BOJKO TRAIL 65 – CARYNA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 65 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 78
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 77
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1kmZatwarnica
13km
Polana
29km
Czarna Dolna
36km
Bucznik
47km
Żłobek
57km
        
1SZCZEPANIAK Witold 6041OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:2301:22:5002:43:2503:40:5304:56:5006:04:32
2ZBOZIEŃ Jarosław 6RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2201:21:3702:43:0703:39:3804:55:5006:03:05
3TAJCHMAN Jarosław 6044JAROSŁAW TAJCHMANRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2401:24:3102:50:5603:57:1105:38:4106:58:05
4ROGALA Grzegorz 6038BOGUCHWAŁAWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:2301:31:3003:06:0204:19:3705:55:4707:16:09
5GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 6013OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMaster Kobiet00:00:0000:00:2601:33:5003:06:3904:18:4005:55:5807:23:14
6SEMENIUK Piotr 6039WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:2501:31:3203:06:5004:18:4005:55:5407:23:07
7KONOPKA Bartosz 6021BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2801:39:1203:27:0004:40:4706:18:2507:38:48
8KOBAK Marcin 6018CZARNA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2601:40:1403:26:0004:40:4506:22:1607:41:59
9TOPOLSKI Marcin 6045CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2701:29:4403:03:3604:12:0105:53:5707:32:50
10WAŁACH-BIŚTA Zuza 6047KATOWICESenior Kobiet00:00:0000:00:3401:46:1003:31:1404:56:3506:33:5408:01:35
11KSIĘŻAK Bartłomiej 6024BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3201:43:2803:25:3204:45:0006:38:0108:10:01
12KONDZIELNIK Magdalena 6020PSZCZYNAMaster Kobiet00:00:0000:00:3101:48:2603:35:1405:01:1506:44:2408:17:25
13CZEPIEL-RAK Katarzyna 6005JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOWeteran Kobiet00:00:0000:00:5501:43:1503:29:5704:56:3906:48:3008:24:16
14RAK Łukasz 6036JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:5501:43:1303:29:3804:56:3106:48:4608:25:06
15MAJCHRZAK Tymoteusz 6029ZAPIERDALACZEKATOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3601:35:0203:14:0104:36:5806:31:0908:22:45
16WOŹNIAK Tomasz 60501981ŁASKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5001:45:5703:26:0604:48:0106:37:1408:23:27
17ZGODA Mateusz 6054BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:00:4001:36:5203:13:5004:35:0406:31:1308:22:42
18KARKUT Michał 6016FUN&RUNZABORÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4101:55:1103:57:2805:14:2807:02:3408:45:12
19KMITA Krzysztof 6017KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2801:35:3803:29:3104:55:1506:54:5908:37:38
20NALEPA Maciek 6032IMPALA RACE TEAMNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3301:47:4003:39:2505:10:3006:56:0208:40:03
21ŁYCZKO Anna 6027STREFA FITRZESZÓWMaster Kobiet00:00:0000:00:3502:00:4603:49:1005:14:5007:05:3708:46:59
22BIAŁEK Rafał 6001POZNAŃWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:5401:55:0103:54:4305:11:0307:04:0108:54:22
23BYLINOWSKI Oleg 6003RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4501:48:1303:30:2205:00:1606:58:5209:02:50
24JODŁOWSKI Andrzej 6014FUN&RUNBABICAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4201:55:1003:57:3605:18:2309:03:01
25JURKOWSKI Piotr 6015OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:5501:55:5103:49:2505:17:0907:20:2109:14:13
26BIEŃCZAK Zuzanna 6002WARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:00:4801:53:3503:49:2705:21:1807:16:0009:18:17
27CHOŁOTA Marek 6004BIEGOWY ŚWIATPIŁAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3901:36:5303:29:4605:17:4307:16:1509:18:15
28MUCHA Robert 6031OLKUSZ/JERZMANOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4901:56:4203:57:0005:33:3607:38:4509:37:09
29MISZALSKI Henryk 6030KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:01:2401:56:3703:55:4305:38:3107:41:1109:29:57
30ZAWIŚLAK Tomasz 6053LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4201:45:5503:30:0005:10:4007:15:3709:30:25
31WAJCOWICZ Witold 6046BIEGAM BO LUBIĘ / KILOMETRY ODDECHÓWSANOKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4801:48:4203:52:3305:22:2207:44:0410:04:15
32DYMIŃSKI Eryk 6009BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:00:4601:47:1703:43:0705:25:1407:39:3009:54:06
33PAŁUBSKI Andrzej 6034TECHGISKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:01:2301:56:3603:57:4005:34:5007:44:3209:47:41
34PIOTROWSKI Karol 6035ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄDRZEWCESenior Mężczyzn00:00:0000:00:5702:03:1604:03:4405:55:0208:10:2710:14:38
35GĄSECKI Daniel 6012ULTRA PRZESILENIE DYNÓWDYNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:5302:01:5604:12:1406:02:3608:23:3610:21:26
36KOKOT Roman 6019AKTYWNY DYNÓWDYNÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5302:01:5604:12:0806:02:3708:23:3910:21:24
37WYDRO Rafał 6052FUN&RUNSTRZYŻÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4102:01:2704:15:1606:03:0608:23:1510:22:50
38REKOWSKI Kacper 6037HAJDAAA TEAMTORUŃSenior Mężczyzn00:00:0000:00:3101:57:3704:11:5406:04:2708:26:3310:36:20
