BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki dla 32.11km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startuStart_All
0.1km
P1_Zebrak
16.7km
P2_Cisna
32.1km
P2_Cisna
32.11km
       
1UZNAŃSKI Piotr 623 XEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:0402:46:4702:48:17
2DOMBROWSKI Maciej 623 YEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:0302:46:4802:48:17
3GAWLIK Sławek 95 XBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0601:33:2502:54:1302:54:44
4SZUMLIŃSKI Piotr 95 YBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0701:33:2402:54:1402:54:44
5KASZUBA Michał 496 YSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:2302:54:2202:56:13
6KNOBLOCH Szymon 496 XSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:2202:54:2202:56:13
7OLEKSIEWICZ Maurycy 644 Xtrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:2602:55:2802:59:51
8STAWSKI Michał 644 Ytrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:2702:55:2802:59:52
Niesklasyfikowani
BIELAWA Rafal 83 Xinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:08 DNF03:03:17 DNF03:03:59 DNF
PROBST Wojtek 83 Yinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:07 DNF03:03:16 DNF03:04:17 DNF
11KUNERT Kamil 59 YFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:0903:03:1603:04:20
12KASZYCA Paweł 59 XFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:1003:03:1703:04:27
13KOSTERKIEWICZ Marcin 54 XPKB - PTC PRZEMYŚLM 00:00:0000:00:0701:45:4203:19:3603:19:58
14PERYKASZA Paweł 425 XMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:3103:16:3703:21:13
14RUTKA Marek 425 YMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:3203:16:3703:21:13
16KWIATKOWSKI Michael 126 XCisowianka TeamM 00:00:0000:00:2001:47:5003:20:5703:21:17
17NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:2903:17:1303:22:08
18SNARSKI Bogdan 368 XALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:2703:21:3103:22:14
19TRUSZKOWSKI Damian 368 YALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:2903:21:3103:22:14
20TOMKIEWICZ Bartłomiej 450 YKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:2803:17:1303:22:15
21SZOPA Marek 521 YTeam KopećM00:00:0000:00:1201:45:3603:22:5303:24:51
21UGOREK Jarosław 521 XTeam KopećM00:00:0000:00:1301:45:3803:22:5203:24:57
23MAZUREK Robert 583 YLubelakyM00:00:0000:00:1901:46:2703:22:2003:26:52
23KĘPOWICZ Marcin 583 XLubelakyM00:00:0000:00:2101:46:2803:22:1903:26:52
25BUŁANOW Leszek 485 YOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:2603:23:2903:28:06
26SZCZOTKA Paweł 485 XOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:4903:23:3303:28:07
27KOWALIK Andrzej 736 XM00:00:0000:00:1001:46:1203:24:2603:28:11
28ZBOŻNIAK Łukasz 736 YM00:00:0000:00:1001:46:1503:24:2803:28:13
29PANEK Michał 567 YSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:5103:19:3203:28:15
30ŁĘŻNIAK Aleksander 536 YMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2701:52:1203:26:5203:28:52
DQSKÓRA Tomek 617 XSkórzec BiegaMDQ00:00:30 DQ01:51:01 DQ03:27:14 DQ03:28:54 DQ
32GROT Tomasz 380 XPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:1003:23:4403:29:13
33PERKOWSKI Piotr 536 XMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2601:52:1203:26:5203:29:19
KUŹMA Krzysztof 617 YSkórzec BiegaMDNF00:00:30 DNF01:51:01 DNF03:27:15 DNF03:29:41 DNF
35MUSIAŁ Paweł 380 YPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:1903:23:4603:29:45
36PYTLOS Marcin 543 XMonia TeamM 00:00:0000:00:1501:51:2103:28:3603:29:49
37RYKAŁA Wojciech 542 XDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5701:48:1903:28:2503:31:10
38PÓŁTORAK Sylwester 542 YDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5801:48:1703:28:2503:31:52
39SADOWSKI Jakub 567 XSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:5203:19:3103:32:21
40JADACH Michał 686 XMexicanaM 00:00:0000:00:1601:46:5303:27:5903:32:33
41LEGĘZA Patryk 686 YMexicanaM 00:00:0000:00:1701:46:5503:27:5903:32:39
42KOŁODZIEJCZYK Kamil 69 XPÓŁNOC-POŁUDNIEM 00:00:0000:00:4801:52:5103:33:1103:33:35
GRZELAK Adrian 454 XSzalony i ZwariowałaMDNF00:00:40 DNF01:50:22 DNF03:28:36 DNF03:34:03 DNF
44JASIURKOWSKI Paweł 276 XGorący PotokM 00:00:0000:00:1901:51:0703:28:0703:35:02
44MOSKALIK Tomasz 276 YGorący PotokM00:00:0000:00:1901:51:0603:28:0603:35:02
46PALUCH Tobiasz 324 XKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:5303:32:3203:35:44
47BIEŃ Przemysław 324 YKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:5203:32:3203:35:45
48LESZCZYŃSKI Andrzej 402 XBody ClubM 00:00:0000:00:4701:54:0103:32:2403:36:13
49JANDZIS Wiesław 402 YBody ClubM 00:00:0000:00:4801:54:0203:32:2503:36:14
50WŁODARKIEWICZ Dominik 735 YPoco LocoM00:00:0000:00:2401:54:3903:34:5403:38:59
51PIECHOTA Krzysztof 605 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:0901:50:0803:32:2203:39:35
52FLORCZAK Sebastian 605 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:1001:50:0603:32:2303:39:35
JAROSZEWSKI Marek 114 X4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:33 DNF03:31:27 DNF03:40:10 DNF
SIKORSKI Piotr 114 Y4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:38 DNF03:31:27 DNF03:40:11 DNF
55STEFAŃSKI Krystian 339 XKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3401:50:5103:34:3403:40:29
56MUCKUS Filip 339 YKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3301:51:0303:34:3403:40:31
57DYREK Michał 362 YLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:5803:38:1003:40:56
58CYRKLER Łukasz 362 XLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:5703:38:1003:41:01
59DYDIO Piotr 533 Y2DPM 00:00:0000:00:1501:52:3403:31:4103:41:27
60POLNY Daniel 533 X2DPM 00:00:0000:00:1501:52:3503:31:4103:41:28
61ĆWIKLEWSKI Łukasz 290 YWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:1603:38:5103:41:35
62SZCZEPAŃSKI Adam 290 XWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:1703:38:5103:41:39
63BERGAŃSKI Michał 239 YBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4101:55:2703:36:5303:42:05
64GAWRON Janusz 239 XBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4001:55:2803:36:5303:42:06
65PRZYJEMSKI Artur 109 YAAM 00:00:0000:00:1901:53:5603:42:0203:42:42
66MAŁEK Andrzej 109 XAAM 00:00:0000:00:1901:53:5703:42:0203:42:44
67KORZENIOWSKI Robert 737 YRK ALTLETICS POWERADE TEAMWARSZAWAM00:00:0000:00:4301:49:3603:31:0103:42:52
68MAGDZIARCZYK Roman 737 XRK ALTLETICS POWERADE TEAMWAŁBRZYCHM00:00:0000:00:4201:49:3403:31:0103:42:55
69KLARECKI Adrian 391 XWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1101:50:3303:38:2403:44:58
70KRÓL Maciej 391 YWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1001:50:3003:38:2403:45:00
AUGUSTYŃSKI Sylwester 535 XLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:44 DNF03:42:42 DNF03:45:23 DNF
72SCHRAMM Rafał 592 YSprintem do UltraM 00:00:0000:00:1901:56:3103:45:2803:45:52
73MADEJCZYK Marek 416 XJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:0803:36:5203:46:58
74KAŁUŻA Jerzy 416 YJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:1003:36:5203:46:58
BRZANA Maciej 442 XNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:18 DNF02:00:31 DNF03:45:30 DNF03:46:59 DNF
BARUD Piotr 442 YNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:19 DNF02:00:30 DNF03:45:30 DNF03:47:00 DNF
BROL Piotr 296 XEndurance TeamMDNF00:00:11 DNF01:50:56 DNF03:41:51 DNF03:47:04 DNF
78SZOSTEK Michał 563 XMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:2503:47:41
79ZAWADZKI Piotr 132 YRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:1203:48:53
80BRZEZIŃSKI Andrzej 132 XRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:1303:48:54
81WIECZOREK Tomasz 616 YWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2101:59:1003:40:0003:48:58
82GAJDA Sebastian 616 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2001:59:1003:39:5903:48:59
MORAWA Mateusz 535 YLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:47 DNF03:42:41 DNF03:49:07 DNF
84SALETRA Grzegorz 529 YGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:1001:55:0303:49:0203:49:23
84SOBORSKI Krzysztof 529 XGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:0901:55:0503:49:0203:49:23
86ZYCH Zbigniew 693 XTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:4103:41:4103:50:15
87GARDZIEL Jerzy 693 YTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:4103:41:4003:50:22
88SUJAK Mirosław 330 Ybędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:4903:42:4403:50:43
89TRZCINKA Michał 673 YPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:4503:35:0903:50:43
90SZMERKA Mariusz 673 XPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:4703:35:0903:50:46
91WYROBA Waldemar 563 YMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:2603:50:58
92BUJAK Kamil 559 YCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:2002:02:4003:46:3603:51:02
93BUJAK Paweł 559 XCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:1902:02:4803:46:3803:51:03
94MILEWSKI Mateusz 330 Xbędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:4803:42:4703:51:30
95CHMIELEWSKI Dominik 514 XTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4901:58:4803:41:4803:52:03
96SIEPRACKI Robert 514 YTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4801:58:4703:41:4803:52:03
97TUR Marcin 660 YBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1801:54:0803:40:2003:52:21
98ROWIŃSKI Michał 660 XBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1901:54:0703:40:2003:52:32
99PIĘDEL Michał 573 YDream MORT!M 00:00:0000:01:0501:57:2803:41:3103:53:23
100BRZENCZEK Michał 64 XOTK RzeźnikM 00:00:0000:01:3302:01:3203:45:2303:53:24
101BUDNICKI Rafał 573 XDream MORT!M 00:00:0000:01:0601:57:3103:41:3303:53:24
102TAUZ Andrzej 629 XA&AM 00:00:0000:01:0401:55:5603:38:3603:53:26
103GRYSZKO Artur 629 YA&AM 00:00:0000:01:0401:55:5403:38:3503:53:26
104SAMEREK Dariusz 546 XPierniki z ToruniaM 00:00:0000:00:2001:59:2503:45:2203:53:38
105GAJEWSKI Michał 479 YSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:4803:41:2903:53:43
106BUGA Piotr 479 XSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:4703:41:2903:53:48
107JÓŹWIAK Michał 678 YR2GM 00:00:0000:00:1301:56:1903:47:4703:53:53
108GRUPA Marcin 678 XR2GM 00:00:0000:00:1401:56:2203:47:4803:54:06
109BIENIAK Krzysztof 192 XMort !!!M 00:00:0000:00:3501:57:2603:47:0103:55:11
110ARAŹNY Zbigniew 192 YMort !!!M 00:00:0000:00:3601:57:2703:47:0103:55:12
111PODLEŚ Robert 248 Ym&rM 00:00:0000:00:2001:59:0803:48:1503:55:20
112LIPIŃSKI Krzysztof 343 XRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:2103:48:1103:55:49
113ŻYTOWIECKI Maciej 343 YRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:2203:48:1103:55:53
114MIKLER Arkadiusz 249 XRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2301:57:0003:47:2603:56:25
115SZMYT Maciej 249 YRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2201:57:0303:47:2703:56:26
116STYKOWSKI Sławomir 435 XMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:2503:50:3003:56:35
117PÓŁTORAK Krzysztof 435 YMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:2303:50:3503:56:36
118LIS Paweł 414 XLędziny team!M 00:00:0000:00:5601:56:1403:42:5403:56:58
119GRZESICA Paweł 414 YLędziny team!M 00:00:0000:00:5701:56:1503:42:4803:56:59
120DE INES Łukasz 30 YCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:2303:50:2803:57:09
121KRZESINSKI Dariusz 30 XCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:2403:50:2803:57:10
SZYSZKA Sebastian 627 YTruchtacz.plM DNF00:00:40 DNF02:03:47 DNF03:51:51 DNF03:57:16 DNF
KAJAK Mirosław 627 XTruchtacz.plMDNF00:00:39 DNF02:03:49 DNF03:51:51 DNF03:57:22 DNF
SWOBODA Marek 441 XP....ne KomandosyM DNF00:00:46 DNF02:01:23 DNF03:50:46 DNF03:58:15 DNF
125MIĘKUS Hubert 157 YPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:4003:52:0803:59:28
126KOBIERSKI Piotr 157 XPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:4103:52:0803:59:29
127PAWŁOWSKI Jacek 323 XKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3102:01:3103:58:3304:00:11
128SZMAGAJ Marcin 512 YKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:0303:58:1804:00:33
129GOTFRYD Adam 471 XBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:1903:59:0504:00:33
130DEJAS Tomasz 475 XRaciokiM 00:00:0000:01:0202:00:0103:51:3204:00:40
131KOSTKA Sebastian 475 YRaciokiM 00:00:0000:01:0201:59:5603:51:3304:00:42
132WRZESIEŃ Wojciech 131 YTyszka & SadkowskiM 00:00:0000:00:1501:59:4503:59:5304:01:53
133MROZEK Krzysztof 608 Xwcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:0403:53:0304:02:07
134STEMPKOWICZ Jacek 608 Ywcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:0503:53:0304:02:10
