BIEG WIKINGA - NW 5 KM
BIEG WIKINGA
Organizator : Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin.
Data : 2022-09-25
Miejsce : Wolin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 140
Wystartowało : 121
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 121
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | K16-20 | M16-20 | K21-29 | M21-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina WolinCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZAMOTULSKI Henryk 413EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINTRZEBIATÓWM40-491M 100:29:09.85 5:4910,3
2DOŁĘGOWSKI Marek 322KOŁCZEWOM50-591M 2Tak00:32:25.90+00:03:166:299,3
3MASŁYK Małgorzata 371PYRZYCEK50-591K 100:33:48.30+00:04:386:458,9
4RUDAWSKI Maciej 397MARSZ PO ZDROWIETRZCIELM30-391M 300:34:31.85+00:05:226:548,7
5CIEMNY Tadeusz 314ŚWINOUJŚCIEM70+1M 400:34:35.55+00:05:256:558,7
6MAŃKA Marian 369NOWOGARDM50-592M 500:34:42.60+00:05:326:568,6
7CHADAŚ Jarosław 309GOLENIÓWM30-392M 600:34:51.05+00:05:416:588,6
8OLEJNIK Marzena 435SZCZECINK50-592K 200:35:53.75+00:06:437:108,4
9MISIUK Marta 381LOVELASYPOLICEK30-391K 300:36:03.95+00:06:547:128,3
10DAJLID Martyna 319KOŁCZEWOK16-201K 4Tak00:36:26.90+00:07:177:178,2
11WIERCHANOWSKI Bogdan 424GOLCZEWOM60-691M 700:36:34.55+00:07:247:188,2
12PARCHIMOWICZ Janusz 391PRZECŁAWM60-692M 800:36:38.80+00:07:287:198,2
13MISIEWICZ Bożena 380CHOJNAK60-691K 500:36:40.85+00:07:317:208,2
14MICHALSKA Anna 375KOŁCZEWOK40-491K 6Tak00:36:48.35+00:07:387:218,2
15MAZUREK Maciej 373KAMIEŃ POMORSKIM40-492M 900:37:34.40+00:08:247:308,0
16GÓRSKA Agnieszka 334SZCZECINK40-492K 700:37:56.75+00:08:467:357,9
17MARTYNA Ewa 370ŚWINOUJŚCIEK60-692K 800:38:44.25+00:09:347:447,7
18GŁADZIK Anna 440SZCZECINK40-493K 900:39:06.95+00:09:577:497,7
19LEDZION Robert 361SZCZECINM50-593M 1000:39:08.55+00:09:587:497,7
20ŁAZOWSKA Edyta 363KOMPAS TEAMSZCZECINK40-494K 1000:39:27.40+00:10:177:537,6
21GRALAK Jacek 335ŚWINOUJŚCIEM40-493M 1100:39:29.75+00:10:197:537,6
22DEMKOWICZ Edyta 321WEGASWOLINK50-593K 11Tak00:39:56.50+00:10:467:597,5
23MUSZKIET-SOBAŃSKA Agnieszka 386MUFFINKOWE MORSYSZCZECINK40-495K 1200:40:04.20+00:10:548:007,5
24KUBISIAK Damian 357WOLINM40-494M 12Tak00:40:06.05+00:10:568:017,5
25WASILEWICZ Kazimierz 421ŚWINOUJŚCIEM70+2M 1300:40:12.55+00:11:028:027,5
26ZACHARSKA Barbara 429FABRYKA NORDICA TRZCIANKATRZCIANKAK50-594K 1300:40:12.95+00:11:038:027,5
