Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 26
Ukończyło : 65
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 81km :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
       
1DZIĄDZIAK Łukasz 6045GTO OławaOŁAWASenior II M - 30 00:00:0301:06:5803:32:1805:22:0707:08:1809:08:52
2GRYCZKA Mateusz 6024MARATON LESZNOLESZNOSenior II M - 30 00:00:1001:01:4803:27:2805:26:4707:25:5909:46:16
3BARCZYK Mariusz 6014VPI.NOOLKUSZMasters M - 40 00:00:4301:03:1403:34:2305:47:2007:40:1009:48:42
4ŚCIESZKA Wojciech 602513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1601:08:2703:54:4806:07:5308:10:1510:22:41
5PODOLAK Ula 6091WROCŁAWSenior I K - 2000:00:3001:11:3503:59:4706:10:5908:20:1010:42:34
6ZŁOTKOWSKI Łukasz 6093UKS Junior NietążkowoSTARE BOJANOWOSenior II M - 30 00:00:0601:06:2603:51:3306:12:2508:20:3110:42:58
7DYJAK Robert 6015TAMWORTHSenior II M - 30 00:00:0901:07:2303:54:3206:07:4608:36:0511:10:46
8ŻARECKI Łukasz 6009SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0301:07:2103:54:1806:19:3608:41:4111:28:28
9CZERWIECKI Marcin 6052STRZEGOMSenior II M - 30 00:00:0501:08:3103:54:2106:19:3408:41:3611:28:39
10CIURASZKIEWICZ Andrzej 6001WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0601:13:1704:12:2606:38:3808:58:1211:29:40
11KONOPKO Artur 6071BiegoStokKLEOSINSenior II M - 30 00:00:0201:14:1104:20:0606:43:2208:57:2511:32:26
12RZYWUCKI Wojciech 6098Masters M - 40 00:00:0301:12:1504:11:4306:37:0808:59:2711:41:48
13WRONA Mariusz 6077WARSZAWAMasters M - 40 00:00:0701:04:1703:55:3906:34:3108:54:3811:45:01
14CZYŻ Łukasz 6021Sklep Biegacza Running TeamSOSNOWIECSenior II M - 30 00:00:1201:10:2703:59:5206:38:3308:58:0511:45:15
15KOLASA Filip 6003I LO Leszno/ Maraton LesznoLESZNOSenior II M - 30 00:00:1001:06:2103:52:3406:28:3608:54:3511:48:02
16ZAWORSKI Tomasz 6029WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:0601:12:1704:16:3106:42:4209:06:3111:55:17
17LORENC Joanna 6047WĄSOSZSenior II K - 3000:00:2901:14:0804:19:1806:55:0109:17:4111:56:00
18CEPIAK Kamil 6089ŁOŚSenior I M - 20 00:00:4001:21:2603:59:4806:33:3109:06:4412:01:40
Niesklasyfikowani
PUZANOWSKI Jan 6059GOPR Wałbrzysko-KłodzkaWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:08:51 DNF04:13:12 DNF06:35:51 DNF09:07:13 DNF12:04:07 DNF
20ŁABUZ Sylwester 6054DZIERŻONIÓWSenior II M - 30 00:00:1501:17:2004:29:0407:04:2409:31:1112:08:16
KONIECZNY Rafał 6075WODZISŁAW ŚLĄSKISenior I M - 20 DNF01:11:05 DNF04:16:47 DNF06:59:22 DNF09:16:09 DNF12:08:27 DNF
22JANUS Radosław 6020WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:2201:21:3604:35:3207:12:3409:29:5112:09:46
23NOWAK Paweł 6099Super Maraton KaliszWeteran I M - 50 00:00:0201:09:4304:19:5007:09:2009:39:1712:12:32
24SZPINEK Marcin 6057TUTU TeamNYSASenior II M - 30 00:00:0701:15:1804:23:1707:07:1509:39:1912:21:56
25ROCZKOWSKI Artur 6008SBD Energetyk RybnikRYBNIKWeteran I M - 50 00:00:1801:09:4504:11:5706:52:5709:31:1912:27:18
26SALETRA Grzegorz 6038OLKUSZSenior II M - 30 00:00:0601:11:3204:20:5106:59:3009:39:1812:27:28
27KOZŁOWSKI Marek 6031JAWORMasters M - 40 00:00:0701:16:1304:23:3107:02:3709:44:2312:30:46
28PRZYBYŁ Rafał 6039PROTONPIASKISenior I M - 20 00:00:0701:09:4804:12:2707:07:0009:44:0712:32:44
29PIOTROWSKI Paweł 6032PROTONGOSTYŃMasters M - 40 00:00:0701:09:4804:12:3107:07:0309:44:1112:32:48
KUKUŁA Maciej 6048KRAKÓWSenior I M - 20 DNF01:15:00 DNF04:13:49 DNF06:59:24 DNF09:39:10 DNF12:33:08 DNF
31RAJKOWSKI Przemysław 6013FUDU&CO. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 00:00:2301:16:1804:22:1907:08:1009:52:5912:35:06
