Organizator : | Fundacja Ruszaj Na Szlak |
Data : | 2022-08-06 |
Miejsce : | Kazimierz Dolny |
Dystans : | 21 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 146 |
Wystartowało : | 131 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 131 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WARDA Agnieszka Tonny | 109 | SPARTA LUBLIN | LUBLIN | Kobiety | 00:00:00 | ||
2 | KWARTA Maciej | 61 | 1WBPANC /KWARTA /ŻÓRAWSKITEAM | WARSZAWA | Mężczyźni | Żórawski Team | 00:00:02 | |
3 | LIPIŃSKI Tomasz | 64 | IMPLOZJA CHEŁM | CHEŁM | Mężczyźni | 00:00:02 | ||
4 | ŚLIWKA Paweł | 101 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:02 | |||
5 | PAROL Rafal | 81 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:02 | ||
6 | KOWALSKI Daniel | 56 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | Biegający Świdnik | 00:00:02 | |
7 | FLORCZAK Bartłomiej | 36 | PUŁAWY | Mężczyźni | 00:00:02 | |||
8 | ŚLIWIAK Jakub | 100 | BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAM | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:02 | ||
9 | DEJNECKA Martyna | 24 | LUBARTÓW | Kobiety | 00:00:02 | |||
10 | TRUK Artur | 103 | MILEJÓW | Mężczyźni | 00:00:02 | |||
11 | TICHORUK Karol | 17 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | 00:00:03 | ||
12 | STOŃ Wojciech | 96 | PACMAN RUNNING TEAM | KORZONEK | Mężczyźni | Pacman Running Team | 00:00:03 | |
13 | WOLSZCZAK Damian | 139 | WKZ KOZIENICE BBL | KOZIENICE | Mężczyźni | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:03 | |
14 | KŁOŚ Artur | 135 | STAY INSANE | LUBLIN | Mężczyźni | STAY INSANE | 00:00:03 | |
15 | POROWSKI Łukasz | 143 | LUBARTÓW | Mężczyźni | 00:00:03 | |||
16 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | 53 | RYKI | Mężczyźni | 00:00:03 | |||
17 | REPCZUK Agata | 87 | MARKI | Kobiety | 00:00:03 | |||
18 | WOLSZCZAK Ryszard | 113 | WKZ KOZIENICE BBL | KOZIENICE | Mężczyźni | WKZ KOZIENICE BBL | 00:00:03 | |
19 | WIĘCH Piotr | 142 | WOŁOMIN | Mężczyźni | 00:00:04 | |||
20 | CHMIEL Przemysław | 20 | ALBATROSY | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:04 | ||
21 | SOBIESZEK Sylwia | 92 | ZWOLEŃNICY BIEGANIA | ZWOLEŃ | Kobiety | 00:00:04 | ||
22 | JERZYK Marcin | 50 | FORMATIO.PL | POZNAŃ | Mężczyźni | 00:00:04 | ||
23 | PABIS Szymon | 78 | KARNIOWICE | Mężczyźni | 00:00:04 | |||
24 | KOZACZUK Maria | 58 | LUBLIN | Kobiety | 00:00:04 | |||
25 | ZALEWSKI Dominik | 121 | SKOKI | Mężczyźni | 00:00:04 | |||
26 | PARYS Michał | 82 | WOŁOMIN | Mężczyźni | 00:00:04 | |||
27 | KAŹMIERCZAK Eryk | 54 | RYKI | Mężczyźni | 00:00:04 | |||
28 | BIELAK Tomasz | 9 | JABŁONNA | Mężczyźni | 00:00:05 | |||
29 | FURTAK Krzysiek | 39 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | PUŁAWY | Mężczyźni | Multimedia Runners Puławy | 00:00:05 | |
30 | FABISIAK Andrzej | 31 | ZARAŻENI BÓLEM | SULEJÓWEK | Mężczyźni | 00:00:05 | ||
