Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2021-07-03 |
Miejsce : | Czarna Górna |
Dystans : | 65 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 82 |
Wystartowało : | 78 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 77 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur (Diament) Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 0.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZBOZIEŃ Jarosław | 6 | RMT TEAM | ŁĄCKO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:22 | |
2 | SZCZEPANIAK Witold | 6041 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | ||
3 | ROGALA Grzegorz | 6038 | BOGUCHWAŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:23 | ||
4 | TAJCHMAN Jarosław | 6044 | JAROSŁAW TAJCHMAN | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:24 | |
5 | SEMENIUK Piotr | 6039 | WESOŁA | WARSZAWA-WESOŁA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:25 | |
6 | GÓRNIAK-ANTKOWIAK Agnieszka | 6013 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:26 | |
7 | KOBAK Marcin | 6018 | CZARNA GÓRNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:26 | ||
8 | TOPOLSKI Marcin | 6045 | CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA | JADOWNIKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:27 | |
9 | KONOPKA Bartosz | 6021 | BIEGAMBOLUBIĘ | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:28 | |
10 | KMITA Krzysztof | 6017 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:28 | ||
11 | KONDZIELNIK Magdalena | 6020 | PSZCZYNA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:31 | ||
12 | REKOWSKI Kacper | 6037 | HAJDAAA TEAM | TORUŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:31 | |
13 | KSIĘŻAK Bartłomiej | 6024 | BIEG SZLAK TRAFI | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:32 | |
14 | NALEPA Maciek | 6032 | IMPALA RACE TEAM | NOWY SĄCZ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:33 | |
15 | WAŁACH-BIŚTA Zuza | 6047 | KATOWICE | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:34 | ||
16 | ŁYCZKO Anna | 6027 | STREFA FIT | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:35 | |
17 | MAJCHRZAK Tymoteusz | 6029 | ZAPIERDALACZE | KATOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:36 | |
18 | KOSMALSKI Arkadiusz | 6022 | JEDLICZE A | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:36 | ||
19 | PIOTROWSKI Michał | 9091 | KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO | ŚWIĘTAJNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:36 | |
20 | ZDUNEK Józef | 9152 | KLUB BIEGACZA JURUND | SZCZYTNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:37 | |
21 | CHOŁOTA Marek | 6004 | BIEGOWY ŚWIAT | PIŁA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:39 | |
22 | KONKEL Marcin | 9053 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:39 | ||
23 | KURZAWSKI Piotr | 9060 | POZNAŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:39 | ||
24 | ZGODA Mateusz | 6054 | BIEGAMBOLUBIĘ | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:40 | |
25 | KWIATKOWSKA Beata | 6025 | CHOJNICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:40 | ||
26 | SZYMECKI Rafał | 6042 | TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICE | CHOJNICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:40 | |
27 | KARKUT Michał | 6016 | FUN&RUN | ZABORÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:41 | |
28 | WYDRO Rafał | 6052 | FUN&RUN | STRZYŻÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:41 | |
29 | PALUCH Daniel | 6033 | DĄBROWA GÓRNICZA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:41 | ||
30 | JODŁOWSKI Andrzej | 6014 | FUN&RUN | BABICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | |
31 | ZAWIŚLAK Tomasz | 6053 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | |
32 | CZAPLIŃSKI Michał | 9019 | OSTROŁĘKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | ||
33 | TRZEPIZUR Dominik | 9131 | NGB KŁOBUCK | WRĘCZYCA WIELKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:42 | |
34 | DŁUGOSZ-SAWICKA Marta | 9024 | ZBÓJ TEAM | ŁÓDŹ | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:43 | |
35 | BONDARCZUK Sylwia | 9007 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:43 | |
36 | ZADROŻNY Piotr | 9148 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:43 | |
37 | STAWSKI Dariusz | 9119 | BIEGIEM PO PIWO | ŁÓDŹ | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:43 | |
38 | STANEK Marzena | 9115 | JAGODZIANKI :-) | GÓRSKO | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:44 | |
