BOJKO TRAIL 25 KM – SOROCZKA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 25 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 116
Wystartowało : 83
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 83
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBucznik
7.5km
Żłobek
17km
Czas
netto
25km
Czas
brutto
25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SALACHNA-NOWAK Magdalena 2078STAY INSANELUBLINMaster Kobiet1K 100:00:0400:55:0101:59:0302:56:24.9502:56:29.15 7:038,5
2SZMIST Jadzia 2087KB ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAMaster Kobiet2K 200:00:0501:03:5802:20:1603:25:33.4003:25:39.35+00:29:108:137,3
3PIETRALA Agata 2068CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWSenior Kobiet1K 300:00:0901:05:4402:24:4803:31:52.4503:32:01.95+00:35:328:287,1
4MAJCHRZAK Agnieszka 2045NESSI TEAMKATOWICEMaster Kobiet3K 400:00:0801:03:4202:21:0803:32:07.9503:32:16.45+00:35:478:297,1
5NAUKA Edyta 2058DEBICKIE GEPARDYDĘBICAWeteran Kobiet1K 500:00:1501:10:3502:32:1103:40:09.7503:40:24.80+00:43:558:486,8
6SOCHAJ Anna Sochaj 2082FUKUNDAKRAKÓWSenior Kobiet2K 600:00:1501:08:5102:32:1303:47:34.0003:47:49.25+00:51:209:066,6
7DZIÓBEK Sylwia 2014WIELICZKAMaster Kobiet4K 700:00:1001:11:5402:43:5303:56:39.8503:56:50.80+01:00:219:276,3
8WRĘCZYCKA Iwona 2101O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Kobiet2K 800:00:0801:09:2602:40:3904:01:00.9504:01:09.45+01:04:409:386,2
9KAROLCZAK Joanna 2026GOGGLE PAE TEAM / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYWeteran Kobiet3K 900:00:0702:45:5204:03:26.5504:03:34.45+01:07:059:446,2
10KOCHANOWSKA Anna 2028CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAMaster Kobiet5K 1000:00:1001:15:0602:44:5804:04:37.6504:04:48.00+01:08:189:476,1
11MAZUR Kinga 2051DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Kobiet6K 1100:00:1501:11:0502:33:1104:15:01.1004:15:16.95+01:18:4710:125,9
12BIENIEK Justyna 35LUTOWISKASenior Kobiet3K 1200:00:1701:08:2502:35:1904:15:24.7004:15:42.15+01:19:1310:125,9
13KRYSKA Aleksandra 2033KNURÓWMaster Kobiet7K 1300:00:1801:16:1202:52:0104:19:28.4504:19:46.45+01:23:1710:225,8
14PAWIAK-KUCHAREWICZ Gabriela 2POCIĄG DO BIEGANIAODRZECHOWASenior Kobiet4K 1400:00:1501:14:5202:58:0204:25:49.4504:26:05.30+01:29:3610:375,6
15KURBIEL Sylwia 2037SIEMIANOWICE I PRZYJECIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Kobiet8K 1500:00:1001:19:4203:05:5204:32:17.7504:32:28.40+01:35:5910:535,5
16WIERCHOŁA Joanna 2095LUBLINDinozaur (Diament) Kobiet1K 1600:00:1401:21:0403:06:5604:32:45.1504:32:59.25+01:36:3010:545,5
17HADUCH Maria 2023GPR OSP GOSZCZAKRAKÓWMaster Kobiet9K 1700:00:1003:11:0704:35:06.8004:35:16.85+01:38:4711:005,5
18SZYMAŃSKA Zuzanna 2088BRZEŹCESenior Kobiet5K 1800:00:1303:05:2204:37:50.8504:38:04.55+01:41:3511:065,4
19CZAPLIŃSKA Wioletta 2011OSTROŁĘKAMaster Kobiet10K 1900:00:1601:18:1803:06:5504:39:48.0004:40:04.45+01:43:3511:115,4
20WOŹNIAK Lidia 2100SKOŁYSZYNWeteran Kobiet4K 2000:00:0701:22:0603:05:4904:41:34.6004:41:42.15+01:45:1311:155,3
21KUCZYŃSKA-LESZCZYŃSKA Joanna 2034BO ŻONA KAZAŁA...BIAŁYSTOKMaster Kobiet11K 2100:00:1401:25:2203:08:5304:41:35.9504:41:50.55+01:45:2111:155,3
22OSTANIEWICZ Kamila 2064HAJDAAA TEAMBYDGOSZCZSenior Kobiet6K 2200:00:1001:22:1203:13:2404:48:15.2004:48:25.30+01:51:5611:315,2
23DĄBROWSKA Edyta 2013PIASECZNOMaster Kobiet12K 2300:00:1101:26:5803:14:5204:53:30.5504:53:41.70+01:57:1211:445,1
24PUTIATYCKA Olga 2072KABANOSKI RUNNING TEAMKRAKÓWMaster Kobiet13K 2400:00:0801:24:1403:09:3404:54:09.9004:54:18.70+01:57:4911:455,1
25ZABŁOCKA Anna 2104LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINWeteran Kobiet5K 2500:00:1401:20:2903:17:2204:56:48.2504:57:03.00+02:00:3311:525,1
26MIRECKA Lidia 2055PIASECZNOMaster Kobiet14K 2600:00:1101:22:5102:58:1604:57:18.7504:57:29.90+02:01:0011:535,0
27FURDYNA Maria 2018WARSZAWAMaster Kobiet15K 2700:00:1501:21:3603:13:2005:00:52.2505:01:08.20+02:04:3912:025,0
28MACIĄG Alina 2044BIKE EQUIPA SANDOMIERZ27-600 SANDOMIERZWeteran Kobiet6K 2800:00:1101:22:5603:14:5605:03:09.8005:03:21.65+02:06:5212:074,9
29KULA Katarzyna 2036TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICEMaster Kobiet16K 2900:00:1201:22:4703:20:3305:16:37.9005:16:50.40+02:20:2112:394,7
30CZERNIACHOWSKA Aneta 2012APEROL SPEEDZIELONA GÓRAWeteran Kobiet7K 3000:00:1001:34:4703:35:3605:27:25.2505:27:35.30+02:31:0613:054,6
31ZALEŃSKA Katarzyna 2106WIELICZKAMaster Kobiet17K 3100:00:1001:28:0903:35:4005:27:27.4005:27:38.20+02:31:0913:054,6
32MICHALSKA Grażyna 2054TORUŃMaster Kobiet18K 3200:00:1201:32:5103:48:2605:46:23.5005:46:35.55+02:50:0613:514,3
33KOSMALSKA Agnieszka 2031JEDLICZE AWeteran Kobiet8K 3300:00:1702:08:4505:41:4308:25:21.7508:25:39.00+05:29:0920:123,0
34ERENBERG Małgorzata 2015FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Kobiet19K 3400:00:1202:09:0305:41:4708:25:44.7508:25:57.05+05:29:2720:133,0
Znaleziono 34 wynik(ów)