31 | BREWCZAK Maciej | 14 | SAVE LIFE | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:05 | ||
32 | CHUDZIAN Nina | 141 | WOŁOMIN | Kobiety | 00:00:05 | |||
33 | BETLEJEWSKI Rafał | 6 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:05 | |||
34 | DĘBSKI Artur | 25 | JAKUBÓW | Mężczyźni | 00:00:05 | |||
35 | KROPIAK Katarzyna | 59 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:05 | ||
36 | BUŚ Katarzyna | 19 | KRAŚNIK | Kobiety | 00:00:05 | |||
37 | BARTOSIEWICZ Daria | 5 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | WARSZAWA | Kobiety | Dzikie Grubasy Szatana | 00:00:05 | |
38 | BROMKE Łukasz | 15 | ORANGE POLSKA | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:06 | ||
39 | ZIÓŁEK Mirosław | 126 | SAINT GOBAIN SQAD/ STAY INSANE/ BANDA GRUDNIA | JACKÓW | Mężczyźni | 00:00:06 | ||
40 | ADAMOWICZ Agnieszka | 2 | ZWOLEŃNICY BIEGANIA | CIEPIELÓW | Kobiety | Zwoleńnicy Biegania | 00:00:06 | |
41 | OSMENDA Michał | 77 | TERVUREN | Mężczyźni | 00:00:06 | |||
42 | ROSA Magdalena | 88 | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | KRĘPIEC | Kobiety | 00:00:06 | ||
43 | OSETEK Mariusz | 76 | KRAŚNIK BIEGA | KRAŚNIK | Mężczyźni | 00:00:06 | ||
44 | GARDZIEL Jerzy | 132 | Kondycja | JULIANÓW | Mężczyźni | 00:00:07 | ||
45 | WRÓBEL Krzysztof | 116 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | Biegający Świdnik | 00:00:07 | |
46 | BIELAK Michał | 10 | ŚWIDNIK | Mężczyźni | 00:00:07 | |||
47 | KOWALSKI Łukasz | 57 | OSMOLICE PIERWSZE | Mężczyźni | 00:00:07 | |||
48 | JĘDRYKA Grzegorz | 51 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:07 | |||
49 | WRÓBEL Barbara | 115 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Kobiety | Biegający Świdnik | 00:00:07 | |
50 | ZAGOZDON Sławomir | 120 | WILKÓW | Mężczyźni | 00:00:07 | |||
51 | RADZIWONOWICZ Adriana | 136 | WARSZAWA | Kobiety | 00:00:07 | |||
52 | ŚWIRCZ Damian | 102 | VEGE RUNNERS | WIELOGÓRA | Mężczyźni | 00:00:07 | ||
53 | LECH Andrzej | 63 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:07 | |||
54 | MARCINKIEWICZ Anna | 145 | BIAŁOBRZEGI | Kobiety | 00:00:07 | |||
55 | RAKOCZY Marcin | 86 | SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI W KIELCACH | KIELCE | Mężczyźni | Speleoklub Świętokrzyski Kielce | 00:00:08 | |
56 | PAĆKO Michał | 79 | SPARTA LUBLIN | TURKA | Mężczyźni | 00:00:08 | ||
57 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 144 | BIAŁOBRZEGI | Kobiety | 00:00:08 | |||
58 | BIDAS Michał | 7 | STAY INSANE | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:08 | ||
59 | JARZYNKA Krzysztof | 49 | K2 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:08 | ||
60 | SOKOŁOWSKA Marta | 93 | ATP AUGUSTÓW | AUGUSTÓW | Kobiety | 00:00:08 | ||
61 | FALBA Zbigniew | 33 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:08 | |||
62 | WÓJTOWICZ Justyna | 114 | KS PULASKI WARKA | BIALOBRZEGI | Kobiety | 00:00:08 | ||
