Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
   
1ZIEJEWSKI Grzegorz 4384WIELICZKAMasters M - 40 00:00:0100:54:33
2KUCHARCZYK Maciej 4363Marcin Swierc TEAMCHOSZCZNOMasters M - 40 00:00:0200:55:48
3KASZUBA Michał 4333Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:0200:56:05
4PIECHA Artur 4267Hercog Running TeamRYBNIKMasters M - 40 00:00:0300:56:10
5BANIAK Marcin 4042G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEMasters M - 40 00:00:1100:57:24
6MAJER Janusz 4401TOPOLÓW Masters M - 40 00:00:0200:57:57
7KUPCZAK Mariusz 4389KB SobótkaROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0000:58:02
8RYCHTER Karol 4416b4sportBYDGOSZCZ Masters M - 40 00:00:0301:00:24
9MOCZEK Tomasz 4167Cross Straceńców TeamGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:0601:01:01
10POLAŃSKI Tomasz 4415b4sportBYGDOSZCZMasters M - 40 00:00:0301:01:04
11CICHOREK Dariusz 4375KALISZMasters M - 40 00:00:0301:01:12
12ASPERSKI Michał 4403SupermaratończykMasters M - 40 00:00:0501:01:50
13BARTOSIŃSKI Mariusz 4054Załoga GórskaWARSZAWAMasters M - 40 00:00:0601:02:52
14GARNEK Piotr 4231Vege RunnersWROCŁAWMasters M - 40 00:00:0301:03:52
15ZAGUBIEŃ Wojtek 4176EuforiaBiegacza TeamGÓRAMasters M - 40 00:00:0401:04:38
16KYCIA Piotr 4161RAWICZMasters M - 40 00:00:0401:04:39
17PAWŁOWSKI Piotr 4322RehmedicaSIEDLCEMasters M - 40 00:00:0501:04:53
18PAWŁOWSKI Tomasz 4099Team PleszewDOBRZYCAMasters M - 40 00:00:0201:05:35
19WITCZAK Jacek 4157PLEWISKAMasters M - 40 00:00:1101:05:55
20SZCZEPANIK Robert 4390DZIERZONIÓWMasters M - 40 00:00:1201:07:21
21FIELEK Piotr 4247PRO-RUN WrocławWROCŁAWMasters M - 40 00:00:2601:07:24
22BIALOBRZEWSKI Sławek 4318KIELCZOWMasters M - 40 00:00:0901:07:34
23WOSZEK Tomasz 4083StrusieOPOLEMasters M - 40 00:00:0901:07:37
24KONIECZNY Maciej 4222MK-Connect TeamPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1401:08:39
25UCIEKLAK Dominik 4185SKAWINAMasters M - 40 00:00:5101:08:51
26DURAŁEK Andrzej 4344PRUSZCZMasters M - 40 00:00:3401:09:24
27PARZONKA Paweł 4109KS LeniwiecKĘPNOMasters M - 40 00:00:1501:09:33
28ZAJĄC Leszek 4285L.o.t.a.ZWłoszakowiceWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 00:00:1301:09:44
29SZAŁ Tomasz 4163ETA UPS TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:0601:09:56
30GÓRECZNY Rafał 4362CHWASZCZYNOMasters M - 40 00:00:1501:10:00
31PLONKOWSKI Sebastian 4393ST Run TeamPŁOTYMasters M - 40 00:00:4101:10:33
32MAJCHROWSKI Jacek 4000Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGMasters M - 40 00:00:0901:10:38
33GRABICKI Sebastian 4352WAGROWIECMasters M - 40 00:00:2901:11:01
34MITUS Wojtek 4271Wojciech MituśWROCŁAWMasters M - 40 00:00:5201:11:36
35KISIAŁA Filip 4193Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3501:12:38
36WIŚNIEWSKI Jacek 4216NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAMasters M - 40 00:00:3601:12:42
37MOWNY Adam 4374Orange PolskaZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:4201:13:03
38TĘCZA Rafael 4074ŚRODA ŚLĄSKAMasters M - 40 00:00:5401:13:21
39KOŚCIELNIAK Marek 4396MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:00:2601:13:37
40WASIELEWSKI Oskar 4032DOPIEWIECMasters M - 40 00:00:3001:14:06
41JARUS Andrzej 4101GALLSPACHMasters M - 40 00:00:1201:14:25
42GÓRNICKI Tomasz 4183WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:26
