XSłynni KenijczycyK 00:00:0000:01:4002:35:1105:01:4105:26:22
192WOJCIESZEK Joanna 13 YDżouana y MarcyśK 00:00:0000:01:2102:41:2205:10:5605:26:28
193WYKA Angelika 528 YBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:1502:50:1805:10:1805:26:58
194SOKOŁOWSKA Adriana 528 XBYLE W LIMICIE :)K 00:00:0000:01:1602:50:1805:10:1905:27:00
195LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 254 XRabbitsK 00:00:0000:00:4402:45:1305:13:2405:27:33
196RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 204 YDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:1902:38:1905:02:5905:27:43
197NOWAK Katarzyna 204 XDzikie Grubasy SzatanaK 00:00:0000:03:2002:38:2005:03:0005:27:44
198MACIEJAK Anna 194 YHusaria Race Team 3K 00:00:0000:01:1202:37:4004:59:0305:27:52
199PAUL Violetta 130 YKoko Paulo i do przoduK 00:00:0000:01:4802:42:1704:59:5105:28:18
200ŁUKASZEK Iwona 134 YLukaszek.TeamK 00:00:0000:02:3702:43:1605:02:2905:28:22
201TURCZYŃSKA Monika 566 XLECZO TEAMK 00:00:0000:02:3002:45:0605:05:2205:28:41
202GEMZIK Agata 235 XJeżolemuryK 00:00:0000:02:4902:50:3005:11:0605:28:43
203MRÓZ Justyna 524 XJuKrisK 00:00:0000:03:2102:42:5105:08:2605:28:48
204MADZIARSKA Monika 258 YAGAMONK 00:00:0000:02:4902:39:2905:00:5805:30:04
205PRENDECKA Sylwia 154 XStrong Familiy TeamK 00:00:0000:01:4702:46:5505:22:5305:30:30
206MOSTOWSKA Joanna 575 YUltramatkiK 00:00:0000:01:1302:38:3805:07:1605:30:57
207RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 2 YspcK 00:00:0000:03:0002:46:0605:14:3605:31:51
208DOBRZYŃSKA Małgorzata 2 XspcK 00:00:0000:02:5902:46:1105:14:3605:31:53
209WĘCŁAWIAK Joanna 51 XMARJOK 00:00:0000:02:2002:44:4205:10:2405:32:59
210SZYMURA Karolina 508 Y4K TEAM TARNÓWK 00:00:0000:02:2802:37:1405:16:3105:33:24
211DROZD Aleksandra 280 XHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:5902:42:1005:04:1805:34:00
212PLISZCZYŃSKA Justyna 280 YHot czterdziestki :-)K 00:00:0000:01:5902:42:1205:04:1805:34:01
213KACIUPA Agnieszka 167 Ybiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:0802:40:4205:09:3305:35:00
214WOJDAŁOWICZ Ewa 167 Xbiegaczki pijaczkiK 00:00:0000:02:0802:40:4305:09:3305:35:00
215JEDLIŃSKA Izabela 197 YRazem mamy 139 kgK 00:00:0000:02:2502:50:5805:28:1505:35:07
DOMARADZKA Ewa 238 YZa plecami teamK DNF00:02:35 DNF02:46:45 DNF05:24:49 DNF05:36:36 DNF
217NENKO Barbara 541 YATOMÓWKIK 00:00:0000:02:0902:48:2705:24:1105:36:41
218POTYKANOWICZ Aleksandra 659 YPiękna i BestiaK 00:00:0000:03:1802:35:0005:04:3105:36:54
219SOBIESKA Katarzyna 687 YSadownicyK 00:00:0000:02:0102:37:5304:58:2605:36:58
220KIJOWSKA Aldona 288 YSisterK 00:00:0000:02:4102:47:1005:18:0005:37:05
221BRZOZOWSKA Katarzyna 288 XSisterK 00:00:0000:02:4002:47:1205:17:5905:37:06