135DUDEK Mirosław 129 XWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5402:03:0503:51:2704:02:12
136MAZUREK Piotr 129 YWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5302:03:0703:51:2704:02:12
137LOMBARSKI Łukasz 160 XSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:3303:47:3804:02:19
138KRECZMANSKI Robert 553 XEmeryci i renciściM00:00:0000:00:1201:58:4503:58:0304:02:48
DWORNICKI Tomasz 100 XRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDNF00:01:23 DNF02:05:01 DNF03:54:46 DNF04:03:03 DNF
DQWĘGRZYK Grzegorz 100 YRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDQ00:01:24 DQ02:05:00 DQ03:54:46 DQ04:03:04 DQ
141PRUS Marek 123 XANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:4203:53:2804:03:08
142SZYMCZAK Łukasz 160 YSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:3403:47:3804:03:35
143KRUPA Grzegorz 123 YANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:4103:53:2104:03:52
144PAJĄK Andrzej 721 YBiegam z ABSM 00:00:0000:01:0802:03:3503:57:3204:03:59
145RUTA Przemysław 635 XDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:4103:54:4804:04:02
146FAJKS Marcin 635 YDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:4003:54:4804:04:02
147DOLCZEWSKI Dariusz 420 YDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2502:06:2003:54:3204:04:15
148ŻURAWSKI Sławomir 420 XDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2402:06:2003:54:3104:04:16
149RUSZNICA Tomasz 26 YBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2702:07:3103:59:3004:04:24
150PASTERZ Piotr 26 XBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2602:07:3003:59:3004:04:25
151BORCZYŃSKI Michał 390 XTeam Doris KrakówM 00:00:0000:00:1002:01:0403:55:1204:04:33
152SYDORYK Artur 476 XCSRG1M 00:00:0000:00:5402:01:2104:01:3904:04:35
WOJCIECHOWSKI Michał 251 YSpartanie dzieciom AlnorMDNF00:00:25 DNF02:07:34 DNF03:58:15 DNF04:04:52 DNF
DQMIKOWSKI Artur 251 XSpartanie dzieciom AlnorMDQ00:00:25 DQ02:07:32 DQ03:58:11 DQ04:04:52 DQ
155MAŁEK Piotr 513 YMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:1003:56:5104:05:06
156WOJCIECHOWSKI Andrzej 513 XMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:1103:56:5104:05:07
157PACHLA Jacek 568 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:0704:05:21
158TRĄBCZYŃSKI Michał 568 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:0804:05:22
159SZOTOWICZ Sebastian 246 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:3002:04:1203:56:4204:05:28
160ROSA Jarosław 413 YPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:4704:05:0904:05:49
161GORGOL Tomasz 314 YNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:5903:56:0004:05:54
162RYCHTER Karol 80 YThe RychtersM 00:00:0000:01:1902:07:0104:04:3304:05:55
163KONOPIŃSKI Tomasz 314 XNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:5803:56:0004:05:59
164RYCHTER Marcin 80 XThe RychtersM 00:00:0000:01:1802:07:0204:04:3304:06:02
165PLOCH Jakub 38 YMagda i KubaM 00:00:0000:00:1701:57:3003:59:5704:06:16
166LONC Tomasz 206 YM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2802:04:5003:55:0404:06:26
167REJ Mirosław 206 XM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2502:04:4903:55:0304:06:26
168WOWK Robert 643 XD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:0803:56:3004:06:28
169ROTTER Daniel 643 YD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:0903:56:2504:06:28
170KWAŚNIEWSKI Rafał 667 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5602:09:2203:56:2804:06:36
171KWAŚNIEWSKI Mariusz 667 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5702:09:2303:56:2704:06:38
KAMIŃSKI Mariusz 606 XReal Madrid CFMDNF00:00:37 DNF02:10:25 DNF04:05:53 DNF04:06:55 DNF
173STACHURA Damian 518 YPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:1403:56:0104:07:08
174NOWAK Miroslaw 117 XNowakiM 00:00:0000:00:0902:07:0804:05:0904:07:13
175KUCZYŃSKI Rafał 518 XPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:1503:56:0104:07:13
176MAZURKIEWICZ Jerzy 270 YPer ardua ad astraM 00:00:0000:00:3602:08:2403:57:1304:07:25
177ZEDELSKI Michał 346 XSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3302:06:1804:00:0904:07:28
178OZIMKIEWICZ Radosław 346 YSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3402:06:1804:00:0904:07:29
179CHYLEWSKI Paweł 301 XGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0602:08:3103:59:2804:07:40
180GRONEK Grzegorz 301 YGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0702:08:2903:59:2904:07:41
181ŻYWCZAK Artur 638 YKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:0603:55:0904:07:53
182ZAWADZKI Mariusz 638 XKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:0703:55:1004:07:55
183MUSIOŁ Michał 381 YSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:2204:00:2804:08:00
184WŁOCH Kamil 381 XSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:2304:00:2804:08:01
185JUSZCZYK Łukasz 261 XNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:2703:56:4004:08:11
186SROKA Artur 261 YNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:2803:56:4104:08:18
187SZARAPANOWSKI Damian 369 XSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:0303:58:0704:08:21
188SZARAPANOWSKI Marcin 369 YSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:0203:58:0704:08:24
189KUZIOŁA Krzysztof 476 YCSRG1M 00:00:0000:00:5202:01:2004:01:3704:08:29
190JANECKA Artur 321 XBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1101:58:3503:47:1904:09:09
191BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 471 YBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:2003:59:0304:09:10
192BOCZKIEWICZ Tomasz 321 YBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1201:58:3503:47:1904:09:10
193JARMOLIŃSKI Piotr 11 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:00:5702:08:4003:54:5604:09:21
194KOMISARZ Tomasz 554 YHardcorowe MuchomorkiM00:00:0000:02:2102:06:5304:01:4504:09:37
195WODZIEŃ Andrzej 554 XHardcorowe MuchomorkiM 00:00:0000:02:2202:06:5304:01:4504:09:38
DQ KONIECZNY Mariusz 619 YAgona W&MMDQ00:00:26 DQ01:53:29 DQ03:55:47 DQ04:09:41 DQ
197SZYBIAK Waldemar 586 YAgona W&MM 00:00:0000:01:0102:04:2703:55:4704:09:42
198WĘGIEL Marcin 720 YPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamM 00:00:0000:01:0002:10:3604:00:1104:09:51
ZAWIŚLAK Kazimierz 278 YDzikie DzikiM DNF00:00:17 DNF01:57:24 DNF03:55:46 DNF04:10:07 DNF
WOJDA Dariusz 278 XDzikie DzikiM DNF00:00:15 DNF01:57:22 DNF03:55:46 DNF04:10:09 DNF
201KOMAN Tomasz 444 XŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:4604:03:4104:10:17
202OGRODOWCZYK Rafał 444 YŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:4504:03:4004:10:18
203KŁOPOCKI Jan 221 X#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:3303:59:1004:10:31
204KREMPA Mateusz 221 Y#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:3203:59:0904:10:33
205BOROWSKI Tomasz 19 YSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:3902:06:2203:59:3004:10:41
206PELA Dariusz 19 XSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:4002:06:2103:59:3004:10:42
207DROZD Sławmomir 135 YActiv on i onaM00:00:0000:01:3102:11:3604:01:0804:10:47
208ARDELLI Antoni 191 XBIEGAJ Z PIORUNEMM 00:00:0000:00:1702:06:3104:02:1404:11:15
209CHOIŃSKI Paweł 14 YSmashing pĄpkinsM 00:00:0000:00:5902:11:3004:05:3704:11:21
210GROSFELD Karol 656 YZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5602:06:4003:59:5104:11:23
211OBARA Michał 222 XSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1202:08:3904:02:1304:11:24
212SALWA Krzysztof 222 YSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1102:08:3904:02:1404:11:26
213KRZYSZŁOWSKI Rafał 257 YDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2302:04:5303:58:2204:11:33
214GOŚCIŃSKI Sławomir 257 XDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2503:58:2104:11:34
215MAKUCH Szymon 285 YAll for body TEAMM 00:00:0000:00:1502:11:2404:05:1404:11:36
216SZWEDEK Krzysztof 323 YKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3002:01:3003:58:3404:11:39
217SOŁOWIEJ Łukasz 181 XMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:4103:58:3104:11:40
218STEMPEK Łukasz 61 XWylew majonezu do mózguM00:00:0000:03:1302:15:1204:06:2104:11:44
219DĘBICKI Zdzisław 560 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2802:08:3804:09:1104:12:24
220CZADO Waldemar 560 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2702:08:3904:09:1104:12:26
221PAJDOSZ Rafał 25 XPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:0604:02:0504:12:39
222GRABOWSKI Wojciech 483 Y#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3802:03:3403:59:2104:12:42
223LEWANDOWSKI Maciej 483 X#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3702:03:3303:59:2004:12:43
224MIŚ Zbigniew 614 XNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:2104:12:43
225TRACZ Jacek 614 YNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:2104:12:44
226ZMORZYŃSKI Jakub 25 YPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:0504:02:0404:12:50
227GURGUL Sebastian 124 XAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:1504:11:4504:13:00
228JARUZEL Robert 398 XREJM 00:00:0000:00:3402:04:4304:00:2604:13:08
229PAŚKO Paweł 668 YDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:2904:14:28
230DYDUCH Maciej 668 XDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:2904:14:29
231SIEMASZKO Wojciech 213 XPiękny i BestiaM 00:00:0000:00:1302:11:0004:09:4704:14:32
232KŁOSIŃSKI Rafał 269 XStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:1204:06:3504:14:41
233WICZUK Michał 269 YStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:1404:06:3604:14:41
234PAPRZYCKI Rafał 413 XPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:4604:05:0904:14:43
235STREIT Dawid 90 YSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:4604:14:52
236DYBOL Dawid 602 XPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:2003:56:3404:14:56
237KRELL Marcin 602 YPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:2103:56:3404:14:56
238RZEPKA Remigiusz 504 XŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4702:06:1304:03:1704:15:20
239KUŁAK Piotr 656 XZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5302:06:3603:59:5004:15:41
240CIEŚLA Jarosław 409 YBiegające MałżeństwoM 00:00:0000:00:2502:06:0704:11:0204:15:47
241KRUPA Sławomir 433 YPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:0404:04:5804:16:20
242WYKA Błażej 433 XPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:0504:04:5804:16:23
243WINIAREK Leszek 6 X#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:5404:00:3504:17:25
BUŁKA Piotr 12 XGorszy Sort PomidorówkiMDNF00:01:21 DNF02:12:34 DNF04:16:29 DNF04:17:28 DNF
245SZALEWICZ Damian 652 XTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1802:12:4604:10:4604:17:32
246POMORSKI Marcin 512 XKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:0203:58:1804:17:34
247PAŚNIK Paweł 504 YŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4602:06:1304:03:1704:17:37
248SZARAWARA Łukasz 32 XBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:5503:59:5504:17:39
249WASIAK Michał 32 YBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:5703:59:5604:17:40
250BOGACKI Andrzej 186 XTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:1304:03:2704:17:44
251RÓŻAŃSKI Paweł 652 YTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1702:12:4304:10:4504:17:49
252RUBIN Andrzej 186 YTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:1404:03:2804:18:00
253ŚWIERCZEK Grzegorz 432 YGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:4104:08:3104:18:05
254KOZŁOWSKI Rafał 432 XGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:4204:08:3104:18:07
255WYRODEK Jakub 336 YTurboptysieM 00:00:0000:03:1502:22:0704:10:2404:18:31
256STANIEWSKI Grzegorz 281 XKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:5304:05:0104:18:32
257DENEKA Ryszard 6 Y#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:5304:00:3504:18:34
GUZIK Łukasz 706 XAptiv Running TeamMDNF00:01:57 DNF02:20:40 DNF04:08:49 DNF04:19:04 DNF
259KOSTKA Janusz 111 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2502:09:0404:02:0704:19:05
260JÓZEFCZYK Tomasz 111 YPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2602:09:0804:02:0704:19:05
PIETRUSZKA Maciej 201 YKRWAWE SUTYM DNF00:01:43 DNF02:11:22 DNF04:09:00 DNF04:19:07 DNF
OPAŁEK Łukasz 201 XKRWAWE SUTYM DNF00:01:42 DNF02:11:21 DNF04:08:59 DNF04:19:10 DNF
263SEICHTER Adam 180 XRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:5104:03:3804:19:11
