BOJKO TRAIL 90 KM - GÓRALE POŁONIN
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 130
Wystartowało : 86
Nie ukończyło : 33
Ukończyło : 53
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km
   
1KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 9058GDYNIAMaster Kobiet00:00:0000:00:21
2LISAK Krzysztof 9066OTFOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:21
3ŻYWCZAK Artur 9155KM PSP KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:21
4KURZAWSKI Tomasz 9059GB ULTRA PSZCZÓŁKIHORYSZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:22
5SEDLAK Michał 9108MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:22
6TYBUREK Michał 9132STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:00:22
7DZIERŻEŃSKA Monika 9029STAJNIA BALONAGDAŃSKWeteran Kobiet00:00:0000:00:23
8WALCZAK Maciej 9135QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃMaster Mężczyzn00:00:0000:00:23
9WÓJCIK Piotr 9143ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:00:23
10HÚSKA Michal 9046ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ MIKULÁŠMaster Mężczyzn00:00:0000:00:24
11LASEK Joanna 9061KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:00:24
12ŚLANDA Maciej 9128KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:24
13WIERNUSZ Krzysztof 9139FINISZ RYMANÓWPOSADA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:24
14WRÓBLEWSKI Robert 9146LUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:00:24
Niesklasyfikowani
NOWACKI Adam 9084WARSZAWASenior MężczyznDNF00:00:24 DNF
SIPKO Matúš 9109ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ HRÁDOKSenior MężczyznDNF00:00:24 DNF
17BELLUŠOVÁ Martina 9005ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ MIKULÁŠSenior Kobiet00:00:0000:00:25
18STRADOMSKI Artur 9120MARKOWI BIEGACZEMARKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:25
19PTASZYŃSKI Wojciech 9099FROMBORKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:26
20BIAŁCZYK Jarosław 9006KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMaster Mężczyzn00:00:0000:00:27
21BOROWSKI Kamil 9010CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn00:00:0000:00:27
22PIETRAS Dariusz 9090KUMPLE GRZMOTKAKĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:28
LITWINEK Marek 9067WKURW_TEAM / WW TEAMLUBARTÓWMaster MężczyznDNF00:00:29 DNF
24KROK Jacek 9056LUBARTÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:30
25PODRAZA Tadeusz 9095TADZIKTARNÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:30
ŁUKASZEK Artur 9068LUBARTÓWWeteran MężczyznDNF00:00:30 DNF
SZCZEPANIAK Piotr 9124SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNWeteran MężczyznDNF00:00:30 DNF
28SUROWIEC Karina 9123KABANOSKI RUNNING TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:00:31
29MURAK Robert 9079ŁĘCZNAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:32
30LESZCZYŃSKI Krzysztof 9062BO ŻONA KAZAŁA...BIAŁYSTOKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:33
KIJOWSKA Aldona 9049MARKOWI BIEGACZEMARKIMaster KobietDNF00:00:34 DNF
32EFEMBERG Joanna 9031SZCZECINWeteran Kobiet00:00:0000:00:35
33PRZERWA Andrzej 9097KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA!DZIERZONIÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:35
OLECHNOWICZ Robert 9089HUCISKO FERAL CATSDĄBROWA GÓRNICZASenior MężczyznDNF00:00:35 DNF
35MATUSIAK Michał 9075ROWERY MAŁGOŚKAPOZNAŃMaster Mężczyzn00:00:0000:00:36
36STANGIERSKI Adam 9116KORNELCIA TEAMPOZNAŃMaster Mężczyzn00:00:0000:00:37
37STUDNICKI Paweł 9121WOLA FILIPOWSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:37
MALINOVSKA Renata 9069BRUSSELSMaster KobietDNF00:00:37 DNF
39KRÓLIKOWSKI Jerzy 9057SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:38
40ROLLA Dorian 9104WARZYMICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:38
