BIEG STRAŻACKI - 2 KM
Bieg Strażacki
Organizator : Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data : 2021-10-16
Miejsce : Krępa Słupska
Dystans : 2 km
Zgłoszonych : 51
Wystartowało : 51
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 51
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1SOŁŚNIA Iga 119NOWA DĄBROWAOPEN -K
2UKLEJA Katarzyna 134NOWA DĄBROWAOPEN -K
3UKLEJA Monika 130POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAOPEN -K
4LEMAŃSKI Mateusz 97WRZEŚCIEOPEN -M
5BŁOŃSKI Tomasz 9SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M
6BŁOŃSKA Klaudia 8SŁUPSKOPEN -K
7KAPUSTYŃSKA Roksana 47OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K
8ORNOWSKA Maja 96WRZEŚCIEOPEN -K
9TĘCZA Martyna 126MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA PRZY OSP WIKLINOWRZEŚCIEOPEN -K
10LEMAŃSKA Joanna 82MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA PRZY OSP WIKLINOWRZEŚCIEOPEN -K
11BŁOŃSKI Jakub 10SŁUPSKOPEN -M
12KAMIŃSKA Iga 43SIEMIANICEOPEN -K
13KOWALSKI Franciszek 68SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -M
14KAMIŃSKI Iwo 45SIEMIANICEOPEN -M
15SAMOLEJ-KOWALSKA Anna 113SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOOPEN -K
16ZARZYCKI Konrad 146USTKAOPEN -M
17KIEZIK Błażej 53POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -M
18PIEPKA Emilia 99OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K
19MORDWILKO Lidia 91OSP WIKLINOWIKLINOOPEN -K
20UKLEJA Nadia 131NOWA DĄBROWAOPEN -K
21UKLEJA Liliana 132NOWA DĄBROWAOPEN -K
22KRZESZOWSKA Nina 73SŁUPSKOPEN -K
23ŁUKASIK Anna 86SŁUPSKOPEN -K
24KOZACZUK Jarosław 70SŁUPSKOPEN -M
25ZAWADZKI Maksym 147SŁUPSKOPEN -M
26SOŁŚNIA Mariusz 118NOWA DĄBROWAOPEN -M
27SOŁŚNIA Maja 117NOWA DĄBROWAOPEN -K
28KWAPIS Borys 78KWAPISTEAMSTRZELINOOPEN -M
29KWAPIS Wojciech 79STRZELINOOPEN -M
30MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 92SŁUPSKOPEN -K
31KORUS Justyna 64REDZIKOWOOPEN -K
32KWAPIS Inga 77KWAPISTEAMSTRZELINOOPEN -K
33SAKOWICZ Ruben 110DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -M
34KORUS Marcin 65REDZIKOWOOPEN -M
35KOZACZUK Justyna 69SŁUPSKOPEN -K
36KWAPIS Olga 76STRZELINOOPEN -K
37NIEZGODA Małgorzata 180KRĘPA SŁUPSKAOPEN -K
38KORWIN PIOTROWSKA Halina 179DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K
39FELCZAK Teresa 24DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K
40KORWIN-PIOTROWSKA Paulina 66DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K
41SAKOWICZ Esterka 111DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K
42URBAN Seweryn 136DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -M
43ZAWADZKI Piotr 148SŁUPSKOPEN -M
44KIEZIK Anastazja 54POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K
45UKLEJA Justyna 133POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K
46KORNACKI Aleksander 63DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -M
47KORNACKA Justyna 61DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K
48KORNACKA Lena 62DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K
49MACZUGA Barbara 174BIERKOWOOPEN -K
50MACZUGA Wojciech 175BIERKOWOOPEN -M
51HANULAK Dorota 35WIKLINOOPEN -K
Znaleziono 51 wynik(ów)