Organizator : | "Kozica" Fundacja Biegów Górskich |
Data : | 2020-10-04 |
Miejsce : | Stańcowa |
Dystans : | 4,5 km |
Zgłoszonych : | 74 |
Wystartowało : | 64 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 63 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DATA Tomasz | 15 | HRMAX ŻORY | ŻORY | M2 | 00:00:00 | |
2 | FIDELUS Jacek | 19 | WCHSZT | BRZESKO | M2 | 00:00:00 | |
3 | CHROBAK Lukasz | 25 | SKAWA | M1 | 00:00:00 | ||
4 | KIDOŃ Anna | 27 | ORAWARUN | LIPNICA MAŁA | K1 | 00:00:00 | |
5 | KIDOŃ Robert | 28 | ORAWARUN | LIPNICA MAŁA | M1 | 00:00:00 | |
6 | PIETRAS Mateusz | 30 | RUN4FUN | ŚLEDZIEJOWICE | M2 | 00:00:00 | |
7 | CZARNECKI Jakub | 31 | WIELICZKA | M1 | 00:00:00 | ||
8 | KOBRYŃ Dominik | 32 | BYLEDOBIEC ANIN | KATOWICE | M2 | 00:00:00 | |
9 | SZYMIK Marcin | 35 | NATURE'S SUNSHINE POLAND | CHORZÓW | M2 | 00:00:00 | |
10 | TUKA Michal | 36 | NIŽNÁ / TT VAVREČKA | NIŽNÁ | M1 | 00:00:00 | |
11 | DOMALIK Marcin | 39 | LIPNICA WIELKA | M1 | 00:00:00 | ||
12 | JAKIEŁA-RZADKOSZ Katarzyna | 41 | GLICZARÓW GÓRNY | K1 | 00:00:00 | ||
13 | HOŁUJ Andrzej | 45 | KRAKÓW | M3 | 00:00:00 | ||
14 | SZNAJDER Jarosław | 52 | DOBCZYCE | M3 | 00:00:00 | ||
15 | ZACHARA Dawid | 53 | MOKRZYSKA | M1 | 00:00:00 | ||
16 | WYSZYŃSKI Artur | 59 | SOSNOWIEC | M2 | 00:00:00 | ||
17 | TUSK Paweł | 61 | KS ISKRA PRZY AMW GDYNIA | GDYNIA | M1 | 00:00:00 | |
18 | KORDECKI Łukasz | 62 | WCHSZT | BRZESKO | M2 | 00:00:00 | |
19 | FIDELUS Joanna | 64 | WCHSZT | BRZESKO | K2 | 00:00:00 | |
20 | PACHURA Kinga | 666 | MSZANA DOLNA | K2 | 00:00:00 | ||
21 | KIECANA Grzegorz | 69 | KRASNYSTAW | M1 | 00:00:00 | ||
22 | GÓRKA Robert | 70 | WISŁA | BRZESZCZE | M2 | 00:00:00 | |
23 | MAGERCAK Milos | 72 | SUCHA HORA | M1 | 00:00:00 | ||
24 | SPRLAK Milos | 73 | SUCHA HORA | M1 | 00:00:00 | ||
25 | KAMIŃSKI Marcin | 3 | CZESKI CIESZYN | M3 | 00:00:00 | ||
26 | LICHOSYT Bronisław | 43 | LIPNICA WIELKA | M3 | 00:00:00 | ||
27 | WISNIEWSKI Piotr | 33 | ZABRZE | M2 | 00:00:00 | ||
28 | MATYSIAK Sławomir | 10 | CHRZANÓW | M1 | 00:00:00 | ||
29 | JOŃCZYK Bartłomiej | 55 | OŚWIĘCIM | M2 | 00:00:00 | ||
30 | JOŃCZYK Marcin | 18 | HAJIME RUN TEAM/ESKADRA | KRAKÓW | M2 | 00:00:00 | |
31 | HADAM Przemysław | 23 | TYCHY | M2 | 00:00:00 | ||