264KOZIŃSKI Marek 180 YRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:5004:03:2704:19:14
265TALAGA Robert 342 YMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:0004:08:5304:19:26
266TALAGA Tomasz 342 XMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:0704:08:5404:19:28
267WÓJCIK Dariusz 517 XSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:2204:08:5204:19:35
268SURMA Maciej 517 YSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:2304:08:5804:19:35
269DOBROSIELSKI Rafał 237 YRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:4104:15:0004:19:40
270CHORABIK Armand 237 XRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:4204:15:0204:19:41
271CYTACKI Dawid 709 YRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:2704:01:4604:19:42
272BRYGIER Jacek 709 XRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:2804:01:5104:19:43
273WYSMOLIŃSKI Rafał 455 XRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:0104:08:1304:19:51
274KUPTEL Robert 470 XPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4302:15:3504:11:4904:19:52
275PROCHWICZ Michał 181 YMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:4104:03:4504:20:03
276KAPUSTA Tomasz 275 XGończe psyM 00:00:0000:01:0702:07:1004:12:2604:20:05
277KAPAON Łazarz 365 XCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:0204:00:1704:20:07
278LEWICKI Michał 365 YCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:0304:00:1804:20:07
279MINIUR Jacek 153 XCK TEAMM 00:00:0000:01:1602:13:4204:15:2904:20:11
JANUSZ Tomasz 403 YAktywnaPszczyna.plMDNF00:00:11 DNF02:02:24 DNF04:00:36 DNF04:20:50 DNF
OPUCHLIK Tomasz 403 XAktywnaPszczyna.plM DNF00:00:11 DNF02:02:29 DNF04:00:36 DNF04:20:51 DNF
282WIRA Mirosław 49 YGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1002:07:5104:05:1204:21:06
283KRAUZE Tomasz 49 XGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1102:07:5304:05:1204:21:08
284GÓRKA Krzysztof 478 YCSRG 2M 00:00:0000:00:2602:06:0904:11:3704:21:09
285PACHOŃSKI Marcin 478 XCSRG 2M 00:00:0000:00:2702:06:1004:11:3704:21:11
286KUPIJAJ Marcin 319 XSocios GórnikM 00:00:0000:01:3002:08:4804:02:3504:21:22
287ANDRES Kamil 351 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:0903:59:1904:21:22
JACHYM Arkadiusz 319 YSocios GórnikM DNF00:01:31 DNF02:08:50 DNF04:02:35 DNF04:21:23 DNF
289ŚLANDA Maciej 351 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:0803:59:2004:21:24
290RAJKOWSKI Przemysław 704 YFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5502:12:4104:10:4704:21:24
291BEŁDOWSKI Sławomir 704 XFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5602:12:4204:10:4804:21:25
292HAMRYSZCZAK Dawid 675 YDorwidM 00:00:0000:01:1802:18:1904:14:2504:21:28
LASEK Jakub 184 XPrzekraczając GraniceM DNF00:00:15 DNF02:13:04 DNF04:20:03 DNF04:21:40 DNF
WIDŁAK Krzysztof 184 YPrzekraczając GraniceM DNF00:00:14 DNF02:13:05 DNF04:20:03 DNF04:21:41 DNF
295GAWIN Krzysztof 460 YHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:4902:12:0604:06:5404:21:43
296WYROBA Wojciech 460 XHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:5002:12:0504:06:5204:21:46
297WYSMOLIŃSKI Piotr 455 YRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:0204:08:1204:21:49
298BARYŁA Piotr 582 YRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:5804:08:0004:21:58
299KOZAK Robert 582 XRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:5704:08:0104:21:58
300JAŚLAR Dawid 683 YNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:0904:11:3204:22:26
301ADAMIK Łukasz 683 XNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:1004:11:3204:22:27
302STODOLNY Krzysztof 562 XK&KM 00:00:0000:01:4502:11:4204:05:1104:22:30
303WIERNASZ Grzegorz 649 XVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4202:08:4504:04:3704:22:39
304WIEŁA Mariusz 392 YPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM00:00:0000:00:3201:48:1504:12:3404:22:39
305ZIEMSKI Bartosz 61 YWylew majonezu do mózguM 00:00:0000:03:1302:15:1104:06:2004:22:40
306MAZUR Sebastian 649 YVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4302:08:4304:04:3704:22:41
307RECZEK Sebastian 10 XDo końcaM 00:00:0000:00:2302:07:0504:02:5104:22:43
308KUCHARSKI Paweł 156 XPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5602:09:0004:05:3904:22:44
309CZERWIECKI Marcin 329 XM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5802:20:2204:07:2004:22:44
310ZAWADZKI Łukasz 156 YPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5502:08:5904:05:3904:22:45
311KRZESZOWSKI Marcin 329 YM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5902:20:2204:07:2004:22:45
312JĘDRYCHA Michał 70 XCFO RUNNING TEAMM 00:00:0000:00:5202:11:3104:10:1404:22:51
313RZYHA Hubert 275 YGończe psyM 00:00:0000:01:0802:07:1304:12:2704:23:01
DQGUT Przemysław 233 YGinger BarbariansMDQ00:01:39 DQ02:17:37 DQ04:13:39 DQ04:23:14 DQ
315KAJA Gracjan 94 XBydgościeM 00:00:0000:00:2801:56:5303:58:2004:23:22
316MAŚLANKA Piotr 94 YBydgościeM 00:00:0000:00:2701:56:5903:58:2104:23:22
317DAGIEL Grzegorz 387 YMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:2804:08:3604:23:23
318BIEGAJŁO Krystian 387 XMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:2704:08:3304:23:24
319SZEWC Bogdan 501 XHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:2803:59:3704:23:37
320PIĄTEK Rafał 501 YHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:2703:59:3704:23:37
321MACHUCKI Adrian 407 Y21 BSPM 00:00:0000:00:3702:15:1404:12:5204:24:01
322NIEPSUJ Łuksz 7 YGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2102:20:1904:12:4704:24:20
323KACZMAREK Tomasz 7 XGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2002:20:1904:12:4604:24:21
324DUDA Marcin 648 YOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:4704:13:0104:24:21
325KĘPA Szymon 648 XOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:4804:13:0204:24:23
326POTERSKI Mateusz 299 YMJP DrukM 00:00:0000:00:2802:11:4004:07:1404:24:25
327SERAFIN Robert 299 XMJP DrukM 00:00:0000:00:2902:11:4004:07:1404:24:29
328MYSZK Łukasz 169 YKumple SebanaM 00:00:0000:01:4902:11:4604:11:1404:24:29
329SOBIERAJ Grzegorz 169 XKumple SebanaM 00:00:0000:01:4802:11:4604:11:1404:24:30
330GUZIUK Rafał 303 XEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:4204:07:2304:24:31
331KRÓL Michał 279 YKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:2104:10:0804:24:31
332MYŚLIŃSKI Marcin 279 XKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:2204:10:0904:24:33
333CYNIAK Marek 303 YEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:4304:07:2304:24:44
334RECŁAW Arkadiusz 125 YGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5902:10:1404:04:4904:24:50
335MATYSIAK Marcin 125 XGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5802:10:1604:04:4804:24:51
336SZYNAWA Marcin 138 XRosomak teamM 00:00:0000:01:5802:11:3304:03:2504:24:53
337DANIŁOWICZ Adam 138 YRosomak teamM00:00:0000:01:5902:11:3304:03:2504:24:53
CHRAPKIEWICZ Michał 22 XRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:16 DNF04:08:29 DNF04:24:54 DNF
BUŁA Robert 22 YRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:17 DNF04:08:29 DNF04:24:56 DNF
340WIKARSKI Krzysztof 407 X21 BSPM 00:00:0000:00:3802:15:1304:12:5304:25:44
341SZYMAJDA Adam 539 XKciuki w górę!M 00:00:0000:01:1902:11:1404:10:5604:26:15
342PONIEWIERSKI Marek 732 YM00:00:0000:01:5202:20:2004:14:2304:26:26
343THRUN Radosław 519 YPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3702:13:3804:18:3104:26:28
344KURS Kamil 732 XSGO GdańskGDAŃSKM00:00:0000:01:5102:20:2104:14:2304:26:29
345MAŃKOWSKI Leszek 540 YKZBM 00:00:0000:00:4902:12:3304:14:0504:26:35
346LEWANDOWSKI Łukasz 159 XBiegowaRodzinaM 00:00:0000:01:5602:17:3304:15:5604:26:38
347HABA Konrad 540 XKZBM 00:00:0000:00:4902:12:3104:14:0404:26:40
348CISZCZOŃ Piotr 682 XChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:2404:25:4504:26:44
349BAJSON Grzegorz 539 YKciuki w górę!M 00:00:0000:01:2002:11:1304:10:5604:26:46
350SOBCZAK Tomasz 493 XReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2002:08:1104:14:5004:26:48
351WEGNERSKI Wojciech 493 YReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2302:08:1204:14:5004:26:49
ABRAHAMOWICZ Jakub 641 YCAMPEONESM DNF00:00:41 DNF02:15:16 DNF04:24:50 DNF04:26:51 DNF
353MUSZYŃSKI Filip 731 YBurza RogiROGIM00:00:0000:00:3802:05:1204:06:5704:26:52
354PIETRUCHA Piotr 731 XBurza RogiM00:00:0000:00:3802:05:1204:06:5704:26:52
355KAMERDUŁA Łukasz 231 XTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:3804:27:09
356GAUDYN Hubert 231 YTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:3904:27:11
357BARTOSZ Marek 400 XJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:1704:25:0204:27:51
358STĘŻYCKI Mariusz 726 XŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:1704:06:4004:27:52
359SZUKAŁA Damian 726 YŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:1504:06:4004:27:53
360NEUBAUER Grzegorz 519 XPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3502:13:3704:18:3104:27:55
361DZIEDZIC Witold 151 XPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4102:18:0804:13:1404:27:59
362PASTUŁA Łukasz 151 YPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4202:18:0904:13:1204:28:01
363APOSTOŁ Paweł 701 YCosta Kliny TeamM 00:00:0000:01:0302:25:1704:23:1304:28:08
364GRYNFELDER Rafał 522 X.M 00:00:0000:01:2802:07:3504:15:2504:28:09
365WALESIAK Wojciech 522 Y.M 00:00:0000:01:2902:07:3504:15:2404:28:09
366RATOWSKI Marek 10 YDo końcaM 00:00:0000:00:2202:07:0504:02:5004:28:15
367GURGUL Mateusz 124 YAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:1404:11:4504:28:36
368GAWLIK Marcin 172 XMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:1704:06:5604:28:55
369BEŚKA Sławomir 334 XRYBNIKM00:00:0000:00:4202:08:1704:11:0104:28:59
370PAŁKOWSKI Jakub 428 YRunning Obsession TeamM 00:00:0000:00:3502:15:3904:15:1404:29:01
371RZESZÓTKO Leszek 87 XCoca-Cola TeamM 00:00:0000:00:2102:18:4704:21:0404:29:09
372KAŹMIERCZAK Krzysztof 281 YKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:5404:05:0104:29:15
373BOGUSZ Dominik 631 XBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:4704:07:3504:29:17
374MADEJ Mateusz 631 YBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:4604:07:3804:29:18
375MAŁECKI Tomasz 234 YMałe cyckiM 00:00:0000:00:2902:23:5504:23:3704:29:28
376SMAGA Krzysztof 175 YStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:4204:29:32
377NORBERT Michał 417 XBBMM 00:00:0000:00:4402:12:1104:13:0604:30:21
378PIEKAJ Łukasz 417 YBBMM 00:00:0000:00:4402:12:1204:13:0604:30:22
379ENGLERT Grzegorz 348 XNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5402:12:3904:12:0804:30:28
380BĄK Adam 561 XScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:3504:14:2104:30:28
381GLONEK Marcin 348 YNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5502:12:3704:12:0904:30:30
382MAJ Grzegorz 561 YScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:3604:14:2204:30:33
383KRAKOWCZYK Adam 531 YAiKM00:00:0000:01:4702:17:3104:27:3504:30:40
384PRUTA Rafał 376 YFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:1704:30:46
385KOCIK Marcin 376 XFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:1704:30:47
386MOŚCIŃSKI Wojciech 366 XŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1702:14:5804:27:0404:31:03
387SZOTOWICZ Paweł 366 YŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1802:14:5904:26:5704:31:04
388PIWOWARCZYK Dariusz 681 XBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:4504:14:1204:31:09
389SMUŻYŃSKI Robert 681 YBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:4704:14:1504:31:10
390PODLASZEWSKI Jacek 379 XSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:4304:20:5104:31:21
391JAŚNIEWICZ Wojciech 256 XPTASIE MLECZKOM 00:00:0000:02:1202:19:1404:24:1804:31:22
392NOWAK Jarosław 379 YSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:4404:20:5004:31:23
393HRYCAJ Mariusz 630 YWkurw_Team (Rebel Runners)M 00:00:0000:01:3402:17:5104:14:1404:31:29
394KOŁODZIEJSKI Kamil 626 YGinger PowerM 00:00:0000:01:5602:22:1604:17:2804:31:42
395RUTKOWSKI Michał 458 YAtak lewej łydyM00:00:0000:01:3002:19:2304:19:2704:31:55
396PIECHOTA Daniel 170 YTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1902:11:2504:14:0104:31:58
397HETMANOWSKI Jędrzej 170 XTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1802:11:2404:14:0104:32:00
398BUSZ Jacek 494 XZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:17:2204:16:0804:32:01
399JEREMICZ Marcin 494 YZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:16:5904:16:0304:32:03
400KUSZELA Mateusz 458 XAtak lewej łydyM 00:00:0000:01:2902:19:2404:19:2904:32:12
