Organizator : Stowarzyszenie TKKF Kompas
Data : 2017-07-20
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 26
Ukończyło : 65
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Open i wiekowe
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A7
112km
Czas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1BARCZYK Mariusz 6014VPI.NOOLKUSZMasters M - 40 1M 300:00:4301:03:1403:34:2305:47:2007:40:1009:48:4213:54:2816:18:29.0516:19:12.75 7:318,0
2ŚCIESZKA Wojciech 602513 elt Kraków-BaliceKRAKÓWMasters M - 40 2M 400:00:1601:08:2703:54:4806:07:5308:10:1510:22:4114:10:5416:27:00.8516:27:17.65+00:08:047:357,9
3WRONA Mariusz 6077WARSZAWAMasters M - 40 3M 800:00:0701:04:1703:55:3906:34:3108:54:3811:45:0116:05:3818:59:38.9518:59:46.00+02:40:338:456,8
4RZYWUCKI Wojciech 6098Masters M - 40 4M 1000:00:0301:12:1504:11:4306:37:0808:59:2711:41:4816:01:4319:04:45.7519:04:49.00+02:45:368:486,8
5KOZŁOWSKI Marek 6031JAWORMasters M - 40 5M 1800:00:0701:16:1304:23:3107:02:3709:44:2312:30:4617:05:1219:51:27.1019:51:34.95+03:32:229:096,5
6PIOTROWSKI Paweł 6032PROTONGOSTYŃMasters M - 40 6M 2000:00:0701:09:4804:12:3107:07:0309:44:1112:32:4817:02:0719:59:50.6519:59:58.20+03:40:459:136,5
7CIURASZKIEWICZ Andrzej 6001WROCŁAWMasters M - 40 7M 2400:00:0601:13:1704:12:2606:38:3808:58:1211:29:4016:38:0720:57:47.8020:57:54.30+04:38:419:406,2
8PITAS Andrzej 6028ZapierdalaczeROGOŹNIKMasters M - 40 8M 2700:00:2201:25:5804:50:5607:35:5910:18:3313:23:0818:25:2021:35:59.5021:36:22.45+05:17:099:586,0
9ZAKRZEWSKI Krzysztof 60633:33 TEAMPALĘDZIEMasters M - 40 9M 3200:00:2401:23:3204:40:1907:26:0110:08:4613:13:3518:27:2922:04:44.9022:05:09.45+05:45:5610:115,9
10RAJKOWSKI Przemysław 6013FUDU&CO. Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 10M 3300:00:2301:16:1804:22:1907:08:1009:52:5912:35:0618:00:3222:07:42.7022:08:06.45+05:48:5310:125,9
11ZWĘGLIŃSKI Andrzej 6058KĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 11M 3900:00:3401:21:0804:44:0807:47:2810:49:3314:13:1019:57:0423:30:42.6023:31:17.45+07:12:0410:515,5
12MIODUSZEWSKI Mariusz 6012WARSZAWAMasters M - 40 12M 4000:00:2501:34:4505:09:4308:28:2511:22:5914:54:0820:30:5623:44:12.7523:44:38.15+07:25:2510:575,5
13TRYK Sebastian 6007Pro-Run WrocławWROCŁAWMasters M - 40 13M 4100:00:2801:26:5904:51:5107:58:4210:37:1113:42:4219:01:2223:44:51.3523:45:19.80+07:26:0710:575,5
14ROGOCZ Maciej 6067Rogasie z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 14M 4200:00:4201:30:3405:09:2708:25:1211:28:5014:53:3920:34:4823:49:45.0023:50:27.15+07:31:1410:595,5
15BARAN Jarosław 6079WROCŁAWMasters M - 40 15M 4600:00:3201:34:2005:32:0608:43:5211:44:1015:14:4720:49:2824:21:34.2024:22:06.80+08:02:5411:145,3
16STĘPIEŃ Wojciech 6046Night Runners GliwiceGLIWICEMasters M - 40 16M 4900:00:2901:28:3205:07:5108:29:0311:41:3315:13:4421:08:0625:04:03.7525:04:32.80+08:45:2011:345,2
17RYCZYŃSKI Jacek 6005OLEŚNICAMasters M - 40 17M 5000:00:1701:29:0205:26:2608:36:4011:41:4315:13:5521:08:2225:06:40.5025:06:57.55+08:47:4411:355,2
18MACHULA Arkadiusz 6022Sparta ZiębiceZIĘBICEMasters M - 40 18M 5300:00:3501:35:0005:42:3209:19:1812:23:3115:56:0821:36:1325:21:29.3525:22:04.70+09:02:5111:425,1
19GOSTKOWSKI Bartek 6042z wolnej stopyKRAKÓWMasters M - 40 19M 5400:00:1101:22:0404:59:4908:07:4111:22:0615:15:1121:38:3025:22:11.6525:22:22.90+09:03:1011:425,1
Niesklasyfikowani
WIJAS Mariusz 6060KKB DystansKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:37:15 DNF05:28:01 DNF09:08:30 DNF12:30:01 DNF16:13:48 DNF DNF DNF DNF--
PACZKOWSKI Piotr 6096ŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:31:58 DNF05:41:05 DNF09:21:47 DNF13:16:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIASECKI Rafał 6097ŁÓDŹMasters M - 40 DNF01:49:50 DNF06:39:09 DNF10:56:02 DNF14:24:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSZAREK Andrzej 6069Zabieganie ŚrePoLePOZNAŃMasters M - 40 DNF01:33:09 DNF05:04:12 DNF08:39:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZULC Krzysztof 6019AlbatrosyWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:15:56 DNF05:02:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 24 wynik(ów)