BIEGACZE I PIECHURZY
63 DNI CHWAŁY
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-08-01
Miejsce : Polska
Dystans : 63 km
Zgłoszonych : 52
Wystartowało : 44
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOWALCZUK Dariusz 26ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSeniorzy Starsi M1M 11011:48:04.00d 04:10:4963,0630000,00011:145,3
2KAPUSCINSKA Maja 39OPOLEWeterani Młodsi K1K 11006:49:23.00d 06:49:2363,0630000,0006:299,2
3BRZEZIŃSKI Andrzej 40LANRUNSOLKUSZWeterani Starsi M1M 2LANRUNS2019:55:04.01d 14:17:1163,0630000,00018:583,2
4KARPAŁA Hanna 46SKAWINAWeterani Młodsi K2K 22031:04:03.01d 16:03:1163,0630000,00029:352,0
5KITA Ewelina 24LUBOŃSeniorzy Starsi K1K 33012:26:42.02d 02:09:3763,0630000,00011:515,1
6SIDOR Magdalena 10POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMastersi K1K 43010:12:51.02d 02:24:4263,0630000,0009:436,2
7BOCZULA Krzysztof 35WROCŁAWWeterani Młodsi M1M 34011:47:44.02d 23:27:2863,0630000,00011:145,3
8BEHOUNEK Leszek 9TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeterani Starsi M2M 4TG SOKÓŁ ZAKOPANE4005:23:22.03d 01:23:4663,0630000,0005:0711,7
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeterani Młodsi M2M 5BiegiGorskiePL4010:57:57.03d 02:32:4363,0630000,00010:265,7
10PODKAŃSKI Krzysztof 23INOWROCŁAWWeterani Młodsi M3M 64007:24:33.03d 04:52:5063,0630000,0007:038,5
11KACPRZAK Sławek 49RAZEM TRENUJEMY SPORTJUSTYNÓWMastersi M1M 76007:57:50.05d 01:54:2563,0630000,0007:357,9
12MURAWSKI Przemysław 43WARSZAWAWeterani Młodsi M4M 86010:47:38.05d 02:47:2863,0630000,00010:165,8
13GRAPATYN Piotr 42BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMastersi M2M 9Bydgoszcz na Start7007:49:48.06d 01:43:5563,0630000,0007:278,0
14DZIEDZIC Józef 13ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeterani Młodsi M5M 108010:54:17.07d 00:17:0963,0630000,00010:235,8
15RAPUCHA Adam 33ŻORYSeniorzy Starsi M2M 118017:30:02.07d 01:08:2463,0630000,00016:403,6
16SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 15KZKG RPZIELONA GÓRAMastersi M3M 128094:00:00.07d 12:00:0063,0630000,00089:310,7
17RAPUCHA Katarzyna 34ŻORYSeniorzy Starsi K2K 59009:37:07.08d 00:41:1763,0630000,0009:096,5
18NOWAKOWSKA Sylwia 36BYDGOSZCZMastersi K2K 69015:28:44.08d 01:03:0163,0630000,00014:444,1
19STEFANÓW Mirosław 22WKU BIELSKO-BIAŁACZECHOWICE-DZIEDZICEWeterani Młodsi M6M 139010:28:49.08d 01:30:2163,0630000,0009:586,0
20WOSZCZAK Krystian 7LĘDZINYSeniorzy Starsi M3M 1411009:38:47.010d 01:03:2963,0630000,0009:116,5
21BRZEZINA Eliza 8JANKOWICESeniorzy Starsi K3K 712012:12:59.011d 01:31:0063,0630000,00011:385,2
22POPOV Sergey 51B4TEAMWARSZAWASeniorzy Starsi M4M 15B4TEAM13013:04:19.012d 00:27:0263,0630000,00012:264,8
23PRZYBYLAK Paweł 21LESZNOWeterani Młodsi M7M 1613009:52:29.012d 00:37:0263,0630000,0009:246,4
24BRZEZINA Teresa 17JANKOWICEWeterani Młodsi K3K 813013:36:57.012d 01:03:3763,0630000,00012:584,6
25BIL Magdalena 20KRAKÓWMastersi K3K 913010:51:58.012d 02:45:0063,0630000,00010:205,8
26OLECH Bogusław 5NIEZRZESZONYWARZYMICE 171 DWeterani Starsi M3M 1713052:45:07.012d 05:03:3663,0630000,00050:141,2
27PACEK Mirosław 44SEROCKWeterani Młodsi M8M 1814009:51:09.013d 02:26:4363,0630000,0009:236,4
28SIWEK Grzegorz 45LANRUNSLANCKORONAMastersi M4M 19LANRUNS16010:21:21.015d 01:06:1663,0630000,0009:516,1
29ANDREJCZUK Wiatek 50KLEOSINWeterani Młodsi M9M 2016028:08:05.015d 01:49:2163,0630000,00026:472,2
30KUŹNIAR Dorota 30TEAM RUFAROZAKOPANEWeterani Młodsi K4K 1018007:43:15.017d 04:44:2263,0630000,0007:218,2
31OBOLEWICZ Karol 11WARSZAWASeniorzy Starsi M5M 2121012:58:39.020d 00:58:5863,0630000,00012:214,9
32BURDA Katarzyna 28PSZÓWMastersi K4K 1121007:05:05.020d 01:14:1563,0630000,0006:448,9
33LEWANDOWSKI Maciej 31LUBINWeterani Starsi M4M 2223008:30:05.022d 00:36:3863,0630000,0008:057,4
34GILARSKI Rafal 32RIDGEWOODMastersi M5M 23BiegiGorskiePL25006:42:05.024d 00:57:1963,0630000,0006:229,4
35NITCZYŃSKA NOCULA Magdalena 41GDYNIASeniorzy Starsi K4K 1226033:07:33.025d 00:48:2563,0630000,00031:321,9
36KLATE Łukasz 2ŁÓDŻ KOCHA SPORTŁÓDŹMastersi M6M 2430011:23:43.028d 00:22:4854,354260-8,74012:364,8
37SKOTNICKI Jacek 27NYSASeniorzy Starsi M6M 2530005:42:04.029d 00:31:5553,153130-9,8706:269,3
38WÓJCIK Agnieszka 29NOWY DWÓR MAZOWIECKISeniorzy Starsi K5K 1330004:08:45.021d 00:19:0738,037970-25,0306:339,2
39GAŁKOWSKI Marcin 52TCZEWSeniorzy Starsi M7M 2630004:26:37.013d 14:02:1136,035975-27,0257:248,1
40DZIEPAK Piotr 18MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMastersi M7M 2730004:05:15.04d 00:12:4235,135051-27,9496:598,6
41SICIŃSKI Piotr 48SOLO SYSTEMNADOLICE WIELKIEMastersi M8M 2830009:37:59.08d 01:51:2433,032980-30,02017:313,4
42BLACKLEDGE Hanna 6COALVILLEWeterani Starsi K1K 1430005:02:37.022d 15:31:1418,618553-44,44716:183,7
43SITKIEWICZ Anna Maria 12NADARZYNMastersi K5K 1530003:50:15.029d 00:01:5417,917885-45,11512:524,7
44STAŃCZYK Krzysztof 16KB V-MAX ADAMÓWKRZYWDAWeterani Starsi M5M 2930002:48:31.07d 01:31:4416,015990-47,01010:325,7
Znaleziono 44 wynik(ów)