401UŻAROWSKI Remigiusz 373 YM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0602:08:1804:13:3004:32:18
402RUDOL Sebastian 558 XProNaturaM00:00:0000:02:0602:19:2104:16:4704:32:19
403GAWRYSIAK Mariusz 558 YProNaturaM 00:00:0000:02:0602:19:2204:16:4704:32:21
DQPONIEWOZIK Ireneusz 304 XNie spoczniemy nim dojdziemyMDQ00:00:12 DQ02:14:12 DQ04:21:51 DQ04:32:22 DQ
405BEDNARZ Krzysztof 505 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2702:25:5804:24:1704:32:33
406TRETIAK Mateusz 675 XDorwidM 00:00:0000:01:1702:18:1804:14:2404:32:39
407MAGIERA Grzegorz 373 XM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0802:08:1804:13:3004:32:40
408ZARZYCKI Tomasz 218 YProRunning PromotionM 00:00:0000:00:1702:05:4304:20:0404:33:08
DQWOSZCZAK Zbigniew 526 YSKB GranitMDQ00:01:52 DQ02:15:45 DQ04:16:57 DQ04:33:09 DQ
BOTTCHER Andrzej 526 XSKB GranitMDNF00:01:52 DNF02:15:48 DNF04:16:59 DNF04:33:10 DNF
411JAZ Krzysztof 657 XKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:4604:12:4504:33:13
412ŁĘTOWSKI Mariusz 657 YKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:4404:12:4504:33:14
413ŚWIĄTKOWSKI Dawid 647 XValidatorM 00:00:0000:03:1702:09:0704:00:0504:33:26
414MESJASZ Marek 452 XBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM 00:00:0000:00:4102:11:4504:14:0304:33:32
415MĘKAL Radosław 255 YWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2902:19:0004:21:4604:33:34
416KOPACZ Dariusz 601 XSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:2004:21:4704:33:37
417KARGOL Marcin 255 XWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2802:19:0204:21:4604:33:37
418ROGOWSKI Krzysztof 219 XRogaty SchabM 00:00:0000:02:2102:22:3804:15:2004:33:39
419SCHABOWSKI Marcin 219 YRogaty SchabM00:00:0000:02:2202:22:3804:15:2004:33:42
420SUDOMIR Przemysław 601 YSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:1904:21:4804:33:49
421KIEWISZ Adam 724 XSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3302:20:1304:21:0004:34:11
422WITKOWSKI Mariusz 724 YSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3202:20:1504:21:0304:34:14
423STRZELECKI Jacek 696 YGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3102:21:4404:22:1904:34:15
424CHUDYBA Michał 696 XGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3202:21:5504:22:1804:34:25
425SZCZYGIELSKI Radosław 502 YBrygada RRM 00:00:0000:00:5502:18:0204:20:3904:34:26
426DE SANTA Jacopo 647 YValidatorM 00:00:0000:03:1802:09:0704:00:0504:34:26
427ERKIERT Radosław 502 XBrygada RRM 00:00:0000:00:5602:18:0304:20:3904:34:27
428RACZYŃSKI Bogusz 360 XTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:2404:16:5104:34:37
429TONDYS Piotr 360 YTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:2504:16:5104:34:43
430SOBOCIŃSKI Marcin 725 XZG RUNM 00:00:0000:00:2802:14:4104:08:2004:34:49
431GŁOWACKI Artur 725 YZG RUNM 00:00:0000:00:2702:14:4004:08:2004:34:50
432PASELA Bartosz 532 YpĄbraciaM 00:00:0000:01:3002:24:5304:31:0504:34:51
433KUROWSKI Kuba 300 XSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:4704:34:52
434MUCHA Adam 300 YSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:4604:34:52
435DYBOWSKI Piotr 465 X1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:2604:25:0704:34:56
436CIAK Damian 121 YzdechlakiM 00:00:0000:02:1802:25:2204:24:1504:34:58
437TYSZKA Radosław 121 XzdechlakiM 00:00:0000:02:1702:25:2304:24:1604:35:08
438STAROŃ Jacek 385 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:4404:25:1704:35:10
439GORCZYCA Erwin 385 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:4604:25:1704:35:11
440MAJCHROWSKI Jacek 263 XCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:0304:18:4504:35:13
441GÓRAJ Janusz 263 YCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:0404:18:4504:35:14
442SAJAK Kamil 549 YLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1702:29:5704:34:2104:35:16
443MADEJSKI Dawid 549 XLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1602:29:5904:34:2204:35:17
444BASĄG Marek 626 XGinger PowerM00:00:0000:01:5602:22:1504:17:2804:35:18
445ŁOJEK Krzysztof 677 YBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1802:20:2504:25:1004:35:19
446KULCZYŃSKI Rafał 677 XBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1702:20:2404:25:1204:35:20
447DARŁAK Lucasz 532 XpĄbraciaM 00:00:0000:01:2902:24:5204:31:0304:35:20
448ŁOJEWSKI Michał 90 XSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:4504:35:28
449SCHWITALLA Adrian 172 YMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:1604:06:5604:35:31
450BURZYŃSKI Tomasz 79 XLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:4204:32:2704:35:48
451KUTNIK Mirosław 259 XPrzelatkiM 00:00:0000:00:5102:18:1504:16:5304:35:50
452ŁAJTAR Krzysztof 259 YPrzelatkiM 00:00:0000:00:5202:18:1504:16:5304:35:51
453WRONISZEWSKI Łukasz 465 Y1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:2704:25:0904:35:53
454ZYŚKO Tomek 65 XPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5902:16:2804:17:0504:36:01
455BUDASZ Andrzej 65 YPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5802:16:2904:17:0404:36:12
456SCHIEWE Andrzej 523 XGarbusyM 00:00:0000:02:1902:32:2504:32:0904:36:38
457ŁAWSKI Rafał 20 YKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:4104:34:2104:36:40
458BOSACKI Jacek 119 YNo Excuses Team/KB ManiacM 00:00:0000:01:4202:16:5204:25:2104:36:51
459BARTNIAK Kamil 448 YBońki TeamM 00:00:0000:00:5902:05:4904:07:5304:36:57
460PACHLA Adam 189 YSole SandczaM 00:00:0000:01:0102:11:1004:21:2904:37:09
461ZIELIŃSKI Karol 580 YToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:1404:37:11
462KOWALEWSKI Krzysztof 189 XSole SandczaM 00:00:0000:01:0202:11:0704:21:2704:37:12
463JALOWSKI Andrzej 386 YPIM 00:00:0000:00:2002:11:5304:18:3904:37:13
464IDZIKOWSKI Piotr 386 XPIM 00:00:0000:00:2002:11:5504:18:3904:37:14
465JARZEMBOWSKI Tomasz 244 YWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:1002:21:3404:24:1504:37:30
466SOBCZAK Mikołaj 244 XWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:0902:21:3404:24:1504:37:31
467JAWORSKI Piotr 408 YBiegam na Zielonej BiałołęceM 00:00:0000:02:2702:23:5604:26:4404:37:34
468NIEDZIELA Marcin 143 YFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:1404:26:2504:38:13
469MARCELA Marcin 143 XFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:1304:26:2504:38:13
470SYGUT Eliasz 520 YWarmińsko-mazurskie DzikiM 00:00:0000:02:5802:24:5504:27:4504:38:17
471MAKAREWICZ Wiktor 307 XKUDŁATE MAKARONYM00:00:0000:00:5002:15:3804:25:2604:38:21
DQKODA Eugeniusz 48 YSGGW RunnersMDQ00:01:18 DQ02:23:45 DQ04:34:25 DQ04:38:29 DQ
473SUCHODOLSKI Konrad 320 XRzeźnicy kilometrówM 00:00:0000:00:4302:13:2104:23:0104:38:38
474SĘK Michał 302 YTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:1904:38:44
475BOKSZA Piotr 302 XTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:1804:38:45
476PIOTROWSKI Michał 214 XJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:3104:26:0604:39:09
477ZDUNEK Józef 214 YJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:3304:26:0604:39:12
DQBANASIEWICZ Paweł 233 XGinger BarbariansMDQ00:01:38 DQ02:17:38 DQ04:13:40 DQ04:39:14 DQ
479FOGEL Janusz 637 XŁosie.plM 00:00:0000:00:5802:22:4904:34:5504:39:18
480BUKOWSKI Marcin 110 XSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4302:29:4604:31:0604:39:32
481WALASZCZYK Piotr 52 YLouieCyphersM 00:00:0000:02:2502:27:3904:25:2504:39:43
482GRUSZKA Grzegorz 52 XLouieCyphersM 00:00:0000:02:2402:27:3704:25:2404:39:45
483BALWIERCZAK Piotr 292 YŚwieżaki atakująM 00:00:0000:00:3402:20:5904:20:2704:39:54
484WOŹNIAK Michał 136 YPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4802:21:0804:21:1304:39:57
485KONDZIOŁA Krzysztof 136 XPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4702:21:0904:21:1304:39:58
SŁOMA Paweł 703 YSłomiane BambusyM DNF00:02:53 DNF02:22:12 DNF04:28:14 DNF04:40:02 DNF
487KOSIN Paweł 63 YTurboJanusz & UltraZajoncM 00:00:0000:02:3802:23:1204:29:1304:40:15
DQZAJĄC Paweł 63 XTurboJanusz & UltraZajoncMDQ00:02:39 DQ02:23:14 DQ04:29:15 DQ04:40:17 DQ
489OLAWIŃSKI Karol 665 XLatające PisuaryM 00:00:0000:01:1002:17:3804:24:2704:40:29
490GAWLAS Przemysław 665 YLatające PisuaryM 00:00:0000:01:0702:17:3604:24:2804:40:30
ZIEMBA Przemysław 430 XGURU teamM DNF00:01:29 DNF02:16:59 DNF04:19:14 DNF04:40:31 DNF
492LEPKA Bartosz 703 XSłomiane BambusyM 00:00:0000:02:5202:22:1304:28:1404:40:33
KULPA Paweł 430 YGURU teamM DNF00:01:30 DNF02:17:02 DNF04:19:14 DNF04:40:34 DNF
494SITAK Adam 692 XCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:3804:19:5004:41:04
495ULOWSKI Jacek 571 XJ&MM 00:00:0000:02:4502:29:0604:24:4204:41:05
496URBAN Daniel 705 XSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:3604:41:15
STAWSKI Dariusz 600 XBartosz i DariuszMDNF00:01:46 DNF02:16:54 DNF04:19:40 DNF04:41:22 DNF
498KRAWCZYK Radosław 557 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:5204:24:3004:41:24
DQKORBELA Bartosz 600 YBartosz i DariuszMDQ00:01:47 DQ02:16:58 DQ04:19:40 DQ04:41:24 DQ
500WELTER Przemysław 557 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:5304:24:3404:41:25
501WESOŁEK Marek 705 YSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:3604:41:25
502SKOTNICKI Dariusz 367 XTTC MPEC TARNÓWM 00:00:0000:00:5802:22:5104:33:2104:41:37
503BOGUS Piotr 77 YBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3102:22:4004:25:2604:41:39
504KWIATEK Tomasz 77 XBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3202:22:4204:25:2704:41:40
505TERCZYŃSKI Paweł 550 XOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:18:5904:24:5104:42:07
506MICHALCZUK Dominik 550 YOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:19:0004:24:5104:42:08
507GIŻYŃSKI Damian 147 XPieruńsko GibcyM 00:00:0000:00:2802:18:5504:24:4604:42:13
508GRZYB Dorian 658 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:3104:30:3504:42:25
509JANISZEWSKI Sławomir 658 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:3204:30:3504:42:26
510KOŁKOWSKI Andrzej 110 YSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4402:29:4604:31:0704:42:28
511ZATOŃSKI Zbigniew 93 XKoluzjaM 00:00:0000:01:4602:20:0804:27:3204:42:39
512DUKATA Grzegorz 16 Xdo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:0504:20:5204:42:47
513PIASNY Paweł 16 Ydo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:0604:20:5304:42:47
514MILKOWSKI Rafał 120 YOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKM00:00:0000:01:0302:15:0304:22:5804:42:52
515NOWAKOWSKI Leszek 56 YMisie KoloroweM00:00:0000:03:0402:30:4204:33:0104:42:56
516DUCKI Piotr 452 YBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM00:00:0000:00:4002:11:4404:14:0304:43:01
517BOGDANOWICZ Robert 389 YSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:0304:28:4404:43:09
518WAJDA Andrzej Mateusz 682 YChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:2604:25:4704:43:20
519WRÓBEL Mateusz 622 YW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:0104:25:3204:43:21
520WÓJCIAK Wojciech 622 XW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:0404:25:3204:43:21
521NAPORA Paweł 241 XBartmot TeamM 00:00:0000:01:1002:17:4904:21:2504:43:33
522GRYCMAN Łukasz 697 XGRYCMANY BIEGAJĄM 00:00:0000:01:1402:24:3604:26:1504:43:34
523MRÓZ Jacek 241 YBartmot TeamM 00:00:0000:01:1102:17:4804:21:2504:43:34
524PISKORSKI Krzysztof 389 XSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:0104:28:4504:43:38
525SADOWSKI Jarosław 99 XT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3602:23:0104:21:4904:43:39
526GARDYZA Jacek 99 YT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3702:23:0304:21:5004:43:40
527ZIĘBA Marcin 210 XPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2302:23:1204:25:2804:44:08
528KUSZ Tomasz 210 YPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2202:23:1104:25:2804:44:08
529MACHERZYŃSKI Wiesław 56 XMisie KoloroweM 00:00:0000:03:0302:30:4304:33:0104:44:18
530PAWLIKOWSKI Bogusław 506 YZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:0704:44:30
531KOCOT Sebastian 506 XZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:0804:44:31
532DAWINDZIAK Damian 313 XNight Runners GliwiceM 00:00:0000:00:3302:19:4204:32:4604:44:32
533CIOCH Paweł 722 XPLOTSERWIS TEAMM 00:00:0000:01:0502:16:5604:25:5704:44:34
534KRZYSTAŁA Łukasz 499 YDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:5604:30:1404:44:38
535POTUSZYŃSKI Dariusz 499 XDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:5504:30:1404:44:39
536GABRYSIAK Grzegorz 509 YKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:4304:25:5904:45:08
537FURMAN Marcin 509 XKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:3504:25:5804:45:09
