BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki dla 82.01km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startuStart_All
0.1km
P1_Zebrak
16.7km
P2_Cisna
32.1km
P2_Cisna
32.11km
P3_Smerek
49km
P3_Smerek
49.01km
P4_Roztoki
68km
P4_Roztoki
68.01km
Finish_All
82km
Finish_All_2
82.01km
             
1KAJA Gracjan 94 XBydgościeM 00:00:0000:00:2801:56:5303:58:2004:23:2207:41:0808:51:3212:33:5112:58:0415:53:51
2SKORUPA Tomasz 60 YWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:1905:05:2305:19:2408:43:5009:06:4912:50:5313:00:1916:00:28
3WOŁOSZYN Czesław 734 YWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1302:34:0404:52:0005:01:3908:23:2608:36:3812:40:0512:46:3116:00:36
4WŁODARKIEWICZ Dominik 735 YPoco LocoM00:00:0000:00:2401:54:3903:34:5403:38:5905:59:5606:05:1808:44:4208:46:3511:02:30
5KACZMAREK Tomasz 7 XGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2002:20:1904:12:4604:24:2107:31:4108:07:2111:44:4611:56:5514:58:58
6GŁĘBOCKI Przemysław 3 XOrangeM 00:00:0000:00:2202:19:1904:28:2704:54:3508:04:0508:18:5911:45:2112:00:3514:48:39
7OCHOTA Rafał 4 XStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:4104:20:0404:48:0307:56:3708:25:5112:04:0912:13:1315:15:40
8ŁOJKO Michał Esteban 8 XRajtarowianka DrzonkówM 00:00:0000:03:0202:41:2405:01:0405:21:0808:38:2208:58:3012:49:4012:54:0116:01:57
9RECZEK Sebastian 10 XDo końcaM 00:00:0000:00:2302:07:0504:02:5104:22:4307:41:0607:58:0111:37:0611:49:2715:06:34
10PAJDOSZ Rafał 25 XPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:0604:02:0504:12:3906:54:5607:01:5910:08:4810:13:5112:50:56
11PASTERZ Piotr 26 XBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2602:07:3003:59:3004:04:2506:52:4506:58:0710:23:0010:29:5113:21:14
12WÓJCIK Julian 78 XSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:1604:46:5005:05:0908:29:4008:48:3212:27:0012:38:2315:44:01
13BURZYŃSKI Tomasz 79 XLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:4204:32:2704:35:4808:08:3508:27:2712:10:3212:25:5415:39:42
14NAWROCKI Marcin 146 XTurbaczeM 00:00:0000:01:1102:30:3704:41:1704:53:5408:20:1008:33:0812:40:4112:51:1916:01:55
15GIŻYŃSKI Damian 147 XPieruńsko GibcyM 00:00:0000:00:2802:18:5504:24:4604:42:1307:33:4207:49:2311:12:3611:21:0313:49:51
16KUŁAKOWSKI Grzegorz 141 XW pogoni za duchemM 00:00:0000:02:3502:39:4805:00:4505:20:0008:57:2709:22:5513:34:3813:40:3518:01:56
17DZIEDZIC Witold 151 XPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4102:18:0804:13:1404:27:5907:15:4407:39:4710:58:2011:07:5113:42:13
18MINIUR Jacek 153 XCK TEAMM 00:00:0000:01:1602:13:4204:15:2904:20:1107:45:4007:57:1812:04:4112:13:3615:24:49
19WOJNAROWCZ Tomasz 162 XZabiegani timM 00:00:0000:01:4602:20:1604:21:4504:46:0307:54:0608:24:0811:52:3712:14:1715:05:52
20MUSOLF Maciej 163 XRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:0204:51:1305:11:2609:19:2209:38:2513:34:3613:41:1517:11:01
21GÓRSKI Emil 193 XHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:2505:05:3905:31:3809:07:2509:27:1613:35:2713:43:2618:15:49
22KORBUT Radosław 287 XBieszczadzkie AniołyM 00:00:0000:03:1902:37:4505:00:3205:24:1509:02:3409:16:0913:36:0113:40:0818:02:04
23MAZGAJ Michał 293 XNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0302:33:3804:52:1905:16:2008:32:0808:49:2112:34:1112:45:1115:38:51
24ZIELIŃSKI Radosław 297 XMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:3105:02:4805:18:3508:31:5008:51:4212:40:4012:48:3215:45:44
25ZIELIŃSKI Dariusz 295 XDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:4902:27:1505:02:4605:28:2609:29:2909:46:2813:36:5813:40:5117:03:04
26SERAFIN Robert 299 XMJP DrukM 00:00:0000:00:2902:11:4004:07:1404:24:2907:09:0407:33:5810:54:1711:08:4313:46:41
27STOLARZ Paweł 312 XPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:0004:57:1605:18:0908:54:2009:19:0013:15:5013:24:3816:38:25
28DYLEWSKI Paweł 310 XFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4802:25:1904:44:2904:53:2608:24:4208:30:4912:51:3312:55:3516:02:10
29DAWINDZIAK Damian 313 XNight Runners GliwiceM 00:00:0000:00:3302:19:4204:32:4604:44:3208:25:3808:50:3912:51:5213:00:2516:07:12
30KONOPIŃSKI Tomasz 314 XNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:5803:56:0004:05:5907:04:4807:20:3611:02:2811:10:4514:28:03
31JÓŹWIAK Michał 356 XKuzynka i KuzynM 00:00:0000:01:1402:27:0104:31:2505:01:1207:48:4408:07:2311:36:2711:41:1514:37:27
32RACZYŃSKI Bogusz 360 XTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:2404:16:5104:34:3707:53:1508:15:3112:38:4612:50:4315:53:23
33CYRKLER Łukasz 362 XLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:5703:38:1003:41:0106:20:1506:33:5612:15:20
34ŻURAWSKI Sławomir 420 XDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2402:06:2003:54:3104:04:1606:57:0107:16:0510:31:2010:36:0513:27:08
35CIAK Damian 121 YzdechlakiM 00:00:0000:02:1802:25:2204:24:1504:34:5807:10:4507:16:0610:18:1310:20:3912:45:30
36SALWA Krzysztof 222 YSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1102:08:3904:02:1404:11:2607:10:2107:31:1111:15:0111:24:2214:47:05
37ORYBKIEWICZ Marcin 223 YNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:1704:47:3005:10:5408:34:0709:04:0912:49:3412:55:0316:25:18
38KUŹMICZ Wojciech 243 YCoolM 00:00:0000:00:4702:08:3404:19:3204:55:2608:54:1609:32:3713:15:3313:25:5216:27:09
39JARZEMBOWSKI Tomasz 244 YWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:1002:21:3404:24:1504:37:3007:45:0408:03:3512:03:3112:15:3715:22:30
40MUCKUS Filip 339 YKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3301:51:0303:34:3403:40:3106:33:0006:47:1810:42:3411:14:5514:22:16
41WAJDZIK Maciej 353 YStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:1604:37:1004:49:5407:55:5108:11:1311:58:5812:08:0015:08:29
42PANCZENKO Kamil 462 YNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:4705:14:3608:58:1809:10:0713:17:3313:22:3917:01:21
43RUTKOWSKI Michał 458 YAtak lewej łydyM00:00:0000:01:3002:19:2304:19:2704:31:5507:22:1307:48:1311:16:2811:28:1013:51:00
44SZCZYGIELSKI Radosław 502 YBrygada RRM 00:00:0000:00:5502:18:0204:20:3904:34:2607:37:5107:51:0612:05:2712:21:3615:49:46
45ROMANÓW Przemysław 593 YP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3402:39:0604:49:5505:06:5808:03:5908:17:5111:52:3012:02:5214:55:16
46KOPCZYŃSKI Maciej 594 YMajKopM 00:00:0000:02:0402:28:3104:44:3605:08:0208:33:3408:49:3212:51:5413:10:3116:25:20
47NĘDZUSIAK Dariusz 595 YSPC/ Dwumaraton KujawskiM 00:00:0000:01:4202:39:3704:53:1205:03:4608:34:2908:44:4112:45:3212:49:4816:49:42
48ŻYWCZAK Artur 638 YKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:0603:55:0904:07:5307:01:5407:23:0710:56:1111:09:4113:44:43
49SIELUTIN Wadim 688 YNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1602:26:5905:13:2305:17:4809:08:0309:34:1013:46:3213:46:4517:20:16
50MUSZYŃSKI Filip 731 YBurza RogiROGIM00:00:0000:00:3802:05:1204:06:5704:26:5208:09:1008:11:4111:00:0411:06:5113:51:58
51LEGĘZA Patryk 686 YMexicanaM 00:00:0000:00:1701:46:5503:27:5903:32:3906:14:4206:19:4912:20:21
52STYCZEŃ Leszek 689 YWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:5204:58:5308:28:2608:35:1712:53:4812:57:0316:59:16
53PAWLUCZUK Tomek 730 YBiegamyrazem.plĘŁKM00:00:0000:01:5002:26:0904:36:1705:02:1508:35:5809:05:5913:24:4113:36:5917:15:52
54KRÓL Mieczysław 196 XUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:1204:41:5605:02:0508:04:0408:27:5312:11:5912:23:4915:11:21
55CHORABIK Armand 237 XRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:4204:15:0204:19:4107:23:5911:09:1711:28:4114:19:09
56RAFLIK Sławomir 415 XGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:4904:41:2205:09:3808:44:3409:21:1813:24:3913:37:4417:05:10
57NORBERT Michał 417 XBBMM 00:00:0000:00:4402:12:1104:13:0604:30:2107:31:3707:49:2311:39:2111:50:3515:27:56
58SWOROWSKI Maciej 437 XSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:2304:59:2905:26:4808:26:5508:53:4112:40:4812:52:0315:56:10
59KUSZELA Mateusz 458 XAtak lewej łydyM 00:00:0000:01:2902:19:2404:19:2904:32:1207:22:3607:48:1411:16:4611:28:1313:51:00
60WYROBA Wojciech 460 XHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:5002:12:0504:06:5204:21:4607:09:0507:28:2710:48:5311:00:3213:31:47
61PRZYBYLSKI Przemysław 461 XNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4102:21:3004:27:4804:49:5308:09:0008:27:0612:23:3312:33:1515:27:33
62NOWOMIEJSKI Marcin 462 XNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:4605:14:3508:58:1609:10:0513:17:3213:22:3817:01:21
63SZCZOTKA Paweł 485 XOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:4903:23:3303:28:0706:02:1006:08:1609:13:4709:16:5311:42:42
64DOLCZEWSKI Dariusz 420 YDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2502:06:2003:54:3204:04:1506:57:0107:16:0510:31:2010:36:0513:27:08
65ZADĘCKI Piotr 421 YZadkiM 00:00:0000:03:1902:40:0404:55:5105:11:3308:33:5908:52:5413:05:1313:20:5216:03:02
66KRUPA Sławomir 433 YPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:0404:04:5804:16:2007:03:1007:16:5510:30:1610:36:4113:17:23
67SZEWC Bogdan 501 XHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:2803:59:3704:23:3707:12:1107:47:1211:13:5611:49:4714:48:45
68RZEPKA Remigiusz 504 XŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4702:06:1304:03:1704:15:2007:11:1907:22:3110:51:0010:59:1113:38:22
69DUCKI Piotr 452 YBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM00:00:0000:00:4002:11:4404:14:0304:43:0107:39:5508:12:0311:20:1811:38:5914:09:18
70BEDNARZ Krzysztof 505 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2702:25:5804:24:1704:32:3307:31:5007:42:1610:58:1311:14:3613:55:11
71KOCOT Sebastian 506 XZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:0804:44:3107:54:4908:19:1611:47:2411:57:1414:53:04
72ZYŚKO Tomek 65 XPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5902:16:2804:17:0504:36:0107:37:1508:04:0511:36:0411:49:3014:47:46
73JARZYŃSKI Janusz 55 YPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:5605:47:4809:22:4609:49:5013:39:5913:43:1917:29:22
74KOŁKOWSKI Andrzej 110 YSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4402:29:4604:31:0704:42:2807:39:0208:02:2011:38:0811:45:4814:55:02
75MICHALSKI Mateusz 115 YTORQM 00:00:0000:01:3702:32:2204:36:1604:53:5807:48:4508:03:3011:40:1111:44:0615:07:46
76WRZESIEŃ Wojciech 131 YTyszka & SadkowskiM 00:00:0000:00:1501:59:4503:59:5304:01:5306:56:5707:41:3111:04:5511:19:2814:35:27
77UGOREK Jarosław 521 XTeam KopećM00:00:0000:00:1301:45:3803:22:5203:24:5705:55:4206:01:2509:10:4609:16:4911:36:01
78DROZD Sławmomir 135 YActiv on i onaM00:00:0000:01:3102:11:3604:01:0804:10:4707:24:0507:24:4910:57:0111:11:1913:49:10
79ULOWSKI Jacek 571 XJ&MM 00:00:0000:02:4502:29:0604:24:4204:41:0507:30:4508:04:3711:25:5311:40:1114:22:20
80KIESZEK Sebastian 185 YWPRunningM 00:00:0000:02:5502:52:1805:13:5005:30:2908:43:3809:03:1713:33:4313:40:0916:28:15
81RUBIN Andrzej 186 YTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:1404:03:2804:18:0007:14:4607:30:5710:58:0411:07:3414:05:16
82WEGNERSKI Wojciech 493 YReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2302:08:1204:14:5004:26:4907:38:4507:54:5811:52:4812:10:5415:32:44
83ZABOROWSKI Filip 612 YZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2102:32:5904:43:2305:06:5408:08:4308:46:2612:13:5012:20:5615:05:29
84MAKAREWICZ Wiktor 307 XKUDŁATE MAKARONYM00:00:0000:00:5002:15:3804:25:2604:38:2107:45:3808:02:2811:38:1411:46:0415:02:19
85BIENIAK Krzysztof 192 XMort !!!M 00:00:0000:00:3501:57:2603:47:0103:55:1106:53:1710:39:4410:46:5714:36:08
86ORYBKIEWICZ Bartłomiej 223 XNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:1804:47:2905:10:4608:34:0609:04:0712:49:3612:54:5916:25:18
87HALIŻAK Norbert 289 XZaDyszka69M 00:00:0000:02:4302:28:1604:34:0404:48:2107:56:0008:09:0311:37:2511:45:0814:38:31
88KMIEĆ Andrzej 311 XSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:3104:30:1304:46:5308:02:0008:13:3811:43:5011:44:3014:43:31
89LONC Tomasz 206 YM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2802:04:5003:55:0404:06:2606:45:0006:59:4812:09:17
90KANDEFER Robert 20 XKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:4004:34:2004:57:0808:12:5208:26:3612:32:1212:38:3815:43:45
91DYREK Adam 200 YD4AM 00:00:0000:03:2402:37:5504:58:2705:27:0209:11:3309:52:0513:39:5213:40:1717:37:40
92JARZĄB Marcin 202 YMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:2005:24:2908:46:3609:07:4613:03:3313:16:4115:58:01
93SOLICH Patryk 205 YNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:1205:27:3909:13:0309:41:1613:46:1013:46:2218:25:27
94SCHABOWSKI Marcin 219 YRogaty SchabM00:00:0000:02:2202:22:3804:15:2004:33:4207:14:5007:30:1210:36:2710:41:0713:21:26
95KREMPA Mateusz 221 Y#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:3203:59:0904:10:3306:44:1406:58:4712:33:03
96FLIS Piotr 58 YHORUS TEAMM 00:00:0000:01:1802:41:3805:10:5905:14:3909:06:5609:30:3813:40:1713:43:4317:32:08
97GORZELAŃCZYK Jakub 165 YTour de RunM 00:00:0000:01:2902:28:4104:53:5204:58:3908:12:2808:44:4712:26:1512:33:4715:35:58
98MAGDZIARCZYK Roman 737 XRK ALTLETICS POWERADE TEAMWAŁBRZYCHM00:00:0000:00:4201:49:3403:31:0103:42:5506:35:5606:58:0610:11:0110:21:3813:02:47
99MĄCZKA Bronisław 777 YOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneM00:00:0000:01:1502:19:5304:32:3504:51:0508:04:5708:24:5612:30:4012:45:1615:55:28
100NIEDZIELA Krzysztof 424 YGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:5404:54:0605:15:4209:08:4309:48:5613:31:4813:40:0717:00:13
101JEREMICZ Marcin 494 YZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:16:5904:16:0304:32:0307:45:2908:05:4912:33:2413:16:3516:58:38
102MAZUREK Robert 583 YLubelakyM00:00:0000:00:1901:46:2703:22:2003:26:5205:45:4705:52:1908:54:4408:57:1711:13:01
103BUCHTA Krzysztof 651 YKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:3805:07:3008:23:5508:39:0712:39:3212:43:5915:41:10
104JARMOLIŃSKI Piotr 11 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:00:5702:08:4003:54:5604:09:2106:38:1006:55:3411:58:06
105DZIEMIDOWICZ Witold 44 Xwiśta wio...M 00:00:0000:01:2902:31:2904:45:2005:07:0608:25:5808:50:4212:43:3912:53:1015:52:22
106BUDASZ Andrzej 65 YPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5802:16:2904:17:0404:36:1207:37:1308:04:0511:36:0511:49:2914:47:46
107SZCZAWINSKI Bartosz 163 YRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:0304:51:1305:17:0109:19:2309:38:2613:34:3513:41:1517:11:01
108MYSZK Łukasz 169 YKumple SebanaM 00:00:0000:01:4902:11:4604:11:1404:24:2907:13:1207:33:3711:10:2411:30:1714:36:09
109ORZECHOWSKI Daniel 15 XWódka i zakąskaM 00:00:0000:03:2402:39:2104:51:5105:04:0408:33:4808:36:5112:58:1213:12:2916:00:37
110PELA Dariusz 19 XSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:4002:06:2103:59:3004:10:4207:06:3907:24:4911:33:3011:51:4015:09:18
111KOBIERSKI Piotr 157 XPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:4103:52:0803:59:2907:09:4707:24:1410:57:0611:03:3213:50:25
112PŁOMIŃSKI Marcin 242 XŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:3905:37:4409:12:3909:27:0913:11:0313:18:3916:14:31
113WOŹNIAK Marek 397 X#chybanaspopimpałoM 00:00:0000:00:1402:33:3404:50:5605:06:4308:32:4808:56:5912:58:3413:07:0016:17:59
114JARUZEL Robert 398 XREJM 00:00:0000:00:3402:04:4304:00:2604:13:0807:07:0507:19:0710:30:0810:34:1713:11:41
115BARTOSZ Marek 400 XJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:1704:25:0204:27:5108:13:5208:49:3512:31:0812:35:2515:43:50
116BERNHARD Paweł 401 XMPKM 00:00:0000:00:3402:17:5704:33:5205:07:1908:31:0409:03:1312:53:5813:12:4816:23:34
117KĘPOWICZ Marcin 583 XLubelakyM00:00:0000:00:2101:46:2803:22:1903:26:5205:45:4605:52:1808:54:4208:57:1911:13:02
118FURS Teodor 36 YPierdzące ZająceM 00:00:0000:00:1402:21:5605:01:0705:05:2008:09:4908:30:0912:13:4412:34:0415:35:53
119WALASZCZYK Piotr 52 YLouieCyphersM 00:00:0000:02:2502:27:3904:25:2504:39:4307:29:5907:46:0211:24:5711:33:5614:39:19
120KAWALEC Bernard 53 YAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:0904:24:1604:47:4907:46:5408:16:3711:51:0412:02:0114:55:52
121KAZANOWSKI Marcin 689 XWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:5204:58:5308:28:2608:35:1612:53:4912:57:0316:59:17
122KRUPA Grzegorz 123 YANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:4103:53:2104:03:5206:43:1512:39:24
123MACHUCKI Adrian 407 Y21 BSPM 00:00:0000:00:3702:15:1404:12:5204:24:0107:17:0807:43:0411:15:5511:32:3214:19:45
124JAWORSKI Piotr 408 YBiegam na Zielonej BiałołęceM 00:00:0000:02:2702:23:5604:26:4404:37:3407:48:3408:05:4011:41:4311:49:1514:39:21
125SZYMCZAK Łukasz 160 YSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:3403:47:3804:03:3506:49:5307:09:1510:19:3310:31:4013:10:37
126KULAK Paweł 171 YCYBORGIM 00:00:0000:00:5702:21:2504:30:2804:46:3208:05:3408:20:1312:04:0212:13:4015:11:14
127GAUDEN Piotr 190 YSPC 33M 00:00:0000:03:0802:42:1404:56:1205:19:3508:53:3609:14:3913:13:3313:26:4716:54:29
128MAKUCH Szymon 285 YAll for body TEAMM 00:00:0000:00:1502:11:2404:05:1404:11:3606:49:0107:03:1912:39:05
129ŚWIDERSKI Sławomir 1 YRozbiegany SulejówekM 00:00:0000:01:0302:23:5004:38:5005:03:2008:37:0108:56:3913:25:1613:31:0617:11:37
130BOSACKI Jacek 119 YNo Excuses Team/KB ManiacM 00:00:0000:01:4202:16:5204:25:2104:36:5107:38:2707:56:4011:36:3111:42:4415:03:30
131MILCZAREK Jacek 177 XPANDAM 00:00:0000:02:3902:27:1104:37:1804:59:3208:13:2408:51:0812:33:3412:48:5515:49:44
132ZBOŻNIAK Łukasz 736 YM00:00:0000:00:1001:46:1503:24:2803:28:1306:34:3906:52:4510:15:1210:37:4313:12:25
133KORZENIOWSKI Robert 737 YRK ALTLETICS POWERADE TEAMWARSZAWAM00:00:0000:00:4301:49:3603:31:0103:42:5206:35:5806:58:0710:11:0110:21:3813:02:48
134NIEDZIELA Marcin 143 YFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:1404:26:2504:38:1308:02:1608:24:3412:16:0712:22:0615:30:02
135GAJDA Sebastian 616 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2001:59:1003:39:5903:48:5906:20:1606:34:0912:14:40
136SALETRA Grzegorz 529 YGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:1001:55:0303:49:0203:49:2306:14:2206:19:4909:18:4009:25:0011:43:35
137PONIEWIERSKI Marek 732 YM00:00:0000:01:5202:20:2004:14:2304:26:2607:31:1007:53:2011:36:3711:50:1814:55:09
