BIEG WIKINGA - 10 KM
BIEG WIKINGA
Organizator : Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin.
Data : 2022-09-25
Miejsce : Wolin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 156
Wystartowało : 141
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 141
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | K16-20 | M16-20 | K21-29 | M21-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina WolinLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KULIGOWSKI Przemysław 82TRZEBIATÓWM21-291M 100:18:1000:35:55.15 3:3516,7
2ORGANKA Marcin 155M40-491M 200:18:1100:36:29.85+00:00:343:3816,4
3ZACZKO Jacek 145OGOLIŁEM NOGI¸ MOŻE BĘDĘ SZYBSZYSZCZECINM40-492M 300:18:1100:36:43.15+00:00:483:4016,3
4SZAŁA Mateusz 127SIDMOUTHM30-391M 400:18:4600:37:09.75+00:01:143:4216,2
5KONARSKI Bartosz 71ERAKAWYSZCZECINM40-493M 500:18:2400:37:10.10+00:01:143:4316,1
6WASILEWSKI Andrzej 154SZCZECINM40-494M 600:18:2400:37:18.90+00:01:233:4316,1
7BORYSIUK Arkadiusz 18ELITE NIERUCHOMOŚCI/ KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM30-392M 700:18:2400:37:51.45+00:01:563:4715,9
8GIBA Jacek 41MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM50-591M 800:18:3600:37:57.35+00:02:023:4715,8
9BRESZKA Michał 21LĘBORKM30-393M 900:18:3100:38:23.90+00:02:283:5015,6
10CIEŚLIK Krzysztof 439ŻARYM50-592M 1000:17:2800:38:34.05+00:02:383:5115,6
11KUCHTA Piotr 80KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM30-394M 1100:17:2100:39:10.45+00:03:153:5515,3
12HENDZEL Miłosz 46MUSTANGI KOBYLANKAKOBYLANKAM30-395M 1200:18:2500:39:15.80+00:03:203:5515,3
13POKRZYWIŃSKI Krzysztof 111WIOSKA BIEGACZYPOLICEM60-691M 1300:20:0700:40:11.45+00:04:164:0114,9
14ZIELINSKI Slawomir 150HUSARIANOWOGARDM40-495M 1400:19:2900:40:12.10+00:04:164:0114,9
15NAWROCKI Konrad 98RAZ SZCZECINSZCZECINM30-396M 1500:20:1600:41:03.05+00:05:074:0614,6
16CHWISTEK Damian 27DĄBROWA GÓRNICZAM30-397M 1600:20:2900:41:18.90+00:05:234:0714,5
17KRYNICKA GRZYB Małgorzata 78MLUKSTRZEBIATÓWK30-391K 100:20:0600:41:44.70+00:05:494:1014,4
18JASIUCHNA Marek 59ŚWINOUJŚCIEM30-398M 1700:20:3600:41:54.00+00:05:584:1114,3
19TARDIEU Rémi 131WOLINM30-399M 18Tak00:19:4700:41:59.00+00:06:034:1114,3
20TARKA Kuba 132VINETA WOLINPIASKI WIELKIEM30-3910M 19Tak00:20:1800:42:07.75+00:06:124:1214,2
21ANTONENKO Vadym 2SZCZECINM30-3911M 2000:20:3100:42:37.90+00:06:424:1514,1
22HONKOWICZ Marcin 48ŚWINOUJŚCIEM21-292M 2100:20:5300:42:41.10+00:06:454:1614,1
23JOPPEK Remigiusz 64ŚWINOUJŚCIEM50-593M 2200:21:2500:42:52.10+00:06:564:1714,0
24WOJCIECHOWSKA Basia 136MRZEŻYNOK21-291K 200:21:1600:42:52.50+00:06:574:1714,0
25WOLIŃSKA Emilia 140WOLINK50-591K 3Tak00:21:1600:42:58.85+00:07:034:1714,0
26OLEJNIK Przemek 102SZCZECINM50-594M 2300:21:0800:43:05.90+00:07:104:1813,9