39LUBAŃSKI Mateusz 6026TEAM ZABIEGANEDNIJOZEFOWSenior Mężczyzn00:00:0000:00:4802:00:2904:15:4306:10:2808:29:1910:50:21
40WILK Magdalena 28WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:00:4701:59:1004:18:5306:10:3208:31:0710:50:21
41KOSMALSKI Arkadiusz 6022JEDLICZE AWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:3601:55:5804:04:4205:55:0308:16:1710:35:39
42GARGAS-MARUT Małgorzata 6011PZU SPORT TEAMJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet00:00:0000:00:5502:11:3404:25:1806:25:3408:43:4710:56:06
43GARGAS Marek 6010JÓZEFOSŁAWSenior Mężczyzn00:00:0000:00:5402:11:3404:25:2406:25:3508:44:4710:56:10
43DOŁĘGA-OTOCKI Andrzej 6007WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5502:11:3304:25:2106:25:3208:44:5010:56:10
45SZYSZKOWSKI Włodzimierz 6043DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:5102:24:0904:35:3106:39:5808:53:5910:55:39
46KWIATKOWSKA Beata 6025CHOJNICEMaster Kobiet00:00:0000:00:4002:01:5904:14:3706:13:0608:43:2811:07:10
47SZYMECKI Rafał 6042TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICECHOJNICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4002:01:3704:14:4006:13:0608:43:4311:07:10
48SOKOŁOWSKI Artur 6040TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4702:14:4704:36:4506:34:5509:03:3711:09:31
49WÓJCIK Łukasz 6051CYTRYNOWE CURRY???LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:01:0002:26:3605:05:5706:57:3609:43:4612:16:51
50DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 9024ZBÓJ TEAMŁÓDŹMaster Kobiet00:00:0000:00:4301:57:2109:50:2411:53:1214:20:19
51BONDARCZUK Sylwia 9007ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAMaster Kobiet00:00:0000:00:4301:57:2209:50:3511:53:1814:20:56
52PIWOWARCZYK Magdalena 9092SZKOŁA WSPINANIA KLAMAKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:00:4802:03:2409:57:1311:50:0914:22:11
53STANEK Marzena 9115JAGODZIANKI :-)GÓRSKOMaster Kobiet00:00:0000:00:4401:59:0209:52:5711:48:0614:21:04
54PALUCH Daniel 6033DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4102:16:1704:31:4806:25:3608:33:0110:36:04
55CZERNYSZ Grzegorz 6006SZWAGIERKOLASKAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:01:0102:00:5204:04:5606:11:2208:27:2710:35:40
56ZAWADZKI Tomasz 9151ALEKSANDRIA PIERWSZAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5302:05:4309:28:4511:20:3713:30:47
57ZDUNEK Józef 9152KLUB BIEGACZA JURUNDSZCZYTNOWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:3701:47:4509:16:1211:17:5313:36:15
58DROBOT Piotr 9025NA PRZEKORSANOKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4901:47:0909:11:0111:15:4913:27:57
59NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 9083SANOKMaster Kobiet00:00:0000:00:4901:47:1009:11:1311:15:4913:29:26
60PIOTROWSKI Michał 9091KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOŚWIĘTAJNOMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3601:47:4609:16:0711:17:1913:35:35
61DRWIĘGA Maciej 9026SANOKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4801:47:0809:11:1611:15:5513:28:30
62SAMOJEDNY Dominik 9107RANIŻÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4501:47:0408:29:1710:13:1212:13:15
63KONKEL Marcin 9053WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3902:01:3909:31:0011:27:4313:45:40
64CZAPLIŃSKI Michał 9019OSTROŁĘKAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4201:51:3509:32:4211:28:0013:45:45
65TRZEPIZUR Dominik 9131NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn00:00:0000:00:4201:49:2209:34:3411:24:2713:45:52
66KILJANSKI Kamil 9050TĘCZAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4502:01:3409:39:5011:22:3913:46:16
67KURZAWSKI Piotr 9060POZNAŃMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3901:45:3709:28:5311:39:5013:56:06
68KIRKIEWICZ Ireneusz 9051KOLEGA MAĆKA OŁAWAOŁAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:5802:00:3409:36:2411:34:3113:56:18
69GWIZDAŁA Łukasz 9044TRAWERS KRZESZOWICEKRZESZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5702:00:5209:36:2111:34:2913:56:21
70ŻYŁA Tomasz 9153KURZYNA ŚREDNIASenior Mężczyzn00:00:0000:00:5501:56:0509:32:3111:34:3013:56:25
71DZISZKIEWICZ Grzegorz 9030BIELSKO BIAŁAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5102:01:5709:56:3511:44:3514:06:46
72NIEMCZOK Daniel 9082PKO BANK POLSKIIMIELINMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5202:01:5809:56:4211:44:3414:07:33
73ZADROŻNY Piotr 9148BIEGIEM DO 100TKIHALINÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4301:55:2309:53:5311:48:1614:12:42
74WEYNA Rafał 9137BIAŁY DOMEK KICINKICINWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:5301:49:2609:23:1311:33:4314:01:18
75ZAJKOWSKI Mariusz 9150POWER TRAININGWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4902:01:0709:51:0811:49:2214:15:05
76STAWSKI Dariusz 9119BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹDinozaur Mężczyzn00:00:0000:00:4301:52:4909:26:0911:25:2613:39:52
77CEREMUGA Marcin 9013SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKISenior Mężczyzn00:00:0000:01:0101:56:4409:53:1811:39:51
Niesklasyfikowani
KOWALSKA Małgorzata 6023WARSZAWAWeteran KobietDNF00:00:45 DNF02:16:17 DNF04:35:43 DNF06:52:30 DNF DNF DNF
Znaleziono 78 wynik(ów)