BIEG WIKINGA - 5 KM
BIEG WIKINGA
Organizator : Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin.
Data : 2022-09-25
Miejsce : Wolin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 121
Wystartowało : 106
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 106
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | K16-20 | M16-20 | K21-29 | M21-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina WolinCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1FILIPOWSKI Dariusz 179FEHLAU RUN TEAMSZCZECINM50-591M 100:17:33.65 3:3017,1
2BRYKCZYŃSKI Filip 165RAZ SZCZECINSZCZECINM16-201M 200:17:50.70+00:00:173:3416,8
3ŁUKASZEWSKI Sebastian 214STARGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNYSTARGARDM40-491M 300:17:56.30+00:00:223:3516,7
4HOŁUB Kamil 47MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40-492M 400:18:31.80+00:00:583:4216,2
5KOŁUCKI Arkadiusz 20212BZGRYFINOM30-391M 500:18:55.10+00:01:213:4715,9
6GAŁWIACZEK Oliwier 182WOLINM16-202M 6Tak00:19:07.00+00:01:333:4915,7
7WESOŁOWSKI Marcin 264SZCZECINM30-392M 700:19:57.55+00:02:233:5915,0
8HARŁUKOWICZ Krzysztof 273WOLINM40-493M 8Tak00:20:08.00+00:02:344:0114,9
9POKORSKI Daniel 239RAZ SZCZECINSZCZECINM16-203M 900:20:10.05+00:02:364:0214,9
10DZHUHAN Andrii 177ŚWINOUJŚCIEM30-393M 1000:20:16.20+00:02:424:0314,8
11ILCEWICZ Wojciech 192SZCZECINM30-394M 1100:20:20.00+00:02:464:0414,8
12SAJDŁOWSKI Dariusz 250STRZELCE KRAJEŃSKIEM40-494M 1200:20:44.80+00:03:114:0814,5
13PASZKIEWICZ Grzegorz 234WOŁCZKOWOM40-495M 1300:20:45.25+00:03:114:0914,5
14WOŹNIAKOWSKI Kacper 269SZCZECINM21-291M 1400:21:07.55+00:03:334:1314,2
15KRYNICKA Magdalena 207TRZEBIATÓWK21-291K 100:21:17.70+00:03:444:1514,1
16KOSOŃ Jarosław 203MARATON DO PRACYKOŁCZEWOM60-691M 15Tak00:21:33.55+00:03:594:1813,9
17HETMAŃSKI Arkadiusz 190LOVELASYBARTOSZEWOM40-496M 1600:21:50.05+00:04:164:2213,7
18WOJCIECHOWSKI Krzysztof 267POLICEM50-592M 1700:21:56.45+00:04:224:2313,7
19MUSIAŁ Bartłomiej 229UKS AKTYWNI WYSOKA KAMIEŃSKAWYSOKA KAMIEŃSKAM30-395M 1800:21:58.50+00:04:244:2313,7
20HAWRYLAK Marcin 18914 ZBOT/142 BLPSZCZECINM50-593M 1900:22:06.20+00:04:324:2513,6
21NAWROCKI Piotr 231KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM50-594M 2000:22:06.25+00:04:324:2513,6
22BARAŃSKI Bogusław 9MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM60-692M 2100:23:03.65+00:05:304:3613,0
23DUSZKIEWICZ Dominika 176BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK30-391K 200:23:05.35+00:05:314:3713,0
24DRESZER Monika 175SZCZECINK30-392K 300:23:13.20+00:05:394:3812,9
25MASŁYK Michał 225PYRZYCEM30-396M 2200:23:21.65+00:05:484:4012,8
26PROBOLA Grzegorz 243GRYFUS SZCZECINSZCZECINM40-497M 2300:23:24.40+00:05:504:4012,8
27SMOLIŃSKI Robert 255WOLINM30-397M 2400:23:28.45+00:05:544:4112,8
28MAZURSKI Paweł 227GRYFICEM30-398M 2500:23:30.40+00:05:564:4212,8
29ZACHARSKI Jerzy 270FABRYKA NORDICA TRZCIANKATRZCIANKAM60-693M 2600:23:42.80+00:06:094:4412,7
30GANCARCZYK Michał 183JARSZEWKOM21-292M 2700:23:44.70+00:06:114:4412,6
