BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2017-04-23
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1440
Wystartowało : 1144
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 1140
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FELCZAK Jakub 1308BYDGOSZCZM201M 100:00:0100:16:01.1000:16:02.65 3:1218,7
2BEDNAREK Adrian 1233kuchniaisport.plBYDGOSZCZM202M 200:00:0100:16:14.6000:16:16.05+00:00:133:1518,5
3WILKOSZ Tomasz 1428M101M 300:00:0100:16:48.0500:16:49.65+00:00:463:2117,9
4TULEJA Jakub 1427M102M 400:00:0100:17:10.8000:17:12.35+00:01:093:2617,5
5MRUK Tomasz 34Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM401M 500:00:0400:17:11.9500:17:16.90+00:01:103:2617,4
6ŻAL Robert 1008JFTCBYDGOSZCZM301M 600:00:0300:17:22.4000:17:26.05+00:01:213:2817,3
7DEROŃ Waldemar 3371 Pomorska Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM302M 700:00:0300:17:37.4000:17:40.90+00:01:363:3117,0
8KLÓSKA Fabian 686Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM203M 800:00:0300:17:50.5000:17:53.60+00:01:493:3416,8
9KOWALSKI Bartek 1433M103M 900:00:0100:17:57.2500:17:59.15+00:01:563:3516,7
10WAWRZYNIAK Dominik 852Dart Taverna NakłoWYSTĘPM204M 1000:00:0500:18:04.2500:18:09.95+00:02:033:3616,6
11BEDRA Robert 39BYDGOSZCZM303M 1100:00:0200:18:10.3500:18:12.95+00:02:093:3816,5
12KARASZEWSKI Norbert 37356 Baza LotniczaBIAŁE BŁOTAM304M 1200:00:0500:18:17.0500:18:22.90+00:02:153:3916,4
13BONKOWSKI Piotr 180NAKŁO NAD NOTECIĄM205M 1300:00:0100:18:18.9500:18:20.70+00:02:173:3916,4
14MUĆKO Bartosz 330BYDGOSZCZM104M 1400:00:0100:18:24.8000:18:26.05+00:02:233:4116,3
15MACKOWSKI Maciej 131Myslecinek BDGBYDGOSZCZM305M 1500:00:0100:18:25.0000:18:26.30+00:02:233:4116,3
16KWIATKOWSKI Damian 98RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM206M 1600:00:0400:18:26.9000:18:31.60+00:02:253:4116,3
17KURDELSKI Kamil 320BYDGOSZCZM207M 1700:00:0200:18:27.9000:18:30.10+00:02:263:4116,2
18SZCZEPANIAK Cezary 1254BYDGOSZCZM402M 1800:00:0200:18:37.1000:18:39.15+00:02:363:4316,1
19BATOR Michał 1382Straż Miejska ToruńCHEŁMŻAM208M 1900:00:0200:18:37.4500:18:39.50+00:02:363:4316,1
20ŚLEFARSKI Jacek 1025TriFriendsBYDGOSZCZM306M 2000:00:0400:18:38.2000:18:42.40+00:02:373:4316,1
21FLOREK Paweł 16RE MEDIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 2100:00:0200:18:39.6500:18:41.65+00:02:383:4316,1
22JANCARZEWSKI Marcin 1430M105M 2200:00:0300:18:41.3000:18:44.35+00:02:403:4416,1
23KOZŁOWSKI Rafał 160BYDGOSZCZM403M 2300:00:0200:18:43.3500:18:45.80+00:02:423:4416,0
24PRZYBYLSKI Bartek 830RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM308M 2400:00:3000:18:45.2500:19:16.10+00:02:443:4516,0
25CHOLEWIŃSKI Dariusz 671Huragan MiedzyńBYDGOSZCZM404M 2500:00:0300:18:49.2000:18:52.25+00:02:483:4515,9
26GRALIK Jedrzej 543Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM209M 2600:00:0400:18:52.8000:18:57.50+00:02:513:4615,9
27RYDLEWSKI Marek 147RUN BYDGOSZCZCIELEM405M 2700:00:0500:18:53.2000:18:58.65+00:02:523:4615,9
28KUROWSKI Kamil 287Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM309M 2800:00:0600:19:07.1500:19:13.70+00:03:063:4915,7
29OSTROWSKI Kacper 1268Jednego SercaBYDGOSZCZM2010M 2900:00:0200:19:11.9000:19:14.15+00:03:103:5015,6
30SIWKOWSKI Roman 438biegam , biegam, biegamBYDGOSZCZM501M 3000:00:0300:19:13.8500:19:17.35+00:03:123:5015,6
