Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2019-07-18
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 417
Wystartowało : 387
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 362
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
   
1OLEKSIEWICZ Maurycy 4166ŁÓDŹSenior II M - 30 00:00:0300:54:27
2WOLEK Szymon 4334TYCHYSenior II M - 30 00:00:0400:54:51
3BIELIŃSKI Maciek 4056WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0400:55:45
4ŻARECKI Łukasz 4379SIECHNICESenior II M - 30 00:00:0200:56:09
5DOMBROWSKI Maciej 4131running.chef / way2champPRZEMYŚLSenior II M - 30 00:00:0200:56:18
6GAWLIK Sławek 4067MarcinŚwiercTeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0100:56:20
7MÜLLER Christoph 4314ZEULENRODA-TRIEBESSenior II M - 30 00:00:0400:57:53
8BRYSZ Michał 4040KRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0800:59:39
9DĄBROWICZ Jakub 4059KOMORNIKISenior II M - 30 00:00:0400:59:48
10SOCHA Seweryn 4345Dzikie Bobry/STR PoznańPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0100:59:52
11SIERADZKI Krzysztof 4008WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1001:01:00
12VALLEJO Eduardo 4386JacekBiega Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0801:01:18
13MATYSIAK Bartłomiej 4122JacekBiega Running TeamCZACHÓWEKSenior II M - 30 00:00:0801:01:42
14SOBLIK Łukasz 4114RUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 00:00:0501:01:48
15GEPPERT Jakub 4342AdRunaLine Running TeamPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0701:01:55
Niesklasyfikowani
BEDNARZ Jakub 4043DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANESenior II M - 30 DNF01:02:34 DNF
17PERYKASZA Paweł 4296GrupaLuktrans.plKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:0701:02:50
18ZAWADZKI Andrzej 4377MKS SiechniceSIECHNICESenior II M - 30 00:00:0701:03:00
19SOLARSKI Sergiusz 42171981WAŁBRZYCHSenior II M - 30 00:00:0301:03:02
20PIĘTA Marcin 4025Grupa Pana Tolka / #sobasteamWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0101:03:25
21RAZIM Mateusz 4117ZABRZESenior II M - 30 00:00:0301:03:58
JAKUBAS Grzegorz 4320BB RunnersBIELSKO BIAŁASenior II M - 30 DNF01:04:36 DNF
23JURASZ Wojciech 4346MłóckarniaMILÓWKASenior II M - 30 00:00:2201:05:13
24OSIURAK Łukasz 42491985DRUŻYNASenior II M - 30 00:00:3201:05:47
25DYREK Mateusz 4353MSZANA GÓRNASenior II M - 30 00:00:2301:05:53
26ROSOLSKI Dawid 4143KOŚCIANSenior II M - 30 00:00:0701:06:03
27WALCZAK Patryk 4287xRunnersKONINSenior II M - 30 00:00:0401:06:15
28BIAŁCZYK Marcin 4280Sky is the LimitROŚCIMINSenior II M - 30 00:01:1001:07:18
29STANKIEWICZ Tomasz 4128ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:0401:07:20
30KLABISZ Dawid 4372CHORZÓWSenior II M - 30 00:00:1001:07:38
31STANISŁAWSKI Karol 4022runner.plLEGNICASenior II M - 30 00:00:0701:07:40
32KUSZTELAK Jacek 4315Ziemo&Wit TeamPIERWOSZÓWSenior II M - 30 00:00:1801:07:45
33ZAWORSKI Tomasz 4257WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:08:29
34SITAK Adam 4071CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 00:01:0401:08:33
35LATOS Marcin 4127Euroclear Running TeamKRAKÓWSenior II M - 30 00:00:1601:09:30
36WALEŃSKI Maciej 4312PROTONPIASKISenior II M - 30 00:00:3601:09:33
37KŁOSOWSKI Kamil 4062MECHLINSenior II M - 30 00:00:1701:09:34
38RUSOŁ Tomasz 4088WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:3901:09:42
39STANISŁAWSKI Jacek 4123DookolaSwiata.coPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:0101:09:57
40DAWIDZIAK Arkadiusz 4205OLEŚNICASenior II M - 30 00:00:1001:09:57