31KALETA Paweł 67ŚWINOUJŚCIEM30-399M 2800:24:06.25+00:06:324:4912,4
32PIOTROWSKI Andrzej 237PAUZA ŁADZINWOLINM30-3910M 29Tak00:24:12.25+00:06:384:5012,4
33LEWAŃCZYK Łukasz 211ŚWINOUJŚCIEM40-498M 3000:24:19.80+00:06:464:5112,3
34SUCHARSKA Ryszarda 258ŁOBEZK30-393K 400:24:26.00+00:06:524:5312,3
35KOSZLAK Adrian 204GRYFICEM30-3911M 3100:24:31.60+00:06:574:5412,2
36GRYMUŁA Marek 187ŚWINOUJŚCIEM50-595M 3200:24:34.25+00:07:004:5412,2
37MASŁYK Dariusz 224PYRZYCEM50-596M 3300:24:56.65+00:07:234:5912,0
38KŁACZKIEWICZ Alicja 201WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINK30-394K 500:25:08.20+00:07:345:0111,9
39GAJEWSKI Bartosz 181ŚWINOUJŚCIEM30-3912M 3400:25:11.70+00:07:385:0211,9
40CHOJNACKA Maria 168KAMIEŃ POMORSKIK30-395K 600:25:12.10+00:07:385:0211,9
41CHADAŚ Maryna 167BROWARY TEAMGOLENIÓWK30-396K 700:25:37.20+00:08:035:0711,7
42RUDZEWICZ Mariusz 248SWINOUJSCIEM30-3913M 3500:25:48.10+00:08:145:0911,6
43CZERWIŃSKI Dariusz 172LOVELASYPOLICEM50-597M 3600:26:05.20+00:08:315:1311,5
44BRACIK Justyna 164GORZÓW WIELKOPOLSKIK40-491K 800:26:05.45+00:08:315:1311,5
45MAZUREK Tomasz 226STARGARDM40-499M 3700:26:17.60+00:08:435:1511,4
46TRYCZYK Agnieszka 133RAZ SZCZECINSZCZECINK40-492K 900:26:29.95+00:08:565:1711,3
47SZYMCZAK Sandra 261WOLINK30-397K 10Tak00:26:58.00+00:09:245:2311,1
48GRZEGORZ Grzegorz 188SZCZECINM40-4910M 3800:26:58.55+00:09:245:2311,1
49WEISS Sebastian 272SZCZECINM30-3914M 3900:27:01.40+00:09:275:2411,1
50GROCHOLSKA Agnieszka 186WOLINK40-493K 11Tak00:27:11.45+00:09:375:2611,0
51KUPNIEWSKA Aleksandra 208LOVELASYPOLICEK40-494K 1200:27:33.35+00:09:595:3010,9
52DEMKOWICZ Ewelina 174WOLINK30-398K 13Tak00:27:38.50+00:10:045:3110,9
53JĘDRAK Mirosław 197ŚWINOUJSCIEM60-694M 4000:27:39.45+00:10:055:3110,8
54POGORZELSKA Sylwia 238WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK40-495K 1400:27:45.20+00:10:115:3310,8
55JURCZYK Paulina 199NOWOGARDK30-399K 1500:27:46.00+00:10:125:3310,8
56KĘSKA Katarzyna 200LOVELASYPOLICEK50-591K 1600:27:51.35+00:10:175:3410,8
57SMOLARCZYK Marcin 254WARSZAWAM40-4911M 4100:28:03.75+00:10:305:3610,7
58JAŚKIEWICZ Katarzyna 195RAZ SZCZECINSZCZECINK40-496K 1700:28:04.90+00:10:315:3610,7
59MIKULSKA GAWLE Karina 91UNITY LINEŚWINOUJŚCIEK40-497K 1800:28:13.50+00:10:395:3810,6
60KOŚCIOW Mariusz 205RAZ SZCZECINSZCZECINM60-695M 4200:28:28.05+00:10:545:4110,5
61STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 256ZACHPOMORSKIE CENTRUM ONKOLOGIISZCZECINK50-592K 1900:28:50.45+00:11:165:4610,4
62DZIEMIDOWICZ Adam 274ŚWINOUJŚCIEM50-598M 4300:28:51.60+00:11:175:4610,4
63STERNA Ewelina 275SZCZECINK40-498K 2000:28:53.45+00:11:195:4610,4
64CIEŚLAK Małgorzata 170RAZ SZCZECINSZCZECINK40-499K 2100:28:57.60+00:11:235:4710,4
65SAJDŁOWSKA Aldona 249STRZELCE KRAJEŃSKIEK40-4910K 2200:29:12.55+00:11:385:5010,3
66STOCKER Ania 257BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4911K 2300:29:15.15+00:11:415:5110,3
67ORLON Barbara 232BIEG KORCZAKASZCZECINK50-593K 2400:29:15.50+00:11:415:5110,3
68PIĄTEK Katarzyna 236CIEPŁE KLUCHYKRĘPSKOK30-3910K 2500:29:18.90+00:11:455:5110,2