31MICHALCZAK Bartosz 1027Ślimaki BarcinBARCINM2011M 3100:00:0100:19:17.0500:19:18.90+00:03:153:5115,6
32RADECKI Przemysław 458BYDGOSZCZM406M 3200:00:1200:19:21.9000:19:34.40+00:03:203:5215,5
33BEJGIER Edmund 1211Dęby OsielskoOSIELSKOM407M 3300:00:1500:19:26.0500:19:41.30+00:03:243:5315,4
34WENDA Dawid 46Szkoła Jazdy TOMASBYDGOSZCZM2012M 3400:00:0300:19:27.1500:19:30.80+00:03:263:5315,4
35SZOPINSKI Rafał 665BYDGOSZCZM3010M 3500:00:0900:19:29.9500:19:39.85+00:03:283:5415,4
36BRODOWSKI Daniel 1241BYDGOSZCZM181M 3600:00:0700:19:33.4000:19:41.10+00:03:323:5415,3
37PORAJ Maciej 1077BYDGOSZCZM2013M 3700:00:0700:19:38.2000:19:45.65+00:03:373:5515,3
38PILEWSKI Mikołaj 226Bydgoszcz Triathlon TeamBYDGOSZCZM2014M 3800:00:2100:19:38.5500:19:59.95+00:03:373:5515,3
39BANACH Tomasz 1347GRUDZIĄDZM3011M 3900:00:1200:19:42.5500:19:55.00+00:03:413:5615,2
40JENCZEWSKI Szymon 760CIECHOCINM2015M 4000:00:0200:19:45.4000:19:47.90+00:03:443:5715,2
41MIĘTKIEWICZ Rafał 1191Spójnia Białe BłotaBIAŁOŚLIWIEM2016M 4100:00:0800:19:45.7000:19:54.40+00:03:443:5715,2
42OLSZYŃSKI Sebastian 118Spartanie DzieciomBYDGOSZCZM408M 4200:00:1500:19:46.4000:20:02.10+00:03:453:5715,2
43ROMANOWSKI Michal 369BYDGOSZCZM3012M 4300:00:0800:19:48.0000:19:56.55+00:03:463:5715,2
44FELKNER Kamil 1302BYDGOSZCZM106M 4400:00:0200:19:48.8000:19:51.55+00:03:473:5715,1
45MUCHA Marcin 150BatrunnersPAWŁÓWEKM3013M 4500:00:0900:19:48.9500:19:57.95+00:03:473:5715,2
46GORCZYCA Maciej 658BIELSKM2017M 4600:00:0800:19:50.9000:19:59.10+00:03:493:5815,1
47KLUSKA Adam 1104IWsp SZ BydgoszczCHOJNICEM3014M 4700:00:0200:19:51.7500:19:54.50+00:03:503:5815,1
48KOZIŃSKI Marek 736RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM3015M 4800:00:1500:19:53.2000:20:08.20+00:03:523:5815,1
49BOROS Patryk 930BYDGOSZCZM2018M 4900:02:0800:19:54.5000:22:03.45+00:03:533:5915,1
50BZDZION Marcin 1371BYDGOSZCZM2019M 5000:00:0600:19:58.2000:20:04.45+00:03:573:5915,0
51KRYSPIN Arkadiusz 1173BYDGOSZCZM2020M 5100:00:0700:19:59.0000:20:06.70+00:03:573:5915,0
52WIERZYŃSKI Damian 1234TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2021M 5200:00:1000:19:59.7000:20:10.10+00:03:584:0015,0
53WENDA Mateusz 298Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM2022M 5300:00:0700:20:00.9000:20:08.00+00:03:594:0015,0
54SPRYSZYŃSKI Wojciech 1273ŁOCHOWOM3016M 5400:02:0200:20:03.1500:22:05.20+00:04:024:0015,0
55JANKOWIAK Łukasz 730BYDGOSZCZM2023M 5500:00:0600:20:04.1500:20:11.05+00:04:034:0114,9
56KŁOSOWSKI Marcin 20www.jabex.com.plBYDGOSZCZM409M 5600:00:0100:20:04.3500:20:05.70+00:04:034:0015,0
57WARSZAWSKI Przemysław 845BYDGOSZCZM2024M 5700:00:1100:20:05.3000:20:16.90+00:04:044:0114,9
58SKUBISZEWSKI Damian 765Armia ChrystusaBYDGOSZCZM2025M 5800:00:0800:20:05.8500:20:14.30+00:04:044:0114,9
59DADZIBÓG Mariusz 1185EveryDayRunning TEAMŚWINKIM2026M 5900:01:4900:20:06.7000:21:56.30+00:04:054:0114,9
60BORCZYKOWSKI Rafał 318BYDGOSZCZM3017M 6000:00:0300:20:07.7000:20:11.35+00:04:064:0114,9
61DĘBSKI Adrian 409BYDGOSZCZM3018M 6100:00:1500:20:08.4000:20:23.90+00:04:074:0114,9
62MARTIN Paweł 606BYDGOSZCZM3019M 6200:00:2900:20:14.9000:20:44.20+00:04:134:0314,8
63KAMIŃSKI Jakub 1057BYDGOSZCZM2027M 6300:00:0400:20:17.5500:20:22.05+00:04:164:0314,8
64KUJAWA Kamil 96Zespół Szkól Budowlanych w BydgoszczyWOJNOWOM3020M 6400:00:1300:20:17.9000:20:31.55+00:04:164:0314,8
