BOJKO TRAIL 90 KM - GÓRALE POŁONIN
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 130
Wystartowało : 86
Nie ukończyło : 33
Ukończyło : 53
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.1kmZatwarnica
13km
Nasieczne
24km
Chata Socjologa
40km
Polana
54km
Czarna Dolna
61km
Bucznik
72km
Żłobek
80km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1WIERNUSZ Krzysztof 9139FINISZ RYMANÓWPOSADA GÓRNAMaster Mężczyzn1M 100:00:0000:00:2401:21:3602:36:4704:39:5005:53:3506:50:3208:11:3509:18:1710:15:37.6510:15:37.65 6:508,8
2LISAK Krzysztof 9066OTFOX ULTRARUNNINGOTWOCKMaster Mężczyzn2M 200:00:0000:00:2101:21:3602:38:1604:47:3306:02:0707:01:4008:26:4209:38:5910:37:32.6010:37:32.60+00:21:547:058,5
3SEDLAK Michał 9108MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEMaster Mężczyzn3M 300:00:0000:00:2201:21:3702:37:1504:45:4506:01:2907:04:3508:29:5209:41:3510:38:16.8010:38:16.80+00:22:397:058,5
4TYBUREK Michał 9132STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn4M 600:00:0000:00:2201:21:3802:42:0705:02:5206:23:5707:33:4909:05:3910:25:2311:38:27.5511:38:27.55+01:22:497:457,7
5CHMIELOWIEC Daniel 9014GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKMaster Mężczyzn5M 700:00:0000:00:4501:33:4903:04:1305:28:2306:54:3508:13:3009:59:1011:31:0112:36:39.4512:36:39.45+02:21:018:247,1
6WALCZAK Maciej 9135QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃMaster Mężczyzn6M 800:00:0000:00:2301:26:2505:28:5806:53:4508:07:3809:56:1411:31:0312:44:37.5512:44:37.55+02:28:598:297,1
7KURZAWSKI Tomasz 9059GB ULTRA PSZCZÓŁKIHORYSZÓWMaster Mężczyzn7M 900:00:0000:00:2201:21:3702:36:5405:03:1806:46:1008:03:5309:48:1611:27:2612:54:55.0512:54:55.05+02:39:178:367,0
8MYŚLIWIEC Robert 9080DZIKI&WOLNYRZESZÓWMaster Mężczyzn8M 1000:00:0000:00:4201:24:3102:53:0805:28:3107:03:3408:32:0510:23:1911:51:4713:00:10.7513:00:10.75+02:44:338:406,9
9MURAK Robert 9079ŁĘCZNAMaster Mężczyzn9M 1100:00:0000:00:3201:34:5903:09:5806:00:2507:33:1408:46:0910:29:4111:56:3613:06:03.6513:06:03.65+02:50:268:446,9
10KRÓLIKOWSKI Jerzy 9057SZYBKIE KOPYTO ULTRAWARSZAWAMaster Mężczyzn10M 1200:00:0000:00:3801:41:2403:19:0406:13:2207:50:0009:01:5510:38:3912:05:1413:14:45.4013:14:45.40+02:59:078:496,8
11ŚLANDA Maciej 9128KS JANUSZEGRODZISKO DOLNEMaster Mężczyzn11M 1300:00:0000:00:2401:27:3302:58:0005:41:5207:25:3008:50:4510:37:0212:10:0913:26:52.0513:26:52.05+03:11:148:576,7
12BIAŁCZYK Jarosław 9006KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMaster Mężczyzn12M 1600:00:0000:00:2701:28:0402:58:2505:42:4707:20:5408:42:3910:32:2412:17:5313:37:55.9513:37:55.95+03:22:189:056,6
13ŻYWCZAK Artur 9155KM PSP KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn13M 1700:00:0000:00:2101:33:0403:10:5406:07:4207:51:4309:16:2611:04:2112:42:5014:02:26.5514:02:26.55+03:46:489:216,4
14CZWERENKO Wojciech 9022SANOKMaster Mężczyzn14M 1800:00:0000:00:4801:39:1803:16:4905:59:4907:41:0509:04:0210:57:4312:54:5414:30:09.5514:30:09.55+04:14:319:406,2
15HÚSKA Michal 9046ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁLIPTOVSKÝ MIKULÁŠMaster Mężczyzn15M 1900:00:0000:00:2401:32:4903:12:5306:23:2508:18:3409:46:2911:44:0213:27:3314:47:42.1514:47:42.15+04:32:049:516,1