41MARCINIAK Maciej 4365POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2401:10:08
42SERYLAK Tadeusz 4367ST RUN TEAMŁAZSenior II M - 30 00:00:4201:10:32
43WALKOW Tomasz 4283DOVER ROAD RUNNERSDOVERSenior II M - 30 00:00:1301:10:33
44BATOR Michał 4149#sobasteamNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 00:00:1401:10:57
45STACHURSKI Paweł 4279SŁOMNIKISenior II M - 30 00:00:1201:10:58
46SEWERYN Grzegorz 4082Biegowa Kuźnia KATOWICESenior II M - 30 00:00:2001:12:20
KACZOROWSKI Michał 4173ŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:12:39 DNF
48PUZANOWSKI Piotr 4169WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1101:12:47
49NOWAK Mariusz 4358HRTWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0801:13:28
50ŚMICHURSKI Krzysztof 4039Fizjoterapia Biegacza/Pro 366ROKIETNICASenior II M - 30 00:00:2001:13:56
51MYŚLIŃSKI Marcin 4168WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1201:14:15
52KOBYŁECKI Bartosz 4411WROCŁAW Senior II M - 30 00:00:4401:14:25
53KUCA Szymon 4208OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJASenior II M - 30 00:00:0601:14:34
54RUSZCZEWSKI Andrzej 4068Vege RunnersWARSZAWASenior II M - 30 00:00:3201:14:34
55POMIANOWSKI Szymon 4015KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5401:14:48
56MAZURCZAK Łukasz 4251POZNAŃSenior II M - 30 00:01:1601:15:46
MARZEC Łukasz 42251982KOSZALINSenior II M - 30 DNF01:15:58 DNF
58WYWROT Grzegorz 4060WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4501:16:53
59KOWALCZYK Marcin 4184IWINYSenior II M - 30 00:00:3401:16:57
60HETMAŃSKI Arek 4069LoveLasyBARTOSZEWOSenior II M - 30 00:00:0601:17:01
61KOLIBABSKI Radosław 4259Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWASenior II M - 30 00:00:1901:17:01
62KILIMNIK Tomasz 4303Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKSenior II M - 30 00:00:1901:17:02
63ZIMNY Piotr 4360SAINT-GOBAIN SQUADMZYKISenior II M - 30 00:00:4901:17:02
64PARWA Michał 4107Biegiem Na RowerDZIEKANOWICESenior II M - 30 00:00:2601:17:29
65JANIK Andrzej 4112Komputronik ChojniceCHOJNICESenior II M - 30 00:01:0401:17:30
66GŁUSZEK Tomasz 4129KIELCESenior II M - 30 00:00:5601:17:41
67TYŚ Radek 4164NOWA RUDASenior II M - 30 00:00:3601:17:46
68DOMIŃCZYK Jakub 4229LEGIONY WilkówGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:4001:17:50
69MĄCZYŃSKI Wiktor 4124WARSZAWASenior II M - 30 00:00:4001:17:51
HOSS Jan 4036WARSZAWASenior II M - 30 DNF01:18:03 DNF
71MICHALAK Wojciech Michalak 4306Gizdy pierońskieWARSZAWASenior II M - 30 00:00:2301:18:04
72JAŹNIEWICZ Artur 4219MLGKOSZALINSenior II M - 30 00:00:1201:18:30
73DYSARZ Jan 4382Browar FortunaROKIETNICASenior II M - 30 00:00:1601:18:34
74OSTROWSKI Paweł 4381KRZESZOWICESenior II M - 30 00:00:1001:18:58
75TOMAKA Maciej 4274Kurort Lądek Zdrój TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 00:01:1301:19:08
76CHORĄŻY Łukasz 4125Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICASenior II M - 30 00:01:0801:19:18
77KRÓL Mieczysław 4366PolskaOPOLESenior II M - 30 00:00:5301:19:33
78ŻMUDZIŃSKI Krzysztof 4261POZNAŃSenior II M - 30 00:00:3401:19:34
79JEŻAK Jakub 4347Spartanie DzieciomRZESZÓWSenior II M - 30 00:00:0401:19:38
80SZAŁAŚNY Piotr 4007TestyOutdoorowe.plKOBIÓRSenior II M - 30 00:00:1901:20:06
81BURCZYK Klaudiusz 4258URBANOWICESenior II M - 30 00:00:3501:20:49
82WIŚNIEWSKI Dominik 4263WARSZAWASenior II M - 30 00:00:1301:20:56
83RAK Cezary 4310Hardcorowe WychylylybymyKARCZEWSenior II M - 30 00:00:1801:21:10
84KĘDZIELEWSKI Łukasz 4277Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRASenior II M - 30 00:00:4501:21:25