DQIWASZKO Paweł 46 YPasja Chrzanka Running TeamMDQ00:02:56 DQ02:54:35 DQ04:34:11 DQ04:45:10 DQ
539KRAWCZAK Kamil 654 XHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:0904:35:1204:45:32
540WALASEK Grzegorz 654 YHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:0804:35:1204:45:34
541KOWALCZUK Cezary 265 YBioBotyM 00:00:0000:00:5902:16:5004:31:0004:45:49
542KOJDER Grzegorz 265 XBioBotyM 00:00:0000:01:0202:16:5004:31:0004:45:52
543POMAGRUK Piotr 178 YPomagrukiM 00:00:0000:01:0502:23:5904:29:1404:45:57
544KOTARSKI Konrad 400 YJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:1804:25:0404:45:59
545BUJALSKI Szymon 327 XKuźnia TriathlonuM 00:00:0000:01:0902:24:0004:34:4504:46:00
546WOJNAROWCZ Tomasz 162 XZabiegani timM 00:00:0000:01:4602:20:1604:21:4504:46:03
547CHWIŁKA Daniel 27 YTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:0604:32:5904:46:15
548RUDNICKI Michał 27 XTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:0704:33:0004:46:16
549SITAK Marcin 692 YCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:3904:19:5004:46:22
550PIECHOCKI Adam 73 XSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:4002:21:1504:44:5504:46:23
551PALLACH Lech 578 Ybiegamyrazem.plM 00:00:0000:01:5002:20:5604:24:2204:46:24
552KWAŚNIEWSKI Hubert 73 YSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:3902:21:1404:44:5504:46:25
553PROKOPIUK Robert 470 YPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4202:15:3704:11:4904:46:28
PODOLSKI Marek 578 Xbiegamyrazem.plM DNF00:01:51 DNF02:20:57 DNF04:24:23 DNF04:46:29 DNF
555KULAK Paweł 171 YCYBORGIM 00:00:0000:00:5702:21:2504:30:2804:46:32
SIENKIEWICZ Wojciech 31 YPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:00 DNF04:32:04 DNF04:46:42 DNF
BARTOSIK Marek 31 XPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:01 DNF04:32:04 DNF04:46:43 DNF
558KMIEĆ Andrzej 311 XSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:3104:30:1304:46:53
559JANASIK Leszek 311 YSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:3404:30:1504:46:54
560WILK Marcin 328 XNizinne LeszczeM 00:00:0000:01:5502:20:1104:24:1404:47:02
561STANIO Arkadiusz 53 XAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:0804:24:1504:47:19
562ZAWADA Mateusz 139 XZarażeni BólemM 00:00:0000:01:0302:21:1004:35:1504:47:30
563WIŚNIEWSKI Jacek 474 XChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:4002:23:4204:32:4404:47:34
564PUCZEL Robert 474 YChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:3902:23:4604:32:4404:47:34
565CZETYRBA Robert 86 Y3 GS(2)M 00:00:0000:03:0702:19:1304:33:4304:47:36
566WIŚNIEWSKI Tomasz 641 XCAMPEONESM 00:00:0000:00:4202:15:1504:24:5004:47:37
567CZAPLA Arkadiusz 229 XDrużyna_AM 00:00:0000:00:5102:24:4304:42:5004:47:38
568KAWALEC Bernard 53 YAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:0904:24:1604:47:49
569KRAKOWIAK Łukasz 4 YStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:4204:20:0404:48:02
570OCHOTA Rafał 4 XStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:4104:20:0404:48:03
571HALIŻAK Norbert 289 XZaDyszka69M 00:00:0000:02:4302:28:1604:34:0404:48:21
572SOLECKI Łukasz 176 XSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1802:19:0504:31:4504:48:40
573PRZEDBORA Jakub 176 YSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1902:19:0604:31:4504:48:44
574MATYSIAK Łukasz 545 XKobyla GóraM 00:00:0000:01:2902:25:5404:36:4404:48:52
575KULIGA Sławomir 112 YPosmakuj Run TeamM00:00:0000:01:2702:18:1104:24:0404:49:00
576BOCHENEK Paweł 580 XToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:1504:49:02
577PAWŁOWSKI Rafał 271 XAlko Team DługosiodłoM 00:00:0000:01:2002:33:5204:43:3804:49:03
578GRĄDZIK Rafał 271 YAlko Team DługosiodłoM00:00:0000:01:2102:33:5304:43:3804:49:04
DZIADOWIEC Andrzej 57 XRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:05 DNF04:24:45 DNF04:49:05 DNF
DZIADOWIEC Łukasz 57 YRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:04 DNF04:24:45 DNF04:49:06 DNF
581SIDOR Radosław 112 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2702:18:0804:24:0304:49:10
582MUSIAŁKIEWICZ Jan 466 XHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:1804:49:17
583PRAŁAT Bartosz 466 YHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:1804:49:18
584KRAKOWIAK Piotr 34 XStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:4404:32:2804:49:38
585PRZYBYLSKI Przemysław 461 XNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4102:21:3004:27:4804:49:53
586WAJDZIK Maciej 353 YStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:1604:37:1004:49:54
587GÓRAL Robert 461 YNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4202:21:3104:27:4804:49:54
588SALIK Stanisław 353 XStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:1504:37:1004:49:57
589FUS Maciej 24 YRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3002:33:1104:37:1204:50:04
590KARPIŃSKI Tomasz 24 XRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3102:33:1004:37:1104:50:05
591BOROWSKI Roman 707 YGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:2004:24:1304:50:10
592BĄK Marcin 707 XGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:1904:24:1304:50:14
593KONIK Tomasz 371 YKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:1504:32:1104:50:31
594KINCER Rafal 371 XKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:1604:32:1104:50:32
595MĄCZKA Bronisław 777 YOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneM00:00:0000:01:1502:19:5304:32:3504:51:05
596OSTAPIŃSKI Wojciech 166 XOSTreSROkiM 00:00:0000:02:1302:31:3704:43:5704:51:31
597BARCZYK Andrzej 552 XBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyM 00:00:0000:02:2402:21:1904:25:0604:51:36
598LITKA Andrzej 382 YW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:4904:39:5804:51:47
599MARCINIAK Andrzej 382 XW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:4804:39:5904:51:50
600DZIAMSKI Ryszard 325 XNRSM 00:00:0000:02:5802:26:1104:36:1704:52:06
601KRANZ Grzegorz 544 XDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1402:25:2804:35:3804:52:16
602KOREK Krystian 544 YDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1502:25:2404:35:3704:52:17
603ZIÓLEK Mirosław 175 XStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:4204:52:24
604ILKIEWICZ Adam 282 Y3BroM 00:00:0000:02:5802:25:0204:25:2304:52:53
605BRZOZOWSKI Jarek 392 XPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM 00:00:0000:00:3101:48:1404:12:3404:53:00
606SUWINSKI Michal 282 X3BroM 00:00:0000:02:5802:24:5804:25:2204:53:05
JAMROZIAK Grzegorz 247 XKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:44 DNF02:32:11 DNF04:36:07 DNF04:53:10 DNF
MAGALSKI Tomasz 247 YKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:43 DNF02:32:10 DNF04:36:06 DNF04:53:11 DNF
609WOJTYCZKA Wojciech 636 XRUDA RUNM 00:00:0000:02:5902:29:0104:29:5204:53:25
610RYDZEWSKI Grzegorz 636 YRUDA RUNM 00:00:0000:03:0002:29:0604:29:5404:53:25
611DYLEWSKI Paweł 310 XFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4802:25:1904:44:2904:53:26
612KOŁODZIEJCZYK Maciej 310 YFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4902:25:1804:44:2904:53:27
613KIESIO Przemysław 716 XKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:3304:37:2204:53:46
614MARCJONIAK Wojtek 716 YKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:3404:37:2204:53:48
615NAWROCKI Marcin 146 XTurbaczeM 00:00:0000:01:1102:30:3704:41:1704:53:54
616PODCZARSKI Tomasz 260 YKOLBUDY TEAMM 00:00:0000:00:4302:29:5504:41:5904:53:55
617ŻYWICKI Maciej 146 YTurbaczeM 00:00:0000:01:1202:30:3604:41:1704:53:56
618MICHALSKI Mateusz 115 YTORQM 00:00:0000:01:3702:32:2204:36:1604:53:58
DYMEK Paweł 574 XRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF02:30:39 DNF04:35:15 DNF04:53:58 DNF
620JANIK Krzysztof 115 XTORQM 00:00:0000:01:3702:32:2304:36:1504:54:01
621SZWAJKA Robert 383 YSzwajkozaM 00:00:0000:01:4502:25:0504:36:5104:54:18
622GŁĘBOCKI Przemysław 3 XOrangeM 00:00:0000:00:2202:19:1904:28:2704:54:35
623LEDWOŃ Jakub 531 XAiKM 00:00:0000:01:4702:17:3004:27:3504:54:42
624SIECZKOWSKI Artur 434 XCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:2004:38:2804:54:49
625WOJCIECHOWSKI Przemysław 434 YCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:2104:38:2804:54:50
626PIEKARZ Radosław 291 XKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2302:31:4504:39:4404:55:03
627KOSIERADZKI Tomasz 291 YKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2402:31:4404:39:4204:55:05
628FRĄC Dariusz 322 XguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:4704:33:0004:55:19
629DUDEK Marcin 322 YguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:4504:33:0104:55:20
630LASZCZOWSKI Grzegorz 406 XZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1002:23:2004:27:0504:55:24
631KOŁACZ Piotr 352 XKołatkiM 00:00:0000:02:0702:34:5504:52:3704:55:25
632SŁOWEK Bartłomiej 406 YZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1102:23:2204:27:0604:55:25
633KUŹMICZ Wojciech 243 YCoolM 00:00:0000:00:4702:08:3404:19:3204:55:26
634PRYSTASZ Krzysztof 516 YWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:1804:47:0604:55:27
635KUCHAREWICZ Przemysław 516 XWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:1904:47:0604:55:28
636SZEWCZAK Tomasz 79 YLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:3704:32:2704:55:34
637LIS Jakub 717 XAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:0504:26:2604:55:38
638BUGAŁA Robert 717 YAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:0604:26:2604:55:40
639SIKORA Tomasz 335 YSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:5004:28:2204:55:43
640SIKORA Piotr 335 XSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:5104:28:2204:55:44
641PIŁAT Jarosław 92 YCH10M 00:00:0000:02:4802:30:3104:34:0004:55:51
642MARKOWIAK Przemysław 113 YChoszczeńska 10M00:00:0000:02:4902:30:2104:33:5804:55:53
643KOKOT Roman 655 XMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4002:26:0204:37:3204:55:54
644PESZEK Bogdan 655 YMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4102:26:0304:37:3304:55:59
645OBROŚLAK Jacek 388 YWolf TeamM 00:00:0000:03:1002:32:0504:46:0504:56:09
646DREWUSZEWSKI Maciej 551 Y4M-MMM 00:00:0000:01:4702:25:3204:35:4704:56:39
647LUDWIG Marcin 551 X4M-MMM 00:00:0000:01:4302:25:3004:35:4704:56:40
648NEPELSKI Krzysztof 589 XDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1402:34:0204:37:2004:56:53
649NOWICKI Marek 331 XSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:1804:56:54
650SZYMAŃSKI Zbigniew 331 YSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:1804:56:54
651DUL Marcin 589 YDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1302:34:0104:37:2004:56:54
WAJCOWICZ Witold 308 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejM DNF00:01:55 DNF02:24:46 DNF04:33:21 DNF04:56:57 DNF
653SUSZ Artur 224 XDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:3204:36:3804:57:00
654ORNATOWSKI Dariusz 224 YDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:3304:36:3804:57:03
655KANDEFER Robert 20 XKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:4004:34:2004:57:08
656PASISZ Artur 609 XNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2302:34:0504:37:1604:57:14
657CZAPCZYŃSKI Cezary 609 YNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2202:33:4004:37:1504:57:17
658KITLAS Rafał 289 YZaDyszka69M00:00:0000:02:4202:28:1504:34:0304:57:25
MALCHARCZYK Andrzej 480 YCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:09 DNF04:47:09 DNF04:57:45 DNF
660GODLEWSKI Krzysztof 211 YPotockie żmijeM 00:00:0000:03:0702:30:3804:38:1604:58:11
TALAGA Dawid 149 XORUPiLM DNF00:00:43 DNF02:28:22 DNF04:46:02 DNF04:58:22 DNF
GREŃ Krzysztof 355 XG3 PowerM DNF00:02:11 DNF02:29:33 DNF04:40:08 DNF04:58:28 DNF
663ADAMSKI Krzysztof 538 XByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:4004:36:4304:58:30
FUDAŁA Wojciech 355 YG3 PowerM DNF00:02:12 DNF02:29:33 DNF04:40:08 DNF04:58:32 DNF
665MIKOŁAJCZAK Andrzej 538 YByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:4204:36:4304:58:33
666RAPA Piotr 273 YLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4702:24:4104:36:0504:58:35
667GORZELAŃCZYK Jakub 165 YTour de RunM 00:00:0000:01:2902:28:4104:53:5204:58:39
668KOZIEŁ Szymon 165 XTour de RunM 00:00:0000:01:2702:28:4004:53:5404:58:41
669PATRO Jacek 273 XLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4802:24:4004:36:0404:58:42
670BANASIK Bartosz 680 YBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:1704:40:4804:58:49
