BIEG RZEŹNIKA 2018 - IND
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-01
Miejsce : Bieszczady
Dystans : 103 km
Zgłoszonych : 1463
Wystartowało : 1359
Nie ukończyło : 1349
Ukończyło : 10
Na trasie : 1098
Pełne wyniki dla 49km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 49km | 49.01km | 68km | 68.01km | 82km | 82.01km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startuStart_All
0.1km
P1_Zebrak
16.7km
P2_Cisna
32.1km
P2_Cisna
32.11km
P3_Smerek
49km
        
1UZNAŃSKI Piotr 623 XEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:0402:46:4702:48:1704:40:49
2DOMBROWSKI Maciej 623 YEuroclear Running TeamM 00:00:0000:00:0601:30:0302:46:4802:48:1704:40:49
3KASZUBA Michał 496 YSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:2302:54:2202:56:1304:56:14
4KNOBLOCH Szymon 496 XSzybcy i NiewyspaniM 00:00:0000:00:1101:33:2202:54:2202:56:1304:56:14
5GAWLIK Sławek 95 XBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0601:33:2502:54:1302:54:4405:01:27
6SZUMLIŃSKI Piotr 95 YBUFF FAMILYM 00:00:0000:00:0701:33:2402:54:1402:54:4405:01:28
7KASZYCA Paweł 59 XFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:1003:03:1703:04:2705:06:05
8KUNERT Kamil 59 YFIZJOFUNK TEAMM 00:00:0000:00:1001:37:0903:03:1603:04:2005:06:05
9OLEKSIEWICZ Maurycy 644 Xtrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:2602:55:2802:59:5105:12:59
10STAWSKI Michał 644 Ytrucht.comM 00:00:0000:00:0901:33:2702:55:2802:59:5205:12:59
Niesklasyfikowani
PROBST Wojtek 83 Yinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:07 DNF03:03:16 DNF03:04:17 DNF05:22:01 DNF
BIELAWA Rafal 83 Xinov-8 teamM DNF00:00:08 DNF01:37:08 DNF03:03:17 DNF03:03:59 DNF05:22:06 DNF
13PERYKASZA Paweł 425 XMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:3103:16:3703:21:1305:31:05
13RUTKA Marek 425 YMUAY Running TeamM00:00:0000:00:1401:45:3203:16:3703:21:1305:31:05
15NIEZGODA Marcin 450 XKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:2903:17:1303:22:0805:35:29
16TOMKIEWICZ Bartłomiej 450 YKKB MOSiR KrosnoM 00:00:0000:00:0801:45:2803:17:1303:22:1505:35:29
17KOSTERKIEWICZ Marcin 54 XPKB - PTC PRZEMYŚLM 00:00:0000:00:0701:45:4203:19:3603:19:5805:36:12
18SNARSKI Bogdan 368 XALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:2703:21:3103:22:1405:39:05
19TRUSZKOWSKI Damian 368 YALBATROSYM 00:00:0000:00:5201:48:2903:21:3103:22:1405:39:08
20KĘPOWICZ Marcin 583 XLubelakyM00:00:0000:00:2101:46:2803:22:1903:26:5205:45:46
20MAZUREK Robert 583 YLubelakyM00:00:0000:00:1901:46:2703:22:2003:26:5205:45:47
22PERKOWSKI Piotr 536 XMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2601:52:1203:26:5203:29:1905:46:38
23ŁĘŻNIAK Aleksander 536 YMonk Sandals TeamM 00:00:0000:00:2701:52:1203:26:5203:28:5205:46:41
24MOSKALIK Tomasz 276 YGorący PotokM00:00:0000:00:1901:51:0603:28:0603:35:0205:51:38
24JASIURKOWSKI Paweł 276 XGorący PotokM 00:00:0000:00:1901:51:0703:28:0703:35:0205:51:39
26KWIATKOWSKI Michael 126 XCisowianka TeamM 00:00:0000:00:2001:47:5003:20:5703:21:1705:52:32
27SADOWSKI Jakub 567 XSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:5203:19:3103:32:2105:52:44
28PANEK Michał 567 YSUCHE GACIE NA DNIE OCEANUM 00:00:0000:00:4901:46:5103:19:3203:28:1505:52:46
29GROT Tomasz 380 XPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:1003:23:4403:29:1305:52:54
30MUSIAŁ Paweł 380 YPolpharma TeamM 00:00:0000:00:1401:45:1903:23:4603:29:4505:52:56
31PYTLOS Marcin 543 XMonia TeamM 00:00:0000:00:1501:51:2103:28:3603:29:4905:54:55
32UGOREK Jarosław 521 XTeam KopećM00:00:0000:00:1301:45:3803:22:5203:24:5705:55:42
32SZOPA Marek 521 YTeam KopećM00:00:0000:00:1201:45:3603:22:5303:24:5105:55:42
34WŁODARKIEWICZ Dominik 735 YPoco LocoM00:00:0000:00:2401:54:3903:34:5403:38:5905:59:56
35LESZCZYŃSKI Andrzej 402 XBody ClubM 00:00:0000:00:4701:54:0103:32:2403:36:1306:01:07
36JANDZIS Wiesław 402 YBody ClubM 00:00:0000:00:4801:54:0203:32:2503:36:1406:01:07
37BUŁANOW Leszek 485 YOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:2603:23:2903:28:0606:02:05
38SZCZOTKA Paweł 485 XOdważniM 00:00:0000:00:1201:47:4903:23:3303:28:0706:02:10
39GAWRON Janusz 239 XBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4001:55:2803:36:5303:42:0606:07:25
40BERGAŃSKI Michał 239 YBrygada BeskidówM 00:00:0000:00:4101:55:2703:36:5303:42:0506:07:25
41DYDIO Piotr 533 Y2DPM 00:00:0000:00:1501:52:3403:31:4103:41:2706:09:40
42POLNY Daniel 533 X2DPM 00:00:0000:00:1501:52:3503:31:4103:41:2806:09:40
DQSKÓRA Tomek 617 XSkórzec BiegaMDQ00:00:30 DQ01:51:01 DQ03:27:14 DQ03:28:54 DQ06:10:32 DQ
KUŹMA Krzysztof 617 YSkórzec BiegaMDNF00:00:30 DNF01:51:01 DNF03:27:15 DNF03:29:41 DNF06:10:33 DNF
45BIEŃ Przemysław 324 YKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:5203:32:3203:35:4506:11:38
46PALUCH Tobiasz 324 XKS RYGLICEM 00:00:0000:00:2001:50:5303:32:3203:35:4406:11:39
47KOŁODZIEJCZYK Kamil 69 XPÓŁNOC-POŁUDNIEM 00:00:0000:00:4801:52:5103:33:1103:33:3506:12:36
48SALETRA Grzegorz 529 YGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:1001:55:0303:49:0203:49:2306:14:22
48SOBORSKI Krzysztof 529 XGrzechu i KrzychuM00:00:0000:00:0901:55:0503:49:0203:49:2306:14:22
50JADACH Michał 686 XMexicanaM 00:00:0000:00:1601:46:5303:27:5903:32:3306:14:41
51LEGĘZA Patryk 686 YMexicanaM 00:00:0000:00:1701:46:5503:27:5903:32:3906:14:42
JAROSZEWSKI Marek 114 X4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:33 DNF03:31:27 DNF03:40:10 DNF06:15:16 DNF
SIKORSKI Piotr 114 Y4Run TeamPiłaM DNF00:00:20 DNF01:47:38 DNF03:31:27 DNF03:40:11 DNF06:15:18 DNF
54CHMIELEWSKI Dominik 514 XTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4901:58:4803:41:4803:52:0306:16:01
55PIECHOTA Krzysztof 605 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:0901:50:0803:32:2203:39:3506:16:01
56FLORCZAK Sebastian 605 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:1001:50:0603:32:2303:39:3506:16:01
57SIEPRACKI Robert 514 YTT Szczecin/PrzęsocinM 00:00:0000:00:4801:58:4703:41:4803:52:0306:16:02
58SZCZEPAŃSKI Adam 290 XWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:1703:38:5103:41:3906:18:07
59ĆWIKLEWSKI Łukasz 290 YWariaty TakieM 00:00:0000:00:5101:49:1603:38:5103:41:3506:18:08
60DYREK Michał 362 YLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:5803:38:1003:40:5606:20:14
61CYRKLER Łukasz 362 XLM LightM 00:00:0000:00:1401:50:5703:38:1003:41:0106:20:15
62GAJDA Sebastian 616 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2001:59:1003:39:5903:48:5906:20:16
63WIECZOREK Tomasz 616 YWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:01:2101:59:1003:40:0003:48:5806:20:16
64BUGA Piotr 479 XSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:4703:41:2903:53:4806:21:22
65GAJEWSKI Michał 479 YSfora Ojca DyrektoraM 00:00:0000:01:5402:04:4803:41:2903:53:4306:21:22
66MAŁEK Andrzej 109 XAAM 00:00:0000:00:1901:53:5703:42:0203:42:4406:22:45
67PRZYJEMSKI Artur 109 YAAM 00:00:0000:00:1901:53:5603:42:0203:42:4206:22:45
68ZYCH Zbigniew 693 XTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:4103:41:4103:50:1506:23:50
69GARDZIEL Jerzy 693 YTriathlon Lublin TEAM-WW TEAMM00:00:0000:00:2601:56:4103:41:4003:50:2206:23:50
70RYKAŁA Wojciech 542 XDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5701:48:1903:28:2503:31:1006:24:00
71PÓŁTORAK Sylwester 542 YDobczycki Klub BiegaczaM 00:00:0000:00:5801:48:1703:28:2503:31:5206:24:00
72KLARECKI Adrian 391 XWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1101:50:3303:38:2403:44:5806:26:05
73KRÓL Maciej 391 YWiRan / AstMa TeamM 00:00:0000:00:1001:50:3003:38:2403:45:0006:26:06
74SAMEREK Dariusz 546 XPierniki z ToruniaM 00:00:0000:00:2001:59:2503:45:2203:53:3806:27:12
75SZOSTEK Michał 563 XMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:2503:47:4106:27:26
76WYROBA Waldemar 563 YMłody i MłodszyM 00:00:0000:00:1801:53:2403:38:2603:50:5806:27:27
77TUR Marcin 660 YBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1801:54:0803:40:2003:52:2106:27:57
78ROWIŃSKI Michał 660 XBiegacze z PółnocyM 00:00:0000:00:1901:54:0703:40:2003:52:3206:27:58
79SUJAK Mirosław 330 Ybędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:4903:42:4403:50:4306:28:18
80MILEWSKI Mateusz 330 Xbędzie dobrze albo niedobrze/MKB DreptakM 00:00:0000:00:3101:59:4803:42:4703:51:3006:28:23
81BRZEZIŃSKI Andrzej 132 XRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:1303:48:5406:28:59
82ZAWADZKI Piotr 132 YRYKOWISKOM 00:00:0000:00:1801:55:0603:42:1203:48:5306:29:00
83PACHLA Jacek 568 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:0704:05:2106:31:11
84TRĄBCZYŃSKI Michał 568 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:1602:06:4703:47:0804:05:2206:31:11
BRZANA Maciej 442 XNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:18 DNF02:00:31 DNF03:45:30 DNF03:46:59 DNF06:32:44 DNF
BARUD Piotr 442 YNapędzani wiśniówkąM DNF00:00:19 DNF02:00:30 DNF03:45:30 DNF03:47:00 DNF06:32:44 DNF
87STEFAŃSKI Krystian 339 XKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3401:50:5103:34:3403:40:2906:32:59
88MUCKUS Filip 339 YKS KANAŁEKM 00:00:0000:01:3301:51:0303:34:3403:40:3106:33:00
89PÓŁTORAK Krzysztof 435 YMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:2303:50:3503:56:3606:33:11
90STYKOWSKI Sławomir 435 XMiśkiM 00:00:0000:00:2702:05:2503:50:3003:56:3506:33:13
91SCHRAMM Rafał 592 YSprintem do UltraM 00:00:0000:00:1901:56:3103:45:2803:45:5206:33:41
92GRZESICA Paweł 414 YLędziny team!M 00:00:0000:00:5701:56:1503:42:4803:56:5906:33:44
93LIS Paweł 414 XLędziny team!M 00:00:0000:00:5601:56:1403:42:5403:56:5806:33:45
94KOWALIK Andrzej 736 XM00:00:0000:00:1001:46:1203:24:2603:28:1106:34:38
95ZBOŻNIAK Łukasz 736 YM00:00:0000:00:1001:46:1503:24:2803:28:1306:34:39
96MADEJCZYK Marek 416 XJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:0803:36:5203:46:5806:35:07
97KAŁUŻA Jerzy 416 YJUMAR MOUNTAINEERING TEAMM 00:00:0000:00:1301:49:1003:36:5203:46:5806:35:07
98GRYSZKO Artur 629 YA&AM 00:00:0000:01:0401:55:5403:38:3503:53:2606:35:28
99TAUZ Andrzej 629 XA&AM 00:00:0000:01:0401:55:5603:38:3603:53:2606:35:29
100BRZENCZEK Michał 64 XOTK RzeźnikM 00:00:0000:01:3302:01:3203:45:2303:53:2406:35:52
101MAGDZIARCZYK Roman 737 XRK ALTLETICS POWERADE TEAMWAŁBRZYCHM00:00:0000:00:4201:49:3403:31:0103:42:5506:35:56
102KORZENIOWSKI Robert 737 YRK ALTLETICS POWERADE TEAMWARSZAWAM00:00:0000:00:4301:49:3603:31:0103:42:5206:35:58
103DUDEK Mirosław 129 XWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5402:03:0503:51:2704:02:1206:36:39
104MAZUREK Piotr 129 YWATAHA TEAMM 00:00:0000:00:5302:03:0703:51:2704:02:1206:36:40
105DE INES Łukasz 30 YCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:2303:50:2803:57:0906:37:12
106KRZESINSKI Dariusz 30 XCorpo Runners/OrangeM 00:00:0000:01:0202:04:2403:50:2803:57:1006:37:13
107JÓŹWIAK Michał 678 YR2GM 00:00:0000:00:1301:56:1903:47:4703:53:5306:37:51
108GRUPA Marcin 678 XR2GM 00:00:0000:00:1401:56:2203:47:4803:54:0606:37:52
109JARMOLIŃSKI Piotr 11 XWieczorne Bieganie w SzczecinieM 00:00:0000:00:5702:08:4003:54:5604:09:2106:38:10
SZYSZKA Sebastian 627 YTruchtacz.plM DNF00:00:40 DNF02:03:47 DNF03:51:51 DNF03:57:16 DNF06:38:22 DNF
KAJAK Mirosław 627 XTruchtacz.plMDNF00:00:39 DNF02:03:49 DNF03:51:51 DNF03:57:22 DNF06:38:27 DNF
112PIĘDEL Michał 573 YDream MORT!M 00:00:0000:01:0501:57:2803:41:3103:53:2306:38:46
113BUDNICKI Rafał 573 XDream MORT!M 00:00:0000:01:0601:57:3103:41:3303:53:2406:38:48
114MAZURKIEWICZ Jerzy 270 YPer ardua ad astraM 00:00:0000:00:3602:08:2403:57:1304:07:2506:39:23
115SZYBIAK Waldemar 586 YAgona W&MM 00:00:0000:01:0102:04:2703:55:4704:09:4206:41:09
DQ KONIECZNY Mariusz 619 YAgona W&MMDQ00:00:26 DQ01:53:29 DQ03:55:47 DQ04:09:41 DQ06:41:10 DQ
117KRUPA Grzegorz 123 YANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:4103:53:2104:03:5206:43:15
118MROZEK Krzysztof 608 Xwcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:0403:53:0304:02:0706:43:23
119STEMPKOWICZ Jacek 608 Ywcześnie rano dawno temuM 00:00:0000:01:1402:05:0503:53:0304:02:1006:43:23
120PRUS Marek 123 XANWIL TEAM WŁOCŁAWEKM 00:00:0000:02:1402:08:4203:53:2804:03:0806:43:26
121KREMPA Mateusz 221 Y#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:3203:59:0904:10:3306:44:14
122KŁOPOCKI Jan 221 X#WpiszCokolwiekM 00:00:0000:01:3602:08:3303:59:1004:10:3106:44:14
123LONC Tomasz 206 YM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2802:04:5003:55:0404:06:2606:45:00
124REJ Mirosław 206 XM&T Wyjadacze ParówkówM 00:00:0000:00:2502:04:4903:55:0304:06:2606:45:00
125BORDA-SIECZKOWSKI Jarosław 471 YBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:2003:59:0304:09:1006:45:53
126GOTFRYD Adam 471 XBeskidnicy JasłoM 00:00:0000:00:3602:07:1903:59:0504:00:3306:45:54
127WĘGIEL Marcin 720 YPZU Sport Team/PolwaxRacing TeamM 00:00:0000:01:0002:10:3604:00:1104:09:5106:46:31
128NOWAK Miroslaw 117 XNowakiM 00:00:0000:00:0902:07:0804:05:0904:07:1306:46:33
129LIPIŃSKI Krzysztof 343 XRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:2103:48:1103:55:4906:47:06
130ŻYTOWIECKI Maciej 343 YRykowisko / Nie Ma LipyM 00:00:0000:00:3902:02:2203:48:1103:55:5306:47:10