138BIERNACKI Adrian 86 X3 GS(2)M 00:00:0000:03:0802:19:1204:33:4305:05:3108:22:0108:41:4512:40:0212:56:3615:55:29
139PRYSZCZ Mirosław 39 XMiejscy góraleM 00:00:0000:02:0002:19:4504:35:5705:30:4009:05:0909:51:3013:35:0913:43:1117:10:07
140JUREK Radosław 40 XSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:5204:48:1505:01:3408:01:3108:21:1411:54:5812:04:1215:14:35
141BIAŁECKI Zbyszek 42 XMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:4905:05:4208:16:3308:40:3212:15:4712:32:3515:27:18
142MARCINIAK Wojciech 29 XMaWo TeamM 00:00:0000:03:1502:40:0505:01:5805:27:3608:47:4009:10:4613:13:1813:23:5916:57:19
143KRZESINSKI Dariusz 30 XCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:2403:50:2803:57:1006:37:1306:49:3812:30:54
144SZARAWARA Łukasz 32 XBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:5503:59:5504:17:3907:23:0007:46:5311:20:4511:27:4314:15:48
145BOROWIEC Mariusz 47 XRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:0804:35:5605:01:1708:05:4008:40:3812:10:2112:19:3815:06:01
146MACHERZYŃSKI Wiesław 56 XMisie KoloroweM 00:00:0000:03:0302:30:4304:33:0104:44:1807:55:0108:04:3011:45:3512:00:3814:36:24
147KASZYCA Paweł 59 XFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:1003:03:1703:04:2705:06:0505:09:2307:31:3107:33:2709:15:23
148GRUSZKA Grzegorz 52 XLouieCyphersM 00:00:0000:02:2402:27:3704:25:2404:39:4507:29:5707:46:0011:24:5711:33:5414:39:18
149KWAŚNICKI Wojciech 60 XWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:1805:05:2205:06:4008:43:5009:06:4712:50:5313:00:1816:00:27
150STEMPEK Łukasz 61 XWylew majonezu do mózguM00:00:0000:03:1302:15:1204:06:2104:11:4406:51:2007:00:3211:57:11
151STANIO Arkadiusz 53 XAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:0804:24:1504:47:1907:46:5308:16:3211:51:0312:01:5914:55:51
152BIAŁKA Rafał 62 XDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:5704:40:2005:16:5708:29:4908:54:1912:47:2413:03:2415:48:55
153BRZENCZEK Michał 64 XOTK RzeźnikM 00:00:0000:01:3302:01:3203:45:2303:53:2406:35:5206:47:0912:12:04
154KOŁODZIEJCZYK Kamil 69 XPÓŁNOC-POŁUDNIEM 00:00:0000:00:4801:52:5103:33:1103:33:3506:12:3606:22:4309:25:1412:15:04
155JĘDRYCHA Michał 70 XCFO RUNNING TEAMM 00:00:0000:00:5202:11:3104:10:1404:22:5107:19:2607:33:2410:55:2211:04:1313:29:33
156CIĘŻKI Konrad 71 XK2M 00:00:0000:01:1202:28:3404:36:4605:08:4408:02:0808:29:3611:53:4312:14:0814:55:46
157PIECHOCKI Adam 73 XSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:4002:21:1504:44:5504:46:2308:01:1608:03:2212:15:5212:43:2215:41:10
158GRZEJDA Marcin 84 XBlue Light TeamM 00:00:0000:00:4902:39:5105:04:1105:34:0008:58:2509:48:3113:29:2813:34:3916:14:59
159KWIATEK Tomasz 77 XBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3202:22:4204:25:2704:41:4007:41:2508:07:4211:53:0812:10:0315:41:05
160RYCHTER Marcin 80 XThe RychtersM 00:00:0000:01:1802:07:0204:04:3304:06:0207:18:5307:39:3611:15:2911:31:5214:39:08
161SWOBODA Jarosław 85 XBoski TeamM 00:00:0000:00:3202:36:5205:08:3005:20:5208:55:2109:21:1313:30:0213:36:3317:31:44
162KURIATA Marcin 13 XDżouana y MarcyśM 00:00:0000:01:2202:41:2305:10:5605:26:2908:54:1409:09:0413:29:0413:31:5216:52:03
163DUKATA Grzegorz 16 Xdo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:0504:20:5204:42:4707:46:4608:14:1712:14:1312:28:4315:39:00
164ARGALSKI Grzegorz 21 XDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2602:24:2104:34:5805:10:5708:46:2309:15:5913:23:5513:29:2717:06:03
165RZESZÓTKO Leszek 87 XCoca-Cola TeamM 00:00:0000:00:2102:18:4704:21:0404:29:0907:40:0807:51:0111:53:0011:57:5514:55:24
166ŁOJEWSKI Michał 90 XSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:4504:35:2807:55:1608:48:4611:51:0012:09:1814:44:09
167BĄCZYK Adam 91 XMoniaGymM 00:00:0000:02:0602:35:1704:47:4605:08:2208:23:3408:40:5112:23:1012:31:0115:30:33
168GAWLIK Sławek 95 XBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0601:33:2502:54:1302:54:4405:01:2705:02:1407:34:2307:35:4809:30:38
169SADOWSKI Jarosław 99 XT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3602:23:0104:21:4904:43:3907:36:2408:01:3611:29:0811:36:0914:32:57
170MAŁEK Andrzej 109 XAAM 00:00:0000:00:1901:53:5703:42:0203:42:4406:22:4506:30:1410:10:4912:46:24
171KOSTKA Janusz 111 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2502:09:0404:02:0704:19:0507:21:4408:38:4312:11:1812:35:1815:45:44
172SIDOR Radosław 112 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2702:18:0804:24:0304:49:1008:12:3308:38:4512:22:5312:35:1115:45:44
173RACZYŃSKI Robert 113 XChoszczeńska 10M 00:00:0000:02:4802:30:2904:33:5805:00:1108:08:0608:35:3812:39:5012:47:5116:33:05
174JANIK Krzysztof 115 XTORQM 00:00:0000:01:3702:32:2304:36:1504:54:0107:48:4408:03:3111:40:1111:44:0515:07:46
175NOWAK Miroslaw 117 XNowakiM 00:00:0000:00:0902:07:0804:05:0904:07:1306:46:3306:51:3810:21:2410:26:0413:19:28
176CZECHOWSKI Konrad 118 XZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:2404:57:3305:07:0609:09:5509:45:5113:39:4813:43:1017:40:06
177PRUS Marek 123 XANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:4203:53:2804:03:0806:43:2612:39:25
178GURGUL Sebastian 124 XAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:1504:11:4504:13:0007:15:5007:40:3211:15:1511:38:1114:11:15
179MATYSIAK Marcin 125 XGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5802:10:1604:04:4804:24:5107:13:0007:34:5111:09:3711:23:0613:56:49
180KWIATKOWSKI Michael 126 XCisowianka TeamM 00:00:0000:00:2001:47:5003:20:5703:21:1705:52:3206:03:2008:48:1808:56:0411:23:31
181DUDEK Mirosław 129 XWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5402:03:0503:51:2704:02:1206:36:3906:51:0812:13:07
182TYSZKA Dariusz 131 XTyszka & SadkowskiM 00:00:0011:19:4914:35:24
183BRZEZIŃSKI Andrzej 132 XRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:1303:48:5406:28:5906:40:0912:46:35
184ŁUKASZEK Artur 134 XLukaszek.TeamM 00:00:0000:02:3702:43:1605:02:2905:28:2208:53:1909:24:4613:20:1213:25:2616:44:33
185KONDZIOŁA Krzysztof 136 XPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4702:21:0904:21:1304:39:5807:42:3308:02:5511:28:5511:35:5714:15:09
186SZYNAWA Marcin 138 XRosomak teamM 00:00:0000:01:5802:11:3304:03:2504:24:5307:14:1407:42:3210:53:5611:10:3213:59:09
187ZAWADA Mateusz 139 XZarażeni BólemM 00:00:0000:01:0302:21:1004:35:1504:47:3008:04:5808:11:2612:15:3912:27:3615:41:39
188KUCHARSKI Paweł 156 XPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5602:09:0004:05:3904:22:4407:12:0907:33:5410:57:3011:24:3914:11:11
189LEWANDOWSKI Łukasz 159 XBiegowaRodzinaM 00:00:0000:01:5602:17:3304:15:5604:26:3807:22:1707:30:5411:12:1211:19:3914:26:17
190LOMBARSKI Łukasz 160 XSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:3303:47:3804:02:1906:49:5407:09:1710:19:3310:31:2713:10:37
191KOZIEŁ Szymon 165 XTour de RunM 00:00:0000:01:2702:28:4004:53:5404:58:4108:12:2708:44:5412:26:1512:33:4715:35:58
192OSTAPIŃSKI Wojciech 166 XOSTreSROkiM 00:00:0000:02:1302:31:3704:43:5704:51:3108:02:0908:10:5911:46:1011:52:1515:04:18
193GAWLIK Marcin 172 XMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:1704:06:5604:28:5507:21:4607:41:3411:01:4711:21:2014:05:53
194SOFUŁ Tomasz 173 Xsofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3302:34:0805:01:0305:36:2208:46:0809:17:4813:08:5313:35:3716:15:29
195ZIÓLEK Mirosław 175 XStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:4204:52:2407:40:5108:16:2011:33:0312:01:0214:41:57
196SOLECKI Łukasz 176 XSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1802:19:0504:31:4504:48:4008:03:0608:24:0012:14:0412:25:3315:45:38
197SEICHTER Adam 180 XRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:5104:03:3804:19:1107:10:2607:30:1911:03:3011:14:5114:15:07
198SOŁOWIEJ Łukasz 181 XMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:4103:58:3104:11:4006:59:3807:17:0710:28:1010:36:3413:18:25
199NAWROT Waldek 182 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5502:39:5605:02:2505:20:5608:44:0409:05:1712:55:3313:02:0815:56:15
200BOGACKI Andrzej 186 XTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:1304:03:2704:17:4407:14:4407:30:5610:58:0311:07:3314:05:14
201KOWALEWSKI Krzysztof 189 XSole SandczaM 00:00:0000:01:0202:11:0704:21:2704:37:1207:36:0407:48:2711:09:4111:27:5814:29:00
202JAWORSKI Bartłomiej 190 XSPC 33M 00:00:0000:03:1102:42:1304:56:1005:19:1708:53:3609:14:3213:13:3313:26:4616:54:29
203ARDELLI Antoni 191 XBIEGAJ Z PIORUNEMM 00:00:0000:00:1702:06:3104:02:1404:11:1507:26:5607:47:5911:36:0611:43:0115:07:21
204JEDLIŃSKI Bartosz 197 XRazem mamy 139 kgM 00:00:0000:02:2502:50:5705:28:1505:35:0709:16:0609:31:1613:38:2813:42:0118:10:58
205WOJTOWICZ Daniel 200 XD4AM 00:00:0000:03:2402:37:5404:58:2705:27:0209:11:3409:52:0213:39:5213:40:1917:37:40
206WĘGRZYN Marcin 202 XMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:1905:14:1808:46:3509:07:4413:03:3413:16:4215:58:00
207LENART Bernard 203 XHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:0604:35:2704:59:4308:30:1009:05:3012:47:4812:58:1216:26:34
208WILIMSKI Tomasz 205 XNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:1205:27:3909:13:0209:41:1713:46:1013:46:2118:25:28
209REJ Mirosław 206 XM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2502:04:4903:55:0304:06:2606:45:0006:59:5012:09:17
210PAPROCKI Wiesław 208 XDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:4905:16:2108:48:5809:04:0312:58:2013:10:4816:17:15
211SPYCHAŁA Marek 209 XNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5302:32:4804:47:0005:03:0608:39:4808:58:1513:01:1613:07:4816:51:14
212ZIĘBA Marcin 210 XPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2302:23:1204:25:2804:44:0807:53:5508:22:1212:04:4912:13:1515:06:18
213PRZYBYLSKI Łukasz 212 XDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:1105:39:5805:52:4309:48:0809:57:5613:42:2213:44:5617:51:46
214SIEMASZKO Wojciech 213 XPiękny i BestiaM 00:00:0000:00:1302:11:0004:09:4704:14:3207:13:4307:31:4511:13:1511:23:3114:06:11
215TROJNAR Damian 215 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:1904:44:3805:05:4107:56:5908:11:0611:37:0311:45:5714:28:54
216SROKA Łukasz 217 XWakacje TeamM 00:00:0000:02:4002:42:5105:05:1905:20:3408:55:2609:13:3013:15:0713:28:0416:39:26
217ROGOWSKI Krzysztof 219 XRogaty SchabM 00:00:0000:02:2102:22:3804:15:2004:33:3907:14:4707:30:1110:36:2710:41:0713:21:25
218KŁOPOCKI Jan 221 X#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:3303:59:1004:10:3106:44:1406:58:4612:33:04
219OBARA Michał 222 XSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1202:08:3904:02:1304:11:2407:10:2207:31:1011:15:0411:24:2214:47:05
220DONIEC Sebastian 228 XNAPIERajDALEJM00:00:0000:00:5702:26:3804:37:0305:00:1708:11:3108:26:0212:13:5312:28:2815:29:50
221CZAPLA Arkadiusz 229 XDrużyna_AM 00:00:0000:00:5102:24:4304:42:5004:47:3808:31:1508:51:4112:47:2012:52:0516:29:17
222KAMERDUŁA Łukasz 231 XTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:3804:27:0907:43:5008:03:1611:32:5911:41:5414:39:12
223WYRWAŁ Sebastian 232 X#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:2705:03:4405:18:4809:12:3009:25:0413:28:2013:34:0317:16:56
224GAWRON Janusz 239 XBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4001:55:2803:36:5303:42:0606:07:2506:14:2309:24:4411:55:33
225SUCH Arkadiusz 240 XŚlimakiM 00:00:0000:03:2502:45:1505:06:2005:23:4709:09:4109:17:0913:26:2513:34:2717:50:19
226PACIA Sebastian 243 XCoolM 00:00:0000:00:4802:08:3404:19:3405:08:4108:54:1609:32:3613:15:3313:25:5316:27:09
227SOBCZAK Mikołaj 244 XWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:0902:21:3404:24:1504:37:3107:45:0708:03:3412:03:3212:15:3715:22:30
228SZOTOWICZ Sebastian 246 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:3002:04:1203:56:4204:05:2806:51:1707:06:0110:19:3310:25:1913:07:28
229MIKLER Arkadiusz 249 XRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2301:57:0003:47:2603:56:2507:22:0907:42:2712:00:3512:05:0514:55:44
230JAŚNIEWICZ Wojciech 256 XPTASIE MLECZKOM 00:00:0000:02:1202:19:1404:24:1804:31:2207:53:0508:13:3212:15:5812:27:2015:39:53
231GOŚCIŃSKI Sławomir 257 XDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2503:58:2104:11:3406:59:5307:19:3710:31:3410:44:5213:08:55
232KUTNIK Mirosław 259 XPrzelatkiM 00:00:0000:00:5102:18:1504:16:5304:35:5007:29:4407:51:1011:00:1611:13:1113:59:00
233JUSZCZYK Łukasz 261 XNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:2703:56:4004:08:1107:01:1307:15:5810:29:0610:35:1513:17:32
234MAJCHROWSKI Jacek 263 XCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:0304:18:4504:35:1307:39:0907:56:4811:16:3011:22:0013:47:55
235KROSNOWSKI Bartosz 264 XLoczek i FasolekM 00:00:0000:01:0402:40:3105:16:2705:39:5409:22:1509:38:2013:39:4713:43:5117:28:54
236KOJDER Grzegorz 265 XBioBotyM 00:00:0000:01:0202:16:5004:31:0004:45:5208:20:3108:42:3912:38:3312:45:5115:52:01
237BERNAŚ Dariusz 266 XBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:1904:41:2205:03:2508:35:0809:01:0913:11:4913:23:1817:10:05
238PODSIADŁY Krzysztof 267 XVege H/CM 00:00:0000:03:1602:40:5405:04:1905:24:5208:58:3609:10:4113:07:4313:15:5216:49:21
239BĄK Andrzej 268 XSPC 2M 00:00:0000:03:0302:47:1605:17:0105:25:4609:02:0309:22:5613:19:4213:26:3417:21:46
240KŁOSIŃSKI Rafał 269 XStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:1204:06:3504:14:4108:02:4608:21:4412:21:4612:32:0915:36:46
241PAWŁOWSKI Rafał 271 XAlko Team DługosiodłoM 00:00:0000:01:2002:33:5204:43:3804:49:0308:03:5808:15:5612:12:2612:22:0415:29:07
242RĄCZKA Rafał 272 X:-)M 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:3305:06:0808:34:4108:54:5912:58:1013:03:5916:32:03
243PATRO Jacek 273 XLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4802:24:4004:36:0404:58:4208:12:2608:33:0012:23:4312:37:4115:36:47
244PLUTA Sebastian 274 XDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0702:44:5305:12:0705:27:4209:09:1909:33:5313:39:5313:43:3818:01:39
245KAPUSTA Tomasz 275 XGończe psyM 00:00:0000:01:0702:07:1004:12:2604:20:0507:20:2307:34:2010:58:1811:06:4213:50:46
246JASIURKOWSKI Paweł 276 XGorący PotokM 00:00:0000:00:1901:51:0703:28:0703:35:0205:51:3905:56:5508:44:4908:48:1411:14:03
247HOFMAŃSKI Rafał 277 XHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:1104:56:2705:06:4708:31:0708:50:1412:52:2913:07:0516:33:36
248MYŚLIŃSKI Marcin 279 XKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:2204:10:0904:24:3307:35:1407:51:5411:50:0212:07:2515:26:11
249STANIEWSKI Grzegorz 281 XKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:5304:05:0104:18:3207:20:4107:39:3311:01:2511:11:1413:57:59
250SUWINSKI Michal 282 X3BroM 00:00:0000:02:5802:24:5804:25:2204:53:0507:39:2708:06:3811:34:1011:44:3914:57:33
251CHECHELSKI Przemysław 286 XŚcigacze PGBM 00:00:0000:01:2802:29:5104:51:3805:07:1408:14:0208:29:5112:04:5412:12:1315:07:37
252SZCZEPAŃSKI Adam 290 XWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:1703:38:5103:41:3906:18:0706:25:0109:23:0309:27:0912:02:16
253PIEKARZ Radosław 291 XKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2302:31:4504:39:4404:55:0308:02:4508:20:5112:12:2912:21:4015:23:59
254KUROWSKI Kuba 300 XSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:4704:34:5207:35:0207:56:1111:16:4211:37:3514:25:27
255CHYLEWSKI Paweł 301 XGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0602:08:3103:59:2804:07:4007:00:0607:20:3410:46:0611:08:4513:56:03
256BOKSZA Piotr 302 XTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:1804:38:4507:50:4108:08:0011:36:0211:47:1514:52:22
257GUZIUK Rafał 303 XEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:4204:07:2304:24:3107:25:1507:40:4411:15:3511:26:0014:35:40
258KOZŁOWSKI Bartłomiej 315 XKozibaryM 00:00:0000:02:3402:45:2905:04:2505:24:5008:59:3809:25:3913:10:0313:24:5116:31:42
259JAGIEŁŁO Dominik 316 XPsyHoleM 00:00:0000:02:1202:41:1204:51:3005:05:5708:21:3908:30:1612:27:1412:34:0015:48:12
260PLUTA Marcin 317 XA&MM 00:00:0000:02:4102:36:2404:51:1605:06:5708:27:4408:52:1313:06:1713:14:0216:38:23
261KUPIJAJ Marcin 319 XSocios GórnikM 00:00:0000:01:3002:08:4804:02:3504:21:2207:45:5608:12:2112:37:2812:50:5515:31:39
262SUCHODOLSKI Konrad 320 XRzeźnicy kilometrówM 00:00:0000:00:4302:13:2104:23:0104:38:3808:17:3908:40:4913:13:3113:26:0917:00:08
263JANECKA Artur 321 XBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1101:58:3503:47:1904:09:0906:58:3007:31:0410:53:4011:08:2713:43:19
264FRĄC Dariusz 322 XguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:4704:33:0004:55:1908:12:4308:33:2912:45:3312:51:5115:52:27
265PAWŁOWSKI Jacek 323 XKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3102:01:3103:58:3304:00:1107:12:1407:31:1311:12:3911:30:0814:12:47
266PALUCH Tobiasz 324 XKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:5303:32:3203:35:4406:11:3906:18:1409:15:3909:21:0111:43:09
267DZIAMSKI Ryszard 325 XNRSM 00:00:0000:02:5802:26:1104:36:1704:52:0607:56:5308:17:4612:04:3512:13:5515:12:33
268BUJALSKI Szymon 327 XKuźnia TriathlonuM 00:00:0000:01:0902:24:0004:34:4504:46:0007:50:1907:51:1411:53:1812:02:5315:37:41
269WILK Marcin 328 XNizinne LeszczeM 00:00:0000:01:5502:20:1104:24:1404:47:0207:58:0208:21:5512:00:2512:08:4415:25:47
270CZERWIECKI Marcin 329 XM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5802:20:2204:07:2004:22:4406:56:0507:11:5210:14:0710:25:1413:04:26
271MILEWSKI Mateusz 330 Xbędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:4803:42:4703:51:3006:28:2306:36:4412:30:30
272NOWICKI Marek 331 XSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:1804:56:5408:16:4208:58:3112:50:1413:01:2015:55:38
273SIKORA Piotr 335 XSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:5104:28:2204:55:4407:48:2708:25:5512:06:0712:18:1715:31:31
274STEFAŃSKI Krystian 339 XKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3401:50:5103:34:3403:40:2906:32:5906:47:1510:42:3411:14:5314:22:16
275TALAGA Tomasz 342 XMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:0704:08:5404:19:2807:23:2007:40:1511:18:1511:29:1314:24:14
276LIPIŃSKI Krzysztof 343 XRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:2103:48:1103:55:4906:47:0607:03:4510:27:3710:30:4013:35:40
