Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 26
Ukończyło : 65
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 32km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
A2
32km
    
Niesklasyfikowani
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 6082Salco Garmin TeamWSCHOWASenior I M - 20 DNF01:01:28 DNF03:21:43 DNF
2GRYCZKA Mateusz 6024MARATON LESZNOLESZNOSenior II M - 30 00:00:1001:01:4803:27:28
3DZIĄDZIAK Łukasz 6045GTO OławaOŁAWASenior II M - 30 00:00:0301:06:5803:32:18
4BARCZYK Mariusz 6014VPI.NOOLKUSZMasters M - 40 00:00:4301:03:1403:34:23
5ZŁOTKOWSKI Łukasz 6093UKS Junior NietążkowoSTARE BOJANOWOSenior II M - 30 00:00:0601:06:2603:51:33
TUCZYŃSKI Maciej 6055RGiG/Old School TRAIL RUNNINGRZESZÓWSenior II M - 30 DNF01:06:58 DNF03:52:08 DNF
7KOLASA Filip 6003I LO Leszno/ Maraton LesznoLESZNOSenior II M - 30 00:00:1001:06:2103:52:34
8ŻARECKI Łukasz 6009SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0301:07:2103:54:18
9CZERWIECKI Marcin 6052STRZEGOMSenior II M - 30 00:00:0501:08:3103:54:21
10DYJAK Robert 6015TAMWORTHSenior II M - 30 00:00:0901:07:2303:54:32
11ŚCIESZKA Wojciech 602513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1601:08:2703:54:48
12WRONA Mariusz 6077WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0701:04:1703:55:39
13PODOLAK Ula 6091WROCŁAWSenior I K - 2000:00:3001:11:3503:59:47
14CEPIAK Kamil 6089ŁOŚSenior I M - 20 00:00:4001:21:2603:59:48
15CZYŻ Łukasz 6021Sklep Biegacza Running TeamSOSNOWIECSenior II M - 30 00:00:1201:10:2703:59:52
16RZYWUCKI Wojciech 6098Masters M - 40 00:00:0301:12:1504:11:43
17ROCZKOWSKI Artur 6008SBD Energetyk RybnikRYBNIKWeteran I M - 50 00:00:1801:09:4504:11:57
18CIURASZKIEWICZ Andrzej 6001WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0601:13:1704:12:26
19PRZYBYŁ Rafał 6039PROTONPIASKISenior I M - 20 00:00:0701:09:4804:12:27
20PIOTROWSKI Paweł 6032PROTONGOSTYŃMasters M - 40 00:00:0701:09:4804:12:31
PUZANOWSKI Jan 6059GOPR Wałbrzysko-KłodzkaWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:08:51 DNF04:13:12 DNF
KUKUŁA Maciej 6048KRAKÓWSenior I M - 20 DNF01:15:00 DNF04:13:49 DNF
23ZAWORSKI Tomasz 6029WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0601:12:1704:16:31
SOBLIK Łukasz 6016RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 DNF01:11:03 DNF04:16:46 DNF
KONIECZNY Rafał 6075WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I M - 20 DNF01:11:05 DNF04:16:47 DNF
26LORENC Joanna 6047WĄSOSZSenior II K - 3000:00:2901:14:0804:19:18
27NOWAK Paweł 6099Super Maraton KaliszWeteran I M - 50 00:00:0201:09:4304:19:50
28KONOPKO Artur 6071BiegoStokKLEOSINSenior II M - 30 00:00:0201:14:1104:20:06
29SALETRA Grzegorz 6038OLKUSZSenior II M - 30 00:00:0601:11:3204:20:51
30RAJKOWSKI Przemysław 6013FUDU&CO. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:00:2301:16:1804:22:19
31BORZYSTOWSKI Patryk 6083WWW.WIDZIALNI.PLNOWA SÓLSenior II M - 30 00:00:1501:14:3004:23:00
32SZPINEK Marcin 6057TUTU TeamNYSASenior II M - 30 00:00:0701:15:1804:23:17
33KOZŁOWSKI Marek 6031JAWORMasters M - 40 00:00:0701:16:1304:23:31
34DZIEDZIC Wadim 6062Dynamo MuchobórWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2701:16:3904:25:07
35ŁABUZ Sylwester 6054DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 00:00:1501:17:2004:29:04
36DANIELEWICZ Andrzej 6036Bieganie jak seksCASTELLDEFELS / BARCELONASenior II M - 30 00:00:2701:18:0204:30:19
KWIATKOWSKA Kinga 6017KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:16:08 DNF04:31:11 DNF
38ORLOW Kuba 6086sportrun.plTYCHYSenior II M - 30 00:00:1201:18:0104:32:20
39JANUS Radosław 6020WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:2201:21:3604:35:32
40SANKOWSKI Paweł 6095Placki TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:19:4504:39:58
41ZAKRZEWSKI Krzysztof 60633:33 TEAMPALĘDZIEMasters M - 40 00:00:2401:23:3204:40:19
42ZAGROBELNY Radosław 6050Monko CoffeeWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1301:15:1004:41:21
43BRZOZOWSKI Jarek 6092Aktywni KamieńskKAMIEŃSKSenior II M - 30 00:00:0401:20:4404:41:34
44SZEWCZYK Katarzyna 6076Zaporowy Maraton TeamKRAKOWSenior I K - 2000:00:2201:23:3904:41:37
45ŻAK - ŁEBEK Ewa 6085OLKUSZMasters K - 4000:00:0601:20:5004:42:51