63 | SZUMPUR Mariusz | 99 | KS START PUŁASKI WARKA | SUŁKOWICE | Mężczyźni | 00:00:08 | ||
64 | OGRODNICZUK Józef | 74 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:08 | |||
65 | TRZCIŃSKI Michał | 104 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:08 | |||
66 | CIOTUCHA Paweł | 23 | MULTIMEDIA RUNNERS | KOŃSKOWOLA | Mężczyźni | Multimedia Runners Puławy | 00:00:09 | |
67 | BRYGOŁA Andrzej | 16 | LUBLIN | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:09 | ||
68 | ZABŁOCKA Anna | 118 | POLISH RUNNERS CLUB IRELAND | PUŁAWY | Kobiety | 00:00:09 | ||
69 | CHODNIEWICZ Michał | 21 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:09 | |||
70 | GAWROŃSKI Jacek | 40 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | Biegający Świdnik | 00:00:09 | |
71 | SOLAN Łukasz | 94 | #RUNNINGTEAM83 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:09 | ||
72 | KARCZEWSKI Zenon | 52 | SIENNICA RÓZANA | Mężczyźni | 00:00:09 | |||
73 | POCHWAT Błażej | 85 | 1SGS | KRAKÓW | Mężczyźni | 00:00:10 | ||
74 | BANCERZ Grzegorz | 3 | TRAWNIKI BIEGAJĄ | TRAWNIKI | Mężczyźni | 00:00:10 | ||
75 | KOWALIK Piotr | 55 | TRAWNIKI BIEGAJĄ | TRAWNIKI KOLONIA | Mężczyźni | 00:00:10 | ||
76 | FILIPCZAK Stanisław | 34 | WOLA RĘBKOWSKA | Mężczyźni | 00:00:10 | |||
77 | MAKUCH Jacek | 67 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:10 | |||
78 | BARSZCZEWSKI Mateusz | 4 | SPICZYN | Mężczyźni | 00:00:10 | |||
79 | FLASIŃSKA Anna | 35 | LUBLIN | Kobiety | 00:00:10 | |||
80 | SIERY Artur | 90 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:10 | |||
81 | SZAŁAS Andrzej | 97 | TRUCHTACZ.PL | GARWOLIN | Mężczyźni | 00:00:10 | ||
82 | ZADURA Agnieszka | 119 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | WARSZAWA | Kobiety | Multimedia Runners Puławy | 00:00:10 | |
83 | BIJAK Adriana | 11 | BEDZIN | Kobiety | 00:00:10 | |||
84 | SAŁUSTOWICZ Patrycja | 89 | #NOLIMITS | LUBLIN | Kobiety | 00:00:11 | ||
85 | URBAŃSKI Mirosław | 108 | SIERADZ | Mężczyźni | 00:00:11 | |||
86 | WIĘCH Arek | 110 | MARKI | Mężczyźni | 00:00:11 | |||
87 | TADLA Izabela | 146 | #NOLIMITS | LUBLIN | Kobiety | 00:00:11 | ||
88 | GOLAWSKA Joanna | 41 | TURKA | Kobiety | 00:00:11 | |||
89 | WIĘCKOWSKA Beata | 111 | HEŃTEAM | MOTYCX | Kobiety | 00:00:11 | ||
90 | ŻUK Agata | 129 | HEŃTEAM | LUBLIN | Kobiety | Heńteam | 00:00:11 | |
91 | ZIÓŁEK Teresa | 127 | STAY INSANE | JACKÓW | Kobiety | 00:00:11 | ||
92 | PNIEWSKI Rafał | 84 | BIEGAM NA TARCHOMINIE | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:12 | ||
93 | SZEWCZUK Joanna | 98 | HEŃTEAM | LUBLIN | Kobiety | 00:00:12 | ||
94 | FABISIAK Ewa | 32 | ZARAŻENI BÓLEM | SULEJÓWEK | Kobiety | 00:00:12 | ||
95 | FRANKOWSKA Dorota | 38 | ŚWIDNIK | Kobiety | 00:00:12 | |||
96 | MAZUREK Karol | 134 | PUŁAWY | Mężczyźni | 00:00:13 | |||
97 | TYMICKI Zbigniew | 107 | WARSZAWA | Mężczyźni | 00:00:13 | |||
