Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 26
Ukończyło : 65
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
   
Niesklasyfikowani
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 6082Salco Garmin TeamWSCHOWASenior I M - 20 DNF01:01:28 DNF
2GRYCZKA Mateusz 6024MARATON LESZNOLESZNOSenior II M - 30 00:00:1001:01:48
3BARCZYK Mariusz 6014VPI.NOOLKUSZMasters M - 40 00:00:4301:03:14
4WRONA Mariusz 6077WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0701:04:17
5KOLASA Filip 6003I LO Leszno/ Maraton LesznoLESZNOSenior II M - 30 00:00:1001:06:21
6ZŁOTKOWSKI Łukasz 6093UKS Junior NietążkowoSTARE BOJANOWOSenior II M - 30 00:00:0601:06:26
7DZIĄDZIAK Łukasz 6045GTO OławaOŁAWASenior II M - 30 00:00:0301:06:58
TUCZYŃSKI Maciej 6055RGiG/Old School TRAIL RUNNINGRZESZÓWSenior II M - 30 DNF01:06:58 DNF
9ŻARECKI Łukasz 6009SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0301:07:21
10DYJAK Robert 6015TAMWORTHSenior II M - 30 00:00:0901:07:23
11ŚCIESZKA Wojciech 602513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1601:08:27
12CZERWIECKI Marcin 6052STRZEGOMSenior II M - 30 00:00:0501:08:31
PUZANOWSKI Jan 6059GOPR Wałbrzysko-KłodzkaWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:08:51 DNF
14NOWAK Paweł 6099Super Maraton KaliszWeteran I M - 50 00:00:0201:09:43
15ROCZKOWSKI Artur 6008SBD Energetyk RybnikRYBNIKWeteran I M - 50 00:00:1801:09:45
16PRZYBYŁ Rafał 6039PROTONPIASKISenior I M - 20 00:00:0701:09:48
17PIOTROWSKI Paweł 6032PROTONGOSTYŃMasters M - 40 00:00:0701:09:48
18CZYŻ Łukasz 6021Sklep Biegacza Running TeamSOSNOWIECSenior II M - 30 00:00:1201:10:27
SOBLIK Łukasz 6016RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 DNF01:11:03 DNF
KONIECZNY Rafał 6075WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I M - 20 DNF01:11:05 DNF
21SALETRA Grzegorz 6038OLKUSZSenior II M - 30 00:00:0601:11:32
22PODOLAK Ula 6091WROCŁAWSenior I K - 2000:00:3001:11:35
23RZYWUCKI Wojciech 6098Masters M - 40 00:00:0301:12:15
24ZAWORSKI Tomasz 6029WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0601:12:17
25CIURASZKIEWICZ Andrzej 6001WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0601:13:17
26LORENC Joanna 6047WĄSOSZSenior II K - 3000:00:2901:14:08
27KONOPKO Artur 6071BiegoStokKLEOSINSenior II M - 30 00:00:0201:14:11
28ŁUSZCZYŃSKI Łukasz 6066KRYZYSKŁODZKOSenior II M - 30 00:00:0601:14:15
29SKRYNKOWSKI Michal 6035KRYZYSGORZANÓWSenior II M - 30 00:00:0601:14:15
30BORZYSTOWSKI Patryk 6083WWW.WIDZIALNI.PLNOWA SÓLSenior II M - 30 00:00:1501:14:30
KUKUŁA Maciej 6048KRAKÓWSenior I M - 20 DNF01:15:00 DNF
32ZAGROBELNY Radosław 6050Monko CoffeeWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1301:15:10
33SZPINEK Marcin 6057TUTU TeamNYSASenior II M - 30 00:00:0701:15:18
34GŁOWACKI Jordan 6078JW4115GLIWICESenior II M - 30 00:00:1401:15:23
SZULC Krzysztof 6019AlbatrosyWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:15:56 DNF
KWIATKOWSKA Kinga 6017KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:16:08 DNF
37KOZŁOWSKI Marek 6031JAWORMasters M - 40 00:00:0701:16:13
38RAJKOWSKI Przemysław 6013FUDU&CO. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:00:2301:16:18
39DZIEDZIC Wadim 6062Dynamo MuchobórWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2701:16:39
40ŁABUZ Sylwester 6054DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 00:00:1501:17:20
41ORLOW Kuba 6086sportrun.plTYCHYSenior II M - 30 00:00:1201:18:01
42DANIELEWICZ Andrzej 6036Bieganie jak seksCASTELLDEFELS / BARCELONASenior II M - 30 00:00:2701:18:02
43CHOMIAK Katarzyna 6081Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJMasters K - 4000:00:0801:19:34
44SANKOWSKI Paweł 6095Placki TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:19:45
45BRZOZOWSKI Jarek 6092Aktywni KamieńskKAMIEŃSKSenior II M - 30 00:00:0401:20:44