27GAJEWSKI Mariusz 38ŚWINOUJŚCIEM40-496M 2400:21:4100:43:40.25+00:07:454:2213,7
28WOLIŃSKI Andrzej 141WOLINM50-595M 25Tak00:21:2000:43:45.05+00:07:494:2213,7
29KUJAWA Mariusz 81ŚWINOUJŚCIEM30-3912M 2600:21:4600:43:47.55+00:07:524:2213,7
30KOWALSKI Zdzisław 74KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM60-692M 2700:21:4000:44:50.65+00:08:554:2913,4
31BRZĄKAŁA Waldemar 22KAMIEŃ POMORSKIM50-596M 2800:22:0000:45:01.05+00:09:054:3013,3
32JUDKIEWICZ Piotr 65WOLINM50-597M 29Tak00:22:1700:45:27.30+00:09:324:3213,2
33ROMAŃSKA Karolina 114BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK30-392K 400:22:2000:45:39.05+00:09:434:3313,1
34DOBROWOLSKI Adam 30ŚWINOUJŚCIEM40-497M 3000:22:0200:45:45.20+00:09:504:3413,1
35JURKIEWICZ Krystian 66KAMIEŃ POMORSKIM21-293M 3100:22:3900:45:49.70+00:09:544:3413,1
36GAWRYSIAK Przemysław 40WŁODARKAM40-498M 3200:22:4600:46:00.20+00:10:054:3613,0
37KOWALSKA Dorota 73KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIK50-592K 500:22:4100:46:03.20+00:10:084:3613,0
38GRYMUŁA Agnieszka 44ŚWINOUJŚCIEK30-393K 600:22:5500:46:21.30+00:10:264:3812,9
39CHWIEJ Marcin 26BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-499M 3300:23:0600:46:22.40+00:10:274:3812,9
40NIEWIADA Marek 99ŚWINOUJŚCIEM40-4910M 3400:22:5900:46:40.20+00:10:454:4012,9
41STOREK Katarzyna 126BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK21-292K 700:23:0200:46:50.10+00:10:544:4112,8
42BOJKO Marek 17STEPNICAM50-598M 3500:22:4500:46:58.50+00:11:034:4112,8
43DUSZA Robert 35ŚWINOUJŚCIEM40-4911M 3600:23:4900:46:59.70+00:11:044:4112,8
44ZAWADZKI Krystian 149WOLINM21-294M 37Tak00:23:4600:47:08.55+00:11:134:4212,7
45PRAWDA Sebastian 157SELFIK BIEGAM JAK UMIEMSZCZECINM40-4912M 3800:23:3600:47:19.70+00:11:244:4312,7
46WOJCIECHOWSKI Roman 138ŚWINOUJŚCIEM50-599M 3900:23:3000:47:44.00+00:11:484:4612,6
47KAZIMIERSKA Żaneta 68PŁOCINK50-593K 8Tak00:23:3800:47:54.65+00:11:594:4712,5
48SEWERYN Mirosław 118BIGYELLOFOOTADVENTURETEAMORLEM40-4913M 4000:24:1100:47:55.95+00:12:004:4712,5
49MADEJ Anna 86UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK30-394K 900:23:3500:47:59.55+00:12:044:4712,5
50SIKORSKI Andrzej 121STARGARDM50-5910M 4100:23:5400:48:19.20+00:12:244:4912,4
51STALKA Przemysław 152ŚWINOUJŚCIEM40-4914M 4200:24:0200:48:30.85+00:12:354:5112,4
52STĘPNIAK Grzegorz 125KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKITRZEBIESZEWOM50-5911M 4300:24:0500:48:45.60+00:12:504:5212,3
53JAŃCZAK Bożena 57KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIK40-491K 1000:24:0800:48:47.15+00:12:524:5212,3
54MIELCARZ Grzegorz 90ŚWINOUJŚCIEM30-3913M 4400:23:3900:49:01.80+00:13:064:5412,2
55GIL Adam 43MIĘDZYZDROJEM30-3914M 4500:23:5700:49:08.15+00:13:134:5412,2