277ZEDELSKI Michał 346 XSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3302:06:1804:00:0904:07:2806:55:3507:14:3910:28:2110:37:3813:17:44
278ENGLERT Grzegorz 348 XNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5402:12:3904:12:0804:30:2807:30:3807:48:2111:06:1511:14:2314:07:09
279BĄKOWICZ Kamil 350 XAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:3704:34:0805:01:2708:15:2708:47:5812:43:2412:51:3715:48:09
280ANDRES Kamil 351 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:0903:59:1904:21:2207:10:0007:26:2010:50:1710:56:0513:51:55
281KOŁACZ Piotr 352 XKołatkiM 00:00:0000:02:0702:34:5504:52:3704:55:2508:54:4509:09:0913:39:4613:45:0718:23:06
282SALIK Stanisław 353 XStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:1504:37:1004:49:5707:55:5208:11:1411:58:5912:08:0315:08:28
283KAPAON Łazarz 365 XCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:0204:00:1704:20:0707:18:4907:19:1510:41:4310:48:3013:44:59
284MOŚCIŃSKI Wojciech 366 XŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1702:14:5804:27:0404:31:0307:25:1107:41:4011:22:1911:32:3414:41:55
285SKOTNICKI Dariusz 367 XTTC MPEC TARNÓWM 00:00:0000:00:5802:22:5104:33:2104:41:3707:50:3808:14:4412:00:1712:13:4815:00:55
286SNARSKI Bogdan 368 XALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:2703:21:3103:22:1405:39:0505:43:1308:25:0608:28:0410:38:30
287SZARAPANOWSKI Damian 369 XSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:0303:58:0704:08:2106:52:1007:01:2610:14:1410:28:2412:58:33
288KINCER Rafal 371 XKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:1604:32:1104:50:3208:00:2908:28:1112:04:3612:14:4815:13:20
289MAGIERA Grzegorz 373 XM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0802:08:1804:13:3004:32:4007:48:2708:14:0312:00:1912:12:4615:25:48
290TRYBULEC Daniel 375 XŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:4904:42:5605:15:1608:10:0108:49:3612:25:1112:50:3915:36:43
291KOCIK Marcin 376 XFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:1704:30:4707:20:0007:35:4410:57:3911:13:5113:52:11
292GROT Tomasz 380 XPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:1003:23:4403:29:1305:52:5406:02:0808:39:1508:44:2610:54:46
293WŁOCH Kamil 381 XSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:2304:00:2804:08:0106:59:0107:17:1810:46:4010:53:1013:30:51
294MARCINIAK Andrzej 382 XW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:4804:39:5904:51:5008:45:4309:00:3312:55:0713:04:4416:00:28
295GORCZYCA Erwin 385 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:4604:25:1704:35:1107:42:4707:56:5411:47:5312:00:4815:29:20
296IDZIKOWSKI Piotr 386 XPIM 00:00:0000:00:2002:11:5504:18:3904:37:1407:36:0407:53:4111:27:2611:36:0014:36:23
297BIEGAJŁO Krystian 387 XMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:2704:08:3304:23:2407:07:2607:23:1910:24:3410:28:3013:01:31
298PISKORSKI Krzysztof 389 XSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:0104:28:4504:43:3807:50:0108:09:3111:45:5812:07:2115:36:54
299BORCZYŃSKI Michał 390 XTeam Doris KrakówM 00:00:0000:00:1002:01:0403:55:1204:04:3306:59:3107:18:5610:41:5610:46:5913:25:32
300KLARECKI Adrian 391 XWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1101:50:3303:38:2403:44:5806:26:0506:38:3010:08:4410:42:5913:43:40
301BRZOZOWSKI Jarek 392 XPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM 00:00:0000:00:3101:48:1404:12:3404:53:0007:51:0708:09:0012:08:1312:21:3915:10:10
302SZYMCZAK Mirosław 394 Xobozybiegowe.plM 00:00:0000:01:4102:34:2804:48:3705:04:0108:25:3808:49:2812:44:0912:49:2016:14:21
303ŚLEZIAK Tomek 395 XŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:2804:52:1605:05:2408:32:4712:53:5413:07:0715:55:21
304LESZCZYŃSKI Andrzej 402 XBody ClubM 00:00:0000:00:4701:54:0103:32:2403:36:1306:01:0706:07:4708:57:2409:01:5411:27:20
305KORONKIEWICZ Adam 404 XWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:5804:42:1705:12:4208:24:3409:01:5412:47:2712:53:2715:48:14
306WIKARSKI Krzysztof 407 X21 BSPM 00:00:0000:00:3802:15:1304:12:5304:25:4407:17:0907:43:0311:15:5611:38:2814:19:45
307KAŁWIŃSKI Ryszard 410 XPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:4005:10:4105:33:2109:07:1009:27:3213:31:2413:38:3317:26:08
308PAPRZYCKI Rafał 413 XPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:4604:05:0904:14:4307:08:5407:24:3411:09:5911:23:3014:06:59
309LIS Paweł 414 XLędziny team!M 00:00:0000:00:5601:56:1403:42:5403:56:5806:33:4506:58:4810:18:5412:37:29
310MADEJCZYK Marek 416 XJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:0803:36:5203:46:5806:35:0706:53:0910:18:3012:40:05
311ZIENIEWICZ Wojciech 423 XUks Junior NietążkowoM 00:00:0000:02:5702:29:4405:16:4805:25:0808:43:2409:16:0013:27:0913:35:5117:23:42
312KORDUS Grzegorz 424 XGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:5304:54:0505:15:4009:08:4009:48:5713:31:4513:40:1217:00:12
313PERYKASZA Paweł 425 XMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:3103:16:3703:21:1305:31:0505:35:3908:12:3608:15:2710:11:33
314BORYCKI Łukasz 431 XWłóczykijeM 00:00:0000:02:0202:39:0004:55:1004:59:0308:21:2808:44:5912:11:2012:17:1914:58:08
315KOZŁOWSKI Rafał 432 XGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:4204:08:3104:18:0707:10:2507:28:5211:13:3811:23:1114:30:26
316WYKA Błażej 433 XPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:0504:04:5804:16:2307:03:0907:16:5610:30:1610:36:4113:17:23
317SIECZKOWSKI Artur 434 XCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:2004:38:2804:54:4908:17:0408:40:1412:27:4512:35:2515:44:22
318STYKOWSKI Sławomir 435 XMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:2503:50:3003:56:3506:33:1306:46:1010:45:3113:23:58
319KOZIELEC Tomasz 436 XPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:02:5702:38:1804:53:2505:09:0408:21:1008:37:2412:15:1912:29:4715:35:31
320LUTYŃSKI Zbigniew 440 XZawsze do celuM 00:00:0000:02:3302:30:2304:36:4505:10:2908:08:0008:35:5112:14:4012:26:5015:21:22
321SARAMA Arkadiusz 443 XJodri Team IIM 00:00:0000:02:1502:37:1504:55:3105:14:0408:43:4309:06:0213:11:5113:16:1216:36:24
322KOMAN Tomasz 444 XŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:4604:03:4104:10:1707:02:0307:16:4810:51:0210:55:5314:38:11
323SOKOŁOWSKI Krzysztof 449 XBiałostocka Sekta BiegaczyM 00:00:0000:02:4902:50:2505:07:5805:11:3209:05:5109:10:3613:36:5013:40:4318:00:11
324NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:2903:17:1303:22:0805:35:2905:40:3508:39:4808:45:4611:07:05
325MESJASZ Marek 452 XBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM 00:00:0000:00:4102:11:4504:14:0304:33:3207:39:5508:12:0411:20:1911:39:0014:09:18
326WYSMOLIŃSKI Rafał 455 XRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:0104:08:1304:19:5107:26:4207:51:1111:37:0912:02:5615:16:40
327DZIEDZINA Tomasz 463 XOKOWYGRZMOTUM 00:00:0000:03:0202:36:1904:57:5505:17:2108:37:4109:21:0013:20:4113:30:2016:38:15
328DYBOWSKI Piotr 465 X1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:2604:25:0704:34:5607:57:0808:08:0212:05:2212:10:0015:30:25
329MUSIAŁKIEWICZ Jan 466 XHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:1804:49:1708:02:5608:30:0012:07:0712:26:2315:32:59
330SZYSZKA Artur 468 XDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:3404:58:4305:06:1808:49:5108:59:3313:15:4413:22:0616:37:29
331BOGUSZ Sebastian 472 XPZU SPORT TEAMM 00:00:0000:03:2402:31:4305:06:3205:33:0709:21:4409:50:2413:31:5013:36:3717:18:27
332WIŚNIEWSKI Jacek 474 XChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:4002:23:4204:32:4404:47:3408:12:2408:26:0112:25:2712:38:1415:47:05
333DEJAS Tomasz 475 XRaciokiM 00:00:0000:01:0202:00:0103:51:3204:00:4006:52:0007:06:0010:13:5810:18:5512:44:50
334SYDORYK Artur 476 XCSRG1M 00:00:0000:00:5402:01:2104:01:3904:04:3507:10:1607:16:4410:42:0810:52:3913:35:57
335PACHOŃSKI Marcin 478 XCSRG 2M 00:00:0000:00:2702:06:1004:11:3704:21:1107:12:2207:19:4410:45:3310:52:4013:44:05
336BUGA Piotr 479 XSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:4703:41:2903:53:4806:21:2206:34:3712:46:46
337LEWANDOWSKI Maciej 483 X#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3702:03:3303:59:2004:12:4307:00:3607:21:0410:45:4410:53:5813:38:38
338KOTUŁA Rafał 489 XTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:2605:02:3208:13:3608:58:1112:52:0313:02:3715:50:30
339SZYMAŃSKI Sławomir 491 XWolsztyński Klub BiegowyM 00:00:0000:03:1202:36:0304:48:5305:03:5308:16:2108:35:1412:21:0512:27:3015:41:32
340SOBCZAK Tomasz 493 XReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2002:08:1104:14:5004:26:4807:38:4507:54:5811:52:4812:10:5115:32:44
341BUSZ Jacek 494 XZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:17:2204:16:0804:32:0107:45:2908:05:4712:54:3913:16:3416:58:38
342POTUSZYŃSKI Dariusz 499 XDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:5504:30:1404:44:3908:18:4408:42:5212:41:4712:51:5215:52:15
343ERKIERT Radosław 502 XBrygada RRM 00:00:0000:00:5602:18:0304:20:3904:34:2707:37:5007:51:0512:05:2412:21:3415:49:47
344BOTOR Mateusz 503 XBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:1005:04:0108:11:4508:29:0412:10:2512:22:3515:08:19
345KWIECIEŃ Krzysztof 508 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2802:37:1305:16:3105:33:2409:20:4709:46:4313:45:0513:45:2118:17:42
346FURMAN Marcin 509 XKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:3504:25:5804:45:0907:44:5308:01:1011:25:5111:34:5414:12:15
347NAWROCKI Przemysław 510 XZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:0504:58:2705:20:0608:59:3409:08:1013:22:2613:31:3516:59:56
348CIESZYŃSKI Mariusz 511 XKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:3604:45:4605:01:5408:21:5508:51:0012:31:4812:37:1215:40:25
349POMORSKI Marcin 512 XKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:0203:58:1804:17:3407:23:2007:44:5711:17:1911:21:2114:18:36
350WOJCIECHOWSKI Andrzej 513 XMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:1103:56:5104:05:0706:51:2207:01:4910:35:4610:49:4513:30:10
351CHMIELEWSKI Dominik 514 XTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4901:58:4803:41:4803:52:0306:16:0106:23:2009:15:4109:21:2911:30:13
352WYSZOMIERSKI Andrzej 515 XAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5702:29:2904:40:4705:00:5708:15:3308:26:0212:43:5712:47:4015:48:16
353KUCHAREWICZ Przemysław 516 XWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:1904:47:0604:55:2808:33:5409:00:0612:40:2312:48:0715:46:32
354WÓJCIK Dariusz 517 XSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:2204:08:5204:19:3507:29:2207:52:2811:37:4511:51:2115:01:14
355KUCZYŃSKI Rafał 518 XPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:1503:56:0104:07:1306:51:5310:28:5710:33:3513:32:38
356NEUBAUER Grzegorz 519 XPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3502:13:3704:18:3104:27:5508:17:5108:42:5612:30:1812:44:5415:51:07
357GRYNFELDER Rafał 522 X.M 00:00:0000:01:2802:07:3504:15:2504:28:0907:45:2808:00:4711:44:3011:55:0314:56:00
358SCHIEWE Andrzej 523 XGarbusyM 00:00:0000:02:1902:32:2504:32:0904:36:3808:11:0908:42:1312:14:4112:24:0215:10:29
359TALMA Paweł 525 XBudowlaniM 00:00:0000:02:3802:43:2105:01:1405:28:2308:53:2009:24:4713:20:1513:25:3816:28:43
360SOBORSKI Krzysztof 529 XGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:0901:55:0503:49:0203:49:2306:14:2206:19:4809:18:4009:25:0011:43:34
361LEDWOŃ Jakub 531 XAiKM 00:00:0000:01:4702:17:3004:27:3504:54:4208:21:5008:50:0012:56:4113:11:2116:30:37
362OLEKSYK Piotr 534 XŚmigaSięM 00:00:0000:01:4802:31:2204:49:4705:14:4308:43:2209:06:3413:07:0513:15:0416:21:48
363PERKOWSKI Piotr 536 XMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2601:52:1203:26:5203:29:1905:46:3805:52:5008:51:5408:58:2111:18:27
364ADAMSKI Krzysztof 538 XByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:4004:36:4304:58:3008:02:3308:29:4712:10:2412:25:0015:28:02
365SZYMAJDA Adam 539 XKciuki w górę!M 00:00:0000:01:1902:11:1404:10:5604:26:1507:27:0508:02:0411:31:4411:35:1914:41:58
366HABA Konrad 540 XKZBM 00:00:0000:00:4902:12:3104:14:0404:26:4007:15:2307:32:5910:47:1211:03:1313:31:57
367PALKA Zbigniew 541 XATOMÓWKIM 00:00:0000:02:0802:48:2605:24:0405:36:4009:30:3109:37:0013:43:1713:44:3917:29:00
368RYKAŁA Wojciech 542 XDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5701:48:1903:28:2503:31:1006:24:0006:33:4012:10:43
369PYTLOS Marcin 543 XMonia TeamM 00:00:0000:00:1501:51:2103:28:3603:29:4905:54:5505:58:5508:55:3708:57:4211:42:09
370KRANZ Grzegorz 544 XDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1402:25:2804:35:3804:52:1608:25:1108:40:4712:39:3712:46:2015:55:14
371MATYSIAK Łukasz 545 XKobyla GóraM 00:00:0000:01:2902:25:5404:36:4404:48:5208:00:3908:16:2612:27:0812:32:2515:39:46
372SAMEREK Dariusz 546 XPierniki z ToruniaM 00:00:0000:00:2001:59:2503:45:2203:53:3806:27:1206:37:3012:23:52
373ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz 547 XMalinowe KretyM00:00:0000:03:2102:42:1105:00:5205:24:3508:32:0109:02:0212:43:4212:53:3015:50:13
374KĘPA Szymon 648 XOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:4804:13:0204:24:2307:36:0108:02:3011:51:4612:10:5415:16:03
375MADEJSKI Dawid 549 XLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1602:29:5904:34:2204:35:1707:34:0407:48:0710:54:1811:00:4013:21:32
376TERCZYŃSKI Paweł 550 XOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:18:5904:24:5104:42:0707:40:4707:52:5111:15:1111:24:5314:32:02
377LUDWIG Marcin 551 X4M-MMM 00:00:0000:01:4302:25:3004:35:4704:56:4008:10:0808:33:0612:15:1112:29:2715:35:35
378WODZIEŃ Andrzej 554 XHardcorowe MuchomorkiM 00:00:0000:02:2202:06:5304:01:4504:09:3807:04:1107:17:4710:40:1310:47:1013:27:36
379STRONIKOWSKI Kamil 556 Xteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:1905:13:4408:49:5709:05:2913:13:3513:19:1817:20:39
380WELTER Przemysław 557 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:5304:24:3404:41:2507:24:3907:42:4211:01:5311:07:4613:47:53
381RUDOL Sebastian 558 XProNaturaM00:00:0000:02:0602:19:2104:16:4704:32:1907:29:0507:48:1711:20:0511:32:4514:33:35
382BUJAK Paweł 559 XCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:1902:02:4803:46:3803:51:0306:48:0906:55:2810:41:3810:46:2614:07:41
383CZADO Waldemar 560 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2702:08:3904:09:1104:12:2607:28:5907:52:1611:14:3311:32:5814:11:12
384BĄK Adam 561 XScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:3504:14:2104:30:2807:32:2507:53:0811:13:2711:23:3514:00:50
385SZOSTEK Michał 563 XMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:2503:47:4106:27:2606:46:0412:15:47
386NOWAK Arkadiusz 565 XBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5802:37:0104:59:2405:15:2808:37:0108:57:4512:50:4612:56:2115:57:06
387SADOWSKI Jakub 567 XSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:5203:19:3103:32:2105:52:4406:04:3608:45:2008:50:5711:06:13
388PACHLA Jacek 568 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:0704:05:2106:31:1107:01:2710:11:5412:30:21
389BIELAWA Piotr 570 XKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:2905:16:4805:28:5908:56:3609:07:2613:24:2113:28:5717:13:59
390WARKOCZ Marcin 572 XKILL BILLM 00:00:0000:02:4002:50:5305:28:0805:43:0309:27:4009:38:1613:40:0713:43:0817:40:12
391BUDNICKI Rafał 573 XDream MORT!M 00:00:0000:01:0601:57:3103:41:3303:53:2406:38:4807:01:2310:21:4310:37:2713:44:20
392BOCHENEK Paweł 580 XToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:1504:49:0207:43:0108:11:3611:53:4812:10:0815:12:42
393STRZĘBOSZEWSKI Piotr 585 XKJEM 00:00:0000:01:1302:48:0905:21:4705:46:2509:25:5409:40:2513:46:2718:23:23
394GRONIECKI Mikołaj 587 XKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2202:29:2504:52:5905:05:3808:30:5608:45:4012:54:1013:03:2216:25:51
395JACH Rafał 588 XStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:02:0002:31:2404:41:4305:04:0408:11:1908:34:2812:18:2312:33:1615:36:36
396NEPELSKI Krzysztof 589 XDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1402:34:0204:37:2004:56:5308:00:0308:27:5212:21:3612:34:5715:53:53
397OLSZEWSKI Rafał 593 XP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3502:39:0704:49:5505:06:5908:04:0008:21:2111:52:2912:02:5014:55:17
398MAJKOWSKI Marcin 594 XMajKopM 00:00:0000:02:0102:28:3004:44:3605:08:0008:33:3508:49:3212:51:5413:10:3116:25:20
399SUDAKOWSKI Tomasz 597 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:2005:14:5305:38:4409:09:5109:31:3313:35:3313:40:1917:46:22
400KOPACZ Dariusz 601 XSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:2004:21:4704:33:3707:54:2908:12:5511:51:3312:00:0615:01:36
401DYBOL Dawid 602 XPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:2003:56:3404:14:5606:53:3807:18:3610:32:3010:37:1813:31:14
402DRWIĘGA Maciej 603 XPozytywnie Zabiegani SanokM 00:00:0000:02:4802:29:4204:32:0305:01:0207:57:5308:28:3411:57:0012:03:1014:52:44
403GAWRYSZEWSKI Grzegorz 604 XDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:2504:55:3505:29:2308:55:3109:26:5713:31:2913:38:4316:54:53
404PIECHOTA Krzysztof 605 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:0901:50:0803:32:2203:39:3506:16:0106:27:3809:26:4712:07:28
405MROZEK Krzysztof 608 Xwcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:0403:53:0304:02:0706:43:2306:56:5710:12:5110:19:1412:57:21
406PASISZ Artur 609 XNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2302:34:0504:37:1604:57:1407:56:3108:13:2811:33:3011:40:1414:22:09
407ĆWIEK Paweł 610 XMaPa TeamM 00:00:0000:01:5002:27:3304:39:4905:08:4108:33:2608:52:1613:35:3613:39:2216:55:56
408WŁOCH Michał 612 XZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2202:32:5904:43:2305:06:5208:08:4408:46:2612:13:5112:20:5615:05:28
409WIŚNIEWSKI Mateusz 615 XNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:0904:44:4005:10:5908:11:1108:31:5811:54:4512:00:1714:41:37
410UZNAŃSKI Piotr 623 XEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:0402:46:4702:48:1704:40:4904:41:4607:00:5207:03:2108:56:40
411BOGDANOW Andrzej 624 XMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3302:36:2104:48:3205:11:3908:26:3808:48:5512:46:2012:52:5115:43:26