32 | MALISZEWSKA Marta | 42 | KINGRUNNER ULTRA | ZAKOPANE | K2 | 00:00:00 | |
33 | SZABELAK Witold | 44 | KINGRUNNER ULTRA | ZAKOPANE | M2 | 00:00:00 | |
34 | BAJOŁEK Aleksandra | 5 | AZS AWF MASTERS KRAKOW | KRAKOW | K3 | 00:00:00 | |
35 | NOWAKOWSKI Michał | 66 | CZĘSTOCHOWA | M1 | 00:00:00 | ||
36 | GRZEGORZEK Katarzyna | 8 | KOZA NOSTRA | BIELSKO-BIAŁA | K1 | 00:00:00 | |
37 | KUTYŁA Stanisław | 58 | NIEPOŁOMICE | M2 | 00:00:00 | ||
38 | KUTYŁA Agnieszka | 57 | NIEPOŁOMICE | K3 | 00:00:00 | ||
39 | SIWINSKA Gosia | 14 | TYCHY | K2 | 00:00:00 | ||
40 | MICHALSKA Ewa | 22 | MELA TEAM | TYCHY | K2 | 00:00:00 | |
41 | KOSIŃSKA Asia | 6 | WARSZAWA | K1 | 00:00:00 | ||
42 | GĘBALSKA Agnieszka | 26 | WARSZAWA | K1 | 00:00:00 | ||
43 | GĘBALSKA Kasia | 4 | WARSZAWA | K1 | 00:00:00 | ||
44 | PESCHAK Anna | 12 | KRAKÓW | K2 | 00:00:00 | ||
45 | PSZCZÓŁKA-BUSCH Aneta | 63 | TARNAWA GÓRNA | K2 | 00:00:00 | ||
46 | HOŁUJ Barbara | 48 | KRAKÓW | K3 | 00:00:00 | ||
47 | WAŁCZYK Andrzej | 29 | STRUMIANY | M1 | 00:00:00 | ||
48 | MIKOŁAJCZAK Magdalena | 13 | ŻORY | K2 | 00:00:00 | ||
49 | NOWICKA Katarzyna | 7 | JAWORZNO | K1 | 00:00:00 | ||
50 | PRZYSTASZ Magda | 67 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | K1 | 00:00:00 | |
51 | LENCZOWSKI Jakub | 37 | IRON DRAGON TRIATHLON CLUB / DOBRENARTY.PL | KRAKÓW | M2 | 00:00:00 | |
52 | MUCHA Grażyna | 16 | KRAKÓW | K2 | 00:00:00 | ||
53 | WYKA Artur | 65 | STRUMIANY | M1 | 00:00:00 | ||
54 | LICHOSYT Łukasz | 38 | LIPNICA WIELKA | M1 | 00:00:00 | ||
55 | KATOLIK Jolanta | 9 | CROSSTRENING RACIBÓRZ | RACIBÓRZ | K2 | 00:00:00 | |
56 | TUCHOWSKA Anna | 60 | SOSNOWIEC | K2 | 00:00:00 | ||
57 | JĘDRYKA Anna | 11 | 32-540 | K1 | 00:00:00 | ||
58 | GÓRKA Krzysztof | 71 | Z BIEGANIEM MI DO GÓR | JAWISZOWICE | M2 | 00:00:00 | |
59 | ŚCIGALSKI Marcin | 1 | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | M3 | 00:00:00 | |
60 | SIĄKAŁA Krystian | 50 | WIKTORIA I FRANCISZEK | GÓRKI WIELKIE | M2 | 00:00:00 | |
61 | KORZENIOWSKI Krzysztof | 49 | SOSNOWIEC | M2 | 00:00:00 | ||
62 | PICZAK Jarosław | 24 | KOZY | M2 | 00:00:00 | ||
63 | SIDZINA Arek | 21 | BIELSKO BIALA | M2 | 00:00:00 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
KAFAROWSKI Jakub | 68 | KS KANDAHAR | ZAKOPANE | Open M | DNF |
Znaleziono 64 wynik(ów)