131BUJAK Kamil 559 YCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:2002:02:4003:46:3603:51:0206:48:08
132BUJAK Paweł 559 XCisowianka Team PLM 00:00:0000:01:1902:02:4803:46:3803:51:0306:48:09
133MIŚ Zbigniew 614 XNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:2104:12:4306:48:19
134TRACZ Jacek 614 YNie mamy nazwyM 00:00:0000:02:2302:09:0904:00:2104:12:4406:48:20
135MAKUCH Szymon 285 YAll for body TEAMM 00:00:0000:00:1502:11:2404:05:1404:11:3606:49:01
136SZMERKA Mariusz 673 XPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:4703:35:0903:50:4606:49:42
137TRZCINKA Michał 673 YPlay & Orange TogetherM 00:00:0000:00:1301:48:4503:35:0903:50:4306:49:42
138SZYMCZAK Łukasz 160 YSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:3403:47:3804:03:3506:49:53
139LOMBARSKI Łukasz 160 XSSW Team KrośniceM 00:00:0000:00:3001:56:3303:47:3804:02:1906:49:54
KAMIŃSKI Mariusz 606 XReal Madrid CFMDNF00:00:37 DNF02:10:25 DNF04:05:53 DNF04:06:55 DNF06:50:03 DNF
DWORNICKI Tomasz 100 XRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDNF00:01:23 DNF02:05:01 DNF03:54:46 DNF04:03:03 DNF06:50:45 DNF
DQWĘGRZYK Grzegorz 100 YRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemMDQ00:01:24 DQ02:05:00 DQ03:54:46 DQ04:03:04 DQ06:50:46 DQ
143PODLEŚ Robert 248 Ym&rM 00:00:0000:00:2001:59:0803:48:1503:55:2006:50:49
144KUŁAK Piotr 656 XZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5302:06:3603:59:5004:15:4106:50:59
145GROSFELD Karol 656 YZabiegani & AktywniM 00:00:0000:00:5602:06:4003:59:5104:11:2306:51:07
146SZOTOWICZ Sebastian 246 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:3002:04:1203:56:4204:05:2806:51:17
147ZIEMSKI Bartosz 61 YWylew majonezu do mózguM 00:00:0000:03:1302:15:1104:06:2004:22:4006:51:18
148STEMPEK Łukasz 61 XWylew majonezu do mózguM00:00:0000:03:1302:15:1204:06:2104:11:4406:51:20
149MAŁEK Piotr 513 YMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:1003:56:5104:05:0606:51:21
150WOJCIECHOWSKI Andrzej 513 XMaraton TurekM 00:00:0000:00:5402:06:1103:56:5104:05:0706:51:22
151ROTTER Daniel 643 YD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:0903:56:2504:06:2806:51:24
152CHOIŃSKI Paweł 14 YSmashing pĄpkinsM 00:00:0000:00:5902:11:3004:05:3704:11:2106:51:29
153WOWK Robert 643 XD.R.R.W.M 00:00:0000:00:3002:00:0803:56:3004:06:2806:51:32
154KUCZYŃSKI Rafał 518 XPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:1503:56:0104:07:1306:51:53
155STACHURA Damian 518 YPeBeKa SolidarnośćM 00:00:0000:00:1602:06:1403:56:0104:07:0806:51:53
156DEJAS Tomasz 475 XRaciokiM 00:00:0000:01:0202:00:0103:51:3204:00:4006:52:00
157KOSTKA Sebastian 475 YRaciokiM 00:00:0000:01:0201:59:5603:51:3304:00:4206:52:00
158SZARAPANOWSKI Damian 369 XSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:0303:58:0704:08:2106:52:10
159SZARAPANOWSKI Marcin 369 YSZARAKI - ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZAM 00:00:0000:00:5802:06:0203:58:0704:08:2406:52:10
160RUSZNICA Tomasz 26 YBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2702:07:3103:59:3004:04:2406:52:43
161PASTERZ Piotr 26 XBiegające UrzędasyM 00:00:0000:00:2602:07:3003:59:3004:04:2506:52:45
162FAJKS Marcin 635 YDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:4003:54:4804:04:0206:52:52
163RUTA Przemysław 635 XDOPS - Duplet Ostrych Paprykarzy SzczecińskichM 00:00:0000:00:2502:01:4103:54:4804:04:0206:52:53
164PLOCH Jakub 38 YMagda i KubaM 00:00:0000:00:1701:57:3003:59:5704:06:1606:53:05
165ARAŹNY Zbigniew 192 YMort !!!M 00:00:0000:00:3601:57:2703:47:0103:55:1206:53:16
166BIENIAK Krzysztof 192 XMort !!!M 00:00:0000:00:3501:57:2603:47:0103:55:1106:53:17
167DYBOL Dawid 602 XPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:2003:56:3404:14:5606:53:38
168KRELL Marcin 602 YPlan BM 00:00:0000:01:0802:08:2103:56:3404:14:5606:53:39
169PAŚKO Paweł 668 YDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:2904:14:2806:53:51
170DYDUCH Maciej 668 XDzikie ChomikiM 00:00:0000:01:0502:07:3604:00:2904:14:2906:53:52
171ZMORZYŃSKI Jakub 25 YPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:0504:02:0404:12:5006:54:55
172PAJDOSZ Rafał 25 XPoniżej 10hM 00:00:0000:00:5102:09:0604:02:0504:12:3906:54:56
173ZEDELSKI Michał 346 XSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3302:06:1804:00:0904:07:2806:55:35
174OZIMKIEWICZ Radosław 346 YSZWLA STARGARDM 00:00:0000:00:3402:06:1804:00:0904:07:2906:55:35
175KRZESZOWSKI Marcin 329 YM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5902:20:2204:07:2004:22:4506:56:04
176CZERWIECKI Marcin 329 XM&M's STRZEGOMM 00:00:0000:02:5802:20:2204:07:2004:22:4406:56:05
177PAJĄK Andrzej 721 YBiegam z ABSM 00:00:0000:01:0802:03:3503:57:3204:03:5906:56:41
178WRZESIEŃ Wojciech 131 YTyszka & SadkowskiM 00:00:0000:00:1501:59:4503:59:5304:01:5306:56:57
179ŻURAWSKI Sławomir 420 XDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2402:06:2003:54:3104:04:1606:57:01
180DOLCZEWSKI Dariusz 420 YDZIELNI BEZ KIJÓWM 00:00:0000:01:2502:06:2003:54:3204:04:1506:57:01
181WYRODEK Jakub 336 YTurboptysieM 00:00:0000:03:1502:22:0704:10:2404:18:3106:57:04
182BOCZKIEWICZ Tomasz 321 YBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1201:58:3503:47:1904:09:1006:58:29
183JANECKA Artur 321 XBieging Team ZelówM 00:00:0000:01:1101:58:3503:47:1904:09:0906:58:30
184WŁOCH Kamil 381 XSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:2304:00:2804:08:0106:59:01
185MUSIOŁ Michał 381 YSarnia ZemstaM 00:00:0000:00:2102:07:2204:00:2804:08:0006:59:01
186RAJKOWSKI Przemysław 704 YFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5502:12:4104:10:4704:21:2406:59:10
187BEŁDOWSKI Sławomir 704 XFUDU &CO. SPORT TEAMM 00:00:0000:00:5602:12:4204:10:4804:21:2506:59:11
188BORCZYŃSKI Michał 390 XTeam Doris KrakówM 00:00:0000:00:1002:01:0403:55:1204:04:3306:59:31
189SOŁOWIEJ Łukasz 181 XMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:4103:58:3104:11:4006:59:38
190PROCHWICZ Michał 181 YMecenasi TeamM 00:00:0000:00:2302:06:4104:03:4504:20:0306:59:38
191GOŚCIŃSKI Sławomir 257 XDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2503:58:2104:11:3406:59:53
192KRZYSZŁOWSKI Rafał 257 YDzikie WieprzeM 00:00:0000:00:2302:04:5303:58:2204:11:3306:59:59
193CHYLEWSKI Paweł 301 XGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0602:08:3103:59:2804:07:4007:00:06
194GRONEK Grzegorz 301 YGron & ChyleśM 00:00:0000:01:0702:08:2903:59:2904:07:4107:00:06
DQMIKOWSKI Artur 251 XSpartanie dzieciom AlnorMDQ00:00:25 DQ02:07:32 DQ03:58:11 DQ04:04:52 DQ07:00:28 DQ
196LEWANDOWSKI Maciej 483 X#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3702:03:3303:59:2004:12:4307:00:36
WOJCIECHOWSKI Michał 251 YSpartanie dzieciom AlnorMDNF00:00:25 DNF02:07:34 DNF03:58:15 DNF04:04:52 DNF07:00:36 DNF
198GRABOWSKI Wojciech 483 Y#DASHRADE TeamM 00:00:0000:00:3802:03:3403:59:2104:12:4207:00:37
199KWAŚNIEWSKI Mariusz 667 XSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5702:09:2303:56:2704:06:3807:00:46
200KWAŚNIEWSKI Rafał 667 YSZWLA StargardM 00:00:0000:00:5602:09:2203:56:2804:06:3607:00:50
201ADAMIK Łukasz 683 XNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:1004:11:3204:22:2707:00:53
202JAŚLAR Dawid 683 YNowy Styl Group Running Team Luke&DaveM 00:00:0000:03:0902:15:0904:11:3204:22:2607:00:53
203JUSZCZYK Łukasz 261 XNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:2703:56:4004:08:1107:01:13
204SROKA Artur 261 YNaprzód TyłyM 00:00:0000:00:2402:02:2803:56:4104:08:1807:01:20
205WIRA Mirosław 49 YGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1002:07:5104:05:1204:21:0607:01:44
206KRAUZE Tomasz 49 XGB Wrocławskie MorsyM 00:00:0000:01:1102:07:5304:05:1204:21:0807:01:44
207ŻYWCZAK Artur 638 YKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:0603:55:0904:07:5307:01:54
208ZAWADZKI Mariusz 638 XKrakusyM 00:00:0000:00:1002:02:0703:55:1004:07:5507:01:55
209OGRODOWCZYK Rafał 444 YŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:4504:03:4004:10:1807:02:02
210KOMAN Tomasz 444 XŻelazne DziadyM 00:00:0000:00:1702:05:4604:03:4104:10:1707:02:03
211WYKA Błażej 433 XPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:0504:04:5804:16:2307:03:09
212KRUPA Sławomir 433 YPCH_RUN ULTRAM 00:00:0000:01:0802:11:0404:04:5804:16:2007:03:10
213CYTACKI Dawid 709 YRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:2704:01:4604:19:4207:03:43
214BRYGIER Jacek 709 XRykowiskoM 00:00:0000:01:1702:08:2804:01:5104:19:4307:03:43
215KOMISARZ Tomasz 554 YHardcorowe MuchomorkiM00:00:0000:02:2102:06:5304:01:4504:09:3707:04:10
216WODZIEŃ Andrzej 554 XHardcorowe MuchomorkiM 00:00:0000:02:2202:06:5304:01:4504:09:3807:04:11
217KONOPIŃSKI Tomasz 314 XNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:5803:56:0004:05:5907:04:48
218GORGOL Tomasz 314 YNextGenM 00:00:0000:02:0502:04:5903:56:0004:05:5407:04:51
219RÓŻAŃSKI Paweł 652 YTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1702:12:4304:10:4504:17:4907:05:53
220SZALEWICZ Damian 652 XTeam GP ŁomiankiM 00:00:0000:01:1802:12:4604:10:4604:17:3207:05:55
221BOROWSKI Tomasz 19 YSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:3902:06:2203:59:3004:10:4107:06:37
222PELA Dariusz 19 XSky-Trans Toruń MultisportM 00:00:0000:00:4002:06:2103:59:3004:10:4207:06:39
223JARUZEL Robert 398 XREJM 00:00:0000:00:3402:04:4304:00:2604:13:0807:07:05
224BIEGAJŁO Krystian 387 XMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:2704:08:3304:23:2407:07:26
225DAGIEL Grzegorz 387 YMiśki z GłogowaM 00:00:0000:00:3602:11:2804:08:3604:23:2307:07:27
226CIEŚLA Jarosław 409 YBiegające MałżeństwoM 00:00:0000:00:2502:06:0704:11:0204:15:4707:07:40
227PAPRZYCKI Rafał 413 XPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:4604:05:0904:14:4307:08:54
228ROSA Jarosław 413 YPlatinium PromotionM 00:00:0000:00:4502:09:4704:05:0904:05:4907:08:54
229SERAFIN Robert 299 XMJP DrukM 00:00:0000:00:2902:11:4004:07:1404:24:2907:09:04
230POTERSKI Mateusz 299 YMJP DrukM 00:00:0000:00:2802:11:4004:07:1404:24:2507:09:04
231WYROBA Wojciech 460 XHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:5002:12:0504:06:5204:21:4607:09:05
232GAWIN Krzysztof 460 YHarde ObwarzankiM 00:00:0000:01:4902:12:0604:06:5404:21:4307:09:07
233KOZIŃSKI Marek 180 YRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:5004:03:2704:19:1407:09:16
234KOBIERSKI Piotr 157 XPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:4103:52:0803:59:2907:09:47
235MIĘKUS Hubert 157 YPiotrek i HubiM 00:00:0000:00:2201:57:4003:52:0803:59:2807:09:49
236ANDRES Kamil 351 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:0903:59:1904:21:2207:10:00
237ŚLANDA Maciej 351 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:4302:03:0803:59:2004:21:2407:10:01
238KUZIOŁA Krzysztof 476 YCSRG1M 00:00:0000:00:5202:01:2004:01:3704:08:2907:10:13
239SYDORYK Artur 476 XCSRG1M 00:00:0000:00:5402:01:2104:01:3904:04:3507:10:16
240SALWA Krzysztof 222 YSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1102:08:3904:02:1404:11:2607:10:21
241OBARA Michał 222 XSalclan-TeamM 00:00:0000:00:1202:08:3904:02:1304:11:2407:10:22
242ŚWIERCZEK Grzegorz 432 YGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:4104:08:3104:18:0507:10:24
243KOZŁOWSKI Rafał 432 XGrupa Jura PLM 00:00:0000:01:3102:11:4204:08:3104:18:0707:10:25
244SEICHTER Adam 180 XRUN TorBydM 00:00:0000:01:0402:08:5104:03:3804:19:1107:10:26
245CIAK Damian 121 YzdechlakiM 00:00:0000:02:1802:25:2204:24:1504:34:5807:10:45
246TYSZKA Radosław 121 XzdechlakiM 00:00:0000:02:1702:25:2304:24:1604:35:0807:10:53
247RZEPKA Remigiusz 504 XŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4702:06:1304:03:1704:15:2007:11:19
248PAŚNIK Paweł 504 YŁysi jak tygrysiM 00:00:0000:00:4602:06:1304:03:1704:17:3707:11:19
249APOSTOŁ Paweł 701 YCosta Kliny TeamM 00:00:0000:01:0302:25:1704:23:1304:28:0807:11:21
250ZAWADZKI Łukasz 156 YPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5502:08:5904:05:3904:22:4507:12:08
251KUCHARSKI Paweł 156 XPlaneta NiskoM 00:00:0000:00:5602:09:0004:05:3904:22:4407:12:09
252SZEWC Bogdan 501 XHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:2803:59:3704:23:3707:12:11
253PIĄTEK Rafał 501 YHola HolaM 00:00:0000:00:1902:01:2703:59:3704:23:3707:12:12
254PAWŁOWSKI Jacek 323 XKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3102:01:3103:58:3304:00:1107:12:14
255STODOLNY Krzysztof 562 XK&KM 00:00:0000:01:4502:11:4204:05:1104:22:3007:12:17
256GÓRKA Krzysztof 478 YCSRG 2M 00:00:0000:00:2602:06:0904:11:3704:21:0907:12:21
257PACHOŃSKI Marcin 478 XCSRG 2M 00:00:0000:00:2702:06:1004:11:3704:21:1107:12:22
258SZWEDEK Krzysztof 323 YKS Tęcza GdyniaM 00:00:0000:00:3002:01:3003:58:3404:11:3907:12:23
259MATYSIAK Marcin 125 XGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5802:10:1604:04:4804:24:5107:13:00
260RECŁAW Arkadiusz 125 YGapmont Running TeamM 00:00:0000:01:5902:10:1404:04:4904:24:5007:13:00
261MYSZK Łukasz 169 YKumple SebanaM 00:00:0000:01:4902:11:4604:11:1404:24:2907:13:12
262SOBIERAJ Grzegorz 169 XKumple SebanaM 00:00:0000:01:4802:11:4604:11:1404:24:3007:13:13
263SIEMASZKO Wojciech 213 XPiękny i BestiaM 00:00:0000:00:1302:11:0004:09:4704:14:3207:13:43
DQPONIEWOZIK Ireneusz 304 XNie spoczniemy nim dojdziemyMDQ00:00:12 DQ02:14:12 DQ04:21:51 DQ04:32:22 DQ07:13:46 DQ