412BASĄG Marek 626 XGinger PowerM00:00:0000:01:5602:22:1504:17:2804:35:1807:24:2807:47:2111:09:0811:22:3714:03:46
413TAUZ Andrzej 629 XA&AM 00:00:0000:01:0401:55:5603:38:3603:53:2606:35:2906:57:3710:09:1712:45:57
414BOGUSZ Dominik 631 XBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:4704:07:3504:29:1707:20:4207:58:2511:19:3111:39:4714:06:08
415KUKWISZ Witold 632 Xdrużyna JJM 00:00:0000:01:3502:30:0004:38:0205:13:0008:55:1609:10:5113:00:0913:12:2015:51:34
416RUTA Przemysław 635 XDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:4103:54:4804:04:0206:52:5307:11:0410:38:4810:53:4213:55:58
417WOJTYCZKA Wojciech 636 XRUDA RUNM 00:00:0000:02:5902:29:0104:29:5204:53:2507:57:3408:17:0612:11:5412:20:4315:26:58
418FOGEL Janusz 637 XŁosie.plM 00:00:0000:00:5802:22:4904:34:5504:39:1807:48:0608:16:2012:00:1712:14:1815:00:55
419ZAWADZKI Mariusz 638 XKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:0703:55:1004:07:5507:01:5507:23:0910:56:1211:09:4213:44:43
420WIŚNIEWSKI Tomasz 641 XCAMPEONESM 00:00:0000:00:4202:15:1504:24:5004:47:3707:59:4108:19:4712:43:2812:49:3515:36:40
421WOWK Robert 643 XD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:0803:56:3004:06:2806:51:3207:09:4210:19:3610:27:1412:55:13
422OLEKSIEWICZ Maurycy 644 Xtrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:2602:55:2802:59:5105:12:5905:21:3807:50:4007:54:1909:58:11
423ROSÓŁ Rafał 645 XKlincz BandaM 00:00:0000:02:2802:32:2004:53:1005:30:3108:54:4809:26:1913:32:0313:37:2018:00:43
424WROTNY Piotr 646 XNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:2605:01:3808:37:2409:01:3313:14:5813:27:0117:13:45
425ŚWIĄTKOWSKI Dawid 647 XValidatorM 00:00:0000:03:1702:09:0704:00:0504:33:2607:38:3808:16:0912:08:3912:25:5115:50:09
426WIERNASZ Grzegorz 649 XVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4202:08:4504:04:3704:22:3907:13:5107:38:1311:00:3911:08:1313:54:53
427KUDŁA Jarosław 651 XKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:3905:07:2908:23:5508:39:1112:39:3212:43:5915:41:10
428KUŁAK Piotr 656 XZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5302:06:3603:59:5004:15:4106:50:5910:18:1010:26:4913:26:19
429JAZ Krzysztof 657 XKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:4604:12:4504:33:1307:40:4207:57:3911:51:3612:04:4414:59:48
430GRZYB Dorian 658 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:3104:30:3504:42:2507:46:2908:11:4511:44:3411:51:3014:57:40
431OLAWIŃSKI Karol 665 XLatające PisuaryM 00:00:0000:01:1002:17:3804:24:2704:40:2908:01:3008:31:3012:31:5212:50:0415:52:17
432SZMERKA Mariusz 673 XPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:4703:35:0903:50:4606:49:4207:13:4510:35:4910:45:4313:53:27
433FURMANOWSKI Franciszek 674 XDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:3904:43:5605:12:0808:36:2208:55:3912:43:4612:49:4415:50:14
434TRETIAK Mateusz 675 XDorwidM 00:00:0000:01:1702:18:1804:14:2404:32:3907:29:1307:42:1811:26:1911:32:5215:41:15
435ŻYTKOWSKI Adam 676 XSPC 4M 00:00:0000:03:0502:40:0604:54:1105:14:4808:51:0909:11:0913:16:2413:23:1316:58:52
436KULCZYŃSKI Rafał 677 XBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1702:20:2404:25:1204:35:2007:39:4007:54:3011:35:3711:41:5214:41:26
437GRUPA Marcin 678 XR2GM 00:00:0000:00:1401:56:2203:47:4803:54:0606:37:5206:43:1210:19:0910:27:1613:17:37
438PIWOWARCZYK Dariusz 681 XBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:4504:14:1204:31:0907:55:0108:15:4712:06:4412:18:1215:19:59
439CISZCZOŃ Piotr 682 XChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:2404:25:4504:26:4407:44:4208:15:2311:52:4912:03:4915:00:29
440ADAMIK Łukasz 683 XNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:1004:11:3204:22:2707:00:5310:32:4310:50:4814:14:57
441WOJCIECHOWSKI Paweł 684 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5602:38:5704:56:2705:05:2008:44:0709:05:1812:53:5613:02:0515:56:38
442JADACH Michał 686 XMexicanaM 00:00:0000:00:1601:46:5303:27:5903:32:3306:14:4106:19:3712:20:21
443TURLEJ Wojciech 687 XSadownicyM 00:00:0000:02:0302:37:5304:58:2605:36:5308:59:3109:28:1713:33:1113:42:0417:08:35
444FURTAK Krzysztof 688 XNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1502:26:5705:13:2305:17:4709:08:0209:34:0913:46:2213:46:3917:20:15
445SITAK Adam 692 XCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:3804:19:5004:41:0407:58:5008:32:2412:08:5412:29:0615:44:10
446ZYCH Zbigniew 693 XTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:4103:41:4103:50:1506:23:5006:35:3611:56:15
447TRZECIAK Przemysław 695 XPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:2904:55:5805:14:1108:23:4309:11:1512:45:2613:00:0615:46:00
448CHUDYBA Michał 696 XGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3202:21:5504:22:1804:34:2507:31:0507:52:0711:31:3811:42:0414:37:15
449GRYCMAN Łukasz 697 XGRYCMANY BIEGAJĄM 00:00:0000:01:1402:24:3604:26:1504:43:3407:34:4607:53:5011:19:0911:25:1814:03:28
450LEPKA Bartosz 703 XSłomiane BambusyM 00:00:0000:02:5202:22:1304:28:1404:40:3308:26:4708:34:5511:24:0211:29:3113:47:57
451WASIAK Michał 32 YBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:5703:59:5604:17:4007:23:0007:46:5411:20:4611:27:4414:15:48
452BEŁDOWSKI Sławomir 704 XFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5602:12:4204:10:4804:21:2506:59:1107:07:3510:21:3010:26:4813:05:26
453URBAN Daniel 705 XSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:3604:41:1507:32:3807:37:4310:56:0410:58:0913:40:11
454IDKOWIAK Krzysztof 712 XSWG RunnersM 00:00:0000:03:2502:36:0204:49:2705:11:4908:36:4209:14:4113:05:5413:19:4716:30:16
455KIESIO Przemysław 716 XKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:3304:37:2204:53:4608:26:4308:39:5712:41:1512:46:5615:37:46
456LIS Jakub 717 XAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:0504:26:2604:55:3808:01:2608:21:5412:16:0412:26:4815:35:07
457CIOCH Paweł 722 XPLOTSERWIS TEAMM 00:00:0000:01:0502:16:5604:25:5704:44:3407:44:4008:02:4112:03:1712:08:4615:08:23
458KIEWISZ Adam 724 XSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3302:20:1304:21:0004:34:1107:43:0707:56:5011:48:1911:58:4415:23:49
459SOBOCIŃSKI Marcin 725 XZG RUNM 00:00:0000:00:2802:14:4104:08:2004:34:4907:42:0408:14:1312:12:5312:25:5715:05:58
460STĘŻYCKI Mariusz 726 XŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:1704:06:4004:27:5207:34:4808:02:1811:54:2912:09:5515:43:25
461NIEPSUJ Łuksz 7 YGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2102:20:1904:12:4704:24:2007:31:4308:07:2011:44:5511:56:5514:58:59
462RATOWSKI Marek 10 YDo końcaM 00:00:0000:00:2202:07:0504:02:5004:28:1507:41:0707:58:0111:37:0511:49:4215:06:34
463CHOIŃSKI Paweł 14 YSmashing pĄpkinsM 00:00:0000:00:5902:11:3004:05:3704:11:2106:51:2907:01:2910:17:5410:19:0412:47:31
464BOROWSKI Tomasz 19 YSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:3902:06:2203:59:3004:10:4107:06:3707:24:4711:33:2711:51:3815:09:18
465ŁAWSKI Rafał 20 YKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:4104:34:2104:36:4008:12:5208:26:3612:32:1212:38:3915:43:45
466PYRZEWSKI Dariusz 21 YDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2702:24:1904:34:5905:10:5808:46:2409:15:5813:23:5613:29:2517:06:04
467FUS Maciej 24 YRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3002:33:1104:37:1204:50:0407:41:5607:54:1711:17:0111:22:1013:59:56
468ZMORZYŃSKI Jakub 25 YPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:0504:02:0404:12:5006:54:5507:02:0010:08:4510:13:5112:50:56
469RUSZNICA Tomasz 26 YBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2702:07:3103:59:3004:04:2406:52:4306:58:0910:22:5810:29:5213:21:14
470CHWIŁKA Daniel 27 YTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:0604:32:5904:46:1507:51:4608:09:3711:39:5311:49:1814:53:03
471DE INES Łukasz 30 YCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:2303:50:2803:57:0906:37:1206:49:3612:30:54
472BRONICKI Bartosz 34 YStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:4604:32:2905:06:5508:08:1309:22:0813:36:0713:39:3316:52:52
473PLOCH Jakub 38 YMagda i KubaM 00:00:0000:00:1701:57:3003:59:5704:06:1606:53:0507:00:5510:38:4010:43:0013:53:37
474PISINGAS Mariusz 39 YMiejscy góraleM 00:00:0000:01:5902:19:4404:35:5705:30:3909:05:0609:51:3113:35:0813:43:1017:10:07
475KISIELEWSKI Tomasz 40 YSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:5104:48:1205:01:3608:01:2508:21:1011:54:5612:04:1115:14:29
476LEWANDOWSKI Krzysztof 41 Ypędzące endorfinyM 00:00:0000:03:3802:25:3804:33:5505:07:3508:13:4408:32:4712:10:1312:22:5215:11:49
477KSIĘŻAK Bartek 42 YMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:5005:05:4208:16:3308:40:3412:15:4912:32:3615:27:18
478DOROTA Zbigniew 47 YRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:0604:35:5505:01:1608:05:4008:40:3612:10:1912:19:5115:06:01
479WIRA Mirosław 49 YGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1002:07:5104:05:1204:21:0607:01:4407:22:2210:39:5110:52:2713:52:41
480GADOMSKI Marcin 51 YMARJOM 00:00:0000:02:2002:44:4205:10:2405:33:0009:12:4509:38:2813:34:0513:39:3617:11:32
481LALEWICZ Artur 62 YDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:5604:40:2205:16:5808:29:4908:54:1812:47:2513:03:2415:48:54
482KOSIN Paweł 63 YTurboJanusz & UltraZajoncM 00:00:0000:02:3802:23:1204:29:1304:40:1508:07:4208:24:4612:40:0812:48:4315:56:49
483BORUSIEWICZ Konrad 71 YK2M 00:00:0000:01:1102:28:3504:36:4505:08:4408:02:0908:29:3711:53:4312:14:0814:55:47
484BIAŁY Sebastian 72 YDrużyna LeosiaM00:00:0000:03:2702:44:1805:15:5105:41:5309:53:2410:01:1513:33:3613:36:1617:00:10
485KWAŚNIEWSKI Hubert 73 YSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:3902:21:1404:44:5504:46:2508:01:1808:03:2112:15:5212:43:2415:41:09
486WEYNA Bartosz 75 Y#beskidytostanumysluM 00:00:0000:00:1602:24:1404:43:3705:11:3608:02:2908:28:2712:04:5012:32:3415:26:13
487BOGUS Piotr 77 YBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3102:22:4004:25:2604:41:3907:41:2508:07:4311:53:0812:10:0415:41:05
488GRZYMSKI Jerzy 78 YSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:1504:46:4905:05:0808:29:3908:48:3212:26:5812:38:2015:44:01
489SZEWCZAK Tomasz 79 YLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:3704:32:2704:55:3408:08:3208:27:2912:10:2812:25:5315:39:42
490RYCHTER Karol 80 YThe RychtersM 00:00:0000:01:1902:07:0104:04:3304:05:5507:18:5307:39:3511:15:2911:31:5114:39:08
491PIŁAT Jarosław 92 YCH10M 00:00:0000:02:4802:30:3104:34:0004:55:5108:08:0708:35:3612:39:5112:47:0215:36:48
492MAŚLANKA Piotr 94 YBydgościeM 00:00:0000:00:2701:56:5903:58:2104:23:2207:41:0808:51:3212:33:5012:58:0415:53:51
493SZUMLIŃSKI Piotr 95 YBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0701:33:2402:54:1402:54:4405:01:2805:02:1607:34:2407:35:4909:30:38
494GARDYZA Jacek 99 YT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3702:23:0304:21:5004:43:4007:36:2808:01:3511:29:0811:36:0914:32:57
495PRZYJEMSKI Artur 109 YAAM 00:00:0000:00:1901:53:5603:42:0203:42:4206:22:4506:30:0010:10:5112:46:24
496JÓZEFCZYK Tomasz 111 YPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2602:09:0804:02:0704:19:0507:21:4908:38:4512:11:0412:35:1315:45:44
497KULIGA Sławomir 112 YPosmakuj Run TeamM00:00:0000:01:2702:18:1104:24:0404:49:0008:12:3408:38:4412:22:5312:35:1415:45:45
498MARKOWIAK Przemysław 113 YChoszczeńska 10M00:00:0000:02:4902:30:2104:33:5804:55:5308:08:0508:35:3712:39:5112:47:0616:33:05
499MIKOŁAJCZYK Marcin 122 YHUSARIA RACE TEAMM 00:00:0000:02:2802:18:0404:46:1905:09:0209:31:5809:38:2113:46:2113:46:3318:24:36
500GURGUL Mateusz 124 YAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:1404:11:4504:28:3607:15:5007:40:3211:15:1511:38:1214:11:18
501MAZUREK Piotr 129 YWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5302:03:0703:51:2704:02:1206:36:4006:51:0812:13:07
502ZAWADZKI Piotr 132 YRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:1203:48:5306:29:0006:40:1312:46:35
503WOŹNIAK Michał 136 YPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4802:21:0804:21:1304:39:5707:42:3208:02:5511:28:5511:35:5614:15:09
504DANIŁOWICZ Adam 138 YRosomak teamM00:00:0000:01:5902:11:3304:03:2504:24:5307:14:1407:42:3210:53:5511:10:3213:59:07
505PASTUŁA Łukasz 151 YPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4202:18:0904:13:1204:28:0107:15:4307:39:4610:58:2111:07:5213:42:13
506PRENDECKI Rafał 154 YStrong Familiy TeamM 00:00:0000:01:4802:46:5705:22:5205:30:3109:21:4809:32:1813:44:0213:44:3918:08:11
507ZAWADZKI Łukasz 156 YPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5502:08:5904:05:3904:22:4507:12:0807:33:5510:57:3011:24:3814:11:11
508MIĘKUS Hubert 157 YPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:4003:52:0803:59:2807:09:4907:24:1410:57:0811:03:3513:50:25
509SZURA Piotr 158 YSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAM 00:00:0000:01:1002:35:3204:50:1505:06:5208:32:0208:54:2412:31:0412:38:0915:40:33
510PIECHOTA Daniel 170 YTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1902:11:2504:14:0104:31:5807:41:5308:00:4712:15:4412:39:1815:53:48
511SCHWITALLA Adrian 172 YMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:1604:06:5604:35:3107:21:4507:41:3211:01:4811:21:1814:05:53
512BRZEZIŃSKI Mateusz 173 Ysofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3202:34:0705:01:0305:36:2408:46:0509:17:4713:08:5313:35:3816:15:29
513SMAGA Krzysztof 175 YStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:4204:29:3207:40:4908:16:2111:33:0412:00:5914:41:57
514PRZEDBORA Jakub 176 YSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1902:19:0604:31:4504:48:4408:03:0708:24:0012:14:0512:25:3715:45:38
515POMAGRUK Piotr 178 YPomagrukiM 00:00:0000:01:0502:23:5904:29:1404:45:5707:46:2508:10:4411:43:3411:47:1914:53:05
516KOZIŃSKI Marek 180 YRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:5004:03:2704:19:1407:09:1607:30:1811:03:3011:14:5314:15:07
517PROCHWICZ Michał 181 YMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:4104:03:4504:20:0306:59:3807:17:0910:28:1110:36:3313:18:25
518DOMINIAK Michał 183 YKB Ożarów Mazowiecki BiegaM 00:00:0000:02:1302:31:2004:45:3505:11:3608:24:4608:43:5312:34:4112:41:2915:53:14
519PACHLA Adam 189 YSole SandczaM 00:00:0000:01:0102:11:1004:21:2904:37:0907:36:0707:48:3111:09:4111:27:5814:29:01
520ARAŹNY Zbigniew 192 YMort !!!M 00:00:0000:00:3601:57:2703:47:0103:55:1206:53:1610:39:4610:46:5714:36:08
521CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 193 YHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:2905:05:4105:31:4009:07:2609:27:1913:35:3813:43:2818:15:50
522CHOJNACKI Przemysław 196 YUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:1504:41:5605:02:0508:04:0408:27:5112:12:0012:23:4915:11:22
523DUDZIAK Grzegorz 199 YPędzące glutyM 00:00:0000:02:4302:35:2104:48:3905:17:4508:49:1509:22:2113:18:3713:32:5016:45:21
524NIZIOŁ Marian 208 YDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:4905:16:2208:49:0009:04:0612:58:1813:10:4816:17:15
525KOZKA Przemysław 209 YNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5402:32:4704:47:0005:03:1408:39:4808:58:1713:01:1713:07:4716:51:14
526KUSZ Tomasz 210 YPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2202:23:1104:25:2804:44:0807:53:5408:22:1012:04:4812:13:1415:06:18
527GODLEWSKI Krzysztof 211 YPotockie żmijeM 00:00:0000:03:0702:30:3804:38:1604:58:1108:17:3008:50:0412:47:3212:57:0915:56:13
528ZDUNEK Józef 214 YJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:3304:26:0604:39:1207:29:2907:45:0611:04:0911:10:5013:51:40
529GALASIŃSKI Andrzej 216 YPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIM 00:00:0000:01:4102:35:1904:56:0905:22:5808:55:3809:16:5713:25:0713:34:5817:00:07
530BASIŃSKI Hubert 217 YWakacje TeamM 00:00:0000:02:4102:42:5005:05:1805:20:3408:55:2509:13:2713:15:0713:28:0416:39:27
531ZARZYCKI Tomasz 218 YProRunning PromotionM 00:00:0000:00:1702:05:4304:20:0404:33:0807:38:0508:02:5711:24:5311:36:0314:38:03
532ORNATOWSKI Dariusz 224 YDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:3304:36:3804:57:0308:06:0308:06:3612:07:2912:24:0815:29:24
533KĘDREK Emil 228 YNAPIERajDALEJM 00:00:0000:00:5702:26:3904:37:0105:00:2108:11:3208:26:2912:13:5212:28:2815:29:50
534KLIMCZAK Marek 229 YDrużyna_AM 00:00:0000:00:5002:24:4504:42:5005:02:1608:31:1608:51:4012:47:2012:52:0616:29:17
535BARTOSZEK Krzysztof 230 YBB TeamM 00:00:0000:02:4402:50:5505:22:2705:40:0509:13:1209:35:0113:38:4413:42:2217:40:45
536GAUDYN Hubert 231 YTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:3904:27:1107:43:5008:03:1711:33:0011:42:1014:39:12
537WYRWAŁ Krzysztof 232 Y#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:2505:03:4405:18:5109:12:3009:25:0513:28:1913:34:0317:16:56
538MAŁECKI Tomasz 234 YMałe cyckiM 00:00:0000:00:2902:23:5504:23:3704:29:2807:19:3407:33:2610:55:2311:03:3513:48:12
539GEMZIK Jacek 235 YJeżolemuryM 00:00:0000:02:4902:50:3005:11:0505:28:4409:22:0809:35:4613:40:1813:44:2017:31:50
540DOBROSIELSKI Rafał 237 YRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:4104:15:0004:19:4007:23:5911:09:1711:28:4014:19:09
541BERGAŃSKI Michał 239 YBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4101:55:2703:36:5303:42:0506:07:2506:14:2209:24:4411:55:33
542MRÓZ Jacek 241 YBartmot TeamM 00:00:0000:01:1102:17:4804:21:2504:43:3407:42:0908:17:0812:02:1012:12:2715:06:20
543MACKIEWICZ Roman 242 YŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:3805:37:4409:12:3909:27:0413:11:0313:18:3716:14:31
544PODLEŚ Robert 248 Ym&rM 00:00:0000:00:2001:59:0803:48:1503:55:2006:50:4907:01:0810:21:4510:29:3713:18:14
545SZMYT Maciej 249 YRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2201:57:0303:47:2703:56:2607:22:0807:42:2612:00:3412:05:0514:55:43
546MĘKAL Radosław 255 YWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2902:19:0004:21:4604:33:3407:32:5107:39:1011:29:2611:41:2214:49:37
547KRZYSZŁOWSKI Rafał 257 YDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2302:04:5303:58:2204:11:3306:59:5907:19:3710:31:3910:44:5713:08:56
548ŁAJTAR Krzysztof 259 YPrzelatkiM 00:00:0000:00:5202:18:1504:16:5304:35:5107:29:4307:51:1111:00:1411:13:0913:59:00
549SROKA Artur 261 YNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:2803:56:4104:08:1807:01:2007:15:5910:29:1010:35:2013:17:32