98 | MAMEJ Piotr | 69 | LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:13 | ||
99 | BERNACIK Michał | 148 | PUŁAWY | Mężczyźni | 00:00:13 | |||
100 | ZWOLAKIEWICZ Przemysław | 128 | NAŚ/HEŃTEAM | TURKA | Mężczyźni | 00:00:13 | ||
101 | WNUK Kuba | 112 | BOSCO TEAM LUBLIN | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:13 | ||
102 | RAK Paweł | 140 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Mężczyźni | 00:00:13 | ||
103 | MALEC Basia | 68 | LUBLIN | Kobiety | 00:00:13 | |||
104 | ZAWROTNA Monika | 124 | POZNAŃ | Kobiety | 00:00:14 | |||
105 | DUDEK Paweł | 28 | RUCH IZBICA | KRASNYSTAW | Mężczyźni | 00:00:14 | ||
106 | HUK Mateusz | 44 | CHEŁM | Mężczyźni | 00:00:14 | |||
107 | ZAWROTNY Łukasz | 125 | POZNAŃ | Mężczyźni | 00:00:15 | |||
108 | NOWAK Konrad | 73 | PUŁAWY | Mężczyźni | 00:00:15 | |||
109 | ŻUROWSKI Jacek | 131 | HEŃTEAM | LUBLIN | Mężczyźni | Heńteam | 00:00:15 | |
110 | ŻUREK Piotr | 130 | HEŃTEAM | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:15 | ||
111 | MAŁEK Monika | 138 | RUDNIK NAD SANEM | Kobiety | 00:00:15 | |||
112 | GRZECZNIK Tomasz | 137 | RUDNIK NAD SANEM | Mężczyźni | 00:00:15 | |||
113 | FOSCARINI Daniele | 62 | ITALY | Mężczyźni | Multimedia Runners Puławy | 00:00:16 | ||
114 | WRZESIEŃ Jerzy | 117 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Mężczyźni | Bike Equipa Sandomierz | 00:00:16 | |
115 | CHOMIK Marcin | 22 | GUŁAJ TEAM | WŁODAWA | Mężczyźni | 00:00:16 | ||
116 | SŁAWIŃSKI Andrzej | 91 | RADOM | Mężczyźni | 00:00:16 | |||
117 | STERNIK Daniel | 95 | NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:17 | ||
118 | MAZEK Łukasz | 147 | Stopka Pilawa | PILAWA | Mężczyźni | 00:00:17 | ||
119 | BIDAS Paweł | 8 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Mężczyźni | Bike Equipa Sandomierz | 00:00:17 | |
120 | MONTES PEREZ Luis Enrique | 72 | CORRALES DE BUELNA, LOS | Mężczyźni | 00:00:17 | |||
121 | ZAWÓŁ Paweł | 123 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | STALOWA WOLA | Mężczyźni | 00:00:17 | ||
122 | JANOSZCZYK Monika | 48 | PUŁAWY | Kobiety | 00:00:18 | |||
123 | MACIĄG Alina | 65 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Kobiety | Biegający Świdnik | 00:00:18 | |
124 | ISASI-KURAN Agata | 47 | MARKOWI BIEGACZE | MARKI | Kobiety | 00:00:19 | ||
125 | ISASI Gorka | 46 | BILBAO | MARKI | Mężczyźni | 00:00:19 | ||
126 | KORDOWICZ Łukasz | 133 | BUT | BIŁGORAJ | Mężczyźni | 00:00:21 | ||
126 | BUCZKO Marek | 18 | RUN RUN OLESZYCE | OLESZYCE | Mężczyźni | 00:00:21 | ||
128 | KUCZA Mateusz | 60 | RZESZÓW | Mężczyźni | 00:00:22 | |||
129 | DOROTA Jola | 26 | RUN RUN OLESZYCE | OLESZYCE | Kobiety | 00:00:22 | ||
130 | DZIEDZIC Jacek | 30 | LUBLIN | Mężczyźni | 00:00:28 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
ORKISZEWSKI Arkadiusz | 75 | KRASNYSTAW | Mężczyźni | DNF |
Znaleziono 131 wynik(ów)