85AL-JEABORY Mahdi 4250JAWORZNOSenior II M - 30 00:00:2101:21:47
86MIERZYŃSKI Rafał 4165Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4601:22:05
87MIERZYŃSKI Rafał 4325Bieging Team ZelówZELÓWSenior II M - 30 00:00:4501:22:06
88KOSMALA Szymon 4120DĄBRÓWKASenior II M - 30 00:00:3701:22:11
89JEDRZEJEK Lukasz 4324DFDS Polska Running TeamPOZNANSenior II M - 30 00:01:0901:22:21
90ŚRÓDKA Bartłomiej 4026Dżedaje WyklęciTRZEBNICASenior II M - 30 00:00:4701:22:26
91GAJDOWSKI Przemysław 4284WROCŁAWSenior II M - 30 00:01:1601:23:01
92BOROWIEC Bartek 4050Pro-Run WrocławWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:4101:23:12
93BABIAK Bartosz 4139KONINSenior II M - 30 00:01:0501:23:13
94CHWIAŁKOWSKI Łukasz 4093LUBINSenior II M - 30 00:01:0101:23:15
95SZWARC Paweł 4211Akademia Mistrzów Sportu / RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZSenior II M - 30 00:00:5701:23:51
96OLSZEWSKI Michał 4159POLKOWICESenior II M - 30 00:00:1401:23:55
97MUSIELAK Marek 4206KUPA WIARY TEJPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3001:24:55
98MATUSZEWSKI Nikodem Matuszewski 4364POZNAŃSenior II M - 30 00:01:0901:25:03
99ZEGARMISTRZ Grzegorz 4189KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2201:25:11
100BARADZIEJ Bartłomiej 4072TERMINAL LOGISTYCZNY PROMONTTYCHYSenior II M - 30 00:01:1401:25:13
101GĄSZCZAK Michał 4378Runhogs TychyTYCHYSenior II M - 30 00:01:1001:25:18
102KASPRZAK Damian 4253ZŁOTNIKISenior II M - 30 00:00:2201:25:29
103KRZOS Piotr 4158ZABRZESenior II M - 30 00:01:1301:25:29
104GIERLACH Jacek 4256STOPA SŁUPSKSŁUPSKSenior II M - 30 00:00:4401:26:05
105BORKOWSKI Łukasz 4095RakFakJuDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 00:00:2901:26:09
KUŹNIAK Szymon 4210LESZNOSenior II M - 30 DNF01:26:22 DNF
107WILK Krzysztof 4106WilkiKRAKÓWSenior II M - 30 00:01:1501:26:26
108SZYMAŃSKI Mariusz 4197ROKITNO SZLACHECKIESenior II M - 30 00:00:3901:26:28
109STANGIERSKI Adam 4292POZNANSenior II M - 30 00:01:2601:26:48
110KUŹMIŃSKI Piotr 4103AGB TorfyALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 00:00:2301:26:51
111GŁADYSZEWSKI Jacek 4302McBiegaczePIASECZNOSenior II M - 30 00:00:2501:26:51
112SIENKIEWICZ Grzegorz 4055NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLSenior II M - 30 00:00:3401:26:53
113LEWCZUK Norbert 4252Biegacze pomagaczeŁOSICESenior II M - 30 00:01:0401:27:03
114BACA Bartosz 4145Złote Klocki na SznurkuPOZNAŃSenior II M - 30 00:00:3301:27:19
KOWALSKI Adam 4286GDANSKSenior II M - 30 DNF01:27:19 DNF
CZEKALSKI Tomasz 4097AGB NygusCHOJNASenior II M - 30 DNF01:27:23 DNF
117ŁAGODA Łukasz 4343Aktiv RehabilitacjaZAWONIASenior II M - 30 00:00:3601:27:28
118DANOWSKI Jakub 4175MIŃSK MAZOWIECKISenior II M - 30 00:00:5001:27:40
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
119WALCZUK Paweł 4207WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:1701:27:49
120PILUJSKI Michał 4218SKRZYNKISenior II M - 30 00:00:4801:27:49
121JAZY Szymon 40981984POZNAŃSenior II M - 30 00:00:2001:28:55
122SZCZAWINSKI Bartosz 4354WARSZAWASenior II M - 30 00:01:1801:29:29
123PELJAK Mariusz 4132SOBÓTKASenior II M - 30 00:00:5701:29:48
124ARGIER Łukasz 4265Biegiem po marzeniaWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:5601:30:05
125KOZIOŁ Paweł 4243KRAKÓWSenior II M - 30 00:01:2001:32:12
126TRZPIOLA Tycjan 4030KURACJUSZELEGNICASenior II M - 30 00:00:5101:33:26
127GAŁKA Marcin 4009JASIEŃSenior II M - 30 00:00:5501:33:26
NETOLICKÝ Martin 4006BRNOSenior II M - 30 DNF01:36:39 DNF
129RÓŻANOWSKI Szymon 4357WROCŁAWSenior II M - 30 00:00:03
Znaleziono 129 wynik(ów)