265WIERNASZ Grzegorz 649 XVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4202:08:4504:04:3704:22:3907:13:51
266MAZUR Sebastian 649 YVictoria Karcher teamM 00:00:0000:00:4302:08:4304:04:3704:22:4107:13:54
DQIWASZKO Paweł 46 YPasja Chrzanka Running TeamMDQ00:02:56 DQ02:54:35 DQ04:34:11 DQ04:45:10 DQ07:14:01 DQ
268SZYNAWA Marcin 138 XRosomak teamM 00:00:0000:01:5802:11:3304:03:2504:24:5307:14:14
269DANIŁOWICZ Adam 138 YRosomak teamM00:00:0000:01:5902:11:3304:03:2504:24:5307:14:14
270BOGACKI Andrzej 186 XTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:1304:03:2704:17:4407:14:44
271RUBIN Andrzej 186 YTrail Runners JaworznoM 00:00:0000:00:1702:08:1404:03:2804:18:0007:14:46
272ROGOWSKI Krzysztof 219 XRogaty SchabM 00:00:0000:02:2102:22:3804:15:2004:33:3907:14:47
273SCHABOWSKI Marcin 219 YRogaty SchabM00:00:0000:02:2202:22:3804:15:2004:33:4207:14:50
274HABA Konrad 540 XKZBM 00:00:0000:00:4902:12:3104:14:0404:26:4007:15:23
275MAŃKOWSKI Leszek 540 YKZBM 00:00:0000:00:4902:12:3304:14:0504:26:3507:15:25
276PASTUŁA Łukasz 151 YPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4202:18:0904:13:1204:28:0107:15:43
277DZIEDZIC Witold 151 XPrzebiegli jak wężeM 00:00:0000:00:4102:18:0804:13:1404:27:5907:15:44
278GURGUL Sebastian 124 XAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:1504:11:4504:13:0007:15:50
279GURGUL Mateusz 124 YAROMAT NÓGM 00:00:0000:00:4802:13:1404:11:4504:28:3607:15:50
280MACHUCKI Adrian 407 Y21 BSPM 00:00:0000:00:3702:15:1404:12:5204:24:0107:17:08
281WIKARSKI Krzysztof 407 X21 BSPM 00:00:0000:00:3802:15:1304:12:5304:25:4407:17:09
282KRECZMANSKI Robert 553 XEmeryci i renciściM00:00:0000:00:1201:58:4503:58:0304:02:4807:18:09
283KAPAON Łazarz 365 XCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:0204:00:1704:20:0707:18:49
284LEWICKI Michał 365 YCazzo ClubM 00:00:0000:01:4002:05:0304:00:1804:20:0707:18:50
285RYCHTER Marcin 80 XThe RychtersM 00:00:0000:01:1802:07:0204:04:3304:06:0207:18:53
286RYCHTER Karol 80 YThe RychtersM 00:00:0000:01:1902:07:0104:04:3304:05:5507:18:53
287JĘDRYCHA Michał 70 XCFO RUNNING TEAMM 00:00:0000:00:5202:11:3104:10:1404:22:5107:19:26
288BALWIERCZAK Piotr 292 YŚwieżaki atakująM 00:00:0000:00:3402:20:5904:20:2704:39:5407:19:32
289MAŁECKI Tomasz 234 YMałe cyckiM 00:00:0000:00:2902:23:5504:23:3704:29:2807:19:34
290BARYŁA Piotr 582 YRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:5804:08:0004:21:5807:19:48
291KOZAK Robert 582 XRonal Polska RunM 00:00:0000:01:3902:09:5704:08:0104:21:5807:19:48
292PRUTA Rafał 376 YFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:1704:30:4607:19:59
293KOCIK Marcin 376 XFatboy SprintM 00:00:0000:00:5502:11:2604:05:1704:30:4707:20:00
WOJDA Dariusz 278 XDzikie DzikiM DNF00:00:15 DNF01:57:22 DNF03:55:46 DNF04:10:09 DNF07:20:16 DNF
ZAWIŚLAK Kazimierz 278 YDzikie DzikiM DNF00:00:17 DNF01:57:24 DNF03:55:46 DNF04:10:07 DNF07:20:17 DNF
296KAPUSTA Tomasz 275 XGończe psyM 00:00:0000:01:0702:07:1004:12:2604:20:0507:20:23
297RZYHA Hubert 275 YGończe psyM 00:00:0000:01:0802:07:1304:12:2704:23:0107:20:26
298STANIEWSKI Grzegorz 281 XKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:5304:05:0104:18:3207:20:41
299KAŹMIERCZAK Krzysztof 281 YKKGS TeamM 00:00:0000:02:4802:11:5404:05:0104:29:1507:20:41
300BOGUSZ Dominik 631 XBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:4704:07:3504:29:1707:20:42
301MADEJ Mateusz 631 YBez nazwyM 00:00:0000:01:2402:08:4604:07:3804:29:1807:20:45
302HRYCAJ Mariusz 630 YWkurw_Team (Rebel Runners)M 00:00:0000:01:3402:17:5104:14:1404:31:2907:21:07
303WINIAREK Leszek 6 X#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:5404:00:3504:17:2507:21:24
304DENEKA Ryszard 6 Y#TEAMDKMSM 00:00:0000:00:2402:04:5304:00:3504:18:3407:21:24
305KOSTKA Janusz 111 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2502:09:0404:02:0704:19:0507:21:44
306SCHWITALLA Adrian 172 YMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:1604:06:5604:35:3107:21:45
307GAWLIK Marcin 172 XMKS SIECHNICEM 00:00:0000:01:2802:13:1704:06:5604:28:5507:21:46
308JÓZEFCZYK Tomasz 111 YPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2602:09:0804:02:0704:19:0507:21:49
309SZMYT Maciej 249 YRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2201:57:0303:47:2703:56:2607:22:08
310MIKLER Arkadiusz 249 XRELIM-GUTO oraz Fundacja pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi w PoznaniuM 00:00:0000:00:2301:57:0003:47:2603:56:2507:22:09
311RUTKOWSKI Michał 458 YAtak lewej łydyM00:00:0000:01:3002:19:2304:19:2704:31:5507:22:13
312LEWANDOWSKI Łukasz 159 XBiegowaRodzinaM 00:00:0000:01:5602:17:3304:15:5604:26:3807:22:17
313KUSZELA Mateusz 458 XAtak lewej łydyM 00:00:0000:01:2902:19:2404:19:2904:32:1207:22:36
314SZARAWARA Łukasz 32 XBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:5503:59:5504:17:3907:23:00
315WASIAK Michał 32 YBiegacze z koleiM 00:00:0000:01:0002:04:5703:59:5604:17:4007:23:00
316TALAGA Tomasz 342 XMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:0704:08:5404:19:2807:23:20
317POMORSKI Marcin 512 XKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:0203:58:1804:17:3407:23:20
318TALAGA Robert 342 YMKS WyzwolenieM 00:00:0000:00:5002:09:0004:08:5304:19:2607:23:20
319SZMAGAJ Marcin 512 YKuki MonsterM 00:00:0000:00:3102:07:0303:58:1804:00:3307:23:24
320CHORABIK Armand 237 XRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:4204:15:0204:19:4107:23:59
321DOBROSIELSKI Rafał 237 YRUN FOR FUNM 00:00:0000:02:0902:17:4104:15:0004:19:4007:23:59
322DROZD Sławmomir 135 YActiv on i onaM00:00:0000:01:3102:11:3604:01:0804:10:4707:24:05
BUŁA Robert 22 YRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:17 DNF04:08:29 DNF04:24:56 DNF07:24:08 DNF
CHRAPKIEWICZ Michał 22 XRybniccy TruchtaczeM DNF00:01:01 DNF02:06:16 DNF04:08:29 DNF04:24:54 DNF07:24:09 DNF
325BASĄG Marek 626 XGinger PowerM00:00:0000:01:5602:22:1504:17:2804:35:1807:24:28
326KOŁODZIEJSKI Kamil 626 YGinger PowerM 00:00:0000:01:5602:22:1604:17:2804:31:4207:24:35
327KRAWCZYK Radosław 557 YKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:5204:24:3004:41:2407:24:36
328WELTER Przemysław 557 XKB SzamotułyM 00:00:0000:00:4602:28:5304:24:3404:41:2507:24:39
329SZOTOWICZ Paweł 366 YŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1802:14:5904:26:5704:31:0407:25:10
330MOŚCIŃSKI Wojciech 366 XŚLIMAKIM 00:00:0000:00:1702:14:5804:27:0404:31:0307:25:11
331CYNIAK Marek 303 YEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:4304:07:2304:24:4407:25:14
332GUZIUK Rafał 303 XEVErRUNM 00:00:0000:01:1502:10:4204:07:2304:24:3107:25:15
333WYSMOLIŃSKI Rafał 455 XRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:0104:08:1304:19:5107:26:42
334WYSMOLIŃSKI Piotr 455 YRosomakiM 00:00:0000:01:1402:09:0204:08:1204:21:4907:26:43
335ARDELLI Antoni 191 XBIEGAJ Z PIORUNEMM 00:00:0000:00:1702:06:3104:02:1404:11:1507:26:56
336SZYMAJDA Adam 539 XKciuki w górę!M 00:00:0000:01:1902:11:1404:10:5604:26:1507:27:05
337BAJSON Grzegorz 539 YKciuki w górę!M 00:00:0000:01:2002:11:1304:10:5604:26:4607:27:06
GUZIK Łukasz 706 XAptiv Running TeamMDNF00:01:57 DNF02:20:40 DNF04:08:49 DNF04:19:04 DNF07:27:18 DNF
339CZADO Waldemar 560 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2702:08:3904:09:1104:12:2607:28:59
340DĘBICKI Zdzisław 560 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:00:2802:08:3804:09:1104:12:2407:28:59
341RUDOL Sebastian 558 XProNaturaM00:00:0000:02:0602:19:2104:16:4704:32:1907:29:05
342GAWRYSIAK Mariusz 558 YProNaturaM 00:00:0000:02:0602:19:2204:16:4704:32:2107:29:06
343TRETIAK Mateusz 675 XDorwidM 00:00:0000:01:1702:18:1804:14:2404:32:3907:29:13
344HAMRYSZCZAK Dawid 675 YDorwidM 00:00:0000:01:1802:18:1904:14:2504:21:2807:29:13
345WÓJCIK Dariusz 517 XSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:2204:08:5204:19:3507:29:22
346SURMA Maciej 517 YSprawni InaczejM 00:00:0000:01:3102:08:2304:08:5804:19:3507:29:23
347PIOTROWSKI Michał 214 XJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:3104:26:0604:39:0907:29:27
348ZDUNEK Józef 214 YJurund SzczytnoM 00:00:0000:00:3102:19:3304:26:0604:39:1207:29:29
349BARTNIAK Kamil 448 YBońki TeamM 00:00:0000:00:5902:05:4904:07:5304:36:5707:29:32
350ŁAJTAR Krzysztof 259 YPrzelatkiM 00:00:0000:00:5202:18:1504:16:5304:35:5107:29:43
351KUTNIK Mirosław 259 XPrzelatkiM 00:00:0000:00:5102:18:1504:16:5304:35:5007:29:44
352GRUSZKA Grzegorz 52 XLouieCyphersM 00:00:0000:02:2402:27:3704:25:2404:39:4507:29:57
353WALASZCZYK Piotr 52 YLouieCyphersM 00:00:0000:02:2502:27:3904:25:2504:39:4307:29:59
354ENGLERT Grzegorz 348 XNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5402:12:3904:12:0804:30:2807:30:38
355GLONEK Marcin 348 YNIEDOŚCIGNIENIM 00:00:0000:00:5502:12:3704:12:0904:30:3007:30:38
356ULOWSKI Jacek 571 XJ&MM 00:00:0000:02:4502:29:0604:24:4204:41:0507:30:45
357HEROLD Maciej 571 YJ&MM 00:00:0000:03:0602:29:0504:24:4207:30:52
358BEŚKA Sławomir 334 XRYBNIKM00:00:0000:00:4202:08:1704:11:0104:28:5907:30:58
359CHUDYBA Michał 696 XGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3202:21:5504:22:1804:34:2507:31:05
360STRZELECKI Jacek 696 YGdańsk-MorenaM 00:00:0000:02:3102:21:4404:22:1904:34:1507:31:05
361PONIEWIERSKI Marek 732 YM00:00:0000:01:5202:20:2004:14:2304:26:2607:31:10
362KURS Kamil 732 XSGO GdańskGDAŃSKM00:00:0000:01:5102:20:2104:14:2304:26:2907:31:10
363NORBERT Michał 417 XBBMM 00:00:0000:00:4402:12:1104:13:0604:30:2107:31:37
364PIEKAJ Łukasz 417 YBBMM 00:00:0000:00:4402:12:1204:13:0604:30:2207:31:37
365KACZMAREK Tomasz 7 XGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2002:20:1904:12:4604:24:2107:31:41
366NIEPSUJ Łuksz 7 YGórale z puszczyM 00:00:0000:01:2102:20:1904:12:4704:24:2007:31:43
367BEDNARZ Krzysztof 505 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2702:25:5804:24:1704:32:3307:31:50
368MAJ Grzegorz 561 YScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:3604:14:2204:30:3307:32:15
369BĄK Adam 561 XScyzorykiM 00:00:0000:00:4402:08:3504:14:2104:30:2807:32:25
370URBAN Daniel 705 XSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:3604:41:1507:32:38
371WESOŁEK Marek 705 YSente Running TeamM 00:00:0000:02:1602:31:3104:36:3604:41:2507:32:38
372MĘKAL Radosław 255 YWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2902:19:0004:21:4604:33:3407:32:51
373KARGOL Marcin 255 XWałbrzyski sen SołtysaM 00:00:0000:01:2802:19:0204:21:4604:33:3707:32:51
374NOWAK Jarosław 379 YSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:4404:20:5004:31:2307:33:06
375PODLASZEWSKI Jacek 379 XSPC 1M 00:00:0000:02:2302:20:4304:20:5104:31:2107:33:06
376GIŻYŃSKI Damian 147 XPieruńsko GibcyM 00:00:0000:00:2802:18:5504:24:4604:42:1307:33:42
377SAJAK Kamil 549 YLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1702:29:5704:34:2104:35:1607:34:03
378MADEJSKI Dawid 549 XLacho Team/Rozbiegane DobczyceM 00:00:0000:01:1602:29:5904:34:2204:35:1707:34:04
379PAŁKOWSKI Jakub 428 YRunning Obsession TeamM 00:00:0000:00:3502:15:3904:15:1404:29:0107:34:08
380GRYCMAN Łukasz 697 XGRYCMANY BIEGAJĄM 00:00:0000:01:1402:24:3604:26:1504:43:3407:34:46
381STĘŻYCKI Mariusz 726 XŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:1704:06:4004:27:5207:34:48
382SZUKAŁA Damian 726 YŻary Runners TeamM 00:00:0000:00:3902:09:1504:06:4004:27:5307:34:49
383MUCHA Adam 300 YSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:4604:34:5207:35:01
384KUROWSKI Kuba 300 XSzybkie KrzakiM 00:00:0000:00:3202:11:3504:11:4704:34:5207:35:02
385MYŚLIŃSKI Marcin 279 XKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:2204:10:0904:24:3307:35:14
386KRÓL Michał 279 YKetoprofen TeamM 00:00:0000:00:2802:09:2104:10:0804:24:3107:35:17
387DUDA Marcin 648 YOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:4704:13:0104:24:2107:35:57
388KĘPA Szymon 648 XOfix.pl Run TeamM 00:00:0000:01:5002:16:4804:13:0204:24:2307:36:01
389JALOWSKI Andrzej 386 YPIM 00:00:0000:00:2002:11:5304:18:3904:37:1307:36:03
390KOWALEWSKI Krzysztof 189 XSole SandczaM 00:00:0000:01:0202:11:0704:21:2704:37:1207:36:04
391IDZIKOWSKI Piotr 386 XPIM 00:00:0000:00:2002:11:5504:18:3904:37:1407:36:04
392PACHLA Adam 189 YSole SandczaM 00:00:0000:01:0102:11:1004:21:2904:37:0907:36:07
393SADOWSKI Jarosław 99 XT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3602:23:0104:21:4904:43:3907:36:24
394GARDYZA Jacek 99 YT.S. Opatrunki ToruńM 00:00:0000:02:3702:23:0304:21:5004:43:4007:36:28
395BUDASZ Andrzej 65 YPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5802:16:2904:17:0404:36:1207:37:13
396ZYŚKO Tomek 65 XPrzyjaciele z dawnych latM 00:00:0000:00:5902:16:2804:17:0504:36:0107:37:15
397ERKIERT Radosław 502 XBrygada RRM 00:00:0000:00:5602:18:0304:20:3904:34:2707:37:50
398SZCZYGIELSKI Radosław 502 YBrygada RRM 00:00:0000:00:5502:18:0204:20:3904:34:2607:37:51
399ZARZYCKI Tomasz 218 YProRunning PromotionM 00:00:0000:00:1702:05:4304:20:0404:33:0807:38:05
400BOSACKI Jacek 119 YNo Excuses Team/KB ManiacM 00:00:0000:01:4202:16:5204:25:2104:36:5107:38:27
401DE SANTA Jacopo 647 YValidatorM 00:00:0000:03:1802:09:0704:00:0504:34:2607:38:37