65ZBORAŁA Mateusz 76BYDGOSZCZM2028M 6500:00:0600:20:18.5500:20:25.40+00:04:174:0314,8
66GWITT Bartosz 1420BYDGOSZCZM3021M 6600:00:3500:20:21.9000:20:57.10+00:04:204:0414,7
67SKUZA Sebastian 231BYDGOSZCZM2029M 6700:00:2600:20:23.9500:20:50.30+00:04:224:0414,7
68WALDA Łukasz 631BYDGOSZCZM3022M 6800:00:1700:20:24.6500:20:41.85+00:04:234:0414,7
69ŁYSZCZARZ Błażej 871BYDGOSZCZM3023M 6900:00:1300:20:26.2000:20:40.15+00:04:254:0514,7
70SAPA Kacper 1214Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM2030M 7000:00:2700:20:27.6000:20:55.45+00:04:264:0514,7
71LOOSE Michał 73Los KumplosBYDGOSZCZM2031M 7100:00:0600:20:28.9500:20:35.50+00:04:274:0514,6
72GURDAK Leszek 364TURM4010M 7200:00:0500:20:30.3500:20:36.20+00:04:294:0614,6
73TRZCIŃSKI Franciszek 297Sport i Rekreacja STARTCHEŁMNOM502M 7300:00:0400:20:30.5000:20:34.90+00:04:294:0614,6
74ZIĘTAK Krzysztof 580OSIELSKOM503M 7400:00:1000:20:31.2500:20:41.25+00:04:304:0614,6
75ANDRZEJEWSKI Paweł 1039DOBROMIERZM3024M 7500:00:0900:20:34.4500:20:44.05+00:04:334:0714,6
75KRUPA Piotr 751BYDGOSZCZM3025M 7600:00:1900:20:34.4500:20:53.65+00:04:334:0614,6
77PAWLAK Jakub 446JFTC SUBYDGOSZCZM3026M 7700:00:2800:20:35.0000:21:03.30+00:04:334:0714,6
78JUCHACZ Michał 336Dziki /Tri Team InoINOWROCŁAWM3027M 7800:00:0600:20:35.2500:20:41.85+00:04:344:0714,6
79ZBORAŁA Dawid 58BYDGOSZCZM2032M 7900:00:0500:20:35.6000:20:41.50+00:04:344:0714,6
80DĄBROWSKI Jarosław 211CB163BYDGOSZCZM2033M 8000:00:2500:20:36.4500:21:01.45+00:04:354:0714,6
81KOWALSKI Jacek 338BYDGOSZCZM4011M 8100:00:1100:20:38.0000:20:49.90+00:04:364:0714,5
82DZIEKAN Wojtek 826Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM3028M 8200:00:1700:20:38.3500:20:56.05+00:04:374:0714,5
83KUTOWSKI Przemysław 175PRUSZCZM4012M 8300:00:0400:20:38.8500:20:43.25+00:04:374:0714,5
84JOACHIMIAK Dariusz 151Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM2034M 8400:00:0700:20:41.2500:20:48.70+00:04:404:0814,5
85WELZ Robert 1186BYDGOSZCZM182M 8500:00:0700:20:41.4000:20:49.30+00:04:404:0814,5
86ŚWITAJ Mateusz 1103WTS ASTORIABYDGOSZCZM107M 8600:00:0300:20:41.8500:20:45.50+00:04:404:0814,5
87MILOSIERNY Oskar 1109NAKŁO NAD NOTECIĄM2035M 8700:00:1900:20:42.0500:21:01.85+00:04:404:0814,5
88RZEKANOWSKI Paweł 217RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2036M 8800:00:1400:20:43.5000:20:58.15+00:04:424:0814,5
89JANYSKA Krzysztof 104BYDGOSZCZM3029M 8900:00:1000:20:43.5500:20:54.40+00:04:424:0814,5
90BASIŃSKI Łukasz 1202INOWROCŁAWM2037M 9000:00:2800:20:45.5000:21:14.15+00:04:444:0914,4
91MAGDZIARZ Jakub 931KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM3030M 9100:00:1800:20:45.6500:21:04.10+00:04:444:0914,4
92BAZAK Cezary 617CDiS SZBYDGOSZCZM504M 9200:00:3200:20:46.3000:21:18.35+00:04:454:0914,4
93TOMASZEWSKI Jordan 119TriFriendsBYDGOSZCZM3031M 9300:00:1100:20:46.5500:20:58.45+00:04:454:0914,4
94TRYT Maciej 1003Run BydgoszczBYDGOSZCZM3032M 9400:00:1100:20:46.9000:20:58.50+00:04:454:0914,4
95BRZEZIŃSKI Paweł 616R2GBYDGOSZCZM4013M 9500:00:3100:20:47.9500:21:19.40+00:04:464:0914,4
96GALIŃSKI Bartosz 764Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM2038M 9600:00:0600:20:48.6000:20:54.70+00:04:474:0914,4
97BANASIAK Paweł 242BYDGOSZCZM2039M 9700:00:1600:20:49.2500:21:05.50+00:04:484:0914,4