16MIERKIEWICZ Krzysiek 9076MKM RUNNING / STAJNIA BALONAWARSZAWAMaster Mężczyzn16M 2000:00:0001:44:4603:28:4206:35:0108:28:5009:58:1611:55:3713:35:4115:01:03.5015:01:03.50+04:45:2510:006,0
17KORECKI Andrzej 12ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMaster Mężczyzn17M 2200:00:0000:00:5701:35:0403:19:3306:27:5908:24:3509:53:1511:49:4513:32:4415:05:39.1015:05:39.10+04:50:0110:036,0
18STANGIERSKI Adam 9116KORNELCIA TEAMPOZNAŃMaster Mężczyzn18M 2300:00:0000:00:3701:47:0203:48:0707:00:1608:53:0510:22:2812:17:4014:06:4715:32:21.3015:32:21.30+05:16:4310:215,8
19RATYŃSKI Wojtek 9103DROHICZYNMaster Mężczyzn19M 2500:00:0000:00:5501:43:1703:30:1906:39:0908:36:5510:19:3912:27:2914:30:2415:57:58.3515:57:58.35+05:42:2010:385,6
20PRZERWA Andrzej 9097KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKA!DZIERZONIÓWMaster Mężczyzn20M 2600:00:0000:00:3501:40:4703:36:2507:04:3909:06:2411:15:4113:28:2116:06:15.9016:06:15.90+05:50:3810:445,6
21MATUSIAK Michał 9075ROWERY MAŁGOŚKAPOZNAŃMaster Mężczyzn21M 2700:00:0000:00:3601:54:3803:48:3106:54:3608:45:1010:20:5012:28:1714:31:5016:07:20.4516:07:20.45+05:51:4210:445,6
22FRĄCZEK Maciej 9032LIPIEC RUNNING TEAMPIASECZNOMaster Mężczyzn22M 2800:00:0000:00:5801:49:1403:36:5106:45:0708:49:1610:34:0412:40:2514:39:5716:15:04.5516:15:04.55+05:59:2610:505,5
23SKOWRON Radosław 9110PŁONĄCE KONDONY BABUNIBALICEMaster Mężczyzn23M 3000:00:0003:40:1106:48:1408:49:1212:41:0816:15:31.0016:15:31.00+05:59:5310:505,5
24TRACZ Jakub 9130STAROWA GÓRAMaster Mężczyzn24M 3300:00:0000:00:4201:36:4403:25:0106:43:5308:46:2110:55:1213:07:4915:21:2016:43:56.1516:43:56.15+06:28:1811:095,4
25KROK Jacek 9056LUBARTÓWMaster Mężczyzn25M 3400:00:0000:00:3001:43:5803:42:1407:03:3609:10:1010:52:1413:07:4415:08:5216:44:01.6516:44:01.65+06:28:2411:095,4
26PODRAZA Tadeusz 9095TADZIKTARNÓWMaster Mężczyzn26M 3600:00:0000:00:3001:45:4503:41:4207:20:2609:24:0311:16:0513:30:3015:30:0716:59:51.7516:59:51.75+06:44:1411:195,3
27STUDNICKI Paweł 9121WOLA FILIPOWSKAMaster Mężczyzn27M 3700:00:0000:00:3701:43:5203:30:0306:58:3708:58:3411:15:4013:29:0415:33:4817:01:23.3017:01:23.30+06:45:4511:205,3
28LESZCZYŃSKI Krzysztof 9062BO ŻONA KAZAŁA...BIAŁYSTOKMaster Mężczyzn28M 4000:00:0000:00:3301:49:2307:01:1709:05:1510:58:1015:30:5917:23:57.5517:23:57.55+07:08:1911:355,2
29ROLLA Dorian 9104WARZYMICEMaster Mężczyzn29M 4200:00:0000:00:3801:47:3603:39:4409:25:1811:15:3013:27:5315:42:4317:41:44.3017:41:44.30+07:26:0611:475,1
Niesklasyfikowani
KOWALCZYK Marcin 13IWINYMaster MężczyznDNF00:00:59 DNF02:41:37 DNF DNF DNF DNF13:19:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSIEWICZ Adam 9003OCR POLSKAGRYFINOMaster MężczyznDNF00:00:49 DNF01:58:00 DNF DNF07:44:43 DNF09:56:38 DNF11:45:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLBIAK Wojciech 9037MIĘDZYRZEC PODLASKIMaster MężczyznDNF00:00:50 DNF01:53:06 DNF03:49:17 DNF07:25:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERNASZ Grzegorz 9138KARCHER KROSNOKROSNOMaster MężczyznDNF00:00:49 DNF01:54:51 DNF04:01:14 DNF07:37:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LITWINEK Marek 9067WKURW_TEAM / WW TEAMLUBARTÓWMaster MężczyznDNF00:00:29 DNF01:47:50 DNF03:52:06 DNF08:18:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)