43NIEDZIELA Krzysztof 4300GostyńGOSTYŃMasters M - 40 00:00:3801:14:33
44BANKIEWICZ Damian 4038Asseco Active TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:3801:14:37
45KRÓL Marcin 4383OŚ Racing TeamOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 00:00:3301:14:43
46TELEON Piotr 4075JacekBiega Running TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5101:14:46
Niesklasyfikowani
KWAŚNIEWSKI Krzysztof 4288Żywcem ZabieganiWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:14:47 DNF
48MAJCHRZAK Marcin 4116Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 00:00:0901:14:52
49ZYDROŃ Tymoteusz 4034Visegrad Maraton RytroKRAKÓWMasters M - 40 00:00:0801:15:04
50DYRKA Krzysztof 4087Politechnika PoznańskaPOZNAŃMasters M - 40 00:01:1601:15:45
51PIETRUCHA Maciej 4079Karkonosz Running TeamOBORNIKIMasters M - 40 00:00:5001:16:00
52WYSMOLIŃSKI Rafał 4385BIERNATKIMasters M - 40 00:00:2501:16:01
53KARBOWSKI Jarosław 4046KS LeniwiecSYCÓWMasters M - 40 00:00:1501:16:12
54DYMARSKI Mariusz 4228Czerwonak BiegaCZERWONAKMasters M - 40 00:01:0101:16:18
55STUDNICKI Paweł 4135WOLA FILIPOWSKAMasters M - 40 00:00:0601:16:54
56KAWALEC Krystian 4152Marcin Świerc TeamWARSZAWAMasters M - 40 00:00:1801:16:55
57GAWLIK Marcin 4066MKS SiechniceSIECHNICEMasters M - 40 00:00:1101:17:00
58MORCINEK Marcin 4397BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 00:00:2801:17:10
59KŁAKULAK Robert 4108Dziki żeglarzCHOJNICEMasters M - 40 00:01:0401:17:29
60KOLODZIEJSKI Jarek 4076Piątkowo na biegowoPOZNANMasters M - 40 00:00:4101:17:50
61PALUCH Daniel 4092BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 00:00:2201:18:06
62STĘPIEŃ Grzegorz 4195OPOLEMasters M - 40 00:00:2601:18:10
63NOWACKI Michał 4002Morsy PoznańPOZNAŃMasters M - 40 00:00:1501:18:12
64STACHURSKI Daniel 4319DRUŻBICEMasters M - 40 00:00:1301:18:56
65PROSZAK Sebastian 4275Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOMasters M - 40 00:01:1201:19:11
66BALCERZAK Robert 4170Klub Biegacza WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 00:00:2201:19:32
67CHOJNACKI Przemysław 4409Box88OPOLE Masters M - 40 00:00:5301:19:33
68LACHOWICZ Przemysław 4406LIBERTÓW Masters M - 40 00:00:4801:19:37
69SZEREMENT Tomasz 4204Drużyna SzpikuŁUGI UJSKIEMasters M - 40 00:00:1001:19:40
70PŁAZA Artur 4148PŁAZA TEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:00:4801:19:45
71ZUB Arkadiusz 4010Grupa Biegowa 'Bez Granic'ROGÓW SOBÓCKIMasters M - 40 00:00:0401:20:34
72KOZIOŁ Artur 4232KoziołkiKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2001:20:42
73DĄBROWSKI Roman 4037CHOJNICZKIMasters M - 40 00:00:2601:21:29
74HAJDUK Bartłomiej 4192FizjoteamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:5101:21:47
75JĘDRASZEK Maciej 4351PABIANICEMasters M - 40 00:01:1701:21:47
MATYJASIAK Konrad 4130RRC WILANÓWWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:21:56 DNF
77MARKOWSKI Marek 4328KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 00:01:0301:22:08
78JANUSZ Tomasz 4413WROCŁAWMasters M - 40 00:00:5301:22:33
79FRANASZCZYK Marcin 4154Bucharzewo TeamSIERAKÓWMasters M - 40 00:00:1801:22:35
80PTAK Adam 4085PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters M - 40 00:00:4001:22:35
81ANTOSZCZUK Arkadiusz 4289Pro-Run WrocławKIEŁCZÓWMasters M - 40 00:00:3001:22:53
82WIĘCŁAWSKI Robert 4412ŁÓDŹMasters M - 40 00:00:4401:22:59