39 | BYLINOWSKI Oleg | 6003 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:45 | ||
40 | SAMOJEDNY Dominik | 9107 | RANIŻÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:45 | ||
41 | KILJANSKI Kamil | 9050 | TĘCZA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:45 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KOWALSKA Małgorzata | 6023 | WARSZAWA | Weteran Kobiet | DNF | 00:00:45 DNF | |||
43 | DYMIŃSKI Eryk | 6009 | BIEGAMBOLUBIĘ | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:46 | |
44 | WILK Magdalena | 28 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:47 | ||
45 | SOKOŁOWSKI Artur | 6040 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:47 | |
46 | BIEŃCZAK Zuzanna | 6002 | WARSZAWA | Senior Kobiet | 00:00:00 | 00:00:48 | ||
47 | WAJCOWICZ Witold | 6046 | BIEGAM BO LUBIĘ / KILOMETRY ODDECHÓW | SANOK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:48 | |
48 | LUBAŃSKI Mateusz | 6026 | TEAM ZABIEGANEDNI | JOZEFOW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:48 | |
49 | PIWOWARCZYK Magdalena | 9092 | SZKOŁA WSPINANIA KLAMA | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:48 | |
50 | DRWIĘGA Maciej | 9026 | SANOK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:48 | ||
51 | MUCHA Robert | 6031 | OLKUSZ/JERZMANOWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:49 | ||
52 | DROBOT Piotr | 9025 | NA PRZEKOR | SANOK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:49 | |
53 | NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta | 9083 | SANOK | Master Kobiet | 00:00:00 | 00:00:49 | ||
54 | ZAJKOWSKI Mariusz | 9150 | POWER TRAINING | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:49 | |
55 | WOŹNIAK Tomasz | 6050 | 1981 | ŁASK | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:50 | |
56 | SZYSZKOWSKI Włodzimierz | 6043 | DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAW | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:51 | |
57 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 9030 | BIELSKO BIAŁA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:51 | ||
58 | NIEMCZOK Daniel | 9082 | PKO BANK POLSKI | IMIELIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:52 | |
59 | GĄSECKI Daniel | 6012 | ULTRA PRZESILENIE DYNÓW | DYNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:53 | |
60 | KOKOT Roman | 6019 | AKTYWNY DYNÓW | DYNÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:53 | |
61 | ZAWADZKI Tomasz | 9151 | ALEKSANDRIA PIERWSZA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:53 | ||
62 | WEYNA Rafał | 9137 | BIAŁY DOMEK KICIN | KICIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:53 | |
63 | BIAŁEK Rafał | 6001 | POZNAŃ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:54 | ||
64 | GARGAS Marek | 6010 | JÓZEFOSŁAW | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:54 | ||
65 | CZEPIEL-RAK Katarzyna | 6005 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:55 | |
66 | RAK Łukasz | 6036 | JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW | JASŁO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:55 | |
67 | JURKOWSKI Piotr | 6015 | OPOLE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:55 | ||
68 | GARGAS-MARUT Małgorzata | 6011 | PZU SPORT TEAM | JÓZEFOSŁAW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 00:00:55 | |
69 | DOŁĘGA-OTOCKI Andrzej | 6007 | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:55 | ||
70 | ŻYŁA Tomasz | 9153 | KURZYNA ŚREDNIA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:55 | ||
71 | PIOTROWSKI Karol | 6035 | ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄ | DRZEWCE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:57 | |
72 | GWIZDAŁA Łukasz | 9044 | TRAWERS KRZESZOWICE | KRZESZOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:57 | |
73 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 9051 | KOLEGA MAĆKA OŁAWA | OŁAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:00:58 | |
74 | WÓJCIK Łukasz | 6051 | CYTRYNOWE CURRY??? | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:00 | |
75 | CZERNYSZ Grzegorz | 6006 | SZWAGIERKOLASKA | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:01 | |
76 | CEREMUGA Marcin | 9013 | SUSKA GRUPA BIEGOWA | MAKÓW PODHALAŃSKI | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:01 | |
77 | PAŁUBSKI Andrzej | 6034 | TECHGIS | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:23 | |
78 | MISZALSKI Henryk | 6030 | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 00:01:24 |
Znaleziono 78 wynik(ów)