BIEGACZE I PIECHURZY
Dywizjon 303
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-10-01
Miejsce : Polska
Dystans : 303 km
Zgłoszonych : 23
Wystartowało : 22
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 22
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRZEZIŃSKI Andrzej 10LANRUNSOLKUSZWeterani Starsi M1M 1Lanruns7063:06:43.06d 02:14:00303,03030000,00012:294,8
2KOWALCZUK Dariusz 7ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSeniorzy Starsi M1M 29057:04:12.08d 05:31:42303,03030000,00011:185,3
3KARPAŁA Hanna 20SKAWINAWeterani Młodsi K1K 114169:52:01.013d 07:57:33303,03030000,00033:381,8
4BOCZULA Krzysztof 19WROCŁAWWeterani Młodsi M1M 317053:10:01.016d 06:07:41303,03030000,00010:315,7
5MURAWSKI Przemysław 6WARSZAWAWeterani Młodsi M2M 417046:04:35.016d 13:27:55303,03030000,0009:076,6
6PODKAŃSKI Krzysztof 11INOWROCŁAWWeterani Młodsi M3M 523040:15:12.022d 04:41:16303,03030000,0007:587,5
7PRZYBYLAK Paweł 9LESZNOWeterani Młodsi M4M 626083:37:16.025d 01:00:38303,03030000,00016:333,6
8WOSZCZAK Krystian 5LĘDZINYSeniorzy Starsi M2M 730030:18:49.028d 00:58:57293,2293248-9,7526:129,7
9SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 3ZIELONA GÓRAMastersi M1M 830293:00:00.029d 13:00:00289,9289900-13,10060:381,0
10NOWAKOWSKA Sylwia 12BYDGOSZCZMastersi K1K 230058:25:26.029d 00:38:34193,0193000-110,00018:093,3
11POPOV Sergey 15B4TEAMWARSZAWASeniorzy Starsi M3M 9B4TEAM30047:32:44.029d 01:54:28186,8186780-116,22015:163,9
12SIWEK Grzegorz 17LANRUNSLANCKORONAMastersi M2M 10Lanruns30027:27:17.029d 02:01:55186,3186312-116,6888:506,8
13DZIEDZIC Józef 4ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeterani Młodsi M5M 1130020:51:29.029d 00:46:00140,7140722-162,2788:536,7
14OLECH Bogusław 2NIEZRZESZONYPRZECŁAWWeterani Starsi M2M 1230114:01:01.09d 05:42:11126,3126300-176,70054:091,1
15PACEK Mirosław 16SEROCKWeterani Młodsi M6M 1330018:23:06.028d 01:36:18125,3125288-177,7128:486,8
16KACPRZAK Sławek 21RAZEM TRENUJEMY SPORTJUSTYNÓWMastersi M3M 1430013:55:22.029d 00:54:43122,8122760-180,2406:488,8
17OBOLEWICZ Karol 1WARSZAWASeniorzy Starsi M4M 1530017:30:18.029d 00:10:37121,6121640-181,3608:386,9
18BURDA Katarzyna 14PSZÓWMastersi K2K 330012:04:58.028d 00:50:59113,3113310-189,6906:239,4
19KUKIEŁKA Jarosław 13EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISeniorzy Starsi M5M 1630009:31:32.024d 00:23:29102,0101975-201,0255:3610,7
20ANDREJCZUK Wiatek 18KLEOSINWeterani Młodsi M7M 1730021:29:59.018d 21:03:1098,998900-204,10013:024,6
21DZIEPAK Piotr 231 BLTRWOLA MROKOWSKAMastersi M4M 1830004:09:17.019d 00:28:2864,564534-238,4663:5115,5
22STAŃCZYK Krzysztof 8KB V-MAX ADAMÓWWARSZAWAWeterani Starsi M3M 1930010:38:25.020d 01:16:4860,960870-242,13010:295,7
Znaleziono 22 wynik(ów)