46ZWĘGLIŃSKI Andrzej 6058KĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:3401:21:0804:44:08
47GŁOWACKI Jordan 6078JW4115GLIWICESenior II M - 30 00:00:1401:15:2304:44:45
ŚWIERCZ Szymon 6064HMGGŁOGÓWSenior I M - 20 DNF01:28:37 DNF04:47:18 DNF
49ROZMUS Mateusz 6010WS Legnica/Delegatura GłogówSERBY/GŁOGÓWSenior I M - 20 00:00:1201:28:4004:47:19
50PITAS Andrzej 6028ZapierdalaczeROGOŹNIKMasters M - 40 00:00:2201:25:5804:50:56
51WÓR Sara 6094RZESZÓWSenior II K - 3000:00:3601:26:0304:51:39
52TRYK Sebastian 6007Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2801:26:5904:51:51
53CHOMIAK Katarzyna 6081Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJMasters K - 4000:00:0801:19:3404:53:49
54PASTWA Marek 6034OhZuza.comŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0901:28:4804:56:58
55FLAK Łukasz 6027ZapierdalaczeROGOŹNIKSenior II M - 30 00:00:2101:26:0004:58:28
56GOSTKOWSKI Bartek 6042z wolnej stopyKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1101:22:0404:59:49
57WOJTCZAK Błażej 6073-PABIANICESenior II M - 30 00:00:0901:29:3905:01:56
SZULC Krzysztof 6019AlbatrosyWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:15:56 DNF05:02:01 DNF
KOSZAREK Andrzej 6069Zabieganie ŚrePoLePOZNAŃMasters M - 40 DNF01:33:09 DNF05:04:12 DNF
KOSZAREK Maciej 6090zabiegani ŚlePoLePOZNAŃWeteran I M - 50 DNF01:33:11 DNF05:04:14 DNF
61MARCINIAK Paweł 6051Cross Straceńców TeamGLOGÓWWeteran I M - 50 00:00:0801:22:2605:06:22
GRĘZIAK Magdalena 6056Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKSenior I K - 20DNF01:29:55 DNF05:06:44 DNF
BIELAWIEC Bartłomiej 6088Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKSenior II M - 30 DNF01:30:15 DNF05:06:45 DNF
64STĘPIEŃ Wojciech 6046Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:2901:28:3205:07:51
65SKRYNKOWSKI Michal 6035KRYZYSGORZANÓWSenior II M - 30 00:00:0601:14:1505:08:45
66ŁUSZCZYŃSKI Łukasz 6066KRYZYSKŁODZKOSenior II M - 30 00:00:0601:14:1505:08:51
67ROGOCZ Maciej 6067Rogasie z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:00:4201:30:3405:09:27
68MIODUSZEWSKI Mariusz 6012WARSZAWAMasters M - 40 00:00:2501:34:4505:09:43
KWOLIK Daniel 6101Senior II M - 30 DNF01:26:05 DNF05:10:11 DNF
70DEPTUŁA Hubert 6041KSW KyokushinWOŁOMINSenior II M - 30 00:00:1501:25:5505:12:16
71KMIECIAK Łukasz 6002WOLSZTYNSenior II M - 30 00:00:1001:27:1105:12:29
72WITCZAK Jolanta 6087Tarnowo Podgórne - Poziom BliżejLUSOWOWeteran K - 5000:00:2801:23:4305:12:38
73JÓZEFOWICZ Krzysztof 6011Smardzów PanySMARDZÓESenior II M - 30 00:00:1901:29:4205:12:56
PRZYTULSKA Justyna 6053ŚWIDNICASenior II K - 30DNF01:29:24 DNF05:17:33 DNF
75SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula 6080KB Maniac PoznanPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:34:0405:19:16
POKOTYCKI Denis 6074Otomo STP / Programa.plPOZNAŃSenior I M - 20 DNF01:27:43 DNF05:20:24 DNF
77STAWSKI Dariusz 6061KB Arturówek ŁódzŁÓDZWeteran II M - 6000:00:1001:31:1605:24:51
78RYCZYŃSKI Jacek 6005OLEŚNICAMasters M - 40 00:00:1701:29:0205:26:26
WIJAS Mariusz 6060KKB DystansKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:37:15 DNF05:28:01 DNF
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 6065Poranny Patrol/Evil TeamOSIECZANYSenior II K - 30DNF01:38:34 DNF05:30:34 DNF
RACZYC Janusz 6006TARNOWSenior II M - 30 DNF01:27:27 DNF05:30:36 DNF
82BARAN Jarosław 6079WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3201:34:2005:32:06
ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 6068ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOMasters K - 40DNF01:38:17 DNF05:40:46 DNF
AUGUSTOWSKA Izabela 6040KB Geotermia UniejówWARTKOWICEMasters K - 40DNF01:36:34 DNF05:41:03 DNF
PACZKOWSKI Piotr 6096ŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:31:58 DNF05:41:05 DNF
86MACHULA Arkadiusz 6022Sparta ZiębiceZIĘBICEMasters M - 40 00:00:3501:35:0005:42:32
87RICHTER Franciszek 6026ZapierdalaczeROGOŹNIKWeteran I M - 50 00:00:2001:34:3605:47:45
ZIEGLER Krzysztof 6100Senior II M - 30 DNF01:26:10 DNF06:01:37 DNF
PIASECKI Rafał 6097ŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:49:50 DNF06:39:09 DNF
NOWAK Karol 6033Wołów BiegaWOŁÓWWeteran II M - 60DNF01:46:32 DNF DNF
WASIELEWSKA Natalia 6037POZNAŃSenior II K - 30DNF01:27:27 DNF DNF
Znaleziono 91 wynik(ów)