BIEG SZLAK TRAFI | 40KM
Bieg Szlak Trafi
Organizator : Fundacja Ruszaj Na Szlak
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kazimierz Dolny
Dystans : 40 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 86
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 78
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 25km | 35km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startuSkarpa
9km
Lipowa
25km
Bochotnica
35km
      
1BIERNAT Robert 303KLUB BIEGACZY JYSKRAKOWISKAMężczyźni00:00:0000:52:5902:12:1703:28:11
2JĘDRYCH Artur 382BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźniBiegający Świdnik00:00:0100:46:0602:03:4802:58:40
3WILKOS Mateusz 372NIEMCEMężczyźniNiemce Team00:00:0100:46:0902:03:5303:05:55
4WEREMKO Grzegorz 368MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:0100:49:1502:15:5503:45:30
5PIŁAT Jakub 345MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:0100:55:1402:31:2404:12:25
6CICHORZ Jacek 307BIEGAJĄCY ŚWIDNIKPIASKIMężczyźniBiegający Świdnik00:00:0100:49:5502:20:2904:10:26
7MADEJSKI Sławomir 334SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI KIELCERADKOWICEMężczyźniSpeleoklub Świętokrzyski Kielce00:00:0200:50:1002:09:1403:23:07
8SIATKA Krzesimir 353LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINMężczyźnilubelskibiegacz.pl team00:00:0200:50:4502:08:1603:21:09
9PIETRYKOWSKI Konrad 343LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINMężczyźni00:00:0200:53:1002:17:4903:37:09
10BUJAK Paweł 304BUJAK TEAMNAŁĘCZÓWMężczyźni00:00:0200:47:0802:04:3503:33:57
11SIEJKO Łukasz 3544SLUBLINMężczyźni00:00:0200:50:0402:17:5703:45:57
12CIEŚLAK Krzysztof 308WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźniWKZ KOZIENICE BBL00:00:0200:56:0502:21:5803:54:20
13WILKOS Kamil 371NIEMCEMężczyźniNiemce Team00:00:0200:57:2702:24:0703:51:06
14WNUCZEK Łukasz 373BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKMężczyźni00:00:0200:56:0902:27:2904:03:46
15KOSZAROWSKI Jarosław 384STRASZYN ULTRA TEAM / STRASZYN BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni00:00:0201:00:3202:39:2404:19:56
16NIEMCZYK Damian 340DREAM RUNWARSZAWAMężczyźni00:00:0202:36:1204:17:01
17PARANDYK Krystian 341MCBIEGACZESTARA WIEŚMężczyźni00:00:0201:11:1703:03:4904:51:34
18SIKORA Grzegorz 355MCBIEGACZEKSIĄŻENICEMężczyźni00:00:0201:10:0403:03:3404:51:40
19KORULCZYK Łukasz 327LUBLINMężczyźni00:00:0300:55:0502:20:0503:40:04
20PSUJA Anna 348BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKKobietyBiegający Świdnik00:00:0300:55:3502:20:4203:43:59
21CYTACKI Dawid 309SAINT-GOBAIN SQUADPŁOCKMężczyźni00:00:0300:51:4602:14:5603:37:11
22MATUSZEWSKI Arkadiusz 337ZAMOŚĆMężczyźni00:00:0300:54:5302:24:3703:53:33
23DACHNO Marek 310KONIE WOJCIECHÓWWOJCIECHÓW KOLONIA PIĄTAMężczyźni00:00:0301:04:0902:50:5005:00:05
24MAJEWSKI Jarek 335TOMASZOWICEMężczyźni00:00:0301:04:0102:50:5205:00:01
25MATENKA Kamil 336PACMAN RUNNING TEAMWARSZAWAMężczyźniPacman Running Team00:00:0400:51:0502:09:1603:23:10
26DOROTA Zbyszek 311RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEMężczyźni00:00:0400:55:4502:24:3303:43:16
27JAWORSKA Lilianna 320AVANGARDAPUŁAWYKobietyAvangarda00:00:0400:57:0502:27:1803:58:56
28RAMOTOWSKI Marcin 349PIASECZNOMężczyźni00:00:0400:57:4202:30:1203:59:35
29SZABATOWSKI Bartłomiej 362BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKALINÓWKAMężczyźniBiegający Świdnik00:00:0400:58:1102:27:2404:03:49
30GROMEK Edyta 316SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINKobiety00:00:0401:04:3002:45:3104:22:21
31WOJCIECHOWSKI Paweł 375PUŁAWYMężczyźni00:00:0400:59:3703:06:3905:10:32
32PIETRZYK Dariusz 344BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMEŁGIEWMężczyźniBiegający Świdnik00:00:0502:27:2903:49:34
33STYCZEŃ Grzegorz 358BIEGOWA KUŹNIABYTOMMężczyźni00:00:0500:55:3802:21:4803:49:30
34KAMIŃSKI Marcin 322REJOWIECMężczyźni00:00:0500:54:4202:21:0203:51:59
35ROZENBERG Sławomir 350LKS ZANTYR SZTUMZAJEZIERZEMężczyźni00:00:0501:02:1102:35:3104:06:04
