BRUBECK MOUNT EVEREST RUN
Festiwal Górski 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-09-22
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 8.848 km
Zgłoszonych : 92
Wystartowało : 87
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 87
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.848km
Czas
brutto
8.848km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HERCOG Piotr 55Salomon Suunto TeamKUDOWA ZDRÓJM36-491M 100:00:0200:36:04.1500:36:07.10 4:0414,7
2MIOTK Marcin 91M36-492M 200:00:0200:36:20.4000:36:23.25+00:00:164:0614,6
3RODRIGO PEREIRA Oswald 58Wild for the Run / Hercon Running TeamWARSZAWAM18-351M 300:00:0400:37:38.8000:37:42.85+00:01:354:1514,1
4FERENC Janusz 9UKS LudwikowiceLUDWIKOWICE KŁ.M50+1M 400:00:0200:38:31.9500:38:34.75+00:02:274:2113,8
5KLONOWSKI Jacek 66BIAŁOWIEŻAM36-493M 500:00:0300:38:38.1000:38:41.25+00:02:344:2113,7
6GRYGIEL Marek 88JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM36-494M 600:00:0500:38:46.6500:38:52.10+00:02:454:2213,7
7CHRZANOWSKI Jan 15GDAŃSKM18-352M 700:00:0300:38:50.7500:38:54.50+00:02:474:2313,7
8PIECHA Artur 36Hercog Running TeamWARSZAWAM36-495M 800:00:0300:38:51.3500:38:55.10+00:02:484:2313,7
9NOWAK Wojciech 89WYSOKAM18-353M 900:00:0400:38:56.0500:39:00.40+00:02:534:2313,6
10GARDENER Jacek 100Jacek Biega Running TeamM50+2M 1000:00:0000:39:12.6000:39:12.60+00:03:054:2513,5
11KOWALIK Andrzej 54Bieg OpolskiOPOLEM36-496M 1100:00:0400:39:11.3000:39:15.70+00:03:084:2513,6
12PAWŁOWSKI Tomasz 37Team PleszewDOBRZYCAM36-497M 1200:00:0500:40:52.0500:40:57.10+00:04:504:3713,0
13GIANOLA Marco 90M36-498M 1300:00:0900:41:45.9000:41:55.15+00:05:484:4312,7
14BOREJSZO Karol 12Speleoklub Bobry ŻagańŻARYM18-354M 1400:00:0500:42:07.1500:42:12.30+00:06:054:4512,6
15DERENCZ Michał 67TŁUMACZÓWM36-499M 1500:00:1300:42:31.7500:42:44.85+00:06:374:4812,5
16LASEK Jakub 32Chicks&Sport TeamOPOLEM18-355M 1600:00:0300:42:54.6500:42:57.85+00:06:504:5012,4
17MAZURKIEWICZ Jakub 30WARSZAWAM18-356M 1700:00:0900:42:52.8500:43:02.10+00:06:554:5012,4
18PAWLAK Bartosz 80OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-357M 1800:00:0600:43:09.8500:43:16.45+00:07:094:5212,3
19WIERNY Krzysztof 63WROCŁAWM36-4910M 1900:00:0500:43:27.3500:43:33.25+00:07:264:5412,2
20KLIMCZAK Piotr 7GIMPAS PASŁĘKKŁODZKOM36-4911M 2000:00:0800:44:16.3500:44:24.70+00:08:175:0012,0
21NOWAK Marcin 10KOSTRZYN NA ODRĄM36-4912M 2100:00:0700:44:45.3000:44:52.85+00:08:455:0311,9
22SADOWSKI Paweł 33STOPA SłupskSŁUPSKM36-4913M 2200:00:0000:44:54.9000:44:54.90+00:08:475:0411,8
23NIECHWIEJ Michał 16KRZESZOWICEM18-358M 2300:00:0900:45:04.6500:45:13.80+00:09:065:0511,8
24WITEK Andrzej 56WROCLAWM18-359M 2400:00:0300:45:11.0000:45:14.95+00:09:075:0611,8
25KLAR Marek 68M50+3M 2500:00:0700:45:12.4500:45:19.85+00:09:125:0611,7
26LIPCZAK Amadeusz 24OPOLEM36-4914M 2600:00:0500:45:36.8500:45:42.10+00:09:355:0911,6
27SKUKIS Eduard 78Traverss climbing clubRĪGAM36-4915M 2700:00:0500:46:59.4500:47:04.90+00:10:575:1811,3