402ŚWIĄTKOWSKI Dawid 647 XValidatorM 00:00:0000:03:1702:09:0704:00:0504:33:2607:38:38
403WEGNERSKI Wojciech 493 YReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2302:08:1204:14:5004:26:4907:38:45
404SOBCZAK Tomasz 493 XReborn Team GnieznoM 00:00:0000:00:2002:08:1104:14:5004:26:4807:38:45
405BUKOWSKI Marcin 110 XSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4302:29:4604:31:0604:39:3207:39:01
406KOŁKOWSKI Andrzej 110 YSpartanie Dzieciom Andrzej&MarcinM 00:00:0000:02:4402:29:4604:31:0704:42:2807:39:02
407MAJCHROWSKI Jacek 263 XCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:0304:18:4504:35:1307:39:09
408GÓRAJ Janusz 263 YCKB TarnobrzegM 00:00:0000:02:0002:17:0404:18:4504:35:1407:39:09
409SUWINSKI Michal 282 X3BroM 00:00:0000:02:5802:24:5804:25:2204:53:0507:39:27
410ILKIEWICZ Adam 282 Y3BroM 00:00:0000:02:5802:25:0204:25:2304:52:5307:39:27
411ŁOJEK Krzysztof 677 YBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1802:20:2504:25:1004:35:1907:39:38
412KULCZYŃSKI Rafał 677 XBiegniemy DalejM 00:00:0000:01:1702:20:2404:25:1204:35:2007:39:40
413KUPTEL Robert 470 XPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4302:15:3504:11:4904:19:5207:39:43
414PROKOPIUK Robert 470 YPodlaskie TuryM 00:00:0000:01:4202:15:3704:11:4904:46:2807:39:44
415DUCKI Piotr 452 YBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM00:00:0000:00:4002:11:4404:14:0304:43:0107:39:55
416MESJASZ Marek 452 XBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM 00:00:0000:00:4102:11:4504:14:0304:33:3207:39:55
417RZESZÓTKO Leszek 87 XCoca-Cola TeamM 00:00:0000:00:2102:18:4704:21:0404:29:0907:40:08
418JAZ Krzysztof 657 XKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:4604:12:4504:33:1307:40:42
419ŁĘTOWSKI Mariusz 657 YKM TEAMM 00:00:0000:00:5102:06:4404:12:4504:33:1407:40:42
420TERCZYŃSKI Paweł 550 XOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:18:5904:24:5104:42:0707:40:47
421MICHALCZUK Dominik 550 YOrange Polska OneM 00:00:0000:00:2902:19:0004:24:5104:42:0807:40:47
422SMAGA Krzysztof 175 YStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:4204:29:3207:40:49
423ZIÓLEK Mirosław 175 XStay Insane S&DM 00:00:0000:03:0102:25:3604:25:4204:52:2407:40:51
424RECZEK Sebastian 10 XDo końcaM 00:00:0000:00:2302:07:0504:02:5104:22:4307:41:06
425RATOWSKI Marek 10 YDo końcaM 00:00:0000:00:2202:07:0504:02:5004:28:1507:41:07
426KAJA Gracjan 94 XBydgościeM 00:00:0000:00:2801:56:5303:58:2004:23:2207:41:08
427MAŚLANKA Piotr 94 YBydgościeM 00:00:0000:00:2701:56:5903:58:2104:23:2207:41:08
428KWIATEK Tomasz 77 XBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3202:22:4204:25:2704:41:4007:41:25
429BOGUS Piotr 77 YBieganie po górach jest bez sensu.M 00:00:0000:01:3102:22:4004:25:2604:41:3907:41:25
430HETMANOWSKI Jędrzej 170 XTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1802:11:2404:14:0104:32:0007:41:52
431PIECHOTA Daniel 170 YTRENING NA SZCZYTM 00:00:0000:01:1902:11:2504:14:0104:31:5807:41:53
432KARPIŃSKI Tomasz 24 XRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3102:33:1004:37:1104:50:0507:41:55
433FUS Maciej 24 YRun For Your Beer!M 00:00:0000:02:3002:33:1104:37:1204:50:0407:41:56
434SOBOCIŃSKI Marcin 725 XZG RUNM 00:00:0000:00:2802:14:4104:08:2004:34:4907:42:04
435GŁOWACKI Artur 725 YZG RUNM 00:00:0000:00:2702:14:4004:08:2004:34:5007:42:04
436MRÓZ Jacek 241 YBartmot TeamM 00:00:0000:01:1102:17:4804:21:2504:43:3407:42:09
437NAPORA Paweł 241 XBartmot TeamM 00:00:0000:01:1002:17:4904:21:2504:43:3307:42:09
438WOŹNIAK Michał 136 YPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4802:21:0804:21:1304:39:5707:42:32
439KONDZIOŁA Krzysztof 136 XPerfect Runner LublinM 00:00:0000:01:4702:21:0904:21:1304:39:5807:42:33
440STAROŃ Jacek 385 YGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:4404:25:1704:35:1007:42:46
441GORCZYCA Erwin 385 XGOPR BieszczadyM 00:00:0000:01:5502:22:4604:25:1704:35:1107:42:47
442ZIELIŃSKI Karol 580 YToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:1404:37:1107:43:00
443BOCHENEK Paweł 580 XToruńskie PiernikiM 00:00:0000:02:0302:11:0904:08:1504:49:0207:43:01
444KIEWISZ Adam 724 XSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3302:20:1304:21:0004:34:1107:43:07
445WITKOWSKI Mariusz 724 YSą WolniejsiM 00:00:0000:01:3202:20:1504:21:0304:34:1407:43:11
446KAMERDUŁA Łukasz 231 XTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:3804:27:0907:43:50
447GAUDYN Hubert 231 YTeam 4M 00:00:0000:02:1602:13:4304:10:3904:27:1107:43:50
448BARCZYK Andrzej 552 XBarczyk Wolbrom Zakład MięsnyM 00:00:0000:02:2402:21:1904:25:0604:51:3607:43:59
449CIOCH Paweł 722 XPLOTSERWIS TEAMM 00:00:0000:01:0502:16:5604:25:5704:44:3407:44:40
450CISZCZOŃ Piotr 682 XChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:2404:25:4504:26:4407:44:42
451WAJDA Andrzej Mateusz 682 YChłopaki rozrabiakiM 00:00:0000:01:4502:23:2604:25:4704:43:2007:44:44
452FURMAN Marcin 509 XKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:3504:25:5804:45:0907:44:53
453GABRYSIAK Grzegorz 509 YKrytyka czystego bieganiaM 00:00:0000:01:0902:20:4304:25:5904:45:0807:44:53
454JARZEMBOWSKI Tomasz 244 YWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:1002:21:3404:24:1504:37:3007:45:04
455SOBCZAK Mikołaj 244 XWYBIEGANI TEAMM 00:00:0000:02:0902:21:3404:24:1504:37:3107:45:07
456GRYNFELDER Rafał 522 X.M 00:00:0000:01:2802:07:3504:15:2504:28:0907:45:28
457WALESIAK Wojciech 522 Y.M 00:00:0000:01:2902:07:3504:15:2404:28:0907:45:28
458JEREMICZ Marcin 494 YZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:16:5904:16:0304:32:0307:45:29
459BUSZ Jacek 494 XZ Gdańska przez Rzeszów na RzeźnikaM 00:00:0000:01:5302:17:2204:16:0804:32:0107:45:29
460MAKAREWICZ Wiktor 307 XKUDŁATE MAKARONYM00:00:0000:00:5002:15:3804:25:2604:38:2107:45:38
461MINIUR Jacek 153 XCK TEAMM 00:00:0000:01:1602:13:4204:15:2904:20:1107:45:40
462KUPIJAJ Marcin 319 XSocios GórnikM 00:00:0000:01:3002:08:4804:02:3504:21:2207:45:56
JACHYM Arkadiusz 319 YSocios GórnikM DNF00:01:31 DNF02:08:50 DNF04:02:35 DNF04:21:23 DNF07:45:58 DNF
464WALASEK Grzegorz 654 YHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:0804:35:1204:45:3407:46:21
465KRAWCZAK Kamil 654 XHardcorowe BiegusieM 00:00:0000:03:2002:31:0904:35:1204:45:3207:46:22
466POMAGRUK Piotr 178 YPomagrukiM 00:00:0000:01:0502:23:5904:29:1404:45:5707:46:25
467GRZYB Dorian 658 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:3104:30:3504:42:2507:46:29
468JANISZEWSKI Sławomir 658 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:2702:30:3204:30:3504:42:2607:46:29
OPUCHLIK Tomasz 403 XAktywnaPszczyna.plM DNF00:00:11 DNF02:02:29 DNF04:00:36 DNF04:20:51 DNF07:46:44 DNF
JANUSZ Tomasz 403 YAktywnaPszczyna.plMDNF00:00:11 DNF02:02:24 DNF04:00:36 DNF04:20:50 DNF07:46:44 DNF
471DUKATA Grzegorz 16 Xdo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:0504:20:5204:42:4707:46:46
472PIASNY Paweł 16 Ydo ustaleniaM 00:00:0000:00:4402:15:0604:20:5304:42:4707:46:48
473STANIO Arkadiusz 53 XAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:0804:24:1504:47:1907:46:53
474KAWALEC Bernard 53 YAsseco Active TeamM 00:00:0000:01:0702:17:0904:24:1604:47:4907:46:54
475FOGEL Janusz 637 XŁosie.plM 00:00:0000:00:5802:22:4904:34:5504:39:1807:48:06
476SIKORA Piotr 335 XSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:5104:28:2204:55:4407:48:27
477MAGIERA Grzegorz 373 XM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0802:08:1804:13:3004:32:4007:48:27
478SIKORA Tomasz 335 YSikoryM 00:00:0000:02:3802:24:5004:28:2204:55:4307:48:27
479JAWORSKI Piotr 408 YBiegam na Zielonej BiałołęceM 00:00:0000:02:2702:23:5604:26:4404:37:3407:48:34
480JÓŹWIAK Michał 356 XKuzynka i KuzynM 00:00:0000:01:1402:27:0104:31:2505:01:1207:48:44
481JANIK Krzysztof 115 XTORQM 00:00:0000:01:3702:32:2304:36:1504:54:0107:48:44
482MICHALSKI Mateusz 115 YTORQM 00:00:0000:01:3702:32:2204:36:1604:53:5807:48:45
483UŻAROWSKI Remigiusz 373 YM.G R.U GŁOGÓWM 00:00:0000:01:0602:08:1804:13:3004:32:1807:48:46
DQBANASIEWICZ Paweł 233 XGinger BarbariansMDQ00:01:38 DQ02:17:38 DQ04:13:40 DQ04:39:14 DQ07:49:43 DQ
485PISKORSKI Krzysztof 389 XSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:0104:28:4504:43:3807:50:01
486BOGDANOWICZ Robert 389 YSMECHYM 00:00:0000:00:2502:20:0304:28:4404:43:0907:50:02
487BUJALSKI Szymon 327 XKuźnia TriathlonuM 00:00:0000:01:0902:24:0004:34:4504:46:0007:50:19
488SKOTNICKI Dariusz 367 XTTC MPEC TARNÓWM 00:00:0000:00:5802:22:5104:33:2104:41:3707:50:38
489BOKSZA Piotr 302 XTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:1804:38:4507:50:41
490SĘK Michał 302 YTime4RunningM 00:00:0000:03:0102:28:2904:27:1904:38:4407:50:41
491BRZOZOWSKI Jarek 392 XPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM 00:00:0000:00:3101:48:1404:12:3404:53:0007:51:07
492WIEŁA Mariusz 392 YPassion Life Joy - Sloneczne DzikiM00:00:0000:00:3201:48:1504:12:3404:22:3907:51:08
493CHWIŁKA Daniel 27 YTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:0604:32:5904:46:1507:51:46
494RUDNICKI Michał 27 XTASAK TeamM 00:00:0000:01:5002:25:0704:33:0004:46:1607:51:46
495WRÓBEL Mateusz 622 YW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:0104:25:3204:43:2107:52:28
496WÓJCIAK Wojciech 622 XW&W&MM 00:00:0000:01:3802:22:0404:25:3204:43:2107:52:28
497DARŁAK Lucasz 532 XpĄbraciaM 00:00:0000:01:2902:24:5204:31:0304:35:2007:52:50
498PASELA Bartosz 532 YpĄbraciaM 00:00:0000:01:3002:24:5304:31:0504:34:5107:52:51
499ZATOŃSKI Zbigniew 93 XKoluzjaM 00:00:0000:01:4602:20:0804:27:3204:42:3907:53:03
500JAŚNIEWICZ Wojciech 256 XPTASIE MLECZKOM 00:00:0000:02:1202:19:1404:24:1804:31:2207:53:05
501RACZYŃSKI Bogusz 360 XTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:2404:16:5104:34:3707:53:15
502TONDYS Piotr 360 YTIGERS TEAMM 00:00:0000:00:3802:08:2504:16:5104:34:4307:53:15
503KUSZ Tomasz 210 YPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2202:23:1104:25:2804:44:0807:53:54
504ZIĘBA Marcin 210 XPORANNY PATROLM 00:00:0000:03:2302:23:1204:25:2804:44:0807:53:55
505WOJNAROWCZ Tomasz 162 XZabiegani timM 00:00:0000:01:4602:20:1604:21:4504:46:0307:54:06
506KOPACZ Dariusz 601 XSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:2004:21:4704:33:3707:54:29
507SUDOMIR Przemysław 601 YSTO-nogi MilanówekM 00:00:0000:00:3702:16:1904:21:4804:33:4907:54:29
508KOCOT Sebastian 506 XZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:0804:44:3107:54:49
509PAWLIKOWSKI Bogusław 506 YZdobywcyM 00:00:0000:00:5402:21:1104:26:0704:44:3007:54:49
510MACHERZYŃSKI Wiesław 56 XMisie KoloroweM 00:00:0000:03:0302:30:4304:33:0104:44:1807:55:01
511PIWOWARCZYK Dariusz 681 XBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:4504:14:1204:31:0907:55:01
512NOWAKOWSKI Leszek 56 YMisie KoloroweM00:00:0000:03:0402:30:4204:33:0104:42:5607:55:01
513SMUŻYŃSKI Robert 681 YBaltic Beta TeamM 00:00:0000:01:1002:13:4704:14:1504:31:1007:55:05
514STREIT Dawid 90 YSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:4604:14:5207:55:15
515ŁOJEWSKI Michał 90 XSklep Biegacza Bielsko-BiałaM 00:00:0000:00:5202:05:3704:06:4504:35:2807:55:16
516WAJDZIK Maciej 353 YStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:1604:37:1004:49:5407:55:51
517SALIK Stanisław 353 XStaszek & MatiM 00:00:0000:00:3302:26:1504:37:1004:49:5707:55:52
518HALIŻAK Norbert 289 XZaDyszka69M 00:00:0000:02:4302:28:1604:34:0404:48:2107:56:00
519KITLAS Rafał 289 YZaDyszka69M00:00:0000:02:4202:28:1504:34:0304:57:2507:56:00
520LASZCZOWSKI Grzegorz 406 XZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1002:23:2004:27:0504:55:2407:56:25
521CZAPCZYŃSKI Cezary 609 YNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2202:33:4004:37:1504:57:1707:56:29
522PASISZ Artur 609 XNiepołomice Biegają Sąsiad TeamM 00:00:0000:03:2302:34:0504:37:1604:57:1407:56:31
523SŁOWEK Bartłomiej 406 YZwierzak TeamM 00:00:0000:02:1102:23:2204:27:0604:55:2507:56:34
524OCHOTA Rafał 4 XStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:4104:20:0404:48:0307:56:37
525KRAKOWIAK Łukasz 4 YStargard. Ja się nie ścigam.M 00:00:0000:00:2602:15:4204:20:0404:48:0207:56:40
526DZIAMSKI Ryszard 325 XNRSM 00:00:0000:02:5802:26:1104:36:1704:52:0607:56:53
527TROJNAR Damian 215 XKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:1904:44:3805:05:4107:56:59
528TUTKA Maksymilian 215 YKS JanuszeM 00:00:0000:01:5102:28:2004:44:3705:05:4107:57:00
529BANASIK Bartosz 680 YBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:1704:40:4804:58:4907:57:07
530BANASIK Marcin 680 XBracia BanasikM 00:00:0000:02:2502:31:1804:40:5204:58:4907:57:07
531DYBOWSKI Piotr 465 X1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:2604:25:0704:34:5607:57:08
532WRONISZEWSKI Łukasz 465 Y1on1 TeamM 00:00:0000:02:2602:20:2704:25:0904:35:5307:57:09
533WOJTYCZKA Wojciech 636 XRUDA RUNM 00:00:0000:02:5902:29:0104:29:5204:53:2507:57:34
534RYDZEWSKI Grzegorz 636 YRUDA RUNM 00:00:0000:03:0002:29:0604:29:5404:53:2507:57:35
DQKWIECIŃSKI Feliks 145 XPainkillerMDQ00:02:14 DQ02:24:57 DQ04:44:41 DQ04:59:02 DQ07:57:35 DQ
536DRWIĘGA Maciej 603 XPozytywnie Zabiegani SanokM 00:00:0000:02:4802:29:4204:32:0305:01:0207:57:53
537MAŚLANY Daniel 603 YPozytywnie Zabiegani SanokM00:00:0000:02:4702:29:4404:32:0305:01:2107:57:54