56ZAMARA Zbigniew 148ŚWINOUJŚCIEM40-4915M 4600:24:0000:49:09.00+00:13:134:5412,2
57RYNKIEWICZ Rafał 117ZASTAŃM40-4916M 47Tak00:23:4400:49:12.60+00:13:174:5512,2
58SIDORKIEWICZ Anna 119MIĘDZYWODZIEK50-594K 1100:23:3200:49:15.95+00:13:204:5512,2
59BANASZCZAK Bartosz 5WIKING WOLINWOLINM21-295M 48Tak00:23:0900:49:18.75+00:13:234:5512,2
60BOBER Kamil 16#ZALINIAMETYTEAMSZCZECINM30-3915M 4900:25:1700:49:23.45+00:13:284:5612,1
61LITRA Mateusz 85SZCZECINM30-3916M 5000:24:1300:49:28.30+00:13:334:5612,1
62BANASZKIEWICZ Rafał 6HUSARIALUBLINM40-4917M 5100:24:4600:49:35.45+00:13:404:5712,1
63LEDWOLORZ Katarzyna 84WKURW TEAM PAPRYKARZESZCZECINK40-492K 1200:24:2500:49:39.95+00:13:444:5712,1
64HAMAN Kacper 45WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINM30-3917M 5200:24:4900:49:46.90+00:13:514:5812,1
65APERLIŃSKI Adam 4ŚWINOUJŚCIEM40-4918M 5300:24:5200:49:53.45+00:13:584:5912,0
66JANKOWSKI Marek 56PEŁCZYCEM40-4919M 5400:25:4000:50:07.00+00:14:115:0012,0
67PENTELA Mariusz 109BEZRZECZEM40-4920M 5500:23:5600:50:22.80+00:14:275:0211,9
68MUSIAŁ Dariusz 97GORZÓW WLKPM40-4921M 5600:25:1000:50:28.20+00:14:335:0211,9
69KRZEMIEŃ Ireneusz 79BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM50-5912M 5700:25:1900:50:43.40+00:14:485:0411,8
70OGRODOWICZ Kasia 101BIEGACZA KAMIEŃ POMLMIĘDZYWODZIEK30-395K 1300:24:4700:51:02.45+00:15:075:0611,8
71WRÓBLEWSKA Anna 143KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIK30-396K 1400:25:2300:51:03.05+00:15:075:0611,8
72WOLF Jan 139KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM70+1M 5800:25:0300:51:04.70+00:15:095:0611,7
73BIK Marcin 12POLICEM50-5913M 5900:25:0000:51:15.00+00:15:195:0711,7
74KOZIELSKI Ryszard 75ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAMŁÓDŹM60-693M 6000:25:1000:51:20.05+00:15:245:0811,7
75ZALESKI Tomasz 146POLICEM40-4922M 6100:26:1100:51:39.70+00:15:445:0911,6
76WOJCIECHOWSKA Anna 137ŚWINOUJŚCIEK30-397K 1500:25:3700:51:52.70+00:15:575:1111,6
77DREWNIOK Ewa 32SZCZECINK30-398K 1600:25:1300:51:55.95+00:16:005:1111,6
78BOŻEK Artur 20POLICEM40-4923M 6200:26:1100:52:01.30+00:16:065:1211,5
79MURAWSKA Monika 95BIEGACZE ŚWINOJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-493K 1700:25:4000:52:06.65+00:16:115:1211,5
80OSOBNIAK Ryszard 105KOSZALINM60-694M 6300:25:5300:52:07.40+00:16:125:1211,5
81JABŁOŃSKA Elżbieta 52BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK50-595K 1800:25:5000:52:12.80+00:16:175:1311,5
82RYBARCZYK Krzysztof 116CIEPŁE KLUCHYKRĘPSKOM40-4924M 6400:25:2900:52:12.90+00:16:175:1311,5
83BANDKOWSKI Sylwester 8SZCZECINM60-695M 6500:26:0900:52:27.35+00:16:325:1411,4
84KOWALEWSKI Darek 72ŚWINOUJŚCIEM50-5914M 6600:26:2800:52:43.15+00:16:485:1611,4