28NARWOJSZ Arkadiusz 28RYBNIKM36-4916M 2800:00:0800:48:12.5500:48:21.25+00:12:145:2611,0
29WELTROWSKI Grzegorz 38POZNAŃM36-4917M 2900:00:0400:48:17.2500:48:21.30+00:12:145:2711,0
30BUKOWSKI Piotr 73M36-4918M 3000:00:0500:48:39.0000:48:44.45+00:12:375:2910,9
31JAZY Szymon 6LUBOŃM18-3510M 3100:00:0700:48:43.6000:48:50.70+00:12:435:3010,9
32BABIARZ Andrzej 79ZIELONKAM36-4919M 3200:00:0700:48:56.3000:49:03.90+00:12:565:3110,9
33HENEL Marcin 44GŁUSZYCAM18-3511M 3300:00:0900:49:25.4500:49:35.40+00:13:285:3510,7
34MARCOL Mateusz 70RYBNIKM18-3512M 3400:00:0400:49:57.0500:50:01.70+00:13:545:3810,6
35KOWALSKI Bogusław 34Klub Wysokogórski w ToruniuTORUŃM36-4920M 3500:00:0600:50:09.5500:50:16.15+00:14:095:4010,6
36LEGUTKO Tomasz 5LĄDEK ZDRÓJM36-4921M 3600:00:0700:50:34.0000:50:41.00+00:14:335:4210,5
37JASTRZĘBSKI Michał 40M36-4922M 3700:00:0700:50:35.8000:50:43.70+00:14:365:4310,5
38DRONG Marek 71Kluczborska Grupa BiegowaSTUTTGARTM36-4923M 3800:00:1100:50:41.1500:50:52.65+00:14:455:4310,5
39MADEJ Marcin 60WARSZAWAM36-4924M 3900:00:0900:50:50.9500:51:00.20+00:14:535:4410,4
40STANISZ Radosław 41WROCŁAWM18-3513M 4000:00:1000:51:15.7000:51:26.15+00:15:195:4710,4
41KLOSKOWSKI Dariusz 39SŁUPSKM36-4925M 4100:00:1200:51:37.2500:51:49.40+00:15:425:4910,3
42RAWSKI Jarosław 86STOPA SłupskSŁUPSKM50+4M 4200:00:1000:51:55.8000:52:06.05+00:15:585:5210,2
43KOPACKI Grzegorz 46WAŁBRZYCHM18-3514M 4300:00:1000:52:08.1500:52:19.05+00:16:115:5310,2
44KUCIŃSKI Marcin 11Forma Na SzczytWARSZAWAM18-3515M 4400:00:0400:52:56.1500:53:00.95+00:16:535:5810,0
45STASZCZUK Jarek 14WATAHA-łączy nas bieganieBRZEGM36-4926M 4500:00:0900:54:08.8500:54:18.60+00:18:116:079,8
46SIEKIERZYŃSKI Radosław 48POZNAŃM36-4927M 4600:00:0500:54:48.1000:54:53.15+00:18:466:119,7
47ŚWIERK Stanislaw 21JANOWICE WIELKIEM50+5M 4700:00:0600:54:48.8000:54:55.60+00:18:486:119,7
48FORNALIK Marek 4BĘDZINM36-4928M 4800:00:0900:54:51.7000:55:01.15+00:18:546:119,7
49MICHAŁOWSKI Maciej 87GRABINY-ZAMECZEKM50+6M 4900:00:1200:55:06.3500:55:18.80+00:19:116:139,6
50SKOWRONEK Artur 50WROCŁAWM36-4929M 5000:00:0700:55:27.3500:55:34.45+00:19:276:159,6
51ŻUBRZAK Jacek 1ŁÓDŹM36-4930M 5100:00:1200:56:55.5000:57:07.95+00:21:006:259,3
52KWIATKOWSKI Krzysztof 74M36-4931M 5200:00:1000:57:16.0500:57:26.60+00:21:196:289,3
53ARMUŁA Tomasz 2WYSOKAM18-3516M 5300:00:0900:57:39.8000:57:49.05+00:21:416:309,2
54KRUZEL Rafał 43Biegowe MisieLEGNICAM36-4932M 5400:00:0801:00:10.6001:00:19.00+00:24:116:488,8
55BUSZKA Łukasz 52M36-4933M 5500:00:1001:01:45.9501:01:56.20+00:25:496:588,6
56SROCZYŃSKI Jakub 18MieloneSroczkiPOZNAŃM36-4934M 5600:00:1101:03:05.9501:03:17.75+00:27:107:078,4
57MAZUREK Krzysiek 17SKPB WarszawaWARSZAWAM18-3517M 5700:00:1301:04:33.2001:04:46.40+00:28:397:178,2
58SZYNKA Michał 51KONINM36-4935M 5800:00:0401:04:49.0001:04:53.65+00:28:467:198,2
59LECZYKIEWICZ Mikołaj 49OSTRÓW WIELKOPOLSKIM18-3518M 5900:00:0801:06:53.1501:07:01.80+00:30:547:337,9
60NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz 69ZĄBKIM36-4936M 6000:00:1101:10:43.5501:10:54.65+00:34:477:597,5
Znaleziono 60 wynik(ów)