550GÓRAJ Janusz 263 YCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:0404:18:4504:35:1407:39:0907:56:4911:16:2911:22:0013:47:55
551KOWALCZUK Cezary 265 YBioBotyM 00:00:0000:00:5902:16:5004:31:0004:45:4908:20:3008:42:3812:38:3312:45:5115:52:00
552CIEŚLAK Paweł 266 YBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:2004:41:2005:03:2608:35:0709:01:0913:11:5113:23:1817:10:05
553CZERWIEC Artur 267 YVege H/CM 00:00:0000:03:1502:40:5505:04:2005:24:5308:58:3909:10:4213:07:4413:15:5216:49:21
554WICZUK Michał 269 YStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:1404:06:3604:14:4108:02:4608:21:4512:21:4612:32:0815:36:47
555MAZURKIEWICZ Jerzy 270 YPer ardua ad astraM 00:00:0000:00:3602:08:2403:57:1304:07:2506:39:2306:53:2610:10:0912:43:42
556GRĄDZIK Rafał 271 YAlko Team DługosiodłoM00:00:0000:01:2102:33:5304:43:3804:49:0408:03:5808:15:5512:12:2512:22:0415:29:06
557SKRUDLIK Wojciech 272 Y:-)M 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:3205:06:0708:34:3908:55:0012:58:1113:03:5916:32:05
558RAPA Piotr 273 YLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4702:24:4104:36:0504:58:3508:12:2708:25:2912:23:4012:37:4215:36:48
559MACIĄG Andrzej 274 YDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0802:44:5605:12:0805:27:4509:09:2009:33:5213:39:5413:43:3818:01:39
560RZYHA Hubert 275 YGończe psyM 00:00:0000:01:0802:07:1304:12:2704:23:0107:20:2607:34:1910:58:2211:06:4413:50:46
561MOSKALIK Tomasz 276 YGorący PotokM00:00:0000:00:1901:51:0603:28:0603:35:0205:51:3805:56:5508:44:4908:48:1411:14:03
562KASPRZAK Maciej 277 YHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:1204:56:2805:06:4908:31:0808:50:1412:52:3013:07:0916:33:36
563KRÓL Michał 279 YKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:2104:10:0804:24:3107:35:1707:51:5011:50:0112:07:2515:26:12
564KAŹMIERCZAK Krzysztof 281 YKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:5404:05:0104:29:1507:20:4107:39:3411:01:2611:11:1513:57:59
565ILKIEWICZ Adam 282 Y3BroM 00:00:0000:02:5802:25:0204:25:2304:52:5307:39:2708:06:3711:34:1011:44:3914:57:34
566KITLAS Rafał 289 YZaDyszka69M00:00:0000:02:4202:28:1504:34:0304:57:2507:56:0008:09:0411:37:2411:45:0714:38:31
567ĆWIKLEWSKI Łukasz 290 YWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:1603:38:5103:41:3506:18:0806:25:0309:23:0309:27:1112:02:16
568KOSIERADZKI Tomasz 291 YKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2402:31:4404:39:4204:55:0508:02:4308:20:5112:12:2912:21:4015:23:59
569BALWIERCZAK Piotr 292 YŚwieżaki atakująM 00:00:0000:00:3402:20:5904:20:2704:39:5407:19:3207:42:1411:08:4611:15:2914:29:03
570KAZIMIERZ Rafał 293 YNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0402:33:3704:52:1905:16:2208:32:0808:49:2512:34:1112:45:1015:38:51
571SZWEDEK Krzysztof 323 YKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3002:01:3003:58:3404:11:3907:12:2307:31:2211:12:3411:30:1014:12:47
572BIEŃ Przemysław 324 YKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:5203:32:3203:35:4506:11:3806:18:1409:15:3709:20:5811:43:09
573KRZESZOWSKI Marcin 329 YM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5902:20:2204:07:2004:22:4506:56:0407:11:0910:14:0710:25:1313:04:26
574SUJAK Mirosław 330 Ybędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:4903:42:4403:50:4306:28:1806:36:4312:30:30
575SZYMAŃSKI Zbigniew 331 YSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:1804:56:5408:16:4308:58:3212:50:1413:01:2015:55:38
576SIKORA Tomasz 335 YSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:5004:28:2204:55:4307:48:2708:25:5412:06:0712:18:1715:31:31
577WYRODEK Jakub 336 YTurboptysieM 00:00:0000:03:1502:22:0704:10:2404:18:3106:57:0407:07:1212:24:30
578TALAGA Robert 342 YMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:0004:08:5304:19:2607:23:2007:40:1211:18:1511:29:0914:24:14
579ŻYTOWIECKI Maciej 343 YRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:2203:48:1103:55:5306:47:1007:03:4510:27:4110:30:4313:35:42
580OZIMKIEWICZ Radosław 346 YSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3402:06:1804:00:0904:07:2906:55:3507:14:3810:28:2010:37:3613:17:44
581GLONEK Marcin 348 YNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5502:12:3704:12:0904:30:3007:30:3807:48:2311:06:1611:14:2414:07:10
582PALKA Mariusz 350 YAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:3604:34:0905:01:2108:15:2608:47:5512:43:2412:51:3615:48:09
583ŚLANDA Maciej 351 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:0803:59:2004:21:2407:10:0107:26:2110:50:1910:56:0513:51:55
584PIKUSA Łukasz 358 YBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:3704:39:3405:01:1908:11:2308:35:3112:25:5212:37:0715:51:35
585TONDYS Piotr 360 YTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:2504:16:5104:34:4307:53:1508:15:3112:38:4512:50:4215:53:23
586DYREK Michał 362 YLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:5803:38:1003:40:5606:20:1406:33:5412:15:21
587LEWICKI Michał 365 YCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:0304:00:1804:20:0707:18:5007:19:1610:41:4310:48:3413:44:59
588SZOTOWICZ Paweł 366 YŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1802:14:5904:26:5704:31:0407:25:1007:41:4011:22:2011:32:3414:41:55
589TRUSZKOWSKI Damian 368 YALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:2903:21:3103:22:1405:39:0805:43:1308:25:0608:28:0510:38:30
590SZARAPANOWSKI Marcin 369 YSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:0203:58:0704:08:2406:52:1007:01:2610:14:1510:28:2412:58:33
591KONIK Tomasz 371 YKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:1504:32:1104:50:3108:00:2908:28:0112:04:3612:13:0415:13:20
592UŻAROWSKI Remigiusz 373 YM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0602:08:1804:13:3004:32:1807:48:4608:14:0612:00:1812:12:4815:25:48
593GREOGRCZYK Łukasz 374 YZ ŁAPANKIWARASZAWAM00:00:0000:01:1502:34:0004:44:3905:06:1108:04:2008:23:0011:52:2311:59:2814:59:51
594WITKOWSKI Tomasz 375 YŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:5004:42:5605:15:1708:10:0208:49:3712:25:1112:50:3915:36:43
595PRUTA Rafał 376 YFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:1704:30:4607:19:5907:35:4410:57:3911:13:5513:52:11
596NOWAK Jarosław 379 YSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:4404:20:5004:31:2307:33:0607:42:3011:15:5211:22:5414:08:41
597MUSIAŁ Paweł 380 YPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:1903:23:4603:29:4505:52:5606:02:1408:39:1908:44:3310:54:46
598MUSIOŁ Michał 381 YSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:2204:00:2804:08:0006:59:0107:17:1810:46:4210:53:1013:30:51
599LITKA Andrzej 382 YW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:4904:39:5804:51:4708:45:3708:57:1712:55:0513:04:3916:00:42
600SZWAJKA Robert 383 YSzwajkozaM 00:00:0000:01:4502:25:0504:36:5104:54:1808:13:4808:31:3212:16:1012:23:5915:34:22
601MICHALIK Andrzej 384 YBBL GorzówM 00:00:0000:00:5702:23:3304:33:5205:01:4308:21:5709:10:0713:08:1113:29:1616:09:11
602STAROŃ Jacek 385 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:4404:25:1704:35:1007:42:4607:56:5211:47:5212:00:4415:29:20
603JALOWSKI Andrzej 386 YPIM 00:00:0000:00:2002:11:5304:18:3904:37:1307:36:0307:53:3911:27:2611:36:0014:36:23
604DAGIEL Grzegorz 387 YMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:2804:08:3604:23:2307:07:2707:23:2110:24:3810:28:3213:01:32
605BOGDANOWICZ Robert 389 YSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:0304:28:4404:43:0907:50:0208:09:3111:45:5912:07:2115:36:54
606KRÓL Maciej 391 YWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1001:50:3003:38:2403:45:0006:26:0606:38:3010:08:4510:42:4713:43:41
607SAWICKI Bartosz 394 Yobozybiegowe.plWARSZAWAM00:00:0000:01:4102:34:3004:48:3805:04:0108:25:3808:49:2912:44:0712:49:2016:14:21
608SZUMLAK Krzysztof 395 YŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:2504:52:1705:16:5508:32:4608:58:2012:53:4013:07:0115:55:20
609KOTARSKI Konrad 400 YJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:1804:25:0404:45:5908:14:0908:49:3912:31:1412:35:3015:43:50
610PODGÓRSKI Dominik 401 YMPKM 00:00:0000:00:3402:17:5504:33:5005:07:1808:31:0309:03:1112:53:5913:12:4816:23:33
611JANDZIS Wiesław 402 YBody ClubM 00:00:0000:00:4801:54:0203:32:2503:36:1406:01:0706:07:4708:57:2509:01:5311:27:20
612ADAM Piotr 404 YWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:5904:42:1705:12:4408:24:3409:01:5612:47:3012:53:3415:48:13
613SŁOWEK Bartłomiej 406 YZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1102:23:2204:27:0604:55:2507:56:3408:29:2112:23:5112:36:4615:36:49
614CIEŚLA Jarosław 409 YBiegające MałżeństwoM 00:00:0000:00:2502:06:0704:11:0204:15:4707:07:4007:17:1110:36:4910:47:5913:21:36
615KAŁWIŃSKI Bartosz 410 YPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:3805:16:0805:33:2209:07:1009:27:3213:31:2313:38:3217:26:08
616ROSA Jarosław 413 YPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:4704:05:0904:05:4907:08:5407:24:3611:10:0011:23:3014:06:59
617GRZESICA Paweł 414 YLędziny team!M 00:00:0000:00:5701:56:1503:42:4803:56:5906:33:4406:58:4710:18:5312:37:29
618NAWROT Piotr 415 YGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:5004:41:2105:09:3808:44:3109:21:4413:24:3913:37:4317:05:10
619KAŁUŻA Jerzy 416 YJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:1003:36:5203:46:5806:35:0706:53:0810:18:2912:40:05
620PIEKAJ Łukasz 417 YBBMM 00:00:0000:00:4402:12:1204:13:0604:30:2207:31:3707:49:2411:39:2211:50:3615:27:56
621GALIŃSKI Rafał 423 YUks Junior NietążkowoM00:00:0000:02:5702:29:4305:16:4805:25:0808:43:2409:15:4513:27:0813:35:5217:23:42
622ŁAGODA Łukasz 427 Yoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:1902:36:4404:59:3905:16:5708:53:1209:14:0013:07:5913:15:1516:11:13
623PAŁKOWSKI Jakub 428 YRunning Obsession TeamM 00:00:0000:00:3502:15:3904:15:1404:29:0107:34:0807:52:2011:54:5012:17:0115:24:33
624SZCZEŚNIAK Robert 431 YWłóczykijeM 00:00:0000:02:0302:39:0104:55:1005:20:2008:21:2808:44:5812:11:2012:17:1914:58:08
625ŚWIERCZEK Grzegorz 432 YGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:4104:08:3104:18:0507:10:2407:28:5211:13:3811:23:1114:30:26
626WOJCIECHOWSKI Przemysław 434 YCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:2104:38:2804:54:5008:17:0308:40:1312:27:4312:35:2515:44:22
627PÓŁTORAK Krzysztof 435 YMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:2303:50:3503:56:3606:33:1106:44:3110:45:2913:23:59
628NOWOROLNIK Paweł 436 YPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:03:0102:38:1504:53:2305:08:5808:21:0908:37:1912:15:0912:29:4615:35:31
629ZIELENDA Andrzej 437 YSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:2404:59:2905:26:4808:26:5508:53:4112:40:4812:52:0315:56:09
630WIERCIOCH Sławomir 443 YJodri Team IIM 00:00:0000:02:1602:37:3004:55:3105:14:0308:43:4409:06:0213:11:5413:16:1416:36:24
631OGRODOWCZYK Rafał 444 YŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:4504:03:4004:10:1807:02:0207:16:4910:51:0210:55:5114:38:11
632JANKOWSKI Sebastian 446 YSzwagryM 00:00:0000:00:3702:17:0004:30:3605:08:4508:23:0109:01:4912:41:3513:01:4115:58:16
633TOMKIEWICZ Bartłomiej 450 YKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:2803:17:1303:22:1505:35:2905:40:3608:39:4908:45:4611:07:05
634WYSMOLIŃSKI Piotr 455 YRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:0204:08:1204:21:4907:26:4307:51:0211:37:0812:02:3015:16:39
635SZUKAŁA Adrian 456 YWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:3204:45:5904:59:5708:33:3608:55:1713:07:2613:16:0816:21:24
636GÓRAL Robert 461 YNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4202:21:3104:27:4804:49:5408:08:5908:27:0712:23:3212:33:1415:27:33
637WRONISZEWSKI Łukasz 465 Y1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:2704:25:0904:35:5307:57:0908:08:0312:05:2312:09:5915:30:25
638PRAŁAT Bartosz 466 YHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:1804:49:1808:02:5508:30:0112:07:0712:26:2315:32:58
639PASZKOWIAK Adam 468 YDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:3504:58:4205:06:2108:49:5108:59:2813:15:4513:22:0816:37:29
640PROKOPIUK Robert 470 YPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4202:15:3704:11:4904:46:2807:39:4408:08:5811:54:4112:12:2415:23:55
641BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 471 YBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:2003:59:0304:09:1006:45:5306:58:1612:49:49
642PUCZEL Robert 474 YChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:3902:23:4604:32:4404:47:3408:12:2408:26:0012:25:2912:38:1515:47:05
643KOSTKA Sebastian 475 YRaciokiM 00:00:0000:01:0201:59:5603:51:3304:00:4206:52:0007:06:1610:13:5910:18:5312:44:51
644KUZIOŁA Krzysztof 476 YCSRG1M 00:00:0000:00:5202:01:2004:01:3704:08:2907:10:1307:16:4410:42:1010:52:4013:35:57
645MARUSZAK Łukasz 477 YTarcho DzikiM 00:00:0000:02:4602:34:4504:50:0305:22:5509:08:3409:31:2413:25:3613:37:2217:25:37
646GÓRKA Krzysztof 478 YCSRG 2M 00:00:0000:00:2602:06:0904:11:3704:21:0907:12:2107:19:4210:45:3410:52:4213:44:04
647GAJEWSKI Michał 479 YSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:4803:41:2903:53:4306:21:2206:34:3712:46:46
648GRABOWSKI Wojciech 483 Y#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3802:03:3403:59:2104:12:4207:00:3707:21:0510:45:4410:53:5913:38:38
649FABER Marcin 484 YRosomak i BorsukM 00:00:0000:02:2402:35:5904:52:1405:09:2708:43:0309:01:3412:59:3113:02:4416:02:17
650BUŁANOW Leszek 485 YOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:2603:23:2903:28:0606:02:0506:08:1309:13:3609:16:5411:42:41
651WÓJTOWICZ Paweł 489 YTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:2605:02:3108:13:3608:58:1212:52:0213:02:3815:50:31
652KASZUBA Michał 496 YSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:2302:54:2202:56:1304:56:1404:57:2407:23:1907:24:5709:16:58
653KRZYSTAŁA Łukasz 499 YDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:5604:30:1404:44:3808:18:4508:42:5312:41:4812:51:5315:52:15
654PIĄTEK Rafał 501 YHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:2703:59:3704:23:3707:12:1207:47:1211:13:5611:49:4814:48:45
655PAŚNIK Paweł 504 YŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4602:06:1304:03:1704:17:3707:11:1907:22:3110:51:0010:59:1113:38:22
656PAWLIKOWSKI Bogusław 506 YZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:0704:44:3007:54:4908:19:1511:47:2311:57:1014:53:05
657GŁOMBIK Krzysztof 507 YNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3002:43:5805:04:4305:15:1708:50:4009:01:5712:59:0513:05:5516:11:27
658GABRYSIAK Grzegorz 509 YKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:4304:25:5904:45:0807:44:5308:01:1111:25:4811:34:5414:12:15
659TWARDOSZ Witold 510 YZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:0704:58:2805:20:0608:59:3409:09:0013:22:2913:31:3616:59:56
660SZYMEROWSKI Łukasz 511 YKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:3404:45:4405:07:2208:21:4408:50:5912:31:4812:37:0915:40:25
661SZMAGAJ Marcin 512 YKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:0303:58:1804:00:3307:23:2407:45:0111:17:2711:21:2214:18:36
662MAŁEK Piotr 513 YMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:1003:56:5104:05:0606:51:2107:01:4810:35:4510:50:0213:30:10
663SIEPRACKI Robert 514 YTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4801:58:4703:41:4803:52:0306:16:0206:23:1909:15:4009:21:2911:30:13
664ADAMCZUK Marek 515 YAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5802:29:2804:40:4905:00:5808:15:3608:26:0412:43:5712:47:4115:48:16
665PRYSTASZ Krzysztof 516 YWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:1804:47:0604:55:2708:33:5309:00:0512:40:2312:48:0715:46:32
666SURMA Maciej 517 YSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:2304:08:5804:19:3507:29:2307:52:3011:37:4511:51:2015:01:14
667THRUN Radosław 519 YPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3702:13:3804:18:3104:26:2808:17:5108:42:5512:30:1812:44:5515:51:07
668SYGUT Eliasz 520 YWarmińsko-mazurskie DzikiM 00:00:0000:02:5802:24:5504:27:4504:38:1708:01:4508:35:2412:21:3312:29:2815:14:06
669SZOPA Marek 521 YTeam KopećM00:00:0000:00:1201:45:3603:22:5303:24:5105:55:4206:01:2609:10:4609:16:5211:36:02
670WALESIAK Wojciech 522 Y.M 00:00:0000:01:2902:07:3504:15:2404:28:0907:45:2808:00:4511:44:2911:55:0214:55:59
671BAJSAROWICZ Paweł 523 YGarbusyM 00:00:0000:02:1802:32:1904:32:1005:09:0608:11:0908:42:1012:14:3812:23:5815:10:29
672RAWSKI Krzysztof 524 YJuKrisM 00:00:0000:03:2102:42:5205:08:2305:28:4809:08:4409:34:3713:34:3313:42:1717:23:40
673MALESA Radosław 525 YBudowlaniM 00:00:0000:02:3702:43:1905:01:1405:28:2108:53:1909:24:4413:20:1413:27:2816:28:43
674KRAKOWCZYK Adam 531 YAiKM00:00:0000:01:4702:17:3104:27:3504:30:4008:21:5008:49:5912:56:4113:11:2216:30:37
675PASELA Bartosz 532 YpĄbraciaM 00:00:0000:01:3002:24:5304:31:0504:34:5107:52:5108:07:3111:47:3011:58:2914:56:08
676DYDIO Piotr 533 Y2DPM 00:00:0000:00:1501:52:3403:31:4103:41:2706:09:4006:24:5709:18:1109:22:5411:41:34
677CIEŚLIK Michał 534 YŚmigaSięM 00:00:0000:01:4902:31:2304:49:4605:14:3908:43:2309:06:2913:07:0413:15:0516:21:48
678ŁĘŻNIAK Aleksander 536 YMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2701:52:1203:26:5203:28:5205:46:4105:52:4808:51:5708:58:2111:18:26
679MIKOŁAJCZAK Andrzej 538 YByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:4204:36:4304:58:3308:02:3308:29:4812:10:2412:25:0015:28:02
680BAJSON Grzegorz 539 YKciuki w górę!M 00:00:0000:01:2002:11:1304:10:5604:26:4607:27:0608:02:0611:31:4511:35:2014:41:58
681MAŃKOWSKI Leszek 540 YKZBM 00:00:0000:00:4902:12:3304:14:0504:26:3507:15:2507:33:0010:47:1411:03:1313:31:57
682PÓŁTORAK Sylwester 542 YDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5801:48:1703:28:2503:31:5206:24:0006:33:5312:10:43
683ŻUKIEWICZ Piotr 547 YMalinowe KretyM 00:00:0000:03:2102:42:1005:00:5205:24:3508:31:5909:02:0312:43:4212:53:3015:50:13
684KLIMAS Marcin 548 YZielone PuszczykiM 00:00:0000:01:2602:31:1404:38:0805:01:2608:21:2308:55:5312:48:0113:00:5416:40:51
685SAJAK Kamil 549 YLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1702:29:5704:34:2104:35:1607:34:0307:48:0610:54:1711:00:3913:21:32