222WALKOWIAK Iwona 733 YTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:2502:42:0905:08:4705:37:41
223SZCZEPAŃSKA Edyta 733 XTEAM DORIS KRAKÓWKRAKÓWK00:00:0000:02:2602:42:0805:08:4605:37:43
MARCINKIEWICZ Marta 495 XSzaleniK DNF00:02:49 DNF02:48:00 DNF05:17:59 DNF05:38:10 DNF
PODLASKA Izabela 195 YKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF02:47:54 DNF05:25:59 DNF05:39:23 DNF
JANCEWICZ Diana 137 YVege RunnersK DNF00:02:24 DNF02:45:31 DNF05:20:57 DNF05:39:37 DNF
CHYLIŃSKA Agnieszka 663 YLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF02:45:20 DNF05:18:00 DNF05:40:02 DNF
228WASYLISZYN Bernadetta 230 XBB TeamK 00:00:0000:02:4402:50:5505:22:2805:40:05
229NĄCKIEWICZ Justyna 264 YLoczek i FasolekK00:00:0000:01:0402:40:3005:16:2705:40:53
230MARZEC Agnieszka 142 YElite Training WarszawaK 00:00:0000:02:2902:48:1605:15:4205:42:32
SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria 68 XSpartanie DzieciomK DNF00:01:36 DNF02:52:13 DNF05:29:41 DNF05:42:52 DNF
232HOWANIEC-SIWEK Anna 572 YKILL BILLK 00:00:0000:02:4002:50:5305:28:0905:43:03
233WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 58 XHORUS TEAMK00:00:0000:01:1702:41:3805:10:5905:43:19
234PRZYKŁOTA Ewa 227 XNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:5302:43:4805:12:1805:43:25
235KOGUT Joanna 227 YNiepoprawne optymistkiK 00:00:0000:02:5302:43:4905:12:1705:43:25
236BRYSZEWSKA Marta 691 XZgierzołakiK 00:00:0000:03:1802:42:3605:05:2305:44:33
MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta 195 XKolorowa Drużyna Nessi, Atomoowki_3K DNF00:01:44 DNF02:47:54 DNF05:26:00 DNF05:44:36 DNF
238KAROLCZAK Joanna 309 XAśka i Mario z Tarnowskich GórK 00:00:0000:02:4102:35:3405:12:5605:44:59
239GODAWA Katarzyna 607 XKatarzynyK 00:00:0000:01:1602:42:0705:27:1205:46:08
240LUBOWIECKA Katarzyna 607 YKatarzynyK 00:00:0000:01:1602:42:0605:27:1205:46:10
ANTOSZ Monika 364 XJAK NIE TERAZ TO KIEDYKDNF00:02:14 DNF02:49:35 DNF05:25:49 DNF05:46:21 DNF
GUMUŁA Aneta 364 YJAK NIE TERAZ TO KIEDYK DNF00:02:15 DNF02:49:36 DNF05:25:49 DNF05:46:22 DNF
GAŁUS Angelika 81 XNFZ LublinK DNF00:03:11 DNF02:55:17 DNF05:41:49 DNF05:47:46 DNF
LUBOCH Agnieszka 338 YTeam DobeermanK DNF00:02:17 DNF02:44:46 DNF05:23:22 DNF05:50:47 DNF
KALBARCZYK Beata 361 XLalunieK DNF00:02:02 DNF02:50:11 DNF05:27:44 DNF05:51:47 DNF
NORKOWSKA Aleksandra 361 YLalunieK DNF00:02:02 DNF02:50:07 DNF05:27:42 DNF05:51:47 DNF
MOCZADŁO Maria 283 Xspc 3K DNF00:03:06 DNF02:51:55 DNF05:32:02 DNF05:52:21 DNF
KUBCZAK-KOSICKA Anna 283 Yspc 3K DNF00:03:05 DNF02:51:50 DNF05:32:00 DNF05:52:22 DNF
JANIK Katarzyna 372 YKasia i Ska (Orange Polska)K DNF00:02:04 DNF02:53:08 DNF05:31:39 DNF05:53:24 DNF