36WIERZBIŃSKI Karol 370SZCZYT ZA SZCZYTEM/ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMężczyźniSzczyt za Szczytem00:00:0500:57:4802:33:4704:09:10
37PRZYBYŁOWICZ Marek 346SIECIECHÓWMężczyźni00:00:0502:48:4604:30:34
38PAWLAK Grzegorz 342DZIDA4X4PISZCZACMężczyźni00:00:0501:11:1702:59:1904:45:15
39DRABIK Marcin 312BIEGIEM RADOM!RADOMMężczyźniBiegiem Radom!00:00:0501:11:1903:05:0805:03:25
40KUPTEL Robert 385WARSZAWAMężczyźni00:00:0501:11:5103:10:1405:18:11
41CHAMERSKI Robert 306RADOMMężczyźni00:00:0600:59:1302:30:0203:58:51
42SUCHANEK Agnieszka 360ITMBW KRAKÓWKRAKÓWKobiety00:00:0600:54:4602:24:2903:56:48
43DZIRBA Tomasz 314NIEMCEMężczyźni00:00:0600:56:1902:26:1703:56:25
44SUCHANEK Dominik 359ITMBW KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni00:00:0600:52:3702:24:4204:03:57
45WIELGOSZ-MATUŁA Maria 369LUBLINKobiety00:00:0601:02:1302:38:0704:13:05
46PRZYBYŁOWICZ Ramona 347SIECIECHÓWKobiety00:00:0601:01:5902:48:4904:30:36
47ZIELONY Ireneusz 381WARSZAWAMężczyźni00:00:0701:00:0302:33:1904:05:48
48MACHNICKI Rafał 333RYKIMężczyźni00:00:0700:57:1002:29:5604:15:07
49KROK Jacek 328ULTRASY!LUBARTÓWMężczyźni00:00:0701:01:3402:41:5904:33:49
50STUDENCKA Karolina 357ITMBW KRAKÓWKRAKÓWKobiety00:00:0701:08:4703:03:3204:47:25
51ZIELIŃSKI Michał 380DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMLUBLINMężczyźni00:00:0701:10:3003:09:0405:14:26
52RURKA Grzegorz 351SAMBIEGAMWARSZAWAMężczyźni00:00:0701:24:2703:42:4806:16:32
53KRZOSEK Michał 330LUBLINMężczyźni00:00:0800:54:5202:31:0004:09:11
54KAPICA Dominik 323LUBLINMężczyźni00:00:0800:58:2702:32:3604:15:13
55BIAŁA Marta 302ULTRASY!LUBARTÓWKobiety00:00:0801:01:3002:41:3704:20:14
56TALMA Paweł 364ULTRASY!LUBARTÓWMężczyźni00:00:0801:04:2902:52:4904:33:41
57BANAŚ Mateusz 300ITMBW KRAKÓWKATOWICEMężczyźni00:00:0801:08:4303:03:2504:47:26
58NAMIOTA Maciej 339WARSZAWAMężczyźni00:00:0801:09:3003:03:4904:48:36
59KAMIŃSKI Piotr 321SZYBMężczyźni00:00:0900:55:0302:17:3103:38:58
60SMYKA Michał 366CIECIERZYNMężczyźni00:00:0901:00:3102:40:5304:15:54
61JANKOWSKA Barbara 319POZNAŃKobiety00:00:0901:20:5203:23:2805:24:19
62BECZEK Łukasz 301SII RUNNING TEAMJAKUBOWICE KONIŃSKIEMężczyźni00:00:1001:01:2402:50:3404:46:19
63GAWLIK Sylwia 315LUBLINKobiety00:00:1001:12:5603:08:3105:03:12
64SYKUT Grzegorz 361MULTIMEDIA RUNNEPRUSZKOWMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:1001:14:0703:14:5405:17:57
65WĄDOŁOWSKA Anna 367RADOMKobiety00:00:1101:11:3103:13:1505:18:01
66WNUKOWSKI Sebastian 374RADOMMężczyźni00:00:1101:11:3903:12:3705:18:08
67WÓJTOWICZ Paweł 378KURÓWMężczyźni00:00:1101:18:2903:39:0906:01:59
68IWAN Bartłomiej 317PIASECZNOMężczyźni00:00:1201:09:5803:06:0405:10:27
69ZDUNEK Małgorzata 379LUBLINKobiety00:00:1201:17:3903:39:0405:49:02
70KRÓL Przemysław 329LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLAMężczyźniLubelski Bank Spółdzielczy00:00:1302:43:1004:24:15
71JAŁOWIEC Arkadiusz 318LUBLINMężczyźni00:00:1301:21:3303:43:3605:48:33
72SZALAST Paweł 363LUDWINMężczyźni00:00:1401:02:1702:32:3504:03:46
73WARSZYCKI Paweł 365SIEMIATYCZEMężczyźni00:00:1403:07:0805:03:12
74KOBUS-KOZAKIEWICZ Izabela 383SIEMATYCZEKobiety00:00:1403:07:1905:03:03
75KOCIOŁEK Krzysztof 325LUBRYKANT MAFIAPIOTRKÒW TRYB.Mężczyźni00:00:1401:18:1403:28:4505:28:20
76KUCHARZYK Grzegorz 331LUBLINMężczyźni00:00:1601:11:1403:00:1404:44:17
77KŁOPOT Stanisława 324MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYKobietyMultimedia Runners Puławy00:00:1701:36:0704:07:40
78RUTKOWSKA Milena 352MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYKobietyMultimedia Runners Puławy00:00:1801:36:0204:07:41
Niesklasyfikowani
NAKONIECZNY Jacek 338SII RUNNING TEAMLUBLINMężczyźniDNF01:21:27 DNF03:48:03 DNF06:18:04 DNF
STASIKOWSKI Mateusz 356#RÓBSWOJEWARSZAWAMężczyźniDNF DNF DNF DNF
BUJAK Kamil 305BUJAK TEAMNAŁĘCZÓWMężczyźniDNF00:54:47 DNF DNF DNF
DUDA Natalia 313NIEMCEKobietyNiemce TeamDNF00:57:37 DNF02:41:22 DNF DNF
Znaleziono 82 wynik(ów)