98SUDOŁ Jacek 911IPA BydgoszczBYDGOSZCZM3033M 9800:00:0800:20:51.0500:20:59.80+00:04:494:1014,4
99NAGORZYSKI Arkadiusz 384BYDGOSZCZM3034M 9900:00:1800:20:54.5000:21:12.95+00:04:534:1014,4
100MOGILNICKI Dominik 1031KONSTANTOWOM2040M 10000:00:5300:20:56.2000:21:49.60+00:04:554:1114,3
101NADRATOWSKI Maciej 1059Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM4014M 10100:00:0500:20:56.9500:21:02.20+00:04:554:1114,3
102TUBAJA Albert 53Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM4015M 10200:00:0300:20:58.3500:21:01.90+00:04:574:1114,3
103BANASZAK Krzysztof 1172BYDGOSZCZM2041M 10300:00:1700:20:58.4000:21:15.85+00:04:574:1114,3
104BANAŚ Adrian 1285Klinika Triathlonu BydgoszczBYDGOSZCZM2042M 10400:00:0600:20:59.7500:21:06.35+00:04:584:1214,3
105BIEL Marek 2931% dla Dari BielMAŁE RUDYM4016M 10500:00:1000:21:01.1500:21:11.55+00:05:004:1214,3
106PIOTROWSKI Dariusz 328BYDGOSZCZM4017M 10600:00:1300:21:01.6000:21:15.00+00:05:004:1214,3
107SZWARC Paweł 191RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3035M 10700:00:3600:21:01.9000:21:38.70+00:05:004:1214,3
108LIPSKI Krzysztof 1121RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4018M 10800:00:3700:21:04.6500:21:41.75+00:05:034:1214,2
109ZIOMEK Piotr 1381Straż Miejska ToruńTORUŃM3036M 10900:00:0300:21:04.7500:21:08.70+00:05:034:1314,2
110NOWICKI Tomasz 776power flower teamBYDGOSZCZM2043M 11000:00:0900:21:05.6000:21:14.70+00:05:044:1314,2
111BANASZAK Dawid 1176BYDGOSZCZM3037M 11100:00:1700:21:06.1500:21:23.60+00:05:054:1314,2
112GÓŹDŹ Tomasz 433Jaś biegaBYDGOSZCZM4019M 11200:00:2800:21:07.5000:21:36.00+00:05:064:1314,2
113WŁODARCZYK Wojciech 620BYDGOSZCZM505M 11300:00:1000:21:08.0000:21:18.90+00:05:064:1314,2
114KLINIKOWSKI Jacek 107KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4020M 11400:00:0900:21:08.4500:21:17.80+00:05:074:1314,2
115TOMKOWIAK Tomasz 52Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM2044M 11500:00:0500:21:08.6500:21:14.40+00:05:074:1314,2
116LIGMANOWSKI Mateusz 84OSP RATOWNIK ŚWIECIEŚWIECIEM2045M 11600:00:4100:21:08.8500:21:50.30+00:05:074:1314,2
117KANNEBERG Maciej 559Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2046M 11700:01:5200:21:09.0500:23:01.65+00:05:074:1314,2
118GLIWKA Artur 13981. BLWLINOWROCŁAWM3038M 11800:00:4800:21:11.8500:21:59.95+00:05:104:1414,2
119HAMERSKI Dawid 389GORDON RUNKCYNIAM2047M 11900:00:1900:21:12.4500:21:32.35+00:05:114:1414,1
120GRECHUTA Tomasz 256BYDGOSZCZM3039M 12000:00:0500:21:12.5000:21:17.60+00:05:114:1414,2
121DACH Łukasz 676MATATABYDGOSZCZM3040M 12100:00:0800:21:17.7500:21:26.00+00:05:164:1514,1
122KRZYŻANOWSKI Robert 525BYDGOSZCZM4021M 12200:00:1100:21:18.7000:21:30.05+00:05:174:1514,1
123SOBCZAK Marcin 179Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM3041M 12300:00:1000:21:20.5500:21:31.20+00:05:194:1614,1
124GALIŃSKI Łukasz 1146BYDGOSZCZM183M 12400:00:1000:21:21.3500:21:31.50+00:05:204:1614,1
125HASS Adam 701BYDGOSZCZM3042M 12500:00:1000:21:23.2500:21:33.55+00:05:224:1614,0
126PAKULSKI Rafał 1010BYDGOSZCZM4022M 12600:00:2000:21:27.1000:21:47.10+00:05:264:1714,0
126GACKOWSKI Szymon 1132Służba WięziennaBYDGOSZCZM3043M 12700:00:1100:21:27.1000:21:39.00+00:05:264:1714,0
128WRÓBLEWSKI Kewin 958BYDGOSZCZM184M 12800:00:1200:21:28.2500:21:41.10+00:05:274:1714,0