27SZYDŁOWSKA-JAROSZ Agnieszka 415POBIEROWO BIEGAPOBIEROWOK50-595K 1400:40:23.95+00:11:148:047,4
28BARYŁA Dorota 304WOLINK50-596K 15Tak00:40:24.50+00:11:148:047,4
29MISZTAL Krystyna 383WOLINK60-693K 16Tak00:40:26.00+00:11:168:057,4
30JUDKIEWICZ Halina 348WOLINK50-597K 17Tak00:40:29.50+00:11:198:057,4
31SZCZEBLEWSKA Katarzyna 414WOLINK40-496K 18Tak00:40:37.60+00:11:278:077,4
32STRAŻYŃSKI Paweł 409WOLINM30-393M 14Tak00:40:41.95+00:11:328:087,4
33MACKOWSKA Izabela 441STEPNICAK40-497K 1900:41:08.00+00:11:588:137,3
34RADZIK Katarzyna 395ŻARNOWOK50-598K 2000:41:26.75+00:12:168:177,2
35GASIŃSKA-KOŁYSZKO Ewa 331ŚWINOUJŚCIEK30-392K 2100:41:38.10+00:12:288:197,2
36MATWIEJCZUK Agnieszka 372FURTYMKA TEAMSZCZECINK40-498K 2200:41:38.30+00:12:288:197,2
37MACIEJEWSKI Zenon 366SJSNŚSTARGARDM60-693M 1500:41:38.75+00:12:288:197,2
38WOLF Irena 428KAMIEŃ POMORSKIK50-599K 2300:41:49.40+00:12:398:217,2
39KRAJEWSKA Beata 354BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-499K 2400:41:57.50+00:12:478:237,2
40DZIEMIDOWICZ Jadwiga 326WOLINK40-4910K 25Tak00:42:00.55+00:12:508:247,1
41DZIEMIDOWICZ Arkadiusz 327WOLINM40-495M 16Tak00:42:13.15+00:13:038:267,1
42FUTYMA Karolina 330FUTYMKA TEAMPOLICEK30-393K 2600:42:20.70+00:13:108:287,1
43GRZYBOWSKA Ewa 337WOLINK50-5910K 27Tak00:42:22.85+00:13:138:287,1
44FALEŃSKI Rafał 328SZCZECINM40-496M 1700:42:23.35+00:13:138:287,1
45BIAŁEK Magdalena 305WOLINK40-4911K 28Tak00:42:25.35+00:13:158:297,1
46MIĘTKIEWICZ Monika 376WOLINK21-291K 29Tak00:42:27.90+00:13:188:297,1
47WOJTYSIAK Dorota 427SKOSZEWOK30-394K 30Tak00:42:28.10+00:13:188:297,1
48ARSZELEWSKA Ewelina 302SKOSZEWOK30-395K 31Tak00:42:28.55+00:13:188:297,1
49STASIAK Iwona 407SZCZECINK60-694K 3200:42:30.45+00:13:208:307,1
50MIKLAS Aleksandra 377WALKING WARRIORSPRZECŁAWK30-396K 3300:42:33.75+00:13:238:307,1
51HYŻOWIECKA Martyna 340WOLINK30-397K 34Tak00:42:45.40+00:13:358:337,0
52STUDZIŃSKA Dorota 410WOLINK30-398K 35Tak00:42:45.85+00:13:368:337,0
53RUSINOWICZ Małgorzata 398WOLINK30-399K 36Tak00:42:46.15+00:13:368:337,0
54PUTRESZA Ewa 394SZCZECINK40-4912K 3700:42:46.95+00:13:378:337,0
55ZDZIEBŁO Magdalena 432SZCZECINK40-4913K 3800:42:58.80+00:13:488:357,0
56TARNOWSKI Dariusz 419WOLINM60-694M 18Tak00:43:00.05+00:13:508:367,0
57JAMROŻEK Julita 342WOLINK30-3910K 39Tak00:43:09.20+00:13:598:377,0
58KARPS Mirosław 436ŚWINOUJŚCIEM40-497M 1900:43:11.50+00:14:018:386,9
59ZUŻEWICZ Małgorzata 434WOLINK40-4914K 40Tak00:43:17.70+00:14:078:396,9