46ŻAK - ŁEBEK Ewa 6085OLKUSZMasters K - 4000:00:0601:20:50
47ZWĘGLIŃSKI Andrzej 6058KĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:3401:21:08
48CEPIAK Kamil 6089ŁOŚSenior I M - 20 00:00:4001:21:26
49JANUS Radosław 6020WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:2201:21:36
50GOSTKOWSKI Bartek 6042z wolnej stopyKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1101:22:04
51MARCINIAK Paweł 6051Cross Straceńców TeamGLOGÓWWeteran I M - 50 00:00:0801:22:26
52ZAKRZEWSKI Krzysztof 60633:33 TEAMPALĘDZIEMasters M - 40 00:00:2401:23:32
53SZEWCZYK Katarzyna 6076Zaporowy Maraton TeamKRAKOWSenior I K - 2000:00:2201:23:39
54WITCZAK Jolanta 6087Tarnowo Podgórne - Poziom BliżejLUSOWOWeteran K - 5000:00:2801:23:43
55DEPTUŁA Hubert 6041KSW KyokushinWOŁOMINSenior II M - 30 00:00:1501:25:55
56PITAS Andrzej 6028ZapierdalaczeROGOŹNIKMasters M - 40 00:00:2201:25:58
57FLAK Łukasz 6027ZapierdalaczeROGOŹNIKSenior II M - 30 00:00:2101:26:00
58WÓR Sara 6094RZESZÓWSenior II K - 3000:00:3601:26:03
KWOLIK Daniel 6101Senior II M - 30 DNF01:26:05 DNF
ZIEGLER Krzysztof 6100Senior II M - 30 DNF01:26:10 DNF
61TRYK Sebastian 6007Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2801:26:59
62KMIECIAK Łukasz 6002WOLSZTYNSenior II M - 30 00:00:1001:27:11
RACZYC Janusz 6006TARNOWSenior II M - 30 DNF01:27:27 DNF
WASIELEWSKA Natalia 6037POZNAŃSenior II K - 30DNF01:27:27 DNF
POKOTYCKI Denis 6074Otomo STP / Programa.plPOZNAŃSenior I M - 20 DNF01:27:43 DNF
66STĘPIEŃ Wojciech 6046Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:2901:28:32
ŚWIERCZ Szymon 6064HMGGŁOGÓWSenior I M - 20 DNF01:28:37 DNF
68ROZMUS Mateusz 6010WS Legnica/Delegatura GłogówSERBY/GŁOGÓWSenior I M - 20 00:00:1201:28:40
69PASTWA Marek 6034OhZuza.comŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0901:28:48
70RYCZYŃSKI Jacek 6005OLEŚNICAMasters M - 40 00:00:1701:29:02
PRZYTULSKA Justyna 6053ŚWIDNICASenior II K - 30DNF01:29:24 DNF
72WOJTCZAK Błażej 6073-PABIANICESenior II M - 30 00:00:0901:29:39
73JÓZEFOWICZ Krzysztof 6011Smardzów PanySMARDZÓESenior II M - 30 00:00:1901:29:42
GRĘZIAK Magdalena 6056Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKSenior I K - 20DNF01:29:55 DNF
BIELAWIEC Bartłomiej 6088Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKSenior II M - 30 DNF01:30:15 DNF
76ROGOCZ Maciej 6067Rogasie z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:00:4201:30:34
77STAWSKI Dariusz 6061KB Arturówek ŁódzŁÓDZWeteran II M - 6000:00:1001:31:16
PACZKOWSKI Piotr 6096ŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:31:58 DNF
KOSZAREK Andrzej 6069Zabieganie ŚrePoLePOZNAŃMasters M - 40 DNF01:33:09 DNF
KOSZAREK Maciej 6090zabiegani ŚlePoLePOZNAŃWeteran I M - 50 DNF01:33:11 DNF
81SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula 6080KB Maniac PoznanPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:34:04
82BARAN Jarosław 6079WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3201:34:20
83RICHTER Franciszek 6026ZapierdalaczeROGOŹNIKWeteran I M - 50 00:00:2001:34:36
84MIODUSZEWSKI Mariusz 6012WARSZAWAMasters M - 40 00:00:2501:34:45
85MACHULA Arkadiusz 6022Sparta ZiębiceZIĘBICEMasters M - 40 00:00:3501:35:00
AUGUSTOWSKA Izabela 6040KB Geotermia UniejówWARTKOWICEMasters K - 40DNF01:36:34 DNF
WIJAS Mariusz 6060KKB DystansKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:37:15 DNF
ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 6068ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOMasters K - 40DNF01:38:17 DNF
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 6065Poranny Patrol/Evil TeamOSIECZANYSenior II K - 30DNF01:38:34 DNF
NOWAK Karol 6033Wołów BiegaWOŁÓWWeteran II M - 60DNF01:46:32 DNF
PIASECKI Rafał 6097ŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:49:50 DNF
Znaleziono 91 wynik(ów)