DYMEK Paweł 574 XRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF02:30:39 DNF04:35:15 DNF04:53:58 DNF07:57:54 DNF
539WILK Marcin 328 XNizinne LeszczeM 00:00:0000:01:5502:20:1104:24:1404:47:0207:58:02
DQGUT Przemysław 233 YGinger BarbariansMDQ00:01:39 DQ02:17:37 DQ04:13:39 DQ04:23:14 DQ07:58:06 DQ
541PODCZARSKI Tomasz 260 YKOLBUDY TEAMM 00:00:0000:00:4302:29:5504:41:5904:53:5507:58:46
542SITAK Marcin 692 YCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:3904:19:5004:46:2207:58:49
543SITAK Adam 692 XCzewkaM 00:00:0000:01:3902:21:3804:19:5004:41:0407:58:50
544WIŚNIEWSKI Tomasz 641 XCAMPEONESM 00:00:0000:00:4202:15:1504:24:5004:47:3707:59:41
ABRAHAMOWICZ Jakub 641 YCAMPEONESM DNF00:00:41 DNF02:15:16 DNF04:24:50 DNF04:26:51 DNF07:59:42 DNF
546NEPELSKI Krzysztof 589 XDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1402:34:0204:37:2004:56:5308:00:03
547DUL Marcin 589 YDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieM 00:00:0000:02:1302:34:0104:37:2004:56:5408:00:03
548KINCER Rafal 371 XKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:1604:32:1104:50:3208:00:29
549KONIK Tomasz 371 YKOKIM 00:00:0000:01:2602:25:1504:32:1104:50:3108:00:29
550MATYSIAK Łukasz 545 XKobyla GóraM 00:00:0000:01:2902:25:5404:36:4404:48:5208:00:39
551PIECHOCKI Adam 73 XSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:4002:21:1504:44:5504:46:2308:01:16
552KWAŚNIEWSKI Hubert 73 YSilaOgra.pl / PihszouM 00:00:0000:02:3902:21:1404:44:5504:46:2508:01:18
553KISIELEWSKI Tomasz 40 YSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:5104:48:1205:01:3608:01:25
554BUGAŁA Robert 717 YAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:0604:26:2604:55:4008:01:25
555LIS Jakub 717 XAby do metyM 00:00:0000:02:0102:22:0504:26:2604:55:3808:01:26
DQKORBELA Bartosz 600 YBartosz i DariuszMDQ00:01:47 DQ02:16:58 DQ04:19:40 DQ04:41:24 DQ08:01:29 DQ
557OLAWIŃSKI Karol 665 XLatające PisuaryM 00:00:0000:01:1002:17:3804:24:2704:40:2908:01:30
558GAWLAS Przemysław 665 YLatające PisuaryM 00:00:0000:01:0702:17:3604:24:2804:40:3008:01:30
559JUREK Radosław 40 XSRH KrakówM 00:00:0000:02:4502:34:5204:48:1505:01:3408:01:31
560SANIEWSKI Dariusz 344 XUKL ÓSEMKA POLICE - ZAWSZE DO CELUM 00:00:0000:02:1102:34:5004:42:5105:07:2608:01:39
561SYGUT Eliasz 520 YWarmińsko-mazurskie DzikiM 00:00:0000:02:5802:24:5504:27:4504:38:1708:01:45
562KMIEĆ Andrzej 311 XSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:3104:30:1304:46:5308:02:00
563JANASIK Leszek 311 YSTO-nogi Milanówek / TURBO PruszkówM 00:00:0000:00:3602:24:3404:30:1504:46:5408:02:05
564CIĘŻKI Konrad 71 XK2M 00:00:0000:01:1202:28:3404:36:4605:08:4408:02:08
565OSTAPIŃSKI Wojciech 166 XOSTreSROkiM 00:00:0000:02:1302:31:3704:43:5704:51:3108:02:09
566BORUSIEWICZ Konrad 71 YK2M 00:00:0000:01:1102:28:3504:36:4505:08:4408:02:09
567MARCELA Marcin 143 XFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:1304:26:2504:38:1308:02:14
568NIEDZIELA Marcin 143 YFat Mama's sport club BytomM 00:00:0000:00:5002:22:1404:26:2504:38:1308:02:16
ZIEMBA Przemysław 430 XGURU teamM DNF00:01:29 DNF02:16:59 DNF04:19:14 DNF04:40:31 DNF08:02:23 DNF
KULPA Paweł 430 YGURU teamM DNF00:01:30 DNF02:17:02 DNF04:19:14 DNF04:40:34 DNF08:02:25 DNF
DQKODA Eugeniusz 48 YSGGW RunnersMDQ00:01:18 DQ02:23:45 DQ04:34:25 DQ04:38:29 DQ08:02:27 DQ
572WEYNA Bartosz 75 Y#beskidytostanumysluM 00:00:0000:00:1602:24:1404:43:3705:11:3608:02:29
573ADAMSKI Krzysztof 538 XByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:4004:36:4304:58:3008:02:33
574MIKOŁAJCZAK Andrzej 538 YByle dobiecM 00:00:0000:01:3002:29:4204:36:4304:58:3308:02:33
575KOSIERADZKI Tomasz 291 YKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2402:31:4404:39:4204:55:0508:02:43
576PIEKARZ Radosław 291 XKancelaria A&RTM 00:00:0000:01:2302:31:4504:39:4404:55:0308:02:45
577KŁOSIŃSKI Rafał 269 XStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:1204:06:3504:14:4108:02:46
578WICZUK Michał 269 YStarsi Panowie DwajM 00:00:0000:01:0602:09:1404:06:3604:14:4108:02:46
579PRAŁAT Bartosz 466 YHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:1804:49:1808:02:55
580MUSIAŁKIEWICZ Jan 466 XHusaria SobieskiegoM 00:00:0000:01:2202:16:4004:21:1804:49:1708:02:56
581SOLECKI Łukasz 176 XSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1802:19:0504:31:4504:48:4008:03:06
582PRZEDBORA Jakub 176 YSoltrade Running TeamM 00:00:0000:00:1902:19:0604:31:4504:48:4408:03:07
583PAWŁOWSKI Rafał 271 XAlko Team DługosiodłoM 00:00:0000:01:2002:33:5204:43:3804:49:0308:03:58
584GRĄDZIK Rafał 271 YAlko Team DługosiodłoM00:00:0000:01:2102:33:5304:43:3804:49:0408:03:58
585ROMANÓW Przemysław 593 YP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3402:39:0604:49:5505:06:5808:03:59
586OLSZEWSKI Rafał 593 XP&R WaW TeamM 00:00:0000:01:3502:39:0704:49:5505:06:5908:04:00
587KRÓL Mieczysław 196 XUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:1204:41:5605:02:0508:04:04
588CHOJNACKI Przemysław 196 YUltraTata i TataUltra na trasieM 00:00:0000:02:3902:28:1504:41:5605:02:0508:04:04
589GŁĘBOCKI Przemysław 3 XOrangeM 00:00:0000:00:2202:19:1904:28:2704:54:3508:04:05
590GREOGRCZYK Łukasz 374 YZ ŁAPANKIWARASZAWAM00:00:0000:01:1502:34:0004:44:3905:06:1108:04:20
591MĄCZKA Bronisław 777 YOTK Rzeźnik Sprawy w ch... trudneM00:00:0000:01:1502:19:5304:32:3504:51:0508:04:57
592ZAWADA Mateusz 139 XZarażeni BólemM 00:00:0000:01:0302:21:1004:35:1504:47:3008:04:58
DQDALECKI Marcin 419 XR&DMDQ00:01:37 DQ02:26:44 DQ04:57:18 DQ05:08:47 DQ08:05:29 DQ
594KULAK Paweł 171 YCYBORGIM 00:00:0000:00:5702:21:2504:30:2804:46:3208:05:34
595BOROWIEC Mariusz 47 XRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:0804:35:5605:01:1708:05:40
596DOROTA Zbigniew 47 YRun Run OleszyceM 00:00:0000:01:3802:26:0604:35:5505:01:1608:05:40
597SUSZ Artur 224 XDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:3204:36:3804:57:0008:06:02
598ORNATOWSKI Dariusz 224 YDOSAM 00:00:0000:03:2202:28:3304:36:3804:57:0308:06:03
JAMROZIAK Grzegorz 247 XKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:44 DNF02:32:11 DNF04:36:07 DNF04:53:10 DNF08:06:08 DNF
MAGALSKI Tomasz 247 YKlub Biegacza Kamień PomorskiM DNF00:02:43 DNF02:32:10 DNF04:36:06 DNF04:53:11 DNF08:06:08 DNF
DQZAJĄC Paweł 63 XTurboJanusz & UltraZajoncMDQ00:02:39 DQ02:23:14 DQ04:29:15 DQ04:40:17 DQ08:07:41 DQ
602KOSIN Paweł 63 YTurboJanusz & UltraZajoncM 00:00:0000:02:3802:23:1204:29:1304:40:1508:07:42
603LUTYŃSKI Zbigniew 440 XZawsze do celuM 00:00:0000:02:3302:30:2304:36:4505:10:2908:08:00
604MARKOWIAK Przemysław 113 YChoszczeńska 10M00:00:0000:02:4902:30:2104:33:5804:55:5308:08:05
605RACZYŃSKI Robert 113 XChoszczeńska 10M 00:00:0000:02:4802:30:2904:33:5805:00:1108:08:06
606PIŁAT Jarosław 92 YCH10M 00:00:0000:02:4802:30:3104:34:0004:55:5108:08:07
607BRONICKI Bartosz 34 YStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:4604:32:2905:06:5508:08:13
608KRAKOWIAK Piotr 34 XStare BobryM 00:00:0000:02:0502:30:4404:32:2804:49:3808:08:14
609SZEWCZAK Tomasz 79 YLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:3704:32:2704:55:3408:08:32
610BURZYŃSKI Tomasz 79 XLENOVOM 00:00:0000:02:1402:24:4204:32:2704:35:4808:08:35
611ZABOROWSKI Filip 612 YZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2102:32:5904:43:2305:06:5408:08:43
612WŁOCH Michał 612 XZabiegani CzęstochowaM 00:00:0000:02:2202:32:5904:43:2305:06:5208:08:44
613GÓRAL Robert 461 YNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4202:21:3104:27:4804:49:5408:08:59
614PRZYBYLSKI Przemysław 461 XNessi Team/No excusesM 00:00:0000:01:4102:21:3004:27:4804:49:5308:09:00
615MUSZYŃSKI Filip 731 YBurza RogiROGIM00:00:0000:00:3802:05:1204:06:5704:26:5208:09:10
616PIETRUCHA Piotr 731 XBurza RogiM00:00:0000:00:3802:05:1204:06:5704:26:5208:09:10
617FURS Teodor 36 YPierdzące ZająceM 00:00:0000:00:1402:21:5605:01:0705:05:2008:09:49
618TRYBULEC Daniel 375 XŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:4904:42:5605:15:1608:10:01
619WITKOWSKI Tomasz 375 YŻabiniec TeamM 00:00:0000:01:2402:30:5004:42:5605:15:1708:10:02
620LUDWIG Marcin 551 X4M-MMM 00:00:0000:01:4302:25:3004:35:4704:56:4008:10:08
621DREWUSZEWSKI Maciej 551 Y4M-MMM 00:00:0000:01:4702:25:3204:35:4704:56:3908:10:10
622SCHIEWE Andrzej 523 XGarbusyM 00:00:0000:02:1902:32:2504:32:0904:36:3808:11:09
623BAJSAROWICZ Paweł 523 YGarbusyM 00:00:0000:02:1802:32:1904:32:1005:09:0608:11:09
624WIŚNIEWSKI Mateusz 615 XNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:0904:44:4005:10:5908:11:11
625WÓJCIK Grzegorz 615 YNAS NIE DOGONIATM 00:00:0000:03:0502:39:0804:44:4005:11:0008:11:12
626JACH Rafał 588 XStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:02:0002:31:2404:41:4305:04:0408:11:19
627OLBRYCH Tomasz 588 YStarszy Pan i Mały GrubasekM 00:00:0000:01:5902:31:2404:41:4405:04:0408:11:22
628PIKUSA Łukasz 358 YBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:3704:39:3405:01:1908:11:23
629PACŁAWSKI Paweł 358 XBANDA 'R'M 00:00:0000:02:5602:29:3604:39:3405:01:1808:11:24
630DONIEC Sebastian 228 XNAPIERajDALEJM00:00:0000:00:5702:26:3804:37:0305:00:1708:11:31
631KĘDREK Emil 228 YNAPIERajDALEJM 00:00:0000:00:5702:26:3904:37:0105:00:2108:11:32
632BOTOR Mateusz 503 XBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:1005:04:0108:11:45
633BOTOR Szymon 503 YBracia BTRM 00:00:0000:02:1402:34:5304:46:1005:03:5908:11:45
634WIŚNIEWSKI Jacek 474 XChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:4002:23:4204:32:4404:47:3408:12:24
635PUCZEL Robert 474 YChłopaki z KentakiM 00:00:0000:01:3902:23:4604:32:4404:47:3408:12:24
636PATRO Jacek 273 XLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4802:24:4004:36:0404:58:4208:12:26
637KOZIEŁ Szymon 165 XTour de RunM 00:00:0000:01:2702:28:4004:53:5404:58:4108:12:27
638RAPA Piotr 273 YLBL - Lubię Biegać LeniwieM 00:00:0000:00:4702:24:4104:36:0504:58:3508:12:27
639GORZELAŃCZYK Jakub 165 YTour de RunM 00:00:0000:01:2902:28:4104:53:5204:58:3908:12:28
640SIDOR Radosław 112 XPosmakuj Run TeamM 00:00:0000:01:2702:18:0804:24:0304:49:1008:12:33
641KULIGA Sławomir 112 YPosmakuj Run TeamM00:00:0000:01:2702:18:1104:24:0404:49:0008:12:34
642KOKOT Roman 655 XMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4002:26:0204:37:3204:55:5408:12:36
643FRĄC Dariusz 322 XguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:4704:33:0004:55:1908:12:43
644DUDEK Marcin 322 YguantanamoM 00:00:0000:02:0602:21:4504:33:0104:55:2008:12:44
645PESZEK Bogdan 655 YMB AEROSPACEM 00:00:0000:01:4102:26:0304:37:3304:55:5908:12:46
646KANDEFER Robert 20 XKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:4004:34:2004:57:0808:12:52
647ŁAWSKI Rafał 20 YKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWOM 00:00:0000:00:5802:23:4104:34:2104:36:4008:12:52
648MILCZAREK Jacek 177 XPANDAM 00:00:0000:02:3902:27:1104:37:1804:59:3208:13:24
649KOTUŁA Rafał 489 XTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:2605:02:3208:13:36
650WÓJTOWICZ Paweł 489 YTaki Jeden z DrugimM 00:00:0000:01:0602:23:1504:24:2605:02:3108:13:36
651LEWANDOWSKI Krzysztof 41 Ypędzące endorfinyM 00:00:0000:03:3802:25:3804:33:5505:07:3508:13:44
652SZWAJKA Robert 383 YSzwajkozaM 00:00:0000:01:4502:25:0504:36:5104:54:1808:13:48
653BARTOSZ Marek 400 XJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:1704:25:0204:27:5108:13:52
DQŚLEDZIŃSKI Dawid 669 YWybiegani Słynni KenijczycyMDQ00:02:09 DQ02:19:54 DQ05:16:46 DQ05:36:51 DQ08:13:54 DQ
655CHECHELSKI Przemysław 286 XŚcigacze PGBM 00:00:0000:01:2802:29:5104:51:3805:07:1408:14:02
656KOTARSKI Konrad 400 YJCI Running TeamM 00:00:0000:00:5302:20:1804:25:0404:45:5908:14:09
657SACHARUK Sebastian 653 YSebMarM 00:00:0000:01:2302:34:4904:52:1805:15:5008:14:55
658PALKA Mariusz 350 YAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:3604:34:0905:01:2108:15:26
659BĄKOWICZ Kamil 350 XAktywni KamieńskM 00:00:0000:00:5202:26:3704:34:0805:01:2708:15:27
660WYSZOMIERSKI Andrzej 515 XAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5702:29:2904:40:4705:00:5708:15:33
661ADAMCZUK Marek 515 YAndrzej i MarekM 00:00:0000:01:5802:29:2804:40:4905:00:5808:15:36
662PALLACH Lech 578 Ybiegamyrazem.plM 00:00:0000:01:5002:20:5604:24:2204:46:2408:16:16
PODOLSKI Marek 578 Xbiegamyrazem.plM DNF00:01:51 DNF02:20:57 DNF04:24:23 DNF04:46:29 DNF08:16:16 DNF
664SZYMAŃSKI Sławomir 491 XWolsztyński Klub BiegowyM 00:00:0000:03:1202:36:0304:48:5305:03:5308:16:21
665BIAŁECKI Zbyszek 42 XMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:4905:05:4208:16:33
666KSIĘŻAK Bartek 42 YMajowe dzikiM 00:00:0000:02:1802:30:5304:35:5005:05:4208:16:33
667NOWICKI Marek 331 XSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:1804:56:5408:16:42
668SZYMAŃSKI Zbigniew 331 YSami SwoiM 00:00:0000:02:1502:31:3304:39:1804:56:5408:16:43
669WOJCIECHOWSKI Przemysław 434 YCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:2104:38:2804:54:5008:17:03
670SIECZKOWSKI Artur 434 XCieniasy UltrasyM 00:00:0000:02:3302:25:2004:38:2804:54:4908:17:04
671GODLEWSKI Krzysztof 211 YPotockie żmijeM 00:00:0000:03:0702:30:3804:38:1604:58:1108:17:30