WALENDZIK Wiesia 9136WARSZAWAWeteran KobietDNF00:00:38 DNF
SZYMECKA Monika 9127TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICECHOJNICEMaster KobietDNF00:00:39 DNF
43WOJTCZAK Mariusz 9142BRZEZINYWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:40
LIETZ Renata 9065TOTALNIE BIEGNIĘCIKROJANTYSenior KobietDNF00:00:40 DNF
KITA Ewa 9052KĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran KobietDNF00:00:41 DNF
STAWSKA Anna 9118LUXEMBOURGMaster KobietDNF00:00:41 DNF
47MYŚLIWIEC Robert 9080DZIKI&WOLNYRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:42
48TRACZ Jakub 9130STAROWA GÓRAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:42
GUTOWSKI Dariusz 9043NGB KŁOBUCKKŁOBUCKWeteran MężczyznDNF00:00:42 DNF
50MIERKIEWICZ Berni 9077STAJNIA BALONA / MKM RUNNINGWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:00:43
51DĄBROWSKA Katarzyna 9023PANORAMA OBIEKTY SPORTOWEPIASECZNOSenior Kobiet00:00:0000:00:44
52ULOWSKI Jacek 9133CLICKLEASE TEAMŁÓDŹWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:44
GARNCARCZYK Aneta 9033RYSIANKA TEAMŻYWIECWeteran KobietDNF00:00:44 DNF
SZYMANKIEWICZ Kalina 9126GDYNIAWeteran KobietDNF00:00:44 DNF
WRĘCZYCKI Łukasz 91455 PUŁK CHEMICZNYLUBLINIECSenior MężczyznDNF00:00:44 DNF
56CHMIELOWIEC Daniel 9014GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:45
KOWARSKI Mariusz 9055MONAROSTROŁĘKAWeteran MężczyznDNF00:00:45 DNF
SUCHCICKI Leszek 9122MONAROSTROŁĘKAWeteran MężczyznDNF00:00:45 DNF
59BALCERZAK Robert 9002KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:47
60CZWERENKO Wojciech 9022SANOKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:48
61TOMCZYK Marcin 9129AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:48
62WŁOCH Sławomir 9141KROSNOWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:48
BARTOSIEWICZ Adam 9003OCR POLSKAGRYFINOMaster MężczyznDNF00:00:49 DNF
WIERNASZ Grzegorz 9138KARCHER KROSNOKROSNOMaster MężczyznDNF00:00:49 DNF
GOLBIAK Wojciech 9037MIĘDZYRZEC PODLASKIMaster MężczyznDNF00:00:50 DNF
ZAJĄC Józef 9149JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTULIGŁOWYWeteran MężczyznDNF00:00:50 DNF
BĄDZIUL Dorota 9004RZESZÓWMaster KobietDNF00:00:51 DNF
WÓJTOWICZ Jacek 9144FRANCISZKANIE - KROSNOBOCHNIAWeteran MężczyznDNF00:00:52 DNF
MASZEWSKA-WACH Mariola 9074ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKAMaster KobietDNF00:00:53 DNF
PROŃCZUK Adam 9096MIMICZECHOWICE-DZIEDZICEWeteran MężczyznDNF00:00:53 DNF
OBARSKA Małgorzata 9086STARACHOWICEWeteran KobietDNF00:00:54 DNF
OBARSKI Norbert 9087KIELCEWeteran MężczyznDNF00:00:54 DNF
PODKÓWKA Zbigniew 9094BYDGOSZCZDinozaur MężczyznDNF00:00:54 DNF
74RATYŃSKI Wojtek 9103DROHICZYNMaster Mężczyzn00:00:0000:00:55
75GESSLER Łukasz 9034BIESYGOŚCICINOSenior Mężczyzn00:00:0000:00:56
76MARGAS Grzegorz 9072MEERCATEAMPROSZOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:56
77WALASZKOWSKA Dominika 9134BIESYGOŚCICINOMaster Kobiet00:00:0000:00:56
DURA Piotr 9027PKB ENDORFINARAKÓWWeteran MężczyznDNF00:00:56 DNF
SOPEL Wiesław 9113AS ULTRA LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran MężczyznDNF00:00:56 DNF
80KORECKI Andrzej 12ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn00:00:0000:00:57
81FRĄCZEK Maciej 9032LIPIEC RUNNING TEAMPIASECZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:00:58
KOWALCZYK Marcin 13IWINYMaster MężczyznDNF00:00:59 DNF
GRZELAK Justyna 9040MARATON LESZNOLESZNOWeteran KobietDNF00:01:00 DNF
GRZELAK Daniel 9041MARATON LESZNOLESZNOWeteran MężczyznDNF00:01:00 DNF
85MIERKIEWICZ Krzysiek 9076MKM RUNNING / STAJNIA BALONAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:00
86SKOWRON Radosław 9110PŁONĄCE KONDONY BABUNIBALICEMaster Mężczyzn00:00:00
Znaleziono 86 wynik(ów)