59DWORNIK Orlena 325WYSOKA KAMIEŃSKAK21-292K 4000:43:17.70+00:14:078:396,9
61SAJEWICZ Piotr 402WALKING WARRIORSPRZECŁAWM40-498M 2000:43:20.85+00:14:118:406,9
62SAJEWICZ Marta 400WALKING WARRIORSPRZECŁAWK40-4915K 4200:43:21.15+00:14:118:406,9
63KARPIS Joanna 350ŚWINOJŚCIEK30-3911K 4300:43:22.55+00:14:128:406,9
64ZAJĄC Bożena 430LEGENDARY POWER SZEWCDALESZEWOK60-695K 4400:43:31.10+00:14:218:426,9
65PACEK Małgorzata 389KOMPAS TEAMSZCZECINK40-4916K 4500:43:33.10+00:14:238:426,9
66JAMROŻEK Paweł 343WOLINM30-394M 21Tak00:43:38.35+00:14:288:436,9
67KARBOWSKI Łukasz 349SZCZECINM30-395M 2200:43:40.95+00:14:318:446,9
68MIKOŁAJCZYK Marlena 378ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDK40-4917K 4600:43:42.10+00:14:328:446,9
69JĘDRUCH Beata 346SZCZECINK40-4918K 4700:43:51.70+00:14:418:466,8
70MACIEJEWSKA Grażyna Maria 364STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK60-696K 4800:44:10.20+00:15:008:506,8
71NOWAK Aneta 388POLICEK40-4919K 4900:44:26.85+00:15:178:536,8
72SAJEWICZ Magdaloena 401WALKING WARRIORSPRZECŁAWK30-3912K 5000:44:27.40+00:15:178:536,7
73RAICHENBACH Agnieszka 396WB TEAM ŻARNOWOŻARNOWOK30-3913K 5100:44:30.70+00:15:208:546,7
74TAŁAJKOWSKA Ania 417WOLINK30-3914K 52Tak00:44:31.20+00:15:218:546,7
75TARNOWSKA Maria 418WOLINK60-697K 53Tak00:44:55.15+00:15:458:596,7
76WENTA Julia 423ŚWINOUJŚCIEK30-3915K 5400:44:56.20+00:15:468:596,7
77KOSTKIEWICZ Iwona 352STARGARDK40-4920K 5500:45:19.60+00:16:099:036,6
78JĘDRZEJEWSKA Katarzyna 347STEPNICAK40-4921K 5600:45:24.85+00:16:159:046,6
79PANCIUCHIN Wioleta 390WOLINK50-5911K 57Tak00:45:36.70+00:16:269:076,6
80JANOWSKA-PASZKOWSKA Joanna 345SZCZECINK30-3916K 5800:45:39.05+00:16:299:076,6
81FIREK Monika 329WOLINK30-3917K 59Tak00:45:39.60+00:16:299:076,6
82JABLONSKI Romuald 341WOLINM70+3M 23Tak00:45:44.65+00:16:349:086,6
83LITWINIAK Izabela 362FUTYMKA TEAMGOLENIÓWK40-4922K 6000:46:02.05+00:16:529:126,5
84CIEŚLAK Adam 317LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOM60-695M 2400:46:03.30+00:16:539:126,5
85CIEŚLAK Helena 316LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOK50-5912K 6100:46:05.05+00:16:559:136,5
86CEBEREK-PŁOTCZYK Marcelina 308SZCZECINK60-698K 6200:46:16.15+00:17:069:156,5
87KUBISIAK Marta 358WOLINK30-3918K 63Tak00:46:44.10+00:17:349:206,4
88CIELUCH Bogusława 313SULIKOWOK50-5913K 6400:47:23.90+00:18:149:286,3
89POL Henryk 393REKOWOM60-696M 2500:47:24.65+00:18:149:286,3