672SUCHODOLSKI Konrad 320 XRzeźnicy kilometrówM 00:00:0000:00:4302:13:2104:23:0104:38:3808:17:39
LASEK Jakub 184 XPrzekraczając GraniceM DNF00:00:15 DNF02:13:04 DNF04:20:03 DNF04:21:40 DNF08:17:45 DNF
WIDŁAK Krzysztof 184 YPrzekraczając GraniceM DNF00:00:14 DNF02:13:05 DNF04:20:03 DNF04:21:41 DNF08:17:46 DNF
675NEUBAUER Grzegorz 519 XPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3502:13:3704:18:3104:27:5508:17:51
676THRUN Radosław 519 YPruszczańkie RzeźnikiM 00:00:0000:01:3702:13:3804:18:3104:26:2808:17:51
BARAŃSKI Piotr 96 XBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:46 DNF04:47:56 DNF05:05:29 DNF08:18:33 DNF
BARANSKI Jaroslaw 96 YBaranski Marathon TeamM DNF00:02:03 DNF02:32:45 DNF04:47:56 DNF05:05:29 DNF08:18:34 DNF
679POTUSZYŃSKI Dariusz 499 XDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:5504:30:1404:44:3908:18:44
680KRZYSTAŁA Łukasz 499 YDwóch TakichM 00:00:0000:01:0002:24:5604:30:1404:44:3808:18:45
681TERLECKI Krzysztof 711 YChełm BiegaM 00:00:0000:03:1702:38:0404:44:2205:11:4308:19:48
682MILKOWSKI Rafał 120 YOTK Rzeźnik / RGBRYBNIKM00:00:0000:01:0302:15:0304:22:5804:42:5208:20:02
683NAWROCKI Marcin 146 XTurbaczeM 00:00:0000:01:1102:30:3704:41:1704:53:5408:20:10
684ŻYWICKI Maciej 146 YTurbaczeM 00:00:0000:01:1202:30:3604:41:1704:53:5608:20:11
685KOWALCZUK Cezary 265 YBioBotyM 00:00:0000:00:5902:16:5004:31:0004:45:4908:20:30
686KOJDER Grzegorz 265 XBioBotyM 00:00:0000:01:0202:16:5004:31:0004:45:5208:20:31
687NOWOROLNIK Paweł 436 YPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:03:0102:38:1504:53:2305:08:5808:21:09
688KOZIELEC Tomasz 436 XPĘDZĄCE MISIEM 00:00:0000:02:5702:38:1804:53:2505:09:0408:21:10
689KLIMAS Marcin 548 YZielone PuszczykiM 00:00:0000:01:2602:31:1404:38:0805:01:2608:21:23
690BORYCKI Łukasz 431 XWłóczykijeM 00:00:0000:02:0202:39:0004:55:1004:59:0308:21:28
691SZCZEŚNIAK Robert 431 YWłóczykijeM 00:00:0000:02:0302:39:0104:55:1005:20:2008:21:28
692JAGIEŁŁO Dominik 316 XPsyHoleM 00:00:0000:02:1202:41:1204:51:3005:05:5708:21:39
SIENKIEWICZ Wojciech 31 YPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:00 DNF04:32:04 DNF04:46:42 DNF08:21:40 DNF
BARTOSIK Marek 31 XPatatajM DNF00:01:39 DNF02:26:01 DNF04:32:04 DNF04:46:43 DNF08:21:42 DNF
695SZYMEROWSKI Łukasz 511 YKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:3404:45:4405:07:2208:21:44
696LEDWOŃ Jakub 531 XAiKM 00:00:0000:01:4702:17:3004:27:3504:54:4208:21:50
697KRAKOWCZYK Adam 531 YAiKM00:00:0000:01:4702:17:3104:27:3504:30:4008:21:50
698CIESZYŃSKI Mariusz 511 XKASZUBSKIE DZIKIM 00:00:0000:02:5202:35:3604:45:4605:01:5408:21:55
699MICHALIK Andrzej 384 YBBL GorzówM 00:00:0000:00:5702:23:3304:33:5205:01:4308:21:57
MAKOWSKI Szymon 82 Y3 GSMDNF00:03:06 DNF02:19:11 DNF04:32:47 DNF05:05:28 DNF08:21:59 DNF
DQPAWLIKOWSI Tomasz 82 X3 GSMDQ00:03:07 DQ02:19:11 DQ04:32:47 DQ05:05:30 DQ08:21:59 DQ
702BIERNACKI Adrian 86 X3 GS(2)M 00:00:0000:03:0802:19:1204:33:4305:05:3108:22:01
703CZETYRBA Robert 86 Y3 GS(2)M 00:00:0000:03:0702:19:1304:33:4304:47:3608:22:01
704JANKOWSKI Sebastian 446 YSzwagryM 00:00:0000:00:3702:17:0004:30:3605:08:4508:23:01
705WOŁOSZYN Ryszard` 734 XWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1402:34:0304:52:0105:01:4008:23:25
706WOŁOSZYN Czesław 734 YWRL PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:03:1302:34:0404:52:0005:01:3908:23:26
707OBROŚLAK Jacek 388 YWolf TeamM 00:00:0000:03:1002:32:0504:46:0504:56:0908:23:28
KARPIŃSKI Robert 422 YSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:20 DNF04:48:51 DNF05:11:19 DNF08:23:30 DNF
TURLEJ Dariusz 422 XSpartanie Dzieciom (reaktywacja)MDNF00:02:23 DNF02:37:22 DNF04:48:52 DNF05:11:17 DNF08:23:31 DNF
710BĄCZYK Adam 91 XMoniaGymM 00:00:0000:02:0602:35:1704:47:4605:08:2208:23:34
711TRZECIAK Przemysław 695 XPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:2904:55:5805:14:1108:23:43
712BALCERZAK Tomasz 695 YPASZCZAKI 2M 00:00:0000:03:1102:43:3004:55:5905:14:1708:23:44
713BUCHTA Krzysztof 651 YKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:3805:07:3008:23:55
714KUDŁA Jarosław 651 XKlub Biegacza Kompanii PiwowarskiejM 00:00:0000:01:4702:30:3504:52:3905:07:2908:23:55
715KORONKIEWICZ Adam 404 XWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:5804:42:1705:12:4208:24:34
716ADAM Piotr 404 YWrocław Ski TeamM 00:00:0000:02:4602:30:5904:42:1705:12:4408:24:34
717DYLEWSKI Paweł 310 XFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4802:25:1904:44:2904:53:2608:24:42
718KOŁODZIEJCZYK Maciej 310 YFizjo-Sport ŁęcznaM 00:00:0000:00:4902:25:1804:44:2904:53:2708:24:43
719DOMINIAK Michał 183 YKB Ożarów Mazowiecki BiegaM 00:00:0000:02:1302:31:2004:45:3505:11:3608:24:46
720KOREK Krystian 544 YDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1502:25:2404:35:3704:52:1708:25:03
721KUROPATWIŃSKI Tomasz 685 YRembertów Team ETM 00:00:0000:03:2202:30:4104:47:3905:03:5908:25:05
722KRANZ Grzegorz 544 XDespacito CzapuryM 00:00:0000:01:1402:25:2804:35:3804:52:1608:25:11
STRYNIAK Mariusz 439 XYES, WE CAN!MDNF00:02:33 DNF02:29:35 DNF04:41:16 DNF05:04:32 DNF08:25:33 DNF
DQZIMNY Piotr 439 YYES, WE CAN!MDQ00:02:34 DQ02:29:39 DQ04:41:16 DQ05:04:32 DQ08:25:33 DQ
725DAWINDZIAK Damian 313 XNight Runners GliwiceM 00:00:0000:00:3302:19:4204:32:4604:44:3208:25:38
726SZYMCZAK Mirosław 394 Xobozybiegowe.plM 00:00:0000:01:4102:34:2804:48:3705:04:0108:25:38
727SAWICKI Bartosz 394 Yobozybiegowe.plWARSZAWAM00:00:0000:01:4102:34:3004:48:3805:04:0108:25:38
728DZIEMIDOWICZ Witold 44 Xwiśta wio...M 00:00:0000:01:2902:31:2904:45:2005:07:0608:25:58
729BOGDANOW Andrzej 624 XMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3302:36:2104:48:3205:11:3908:26:38
730WIŚNIEWSKI Wojciech 624 YMłody i młodszyM 00:00:0000:02:3402:36:2204:48:3205:11:3908:26:38
731KIESIO Przemysław 716 XKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:3304:37:2204:53:4608:26:43
732MARCJONIAK Wojtek 716 YKicające zająceM 00:00:0000:02:5502:30:3404:37:2204:53:4808:26:43
733LEPKA Bartosz 703 XSłomiane BambusyM 00:00:0000:02:5202:22:1304:28:1404:40:3308:26:47
SŁOMA Paweł 703 YSłomiane BambusyM DNF00:02:53 DNF02:22:12 DNF04:28:14 DNF04:40:02 DNF08:26:51 DNF
735SWOROWSKI Maciej 437 XSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:2304:59:2905:26:4808:26:55
736ZIELENDA Andrzej 437 YSWORKIM 00:00:0000:03:1302:38:2404:59:2905:26:4808:26:55
737PUSTUŁKA Przemysław 621 Ygórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4502:30:1104:41:0605:00:3208:27:00
738RYBA Jakub 621 Xgórnicy z podziemiaM 00:00:0000:02:4602:30:1004:41:0705:00:3908:27:00
739PLUTA Marcin 317 XA&MM 00:00:0000:02:4102:36:2404:51:1605:06:5708:27:44
740STYCZEŃ Leszek 689 YWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:5204:58:5308:28:26
741KAZANOWSKI Marcin 689 XWarriors of ChristM 00:00:0000:01:4502:29:2604:48:5204:58:5308:28:26
DQWOSZCZAK Zbigniew 526 YSKB GranitMDQ00:01:52 DQ02:15:45 DQ04:16:57 DQ04:33:09 DQ08:29:00 DQ
BOTTCHER Andrzej 526 XSKB GranitMDNF00:01:52 DNF02:15:48 DNF04:16:59 DNF04:33:10 DNF08:29:01 DNF
744GRZYMSKI Jerzy 78 YSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:1504:46:4905:05:0808:29:39
745WÓJCIK Julian 78 XSZWLA StargardM 00:00:0000:01:3502:31:1604:46:5005:05:0908:29:40
746BIAŁKA Rafał 62 XDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:5704:40:2005:16:5708:29:49
747LALEWICZ Artur 62 YDrużyna RavenaM 00:00:0000:01:5402:28:5604:40:2205:16:5808:29:49
748LENART Bernard 203 XHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:0604:35:2704:59:4308:30:10
749DĄBROWSKI Adam 203 YHusaria Race Team 7M 00:00:0000:01:1102:17:0704:35:2804:59:4408:30:10
DZIADOWIEC Andrzej 57 XRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:05 DNF04:24:45 DNF04:49:05 DNF08:30:10 DNF
DZIADOWIEC Łukasz 57 YRodzinkaM DNF00:02:28 DNF02:23:04 DNF04:24:45 DNF04:49:06 DNF08:30:11 DNF
752ANDRZEJEWSKI Maciej 587 YKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2102:29:2404:52:5905:05:3908:30:54
753GRONIECKI Mikołaj 587 XKtórędy po piwo?M 00:00:0000:01:2202:29:2504:52:5905:05:3808:30:56
754PODGÓRSKI Dominik 401 YMPKM 00:00:0000:00:3402:17:5504:33:5005:07:1808:31:03
755BERNHARD Paweł 401 XMPKM 00:00:0000:00:3402:17:5704:33:5205:07:1908:31:04
756HOFMAŃSKI Rafał 277 XHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:1104:56:2705:06:4708:31:07
757KASPRZAK Maciej 277 YHarpaganyM 00:00:0000:02:0702:40:1204:56:2805:06:4908:31:08
758CZAPLA Arkadiusz 229 XDrużyna_AM 00:00:0000:00:5102:24:4304:42:5004:47:3808:31:15
759KLIMCZAK Marek 229 YDrużyna_AM 00:00:0000:00:5002:24:4504:42:5005:02:1608:31:16
760ANDRZEJCZAK Tomasz 698 YSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:23:0804:44:1805:00:4108:31:25
761DRAB Szymon 698 XSzakale Bałut i Korona Pabianice TeamM 00:00:0000:00:3402:22:3504:44:1605:00:4308:31:26
762BARTNIK Michał 297 YMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:2905:02:4605:18:3508:31:49
763ZIELIŃSKI Radosław 297 XMiRaŻM 00:00:0000:03:0002:41:3105:02:4805:18:3508:31:50
764BOROWSKI Roman 707 YGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:2004:24:1304:50:1008:31:58
765ŻUKIEWICZ Piotr 547 YMalinowe KretyM 00:00:0000:03:2102:42:1005:00:5205:24:3508:31:59
766BĄK Marcin 707 XGOPR Bieszczady RMM 00:00:0000:00:1102:11:1904:24:1304:50:1408:31:59
767ŁUSZCZAKIEWICZ Tomasz 547 XMalinowe KretyM00:00:0000:03:2102:42:1105:00:5205:24:3508:32:01
768SZURA Piotr 158 YSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIAM 00:00:0000:01:1002:35:3204:50:1505:06:5208:32:02
769MAZGAJ Michał 293 XNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0302:33:3804:52:1905:16:2008:32:08
770KAZIMIERZ Rafał 293 YNOA RzeźnikiM 00:00:0000:02:0402:33:3704:52:1905:16:2208:32:08
GAJOS Daniel 106 XBold & BeautifulM DNF00:03:03 DNF02:43:39 DNF05:01:51 DNF05:15:59 DNF08:32:39 DNF
772SZUMLAK Krzysztof 395 YŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:2504:52:1705:16:5508:32:46
773ŚLEZIAK Tomek 395 XŁopolskie DziołchyM 00:00:0000:02:1802:43:2804:52:1605:05:2408:32:47
774WOŹNIAK Marek 397 X#chybanaspopimpałoM 00:00:0000:00:1402:33:3404:50:5605:06:4308:32:48
775ĆWIEK Paweł 610 XMaPa TeamM 00:00:0000:01:5002:27:3304:39:4905:08:4108:33:26
776PIWOWARSKI Maciej 610 YMaPa TeamM 00:00:0000:01:5202:27:3504:39:4905:08:4008:33:26
777KOPCZYŃSKI Maciej 594 YMajKopM 00:00:0000:02:0402:28:3104:44:3605:08:0208:33:34
778MAJKOWSKI Marcin 594 XMajKopM 00:00:0000:02:0102:28:3004:44:3605:08:0008:33:35
779SZUKAŁA Adrian 456 YWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:3204:45:5904:59:5708:33:36
780BIAŁEK Mirosław 456 XWroniecki Klub Biegacza - Szybka Czarna WiśniaM 00:00:0000:01:3502:29:3104:46:0004:59:5508:33:36
781ORZECHOWSKI Daniel 15 XWódka i zakąskaM 00:00:0000:03:2402:39:2104:51:5105:04:0408:33:48
782PRYSTASZ Krzysztof 516 YWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:1804:47:0604:55:2708:33:53
783KUCHAREWICZ Przemysław 516 XWESOŁE KOGUTY DWAM 00:00:0000:02:2002:33:1904:47:0604:55:2808:33:54
784ZADĘCKI Piotr 421 YZadkiM 00:00:0000:03:1902:40:0404:55:5105:11:3308:33:59
785ORYBKIEWICZ Bartłomiej 223 XNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:1804:47:2905:10:4608:34:06
786ORYBKIEWICZ Marcin 223 YNa sygnale / EMERGENCY TEAMM 00:00:0000:01:4402:28:1704:47:3005:10:5408:34:07
FUDAŁA Wojciech 355 YG3 PowerM DNF00:02:12 DNF02:29:33 DNF04:40:08 DNF04:58:32 DNF08:34:11 DNF
GREŃ Krzysztof 355 XG3 PowerM DNF00:02:11 DNF02:29:33 DNF04:40:08 DNF04:58:28 DNF08:34:12 DNF
789NĘDZUSIAK Dariusz 595 YSPC/ Dwumaraton KujawskiM 00:00:0000:01:4202:39:3704:53:1205:03:4608:34:29
790SKRUDLIK Wojciech 272 Y:-)M 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:3205:06:0708:34:39
791RĄCZKA Rafał 272 X:-)M 00:00:0000:02:4202:40:3604:52:3305:06:0808:34:41
792CIEŚLAK Paweł 266 YBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:2004:41:2005:03:2608:35:07
793BERNAŚ Dariusz 266 XBSCzadyM 00:00:0000:02:4502:30:1904:41:2205:03:2508:35:08
794SERKOWSKI Marcin 730 XBiegamyrazem.plGDYNIAM00:00:0000:01:5202:26:1304:36:1405:02:0108:35:57
795PAWLUCZUK Tomek 730 YBiegamyrazem.plĘŁKM00:00:0000:01:5002:26:0904:36:1705:02:1508:35:58
796FURMANOWSKI Paweł 674 YDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:3804:43:5505:12:0808:36:21
797FURMANOWSKI Franciszek 674 XDługonogie blondynkiM 00:00:0000:02:1102:29:3904:43:5605:12:0808:36:22
798IDKOWIAK Krzysztof 712 XSWG RunnersM 00:00:0000:03:2502:36:0204:49:2705:11:4908:36:42
799ANDRZEJAK Mikolaj 712 YSWG RunnersM 00:00:0000:03:2602:36:0604:49:2805:12:0308:36:43
800ŚWIDERSKI Sławomir 1 YRozbiegany SulejówekM 00:00:0000:01:0302:23:5004:38:5005:03:2008:37:01
801NOWAK Arkadiusz 565 XBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5802:37:0104:59:2405:15:2808:37:01
802HERNIK Paweł 565 YBIEGAM NA TARCHOMINIEM 00:00:0000:01:5702:37:0104:59:2405:15:2908:37:01
803WROTNY Piotr 646 XNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:2605:01:3808:37:24
804LIS Sławek 646 YNestle Sprzedaż TeamM 00:00:0000:01:0902:32:0904:41:2705:01:4508:37:24
805DZIEDZINA Tomasz 463 XOKOWYGRZMOTUM 00:00:0000:03:0202:36:1904:57:5505:17:2108:37:41
806ŁOJKO Michał Esteban 8 XRajtarowianka DrzonkówM 00:00:0000:03:0202:41:2405:01:0405:21:0808:38:22
