BOJKO TRAIL 65 – CARYNA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 65 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 78
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 77
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km
   
1ZBOZIEŃ Jarosław 6RMT TEAMŁĄCKOMaster Mężczyzn00:00:0000:00:22
2SZCZEPANIAK Witold 6041OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:23
3ROGALA Grzegorz 6038BOGUCHWAŁAWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:23
4TAJCHMAN Jarosław 6044JAROSŁAW TAJCHMANRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:24
5SEMENIUK Piotr 6039WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:25
6GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka 6013OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMaster Kobiet00:00:0000:00:26
7KOBAK Marcin 6018CZARNA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:26
8TOPOLSKI Marcin 6045CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIMaster Mężczyzn00:00:0000:00:27
9KONOPKA Bartosz 6021BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:28
10KMITA Krzysztof 6017KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:28
11KONDZIELNIK Magdalena 6020PSZCZYNAMaster Kobiet00:00:0000:00:31
12REKOWSKI Kacper 6037HAJDAAA TEAMTORUŃSenior Mężczyzn00:00:0000:00:31
13KSIĘŻAK Bartłomiej 6024BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:32
14NALEPA Maciek 6032IMPALA RACE TEAMNOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:00:33
15WAŁACH-BIŚTA Zuza 6047KATOWICESenior Kobiet00:00:0000:00:34
16ŁYCZKO Anna 6027STREFA FITRZESZÓWMaster Kobiet00:00:0000:00:35
17MAJCHRZAK Tymoteusz 6029ZAPIERDALACZEKATOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:36
18KOSMALSKI Arkadiusz 6022JEDLICZE AWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:36
19PIOTROWSKI Michał 9091KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOŚWIĘTAJNOMaster Mężczyzn00:00:0000:00:36
20ZDUNEK Józef 9152KLUB BIEGACZA JURUNDSZCZYTNOWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:37
21CHOŁOTA Marek 6004BIEGOWY ŚWIATPIŁAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:39
22KONKEL Marcin 9053WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:39
23KURZAWSKI Piotr 9060POZNAŃMaster Mężczyzn00:00:0000:00:39
24ZGODA Mateusz 6054BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:00:40
25KWIATKOWSKA Beata 6025CHOJNICEMaster Kobiet00:00:0000:00:40
26SZYMECKI Rafał 6042TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICECHOJNICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:40
27KARKUT Michał 6016FUN&RUNZABORÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:41
28WYDRO Rafał 6052FUN&RUNSTRZYŻÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:41
29PALUCH Daniel 6033DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:41
30JODŁOWSKI Andrzej 6014FUN&RUNBABICAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:42
31ZAWIŚLAK Tomasz 6053LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:42
32CZAPLIŃSKI Michał 9019OSTROŁĘKAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:42
33TRZEPIZUR Dominik 9131NGB KŁOBUCKWRĘCZYCA WIELKASenior Mężczyzn00:00:0000:00:42
34DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 9024ZBÓJ TEAMŁÓDŹMaster Kobiet00:00:0000:00:43
35BONDARCZUK Sylwia 9007ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAMaster Kobiet00:00:0000:00:43
36ZADROŻNY Piotr 9148BIEGIEM DO 100TKIHALINÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:43
37STAWSKI Dariusz 9119BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹDinozaur Mężczyzn00:00:0000:00:43
38STANEK Marzena 9115JAGODZIANKI :-)GÓRSKOMaster Kobiet00:00:0000:00:44
39BYLINOWSKI Oleg 6003RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:45
40SAMOJEDNY Dominik 9107RANIŻÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:45
41KILJANSKI Kamil 9050TĘCZAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:45
Niesklasyfikowani
KOWALSKA Małgorzata 6023WARSZAWAWeteran KobietDNF00:00:45 DNF
43DYMIŃSKI Eryk 6009BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:00:46
44WILK Magdalena 28WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0000:00:47
45SOKOŁOWSKI Artur 6040TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:47
46BIEŃCZAK Zuzanna 6002WARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:00:48
47WAJCOWICZ Witold 6046BIEGAM BO LUBIĘ / KILOMETRY ODDECHÓWSANOKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:48
48LUBAŃSKI Mateusz 6026TEAM ZABIEGANEDNIJOZEFOWSenior Mężczyzn00:00:0000:00:48
49PIWOWARCZYK Magdalena 9092SZKOŁA WSPINANIA KLAMAKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:00:48
50DRWIĘGA Maciej 9026SANOKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:48
51MUCHA Robert 6031OLKUSZ/JERZMANOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:49
52DROBOT Piotr 9025NA PRZEKORSANOKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:49
53NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 9083SANOKMaster Kobiet00:00:0000:00:49
54ZAJKOWSKI Mariusz 9150POWER TRAININGWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:49
55WOŹNIAK Tomasz 60501981ŁASKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:50
56SZYSZKOWSKI Włodzimierz 6043DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:51
57DZISZKIEWICZ Grzegorz 9030BIELSKO BIAŁAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:51
58NIEMCZOK Daniel 9082PKO BANK POLSKIIMIELINMaster Mężczyzn00:00:0000:00:52
59GĄSECKI Daniel 6012ULTRA PRZESILENIE DYNÓWDYNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:53
60KOKOT Roman 6019AKTYWNY DYNÓWDYNÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:53
61ZAWADZKI Tomasz 9151ALEKSANDRIA PIERWSZAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:53
62WEYNA Rafał 9137BIAŁY DOMEK KICINKICINWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:53
63BIAŁEK Rafał 6001POZNAŃWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:54
64GARGAS Marek 6010JÓZEFOSŁAWSenior Mężczyzn00:00:0000:00:54
65CZEPIEL-RAK Katarzyna 6005JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOWeteran Kobiet00:00:0000:00:55
66RAK Łukasz 6036JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:55
67JURKOWSKI Piotr 6015OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:55
68GARGAS-MARUT Małgorzata 6011PZU SPORT TEAMJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet00:00:0000:00:55
69DOŁĘGA-OTOCKI Andrzej 6007WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:55
70ŻYŁA Tomasz 9153KURZYNA ŚREDNIASenior Mężczyzn00:00:0000:00:55
71PIOTROWSKI Karol 6035ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄDRZEWCESenior Mężczyzn00:00:0000:00:57
72GWIZDAŁA Łukasz 9044TRAWERS KRZESZOWICEKRZESZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:57
73KIRKIEWICZ Ireneusz 9051KOLEGA MAĆKA OŁAWAOŁAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:58
74WÓJCIK Łukasz 6051CYTRYNOWE CURRY???LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:01:00
75CZERNYSZ Grzegorz 6006SZWAGIERKOLASKAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:01:01
76CEREMUGA Marcin 9013SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKISenior Mężczyzn00:00:0000:01:01
77PAŁUBSKI Andrzej 6034TECHGISKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:01:23
78MISZALSKI Henryk 6030KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:01:24
Znaleziono 78 wynik(ów)