129KAMIŃSKI Marcin 1410Politechnika GdańskaBYDGOSZCZM2048M 12900:01:5000:21:29.6500:23:20.00+00:05:284:1814,0
130BIAŁOUS Krzysztof 1015NiezrzeszonyBYDGOSZCZM506M 13000:00:0500:21:31.6000:21:37.20+00:05:304:1813,9
131WIŚNIEWSKI Tomasz 425NAKŁO NAD NOTECIĄM2049M 13100:00:0600:21:32.1000:21:38.95+00:05:314:1813,9
132SZCZĘSNY Arkadiusz 401Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM3044M 13200:00:2300:21:32.2000:21:56.05+00:05:314:1813,9
133OMNICZYŃSKI Tomasz 1106FordonBYDGOSZCZM2050M 13300:00:3900:21:33.2000:22:13.10+00:05:324:1813,9
134KOŁACKI Jarosław 1140Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM2051M 13400:00:2300:21:34.3000:21:57.90+00:05:334:1813,9
135WNĘK Martin 492BYDGOSZCZM2052M 13500:00:2900:21:34.6500:22:03.75+00:05:334:1813,9
136WENDT Grzegorz 1223ZŁOTÓWM4023M 13600:00:3000:21:35.3500:22:05.90+00:05:344:1913,9
137KARPACZ Jarek 506WITOSLAWM2053M 13700:00:1500:21:36.0000:21:51.90+00:05:344:1913,9
138BONKOWSKI Wojciech 177NAKŁO NAD NOTECIĄM3045M 13800:00:0200:21:37.8500:21:40.10+00:05:364:1913,9
139SALAMON Wojtek 1296CHEŁMŻAM3046M 13900:00:0900:21:39.4500:21:49.20+00:05:384:2013,8
140WIDŹGOWSKI Przemysław 250BYDGOSZCZM3047M 14000:00:0900:21:39.5500:21:48.65+00:05:384:1913,9
141LEŚNY Mateusz 815PRZEMYŚLM2054M 14100:00:5900:21:39.6000:22:39.05+00:05:384:2013,8
142MAKLAKIEWICZ Łukasz 679BYDGOSZCZM4024M 14200:00:1600:21:39.7500:21:56.55+00:05:384:2013,8
143PALIGA Antoni 619Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM507M 14300:00:1300:21:40.8000:21:54.40+00:05:394:2013,8
144SOKOŁOWSKI Piotr 28GORDON RUNBYDGOSZCZM3048M 14400:00:1900:21:48.0000:22:07.30+00:05:464:2113,8
145MIKOŁAJSKI Krzysztof 565BYDGOSZCZM2055M 14500:00:1000:21:50.8500:22:01.00+00:05:494:2213,7
146WĘGRZYNOWSKI Sławomir 102Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM4025M 14600:00:1700:21:53.9000:22:11.05+00:05:524:2213,7
147PARUCKI Paweł 611Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM2056M 14700:00:3200:21:54.4500:22:27.40+00:05:534:2313,7
148WIADERKIEWICZ Mariusz 342CLIMAGKRUSZYNM4026M 14800:00:1900:21:57.0000:22:16.00+00:05:554:2313,7
149SKRZYPIŃSKI Marek 1195BYDGOSZCZM3049M 14900:00:1600:21:57.7000:22:14.05+00:05:564:2313,7
150STARSZAK Paweł 1113DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3050M 15000:00:0900:21:59.4000:22:08.50+00:05:584:2313,6
151RUTKOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM4027M 15100:00:2000:21:59.6000:22:19.80+00:05:584:2313,6
152KIELA Robert 1055Czarne Stopy SMBYDGOSZCZM4028M 15200:00:1400:21:59.6500:22:14.55+00:05:584:2413,6
153LEWICKI Maciej 1183Służba WięziennaBYDGOSZZM4029M 15300:00:3400:22:01.2500:22:35.65+00:06:004:2413,6
154KUK Piotr 538Kabel TaemOSTROMECKOM4030M 15400:00:0900:22:01.4500:22:10.75+00:06:004:2413,6
155BRZEZIŃSKI Sławomir 1164Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM4031M 15500:00:1500:22:01.8000:22:17.30+00:06:004:2413,6
156FOLERZYŃSKI Dawid 234Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM185M 15600:00:0900:22:02.7000:22:12.45+00:06:014:2413,6
157WESOŁOWSKI Krzysztof 801Run BydgoszczBYDGOSZCZM4032M 15700:00:2300:22:03.4500:22:26.55+00:06:024:2413,6
158SZNAJDROWSKI Mateusz 809KORONOWOM2057M 15800:00:2400:22:04.2500:22:28.40+00:06:034:2413,6
159STĘPSKI Marek 252BYDGOSZCZM4033M 15900:00:1300:22:04.6500:22:17.65+00:06:034:2413,6
160SZNAJDROWSKI Jerzy 810KORONOWOM508M 16000:00:2100:22:05.6000:22:27.20+00:06:044:2513,6