686MICHALCZUK Dominik 550 YOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:19:0004:24:5104:42:0807:40:4707:52:5311:15:1211:24:5614:32:02
687DREWUSZEWSKI Maciej 551 Y4M-MMM 00:00:0000:01:4702:25:3204:35:4704:56:3908:10:1008:33:0512:15:1212:29:2615:35:35
688STACHURSKI Daniel 553 YEmeryci i renciściM 00:00:0014:50:49
689KOMISARZ Tomasz 554 YHardcorowe MuchomorkiM00:00:0000:02:2102:06:5304:01:4504:09:3707:04:1007:17:4610:40:1210:47:0913:27:35
690PIETRAKOWSKI Grzegorz 556 Yteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:1905:01:4708:49:5809:05:2713:13:3713:19:1817:20:39
691KRAWCZYK Radosław 557 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:5204:24:3004:41:2407:24:3607:42:4211:01:5211:07:4613:47:53
692GAWRYSIAK Mariusz 558 YProNaturaM 00:00:0000:02:0602:19:2204:16:4704:32:2107:29:0607:48:1811:20:0611:32:4614:33:34
693BUJAK Kamil 559 YCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:2002:02:4003:46:3603:51:0206:48:0806:55:2710:41:3610:46:2414:07:41
694DĘBICKI Zdzisław 560 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2802:08:3804:09:1104:12:2407:28:5907:52:1511:14:3311:32:5914:11:12
695MAJ Grzegorz 561 YScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:3604:14:2204:30:3307:32:1507:53:1011:13:2811:23:3514:00:50
696HERNIK Paweł 565 YBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5702:37:0104:59:2405:15:2908:37:0108:57:4512:50:4612:56:2015:57:08
697PANEK Michał 567 YSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:5103:19:3203:28:1505:52:4606:04:3608:45:2108:50:5511:06:14
698TRĄBCZYŃSKI Michał 568 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:0804:05:2206:31:1107:01:2610:11:5312:30:21
699BROWARCZYK Zdzisław 570 YKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:3305:16:4905:28:5908:56:3709:07:2713:24:2113:28:5517:14:00
700PIĘDEL Michał 573 YDream MORT!M 00:00:0000:01:0501:57:2803:41:3103:53:2306:38:4607:01:2510:21:3810:37:2713:44:20
701PALLACH Lech 578 Ybiegamyrazem.plM 00:00:0000:01:5002:20:5604:24:2204:46:2408:16:1608:38:1613:19:5413:26:2515:26:41
702ZIELIŃSKI Karol 580 YToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:1404:37:1107:43:0008:11:3711:53:4812:10:0915:12:42
703BARYŁA Piotr 582 YRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:5804:08:0004:21:5807:19:4807:33:3911:27:1411:37:0314:57:56
704KOT Tomasz 585 YKJEM 00:00:0000:01:1302:48:1005:21:5105:46:2309:25:4809:40:2213:46:2718:23:23
705SZYBIAK Waldemar 586 YAgona W&MM 00:00:0000:01:0102:04:2703:55:4704:09:4206:41:0906:53:1610:20:2712:57:17
706ANDRZEJEWSKI Maciej 587 YKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2102:29:2404:52:5905:05:3908:30:5408:45:4212:54:0813:03:2316:25:52
707OLBRYCH Tomasz 588 YStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:01:5902:31:2404:41:4405:04:0408:11:2208:34:2012:18:2212:33:1215:26:54
708DUL Marcin 589 YDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1302:34:0104:37:2004:56:5408:00:0308:27:5412:21:3512:34:5715:53:53
709SCHRAMM Rafał 592 YSprintem do UltraM 00:00:0000:00:1901:56:3103:45:2803:45:5206:33:4106:42:4811:56:49
710BATOREK Bogdan 597 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:2405:14:5305:38:4609:09:4809:31:3313:35:3413:40:2017:46:22
711SUDOMIR Przemysław 601 YSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:1904:21:4804:33:4907:54:2908:13:0211:51:3412:00:0815:01:34
712KRELL Marcin 602 YPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:2103:56:3404:14:5606:53:3907:18:3810:32:3010:37:1813:31:14
713MAŚLANY Daniel 603 YPozytywnie Zabiegani SanokM00:00:0000:02:4702:29:4404:32:0305:01:2107:57:5408:28:3311:56:5912:03:0914:52:46
714SMOLIŃSKI Piotr 604 YDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:2404:55:3505:25:4508:55:3109:26:5813:31:3013:38:4316:54:53
715FLORCZAK Sebastian 605 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:1001:50:0603:32:2303:39:3506:16:0106:27:3409:26:4612:07:28
716STEMPKOWICZ Jacek 608 Ywcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:0503:53:0304:02:1006:43:2306:56:5910:12:5110:19:1612:57:21
717CZAPCZYŃSKI Cezary 609 YNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2202:33:4004:37:1504:57:1707:56:2908:13:1911:33:3011:40:1514:22:04
718PIWOWARSKI Maciej 610 YMaPa TeamM 00:00:0000:01:5202:27:3504:39:4905:08:4008:33:2608:52:1613:35:3713:39:2416:55:57
719SZURKOWSKI Michał 611 YgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:2505:11:4505:32:5009:16:2209:31:5413:38:4913:44:1318:00:26
720TRACZ Jacek 614 YNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:2104:12:4406:48:2007:05:2910:11:0312:33:45
721WÓJCIK Grzegorz 615 YNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:0804:44:4005:11:0008:11:1208:31:5711:54:4512:00:1614:41:37
722WIECZOREK Tomasz 616 YWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2101:59:1003:40:0003:48:5806:20:1606:34:0712:14:40
723MICHALAK Wojciech 618 YTeam KTWM 00:00:0000:02:3502:43:3204:57:1405:14:4008:50:0109:10:0113:17:4713:28:0716:14:33
724PUSTUŁKA Przemysław 621 Ygórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4502:30:1104:41:0605:00:3208:27:0008:55:3812:52:3213:07:4415:52:27
725WRÓBEL Mateusz 622 YW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:0104:25:3204:43:2107:52:2808:05:1411:52:1912:03:0114:56:12
726DOMBROWSKI Maciej 623 YEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:0302:46:4802:48:1704:40:4904:41:4507:00:5207:03:2108:56:40
727WIŚNIEWSKI Wojciech 624 YMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3402:36:2204:48:3205:11:3908:26:3808:48:5612:46:2112:52:5115:43:26
728KOŁODZIEJSKI Kamil 626 YGinger PowerM 00:00:0000:01:5602:22:1604:17:2804:31:4207:24:3507:47:2011:09:0811:22:3814:03:46
729PIETRZAK Maciej 628 YChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:2905:16:4308:47:4209:16:4413:31:1013:35:5217:52:43
730GRYSZKO Artur 629 YA&AM 00:00:0000:01:0401:55:5403:38:3503:53:2606:35:2806:57:3410:09:1912:45:57
731HRYCAJ Mariusz 630 YWkurw_Team (Rebel Runners)M 00:00:0000:01:3402:17:5104:14:1404:31:2907:21:0707:35:5511:55:4412:11:2115:22:28
732MADEJ Mateusz 631 YBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:4604:07:3804:29:1807:20:4507:58:2611:19:3111:39:5114:06:08
733WUJKOWSKI Grzegorz 632 Ydrużyna JJM 00:00:0000:01:3402:30:0104:38:0205:12:4008:55:1509:10:5013:00:0813:12:2015:51:35
734RYDZEWSKI Grzegorz 636 YRUDA RUNM 00:00:0000:03:0002:29:0604:29:5404:53:2507:57:3508:17:0512:11:5412:20:4415:26:57
735ROTTER Daniel 643 YD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:0903:56:2504:06:2806:51:2407:09:4210:19:3610:27:1312:55:13
736STAWSKI Michał 644 Ytrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:2702:55:2802:59:5205:12:5905:21:3507:50:4007:54:1909:58:11
737LIS Sławek 646 YNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:2705:01:4508:37:2409:01:3413:14:5413:27:0217:13:45
738DE SANTA Jacopo 647 YValidatorM 00:00:0000:03:1802:09:0704:00:0504:34:2607:38:3708:16:1012:08:3812:25:4915:50:08
739DUDA Marcin 648 YOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:4704:13:0104:24:2107:35:5708:02:3111:51:4512:10:5515:16:03
740MAZUR Sebastian 649 YVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4302:08:4304:04:3704:22:4107:13:5407:38:1411:00:3711:08:5013:54:53
741RÓŻAŃSKI Paweł 652 YTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1702:12:4304:10:4504:17:4907:05:5307:13:2010:59:0911:11:3014:26:24
742SACHARUK Sebastian 653 YSebMarM 00:00:0000:01:2302:34:4904:52:1805:15:5008:14:5508:43:5712:23:0412:38:5715:40:14
743WALASEK Grzegorz 654 YHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:0804:35:1204:45:3407:46:2107:55:5011:44:2611:53:1215:00:31
744ŁĘTOWSKI Mariusz 657 YKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:4404:12:4504:33:1407:40:4207:57:3611:51:3612:04:4314:59:48
745JANISZEWSKI Sławomir 658 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:3204:30:3504:42:2607:46:2908:11:4711:44:3411:51:3214:57:40
746TUR Marcin 660 YBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1801:54:0803:40:2003:52:2106:27:5706:46:3212:42:06
747GAWLAS Przemysław 665 YLatające PisuaryM 00:00:0000:01:0702:17:3604:24:2804:40:3008:01:3008:31:3112:31:5312:50:0415:52:18
748KWAŚNIEWSKI Rafał 667 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5602:09:2203:56:2804:06:3607:00:5007:19:2810:44:2210:54:3613:52:44
749PAŚKO Paweł 668 YDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:2904:14:2806:53:5107:10:0110:19:0410:22:3912:47:03
750CORREIA Andre 670 YPoco Loco Adventure TeamM 00:00:0000:02:3002:24:0404:47:0405:10:2808:45:4809:09:0713:33:0513:43:5216:57:58
751TRZCINKA Michał 673 YPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:4503:35:0903:50:4306:49:4207:13:3810:35:4810:45:4313:53:27
752FURMANOWSKI Paweł 674 YDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:3804:43:5505:12:0808:36:2108:55:3712:43:5012:49:4415:50:14
753HAMRYSZCZAK Dawid 675 YDorwidM 00:00:0000:01:1802:18:1904:14:2504:21:2807:29:1307:42:1911:26:2011:32:5415:41:15
754LIPIŃSKI Krzysztof 676 YSPC 4M 00:00:0000:03:0402:40:0704:54:1105:14:4508:51:1009:11:1213:16:2413:23:1816:58:51
755ŁOJEK Krzysztof 677 YBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1802:20:2504:25:1004:35:1907:39:3807:52:1811:35:3711:41:4914:41:25
756JÓŹWIAK Michał 678 YR2GM 00:00:0000:00:1301:56:1903:47:4703:53:5306:37:5106:43:1110:19:0910:27:1513:17:37
757BANASIK Bartosz 680 YBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:1704:40:4804:58:4907:57:0708:16:0611:56:2812:16:2415:08:34
758SMUŻYŃSKI Robert 681 YBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:4704:14:1504:31:1007:55:0508:15:4912:06:4812:18:1315:19:58
759WAJDA Andrzej Mateusz 682 YChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:2604:25:4704:43:2007:44:4408:15:2411:52:4912:03:5215:00:29
760JAŚLAR Dawid 683 YNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:0904:11:3204:22:2607:00:5310:32:4410:50:4814:14:57
761WITCZAK Romuald 691 YZgierzołakiM 00:00:0000:03:1902:42:3605:05:2305:44:3509:03:2709:42:1913:40:2513:43:1117:21:07
762SITAK Marcin 692 YCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:3904:19:5004:46:2207:58:4908:32:2312:08:5412:29:0615:44:10
763GARDZIEL Jerzy 693 YTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:4103:41:4003:50:2206:23:5006:35:3811:56:15
764PASZEK Tomasz 694 YLedwo zipia :)M 00:00:0000:02:0202:33:5404:57:5605:17:4308:42:1509:10:4912:58:5013:07:1315:55:30
765BALCERZAK Tomasz 695 YPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:3004:55:5905:14:1708:23:4409:11:1512:45:2513:00:1315:46:01
766STRZELECKI Jacek 696 YGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3102:21:4404:22:1904:34:1507:31:0507:52:0811:31:3811:42:0414:37:15
767ANDRZEJCZAK Tomasz 698 YSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:23:0804:44:1805:00:4108:31:2508:50:1613:07:2713:16:1517:02:47
768APOSTOŁ Paweł 701 YCosta Kliny TeamM 00:00:0000:01:0302:25:1704:23:1304:28:0807:11:2107:17:5310:33:4510:36:2713:22:40
769CISZYŃSKI Marek 702 YJakub i MarekM 00:00:0000:03:2302:43:1905:20:5405:42:0709:17:2109:26:0513:07:4113:14:5516:18:34
770RAJKOWSKI Przemysław 704 YFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5502:12:4104:10:4704:21:2406:59:1007:07:3310:21:3010:26:4813:05:26
771WESOŁEK Marek 705 YSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:3604:41:2507:32:3807:37:4210:56:0310:58:0913:40:11
772BOROWSKI Roman 707 YGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:2004:24:1304:50:1008:31:5808:58:3513:07:3213:14:2016:40:48
773CYTACKI Dawid 709 YRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:2704:01:4604:19:4207:03:4307:21:2910:53:0211:02:2414:12:14
774TERLECKI Krzysztof 711 YChełm BiegaM 00:00:0000:03:1702:38:0404:44:2205:11:4308:19:4812:33:4112:39:3115:43:27
775ANDRZEJAK Mikolaj 712 YSWG RunnersM 00:00:0000:03:2602:36:0604:49:2805:12:0308:36:4309:14:4213:05:5613:19:4616:30:16
776MARCJONIAK Wojtek 716 YKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:3404:37:2204:53:4808:26:4308:39:5812:41:1612:46:5715:37:46
777BUGAŁA Robert 717 YAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:0604:26:2604:55:4008:01:2508:21:5112:16:0412:26:4815:35:07
778WĘGIEL Marcin 720 YPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamM 00:00:0000:01:0002:10:3604:00:1104:09:5106:46:3106:55:1210:08:4510:15:2712:58:26
779PAJĄK Andrzej 721 YBiegam z ABSM 00:00:0000:01:0802:03:3503:57:3204:03:5906:56:4107:08:0110:40:3010:44:0313:29:47
780WITKOWSKI Mariusz 724 YSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3202:20:1504:21:0304:34:1407:43:1107:56:5311:48:2011:58:4615:23:50
781GŁOWACKI Artur 725 YZG RUNM 00:00:0000:00:2702:14:4004:08:2004:34:5007:42:0408:14:1512:12:5312:25:5815:05:57
782SZUKAŁA Damian 726 YŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:1504:06:4004:27:5307:34:4908:02:1711:54:2812:09:5515:43:25
783BRYGIER Jacek 709 XRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:2804:01:5104:19:4307:03:4307:21:3310:53:0211:02:2614:12:14
784ZATOŃSKI Zbigniew 93 XKoluzjaM 00:00:0000:01:4602:20:0804:27:3204:42:3907:53:0308:15:4911:55:0712:02:3314:56:20
785SUSZ Artur 224 XDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:3204:36:3804:57:0008:06:0208:15:0212:07:2912:24:0915:29:23
786PODLASZEWSKI Jacek 379 XSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:4304:20:5104:31:2107:33:0607:42:3211:15:5411:22:5414:08:42
787POLNY Daniel 533 X2DPM 00:00:0000:00:1501:52:3503:31:4103:41:2806:09:4006:24:5909:18:1209:22:5611:41:34
788KUNERT Kamil 59 YFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:0903:03:1603:04:2005:06:0505:09:2207:31:3107:33:2709:15:23
789RUTKA Marek 425 YMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:3203:16:3703:21:1305:31:0505:35:4108:12:3608:15:2810:11:33
790HEROLD Maciej 571 YJ&MM 00:00:0000:03:0602:29:0504:24:4207:30:5208:04:3711:25:5511:40:1314:23:04
791WINIAREK Leszek 6 X#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:5404:00:3504:17:2507:21:2407:25:0810:57:4711:08:0113:53:53
792KARPIŃSKI Tomasz 24 XRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3102:33:1004:37:1104:50:0507:41:5507:54:1711:17:0311:22:1013:59:56
793BIELSKI Adam 142 XElite Training WarszawaM 00:00:0000:02:2902:48:1505:15:4105:45:0009:07:5309:27:5213:34:4113:38:2217:25:47
794MARCELA Marcin 143 XFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:1304:26:2504:38:1308:02:1408:24:3412:16:0612:22:0615:30:01
795BEŚKA Sławomir 334 XRYBNIKM00:00:0000:00:4202:08:1704:11:0104:28:5907:30:5807:53:3011:52:0212:03:4415:43:23
796PACŁAWSKI Paweł 358 XBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:3604:39:3405:01:1808:11:2408:35:3012:25:5912:37:0615:51:36
797KUPTEL Robert 470 XPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4302:15:3504:11:4904:19:5207:39:4308:08:5511:54:4012:12:2915:23:55
798GOTFRYD Adam 471 XBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:1903:59:0504:00:3306:45:5406:58:1712:49:48
799STODOLNY Krzysztof 562 XK&KM 00:00:0000:01:4502:11:4204:05:1104:22:3007:12:1707:30:0911:10:4111:20:1314:03:16
800MIŚ Zbigniew 614 XNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:2104:12:4306:48:1907:05:2910:11:0212:33:45
801KONIECZNY Tomasz 618 XTeam KTWM 00:00:0000:02:3702:43:3304:57:0605:14:4108:50:0109:10:0113:17:4713:28:0716:14:33
802RYBA Jakub 621 Xgórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4602:30:1004:41:0705:00:3908:27:0008:55:4312:52:3413:07:4715:52:26
803WÓJCIAK Wojciech 622 XW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:0404:25:3204:43:2107:52:2808:05:1511:52:1812:03:0114:56:12
804SZALEWICZ Damian 652 XTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1802:12:4604:10:4604:17:3207:05:5507:13:2210:58:5711:13:2414:26:24
805DYDUCH Maciej 668 XDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:2904:14:2906:53:5207:10:0210:19:0510:22:4012:47:03
806KRAWCZAK Kamil 654 XHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:0904:35:1204:45:3207:46:2207:55:4911:44:2611:53:1215:00:31
807KOKOT Roman 655 XMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4002:26:0204:37:3204:55:5408:12:3608:23:5812:13:4212:20:0215:17:54
808KWAŚNIEWSKI Mariusz 667 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5702:09:2303:56:2704:06:3807:00:4607:19:2410:44:2310:54:3613:52:44
809SERKOWSKI Marcin 730 XBiegamyrazem.plGDYNIAM00:00:0000:01:5202:26:1304:36:1405:02:0108:35:5709:06:0113:24:4113:37:0017:15:52
810KRAKOWIAK Łukasz 4 YStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:4204:20:0404:48:0207:56:4008:25:5212:04:1012:13:1415:15:40
811PIETRUCHA Piotr 731 XBurza RogiM00:00:0000:00:3802:05:1204:06:5704:26:5208:09:1008:18:5111:00:0411:06:5113:51:58
812KURS Kamil 732 XSGO GdańskGDAŃSKM00:00:0000:01:5102:20:2104:14:2304:26:2907:31:1007:53:2211:36:3711:50:2214:55:09
813PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 5 YSłynni KenijczycyM 00:00:0000:01:4102:35:1005:01:4905:26:2409:09:1509:31:1413:43:1313:44:0418:11:23
814DENEKA Ryszard 6 Y#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:5304:00:3504:18:3407:21:2407:36:5110:57:4311:08:0013:53:53
815WOŁOSZYN Ryszard` 734 XWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1402:34:0304:52:0105:01:4008:23:2508:36:3712:40:0412:46:3016:00:36
816KOWALIK Andrzej 736 XM00:00:0000:00:1001:46:1203:24:2603:28:1106:34:3806:52:4210:15:1210:37:4413:12:25
817BĄK Marcin 707 XGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:1904:24:1304:50:1408:31:5908:58:3413:07:3313:14:2116:40:48
818PIASNY Paweł 16 Ydo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:0604:20:5304:42:4707:46:4808:13:5012:14:1312:28:4415:39:00
819CZETYRBA Robert 86 Y3 GS(2)M 00:00:0000:03:0702:19:1304:33:4304:47:3608:22:0108:41:4412:40:0312:56:3515:55:29
820STREIT Dawid 90 YSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:4604:14:5207:55:1508:48:4511:51:0112:09:1814:44:09
821HARNIK Michał 118 YZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:2304:57:3205:26:3709:09:5509:45:4913:39:4913:43:0917:40:06
822ŻYWICKI Maciej 146 YTurbaczeM 00:00:0000:01:1202:30:3604:41:1704:53:5608:20:1108:34:1412:40:4612:51:1916:01:54