807SPYCHAŁA Marek 209 XNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5302:32:4804:47:0005:03:0608:39:48
808KOZKA Przemysław 209 YNIE ZA DALEKOM 00:00:0000:02:5402:32:4704:47:0005:03:1408:39:48
809PASZEK Tomasz 694 YLedwo zipia :)M 00:00:0000:02:0202:33:5404:57:5605:17:4308:42:15
810FABER Marcin 484 YRosomak i BorsukM 00:00:0000:02:2402:35:5904:52:1405:09:2708:43:03
811OLEKSYK Piotr 534 XŚmigaSięM 00:00:0000:01:4802:31:2204:49:4705:14:4308:43:22
812CIEŚLIK Michał 534 YŚmigaSięM 00:00:0000:01:4902:31:2304:49:4605:14:3908:43:23
813ZIENIEWICZ Wojciech 423 XUks Junior NietążkowoM 00:00:0000:02:5702:29:4405:16:4805:25:0808:43:24
814GALIŃSKI Rafał 423 YUks Junior NietążkowoM00:00:0000:02:5702:29:4305:16:4805:25:0808:43:24
815KIESZEK Sebastian 185 YWPRunningM 00:00:0000:02:5502:52:1805:13:5005:30:2908:43:38
DUMERACKI Daniel 185 XWPRunningM DNF00:02:55 DNF02:52:16 DNF05:13:51 DNF05:30:27 DNF08:43:38 DNF
817SARAMA Arkadiusz 443 XJodri Team IIM 00:00:0000:02:1502:37:1504:55:3105:14:0408:43:43
818WIERCIOCH Sławomir 443 YJodri Team IIM 00:00:0000:02:1602:37:3004:55:3105:14:0308:43:44
819SKORUPA Tomasz 60 YWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:1905:05:2305:19:2408:43:50
820KWAŚNICKI Wojciech 60 XWolni-ale-WolniM 00:00:0000:03:1802:41:1805:05:2205:06:4008:43:50
821NAWROT Waldek 182 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5502:39:5605:02:2505:20:5608:44:04
822WOJCIECHOWSKI Paweł 684 XJ U V E R U NM 00:00:0000:02:5602:38:5704:56:2705:05:2008:44:07
823JEWUŁA Mariusz 684 YJ U V E R U NM00:00:0000:02:5602:38:5704:56:2705:20:5408:44:10
824NAWROT Piotr 415 YGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:5004:41:2105:09:3808:44:31
825RAFLIK Sławomir 415 XGRUNwald Team PoznańM 00:00:0000:01:5802:24:4904:41:2205:09:3808:44:34
826LITKA Andrzej 382 YW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:4904:39:5804:51:4708:45:37
827MARCINIAK Andrzej 382 XW kółko biegamyM 00:00:0000:01:3802:22:4804:39:5904:51:5008:45:43
828CORREIA Andre 670 YPoco Loco Adventure TeamM 00:00:0000:02:3002:24:0404:47:0405:10:2808:45:48
829BRZEZIŃSKI Mateusz 173 Ysofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3202:34:0705:01:0305:36:2408:46:05
830SOFUŁ Tomasz 173 Xsofuł & brzezińskiM 00:00:0000:00:3302:34:0805:01:0305:36:2208:46:08
831ARGALSKI Grzegorz 21 XDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2602:24:2104:34:5805:10:5708:46:23
832PYRZEWSKI Dariusz 21 YDzikie Wieprze PółnocyM 00:00:0000:02:2702:24:1904:34:5905:10:5808:46:24
833WĘGRZYN Marcin 202 XMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:1905:14:1808:46:35
834JARZĄB Marcin 202 YMarcin Marcina pogania :)M 00:00:0000:02:1302:39:3204:56:2005:24:2908:46:36
835MARCINIAK Wojciech 29 XMaWo TeamM 00:00:0000:03:1502:40:0505:01:5805:27:3608:47:40
836PIETRZAK Maciej 628 YChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:2905:16:4308:47:42
837ŚPIEWAK Aleksander 628 XChybaniedobiegneM 00:00:0000:03:0902:37:4105:00:3005:02:4108:47:42
838PAPROCKI Wiesław 208 XDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:4905:16:2108:48:58
839NIZIOŁ Marian 208 YDrużyna AM 00:00:0000:01:5302:29:3005:00:4905:16:2208:49:00
840DUDZIAK Grzegorz 199 YPędzące glutyM 00:00:0000:02:4302:35:2104:48:3905:17:4508:49:15
841SZYSZKA Artur 468 XDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:3404:58:4305:06:1808:49:51
842PASZKOWIAK Adam 468 YDELHANM 00:00:0000:01:1402:40:3504:58:4205:06:2108:49:51
843STRONIKOWSKI Kamil 556 Xteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:1905:13:4408:49:57
844PIETRAKOWSKI Grzegorz 556 Yteam no nameM 00:00:0000:03:0202:42:4804:55:1905:01:4708:49:58
845MICHALAK Wojciech 618 YTeam KTWM 00:00:0000:02:3502:43:3204:57:1405:14:4008:50:01
846KONIECZNY Tomasz 618 XTeam KTWM 00:00:0000:02:3702:43:3304:57:0605:14:4108:50:01
847TKACZ Przemysław 507 XNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3102:43:5905:04:4305:15:1908:50:39
848GŁOMBIK Krzysztof 507 YNowa Siła TFIM 00:00:0000:02:3002:43:5805:04:4305:15:1708:50:40
849ŻYTKOWSKI Adam 676 XSPC 4M 00:00:0000:03:0502:40:0604:54:1105:14:4808:51:09
850LIPIŃSKI Krzysztof 676 YSPC 4M 00:00:0000:03:0402:40:0704:54:1105:14:4508:51:10
851FIJAŁKOWSKI Waldemar 427 Xoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:2002:36:4604:59:3905:16:5608:53:11
852ŁAGODA Łukasz 427 Yoskargsm.pl / aktiv-rehabilitacja.plM 00:00:0000:01:1902:36:4404:59:3905:16:5708:53:12
853ŁUKASZEK Artur 134 XLukaszek.TeamM 00:00:0000:02:3702:43:1605:02:2905:28:2208:53:19
854MALESA Radosław 525 YBudowlaniM 00:00:0000:02:3702:43:1905:01:1405:28:2108:53:19
855TALMA Paweł 525 XBudowlaniM 00:00:0000:02:3802:43:2105:01:1405:28:2308:53:20
856GAUDEN Piotr 190 YSPC 33M 00:00:0000:03:0802:42:1404:56:1205:19:3508:53:36
857JAWORSKI Bartłomiej 190 XSPC 33M 00:00:0000:03:1102:42:1304:56:1005:19:1708:53:36
858KURIATA Marcin 13 XDżouana y MarcyśM 00:00:0000:01:2202:41:2305:10:5605:26:2908:54:14
859KUŹMICZ Wojciech 243 YCoolM 00:00:0000:00:4702:08:3404:19:3204:55:2608:54:16
860PACIA Sebastian 243 XCoolM 00:00:0000:00:4802:08:3404:19:3405:08:4108:54:16
861STOLARZ Paweł 312 XPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:0004:57:1605:18:0908:54:20
862STROCZYŃSKI Paweł 312 YPaweł i GawełM 00:00:0000:02:0402:38:0104:57:1605:18:0808:54:20
863KRAJEWSKI Przemysław 566 YLECZO TEAMM 00:00:0000:02:3002:45:0505:05:2105:28:3708:54:39
864KOŁACZ Piotr 352 XKołatkiM 00:00:0000:02:0702:34:5504:52:3704:55:2508:54:45
865ROSÓŁ Rafał 645 XKlincz BandaM 00:00:0000:02:2802:32:2004:53:1005:30:3108:54:48
866WUJKOWSKI Grzegorz 632 Ydrużyna JJM 00:00:0000:01:3402:30:0104:38:0205:12:4008:55:15
867KUKWISZ Witold 632 Xdrużyna JJM 00:00:0000:01:3502:30:0004:38:0205:13:0008:55:16
868SWOBODA Jarosław 85 XBoski TeamM 00:00:0000:00:3202:36:5205:08:3005:20:5208:55:21
869BASIŃSKI Hubert 217 YWakacje TeamM 00:00:0000:02:4102:42:5005:05:1805:20:3408:55:25
870SROKA Łukasz 217 XWakacje TeamM 00:00:0000:02:4002:42:5105:05:1905:20:3408:55:26
871GAWRYSZEWSKI Grzegorz 604 XDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:2504:55:3505:29:2308:55:31
872SMOLIŃSKI Piotr 604 YDembkowe chłopakiM 00:00:0000:02:2902:38:2404:55:3505:25:4508:55:31
873GALASIŃSKI Andrzej 216 YPOZNAŃSKIE ŚWIEŻAKIM 00:00:0000:01:4102:35:1904:56:0905:22:5808:55:38
874BIELAWA Piotr 570 XKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:2905:16:4805:28:5908:56:36
875BROWARCZYK Zdzisław 570 YKaszubskie ChartyM 00:00:0000:03:2602:49:3305:16:4905:28:5908:56:37
876KUŁAKOWSKI Grzegorz 141 XW pogoni za duchemM 00:00:0000:02:3502:39:4805:00:4505:20:0008:57:27
877NOWOMIEJSKI Marcin 462 XNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:4605:14:3508:58:16
878PANCZENKO Kamil 462 YNIEDŹWIADKI LUBELSKIEM 00:00:0000:02:5002:42:4005:03:4705:14:3608:58:18
879GRZEJDA Marcin 84 XBlue Light TeamM 00:00:0000:00:4902:39:5105:04:1105:34:0008:58:25
880PODSIADŁY Krzysztof 267 XVege H/CM 00:00:0000:03:1602:40:5405:04:1905:24:5208:58:36
881CZERWIEC Artur 267 YVege H/CM 00:00:0000:03:1502:40:5505:04:2005:24:5308:58:39
882TURLEJ Wojciech 687 XSadownicyM 00:00:0000:02:0302:37:5304:58:2605:36:5308:59:31
883NAWROCKI Przemysław 510 XZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:0504:58:2705:20:0608:59:34
884TWARDOSZ Witold 510 YZmęczeni żonamiM 00:00:0000:02:0902:37:0704:58:2805:20:0608:59:34
885KOZŁOWSKI Bartłomiej 315 XKozibaryM 00:00:0000:02:3402:45:2905:04:2505:24:5008:59:38
886KRÓLIKOWSKI Igor 254 YRabbitsM 00:00:0000:00:4602:45:1405:13:2405:27:3309:01:31
887BĄK Andrzej 268 XSPC 2M 00:00:0000:03:0302:47:1605:17:0105:25:4609:02:03
BĄK Konrad 33 Y2generationM DNF00:02:51 DNF02:35:33 DNF04:55:12 DNF05:22:20 DNF09:02:29 DNF
PACEWICZ Mikołaj 33 X2generationM DNF00:02:52 DNF02:35:33 DNF04:55:12 DNF05:22:20 DNF09:02:29 DNF
890KORBUT Radosław 287 XBieszczadzkie AniołyM 00:00:0000:03:1902:37:4505:00:3205:24:1509:02:34
891WITCZAK Romuald 691 YZgierzołakiM 00:00:0000:03:1902:42:3605:05:2305:44:3509:03:27
892PISINGAS Mariusz 39 YMiejscy góraleM 00:00:0000:01:5902:19:4404:35:5705:30:3909:05:06
893PRYSZCZ Mirosław 39 XMiejscy góraleM 00:00:0000:02:0002:19:4504:35:5705:30:4009:05:09
894SOKOŁOWSKI Krzysztof 449 XBiałostocka Sekta BiegaczyM 00:00:0000:02:4902:50:2505:07:5805:11:3209:05:51
895FLIS Piotr 58 YHORUS TEAMM 00:00:0000:01:1802:41:3805:10:5905:14:3909:06:56
896KAŁWIŃSKI Ryszard 410 XPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:4005:10:4105:33:2109:07:10
897KAŁWIŃSKI Bartosz 410 YPADRE TEAMM 00:00:0000:02:4102:44:3805:16:0805:33:2209:07:10
898GÓRSKI Emil 193 XHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:2505:05:3905:31:3809:07:25
899CHOŁAŚCIŃSKI Wojciech 193 YHusaria Race Team 2M 00:00:0000:01:1002:35:2905:05:4105:31:4009:07:26
900BIELSKI Adam 142 XElite Training WarszawaM 00:00:0000:02:2902:48:1505:15:4105:45:0009:07:53
901FURTAK Krzysztof 688 XNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1502:26:5705:13:2305:17:4709:08:02
902SIELUTIN Wadim 688 YNIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMIM 00:00:0000:03:1602:26:5905:13:2305:17:4809:08:03
903KUROWSKI Michał 130 XKoko Paulo i do przoduM 00:00:0000:01:4802:42:1904:59:5005:17:0409:08:04
904MARUSZAK Łukasz 477 YTarcho DzikiM 00:00:0000:02:4602:34:4504:50:0305:22:5509:08:34
905KORDUS Grzegorz 424 XGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:5304:54:0505:15:4009:08:40
906NIEDZIELA Krzysztof 424 YGOSTYŃM 00:00:0000:02:1002:32:5404:54:0605:15:4209:08:43
907RAWSKI Krzysztof 524 YJuKrisM 00:00:0000:03:2102:42:5205:08:2305:28:4809:08:44
DYMIŃSKI Eryk 666 XDzikie WężeM DNF00:03:13 DNF02:36:28 DNF04:57:35 DNF05:47:01 DNF09:09:11 DNF
BADURA Ireneusz 666 YDzikie WężeM DNF00:03:14 DNF02:36:27 DNF04:57:35 DNF05:47:04 DNF09:09:12 DNF
910PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 5 YSłynni KenijczycyM 00:00:0000:01:4102:35:1005:01:4905:26:2409:09:15
911PLUTA Sebastian 274 XDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0702:44:5305:12:0705:27:4209:09:19
912MACIĄG Andrzej 274 YDzikie MustangiM 00:00:0000:03:0802:44:5605:12:0805:27:4509:09:20
913SUCH Arkadiusz 240 XŚlimakiM 00:00:0000:03:2502:45:1505:06:2005:23:4709:09:41
914BATOREK Bogdan 597 YRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:2405:14:5305:38:4609:09:48
915SUDAKOWSKI Tomasz 597 XRawa Tim Zawsze SlimM 00:00:0000:03:1102:49:2005:14:5305:38:4409:09:51
916CZECHOWSKI Konrad 118 XZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:2404:57:3305:07:0609:09:55
917HARNIK Michał 118 YZ.R.T.E.BERETYM 00:00:0000:02:0102:35:2304:57:3205:26:3709:09:55
918SIKORA Mariusz 309 YAśka i Mario z Tarnowskich GórM 00:00:0000:02:4102:35:3505:12:5605:33:5709:10:05
KUPCZAK Grzegorz 66 YKamikadzeM DNF00:02:54 DNF02:48:35 DNF05:24:46 DNF05:35:50 DNF09:11:22 DNF
ZAREMBA Marek 66 XKamikadzeM DNF00:02:55 DNF02:48:37 DNF05:24:48 DNF05:35:51 DNF09:11:24 DNF
921DYREK Adam 200 YD4AM 00:00:0000:03:2402:37:5504:58:2705:27:0209:11:33
922WOJTOWICZ Daniel 200 XD4AM 00:00:0000:03:2402:37:5404:58:2705:27:0209:11:34
DQKUCHARSKI Piotr 347 YSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDQ00:02:42 DQ02:39:27 DQ05:25:39 DQ05:46:30 DQ09:11:55 DQ
924WYRWAŁ Sebastian 232 X#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:2705:03:4405:18:4809:12:30
925WYRWAŁ Krzysztof 232 Y#tatobiegajM 00:00:0000:01:3602:33:2505:03:4405:18:5109:12:30
926PŁOMIŃSKI Marcin 242 XŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:3905:37:4409:12:39
927MACKIEWICZ Roman 242 YŁódź Running TeamM 00:00:0000:00:3902:31:2105:15:3805:37:4409:12:39
928GADOMSKI Marcin 51 YMARJOM 00:00:0000:02:2002:44:4205:10:2405:33:0009:12:45
929WILIMSKI Tomasz 205 XNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:1205:27:3909:13:02
930SOLICH Patryk 205 YNajemnik GliwiceM 00:00:0000:02:0802:41:3705:06:1205:27:3909:13:03
931BARTOSZEK Krzysztof 230 YBB TeamM 00:00:0000:02:4402:50:5505:22:2705:40:0509:13:12
PRIGAN Grzegorz 495 YSzaleniM DNF00:02:48 DNF02:48:01 DNF05:18:00 DNF05:38:11 DNF09:13:22 DNF
ŻUKIEWICZ Konrad 411 YHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:33 DNF04:57:08 DNF05:33:50 DNF09:14:13 DNF
TYMOSZUK Michał 411 XHiszpańska InkwizycjaM DNF00:00:40 DNF02:31:27 DNF04:57:10 DNF05:14:45 DNF09:14:14 DNF
ŁUBIS Michał 715 XChude grubasyM DNF00:02:28 DNF02:44:31 DNF05:13:46 DNF05:34:55 DNF09:14:22 DNF
MAZUR Marcin 345 YPoCoMiToM DNF00:02:21 DNF02:37:39 DNF04:59:37 DNF05:47:50 DNF09:14:58 DNF
KOTLARCZYK Ireneusz 345 XPoCoMiToM DNF00:02:22 DNF02:37:37 DNF04:59:37 DNF05:47:51 DNF09:14:59 DNF
FIJAŁKOWSKI Wojciech 708 XTrzeba to skończyćM DNF00:01:32 DNF02:38:11 DNF05:10:25 DNF05:30:24 DNF09:15:56 DNF
OBUCHOWICZ Witold 708 YTrzeba to skończyćM DNF00:01:33 DNF02:38:13 DNF05:10:23 DNF05:30:25 DNF09:15:59 DNF
940JEDLIŃSKI Bartosz 197 XRazem mamy 139 kgM 00:00:0000:02:2502:50:5705:28:1505:35:0709:16:06
941SZURKOWSKI Michał 611 YgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:2505:11:4505:32:5009:16:22
942MĘCZYKOWSKI Ireneusz 611 XgRUNwald team PoznańM 00:00:0000:02:0002:42:2405:11:4605:32:4909:16:24
943CISZYŃSKI Marek 702 YJakub i MarekM 00:00:0000:03:2302:43:1905:20:5405:42:0709:17:21