671BANASIK Marcin 680 XBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:1804:40:5204:58:49
672STYCZEŃ Leszek 689 YWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:5204:58:53
673KAZANOWSKI Marcin 689 XWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:5204:58:53
ZALEWSKI Mateusz 145 YPainkillerMDNF00:02:14 DNF02:24:59 DNF04:44:55 DNF04:59:02 DNF
DQKWIECIŃSKI Feliks 145 XPainkillerMDQ00:02:14 DQ02:24:57 DQ04:44:41 DQ04:59:02 DQ
676BORYCKI Łukasz 431 XWłóczykijeM 00:00:0000:02:0202:39:0004:55:1004:59:03
677MILCZAREK Jacek 177 XPANDAM 00:00:0000:02:3902:27:1104:37:1804:59:32
678LENART Bernard 203 XHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:0604:35:2704:59:43
679DĄBROWSKI Adam 203 YHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:0704:35:2804:59:44
680BIAŁEK Mirosław 456 XWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:3104:46:0004:59:55
681SZUKAŁA Adrian 456 YWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:3204:45:5904:59:57
682RACZYŃSKI Robert 113 XChoszczeńska 10M 00:00:0000:02:4802:30:2904:33:5805:00:11
683DONIEC Sebastian 228 XNAPIERajDALEJM00:00:0000:00:5702:26:3804:37:0305:00:17
684KĘDREK Emil 228 YNAPIERajDALEJM 00:00:0000:00:5702:26:3904:37:0105:00:21
685PUSTUŁKA Przemysław 621 Ygórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4502:30:1104:41:0605:00:32
686RYBA Jakub 621 Xgórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4602:30:1004:41:0705:00:39
687ANDRZEJCZAK Tomasz 698 YSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:23:0804:44:1805:00:41
688DRAB Szymon 698 XSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:22:3504:44:1605:00:43
689WYSZOMIERSKI Andrzej 515 XAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5702:29:2904:40:4705:00:57
690ADAMCZUK Marek 515 YAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5802:29:2804:40:4905:00:58
691DRWIĘGA Maciej 603 XPozytywnie Zabiegani SanokM 00:00:0000:02:4802:29:4204:32:0305:01:02
692JÓŹWIAK Michał 356 XKuzynka i KuzynM 00:00:0000:01:1402:27:0104:31:2505:01:12
693DOROTA Zbigniew 47 YRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:0604:35:5505:01:16
694BOROWIEC Mariusz 47 XRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:0804:35:5605:01:17
695PACŁAWSKI Paweł 358 XBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:3604:39:3405:01:18
696PIKUSA Łukasz 358 YBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:3704:39:3405:01:19
697PALKA Mariusz 350 YAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:3604:34:0905:01:21
698MAŚLANY Daniel 603 YPozytywnie Zabiegani SanokM00:00:0000:02:4702:29:4404:32:0305:01:21
699KLIMAS Marcin 548 YZielone PuszczykiM 00:00:0000:01:2602:31:1404:38:0805:01:26
700BĄKOWICZ Kamil 350 XAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:3704:34:0805:01:27
701JUREK Radosław 40 XSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:5204:48:1505:01:34
702KISIELEWSKI Tomasz 40 YSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:5104:48:1205:01:36
703WROTNY Piotr 646 XNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:2605:01:38
704WOŁOSZYN Czesław 734 YWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1302:34:0404:52:0005:01:39
705WOŁOSZYN Ryszard` 734 XWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1402:34:0304:52:0105:01:40
706MICHALIK Andrzej 384 YBBL GorzówM 00:00:0000:00:5702:23:3304:33:5205:01:43
707LIS Sławek 646 YNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:2705:01:45
708PIETRAKOWSKI Grzegorz 556 Yteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:1905:01:47
709CIESZYŃSKI Mariusz 511 XKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:3604:45:4605:01:54
710SERKOWSKI Marcin 730 XBiegamyrazem.plGDYNIAM00:00:0000:01:5202:26:1304:36:1405:02:01
711KRÓL Mieczysław 196 XUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:1204:41:5605:02:05
712CHOJNACKI Przemysław 196 YUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:1504:41:5605:02:05
713PAWLUCZUK Tomek 730 YBiegamyrazem.plĘŁKM00:00:0000:01:5002:26:0904:36:1705:02:15
714KLIMCZAK Marek 229 YDrużyna_AM 00:00:0000:00:5002:24:4504:42:5005:02:16
715WÓJTOWICZ Paweł 489 YTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:2605:02:31
716KOTUŁA Rafał 489 XTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:2605:02:32
717ŚPIEWAK Aleksander 628 XChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:3005:02:41
718SPYCHAŁA Marek 209 XNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5302:32:4804:47:0005:03:06
719KOZKA Przemysław 209 YNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5402:32:4704:47:0005:03:14
720ŚWIDERSKI Sławomir 1 YRozbiegany SulejówekM 00:00:0000:01:0302:23:5004:38:5005:03:20
721BERNAŚ Dariusz 266 XBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:1904:41:2205:03:25
722CIEŚLAK Paweł 266 YBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:2004:41:2005:03:26
723NĘDZUSIAK Dariusz 595 YSPC/ Dwumaraton KujawskiM 00:00:0000:01:4202:39:3704:53:1205:03:46
724SZYMAŃSKI Sławomir 491 XWolsztyński Klub BiegowyM 00:00:0000:03:1202:36:0304:48:5305:03:53
725BOTOR Szymon 503 YBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:1005:03:59
726KUROPATWIŃSKI Tomasz 685 YRembertów Team ETM 00:00:0000:03:2202:30:4104:47:3905:03:59
727SZYMCZAK Mirosław 394 Xobozybiegowe.plM 00:00:0000:01:4102:34:2804:48:3705:04:01
728BOTOR Mateusz 503 XBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:1005:04:01
729SAWICKI Bartosz 394 Yobozybiegowe.plWARSZAWAM00:00:0000:01:4102:34:3004:48:3805:04:01
730ORZECHOWSKI Daniel 15 XWódka i zakąskaM 00:00:0000:03:2402:39:2104:51:5105:04:04
731JACH Rafał 588 XStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:02:0002:31:2404:41:4305:04:04
732OLBRYCH Tomasz 588 YStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:01:5902:31:2404:41:4405:04:04
ZYSIAK Dariusz 625 XTM TeamM DNF00:00:38 DNF02:31:10 DNF05:01:07 DNF05:04:31 DNF
STRYNIAK Mariusz 439 XYES, WE CAN!MDNF00:02:33 DNF02:29:35 DNF04:41:16 DNF05:04:32 DNF
DQZIMNY Piotr 439 YYES, WE CAN!MDQ00:02:34 DQ02:29:39 DQ04:41:16 DQ05:04:32 DQ
736GRZYMSKI Jerzy 78 YSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:1504:46:4905:05:08
737WÓJCIK Julian 78 XSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:1604:46:5005:05:09
738FURS Teodor 36 YPierdzące ZająceM 00:00:0000:00:1402:21:5605:01:0705:05:20
739WOJCIECHOWSKI Paweł 684 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5602:38:5704:56:2705:05:20
740ŚLEZIAK Tomek 395 XŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:2804:52:1605:05:24
MAKOWSKI Szymon 82 Y3 GSMDNF00:03:06 DNF02:19:11 DNF04:32:47 DNF05:05:28 DNF
BARAŃSKI Piotr 96 XBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:46 DNF04:47:56 DNF05:05:29 DNF
BARANSKI Jaroslaw 96 YBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:45 DNF04:47:56 DNF05:05:29 DNF
DQPAWLIKOWSI Tomasz 82 X3 GSMDQ00:03:07 DQ02:19:11 DQ04:32:47 DQ05:05:30 DQ
745BIERNACKI Adrian 86 X3 GS(2)M 00:00:0000:03:0802:19:1204:33:4305:05:31
746GRONIECKI Mikołaj 587 XKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2202:29:2504:52:5905:05:38
747ANDRZEJEWSKI Maciej 587 YKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2102:29:2404:52:5905:05:39
748TROJNAR Damian 215 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:1904:44:3805:05:41
749TUTKA Maksymilian 215 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:2004:44:3705:05:41
750BIAŁECKI Zbyszek 42 XMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:4905:05:42
751KSIĘŻAK Bartek 42 YMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:5005:05:42
752JAGIEŁŁO Dominik 316 XPsyHoleM 00:00:0000:02:1202:41:1204:51:3005:05:57
753SKRUDLIK Wojciech 272 Y:-)M 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:3205:06:07
754RĄCZKA Rafał 272 X:-)M 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:3305:06:08
755GREOGRCZYK Łukasz 374 YZ ŁAPANKIWARASZAWAM00:00:0000:01:1502:34:0004:44:3905:06:11
756SZYSZKA Artur 468 XDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:3404:58:4305:06:18
757PASZKOWIAK Adam 468 YDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:3504:58:4205:06:21
758KWAŚNICKI Wojciech 60 XWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:1805:05:2205:06:40
759WOŹNIAK Marek 397 X#chybanaspopimpałoM 00:00:0000:00:1402:33:3404:50:5605:06:43
760HOFMAŃSKI Rafał 277 XHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:1104:56:2705:06:47
761KASPRZAK Maciej 277 YHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:1204:56:2805:06:49
762WŁOCH Michał 612 XZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2202:32:5904:43:2305:06:52
763SZURA Piotr 158 YSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAM 00:00:0000:01:1002:35:3204:50:1505:06:52
764ZABOROWSKI Filip 612 YZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2102:32:5904:43:2305:06:54
765BRONICKI Bartosz 34 YStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:4604:32:2905:06:55
766PLUTA Marcin 317 XA&MM 00:00:0000:02:4102:36:2404:51:1605:06:57
767ROMANÓW Przemysław 593 YP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3402:39:0604:49:5505:06:58
768OLSZEWSKI Rafał 593 XP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3502:39:0704:49:5505:06:59
769DZIEMIDOWICZ Witold 44 Xwiśta wio...M 00:00:0000:01:2902:31:2904:45:2005:07:06
770CZECHOWSKI Konrad 118 XZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:2404:57:3305:07:06
771CHECHELSKI Przemysław 286 XŚcigacze PGBM 00:00:0000:01:2802:29:5104:51:3805:07:14
772PODGÓRSKI Dominik 401 YMPKM 00:00:0000:00:3402:17:5504:33:5005:07:18
773BERNHARD Paweł 401 XMPKM 00:00:0000:00:3402:17:5704:33:5205:07:19
774SZYMEROWSKI Łukasz 511 YKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:3404:45:4405:07:22
775SANIEWSKI Dariusz 344 XUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUM 00:00:0000:02:1102:34:5004:42:5105:07:26
776KUDŁA Jarosław 651 XKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:3905:07:29
777BUCHTA Krzysztof 651 YKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:3805:07:30
778LEWANDOWSKI Krzysztof 41 Ypędzące endorfinyM 00:00:0000:03:3802:25:3804:33:5505:07:35
779MAJKOWSKI Marcin 594 XMajKopM 00:00:0000:02:0102:28:3004:44:3605:08:00
780KOPCZYŃSKI Maciej 594 YMajKopM 00:00:0000:02:0402:28:3104:44:3605:08:02
781BĄCZYK Adam 91 XMoniaGymM 00:00:0000:02:0602:35:1704:47:4605:08:22
782PIWOWARSKI Maciej 610 YMaPa TeamM 00:00:0000:01:5202:27:3504:39:4905:08:40
783PACIA Sebastian 243 XCoolM 00:00:0000:00:4802:08:3404:19:3405:08:41
784ĆWIEK Paweł 610 XMaPa TeamM 00:00:0000:01:5002:27:3304:39:4905:08:41
785CIĘŻKI Konrad 71 XK2M 00:00:0000:01:1202:28:3404:36:4605:08:44
786BORUSIEWICZ Konrad 71 YK2M 00:00:0000:01:1102:28:3504:36:4505:08:44
787JANKOWSKI Sebastian 446 YSzwagryM 00:00:0000:00:3702:17:0004:30:3605:08:45
DQDALECKI Marcin 419 XR&DMDQ00:01:37 DQ02:26:44 DQ04:57:18 DQ05:08:47 DQ
789NOWOROLNIK Paweł 436 YPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:03:0102:38:1504:53:2305:08:58
790MIKOŁAJCZYK Marcin 122 YHUSARIA RACE TEAMM 00:00:0000:02:2802:18:0404:46:1905:09:02
791KOZIELEC Tomasz 436 XPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:02:5702:38:1804:53:2505:09:04
792BAJSAROWICZ Paweł 523 YGarbusyM 00:00:0000:02:1802:32:1904:32:1005:09:06
793FABER Marcin 484 YRosomak i BorsukM 00:00:0000:02:2402:35:5904:52:1405:09:27
794RAFLIK Sławomir 415 XGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:4904:41:2205:09:38
795NAWROT Piotr 415 YGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:5004:41:2105:09:38
796CORREIA Andre 670 YPoco Loco Adventure TeamM 00:00:0000:02:3002:24:0404:47:0405:10:28
797LUTYŃSKI Zbigniew 440 XZawsze do celuM 00:00:0000:02:3302:30:2304:36:4505:10:29
798ORYBKIEWICZ Bartłomiej 223 XNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:1804:47:2905:10:46
799ORYBKIEWICZ Marcin 223 YNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:1704:47:3005:10:54
800ARGALSKI Grzegorz 21 XDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2602:24:2104:34:5805:10:57
801PYRZEWSKI Dariusz 21 YDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2702:24:1904:34:5905:10:58
802WIŚNIEWSKI Mateusz 615 XNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:0904:44:4005:10:59
803WÓJCIK Grzegorz 615 YNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:0804:44:4005:11:00
TURLEJ Dariusz 422 XSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:22 DNF04:48:52 DNF05:11:17 DNF
KARPIŃSKI Robert 422 YSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:20 DNF04:48:51 DNF05:11:19 DNF
806MUSOLF Maciej 163 XRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:0204:51:1305:11:26