823TUTKA Maksymilian 215 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:2004:44:3705:05:4107:57:0008:11:0911:37:0211:45:5614:28:55
824POTERSKI Mateusz 299 YMJP DrukM 00:00:0000:00:2802:11:4004:07:1404:24:2507:09:0407:33:5310:54:1611:08:4213:46:41
825OBROŚLAK Jacek 388 YWolf TeamM 00:00:0000:03:1002:32:0504:46:0504:56:0908:23:2808:35:0712:34:1512:40:3115:56:11
826GAWIN Krzysztof 460 YHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:4902:12:0604:06:5404:21:4307:09:0707:28:2810:48:5311:02:1413:31:48
827KRAJEWSKI Przemysław 566 YLECZO TEAMM 00:00:0000:02:3002:45:0505:05:2105:28:3708:54:3909:17:4113:15:0613:21:2916:40:37
828KUROWSKI Michał 130 XKoko Paulo i do przoduM 00:00:0000:01:4802:42:1904:59:5005:17:0409:08:0409:35:3313:44:4513:45:0218:25:27
829PESZEK Bogdan 655 YMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4102:26:0304:37:3304:55:5908:12:4608:23:5912:13:4212:20:0215:17:54
830DĄBROWSKI Adam 203 YHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:0704:35:2804:59:4408:30:1009:05:3112:47:4812:58:1216:26:34
831KOZAK Robert 582 XRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:5704:08:0104:21:5807:19:4807:33:3911:27:1611:37:0314:57:55
832FIJAŁKOWSKI Waldemar 427 Xoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:2002:36:4604:59:3905:16:5608:53:1109:14:0013:07:5913:15:1516:11:13
833RYBAŁTOWSKI Mirosław 67 YSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM 00:00:0000:01:3702:42:1505:24:0205:41:2909:24:5009:40:2913:28:3013:36:0416:59:05
834KRECZMANSKI Robert 553 XEmeryci i renciściM00:00:0000:00:1201:58:4503:58:0304:02:4807:18:0908:01:5211:19:2111:48:1114:50:49
835RUDNICKI Michał 27 XTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:0704:33:0004:46:1607:51:4608:10:1711:39:5511:49:1914:53:03
836SOBIERAJ Grzegorz 169 XKumple SebanaM 00:00:0000:01:4802:11:4604:11:1404:24:3007:13:1307:33:3611:10:2411:30:1714:36:09
837KRAKOWIAK Piotr 34 XStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:4404:32:2804:49:3808:08:1409:22:1013:36:0613:39:3316:53:02
838KOSTERKIEWICZ Marcin 54 XPKB - PTC PRZEMYŚLM 00:00:0000:00:0701:45:4203:19:3603:19:5805:36:1205:37:5108:20:5308:23:3110:36:16
839GŁUCHOWSKI Przemysław 55 XPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:5605:47:4909:22:4409:49:4013:39:5913:43:1717:29:21
840KRAUZE Tomasz 49 XGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1102:07:5304:05:1204:21:0807:01:4407:22:2210:39:5010:52:2813:52:40
841BUKOWSKI Marcin 110 XSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4302:29:4604:31:0604:39:3207:39:0108:02:1911:38:0611:45:4714:55:02
842TYSZKA Radosław 121 XzdechlakiM 00:00:0000:02:1702:25:2304:24:1604:35:0807:10:5307:16:5010:18:1310:20:3912:45:30
843HETMANOWSKI Jędrzej 170 XTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1802:11:2404:14:0104:32:0007:41:5208:00:4312:15:4412:39:1915:53:50
844PIOTROWSKI Michał 214 XJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:3104:26:0604:39:0907:29:2707:45:0111:04:0911:10:4713:51:40
845NAPORA Paweł 241 XBartmot TeamM 00:00:0000:01:1002:17:4904:21:2504:43:3307:42:0908:17:0912:02:0912:12:2815:06:21
846KARGOL Marcin 255 XWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2802:19:0204:21:4604:33:3707:32:5107:39:1011:29:2911:41:2114:49:40
847SANIEWSKI Dariusz 344 XUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUM 00:00:0000:02:1102:34:5004:42:5105:07:2608:01:3908:20:2611:38:0711:44:1514:26:25
848LASZCZOWSKI Grzegorz 406 XZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1002:23:2004:27:0504:55:2407:56:2508:29:2212:23:4912:36:4215:36:46
849BIAŁEK Mirosław 456 XWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:3104:46:0004:59:5508:33:3608:55:1713:07:2713:16:0916:21:23
850KNOBLOCH Szymon 496 XSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:2202:54:2202:56:1304:56:1404:57:2407:23:2207:24:5609:16:58
851TKACZ Przemysław 507 XNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3102:43:5905:04:4305:15:1908:50:3909:01:5812:59:0513:05:5516:11:26
852DARŁAK Lucasz 532 XpĄbraciaM 00:00:0000:01:2902:24:5204:31:0304:35:2007:52:5008:07:2511:47:2511:58:2914:56:08
853BARCZYK Andrzej 552 XBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyM 00:00:0000:02:2402:21:1904:25:0604:51:3607:43:5908:01:1811:15:3611:22:3714:03:19
854MĘCZYKOWSKI Ireneusz 611 XgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:2405:11:4605:32:4909:16:2409:31:5413:38:5213:44:1218:00:26
855ŚPIEWAK Aleksander 628 XChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:3005:02:4108:47:4209:16:4413:31:1113:35:4317:52:43
856ROWIŃSKI Michał 660 XBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1901:54:0703:40:2003:52:3206:27:5806:46:3112:42:06
857BANASIK Marcin 680 XBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:1804:40:5204:58:4907:57:0708:16:0411:56:2812:16:2315:08:34
858DRAB Szymon 698 XSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:22:3504:44:1605:00:4308:31:2608:49:5613:07:3113:11:3317:02:47
859NOWAKOWSKI Leszek 56 YMisie KoloroweM00:00:0000:03:0402:30:4204:33:0104:42:5607:55:0108:15:2811:45:3512:00:3714:36:24
860ZIEMSKI Bartosz 61 YWylew majonezu do mózguM 00:00:0000:03:1302:15:1104:06:2004:22:4006:51:1807:00:3111:57:11
861MILKOWSKI Rafał 120 YOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKM00:00:0000:01:0302:15:0304:22:5804:42:5208:20:0208:36:1113:15:4213:22:0717:07:51
862RECŁAW Arkadiusz 125 YGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5902:10:1404:04:4904:24:5007:13:0007:34:5111:09:3711:23:0513:56:50
863NASTAROWICZ Tomasz 212 YDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:0905:39:5805:52:4409:48:0809:57:5413:42:0413:44:3717:51:46
864KRÓLIKOWSKI Igor 254 YRabbitsM 00:00:0000:00:4602:45:1405:13:2405:27:3309:01:3109:12:2613:15:1113:21:3416:18:59
865PODCZARSKI Tomasz 260 YKOLBUDY TEAMM 00:00:0000:00:4302:29:5504:41:5904:53:5507:58:4608:13:1611:53:1112:00:3515:05:57
866SUDOŁ Damian 295 YDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:5002:27:1605:02:4705:28:2809:29:3009:46:2813:36:5813:40:5117:03:04
867BARTNIK Michał 297 YMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:2905:02:4605:18:3508:31:4908:51:3112:40:3912:48:3215:45:43
868MUCHA Adam 300 YSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:4604:34:5207:35:0107:56:1211:16:4111:37:3414:25:27
869GRONEK Grzegorz 301 YGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0702:08:2903:59:2904:07:4107:00:0607:20:3510:46:1311:08:4513:56:04
870SĘK Michał 302 YTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:1904:38:4407:50:4108:07:5811:36:0211:47:1314:52:22
871CYNIAK Marek 303 YEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:4304:07:2304:24:4407:25:1407:40:4511:15:3511:26:0014:35:41
872SIKORA Mariusz 309 YAśka i Mario z Tarnowskich GórM 00:00:0000:02:4102:35:3505:12:5605:33:5709:10:0509:43:2513:33:3313:43:0616:59:18
873KOŁODZIEJCZYK Maciej 310 YFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4902:25:1804:44:2904:53:2708:24:4308:30:4812:51:3612:55:3616:02:10
874JANASIK Leszek 311 YSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:3404:30:1504:46:5408:02:0508:13:4111:43:5211:44:3014:43:31
875STROCZYŃSKI Paweł 312 YPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:0104:57:1605:18:0808:54:2009:19:0013:15:5113:24:3816:38:25
876GORGOL Tomasz 314 YNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:5903:56:0004:05:5407:04:5107:20:3411:02:2811:10:4614:28:03
877BOCZKIEWICZ Tomasz 321 YBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1201:58:3503:47:1904:09:1006:58:2907:31:0410:53:4111:08:2813:43:19
878DUDEK Marcin 322 YguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:4504:33:0104:55:2008:12:4408:33:3112:45:3512:51:5115:52:29
879WIEŁA Mariusz 392 YPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM00:00:0000:00:3201:48:1504:12:3404:22:3907:51:0808:09:0012:08:1212:21:3915:10:10
880BARTNIAK Kamil 448 YBońki TeamM 00:00:0000:00:5902:05:4904:07:5304:36:5707:29:3207:57:4611:38:2111:55:3614:43:17
881BOTOR Szymon 503 YBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:1005:03:5908:11:4508:29:0212:10:2512:22:3615:08:18
882STACHURA Damian 518 YPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:1403:56:0104:07:0806:51:5310:28:5910:33:3013:32:38
883KOREK Krystian 544 YDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1502:25:2404:35:3704:52:1708:25:0308:28:5812:39:3812:46:2115:55:14
884WYROBA Waldemar 563 YMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:2603:50:5806:27:2706:46:0312:15:47
885KRUKAR Adam 590 YFinisz RymanówM 00:00:0000:00:2202:32:5204:53:3905:14:0609:28:4609:37:2413:07:4113:14:5816:09:00
886FAJKS Marcin 635 YDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:4003:54:4804:04:0206:52:5207:11:0410:38:4610:53:4513:55:58
887GROSFELD Karol 656 YZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5602:06:4003:59:5104:11:2306:51:0710:18:1010:26:5013:26:21
888JEWUŁA Mariusz 684 YJ U V E R U NM00:00:0000:02:5602:38:5704:56:2705:20:5408:44:1009:05:1712:53:5513:02:0915:56:39
889KUROPATWIŃSKI Tomasz 685 YRembertów Team ETM 00:00:0000:03:2202:30:4104:47:3905:03:5908:25:0508:52:5812:38:4812:56:0415:58:05
Niesklasyfikowani
UBYCH Marcin 144 XEpoka Nordica ŁódźM DNF00:02:31 DNF03:04:22 DNF05:54:30 DNF06:06:45 DNF10:01:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
TALAGA Dawid 149 XORUPiLM DNF00:00:43 DNF02:28:22 DNF04:46:02 DNF04:58:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WÓJCIK Robert 294 XSuper LudzieMDNF00:02:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BROL Piotr 296 XEndurance TeamMDNF00:00:11 DNF01:50:56 DNF03:41:51 DNF03:47:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
NOWAK Adrian 359 XW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:09 DNF02:40:19 DNF05:51:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KAROŃ Tomasz 149 YORUPiLM DNF00:00:42 DNF02:28:21 DNF04:46:03 DNF05:19:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZALEWSKI Mateusz 145 YPainkillerMDNF00:02:14 DNF02:24:59 DNF04:44:55 DNF04:59:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KUPIEC Dariusz 459 YMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:37 DNF05:20:54 DNF05:32:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MALCHARCZYK Andrzej 480 YCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:09 DNF04:47:09 DNF04:57:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SIEŃCZYK Marcin 596 YJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:55 DNF05:03:43 DNF05:55:52 DNF09:22:08 DNF09:52:20 DNF DNF DNF DNF DNF
STRYNIAK Mariusz 439 XYES, WE CAN!MDNF00:02:33 DNF02:29:35 DNF04:41:16 DNF05:04:32 DNF08:25:33 DNF08:38:16 DNF DNF DNF DNF DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 459 XMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:34 DNF05:20:54 DNF05:33:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
HAŚ Ireneusz 480 XCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WINNICKI Łukasz 472 YPZU SPORT TEAMM DNF00:03:23 DNF02:31:54 DNF05:06:34 DNF05:33:05 DNF09:21:45 DNF09:50:22 DNF DNF DNF DNF DNF
SIMIŃSKI Zbigniew 45 XDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:39 DNF04:59:43 DNF05:34:42 DNF09:20:29 DNF09:41:27 DNF DNF DNF DNF DNF
RODZOCH Daniel 133 YAmebyM DNF00:00:21 DNF01:51:14 DNF03:59:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GUCKI Dominik 569 XBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:32 DNF05:23:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JAMROZIAK Grzegorz 247 XKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:44 DNF02:32:11 DNF04:36:07 DNF04:53:10 DNF08:06:08 DNF08:51:38 DNF DNF DNF DNF DNF
PIETRUSZKA Maciej 201 YKRWAWE SUTYM DNF00:01:43 DNF02:11:22 DNF04:09:00 DNF04:19:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
FUDAŁA Wojciech 355 YG3 PowerM DNF00:02:12 DNF02:29:33 DNF04:40:08 DNF04:58:32 DNF08:34:11 DNF09:03:43 DNF DNF DNF DNF DNF
BUZALSKI Robert 17 YOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:05 DNF05:22:57 DNF05:45:00 DNF09:35:44 DNF09:51:53 DNF DNF DNF DNF DNF
KAMIŃSKI Mariusz 606 XReal Madrid CFMDNF00:00:37 DNF02:10:25 DNF04:05:53 DNF04:06:55 DNF06:50:03 DNF06:56:37 DNF DNF DNF DNF DNF
BOTTCHER Andrzej 526 XSKB GranitMDNF00:01:52 DNF02:15:48 DNF04:16:59 DNF04:33:10 DNF08:29:01 DNF08:48:10 DNF11:50:35 DNF11:56:57 DNF DNF DNF
DYMEK Paweł 574 XRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF02:30:39 DNF04:35:15 DNF04:53:58 DNF07:57:54 DNF08:10:18 DNF11:47:01 DNF12:02:31 DNF14:31:19 DNF DNF
STAWSKI Dariusz 600 XBartosz i DariuszMDNF00:01:46 DNF02:16:54 DNF04:19:40 DNF04:41:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BUŁA Robert 22 YRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:17 DNF04:08:29 DNF04:24:56 DNF07:24:08 DNF07:39:09 DNF11:46:19 DNF DNF DNF DNF
BĄK Konrad 33 Y2generationM DNF00:02:51 DNF02:35:33 DNF04:55:12 DNF05:22:20 DNF09:02:29 DNF09:30:46 DNF DNF DNF DNF DNF
DZIADOWIEC Łukasz 57 YRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:04 DNF04:24:45 DNF04:49:06 DNF08:30:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PIETRULIŃSKI Mateusz 68 YSpartanie DzieciomM DNF00:01:36 DNF02:52:14 DNF05:29:40 DNF05:42:53 DNF09:21:33 DNF09:36:37 DNF DNF DNF DNF DNF
MISZCZYK Marcin 174 YRonche QcykiMDNF00:01:56 DNF02:50:51 DNF05:27:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GÓRSKI Tomasz 37 XTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekM DNF00:00:35 DNF02:33:56 DNF04:54:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WAŻNY Andrzej 128 XTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:23 DNF05:11:04 DNF05:25:47 DNF09:33:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WASĄŻNIK Marcin 150 YDzikie Grubasy SzM DNF00:03:19 DNF02:48:56 DNF05:23:23 DNF05:49:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
OPAŁEK Łukasz 201 XKRWAWE SUTYM DNF00:01:42 DNF02:11:21 DNF04:08:59 DNF04:19:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MIKUŚKIEWICZ Piotr 152 YNiedźwiedź i PiotrekMDNF00:02:20 DNF02:41:25 DNF05:09:29 DNF05:18:01 DNF09:41:47 DNF09:43:36 DNF DNF DNF DNF DNF
ADAMOWSKI Jacek 238 XZa plecami teamM DNF00:02:36 DNF02:46:41 DNF05:24:47 DNF05:36:46 DNF09:35:35 DNF09:43:45 DNF DNF DNF DNF DNF
WIDŁAK Krzysztof 184 YPrzekraczając GraniceM DNF00:00:14 DNF02:13:05 DNF04:20:03 DNF04:21:41 DNF08:17:46 DNF09:15:54 DNF DNF DNF DNF DNF
ZAWIŚLAK Kazimierz 278 YDzikie DzikiM DNF00:00:17 DNF01:57:24 DNF03:55:46 DNF04:10:07 DNF07:20:17 DNF07:36:55 DNF DNF DNF DNF DNF
JACHYM Arkadiusz 319 YSocios GórnikM DNF00:01:31 DNF02:08:50 DNF04:02:35 DNF04:21:23 DNF07:45:58 DNF08:11:53 DNF12:37:26 DNF12:50:23 DNF DNF DNF
BORKOWSKI Krzysztof 137 XVege RunnersM DNF00:02:25 DNF02:45:34 DNF05:20:58 DNF05:39:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
DUMERACKI Daniel 185 XWPRunningM DNF00:02:55 DNF02:52:16 DNF05:13:51 DNF05:30:27 DNF08:43:38 DNF09:03:17 DNF13:33:42 DNF13:44:20 DNF DNF DNF
WOJDA Dariusz 278 XDzikie DzikiM DNF00:00:15 DNF01:57:22 DNF03:55:46 DNF04:10:09 DNF07:20:16 DNF07:36:53 DNF DNF DNF DNF DNF
MAJKA Dariusz 370 YwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:16 DNF05:28:00 DNF05:43:08 DNF09:43:15 DNF09:49:29 DNF DNF DNF DNF DNF
JANIK Tomasz 372 XKasia i Ska (Orange Polska)M DNF00:02:04 DNF02:53:04 DNF05:31:39 DNF05:53:25 DNF09:35:43 DNF09:51:52 DNF DNF DNF DNF DNF
NIEDZIAŁKOWSKI Jan 396 XSKAUCIM DNF00:02:36 DNF02:46:22 DNF05:08:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
TYMOSZUK Michał 411 XHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:27 DNF04:57:10 DNF05:14:45 DNF09:14:14 DNF09:40:39 DNF DNF DNF DNF DNF
PŁOMIN Marcin 438 XNight Runners GliwiceM DNF00:01:44 DNF02:44:34 DNF05:26:33 DNF06:00:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
CERANEK Piotr 396 YSKAUCIM DNF00:02:37 DNF02:46:21 DNF05:08:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BRZANA Maciej 442 XNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:18 DNF02:00:31 DNF03:45:30 DNF03:46:59 DNF06:32:44 DNF06:56:24 DNF10:35:58 DNF DNF DNF DNF
KIJEWICZ Michał 445 XNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:33 DNF05:07:24 DNF05:24:06 DNF09:28:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BARUD Piotr 442 YNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:19 DNF02:00:30 DNF03:45:30 DNF03:47:00 DNF06:32:44 DNF06:56:24 DNF10:35:57 DNF DNF DNF DNF
LIS Arkadiusz 445 YNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:31 DNF05:07:26 DNF05:23:53 DNF09:28:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PRIGAN Grzegorz 495 YSzaleniM DNF00:02:48 DNF02:48:01 DNF05:18:00 DNF05:38:11 DNF09:13:22 DNF09:29:38 DNF DNF DNF DNF DNF
BOCIĄGA Paweł 446 XSzwagryM DNF00:00:36 DNF02:17:02 DNF04:30:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MICUN Medard 497 XMKMM DNF00:02:04 DNF02:42:46 DNF05:22:42 DNF06:03:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SANCHEZ ZAMBRANA Jorge 581 YBarcelona teamM DNF00:01:01 DNF02:50:45 DNF05:43:25 DNF06:05:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SKRZYPEK Krzysztof 645 YKlincz BandaM DNF00:02:27 DNF02:32:21 DNF04:53:11 DNF05:30:37 DNF09:39:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PODOLSKI Marek 578 Xbiegamyrazem.plM DNF00:01:51 DNF02:20:57 DNF04:24:23 DNF04:46:29 DNF08:16:16 DNF08:38:15 DNF13:19:53 DNF DNF DNF DNF
GĄSIEWSKI Paweł 43 X#Trenuj z CyganemM DNF00:01:52 DNF02:36:12 DNF05:07:23 DNF05:17:13 DNF09:19:01 DNF09:34:35 DNF DNF DNF DNF DNF
BARTOSIK Marek 31 XPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:01 DNF04:32:04 DNF04:46:43 DNF08:21:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MELIŃSKI Marek 46 XPasja Chrzanka Running TeamMDNF00:02:56 DNF02:56:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KODA Paweł 48 XSGGW RunnersMDNF00:01:18 DNF02:23:44 DNF04:51:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ALEKSANDROWICZ Łukasz 67 XSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM DNF00:01:38 DNF02:42:16 DNF05:24:08 DNF05:41:56 DNF09:28:26 DNF09:40:26 DNF DNF DNF DNF DNF
