BOJKO TRAIL 90 KM - GÓRALE POŁONIN
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 130
Wystartowało : 86
Nie ukończyło : 33
Ukończyło : 53
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 54km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1kmZatwarnica
13km
Nasieczne
24km
Chata Socjologa
40km
Polana
54km
       
1WIERNUSZ Krzysztof 9139FINISZ RYMANÓWPOSADA GÓRNAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2401:21:3602:36:4704:39:5005:53:35
2SEDLAK Michał 9108MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2201:21:3702:37:1504:45:4506:01:29
3WRÓBLEWSKI Robert 9146LUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:00:2401:21:3702:36:3804:43:1606:01:50
4LISAK Krzysztof 9066OTFOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2101:21:3602:38:1604:47:3306:02:07
5TYBUREK Michał 9132STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2201:21:3802:42:0705:02:5206:23:57
6BOROWSKI Kamil 9010CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn00:00:0000:00:2701:24:3302:43:2105:03:2606:24:02
7KURZAWSKI Tomasz 9059GB ULTRA PSZCZÓŁKIHORYSZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2201:21:3702:36:5405:03:1806:46:10
8WALCZAK Maciej 9135QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2301:26:2505:28:5806:53:45
9CHMIELOWIEC Daniel 9014GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4501:33:4903:04:1305:28:2306:54:35
10MYŚLIWIEC Robert 9080DZIKI&WOLNYRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4201:24:3102:53:0805:28:3107:03:34
11BIAŁCZYK Jarosław 9006KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2701:28:0402:58:2505:42:4707:20:54
12ŚLANDA Maciej 9128KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2401:27:3302:58:0005:41:5207:25:30
13PTASZYŃSKI Wojciech 9099FROMBORKWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:2601:27:4803:01:0305:57:0707:32:46
14MURAK Robert 9079ŁĘCZNAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3201:34:5903:09:5806:00:2507:33:14
15WOJTCZAK Mariusz 9142BRZEZINYWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4001:36:0303:11:5105:57:5507:38:07
16CZWERENKO Wojciech 9022SANOKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4801:39:1803:16:4905:59:4907:41:05
17WÓJCIK Piotr 9143ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0000:00:2301:27:5303:07:4106:06:2307:46:08
18BELLUŠOVÁ Martina 9005ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ MIKULÁŠSenior Kobiet00:00:0000:00:2501:32:1403:11:5406:07:3707:49:24
19KRÓLIKOWSKI Jerzy 9057SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3801:41:2403:19:0406:13:2207:50:00
20ŻYWCZAK Artur 9155KM PSP KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2101:33:0403:10:5406:07:4207:51:43
21KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 9058GDYNIAMaster Kobiet00:00:0000:00:2101:37:1903:19:5906:19:0407:59:37
22HÚSKA Michal 9046ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ MIKULÁŠMaster Mężczyzn00:00:0000:00:2401:32:4903:12:5306:23:2508:18:34
23KORECKI Andrzej 12ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5701:35:0403:19:3306:27:5908:24:35
24MIERKIEWICZ Krzysiek 9076MKM RUNNING / STAJNIA BALONAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:44:4603:28:4206:35:0108:28:50
25STRADOMSKI Artur 9120MARKOWI BIEGACZEMARKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:2501:40:4203:25:3906:35:2508:29:01
26DZIERŻEŃSKA Monika 9029STAJNIA BALONAGDAŃSKWeteran Kobiet00:00:0000:00:2301:45:1603:36:4106:38:0808:30:52