SZULC Joanna 236 YŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF02:55:44 DNF05:38:15 DNF05:54:49 DNF
GĄSIOROWSKA Dorota 236 XŚnięty SumK DNF00:01:56 DNF02:55:40 DNF05:38:14 DNF05:54:51 DNF
GÓRECKA Barbara 581 XBarcelona teamK DNF00:01:00 DNF02:50:40 DNF05:43:24 DNF05:54:52 DNF
ZAJĄC Daria 340 YLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF02:56:09 DNF05:46:38 DNF05:59:00 DNF
ŁUŻYŃSKA Katarzyna 340 XLejdis SzczecinK DNF00:02:07 DNF02:56:01 DNF05:46:34 DNF05:59:00 DNF
STASZEWSKA Edyta 555 YFC ZYRAFAK DNF00:02:53 DNF03:02:12 DNF05:43:36 DNF05:59:20 DNF
PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 438 YNight Runners GliwiceK DNF00:01:45 DNF02:44:39 DNF05:26:37 DNF06:00:07 DNF
WRÓBLEWSKA Anna 664 YCzerwone twarzeK DNF00:03:28 DNF02:51:31 DNF05:38:37 DNF06:02:08 DNF
KOŚCIUK Dorota 664 XCzerwone twarzeKDNF00:03:29 DNF02:51:35 DNF05:38:36 DNF06:02:08 DNF
MICUN Katarzyna 497 YMKMK DNF00:02:04 DNF02:42:47 DNF05:22:42 DNF06:03:16 DNF
MAZUREK Monika 576 XCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF02:48:59 DNF05:29:57 DNF06:03:16 DNF
PORĘBSKA Dorota 576 YCzarujace Śpiochy NH TeamK DNF00:01:20 DNF02:48:59 DNF05:29:57 DNF06:03:17 DNF
BŁOCH Beata 144 YEpoka Nordica ŁódźK DNF00:02:32 DNF03:04:27 DNF05:54:35 DNF06:06:43 DNF
ANDRZEJEWSKA Dorota 500 XTelma i LuisaK DNF00:01:43 DNF02:51:42 DNF05:59:38 DNF06:08:51 DNF
ZAJĄC PYRZEWSKA Magdalena 500 YTelma i LuisaKDNF00:01:43 DNF02:51:48 DNF05:59:39 DNF06:08:51 DNF
PYRĆ Katarzyna 714 YŚlepa FuriaK DNF00:03:07 DNF03:00:42 DNF05:54:50 DNF06:12:50 DNF
PIGOŃ Katarzyna 714 XŚlepa FuriaKDNF00:03:08 DNF03:00:43 DNF05:54:50 DNF06:12:52 DNF
MNISZKO Urszula 486 XMARKOWI BIEGACZEK DNF00:02:51 DNF02:49:54 DNF05:47:31 DNF06:19:27 DNF
PRYCIŃSKA Wiesława 220 YCafe Szkolna 16KDNF00:03:14 DNF02:44:58 DNF05:13:21 DNF DNF
MIERZLIKIN Natalia 133 XAmebyK DNF00:00:21 DNF01:51:12 DNF03:59:57 DNF DNF
WOLF Weronika 245 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejKDNF00:01:49 DNF02:33:50 DNF05:28:04 DNF DNF
SNARSKA Katarzyna 333 XDziewczyny Nie Widzą PrzeszkódKDNF00:00:28 DNF02:48:47 DNF DNF DNF
HORBACZ Hanna 467 XjackoKDNF00:01:22 DNF02:33:21 DNF05:17:47 DNF DNF
MICHALAK Katarzyna 663 XLong Dog TeamKDNF00:02:19 DNF02:45:21 DNF DNF DNF
BŁASIŃSKA Żaneta 268 YSPC 2KDNF00:03:02 DNF02:47:14 DNF05:16:59 DNF DNF
ŁEMPICKA-GROMEK Joanna 294 YSuper LudzieKDNF00:02:52 DNF DNF DNF DNF
CHOJNACKA Katarzyna 354 YKATDKIKDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF DNF DNF
MAREK Ewa 679 YCzekoladożercyKDNF00:02:37 DNF03:15:46 DNF06:37:23 DNF DNF
MAJEWSKA Kinga 451 YVege Ultra RunnersKDNF00:00:25 DNF02:14:15 DNF04:23:24 DNF DNF
Znaleziono 278 wynik(ów)