90MISZTAL Jan 384WOLINM70+4M 26Tak00:47:34.55+00:18:249:306,3
91JANECKA Renata 344WOLINK50-5914K 65Tak00:47:34.70+00:18:249:306,3
92WOJTOWICZ Sylwia 426WOLINK40-4923K 66Tak00:47:36.15+00:18:269:316,3
93KRZYŻANOWSKI Mariusz 355TORUŃM50-594M 2700:47:43.00+00:18:339:326,3
94HALICKA Dagmara 338MANUALREHAWOLINK30-3919K 67Tak00:47:47.70+00:18:379:336,3
95HALICKI Łukasz 339MANUALREHAWOLINM30-396M 28Tak00:47:48.30+00:18:389:336,3
96SZAŁAŃSKA Ilona 412SIBINK40-4924K 6800:47:48.90+00:18:399:336,3
97CHORZEPA Zofia 312ŻARNOWOK60-699K 6900:47:51.60+00:18:419:346,3
98SAJEWICZ Bożena 403WALKING WARRIORSPRZECŁAWK60-6910K 7000:48:23.40+00:19:139:406,2
99WIŚNIEWSKA Elżbieta 425SIBINK50-5915K 7100:48:40.45+00:19:309:446,2
100ŚLĘZAK Anita 416SZCZECINK40-4925K 7200:49:25.35+00:20:159:536,1
101TARWID Bożena 420SZCZECINK50-5916K 7300:49:25.65+00:20:159:536,1
102GEBKA-ZYLA Magdalena 332SZCZECINK40-4926K 7400:49:26.10+00:20:169:536,1
103MICHALAK Monika 374FUTYMKA TEAMPOLICEK40-4927K 7500:50:02.75+00:20:5210:006,0
104LEDZION Dagmara 360SZCZECINK40-4928K 7600:50:06.40+00:20:5610:016,0
105ZELEK Grażyna 433WOLINK70+1K 77Tak00:50:22.85+00:21:1310:046,0
106BILIŃSKA Krystyna 306WOLINK60-6911K 78Tak00:50:26.25+00:21:1610:055,9
107MAJZNER Mariusz 367MIĘDZYZDROJEM21-291M 2900:51:36.75+00:22:2610:195,8
108MAJZNER Mirosława 368SZCZECINK40-4929K 7900:51:37.60+00:22:2710:195,8
109CIESIELSKA Aga 315ŚWINOUJŚCIEK50-5917K 8000:52:07.75+00:22:5710:255,8
110AGATOWSKA Joanna 301ŚWINOUJŚCIEK50-5918K 8100:52:09.35+00:22:5910:255,8
111BARYŁA Piotr 303WOLINM50-595M 30Tak00:52:14.45+00:23:0410:265,7
112STEFANIAK Marcin 437ŚWINOJŚCIEM60-697M 3100:52:43.65+00:23:3310:325,7
113ZALEWSKA Joanna 431STRZELCE KRAJK50-5919K 8200:52:45.00+00:23:3510:335,7
114DUDZINSKA Zofia 324ŚWINOUJŚCIEK60-6912K 8300:52:47.55+00:23:3710:335,7
115BOJKO Krystyna 307STEPNICAK60-6913K 8400:52:53.55+00:23:4310:345,7
116STEFANIAK Ela 408ATOMÓWKIKARSIBÓRK50-5920K 8500:53:17.75+00:24:0710:395,6
117CHARÓW Katarzyna 310ATOMÓWKIKODRĄBEKK40-4930K 86Tak00:53:18.00+00:24:0810:395,6
118KULIKOWSKI Michał 359WYSOKA KAMIEŃSKAM60-698M 3200:55:24.10+00:26:1411:045,4
119SZAJA Beata 411ATOMÓWKIŚWINOUJŚCIEK50-5921K 8701:03:27.65+00:34:1712:414,7
120MACIEJEWSKI Henryk 438MARIANOWOM70+5M 3301:04:15.65+00:35:0512:514,7
121MACIEJEWSKA Grażyna Teresa 365S K MMARIANOWOK60-6914K 8801:04:16.10+00:35:0612:514,7
Znaleziono 121 wynik(ów)