83PRZYBYLSKI Piotr 4203OPOLEMasters M - 40 00:00:2501:23:15
84GAJDECKI Tomek 4200AccentureWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5501:23:15
85BALCERZAK Mariusz 4172ŁÓDŹMasters M - 40 00:01:0501:23:16
86TYRPA Jarosław 4018CHOCZNIAMasters M - 40 00:00:5401:23:20
87DĘBICKI Mariusz 4215Orange PolskaWRZEŚNIAMasters M - 40 00:00:4301:23:28
88MODLISZEWSKI Dariusz 4199Orange PolskaSUCHY LASMasters M - 40 00:00:4301:23:29
89KONOPIŃSKI Tomasz 4086MEDIASYSTEMBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:23:52
90WAROWNY Dawid 4138DOBROMIERZMasters M - 40 00:00:4301:24:48
91WAŚCIŃSKI Roman 4187Pędzi - ParaBOJANOWOMasters M - 40 00:01:1301:25:15
92ROGOCZ Maciej 4110Rogaś z Doliny RoztokiGDYNIAMasters M - 40 00:01:1401:25:15
93SAMBORSKI Bartosz 4361Wkurw_teamWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2901:25:15
94DĄBROWSKI Michał 4153Team ZabieganeDniWARSZAWAMasters M - 40 00:01:2301:25:18
95JAMRÓZ Wojciech 4047KW GliwiceGLIWICEMasters M - 40 00:01:1001:25:20
MUSS Aleksander 4329Ace of SpadesBYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:25:29 DNF
97SKOWROŃSKI Janusz 4237WKURW_TEAM / WATAHAPOLKOWICEMasters M - 40 00:00:1501:25:47
98GOŁEMBECKI Jakub 4053CHODZIEŻMasters M - 40 00:00:4401:26:26
99FRIEZE Krzysztof 4294Orange PolskaŁÓDŹMasters M - 40 00:00:1201:26:54
100SIKORA Grzegorz 4404Mc Biegacze Masters M - 40 00:00:2401:26:54
101SOSNOWSKI Roman 4291Lacho TeamKRAKÓWMasters M - 40 00:00:3601:27:19
102SKRZYPCZAK Radosław 4269RoundSpace.plPOZNAŃMasters M - 40 00:00:3501:27:20
103PISKORSKI Krzysztof 4027WARSZAWAMasters M - 40 00:00:3901:27:22
104MARIANOWSKI Krzysztof 4355Kwidzyn BiegaKWIDZYNMasters M - 40 00:00:5201:27:34
105NORWA Sylwester 4070JET SET PatkówPATKÓWMasters M - 40 00:01:0401:27:42
106SIKORSKI Jarek 4044RUN BydgoszczBYDGOSZCZMasters M - 40 00:00:5801:29:41
107NADULSKI Piotr 4359GoodSpacePILAMasters M - 40 00:01:0401:30:19
108NOWICKI Marek 4089Poranni BiegaczeDOBRZYKOWICEMasters M - 40 00:01:0601:30:34
109KUCHARSKI Jakub 4181jku1979GRUSZCZYNMasters M - 40 00:01:1801:31:16
110SERAFIŃSKI Mirosław 4266POZNAŃMasters M - 40 00:01:2601:31:17
111MILER Robert 4214Biegacze w Radomsku Passion life joyRADOMSKOMasters M - 40 00:01:0401:31:24
112WYSOCKI Grzegorz 4198Morsy TurekWŁADYSŁAWÓWMasters M - 40 00:01:2001:32:08
113HACUŚ Tomasz 4155WROCŁAWMasters M - 40 00:01:0701:32:50
114WOJNAR Radek 4308PUNK PARROTWARSZAWAMasters M - 40 00:00:5901:32:53
115WICHEREK Maciej 4331ITMBWKRAKÓWMasters M - 40 00:01:2401:33:11
116BAREJKA Rafał 4142NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLLODZ POLANDMasters M - 40 00:00:3201:33:56
117PIETRZAK Dariusz 4223WARSZAWAMasters M - 40 00:00:1701:33:57
118GAWRON Bartłomiej 4024rabbitteamPOLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 00:00:4801:33:57
119KOSZAREK Andrzej 4102POZNAŃMasters M - 40 00:01:1501:33:58
LUDWIKOWSKI Krzysztof 4045NOWY DWÓR MAZOWIECKIMasters M - 40 DNF01:36:26 DNF
121BAUGÄRTNER Marcin 4335klubsilesia.plWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2001:41:14
122SIKORA Arkadiusz 4141RYBNIKMasters M - 40 00:00:5001:41:34
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
123GMEREK Paweł 4245WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:21
124KLIKS Adam 4244WOLSZTYNMasters M - 40 00:01:2201:47:31
KORDECKI Łukasz 4260WCHSZTBRZESKOMasters M - 40 DNF DNF
Znaleziono 125 wynik(ów)