32DANIELEWICZ Andrzej 6036Bieganie jak seksCASTELLDEFELS / BARCELONASenior II M - 30 00:00:2701:18:0204:30:1907:10:2209:50:5912:36:20
KWIATKOWSKA Kinga 6017KRAKÓWSenior I K - 20DNF01:16:08 DNF04:31:11 DNF07:08:06 DNF09:31:17 DNF12:41:36 DNF
34WOJTCZAK Błażej 6073-PABIANICESenior II M - 30 00:00:0901:29:3905:01:5607:39:4610:09:1112:52:03
35SZEWCZYK Katarzyna 6076Zaporowy Maraton TeamKRAKOWSenior I K - 2000:00:2201:23:3904:41:3707:24:2009:59:1912:55:42
36WITCZAK Jolanta 6087Tarnowo Podgórne - Poziom BliżejLUSOWOWeteran K - 5000:00:2801:23:4305:12:3807:59:0910:18:3612:57:01
37BORZYSTOWSKI Patryk 6083WWW.WIDZIALNI.PLNOWA SÓLSenior II M - 30 00:00:1501:14:3004:23:0007:12:5709:37:5813:06:03
38DZIEDZIC Wadim 6062Dynamo MuchobórWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:2701:16:3904:25:0707:10:1010:04:5313:07:13
39WÓR Sara 6094RZESZÓWSenior II K - 3000:00:3601:26:0304:51:3907:46:2010:30:1213:07:57
40ROZMUS Mateusz 6010WS Legnica/Delegatura GłogówSERBY/GŁOGÓWSenior I M - 20 00:00:1201:28:4004:47:1907:37:3410:26:3113:08:27
41ZAKRZEWSKI Krzysztof 60633:33 TEAMPALĘDZIEMasters M - 40 00:00:2401:23:3204:40:1907:26:0110:08:4613:13:35
42PITAS Andrzej 6028ZapierdalaczeROGOŹNIKMasters M - 40 00:00:2201:25:5804:50:5607:35:5910:18:3313:23:08
43FLAK Łukasz 6027ZapierdalaczeROGOŹNIKSenior II M - 30 00:00:2101:26:0004:58:2807:36:0110:18:3413:23:09
44PASTWA Marek 6034OhZuza.comŁÓDŹWeteran I M - 50 00:00:0901:28:4804:56:5807:42:0910:24:5913:33:58
45GŁOWACKI Jordan 6078JW4115GLIWICESenior II M - 30 00:00:1401:15:2304:44:4507:26:4710:15:2113:39:53
46ZAGROBELNY Radosław 6050Monko CoffeeWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1301:15:1004:41:2107:45:3510:35:2113:39:57
47CHOMIAK Katarzyna 6081Biegaj w JedlinieJEDLINA-ZDRÓJMasters K - 4000:00:0801:19:3404:53:4907:57:5210:55:1313:42:08
48TRYK Sebastian 6007Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2801:26:5904:51:5107:58:4210:37:1113:42:42
49BRZOZOWSKI Jarek 6092Aktywni KamieńskKAMIEŃSKSenior II M - 30 00:00:0401:20:4404:41:3407:36:2910:38:5413:44:54
50SANKOWSKI Paweł 6095Placki TeamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:19:4504:39:5807:53:1310:50:0013:50:20
51ŻAK - ŁEBEK Ewa 6085OLKUSZMasters K - 4000:00:0601:20:5004:42:5107:40:0410:34:1113:54:17
52ORLOW Kuba 6086sportrun.plTYCHYSenior II M - 30 00:00:1201:18:0104:32:2007:13:2010:23:0314:08:59
53ZWĘGLIŃSKI Andrzej 6058KĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:3401:21:0804:44:0807:47:2810:49:3314:13:10
54SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula 6080KB Maniac PoznanPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:34:0405:19:1608:19:4711:10:3814:19:49
55MARCINIAK Paweł 6051Cross Straceńców TeamGLOGÓWWeteran I M - 50 00:00:0801:22:2605:06:2208:07:4911:17:4114:38:08
GRĘZIAK Magdalena 6056Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKSenior I K - 20DNF01:29:55 DNF05:06:44 DNF08:10:57 DNF10:57:46 DNF14:45:24 DNF
BIELAWIEC Bartłomiej 6088Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKSenior II M - 30 DNF01:30:15 DNF05:06:45 DNF08:10:58 DNF10:57:47 DNF14:45:24 DNF
58ROGOCZ Maciej 6067Rogasie z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:00:4201:30:3405:09:2708:25:1211:28:5014:53:39
59SKRYNKOWSKI Michal 6035KRYZYSGORZANÓWSenior II M - 30 00:00:0601:14:1505:08:4508:03:5811:23:2114:53:54
60MIODUSZEWSKI Mariusz 6012WARSZAWAMasters M - 40 00:00:2501:34:4505:09:4308:28:2511:22:5914:54:08