161CHORZĘPA Bogusław 1061BydgoszczBYDGOSZCZM3051M 16100:00:2700:22:06.4500:22:34.40+00:06:054:2513,6
162SZARLEJ Marcin 316BYDGOSZCZM3052M 16200:00:1400:22:09.1000:22:23.65+00:06:084:2513,5
163PAWLAK Robert 893IPA BydgoszczBYDGOSZCZM4034M 16300:00:4600:22:09.9000:22:56.45+00:06:084:2613,5
164ROGALSKI Maciej 928BYDGOSZCZM3053M 16400:02:0800:22:10.4000:24:19.20+00:06:094:2613,5
165JUREK Piotr 1304BBLSZUBINM509M 16500:00:1900:22:10.8000:22:30.30+00:06:094:2613,5
166BIAŁKA Kamil 254PewniakiBYDGOSZCZM2058M 16600:00:3100:22:11.0000:22:42.75+00:06:094:2613,5
167SIUDA Rafal 1351RUN BydgoszczBYDGOSZCZM4035M 16700:02:0000:22:11.3500:24:11.60+00:06:104:2613,5
168GUZOWSKI Rafał 286TCMS PESA BYDGOSZCZFORDONM2059M 16800:01:2700:22:12.2500:23:39.75+00:06:114:2613,5
169KOPACZEWSKI Marcin 453KRUSZYN KRAJEŃSKIM3054M 16900:00:1500:22:14.4000:22:29.60+00:06:134:2613,5
170SZUBERT Maciej 592BYDGOSZCZM4036M 17000:00:2400:22:16.4500:22:41.30+00:06:154:2713,5
171GRZONKA Michał 1232TCMS PESA BYDGOSZCZBRZEZINY 16M3055M 17100:01:3000:22:16.9000:23:47.05+00:06:154:2713,5
172ŻEGLICZ Marek 1007Spójnia Białe BłotaBIAŁE BŁOTAM2060M 17200:00:2400:22:17.1500:22:41.20+00:06:164:2713,5
173BINIENDA Mateusz 340BIMATKRUSZYNM3056M 17300:00:1800:22:17.2000:22:36.00+00:06:164:2713,5
174WYSOCKI Piotr 568Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3057M 17400:01:5300:22:17.6000:24:11.10+00:06:164:2713,5
175WAJCHERT Łukasz 472INOWROCŁAWM3058M 17500:00:0500:22:18.5500:22:23.55+00:06:174:2713,5
176WIŚNIEWSKI Paweł 358BYDGOSZCZM2061M 17600:00:3100:22:19.1000:22:51.05+00:06:184:2813,4
177PALIGA Mateusz 618Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2062M 17700:01:5300:22:20.7500:24:14.50+00:06:194:2813,4
178FUŁAT Karol 1107TKKF Kolejarz BydgoszczCEKCYNM5010M 17800:01:2000:22:21.6000:23:42.30+00:06:204:2813,4
179CYL Dawid 351RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3059M 17900:00:2200:22:27.7500:22:50.25+00:06:264:2913,4
180RAUNEST Adam 546BYDGOSZCZM5011M 18000:00:2900:22:27.8500:22:57.45+00:06:264:2913,4
181NAWROCKI Dawid 1177BYDGOSZCZM2063M 18100:00:3900:22:31.9000:23:11.05+00:06:304:3013,3
182GOZIMIRSKI Andrzej 692Sguash Point BydgoszczBYDGOSZCZM601M 18200:00:0200:22:32.7500:22:35.25+00:06:314:3013,3
183KAMPER Jarosław 526BYDGOSZCZM4037M 18300:00:1400:22:32.8000:22:47.00+00:06:314:3013,3
184GACKOWSKI Krzysztof 792BYDGOSZCZM4038M 18400:00:0900:22:32.9000:22:42.60+00:06:314:3013,3
185MALINOWSKI Waldemar 396Run Lotto-BydgostiaBYDGOSZCZM4039M 18500:00:2500:22:34.6500:23:00.10+00:06:334:3113,3
186SZULC Rafał 208RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNEM3060M 18600:00:3700:22:35.5000:23:12.60+00:06:344:3113,3
187KUCHCZYŃSKI Adam 596Ból To ŚciemaBYDGOSZCZM5012M 18700:00:3100:22:35.9000:23:07.40+00:06:344:3113,3
188GRZECHOWIAK Krzysztof 581BYDGOSZCZM3061M 18800:01:4500:22:36.9500:24:22.00+00:06:354:3113,3
189BRYWCZYŃSKI Krystian 75RODOS TeamPIECHCINM3062M 18900:00:4900:22:37.2500:23:26.70+00:06:364:3113,3
190JANYSKA Adam 1299Uks kopernik BydgoszczBIAŁE BLOTAM186M 19000:00:1100:22:38.9500:22:49.95+00:06:374:3113,3
191LEWANDOWSKI Sławomir 1043klubzdrowia24hBYDGOSZCZM3063M 19100:00:5600:22:43.6500:23:40.40+00:06:424:3213,2
192SADKOWSKI Adrian 534RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM187M 19200:00:3200:22:46.1500:23:18.20+00:06:454:3313,2