BAŁAGA Marcin 72 XDrużyna LeosiaMDNF00:03:27 DNF02:44:19 DNF05:15:50 DNF05:41:56 DNF09:53:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BIELAWA Rafal 83 Xinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:08 DNF03:03:17 DNF03:03:59 DNF05:22:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SALA Pawel 75 X#beskidytostanumysluM DNF00:00:16 DNF02:24:18 DNF04:43:37 DNF05:11:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
CHRAPKIEWICZ Michał 22 XRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:16 DNF04:08:29 DNF04:24:54 DNF07:24:09 DNF07:39:08 DNF11:46:17 DNF DNF DNF DNF
WNUCZYŃSKI Andrzej 17 XOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:03 DNF05:22:57 DNF05:44:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BARAŃSKI Piotr 96 XBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:46 DNF04:47:56 DNF05:05:29 DNF08:18:33 DNF08:39:26 DNF12:24:49 DNF12:27:50 DNF DNF DNF
GAJOS Daniel 106 XBold & BeautifulM DNF00:03:03 DNF02:43:39 DNF05:01:51 DNF05:15:59 DNF08:32:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JAROSZEWSKI Marek 114 X4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:33 DNF03:31:27 DNF03:40:10 DNF06:15:16 DNF06:28:30 DNF10:59:31 DNF12:29:38 DNF DNF DNF
CHACIŃSKI Marcin 150 XDzikie Grubasy SzM DNF00:03:21 DNF02:48:55 DNF05:23:24 DNF05:49:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KĘTRZYŃSKI Ryszard 152 XNiedźwiedź i PiotrekM DNF00:02:21 DNF02:41:27 DNF05:09:29 DNF05:17:56 DNF09:41:54 DNF09:43:35 DNF DNF DNF DNF DNF
KWAŚNIEWSKI Andrzej 174 XRonche QcykiMDNF00:01:55 DNF02:50:51 DNF05:27:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
LASEK Jakub 184 XPrzekraczając GraniceM DNF00:00:15 DNF02:13:04 DNF04:20:03 DNF04:21:40 DNF08:17:45 DNF09:15:54 DNF DNF DNF DNF DNF
PRYCIŃSKI Krzysztof 220 XCafe Szkolna 16MDNF00:03:13 DNF02:45:00 DNF05:13:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BUDZOŃ Bartosz 252 XPMKWMDNF00:00:42 DNF02:36:07 DNF05:14:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZULC Sebastian 253 XDynamic DuoMDNF00:02:32 DNF02:39:53 DNF05:17:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WAJCOWICZ Witold 308 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejM DNF00:01:55 DNF02:24:46 DNF04:33:21 DNF04:56:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
RUDZKI Tomasz 318 Xdziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:06 DNF04:56:10 DNF05:22:23 DNF09:26:59 DNF09:43:22 DNF DNF DNF DNF DNF
GRANDE Piotr 326 XBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:29 DNF05:15:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
LUBOCH Krzysztof 338 XTeam DobeermanM DNF00:02:17 DNF02:44:47 DNF05:23:22 DNF05:50:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KOTLARCZYK Ireneusz 345 XPoCoMiToM DNF00:02:22 DNF02:37:37 DNF04:59:37 DNF05:47:51 DNF09:14:59 DNF09:34:53 DNF DNF DNF DNF DNF
SIÓDMIAK Cezary 347 XSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDNF00:02:42 DNF02:39:28 DNF05:25:39 DNF05:46:32 DNF DNF DNF DNF DNF16:57:07 DNF DNF
SEKRETARCZYK Tadeusz 354 XKATDKIMDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF04:40:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GREŃ Krzysztof 355 XG3 PowerM DNF00:02:11 DNF02:29:33 DNF04:40:08 DNF04:58:28 DNF08:34:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
CINCIO Robert 363 XROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:34 DNF05:06:27 DNF05:23:05 DNF09:29:14 DNF09:56:28 DNF DNF DNF DNF DNF
OPUCHLIK Tomasz 403 XAktywnaPszczyna.plM DNF00:00:11 DNF02:02:29 DNF04:00:36 DNF04:20:51 DNF07:46:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
TURLEJ Dariusz 422 XSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:22 DNF04:48:52 DNF05:11:17 DNF08:23:31 DNF08:33:39 DNF12:31:42 DNF12:56:12 DNF DNF DNF
ZIEMBA Przemysław 430 XGURU teamM DNF00:01:29 DNF02:16:59 DNF04:19:14 DNF04:40:31 DNF08:02:23 DNF08:53:21 DNF DNF DNF DNF DNF
SWOBODA Marek 441 XP....ne KomandosyM DNF00:00:46 DNF02:01:23 DNF03:50:46 DNF03:58:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WALENDA Arkadiusz 451 XVege Ultra RunnersMDNF00:00:25 DNF02:14:16 DNF04:23:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GRZELAK Adrian 454 XSzalony i ZwariowałaMDNF00:00:40 DNF01:50:22 DNF03:28:36 DNF03:34:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SKALSKI Grzegorz 527 XLewa Jego 2M DNF00:03:20 DNF02:51:18 DNF05:44:16 DNF06:12:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
AUGUSTYŃSKI Sylwester 535 XLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:44 DNF03:42:42 DNF03:45:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KMAK Sławomir 537 XPAPIKIMDNF00:00:34 DNF02:02:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
STASZEWSKI Pawel 555 XFC ZYRAFAM DNF00:02:54 DNF03:02:07 DNF05:43:30 DNF05:59:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KRUPA Grzegorz 586 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:01:02 DNF02:04:29 DNF04:55:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KARDACH Kamil 590 XFinisz RymanówM DNF00:00:22 DNF02:32:51 DNF04:53:38 DNF05:14:04 DNF09:28:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PYRĆ Krzysztof 596 XJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:53 DNF05:03:43 DNF05:55:53 DNF09:22:09 DNF09:52:19 DNF DNF DNF DNF DNF
ZYSIAK Dariusz 625 XTM TeamM DNF00:00:38 DNF02:31:10 DNF05:01:07 DNF05:04:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KAJAK Mirosław 627 XTruchtacz.plMDNF00:00:39 DNF02:03:49 DNF03:51:51 DNF03:57:22 DNF06:38:27 DNF06:49:58 DNF10:46:18 DNF DNF DNF DNF
MICHALAK Miłosz 634 XStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:09 DNF05:35:31 DNF05:57:56 DNF09:38:02 DNF09:53:20 DNF DNF DNF DNF DNF
ŁĄCZKA Tomasz 659 XPiękna i BestiaM DNF00:03:18 DNF02:35:01 DNF05:04:31 DNF05:36:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GESEK Norbert 661 XGlarino teamM DNF00:03:04 DNF02:41:42 DNF04:57:43 DNF05:22:38 DNF09:19:48 DNF09:37:03 DNF DNF DNF DNF DNF
MAŁKIEWICZ Dariusz 679 XCzekoladożercyMDNF00:02:36 DNF03:15:47 DNF06:37:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KAJEWSKI Rafał 699 XMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:48 DNF05:21:55 DNF05:47:10 DNF09:24:09 DNF09:40:30 DNF DNF DNF DNF DNF
CZESNOWICKI Jakub 702 XJakub i MarekM DNF00:03:23 DNF02:43:24 DNF05:20:55 DNF05:42:04 DNF09:43:03 DNF09:58:55 DNF DNF DNF DNF DNF
GUZIK Łukasz 706 XAptiv Running TeamMDNF00:01:57 DNF02:20:40 DNF04:08:49 DNF04:19:04 DNF07:27:18 DNF07:41:43 DNF13:34:57 DNF DNF DNF DNF
FIJAŁKOWSKI Wojciech 708 XTrzeba to skończyćM DNF00:01:32 DNF02:38:11 DNF05:10:25 DNF05:30:24 DNF09:15:56 DNF09:40:53 DNF DNF DNF DNF DNF
MICHAŁEK Paweł 713 XNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:48 DNF05:29:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ŁUBIS Michał 715 XChude grubasyM DNF00:02:28 DNF02:44:31 DNF05:13:46 DNF05:34:55 DNF09:14:22 DNF09:34:12 DNF DNF DNF DNF DNF
KACEJKO Piotr 718 XPolitechnika LubelskaM DNF00:03:06 DNF03:01:22 DNF05:50:41 DNF06:05:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SIENKIEWICZ Wojciech 31 YPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:00 DNF04:32:04 DNF04:46:42 DNF08:21:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
POKROPIŃSKI Rafał 43 Y#Trenuj z CyganemM DNF00:01:53 DNF02:36:13 DNF05:07:23 DNF05:23:39 DNF09:19:01 DNF09:34:35 DNF DNF DNF DNF DNF
KORBA Krzysztof 45 YDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:40 DNF04:59:44 DNF05:21:05 DNF09:20:31 DNF09:41:45 DNF DNF DNF DNF DNF
KUPCZAK Grzegorz 66 YKamikadzeM DNF00:02:54 DNF02:48:35 DNF05:24:46 DNF05:35:50 DNF09:11:22 DNF09:24:29 DNF DNF DNF DNF DNF
LISTOPAD Dariusz 81 YNFZ LublinM DNF00:03:12 DNF02:55:19 DNF05:41:48 DNF05:47:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MAKOWSKI Szymon 82 Y3 GSMDNF00:03:06 DNF02:19:11 DNF04:32:47 DNF05:05:28 DNF08:21:59 DNF08:41:45 DNF12:40:02 DNF12:56:37 DNF15:55:29 DNF DNF
PROBST Wojtek 83 Yinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:07 DNF03:03:16 DNF03:04:17 DNF05:22:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SIENICKI Piotr 245 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejMDNF00:01:48 DNF02:33:51 DNF05:28:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MAGALSKI Tomasz 247 YKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:43 DNF02:32:10 DNF04:36:06 DNF04:53:11 DNF08:06:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
WOJCIECHOWSKI Michał 251 YSpartanie dzieciom AlnorMDNF00:00:25 DNF02:07:34 DNF03:58:15 DNF04:04:52 DNF07:00:36 DNF DNF10:20:45 DNF DNF DNF DNF
DYRCZ Dawid 252 YPMKWMDNF00:00:43 DNF02:36:08 DNF05:14:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KŁOPOTOWSKI Marcin 253 YDynamic DuoMDNF00:02:33 DNF02:39:55 DNF05:17:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KWIATKOWSKI Kajetan 326 YBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:28 DNF05:15:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
DASZCZYŃSKI Adam 337 YA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:40 DNF05:39:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MAZUR Marcin 345 YPoCoMiToM DNF00:02:21 DNF02:37:39 DNF04:59:37 DNF05:47:50 DNF09:14:58 DNF09:34:55 DNF DNF DNF DNF DNF
ZAJĄCZKOWSKI Michał 359 YW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:08 DNF02:40:20 DNF05:51:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
IWANIEC Dariusz 363 YROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:16 DNF05:06:26 DNF05:45:17 DNF09:29:14 DNF09:56:27 DNF DNF DNF DNF DNF
ŻUKIEWICZ Konrad 411 YHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:33 DNF04:57:08 DNF05:33:50 DNF09:14:13 DNF09:40:35 DNF DNF DNF DNF DNF
KARPIŃSKI Robert 422 YSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:20 DNF04:48:51 DNF05:11:19 DNF08:23:30 DNF08:33:41 DNF12:31:42 DNF13:18:09 DNF DNF DNF
KULPA Paweł 430 YGURU teamM DNF00:01:30 DNF02:17:02 DNF04:19:14 DNF04:40:34 DNF08:02:25 DNF08:53:22 DNF DNF DNF DNF DNF
ROSA Aleksander 467 YjackoMDNF00:01:22 DNF02:33:22 DNF05:17:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PIELAK Marcin 486 YMARKOWI BIEGACZEM DNF00:02:51 DNF02:49:56 DNF05:47:31 DNF06:19:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZASKURSKI Marcin 527 YLewa Jego 2M DNF00:03:18 DNF02:51:16 DNF05:44:15 DNF06:11:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
MORAWA Mateusz 535 YLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:47 DNF03:42:41 DNF03:49:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PACHO Sylwester 537 YPAPIKIMDNF00:00:35 DNF02:02:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GUCKI Dariusz 569 YBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:31 DNF05:23:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KUŹMA Krzysztof 617 YSkórzec BiegaMDNF00:00:30 DNF01:51:01 DNF03:27:15 DNF03:29:41 DNF06:10:33 DNF06:20:50 DNF11:45:07 DNF DNF DNF DNF
GMAJ Daniel 620 YChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:26 DNF05:10:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SLOMINSKI Michal 625 YTM TeamMDNF00:00:38 DNF02:31:12 DNF05:46:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SZYSZKA Sebastian 627 YTruchtacz.plM DNF00:00:40 DNF02:03:47 DNF03:51:51 DNF03:57:16 DNF06:38:22 DNF06:49:55 DNF10:43:41 DNF11:36:56 DNF DNF DNF
KŁĘBEK Arkadiusz 633 YKB WYSZKÓWMDNF00:01:34 DNF02:31:01 DNF05:43:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KUBIAK Piotr 634 YStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:05 DNF05:35:30 DNF05:57:20 DNF09:41:10 DNF09:53:20 DNF DNF DNF DNF DNF
ABRAHAMOWICZ Jakub 641 YCAMPEONESM DNF00:00:41 DNF02:15:16 DNF04:24:50 DNF04:26:51 DNF07:59:42 DNF08:19:48 DNF12:43:29 DNF12:49:36 DNF DNF DNF
OBRZUT Bartosz 699 YMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SŁOMA Paweł 703 YSłomiane BambusyM DNF00:02:53 DNF02:22:12 DNF04:28:14 DNF04:40:02 DNF08:26:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
OBUCHOWICZ Witold 708 YTrzeba to skończyćM DNF00:01:33 DNF02:38:13 DNF05:10:23 DNF05:30:25 DNF09:15:59 DNF09:40:54 DNF DNF DNF DNF DNF
FURTAK Gerard 713 YNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:49 DNF05:29:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JASTRZĘBSKI Artur 723 YSkyRunner TeamM DNF00:02:38 DNF02:44:52 DNF05:27:09 DNF05:48:30 DNF09:48:39 DNF09:55:37 DNF DNF DNF DNF DNF
SZCZOT Andrzej 619 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:00:26 DNF01:53:28 DNF04:55:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
CELEJEWSKI Przemysław 620 XChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:29 DNF05:10:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
GODLEWSKI Tomasz 669 XWybiegani Słynni KenijczycyMDNF00:02:08 DNF02:19:56 DNF05:16:47 DNF05:51:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
DYMIŃSKI Eryk 666 XDzikie WężeM DNF00:03:13 DNF02:36:28 DNF04:57:35 DNF05:47:01 DNF09:09:11 DNF09:44:07 DNF DNF DNF DNF DNF
ROSIAK Jacek 419 YR&DMDNF00:01:37 DNF02:26:44 DNF04:57:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
DWORNICKI Tomasz 100 XRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDNF00:01:23 DNF02:05:01 DNF03:54:46 DNF04:03:03 DNF06:50:45 DNF07:07:33 DNF11:25:19 DNF DNF DNF DNF
GOLBA Łukasz 574 YRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
JANUSZ Tomasz 403 YAktywnaPszczyna.plMDNF00:00:11 DNF02:02:24 DNF04:00:36 DNF04:20:50 DNF07:46:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
LITWINEK Marek 718 YPolitechnika LubelskaMDNF00:03:06 DNF03:01:19 DNF05:50:38 DNF06:05:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BARANSKI Jaroslaw 96 YBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:45 DNF04:47:56 DNF05:05:29 DNF08:18:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SIKORSKI Piotr 114 Y4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:38 DNF03:31:27 DNF03:40:11 DNF06:15:18 DNF06:28:32 DNF10:59:32 DNF13:05:29 DNF DNF DNF
BULWAN Radosław 128 YTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:38 DNF05:11:08 DNF05:25:48 DNF09:33:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
BADURA Ireneusz 666 YDzikie WężeM DNF00:03:14 DNF02:36:27 DNF04:57:35 DNF05:47:04 DNF09:09:12 DNF09:44:07 DNF DNF DNF DNF DNF
PACEWICZ Mikołaj 33 X2generationM DNF00:02:52 DNF02:35:33 DNF04:55:12 DNF05:22:20 DNF09:02:29 DNF09:30:46 DNF DNF DNF DNF DNF
DZIADOWIEC Andrzej 57 XRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:05 DNF04:24:45 DNF04:49:05 DNF08:30:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZAREMBA Marek 66 XKamikadzeM DNF00:02:55 DNF02:48:37 DNF05:24:48 DNF05:35:51 DNF09:11:24 DNF09:24:30 DNF DNF DNF DNF DNF
BUŁKA Piotr 12 XGorszy Sort PomidorówkiMDNF00:01:21 DNF02:12:34 DNF04:16:29 DNF04:17:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KANIEWSKI Michał 337 XA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:39 DNF05:39:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
RUPIK Piotr 370 XwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:15 DNF05:27:58 DNF05:43:07 DNF09:43:14 DNF09:49:51 DNF DNF DNF DNF DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 723 XSkyRunner TeamM DNF00:02:37 DNF02:44:51 DNF05:27:08 DNF05:58:13 DNF09:48:38 DNF09:55:36 DNF DNF DNF DNF DNF
PASTERNAK Teodor 37 YTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekMDNF00:00:36 DNF02:33:55 DNF04:54:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ZAKRZEWSKI Paweł 318 Ydziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:04 DNF04:56:10 DNF05:22:24 DNF09:26:51 DNF09:43:21 DNF DNF DNF DNF DNF
DQKWIECIŃSKI Feliks 145 XPainkillerMDQ00:02:14 DQ02:24:57 DQ04:44:41 DQ04:59:02 DQ07:57:35 DQ08:13:04 DQ12:05:56 DQ12:09:51 DQ15:19:23 DQ DQ
DQDALECKI Marcin 419 XR&DMDQ00:01:37 DQ02:26:44 DQ04:57:18 DQ05:08:47 DQ08:05:29 DQ08:26:41 DQ11:54:55 DQ12:07:47 DQ14:53:59 DQ DQ
DQGUT Przemysław 233 YGinger BarbariansMDQ00:01:39 DQ02:17:37 DQ04:13:39 DQ04:23:14 DQ07:58:06 DQ DQ DQ DQ DQ DQ
DQSKÓRA Tomek 617 XSkórzec BiegaMDQ00:00:30 DQ01:51:01 DQ03:27:14 DQ03:28:54 DQ06:10:32 DQ06:20:49 DQ DQ DQ12:39:10 DQ DQ
DQZIMNY Piotr 439 YYES, WE CAN!MDQ00:02:34 DQ02:29:39 DQ04:41:16 DQ05:04:32 DQ08:25:33 DQ08:38:17 DQ12:12:12 DQ12:21:35 DQ15:20:01 DQ DQ
DQZAJĄC Paweł 63 XTurboJanusz & UltraZajoncMDQ00:02:39 DQ02:23:14 DQ04:29:15 DQ04:40:17 DQ08:07:41 DQ08:24:51 DQ12:42:39 DQ13:01:05 DQ17:40:00 DQ DQ
DQPAWLIKOWSI Tomasz 82 X3 GSMDQ00:03:07 DQ02:19:11 DQ04:32:47 DQ05:05:30 DQ08:21:59 DQ08:41:43 DQ13:12:31 DQ13:13:17 DQ14:30:32 DQ DQ
DQBANASIEWICZ Paweł 233 XGinger BarbariansMDQ00:01:38 DQ02:17:38 DQ04:13:40 DQ04:39:14 DQ07:49:43 DQ08:10:26 DQ11:34:03 DQ11:45:49 DQ14:13:01 DQ DQ
DQIWASZKO Paweł 46 YPasja Chrzanka Running TeamMDQ00:02:56 DQ02:54:35 DQ04:34:11 DQ04:45:10 DQ07:14:01 DQ07:23:58 DQ10:18:56 DQ10:25:34 DQ12:58:30 DQ DQ
DQKODA Eugeniusz 48 YSGGW RunnersMDQ00:01:18 DQ02:23:45 DQ04:34:25 DQ04:38:29 DQ08:02:27 DQ08:32:40 DQ12:20:30 DQ12:41:22 DQ15:43:43 DQ DQ
DQKUCHARSKI Piotr 347 YSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDQ00:02:42 DQ02:39:27 DQ05:25:39 DQ05:46:30 DQ09:11:55 DQ09:25:48 DQ13:17:31 DQ13:23:36 DQ16:57:10 DQ DQ
DQWOSZCZAK Zbigniew 526 YSKB GranitMDQ00:01:52 DQ02:15:45 DQ04:16:57 DQ04:33:09 DQ08:29:00 DQ08:48:10 DQ11:50:35 DQ11:56:58 DQ14:14:49 DQ DQ
DQKORBELA Bartosz 600 YBartosz i DariuszMDQ00:01:47 DQ02:16:58 DQ04:19:40 DQ04:41:24 DQ08:01:29 DQ08:26:42 DQ12:12:09 DQ12:21:30 DQ15:20:01 DQ DQ
DQ KONIECZNY Mariusz 619 YAgona W&MMDQ00:00:26 DQ01:53:29 DQ03:55:47 DQ04:09:41 DQ06:41:10 DQ06:53:14 DQ10:20:26 DQ DQ12:57:16 DQ DQ
DQŚLEDZIŃSKI Dawid 669 YWybiegani Słynni KenijczycyMDQ00:02:09 DQ02:19:54 DQ05:16:46 DQ05:36:51 DQ08:13:54 DQ08:38:26 DQ12:08:24 DQ12:18:46 DQ15:25:26 DQ DQ
DQMIKOWSKI Artur 251 XSpartanie dzieciom AlnorMDQ00:00:25 DQ02:07:32 DQ03:58:11 DQ04:04:52 DQ07:00:28 DQ07:15:53 DQ10:20:45 DQ10:25:45 DQ12:50:09 DQ DQ
DQWĘGRZYK Grzegorz 100 YRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDQ00:01:24 DQ02:05:00 DQ03:54:46 DQ04:03:04 DQ06:50:46 DQ07:07:32 DQ11:25:18 DQ11:31:53 DQ13:47:58 DQ DQ
DQPONIEWOZIK Ireneusz 304 XNie spoczniemy nim dojdziemyMDQ00:00:12 DQ02:14:12 DQ04:21:51 DQ04:32:22 DQ07:13:46 DQ07:35:13 DQ11:13:14 DQ11:23:37 DQ14:06:11 DQ DQ
Znaleziono 1080 wynik(ów)