61ŁUSZCZYŃSKI Łukasz 6066KRYZYSKŁODZKOSenior II M - 30 00:00:0601:14:1505:08:5108:04:0611:23:2714:55:26
62STAWSKI Dariusz 6061KB Arturówek ŁódzŁÓDZWeteran II M - 6000:00:1001:31:1605:24:5108:35:4011:35:1615:01:11
63JÓZEFOWICZ Krzysztof 6011Smardzów PanySMARDZÓESenior II M - 30 00:00:1901:29:4205:12:5608:32:3411:44:0315:05:28
64DEPTUŁA Hubert 6041KSW KyokushinWOŁOMINSenior II M - 30 00:00:1501:25:5505:12:1608:26:2711:50:1615:05:34
65STĘPIEŃ Wojciech 6046Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:00:2901:28:3205:07:5108:29:0311:41:3315:13:44
66RYCZYŃSKI Jacek 6005OLEŚNICAMasters M - 40 00:00:1701:29:0205:26:2608:36:4011:41:4315:13:55
67BARAN Jarosław 6079WROCŁAWMasters M - 40 00:00:3201:34:2005:32:0608:43:5211:44:1015:14:47
68GOSTKOWSKI Bartek 6042z wolnej stopyKRAKÓWMasters M - 40 00:00:1101:22:0404:59:4908:07:4111:22:0615:15:11
PRZYTULSKA Justyna 6053ŚWIDNICASenior II K - 30DNF01:29:24 DNF05:17:33 DNF08:41:55 DNF12:00:07 DNF15:31:22 DNF
70KMIECIAK Łukasz 6002WOLSZTYNSenior II M - 30 00:00:1001:27:1105:12:2908:37:5512:17:4315:34:03
71MACHULA Arkadiusz 6022Sparta ZiębiceZIĘBICEMasters M - 40 00:00:3501:35:0005:42:3209:19:1812:23:3115:56:08
72RICHTER Franciszek 6026ZapierdalaczeROGOŹNIKWeteran I M - 50 00:00:2001:34:3605:47:4509:29:1012:53:4816:07:24
WIJAS Mariusz 6060KKB DystansKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:37:15 DNF05:28:01 DNF09:08:30 DNF12:30:01 DNF16:13:48 DNF
KWOLIK Daniel 6101Senior II M - 30 DNF01:26:05 DNF05:10:11 DNF08:37:53 DNF12:20:36 DNF DNF
KOSZAREK Andrzej 6069Zabieganie ŚrePoLePOZNAŃMasters M - 40 DNF01:33:09 DNF05:04:12 DNF08:39:53 DNF DNF DNF
ZIEGLER Krzysztof 6100Senior II M - 30 DNF01:26:10 DNF06:01:37 DNF09:48:56 DNF DNF DNF
SOBLIK Łukasz 6016RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 DNF01:11:03 DNF04:16:46 DNF06:59:23 DNF DNF DNF
KOSZAREK Maciej 6090zabiegani ŚlePoLePOZNAŃWeteran I M - 50 DNF01:33:11 DNF05:04:14 DNF08:39:56 DNF DNF DNF
RACZYC Janusz 6006TARNOWSenior II M - 30 DNF01:27:27 DNF05:30:36 DNF08:32:36 DNF12:36:46 DNF DNF
PACZKOWSKI Piotr 6096ŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:31:58 DNF05:41:05 DNF09:21:47 DNF13:16:16 DNF DNF
AUGUSTOWSKA Izabela 6040KB Geotermia UniejówWARTKOWICEMasters K - 40DNF01:36:34 DNF05:41:03 DNF09:33:09 DNF DNF DNF
ŻEBRAKOWSKA Katarzyna 6068ultramaratonpodkarpacki.plTRZEBOWNISKOMasters K - 40DNF01:38:17 DNF05:40:46 DNF09:01:10 DNF12:04:27 DNF DNF
POKOTYCKI Denis 6074Otomo STP / Programa.plPOZNAŃSenior I M - 20 DNF01:27:43 DNF05:20:24 DNF08:35:49 DNF11:58:44 DNF DNF
ŚWIERCZ Szymon 6064HMGGŁOGÓWSenior I M - 20 DNF01:28:37 DNF04:47:18 DNF07:37:32 DNF10:26:42 DNF DNF
PIASECKI Rafał 6097ŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:49:50 DNF06:39:09 DNF10:56:02 DNF14:24:49 DNF DNF
NOWAK Karol 6033Wołów BiegaWOŁÓWWeteran II M - 60DNF01:46:32 DNF DNF DNF DNF DNF
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 6065Poranny Patrol/Evil TeamOSIECZANYSenior II K - 30DNF01:38:34 DNF05:30:34 DNF09:21:35 DNF DNF DNF
TUCZYŃSKI Maciej 6055RGiG/Old School TRAIL RUNNINGRZESZÓWSenior II M - 30 DNF01:06:58 DNF03:52:08 DNF DNF DNF DNF
WASIELEWSKA Natalia 6037POZNAŃSenior II K - 30DNF01:27:27 DNF DNF DNF DNF DNF
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 6082Salco Garmin TeamWSCHOWASenior I M - 20 DNF01:01:28 DNF03:21:43 DNF06:09:20 DNF DNF DNF
SZULC Krzysztof 6019AlbatrosyWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:15:56 DNF05:02:01 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 91 wynik(ów)