807SOKOŁOWSKI Krzysztof 449 XBiałostocka Sekta BiegaczyM 00:00:0000:02:4902:50:2505:07:5805:11:32
808ZADĘCKI Piotr 421 YZadkiM 00:00:0000:03:1902:40:0404:55:5105:11:33
SALA Pawel 75 X#beskidytostanumysluM DNF00:00:16 DNF02:24:18 DNF04:43:37 DNF05:11:34 DNF
810WEYNA Bartosz 75 Y#beskidytostanumysluM 00:00:0000:00:1602:24:1404:43:3705:11:36
811DOMINIAK Michał 183 YKB Ożarów Mazowiecki BiegaM 00:00:0000:02:1302:31:2004:45:3505:11:36
812BOGDANOW Andrzej 624 XMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3302:36:2104:48:3205:11:39
813WIŚNIEWSKI Wojciech 624 YMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3402:36:2204:48:3205:11:39
814TERLECKI Krzysztof 711 YChełm BiegaM 00:00:0000:03:1702:38:0404:44:2205:11:43
815IDKOWIAK Krzysztof 712 XSWG RunnersM 00:00:0000:03:2502:36:0204:49:2705:11:49
816ANDRZEJAK Mikolaj 712 YSWG RunnersM 00:00:0000:03:2602:36:0604:49:2805:12:03
817FURMANOWSKI Franciszek 674 XDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:3904:43:5605:12:08
818FURMANOWSKI Paweł 674 YDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:3804:43:5505:12:08
819WUJKOWSKI Grzegorz 632 Ydrużyna JJM 00:00:0000:01:3402:30:0104:38:0205:12:40
820KORONKIEWICZ Adam 404 XWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:5804:42:1705:12:42
821ADAM Piotr 404 YWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:5904:42:1705:12:44
822KUKWISZ Witold 632 Xdrużyna JJM 00:00:0000:01:3502:30:0004:38:0205:13:00
823STRONIKOWSKI Kamil 556 Xteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:1905:13:44
824WIERCIOCH Sławomir 443 YJodri Team IIM 00:00:0000:02:1602:37:3004:55:3105:14:03
825SARAMA Arkadiusz 443 XJodri Team IIM 00:00:0000:02:1502:37:1504:55:3105:14:04
KARDACH Kamil 590 XFinisz RymanówM DNF00:00:22 DNF02:32:51 DNF04:53:38 DNF05:14:04 DNF
827KRUKAR Adam 590 YFinisz RymanówM 00:00:0000:00:2202:32:5204:53:3905:14:06
828TRZECIAK Przemysław 695 XPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:2904:55:5805:14:11
829BALCERZAK Tomasz 695 YPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:3004:55:5905:14:17
830WĘGRZYN Marcin 202 XMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:1905:14:18
831NOWOMIEJSKI Marcin 462 XNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:4605:14:35
832PANCZENKO Kamil 462 YNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:4705:14:36
833FLIS Piotr 58 YHORUS TEAMM 00:00:0000:01:1802:41:3805:10:5905:14:39
834CIEŚLIK Michał 534 YŚmigaSięM 00:00:0000:01:4902:31:2304:49:4605:14:39
835MICHALAK Wojciech 618 YTeam KTWM 00:00:0000:02:3502:43:3204:57:1405:14:40
836KONIECZNY Tomasz 618 XTeam KTWM 00:00:0000:02:3702:43:3304:57:0605:14:41
837OLEKSYK Piotr 534 XŚmigaSięM 00:00:0000:01:4802:31:2204:49:4705:14:43
838LIPIŃSKI Krzysztof 676 YSPC 4M 00:00:0000:03:0402:40:0704:54:1105:14:45
TYMOSZUK Michał 411 XHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:27 DNF04:57:10 DNF05:14:45 DNF
840ŻYTKOWSKI Adam 676 XSPC 4M 00:00:0000:03:0502:40:0604:54:1105:14:48
841TRYBULEC Daniel 375 XŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:4904:42:5605:15:16
842WITKOWSKI Tomasz 375 YŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:5004:42:5605:15:17
843GŁOMBIK Krzysztof 507 YNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3002:43:5805:04:4305:15:17
844TKACZ Przemysław 507 XNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3102:43:5905:04:4305:15:19
845NOWAK Arkadiusz 565 XBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5802:37:0104:59:2405:15:28
846HERNIK Paweł 565 YBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5702:37:0104:59:2405:15:29
847KORDUS Grzegorz 424 XGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:5304:54:0505:15:40
848NIEDZIELA Krzysztof 424 YGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:5404:54:0605:15:42
849SACHARUK Sebastian 653 YSebMarM 00:00:0000:01:2302:34:4904:52:1805:15:50
GAJOS Daniel 106 XBold & BeautifulM DNF00:03:03 DNF02:43:39 DNF05:01:51 DNF05:15:59 DNF
851MAZGAJ Michał 293 XNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0302:33:3804:52:1905:16:20
852PAPROCKI Wiesław 208 XDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:4905:16:21
853NIZIOŁ Marian 208 YDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:4905:16:22
854KAZIMIERZ Rafał 293 YNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0402:33:3704:52:1905:16:22
855PIETRZAK Maciej 628 YChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:2905:16:43
856SZUMLAK Krzysztof 395 YŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:2504:52:1705:16:55
857FIJAŁKOWSKI Waldemar 427 Xoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:2002:36:4604:59:3905:16:56
858BIAŁKA Rafał 62 XDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:5704:40:2005:16:57
859ŁAGODA Łukasz 427 Yoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:1902:36:4404:59:3905:16:57
860LALEWICZ Artur 62 YDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:5604:40:2205:16:58
861SZCZAWINSKI Bartosz 163 YRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:0304:51:1305:17:01
862KUROWSKI Michał 130 XKoko Paulo i do przoduM 00:00:0000:01:4802:42:1904:59:5005:17:04
GĄSIEWSKI Paweł 43 X#Trenuj z CyganemM DNF00:01:52 DNF02:36:12 DNF05:07:23 DNF05:17:13 DNF
864DZIEDZINA Tomasz 463 XOKOWYGRZMOTUM 00:00:0000:03:0202:36:1904:57:5505:17:21
865PASZEK Tomasz 694 YLedwo zipia :)M 00:00:0000:02:0202:33:5404:57:5605:17:43
866DUDZIAK Grzegorz 199 YPędzące glutyM 00:00:0000:02:4302:35:2104:48:3905:17:45
867FURTAK Krzysztof 688 XNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1502:26:5705:13:2305:17:47
868SIELUTIN Wadim 688 YNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1602:26:5905:13:2305:17:48
KĘTRZYŃSKI Ryszard 152 XNiedźwiedź i PiotrekM DNF00:02:21 DNF02:41:27 DNF05:09:29 DNF05:17:56 DNF
MIKUŚKIEWICZ Piotr 152 YNiedźwiedź i PiotrekMDNF00:02:20 DNF02:41:25 DNF05:09:29 DNF05:18:01 DNF
871STROCZYŃSKI Paweł 312 YPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:0104:57:1605:18:08
872STOLARZ Paweł 312 XPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:0004:57:1605:18:09
873ZIELIŃSKI Radosław 297 XMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:3105:02:4805:18:35
874BARTNIK Michał 297 YMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:2905:02:4605:18:35
875WYRWAŁ Sebastian 232 X#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:2705:03:4405:18:48
876WYRWAŁ Krzysztof 232 Y#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:2505:03:4405:18:51
877JAWORSKI Bartłomiej 190 XSPC 33M 00:00:0000:03:1102:42:1304:56:1005:19:17
878SKORUPA Tomasz 60 YWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:1905:05:2305:19:24
879GAUDEN Piotr 190 YSPC 33M 00:00:0000:03:0802:42:1404:56:1205:19:35
KAROŃ Tomasz 149 YORUPiLM DNF00:00:42 DNF02:28:21 DNF04:46:03 DNF05:19:38 DNF
881KUŁAKOWSKI Grzegorz 141 XW pogoni za duchemM 00:00:0000:02:3502:39:4805:00:4505:20:00
882NAWROCKI Przemysław 510 XZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:0504:58:2705:20:06
883TWARDOSZ Witold 510 YZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:0704:58:2805:20:06
884SZCZEŚNIAK Robert 431 YWłóczykijeM 00:00:0000:02:0302:39:0104:55:1005:20:20
885SROKA Łukasz 217 XWakacje TeamM 00:00:0000:02:4002:42:5105:05:1905:20:34
886BASIŃSKI Hubert 217 YWakacje TeamM 00:00:0000:02:4102:42:5005:05:1805:20:34
887SWOBODA Jarosław 85 XBoski TeamM 00:00:0000:00:3202:36:5205:08:3005:20:52
888JEWUŁA Mariusz 684 YJ U V E R U NM00:00:0000:02:5602:38:5704:56:2705:20:54
889NAWROT Waldek 182 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5502:39:5605:02:2505:20:56
KORBA Krzysztof 45 YDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:40 DNF04:59:44 DNF05:21:05 DNF
891ŁOJKO Michał Esteban 8 XRajtarowianka DrzonkówM 00:00:0000:03:0202:41:2405:01:0405:21:08
BĄK Konrad 33 Y2generationM DNF00:02:51 DNF02:35:33 DNF04:55:12 DNF05:22:20 DNF
PACEWICZ Mikołaj 33 X2generationM DNF00:02:52 DNF02:35:33 DNF04:55:12 DNF05:22:20 DNF
RUDZKI Tomasz 318 Xdziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:06 DNF04:56:10 DNF05:22:23 DNF
ZAKRZEWSKI Paweł 318 Ydziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:04 DNF04:56:10 DNF05:22:24 DNF
GESEK Norbert 661 XGlarino teamM DNF00:03:04 DNF02:41:42 DNF04:57:43 DNF05:22:38 DNF
897MARUSZAK Łukasz 477 YTarcho DzikiM 00:00:0000:02:4602:34:4504:50:0305:22:55
898GALASIŃSKI Andrzej 216 YPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIM 00:00:0000:01:4102:35:1904:56:0905:22:58
CINCIO Robert 363 XROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:34 DNF05:06:27 DNF05:23:05 DNF
POKROPIŃSKI Rafał 43 Y#Trenuj z CyganemM DNF00:01:53 DNF02:36:13 DNF05:07:23 DNF05:23:39 DNF
901SUCH Arkadiusz 240 XŚlimakiM 00:00:0000:03:2502:45:1505:06:2005:23:47
LIS Arkadiusz 445 YNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:31 DNF05:07:26 DNF05:23:53 DNF
KIJEWICZ Michał 445 XNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:33 DNF05:07:24 DNF05:24:06 DNF
904KORBUT Radosław 287 XBieszczadzkie AniołyM 00:00:0000:03:1902:37:4505:00:3205:24:15
905JARZĄB Marcin 202 YMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:2005:24:29
906ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz 547 XMalinowe KretyM00:00:0000:03:2102:42:1105:00:5205:24:35
907ŻUKIEWICZ Piotr 547 YMalinowe KretyM 00:00:0000:03:2102:42:1005:00:5205:24:35
908KOZŁOWSKI Bartłomiej 315 XKozibaryM 00:00:0000:02:3402:45:2905:04:2505:24:50
909PODSIADŁY Krzysztof 267 XVege H/CM 00:00:0000:03:1602:40:5405:04:1905:24:52
910CZERWIEC Artur 267 YVege H/CM 00:00:0000:03:1502:40:5505:04:2005:24:53
911ZIENIEWICZ Wojciech 423 XUks Junior NietążkowoM 00:00:0000:02:5702:29:4405:16:4805:25:08
912GALIŃSKI Rafał 423 YUks Junior NietążkowoM00:00:0000:02:5702:29:4305:16:4805:25:08
913SMOLIŃSKI Piotr 604 YDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:2404:55:3505:25:45
914BĄK Andrzej 268 XSPC 2M 00:00:0000:03:0302:47:1605:17:0105:25:46
WAŻNY Andrzej 128 XTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:23 DNF05:11:04 DNF05:25:47 DNF
BULWAN Radosław 128 YTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:38 DNF05:11:08 DNF05:25:48 DNF
917PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 5 YSłynni KenijczycyM 00:00:0000:01:4102:35:1005:01:4905:26:24
918KURIATA Marcin 13 XDżouana y MarcyśM 00:00:0000:01:2202:41:2305:10:5605:26:29
919HARNIK Michał 118 YZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:2304:57:3205:26:37
920SWOROWSKI Maciej 437 XSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:2304:59:2905:26:48
921ZIELENDA Andrzej 437 YSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:2404:59:2905:26:48
922DYREK Adam 200 YD4AM 00:00:0000:03:2402:37:5504:58:2705:27:02
923WOJTOWICZ Daniel 200 XD4AM 00:00:0000:03:2402:37:5404:58:2705:27:02
924KRÓLIKOWSKI Igor 254 YRabbitsM 00:00:0000:00:4602:45:1405:13:2405:27:33
925MARCINIAK Wojciech 29 XMaWo TeamM 00:00:0000:03:1502:40:0505:01:5805:27:36
926SOLICH Patryk 205 YNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:1205:27:39
927WILIMSKI Tomasz 205 XNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:1205:27:39
928PLUTA Sebastian 274 XDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0702:44:5305:12:0705:27:42
929MACIĄG Andrzej 274 YDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0802:44:5605:12:0805:27:45
930MALESA Radosław 525 YBudowlaniM 00:00:0000:02:3702:43:1905:01:1405:28:21
931ŁUKASZEK Artur 134 XLukaszek.TeamM 00:00:0000:02:3702:43:1605:02:2905:28:22
932TALMA Paweł 525 XBudowlaniM 00:00:0000:02:3802:43:2105:01:1405:28:23
933ZIELIŃSKI Dariusz 295 XDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:4902:27:1505:02:4605:28:26
934SUDOŁ Damian 295 YDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:5002:27:1605:02:4705:28:28
935KRAJEWSKI Przemysław 566 YLECZO TEAMM 00:00:0000:02:3002:45:0505:05:2105:28:37
936GEMZIK Jacek 235 YJeżolemuryM 00:00:0000:02:4902:50:3005:11:0505:28:44
937RAWSKI Krzysztof 524 YJuKrisM 00:00:0000:03:2102:42:5205:08:2305:28:48
938BIELAWA Piotr 570 XKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:2905:16:4805:28:59
939BROWARCZYK Zdzisław 570 YKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:3305:16:4905:28:59
940GAWRYSZEWSKI Grzegorz 604 XDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:2504:55:3505:29:23
FIJAŁKOWSKI Wojciech 708 XTrzeba to skończyćM DNF00:01:32 DNF02:38:11 DNF05:10:25 DNF05:30:24 DNF
OBUCHOWICZ Witold 708 YTrzeba to skończyćM DNF00:01:33 DNF02:38:13 DNF05:10:23 DNF05:30:25 DNF
DUMERACKI Daniel 185 XWPRunningM DNF00:02:55 DNF02:52:16 DNF05:13:51 DNF05:30:27 DNF