GĄSIEWSKI Paweł 43 X#Trenuj z CyganemM DNF00:01:52 DNF02:36:12 DNF05:07:23 DNF05:17:13 DNF09:19:01 DNF
POKROPIŃSKI Rafał 43 Y#Trenuj z CyganemM DNF00:01:53 DNF02:36:13 DNF05:07:23 DNF05:23:39 DNF09:19:01 DNF
946MUSOLF Maciej 163 XRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:0204:51:1305:11:2609:19:22
947SZCZAWINSKI Bartosz 163 YRysie BedrysieM 00:00:0000:01:2702:27:0304:51:1305:17:0109:19:23
GESEK Norbert 661 XGlarino teamM DNF00:03:04 DNF02:41:42 DNF04:57:43 DNF05:22:38 DNF09:19:48 DNF
SIMIŃSKI Zbigniew 45 XDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:39 DNF04:59:43 DNF05:34:42 DNF09:20:29 DNF
KORBA Krzysztof 45 YDog eat dogM DNF00:02:22 DNF02:38:40 DNF04:59:44 DNF05:21:05 DNF09:20:31 DNF
951KWIECIEŃ Krzysztof 508 X4K TEAM TARNÓWM 00:00:0000:02:2802:37:1305:16:3105:33:2409:20:47
PIETRULIŃSKI Mateusz 68 YSpartanie DzieciomM DNF00:01:36 DNF02:52:14 DNF05:29:40 DNF05:42:53 DNF09:21:33 DNF
953BOGUSZ Sebastian 472 XPZU SPORT TEAMM 00:00:0000:03:2402:31:4305:06:3205:33:0709:21:44
WINNICKI Łukasz 472 YPZU SPORT TEAMM DNF00:03:23 DNF02:31:54 DNF05:06:34 DNF05:33:05 DNF09:21:45 DNF
955PRENDECKI Rafał 154 YStrong Familiy TeamM 00:00:0000:01:4802:46:5705:22:5205:30:3109:21:48
956GEMZIK Jacek 235 YJeżolemuryM 00:00:0000:02:4902:50:3005:11:0505:28:4409:22:08
SIEŃCZYK Marcin 596 YJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:55 DNF05:03:43 DNF05:55:52 DNF09:22:08 DNF
PYRĆ Krzysztof 596 XJJ TeamM DNF00:03:04 DNF02:35:53 DNF05:03:43 DNF05:55:53 DNF09:22:09 DNF
959KROSNOWSKI Bartosz 264 XLoczek i FasolekM 00:00:0000:01:0402:40:3105:16:2705:39:5409:22:15
960GŁUCHOWSKI Przemysław 55 XPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:5605:47:4909:22:44
961JARZYŃSKI Janusz 55 YPrzemo i JanusM 00:00:0000:03:1002:49:1905:23:5605:47:4809:22:46
KAJEWSKI Rafał 699 XMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:48 DNF05:21:55 DNF05:47:10 DNF09:24:09 DNF
963RYBAŁTOWSKI Mirosław 67 YSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM 00:00:0000:01:3702:42:1505:24:0205:41:2909:24:50
964KOT Tomasz 585 YKJEM 00:00:0000:01:1302:48:1005:21:5105:46:2309:25:48
965STRZĘBOSZEWSKI Piotr 585 XKJEM 00:00:0000:01:1302:48:0905:21:4705:46:2509:25:54
ZAKRZEWSKI Paweł 318 Ydziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:04 DNF04:56:10 DNF05:22:24 DNF09:26:51 DNF
RUDZKI Tomasz 318 Xdziki dwaM DNF00:00:41 DNF02:33:06 DNF04:56:10 DNF05:22:23 DNF09:26:59 DNF
968WARKOCZ Marcin 572 XKILL BILLM 00:00:0000:02:4002:50:5305:28:0805:43:0309:27:40
ALEKSANDROWICZ Łukasz 67 XSpartanie Dzieciom - Najsłabsze OgniwoM DNF00:01:38 DNF02:42:16 DNF05:24:08 DNF05:41:56 DNF09:28:26 DNF
KIJEWICZ Michał 445 XNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:33 DNF05:07:24 DNF05:24:06 DNF09:28:34 DNF
LIS Arkadiusz 445 YNogiZetreM DNF00:01:05 DNF02:33:31 DNF05:07:26 DNF05:23:53 DNF09:28:36 DNF
972KRUKAR Adam 590 YFinisz RymanówM 00:00:0000:00:2202:32:5204:53:3905:14:0609:28:46
KARDACH Kamil 590 XFinisz RymanówM DNF00:00:22 DNF02:32:51 DNF04:53:38 DNF05:14:04 DNF09:28:48 DNF
CINCIO Robert 363 XROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:34 DNF05:06:27 DNF05:23:05 DNF09:29:14 DNF
IWANIEC Dariusz 363 YROBERT AND DARIUSZ TEAMM DNF00:00:47 DNF02:27:16 DNF05:06:26 DNF05:45:17 DNF09:29:14 DNF
976ZIELIŃSKI Dariusz 295 XDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:4902:27:1505:02:4605:28:2609:29:29
977SUDOŁ Damian 295 YDamian i Darek Fizjo-SportM 00:00:0000:00:5002:27:1605:02:4705:28:2809:29:30
978PALKA Zbigniew 541 XATOMÓWKIM 00:00:0000:02:0802:48:2605:24:0405:36:4009:30:31
979MIKOŁAJCZYK Marcin 122 YHUSARIA RACE TEAMM 00:00:0000:02:2802:18:0404:46:1905:09:0209:31:58
WAŻNY Andrzej 128 XTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:23 DNF05:11:04 DNF05:25:47 DNF09:33:26 DNF
BULWAN Radosław 128 YTynexpol teamM DNF00:02:28 DNF02:42:38 DNF05:11:08 DNF05:25:48 DNF09:33:39 DNF
ADAMOWSKI Jacek 238 XZa plecami teamM DNF00:02:36 DNF02:46:41 DNF05:24:47 DNF05:36:46 DNF09:35:35 DNF
JANIK Tomasz 372 XKasia i Ska (Orange Polska)M DNF00:02:04 DNF02:53:04 DNF05:31:39 DNF05:53:25 DNF09:35:43 DNF
BUZALSKI Robert 17 YOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:05 DNF05:22:57 DNF05:45:00 DNF09:35:44 DNF
MICHALAK Miłosz 634 XStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:09 DNF05:35:31 DNF05:57:56 DNF09:38:02 DNF
SKRZYPEK Krzysztof 645 YKlincz BandaM DNF00:02:27 DNF02:32:21 DNF04:53:11 DNF05:30:37 DNF09:39:26 DNF
KUBIAK Piotr 634 YStrażacy.M DNF00:02:12 DNF02:53:05 DNF05:35:30 DNF05:57:20 DNF09:41:10 DNF
MIKUŚKIEWICZ Piotr 152 YNiedźwiedź i PiotrekMDNF00:02:20 DNF02:41:25 DNF05:09:29 DNF05:18:01 DNF09:41:47 DNF
KĘTRZYŃSKI Ryszard 152 XNiedźwiedź i PiotrekM DNF00:02:21 DNF02:41:27 DNF05:09:29 DNF05:17:56 DNF09:41:54 DNF
CZESNOWICKI Jakub 702 XJakub i MarekM DNF00:03:23 DNF02:43:24 DNF05:20:55 DNF05:42:04 DNF09:43:03 DNF
RUPIK Piotr 370 XwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:15 DNF05:27:58 DNF05:43:07 DNF09:43:14 DNF
MAJKA Dariusz 370 YwillseeM DNF00:01:55 DNF02:50:16 DNF05:28:00 DNF05:43:08 DNF09:43:15 DNF
993PRZYBYLSKI Łukasz 212 XDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:1105:39:5805:52:4309:48:08
994NASTAROWICZ Tomasz 212 YDuchy PostepuM 00:00:0000:02:4702:54:0905:39:5805:52:4409:48:08
SZYMAŃSKI Mariusz 723 XSkyRunner TeamM DNF00:02:37 DNF02:44:51 DNF05:27:08 DNF05:58:13 DNF09:48:38 DNF
JASTRZĘBSKI Artur 723 YSkyRunner TeamM DNF00:02:38 DNF02:44:52 DNF05:27:09 DNF05:48:30 DNF09:48:39 DNF
BAŁAGA Marcin 72 XDrużyna LeosiaMDNF00:03:27 DNF02:44:19 DNF05:15:50 DNF05:41:56 DNF09:53:23 DNF
998BIAŁY Sebastian 72 YDrużyna LeosiaM00:00:0000:03:2702:44:1805:15:5105:41:5309:53:24
UBYCH Marcin 144 XEpoka Nordica ŁódźM DNF00:02:31 DNF03:04:22 DNF05:54:30 DNF06:06:45 DNF10:01:31 DNF
1000TYSZKA Dariusz 131 XTyszka & SadkowskiM 00:00:00
1001STACHURSKI Daniel 553 YEmeryci i renciściM 00:00:00
TALAGA Dawid 149 XORUPiLM DNF00:00:43 DNF02:28:22 DNF04:46:02 DNF04:58:22 DNF DNF
WÓJCIK Robert 294 XSuper LudzieMDNF00:02:53 DNF DNF DNF DNF DNF
BROL Piotr 296 XEndurance TeamMDNF00:00:11 DNF01:50:56 DNF03:41:51 DNF03:47:04 DNF DNF
NOWAK Adrian 359 XW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:09 DNF02:40:19 DNF05:51:55 DNF DNF DNF
KAROŃ Tomasz 149 YORUPiLM DNF00:00:42 DNF02:28:21 DNF04:46:03 DNF05:19:38 DNF DNF
ZALEWSKI Mateusz 145 YPainkillerMDNF00:02:14 DNF02:24:59 DNF04:44:55 DNF04:59:02 DNF DNF
KUPIEC Dariusz 459 YMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:37 DNF05:20:54 DNF05:32:26 DNF DNF
MALCHARCZYK Andrzej 480 YCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:09 DNF04:47:09 DNF04:57:45 DNF DNF
SZYMAŃSKI Mariusz 459 XMoże się uda .M DNF00:02:16 DNF02:43:34 DNF05:20:54 DNF05:33:31 DNF DNF
HAŚ Ireneusz 480 XCSRG 3MDNF00:00:55 DNF02:22:11 DNF DNF DNF DNF
RODZOCH Daniel 133 YAmebyM DNF00:00:21 DNF01:51:14 DNF03:59:58 DNF DNF DNF
GUCKI Dominik 569 XBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:32 DNF05:23:05 DNF DNF DNF
PIETRUSZKA Maciej 201 YKRWAWE SUTYM DNF00:01:43 DNF02:11:22 DNF04:09:00 DNF04:19:07 DNF DNF
STAWSKI Dariusz 600 XBartosz i DariuszMDNF00:01:46 DNF02:16:54 DNF04:19:40 DNF04:41:22 DNF DNF
MISZCZYK Marcin 174 YRonche QcykiMDNF00:01:56 DNF02:50:51 DNF05:27:09 DNF DNF DNF
GÓRSKI Tomasz 37 XTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekM DNF00:00:35 DNF02:33:56 DNF04:54:57 DNF DNF DNF
WASĄŻNIK Marcin 150 YDzikie Grubasy SzM DNF00:03:19 DNF02:48:56 DNF05:23:23 DNF05:49:15 DNF DNF
OPAŁEK Łukasz 201 XKRWAWE SUTYM DNF00:01:42 DNF02:11:21 DNF04:08:59 DNF04:19:10 DNF DNF
BORKOWSKI Krzysztof 137 XVege RunnersM DNF00:02:25 DNF02:45:34 DNF05:20:58 DNF05:39:37 DNF DNF
NIEDZIAŁKOWSKI Jan 396 XSKAUCIM DNF00:02:36 DNF02:46:22 DNF05:08:25 DNF DNF DNF
PŁOMIN Marcin 438 XNight Runners GliwiceM DNF00:01:44 DNF02:44:34 DNF05:26:33 DNF06:00:06 DNF DNF
CERANEK Piotr 396 YSKAUCIM DNF00:02:37 DNF02:46:21 DNF05:08:25 DNF DNF DNF
BOCIĄGA Paweł 446 XSzwagryM DNF00:00:36 DNF02:17:02 DNF04:30:37 DNF DNF DNF
MICUN Medard 497 XMKMM DNF00:02:04 DNF02:42:46 DNF05:22:42 DNF06:03:17 DNF DNF
SANCHEZ ZAMBRANA Jorge 581 YBarcelona teamM DNF00:01:01 DNF02:50:45 DNF05:43:25 DNF06:05:19 DNF DNF
MELIŃSKI Marek 46 XPasja Chrzanka Running TeamMDNF00:02:56 DNF02:56:58 DNF DNF DNF DNF
KODA Paweł 48 XSGGW RunnersMDNF00:01:18 DNF02:23:44 DNF04:51:33 DNF DNF DNF
SALA Pawel 75 X#beskidytostanumysluM DNF00:00:16 DNF02:24:18 DNF04:43:37 DNF05:11:34 DNF DNF
WNUCZYŃSKI Andrzej 17 XOrange PolskaM DNF00:01:27 DNF02:28:03 DNF05:22:57 DNF05:44:58 DNF DNF
CHACIŃSKI Marcin 150 XDzikie Grubasy SzM DNF00:03:21 DNF02:48:55 DNF05:23:24 DNF05:49:19 DNF DNF
KWAŚNIEWSKI Andrzej 174 XRonche QcykiMDNF00:01:55 DNF02:50:51 DNF05:27:10 DNF DNF DNF
PRYCIŃSKI Krzysztof 220 XCafe Szkolna 16MDNF00:03:13 DNF02:45:00 DNF05:13:22 DNF DNF DNF
BUDZOŃ Bartosz 252 XPMKWMDNF00:00:42 DNF02:36:07 DNF05:14:02 DNF DNF DNF
SZULC Sebastian 253 XDynamic DuoMDNF00:02:32 DNF02:39:53 DNF05:17:06 DNF DNF DNF
WAJCOWICZ Witold 308 X3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejM DNF00:01:55 DNF02:24:46 DNF04:33:21 DNF04:56:57 DNF DNF
GRANDE Piotr 326 XBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:29 DNF05:15:04 DNF DNF DNF
LUBOCH Krzysztof 338 XTeam DobeermanM DNF00:02:17 DNF02:44:47 DNF05:23:22 DNF05:50:40 DNF DNF
SIÓDMIAK Cezary 347 XSpartanie Dzieciom/Czarek i PiotrMDNF00:02:42 DNF02:39:28 DNF05:25:39 DNF05:46:32 DNF DNF
SEKRETARCZYK Tadeusz 354 XKATDKIMDNF00:00:13 DNF02:03:37 DNF04:40:56 DNF DNF DNF
SWOBODA Marek 441 XP....ne KomandosyM DNF00:00:46 DNF02:01:23 DNF03:50:46 DNF03:58:15 DNF DNF
WALENDA Arkadiusz 451 XVege Ultra RunnersMDNF00:00:25 DNF02:14:16 DNF04:23:24 DNF DNF DNF
GRZELAK Adrian 454 XSzalony i ZwariowałaMDNF00:00:40 DNF01:50:22 DNF03:28:36 DNF03:34:03 DNF DNF
SKALSKI Grzegorz 527 XLewa Jego 2M DNF00:03:20 DNF02:51:18 DNF05:44:16 DNF06:12:07 DNF DNF
AUGUSTYŃSKI Sylwester 535 XLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:44 DNF03:42:42 DNF03:45:23 DNF DNF
KMAK Sławomir 537 XPAPIKIMDNF00:00:34 DNF02:02:18 DNF DNF DNF DNF
STASZEWSKI Pawel 555 XFC ZYRAFAM DNF00:02:54 DNF03:02:07 DNF05:43:30 DNF05:59:24 DNF DNF
KRUPA Grzegorz 586 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:01:02 DNF02:04:29 DNF04:55:58 DNF DNF DNF
ZYSIAK Dariusz 625 XTM TeamM DNF00:00:38 DNF02:31:10 DNF05:01:07 DNF05:04:31 DNF DNF
ŁĄCZKA Tomasz 659 XPiękna i BestiaM DNF00:03:18 DNF02:35:01 DNF05:04:31 DNF05:36:55 DNF DNF
MAŁKIEWICZ Dariusz 679 XCzekoladożercyMDNF00:02:36 DNF03:15:47 DNF06:37:22 DNF DNF DNF
MICHAŁEK Paweł 713 XNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:48 DNF05:29:33 DNF DNF DNF
KACEJKO Piotr 718 XPolitechnika LubelskaM DNF00:03:06 DNF03:01:22 DNF05:50:41 DNF06:05:56 DNF DNF
LISTOPAD Dariusz 81 YNFZ LublinM DNF00:03:12 DNF02:55:19 DNF05:41:48 DNF05:47:47 DNF DNF
SIENICKI Piotr 245 Y3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejMDNF00:01:48 DNF02:33:51 DNF05:28:03 DNF DNF DNF
DYRCZ Dawid 252 YPMKWMDNF00:00:43 DNF02:36:08 DNF05:14:02 DNF DNF DNF
KŁOPOTOWSKI Marcin 253 YDynamic DuoMDNF00:02:33 DNF02:39:55 DNF05:17:07 DNF DNF DNF
KWIATKOWSKI Kajetan 326 YBigYellowFoot Adventure TeamMDNF00:03:16 DNF02:37:28 DNF05:15:03 DNF DNF DNF
DASZCZYŃSKI Adam 337 YA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:40 DNF05:39:01 DNF DNF DNF
ZAJĄCZKOWSKI Michał 359 YW Pogoni Za ChlebemMDNF00:01:08 DNF02:40:20 DNF05:51:56 DNF DNF DNF
ROSA Aleksander 467 YjackoMDNF00:01:22 DNF02:33:22 DNF05:17:46 DNF DNF DNF
PIELAK Marcin 486 YMARKOWI BIEGACZEM DNF00:02:51 DNF02:49:56 DNF05:47:31 DNF06:19:25 DNF DNF
ZASKURSKI Marcin 527 YLewa Jego 2M DNF00:03:18 DNF02:51:16 DNF05:44:15 DNF06:11:55 DNF DNF
MORAWA Mateusz 535 YLacho TeamMDNF00:00:48 DNF01:52:47 DNF03:42:41 DNF03:49:07 DNF DNF
PACHO Sylwester 537 YPAPIKIMDNF00:00:35 DNF02:02:20 DNF DNF DNF DNF
GUCKI Dariusz 569 YBrat&BratMDNF00:02:08 DNF02:34:31 DNF05:23:06 DNF DNF DNF
GMAJ Daniel 620 YChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:26 DNF05:10:13 DNF DNF DNF
SLOMINSKI Michal 625 YTM TeamMDNF00:00:38 DNF02:31:12 DNF05:46:50 DNF DNF DNF
KŁĘBEK Arkadiusz 633 YKB WYSZKÓWMDNF00:01:34 DNF02:31:01 DNF05:43:24 DNF DNF DNF
OBRZUT Bartosz 699 YMigrena TeamMDNF00:01:26 DNF02:32:49 DNF DNF DNF DNF
FURTAK Gerard 713 YNosimy wode na zmianeMDNF00:00:13 DNF02:23:49 DNF05:29:33 DNF DNF DNF
SZCZOT Andrzej 619 XGórski Półmaraton ŚlężańskiMDNF00:00:26 DNF01:53:28 DNF04:55:58 DNF DNF DNF
CELEJEWSKI Przemysław 620 XChamy z GrójcaM DNF00:02:59 DNF02:38:29 DNF05:10:13 DNF DNF DNF
GODLEWSKI Tomasz 669 XWybiegani Słynni KenijczycyMDNF00:02:08 DNF02:19:56 DNF05:16:47 DNF05:51:01 DNF DNF
ROSIAK Jacek 419 YR&DMDNF00:01:37 DNF02:26:44 DNF04:57:18 DNF DNF DNF
GOLBA Łukasz 574 YRogo & Ajvar reditusMDNF00:02:17 DNF DNF DNF DNF DNF
LITWINEK Marek 718 YPolitechnika LubelskaMDNF00:03:06 DNF03:01:19 DNF05:50:38 DNF06:05:56 DNF DNF
BUŁKA Piotr 12 XGorszy Sort PomidorówkiMDNF00:01:21 DNF02:12:34 DNF04:16:29 DNF04:17:28 DNF DNF
KANIEWSKI Michał 337 XA&MMDNF00:02:18 DNF02:45:39 DNF05:39:00 DNF DNF DNF
PASTERNAK Teodor 37 YTurbo Pruszków/Sto-nogi MilanówekMDNF00:00:36 DNF02:33:55 DNF04:54:56 DNF DNF DNF
Znaleziono 1080 wynik(ów)