193KARPIŃSKI Daniel 305FC KobylarniaKOBYLARNIAM3064M 19300:00:1700:22:47.0000:23:04.90+00:06:454:3313,2
194WŁOCH Sylwester 630BYDGOSZCZM5013M 19400:00:0400:22:51.9500:22:56.15+00:06:504:3413,1
195ZIELINSKI Marcin 745BYDGOSZCZM3065M 19500:00:0700:22:52.5500:22:59.85+00:06:514:3413,1
196KALISZEWSKI Daniel 515TRYSZCZYNM4040M 19600:00:0500:22:52.6000:22:58.00+00:06:514:3413,1
197BAGROWSKI Marek 200UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE Janowo biegaJNOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM5014M 19700:00:1900:22:52.9000:23:12.20+00:06:514:3413,1
198OWCZARSKI Krzysztof 1036BYDGOSZCZM3066M 19800:00:4500:22:54.4500:23:40.40+00:06:534:3513,1
199SIEMASZKO Michał 1225SzyszkiBYDGOSZCZM3067M 19900:00:1100:22:54.9000:23:06.80+00:06:534:3513,1
200BISKUPSKI Marcin 375BYDGOSZCZM3068M 20000:01:3300:22:55.0000:24:28.85+00:06:534:3513,1
201SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 1197Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM3069M 20100:01:0000:22:55.2000:23:55.85+00:06:544:3513,1
202WOJCIECHOWSKI Jarosław 367BYDGOSZCZM4041M 20200:00:1700:22:57.5500:23:14.65+00:06:564:3513,1
203CZAPLEWSKI Krzysztof 1365OSTROWITEM3070M 20300:01:1800:22:58.8000:24:16.80+00:06:574:3513,1
204LEMAŃSKI Jacek 552BYDGOSZCZM2064M 20400:00:0300:22:59.2000:23:03.05+00:06:584:3613,0
205ROSÓŁ Jacek 26BYDGOSZCZM3071M 20500:00:2800:23:01.2000:23:29.70+00:07:004:3613,0
206WÓJTOWICZ Ryszard 1240Wójtowicz TEAMSOLEC KUJAWSKIM2065M 20600:00:0500:23:01.2500:23:07.10+00:07:004:3613,0
207JACIUBEK Andrzej 1163niezrzeszony - amatorBYDGOSZCZM5015M 20700:00:4600:23:01.8000:23:48.50+00:07:004:3613,0
208KARASZEWSKI Marcin 510BYDGOSZCZM3072M 20800:00:4200:23:05.7000:23:47.95+00:07:044:3713,0
209BUTRYM Piotr 700BYDGOSZCZM3073M 20900:01:0600:23:06.1000:24:12.15+00:07:054:3713,0
210BUTRYM Dariusz 303BYDGOSZCZM4042M 21000:01:0500:23:06.6000:24:12.35+00:07:054:3713,0
211MYLER Łukasz 802SYPNIEWOM2066M 21100:00:4900:23:07.5500:23:57.45+00:07:064:3713,0
212KOŚCIELAK Maciej 1030ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM3074M 21200:00:3500:23:08.0000:23:43.10+00:07:064:3713,0
213DULIŃSKI Bartek 1387NIEMCZM108M 21300:00:4200:23:08.2000:23:51.15+00:07:074:3713,0
214ŻUCHOWSKI Dariusz 430BYDGOSZCZM4043M 21400:00:1900:23:08.6000:23:28.05+00:07:074:3713,0
215KANIEWSKI Łukasz 67BYDGOSZCZM3075M 21500:00:3000:23:09.5000:23:39.65+00:07:084:3713,0
216WALENCIAK Jarosław 43Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM4044M 21600:00:1500:23:09.6000:23:24.85+00:07:084:3713,0
217STYCZYŃSKI Oskar 1329LIPNIKIM109M 21700:00:4900:23:10.2500:23:59.40+00:07:094:3812,9
218CECHOWSKI Marcin 27TORUŃM3076M 21800:00:3200:23:10.9000:23:43.30+00:07:094:3812,9
219MIKOŁAJCZAK Sławomir 687BYDGOSZCZM4045M 21900:00:3600:23:11.3500:23:47.55+00:07:104:3812,9
220NAGOW Michał 95BYDGOSZCZM4046M 22000:01:3100:23:11.6000:24:42.85+00:07:104:3812,9
221NOWAKOWSKI Oskar 1290BYDGOSZCZM1010M 22100:00:1200:23:12.2000:23:24.70+00:07:114:3812,9
222GĄSIOR Mariusz 874BYDGOSZCZM4047M 22200:00:1500:23:13.3500:23:28.45+00:07:124:3812,9
223SCHNEIDER Krystian 904BYDGOSZCZM2067M 22300:00:3700:23:14.3500:23:52.05+00:07:134:3912,9
224PAWLAK Waldemar 11VegeRunnersBYDGOSZCZM3077M 22400:00:0600:23:15.4500:23:21.55+00:07:144:3912,9