944KIESZEK Sebastian 185 YWPRunningM 00:00:0000:02:5502:52:1805:13:5005:30:29
945ROSÓŁ Rafał 645 XKlincz BandaM 00:00:0000:02:2802:32:2004:53:1005:30:31
946PRENDECKI Rafał 154 YStrong Familiy TeamM 00:00:0000:01:4802:46:5705:22:5205:30:31
SKRZYPEK Krzysztof 645 YKlincz BandaM DNF00:02:27 DNF02:32:21 DNF04:53:11 DNF05:30:37 DNF
948PISINGAS Mariusz 39 YMiejscy góraleM 00:00:0000:01:5902:19:4404:35:5705:30:39
949PRYSZCZ Mirosław 39 XMiejscy góraleM 00:00:0000:02:0002:19:4504:35:5705:30:40
950GÓRSKI Emil 193 XHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:2505:05:3905:31:38
951CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 193 YHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:2905:05:4105:31:40
KUPIEC Dariusz 459 YMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:37 DNF05:20:54 DNF05:32:26 DNF
953MĘCZYKOWSKI Ireneusz 611 XgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:2405:11:4605:32:49
954SZURKOWSKI Michał 611 YgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:2505:11:4505:32:50
955GADOMSKI Marcin 51 YMARJOM 00:00:0000:02:2002:44:4205:10:2405:33:00
WINNICKI Łukasz 472 YPZU SPORT TEAMM DNF00:03:23 DNF02:31:54 DNF05:06:34 DNF05:33:05 DNF
957BOGUSZ Sebastian 472 XPZU SPORT TEAMM 00:00:0000:03:2402:31:4305:06:3205:33:07
958KAŁWIŃSKI Ryszard 410 XPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:4005:10:4105:33:21
959KAŁWIŃSKI Bartosz 410 YPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:3805:16:0805:33:22
960KWIECIEŃ Krzysztof 508 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2802:37:1305:16:3105:33:24
SZYMAŃSKI Mariusz 459 XMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:34 DNF05:20:54 DNF05:33:31 DNF
ŻUKIEWICZ Konrad 411 YHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:33 DNF04:57:08 DNF05:33:50 DNF
963SIKORA Mariusz 309 YAśka i Mario z Tarnowskich GórM 00:00:0000:02:4102:35:3505:12:5605:33:57
964GRZEJDA Marcin 84 XBlue Light TeamM 00:00:0000:00:4902:39:5105:04:1105:34:00
SIMIŃSKI Zbigniew 45 XDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:39 DNF04:59:43 DNF05:34:42 DNF
ŁUBIS Michał 715 XChude grubasyM DNF00:02:28 DNF02:44:31 DNF05:13:46 DNF05:34:55 DNF
967JEDLIŃSKI Bartosz 197 XRazem mamy 139 kgM 00:00:0000:02:2502:50:5705:28:1505:35:07
KUPCZAK Grzegorz 66 YKamikadzeM DNF00:02:54 DNF02:48:35 DNF05:24:46 DNF05:35:50 DNF
ZAREMBA Marek 66 XKamikadzeM DNF00:02:55 DNF02:48:37 DNF05:24:48 DNF05:35:51 DNF
970SOFUŁ Tomasz 173 Xsofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3302:34:0805:01:0305:36:22
971BRZEZIŃSKI Mateusz 173 Ysofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3202:34:0705:01:0305:36:24
972PALKA Zbigniew 541 XATOMÓWKIM 00:00:0000:02:0802:48:2605:24:0405:36:40
ADAMOWSKI Jacek 238 XZa plecami teamM DNF00:02:36 DNF02:46:41 DNF05:24:47 DNF05:36:46 DNF
DQŚLEDZIŃSKI Dawid 669 YWybiegani Słynni KenijczycyMDQ00:02:09 DQ02:19:54 DQ05:16:46 DQ05:36:51 DQ
975TURLEJ Wojciech 687 XSadownicyM 00:00:0000:02:0302:37:5304:58:2605:36:53
ŁĄCZKA Tomasz 659 XPiękna i BestiaM DNF00:03:18 DNF02:35:01 DNF05:04:31 DNF05:36:55 DNF
977PŁOMIŃSKI Marcin 242 XŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:3905:37:44
978MACKIEWICZ Roman 242 YŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:3805:37:44
PRIGAN Grzegorz 495 YSzaleniM DNF00:02:48 DNF02:48:01 DNF05:18:00 DNF05:38:11 DNF
980SUDAKOWSKI Tomasz 597 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:2005:14:5305:38:44
981BATOREK Bogdan 597 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:2405:14:5305:38:46
BORKOWSKI Krzysztof 137 XVege RunnersM DNF00:02:25 DNF02:45:34 DNF05:20:58 DNF05:39:37 DNF
983KROSNOWSKI Bartosz 264 XLoczek i FasolekM 00:00:0000:01:0402:40:3105:16:2705:39:54
984BARTOSZEK Krzysztof 230 YBB TeamM 00:00:0000:02:4402:50:5505:22:2705:40:05
985RYBAŁTOWSKI Mirosław 67 YSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM 00:00:0000:01:3702:42:1505:24:0205:41:29
986BIAŁY Sebastian 72 YDrużyna LeosiaM00:00:0000:03:2702:44:1805:15:5105:41:53
ALEKSANDROWICZ Łukasz 67 XSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM DNF00:01:38 DNF02:42:16 DNF05:24:08 DNF05:41:56 DNF
BAŁAGA Marcin 72 XDrużyna LeosiaMDNF00:03:27 DNF02:44:19 DNF05:15:50 DNF05:41:56 DNF
CZESNOWICKI Jakub 702 XJakub i MarekM DNF00:03:23 DNF02:43:24 DNF05:20:55 DNF05:42:04 DNF
990CISZYŃSKI Marek 702 YJakub i MarekM 00:00:0000:03:2302:43:1905:20:5405:42:07
PIETRULIŃSKI Mateusz 68 YSpartanie DzieciomM DNF00:01:36 DNF02:52:14 DNF05:29:40 DNF05:42:53 DNF
992WARKOCZ Marcin 572 XKILL BILLM 00:00:0000:02:4002:50:5305:28:0805:43:03
RUPIK Piotr 370 XwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:15 DNF05:27:58 DNF05:43:07 DNF
MAJKA Dariusz 370 YwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:16 DNF05:28:00 DNF05:43:08 DNF
995WITCZAK Romuald 691 YZgierzołakiM 00:00:0000:03:1902:42:3605:05:2305:44:35
WNUCZYŃSKI Andrzej 17 XOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:03 DNF05:22:57 DNF05:44:58 DNF
997BIELSKI Adam 142 XElite Training WarszawaM 00:00:0000:02:2902:48:1505:15:4105:45:00
BUZALSKI Robert 17 YOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:05 DNF05:22:57 DNF05:45:00 DNF
IWANIEC Dariusz 363 YROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:16 DNF05:06:26 DNF05:45:17 DNF
1000KOT Tomasz 585 YKJEM 00:00:0000:01:1302:48:1005:21:5105:46:23
1001STRZĘBOSZEWSKI Piotr 585 XKJEM 00:00:0000:01:1302:48:0905:21:4705:46:25
DQKUCHARSKI Piotr 347 YSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDQ00:02:42 DQ02:39:27 DQ05:25:39 DQ05:46:30 DQ
SIÓDMIAK Cezary 347 XSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDNF00:02:42 DNF02:39:28 DNF05:25:39 DNF05:46:32 DNF
DYMIŃSKI Eryk 666 XDzikie WężeM DNF00:03:13 DNF02:36:28 DNF04:57:35 DNF05:47:01 DNF
BADURA Ireneusz 666 YDzikie WężeM DNF00:03:14 DNF02:36:27 DNF04:57:35 DNF05:47:04 DNF
KAJEWSKI Rafał 699 XMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:48 DNF05:21:55 DNF05:47:10 DNF
LISTOPAD Dariusz 81 YNFZ LublinM DNF00:03:12 DNF02:55:19 DNF05:41:48 DNF05:47:47 DNF
1008JARZYŃSKI Janusz 55 YPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:5605:47:48
1009GŁUCHOWSKI Przemysław 55 XPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:5605:47:49
MAZUR Marcin 345 YPoCoMiToM DNF00:02:21 DNF02:37:39 DNF04:59:37 DNF05:47:50 DNF
KOTLARCZYK Ireneusz 345 XPoCoMiToM DNF00:02:22 DNF02:37:37 DNF04:59:37 DNF05:47:51 DNF
JASTRZĘBSKI Artur 723 YSkyRunner TeamM DNF00:02:38 DNF02:44:52 DNF05:27:09 DNF05:48:30 DNF
WASĄŻNIK Marcin 150 YDzikie Grubasy SzM DNF00:03:19 DNF02:48:56 DNF05:23:23 DNF05:49:15 DNF
CHACIŃSKI Marcin 150 XDzikie Grubasy SzM DNF00:03:21 DNF02:48:55 DNF05:23:24 DNF05:49:19 DNF
LUBOCH Krzysztof 338 XTeam DobeermanM DNF00:02:17 DNF02:44:47 DNF05:23:22 DNF05:50:40 DNF
GODLEWSKI Tomasz 669 XWybiegani Słynni KenijczycyMDNF00:02:08 DNF02:19:56 DNF05:16:47 DNF05:51:01 DNF
1017PRZYBYLSKI Łukasz 212 XDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:1105:39:5805:52:43
1018NASTAROWICZ Tomasz 212 YDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:0905:39:5805:52:44
JANIK Tomasz 372 XKasia i Ska (Orange Polska)M DNF00:02:04 DNF02:53:04 DNF05:31:39 DNF05:53:25 DNF
SIEŃCZYK Marcin 596 YJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:55 DNF05:03:43 DNF05:55:52 DNF
PYRĆ Krzysztof 596 XJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:53 DNF05:03:43 DNF05:55:53 DNF
KUBIAK Piotr 634 YStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:05 DNF05:35:30 DNF05:57:20 DNF
MICHALAK Miłosz 634 XStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:09 DNF05:35:31 DNF05:57:56 DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 723 XSkyRunner TeamM DNF00:02:37 DNF02:44:51 DNF05:27:08 DNF05:58:13 DNF
STASZEWSKI Pawel 555 XFC ZYRAFAM DNF00:02:54 DNF03:02:07 DNF05:43:30 DNF05:59:24 DNF
PŁOMIN Marcin 438 XNight Runners GliwiceM DNF00:01:44 DNF02:44:34 DNF05:26:33 DNF06:00:06 DNF
MICUN Medard 497 XMKMM DNF00:02:04 DNF02:42:46 DNF05:22:42 DNF06:03:17 DNF
SANCHEZ ZAMBRANA Jorge 581 YBarcelona teamM DNF00:01:01 DNF02:50:45 DNF05:43:25 DNF06:05:19 DNF
KACEJKO Piotr 718 XPolitechnika LubelskaM DNF00:03:06 DNF03:01:22 DNF05:50:41 DNF06:05:56 DNF
LITWINEK Marek 718 YPolitechnika LubelskaMDNF00:03:06 DNF03:01:19 DNF05:50:38 DNF06:05:56 DNF
UBYCH Marcin 144 XEpoka Nordica ŁódźM DNF00:02:31 DNF03:04:22 DNF05:54:30 DNF06:06:45 DNF
ZASKURSKI Marcin 527 YLewa Jego 2M DNF00:03:18 DNF02:51:16 DNF05:44:15 DNF06:11:55 DNF
SKALSKI Grzegorz 527 XLewa Jego 2M DNF00:03:20 DNF02:51:18 DNF05:44:16 DNF06:12:07 DNF
PIELAK Marcin 486 YMARKOWI BIEGACZEM DNF00:02:51 DNF02:49:56 DNF05:47:31 DNF06:19:25 DNF
1035TYSZKA Dariusz 131 XTyszka & SadkowskiM 00:00:00
1036STACHURSKI Daniel 553 YEmeryci i renciściM 00:00:00
1037HEROLD Maciej 571 YJ&MM 00:00:0000:03:0602:29:0504:24:42
WÓJCIK Robert 294 XSuper LudzieMDNF00:02:53 DNF DNF DNF DNF
NOWAK Adrian 359 XW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:09 DNF02:40:19 DNF05:51:55 DNF DNF
HAŚ Ireneusz 480 XCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:11 DNF DNF DNF
RODZOCH Daniel 133 YAmebyM DNF00:00:21 DNF01:51:14 DNF03:59:58 DNF DNF
GUCKI Dominik 569 XBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:32 DNF05:23:05 DNF DNF
MISZCZYK Marcin 174 YRonche QcykiMDNF00:01:56 DNF02:50:51 DNF05:27:09 DNF DNF
GÓRSKI Tomasz 37 XTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekM DNF00:00:35 DNF02:33:56 DNF04:54:57 DNF DNF
NIEDZIAŁKOWSKI Jan 396 XSKAUCIM DNF00:02:36 DNF02:46:22 DNF05:08:25 DNF DNF
CERANEK Piotr 396 YSKAUCIM DNF00:02:37 DNF02:46:21 DNF05:08:25 DNF DNF
BOCIĄGA Paweł 446 XSzwagryM DNF00:00:36 DNF02:17:02 DNF04:30:37 DNF DNF
MELIŃSKI Marek 46 XPasja Chrzanka Running TeamMDNF00:02:56 DNF02:56:58 DNF DNF DNF
KODA Paweł 48 XSGGW RunnersMDNF00:01:18 DNF02:23:44 DNF04:51:33 DNF DNF
KWAŚNIEWSKI Andrzej 174 XRonche QcykiMDNF00:01:55 DNF02:50:51 DNF05:27:10 DNF DNF
PRYCIŃSKI Krzysztof 220 XCafe Szkolna 16MDNF00:03:13 DNF02:45:00 DNF05:13:22 DNF DNF
BUDZOŃ Bartosz 252 XPMKWMDNF00:00:42 DNF02:36:07 DNF05:14:02 DNF DNF
SZULC Sebastian 253 XDynamic DuoMDNF00:02:32 DNF02:39:53 DNF05:17:06 DNF DNF
GRANDE Piotr 326 XBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:29 DNF05:15:04 DNF DNF
SEKRETARCZYK Tadeusz 354 XKATDKIMDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF04:40:56 DNF DNF
WALENDA Arkadiusz 451 XVege Ultra RunnersMDNF00:00:25 DNF02:14:16 DNF04:23:24 DNF DNF
KMAK Sławomir 537 XPAPIKIMDNF00:00:34 DNF02:02:18 DNF DNF DNF
KRUPA Grzegorz 586 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:01:02 DNF02:04:29 DNF04:55:58 DNF DNF
MAŁKIEWICZ Dariusz 679 XCzekoladożercyMDNF00:02:36 DNF03:15:47 DNF06:37:22 DNF DNF
MICHAŁEK Paweł 713 XNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:48 DNF05:29:33 DNF DNF
SIENICKI Piotr 245 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejMDNF00:01:48 DNF02:33:51 DNF05:28:03 DNF DNF
DYRCZ Dawid 252 YPMKWMDNF00:00:43 DNF02:36:08 DNF05:14:02 DNF DNF
KŁOPOTOWSKI Marcin 253 YDynamic DuoMDNF00:02:33 DNF02:39:55 DNF05:17:07 DNF DNF
KWIATKOWSKI Kajetan 326 YBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:28 DNF05:15:03 DNF DNF
DASZCZYŃSKI Adam 337 YA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:40 DNF05:39:01 DNF DNF
ZAJĄCZKOWSKI Michał 359 YW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:08 DNF02:40:20 DNF05:51:56 DNF DNF
ROSA Aleksander 467 YjackoMDNF00:01:22 DNF02:33:22 DNF05:17:46 DNF DNF
PACHO Sylwester 537 YPAPIKIMDNF00:00:35 DNF02:02:20 DNF DNF DNF
GUCKI Dariusz 569 YBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:31 DNF05:23:06 DNF DNF
GMAJ Daniel 620 YChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:26 DNF05:10:13 DNF DNF
SLOMINSKI Michal 625 YTM TeamMDNF00:00:38 DNF02:31:12 DNF05:46:50 DNF DNF
KŁĘBEK Arkadiusz 633 YKB WYSZKÓWMDNF00:01:34 DNF02:31:01 DNF05:43:24 DNF DNF
OBRZUT Bartosz 699 YMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:49 DNF DNF DNF
FURTAK Gerard 713 YNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:49 DNF05:29:33 DNF DNF
SZCZOT Andrzej 619 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:00:26 DNF01:53:28 DNF04:55:58 DNF DNF
CELEJEWSKI Przemysław 620 XChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:29 DNF05:10:13 DNF DNF
ROSIAK Jacek 419 YR&DMDNF00:01:37 DNF02:26:44 DNF04:57:18 DNF DNF
GOLBA Łukasz 574 YRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF DNF DNF DNF
KANIEWSKI Michał 337 XA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:39 DNF05:39:00 DNF DNF
PASTERNAK Teodor 37 YTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekMDNF00:00:36 DNF02:33:55 DNF04:54:56 DNF DNF
Znaleziono 1080 wynik(ów)