69CIEŚLIK Józef 276WOLINM60-696M 44Tak00:29:22.85+00:11:495:5210,2
70GONTARZ Katarzyna 184ŚWINOUJŚCIEK21-292K 2600:29:29.95+00:11:565:5310,2
71TERAN Ana 263STARGARDK40-4912K 2700:29:38.05+00:12:045:5510,1
72PAWELEC Paweł 235ŚWINOUJŚCIEM30-3915M 4500:30:14.40+00:12:406:029,9
73HYŻOWIECKI Emil 191WOLINM30-3916M 46Tak00:30:18.00+00:12:446:039,9
74JACYNA Miroslaw 193TRIGYM SZCZECINSZCZECIN DABIEM50-599M 4700:30:27.60+00:12:536:059,9
75MAJZNER Urszula 218MIĘDZYZDROJEK50-594K 2800:30:28.65+00:12:556:059,8
76MASŁOWSKA Barbara 223STARGARDK40-4913K 2900:30:36.65+00:13:036:079,8
77NAWROCKA-JUREK Dorota 230SZCZECIN/WOLINK30-3911K 3000:31:18.10+00:13:446:159,6
78MAŁKOWSKA Edyta 222IŃSKOK30-3912K 3100:31:20.75+00:13:476:169,6
79MAJZNER Emir 219MIĘDZYZDROJEM50-5910M 4800:31:23.20+00:13:496:169,6
80DADAS Marta 173WOLINK30-3913K 32Tak00:31:29.45+00:13:556:179,5
81KOŚCIOW Dorota 206RAZ SZCZECINSZCZECINK60-691K 3300:31:33.40+00:13:596:189,5
82BŁACHNIO Dorota 162RAZ SZCZECINSZCZECINK50-595K 3400:31:33.55+00:13:596:189,5
83MAJOS Małgorzata 216RAZ SZCZECINSZCZECINK50-596K 3500:31:34.15+00:14:006:189,5
84GABERT Beata 180RAZ SZCZECINSZCZECINK50-597K 3600:31:34.35+00:14:006:189,5
85PRAWDA Iwona 242SZCZECINK40-4914K 3700:31:38.40+00:14:046:199,5
86SURUDO Amelia 259BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK16-201K 3800:31:49.25+00:14:156:219,4
87SIKORSKA Honorata 252STARGARDK50-598K 3900:32:38.60+00:15:046:319,2
88PROBOLA Monika 244SZCZECINK40-4915K 4000:33:03.85+00:15:306:369,1
89JARCZEWSKA Renata 194GOLENIÓWK50-599K 4100:33:42.75+00:16:096:448,9
90ZBIGNIEW Kurek 271CEKINDZIWNOWM70+1M 4900:33:51.30+00:16:176:468,9
91KUREK Jadwiga 209CEKINDZIWNOWK60-692K 4200:33:52.30+00:16:186:468,9
92PRZYŁUSKA Mirosława 245RAZ SZCZECINSZCZECINK70+1K 4300:33:53.30+00:16:196:468,9
93SAMOLEJ Monika 251SZCZECINK40-4916K 4400:34:40.20+00:17:066:568,7
94LUBITZ André 213BIEGACZE ŚWINOUJŚCIELASSANM50-5911M 5000:34:43.00+00:17:096:568,6
95PUTRESZA Marcin 246SZCZECINM40-4912M 5100:34:52.55+00:17:186:588,6
96BZDAWKA Joanna 166SWINOUJACIEK40-4917K 4500:35:56.05+00:18:227:118,3
97OTOCKA Agnieszka 233BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4918K 4600:35:57.50+00:18:237:118,3
98DZIUBA Bogdan 178BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM60-697M 5200:36:20.05+00:18:467:168,3
99WITCZAK-SPERKA Mariola 266RAZ SZCZECINSZCZECINK60-693K 4700:36:29.20+00:18:557:178,2
100CZAJA Magdalena 171WOLINK30-3914K 48Tak00:38:05.20+00:20:317:377,9
101SZULC Monika 260RAZ SZCZECINSZCZECINK40-4919K 4900:39:47.05+00:22:137:577,5
102BODNAR Zbigniew 163EXTREME WOLFSZCZECINM70+2M 5300:40:24.65+00:22:518:047,4
103CHWIEJ Agata 169BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4920K 5000:41:08.60+00:23:348:137,3
104TARNOWSKA Alicja 262WOLINK30-3915K 51Tak00:44:10.50+00:26:368:506,8
105ROLIŃSKA Olga 247WOLINK21-293K 52Tak00:44:12.65+00:26:398:506,8
106MIERZICKA Dorota 228WOLINK60-694K 53Tak00:55:55.05+00:38:2111:115,4
Znaleziono 106 wynik(ów)