27RATYŃSKI Wojtek 9103DROHICZYNMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5501:43:1703:30:1906:39:0908:36:55
Niesklasyfikowani
SIPKO Matúš 9109ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ HRÁDOKSenior MężczyznDNF00:00:24 DNF01:29:04 DNF03:11:57 DNF06:42:56 DNF08:36:59 DNF
29PIETRAS Dariusz 9090KUMPLE GRZMOTKAKĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:2801:43:0003:29:3206:50:3608:45:01
30MATUSIAK Michał 9075ROWERY MAŁGOŚKAPOZNAŃMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3601:54:3803:48:3106:54:3608:45:10
31TRACZ Jakub 9130STAROWA GÓRAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:4201:36:4403:25:0106:43:5308:46:21
32SKOWRON Radosław 9110PŁONĄCE KONDONY BABUNIBALICEMaster Mężczyzn00:00:0003:40:1106:48:1408:49:12
33FRĄCZEK Maciej 9032LIPIEC RUNNING TEAMPIASECZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:00:5801:49:1403:36:5106:45:0708:49:16
34STANGIERSKI Adam 9116KORNELCIA TEAMPOZNAŃMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3701:47:0203:48:0707:00:1608:53:05
35LASEK Joanna 9061KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0000:00:2401:45:1803:36:1007:01:3808:54:22
36TOMCZYK Marcin 9129AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4801:51:1503:39:0106:50:4208:56:50
37STUDNICKI Paweł 9121WOLA FILIPOWSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3701:43:5203:30:0306:58:3708:58:34
38MARGAS Grzegorz 9072MEERCATEAMPROSZOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:5601:51:1703:41:3706:59:0709:00:31
39EFEMBERG Joanna 9031SZCZECINWeteran Kobiet00:00:0000:00:3501:51:1403:45:5807:05:1809:02:18
40ULOWSKI Jacek 9133CLICKLEASE TEAMŁÓDŹWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4401:51:0303:48:1507:02:5409:02:59
41LESZCZYŃSKI Krzysztof 9062BO ŻONA KAZAŁA...BIAŁYSTOKMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3301:49:2307:01:1709:05:15
42PRZERWA Andrzej 9097KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA!DZIERZONIÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3501:40:4703:36:2507:04:3909:06:24
43SUROWIEC Karina 9123KABANOSKI RUNNING TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:00:3101:49:5903:44:5007:10:5009:08:28
44KROK Jacek 9056LUBARTÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3001:43:5803:42:1407:03:3609:10:10
45WŁOCH Sławomir 9141KROSNOWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4801:54:4904:01:0307:36:5609:21:43
46BALCERZAK Robert 9002KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOWeteran Mężczyzn00:00:0000:00:4701:50:5803:52:0907:20:3009:23:31
47MIERKIEWICZ Berni 9077STAJNIA BALONA / MKM RUNNINGWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:00:4301:55:1603:58:4607:23:3409:23:39
48WALASZKOWSKA Dominika 9134BIESYGOŚCICINOMaster Kobiet00:00:0000:00:5602:00:0804:08:2107:25:0409:23:56
49PODRAZA Tadeusz 9095TADZIKTARNÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3001:45:4503:41:4207:20:2609:24:03
50GESSLER Łukasz 9034BIESYGOŚCICINOSenior Mężczyzn00:00:0000:00:5602:00:0804:04:5507:25:5709:24:40
51ROLLA Dorian 9104WARZYMICEMaster Mężczyzn00:00:0000:00:3801:47:3603:39:4409:25:18
52DĄBROWSKA Katarzyna 9023PANORAMA OBIEKTY SPORTOWEPIASECZNOSenior Kobiet00:00:0000:00:4401:59:0307:39:3709:37:26
SZYMANKIEWICZ Kalina 9126GDYNIAWeteran KobietDNF00:00:44 DNF02:00:09 DNF DNF07:53:55 DNF09:53:10 DNF
ZAJĄC Józef 9149JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTULIGŁOWYWeteran MężczyznDNF00:00:50 DNF02:03:40 DNF04:12:52 DNF07:47:29 DNF09:53:37 DNF