85PŁUCIENNIK Mariusz 110TRZEBIATÓWM40-4925M 6700:26:1300:52:47.10+00:16:515:1611,4
86HONKOWICZ Tedeusz 50SĘKOWAM60-696M 6800:25:4000:52:54.85+00:16:595:1711,3
87PEŁKA Agata 108BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-494K 1900:26:4400:53:02.05+00:17:065:1811,3
88ŻACZKIEWICZ Amadeusz 151PRZYBIERNÓWM30-3918M 6900:25:2200:53:10.75+00:17:155:1911,3
89KRÓLAK Beata 77SP8 POLICEPOLICEK60-691K 2000:26:0400:53:16.85+00:17:215:1911,3
90TYMKÓW Monika 134PRZYBIERNÓWK40-495K 2100:25:2800:53:20.70+00:17:255:2011,3
91KOŁYSZKO Piotr 70BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-3919M 7000:26:4800:53:45.95+00:17:505:2211,2
92OLSZYK Tadeusz 103MKL 'MARATON'ŚWINOUJŚCIEM60-697M 7100:26:4200:53:54.35+00:17:595:2311,1
93MITURA Jacek 93SZCZECINM40-4926M 7200:27:2300:54:03.65+00:18:085:2411,1
94MILEWSKA Edyta 92WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINK30-399K 2200:26:4200:54:08.90+00:18:135:2411,1
95DOMALEWSKA Teresa 31BIEGACZESWINOUJSCIEK60-692K 2300:26:4500:54:13.15+00:18:185:2511,1
96PASZTOR Anna 107#ZALINIAMETYKOŁOBRZEGK30-3910K 2400:26:2500:54:19.10+00:18:235:2511,0
97PEPIAK Marcin 160SZCZECINM40-4927M 7300:26:0000:54:35.60+00:18:405:2711,0
98KWIATKOWSKI Michał 159PRZYBIERNÓWM-Open1M 7400:26:0100:54:36.30+00:18:415:2711,0
99DEMKOWICZ Ireneusz 29WEGASWOLINM50-5915M 75Tak00:26:0100:54:48.10+00:18:525:2810,9
100JAWORSKA Aleksandra 61BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-496K 2500:26:4600:55:03.65+00:19:085:3010,9
101APERLIŃSKA Patrycja 3ŚWINOUJŚCIEK40-497K 2600:26:3000:55:20.30+00:19:255:3210,8
102OLEŚKÓW Marek 153SZCZECINM30-3920M 7600:28:1800:55:23.15+00:19:285:3210,8
103JASIUCHNA Aleksandra 60ŚWINOUJŚCIEK30-3911K 2700:27:3000:55:29.35+00:19:345:3210,8
104MORDAK Andrzej 94BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM50-5916M 7700:27:2900:55:36.85+00:19:415:3310,8
105JANKOWIAK Andrzej 55LUKS 'BAŁTYK'DZIWNÓWM70+2M 7800:26:3100:55:54.00+00:19:585:3510,7
106DRZEWIECKI Arkadiusz 34BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM50-5917M 7900:27:5400:55:56.00+00:20:005:3510,7
107DRZEWIECKA Agnieszka 33BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK50-596K 2800:27:5400:55:56.30+00:20:015:3510,7
108BANDKOWSKA Małgorzata 7SZCZECINK60-693K 2900:27:5600:56:02.90+00:20:075:3610,7
109JAKUBIAK Anna 53RAZ SZCZECINSZCZECINK50-597K 3000:27:1200:56:15.70+00:20:205:3710,7
110POTERALSKI Radosław 112BIEGACZEŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-4928M 8000:26:3900:56:24.95+00:20:295:3810,6
111JĘDRUCH Rafał 62SZCZECINM40-4929M 8100:28:2000:56:25.95+00:20:305:3810,6
112PACIOREK Wioletta 106MORSY ROSKILDEBALLERUPK40-498K 3100:28:2700:56:56.10+00:21:005:4110,5
113SZEMBEL Julita 128ŻARNOWOŻARNOWOK30-3912K 3200:27:4600:56:56.65+00:21:015:4110,5
