Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
   
1KUBACKA Anna 4317KIEŁCZÓWSenior II K - 3000:00:0801:07:35
2GUZERA Justyna 4341WROCŁAWSenior II K - 3000:01:0701:08:52
3BAROSZ Natalia 4371MarcinŚwiercTEAM/SprintemDoUltraKRAKÓWSenior II K - 3000:00:0501:09:30
Niesklasyfikowani
PETRYNA Jagoda 4414WROCŁAW Senior II K - 30DNF01:09:50 DNF
5JABŁOŃSKA Sylwia 4380SBG PodbiegKRAKÓWSenior II K - 3000:00:5001:12:15
6SZLOSER Anna 4134Monte Kazura TeamWARSZAWASenior II K - 3000:00:0601:14:33
7MĄCZKA Martyna 4348KRAKOWSenior II K - 3000:00:1001:15:16
8STĘPIEŃ Kamila 4196OPOLESenior II K - 3000:00:2701:18:09
9GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 4221DGR Kancelaria Radców PrawnychPOZNAŃSenior II K - 3000:00:1301:18:48
10POGORZELSKA Katarzyna 4370WARSZAWASenior II K - 3000:00:2801:19:23
11HADZICKA Sylwia 4230Vege RunnersWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:19:52
12LEBODA Katarzyna 4387Wild Dogs TeamKATOWICESenior II K - 3000:01:1901:21:20
13BLICHARSKA Marta 4278Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:00:4501:21:26
14WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 4240KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2001:21:33
15PIECH Marzena 4147Boot Camp Jaworzno 🇵🇱JAWORZNOSenior II K - 3000:00:3101:23:00
16ŻELAZOWSKA Ola 4049Pro-Run WrocławWROCLAWSenior II K - 3000:00:4001:23:13
17MROTEK Katarzyna 4061On The MoveKRUSZYN KRAJEŃSKISenior II K - 3000:00:5501:23:17
18DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 4290ŁÓDŹSenior II K - 3000:00:5601:23:17
19KUŁAKOWSKA Monika 4064DĄBROWA GÓRNICZASenior II K - 3000:00:2201:23:45
20WASZYK Anita 4398MUAY RUNNING TEAMZALASEWOSenior II K - 3000:00:2701:25:37
21WILK Wiktoria 4105WilkiKRAKÓWSenior II K - 3000:01:1401:26:27
22GADAMSKA-KABATA Paulina 4051wkurw_teamGDAŃSKSenior II K - 3000:00:2501:26:47
23PISULA Paulina 4264Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKSenior II K - 3000:00:5401:26:56
24BIELEŃ Agnieszka 4395MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:00:2701:27:20
25KOCHMAŃSKA Marta 4255BOŻKÓWSenior II K - 3000:00:4701:27:48
26WOJDAT Katarzyna 4194Dream RunWARSZAWASenior II K - 3000:00:3701:28:01
27KUCIŃSKA Magdalena 4011BASSET ROLLING TEAMWARSZAWASenior II K - 3000:00:2701:28:27
28STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 4133KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCESenior II K - 3000:00:5601:29:50
29NOWAK Dorota 4136Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINSenior II K - 3000:01:0301:30:46
30OLIVEIRA Magdalena 4236KAMIEŃSKSenior II K - 3000:01:0401:31:14
31BAGIŃSKA Paulina 4190RYDZYNASenior II K - 3000:01:1401:32:06
32REMLEIN Katarzyna 4400WROCŁAWSenior II K - 3000:00:1001:34:06
33SOBAŃSKA Paulina 4119Tarnowo Podgórne BiegaTARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3000:00:1801:34:13
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
34GRZELCZAK Barbara 4201SIECHNICESenior II K - 3000:01:1801:39:30
Znaleziono 34 wynik(ów)