WALENDZIK Wiesia 9136WARSZAWAWeteran KobietDNF00:00:38 DNF01:56:03 DNF04:05:02 DNF07:43:41 DNF09:55:09 DNF
BARTOSIEWICZ Adam 9003OCR POLSKAGRYFINOMaster MężczyznDNF00:00:49 DNF01:58:00 DNF DNF07:44:43 DNF09:56:38 DNF
BĄDZIUL Dorota 9004RZESZÓWMaster KobietDNF00:00:51 DNF02:35:42 DNF05:28:31 DNF DNF DNF
DURA Piotr 9027PKB ENDORFINARAKÓWWeteran MężczyznDNF00:00:56 DNF02:29:00 DNF05:03:03 DNF09:32:25 DNF DNF
GARNCARCZYK Aneta 9033RYSIANKA TEAMŻYWIECWeteran KobietDNF00:00:44 DNF02:00:11 DNF04:17:28 DNF08:09:01 DNF DNF
GOLBIAK Wojciech 9037MIĘDZYRZEC PODLASKIMaster MężczyznDNF00:00:50 DNF01:53:06 DNF03:49:17 DNF07:25:30 DNF DNF
GRZELAK Justyna 9040MARATON LESZNOLESZNOWeteran KobietDNF00:01:00 DNF02:02:33 DNF04:10:55 DNF07:58:38 DNF DNF
GRZELAK Daniel 9041MARATON LESZNOLESZNOWeteran MężczyznDNF00:01:00 DNF02:02:36 DNF04:11:30 DNF DNF DNF
GUTOWSKI Dariusz 9043NGB KŁOBUCKKŁOBUCKWeteran MężczyznDNF00:00:42 DNF01:54:55 DNF04:08:34 DNF07:58:32 DNF DNF
KIJOWSKA Aldona 9049MARKOWI BIEGACZEMARKIMaster KobietDNF00:00:34 DNF02:07:47 DNF DNF DNF DNF
KITA Ewa 9052KĘDZIERZYN-KOŹLEWeteran KobietDNF00:00:41 DNF02:41:38 DNF05:39:07 DNF DNF DNF
KOWARSKI Mariusz 9055MONAROSTROŁĘKAWeteran MężczyznDNF00:00:45 DNF02:17:05 DNF04:38:55 DNF DNF DNF
LIETZ Renata 9065TOTALNIE BIEGNIĘCIKROJANTYSenior KobietDNF00:00:40 DNF02:01:59 DNF04:20:50 DNF08:24:15 DNF DNF
LITWINEK Marek 9067WKURW_TEAM / WW TEAMLUBARTÓWMaster MężczyznDNF00:00:29 DNF01:47:50 DNF03:52:06 DNF08:18:40 DNF DNF
ŁUKASZEK Artur 9068LUBARTÓWWeteran MężczyznDNF00:00:30 DNF01:43:57 DNF03:42:21 DNF07:17:52 DNF DNF
MALINOVSKA Renata 9069BRUSSELSMaster KobietDNF00:00:37 DNF02:05:08 DNF04:21:16 DNF DNF DNF
MASZEWSKA-WACH Mariola 9074ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKAMaster KobietDNF00:00:53 DNF02:18:32 DNF04:36:01 DNF08:23:29 DNF DNF
NOWACKI Adam 9084WARSZAWASenior MężczyznDNF00:00:24 DNF01:37:03 DNF03:35:51 DNF07:15:09 DNF DNF
OBARSKA Małgorzata 9086STARACHOWICEWeteran KobietDNF00:00:54 DNF02:40:13 DNF DNF DNF DNF
OBARSKI Norbert 9087KIELCEWeteran MężczyznDNF00:00:54 DNF02:40:15 DNF DNF DNF DNF
OLECHNOWICZ Robert 9089HUCISKO FERAL CATSDĄBROWA GÓRNICZASenior MężczyznDNF00:00:35 DNF01:49:04 DNF03:52:03 DNF07:48:48 DNF DNF
PODKÓWKA Zbigniew 9094BYDGOSZCZDinozaur MężczyznDNF00:00:54 DNF02:15:39 DNF04:38:50 DNF08:40:29 DNF DNF
PROŃCZUK Adam 9096MIMICZECHOWICE-DZIEDZICEWeteran MężczyznDNF00:00:53 DNF02:18:51 DNF04:39:10 DNF08:23:49 DNF DNF
SOPEL Wiesław 9113AS ULTRA LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran MężczyznDNF00:00:56 DNF01:59:16 DNF DNF08:10:11 DNF DNF
STAWSKA Anna 9118LUXEMBOURGMaster KobietDNF00:00:41 DNF02:30:23 DNF05:13:29 DNF09:41:23 DNF DNF
SUCHCICKI Leszek 9122MONAROSTROŁĘKAWeteran MężczyznDNF00:00:45 DNF02:15:40 DNF04:39:03 DNF08:29:31 DNF DNF
SZCZEPANIAK Piotr 9124SĄ WOLNIEJSIOLSZTYNWeteran MężczyznDNF00:00:30 DNF01:56:24 DNF04:02:07 DNF08:10:37 DNF DNF
SZYMECKA Monika 9127TOTALNIE BIEGNIĘCI CHOJNICECHOJNICEMaster KobietDNF00:00:39 DNF02:01:35 DNF04:20:56 DNF08:24:01 DNF DNF
WIERNASZ Grzegorz 9138KARCHER KROSNOKROSNOMaster MężczyznDNF00:00:49 DNF01:54:51 DNF04:01:14 DNF07:37:05 DNF DNF
WÓJTOWICZ Jacek 9144FRANCISZKANIE - KROSNOBOCHNIAWeteran MężczyznDNF00:00:52 DNF01:59:13 DNF04:14:44 DNF DNF DNF
WRĘCZYCKI Łukasz 91455 PUŁK CHEMICZNYLUBLINIECSenior MężczyznDNF00:00:44 DNF01:58:16 DNF04:12:58 DNF08:12:52 DNF DNF
KOWALCZYK Marcin 13IWINYMaster MężczyznDNF00:00:59 DNF02:41:37 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 86 wynik(ów)