114KWIATKOWSKI Zygmunt 83GOLENIOWM70+3M 8200:28:4200:57:00.10+00:21:045:4210,5
115MAŁAS Michał 88SZCZECINM21-296M 8300:28:3800:57:02.60+00:21:075:4210,5
116SZMELING Grzegorz 129ŚWINOUJŚCIEM40-4930M 8400:28:1400:57:16.90+00:21:215:4310,5
117WARYCH Bogumił 135SZCZECINM70+4M 8500:29:1100:57:46.40+00:21:515:4610,4
118ORŁOWSKI Bolesław 104ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM70+5M 8600:28:4000:58:14.30+00:22:195:4910,3
119WÓJCIK Wojciech 142WKURW TEAM PAPRYKARZESZCZECINM30-3921M 8700:28:4900:58:28.60+00:22:335:5010,3
120FIRLIK Mirosław 37KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIWRZOSOWOM50-5918M 8800:28:2900:58:36.05+00:22:405:5110,2
121RUSINOWICZ Michał 115WOLINM30-3922M 89Tak00:29:0500:59:09.65+00:23:145:5410,1
122GIERAT Paweł 42SZCZECINM30-3923M 9000:28:3600:59:36.95+00:23:415:5710,1
123BURY Marianna 23WYLUZOWANI BIEGACZESTRZELCE KRAJEŃSKIEK50-598K 3300:30:4601:02:10.05+00:26:146:139,7
124MALINOWSKA Magdalena 87HUSARIALUBLINK40-499K 3400:29:5401:02:15.95+00:26:206:139,6
125BURY Jacek 24WYLUZOWANI BIEGACZESTRZELCE KRAJEŃSKIEM50-5919M 9100:30:5301:02:21.05+00:26:256:149,6
126ZALEWSKI Mariusz 147STRZELCE KRAJM50-5920M 9200:30:5501:02:22.10+00:26:266:149,6
127BŁAŻEJEWSKA-JANNASZ Kamila 15POLICEK30-3913K 3500:30:4901:02:28.45+00:26:336:149,6
128BARSZCZEWSKI Stanisław 11BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM50-5921M 9300:30:4801:02:47.40+00:26:526:169,6
129BARSZCZEWSKA Małgorzata 10BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4910K 3600:30:5401:02:52.35+00:26:576:179,5
130BOŚKO Paulina 19SZCZECINK30-3914K 3700:30:4101:02:54.15+00:26:596:179,5
131GARBIEŃ Tomasz 39PODAŃSKOM30-3924M 9400:31:3601:03:16.35+00:27:216:199,5
132PSIUK Dariusz 113ŻÓŁWIA BŁOĆM50-5922M 9500:31:4001:03:27.50+00:27:326:209,5
133JANCZAK Rafał 54GORZÓW WIELKOPOLSKIM30-3925M 9600:30:1301:03:41.20+00:27:466:229,4
134GAWROŃSKA Angelika 158GORZÓW WIELKOPOLSKIK30-3915K 3800:30:1401:03:41.55+00:27:466:229,4
135STACHOWSKI Andrzej 124MONIA GYMSZCZECINM50-5923M 9700:30:2901:03:42.50+00:27:476:229,4
136ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 36BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4911K 3900:32:0501:04:10.30+00:28:156:259,4
137KRAWCZUK Amelia 76BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK16-201K 4000:32:0501:04:10.45+00:28:156:259,4
138CIEMNA Regina 28ŚWINOUJSCIEK70+1K 4100:31:0601:04:24.95+00:28:296:269,3
139MALUJDA Rafał 156SZCZECINM40-4931M 9800:32:4401:07:00.50+00:31:056:429,0
140OBUCHOWICZ Sławek 100SZCZECINM60-698M 9900:33:1801:09:23.80+00:33:286:568,6
141ZABOROWSKI Janusz 144PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM60-699M 10000:37:4101:16:03.05+00:40:077:367,9
Znaleziono 141 wynik(ów)