225DERENDA Miroslaw 714INOWROCLAWM3078M 22500:00:4700:23:15.6500:24:02.95+00:07:144:3912,9
226JANUSZKIEWICZ Piotr 424ŁOCHOWOM3079M 22600:00:1100:23:15.7500:23:27.25+00:07:144:3912,9
227PILARSKI Paweł 1204BYDGOSZCZM2068M 22700:00:0800:23:15.9500:23:24.10+00:07:144:3912,9
228MINTA Adam 579BYDGOSZCZM3080M 22800:00:3100:23:16.3500:23:47.50+00:07:154:3912,9
229BOROWSKI Radosław 870Krajna SępólnoBYDGOSZCZM2069M 22900:00:3400:23:18.3500:23:52.45+00:07:174:3912,9
230STYCZYŃSKI Olaf 1330LIPNIKIM1011M 23000:00:4900:23:18.9500:24:08.70+00:07:174:3912,9
231JAMRÓZ Robert 206MUROWANIECM4048M 23100:00:2200:23:19.1000:23:41.60+00:07:184:3912,9
232WOJCIECHOWSKI Grzegorz 15BYDGOSZCZM2070M 23200:00:4400:23:19.4500:24:03.75+00:07:184:3912,9
233GORDON Roman 172RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM602M 23300:00:1800:23:20.8500:23:39.05+00:07:194:4012,8
234STAŃCZUK Wojtek 1284FreedomBYDGOSZCZM4049M 23400:00:2100:23:21.0500:23:42.15+00:07:194:4012,8
235RZĘTKOWSKI Artur 1221SOLEC KUJAWSKIM2071M 23500:00:0600:23:21.7500:23:27.85+00:07:204:4012,8
236CADER Ryszard 185Spójnia Białe BłotaKRUSZYN KRAJEŃSKIM3081M 23600:00:1700:23:22.7500:23:40.45+00:07:214:4012,8
237SKÓRA Damian 1222ŁOCHOWOM3082M 23700:00:2500:23:23.0000:23:48.50+00:07:214:4012,8
238LASKA Artur 1110BYDGOSZCZM3083M 23800:00:2000:23:23.2500:23:44.15+00:07:224:4012,8
239JURKOWSKI Paweł 1252Kancelaria HMMBYDGOSZCZM3084M 23900:00:2300:23:23.4000:23:46.60+00:07:224:4012,8
240SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 567FordonBYDGOSZCZM2072M 24000:00:5200:23:23.7500:24:16.40+00:07:224:4012,8
241BŁAŻEJEWSKI Kacper 219CB163BYDGOSZCZM2073M 24100:00:2400:23:24.3000:23:49.00+00:07:234:4112,8
242ROSZCZYN Dawid 229As BoxBYDGOSZCZM3085M 24200:00:2500:23:24.6500:23:50.60+00:07:234:4112,8
243STAWCZYK Dariusz 17BYDGOSZCZM4050M 24300:00:2300:23:26.0000:23:49.85+00:07:244:4112,8
244RUDOL Sebastian 537PRĄDOCINM4051M 24400:00:4300:23:26.1500:24:09.40+00:07:254:4112,8
245ŚWIETLIK Piotr 1091BYDGOSZCZM5016M 24500:00:0400:23:28.8000:23:32.90+00:07:274:4112,8
246PORAJ Artur 967ŚWIECIEM3086M 24600:00:3500:23:28.8500:24:04.65+00:07:274:4112,8
247BYRTEK Grzegorz 555BYDGOSZCZM4052M 24700:00:2800:23:30.5000:23:59.10+00:07:294:4212,8
248ŁOŚ Dariusz 1275ZAMOŚĆM5017M 24800:00:4800:23:31.1000:24:19.50+00:07:304:4212,8
249KORTAS Marcin 276BYDGOSZCZM4053M 24900:01:0000:23:31.1500:24:32.05+00:07:304:4212,7
250SZATKOWSKI Marcin 248run LOTTO BydgostiaBYDGOSZCZM2074M 25000:01:5600:23:31.2000:25:27.90+00:07:304:4212,8
251KORZENECKI Piotr 11024RunBYDGOSZCZM3087M 25100:00:2100:23:36.3000:23:57.30+00:07:354:4312,7
252SZEWCZUK Sebastian 176ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM3088M 25200:00:3500:23:36.7000:24:11.75+00:07:354:4312,7
253LIPIŃSKI Sebastian 1216BYDGOSZCZM4054M 25300:00:0300:23:36.9500:23:40.80+00:07:354:4312,7
254BUDKIEWICZ Radosław 1411BYDGOSZCZM2075M 25400:00:3400:23:37.5500:24:11.90+00:07:364:4312,7
255ERBER Piotr 164BIAŁE BŁOTAM2076M 25500:00:2000:23:37.7500:23:58.45+00:07:364:4312,7
256WANKIEWICZ Łukasz 1367BYDGOSZCZM2077M 25600:01:0400:23:38.5500:24:43.45+00:07:374:4312,7
257GEHRKE Szymon 435Visaton PolskaBYDGOSZCZM3089M 25700:00:4700:23:39.2000:24:27.10+00:07:384:4412,7
258KOSIŁO Marcin 898RunbustersBYDGOSZCZM3090M 25800:00:4900:23:39.5000:24:29.35+00:07:384:4412,7
259BEDNAREK Paweł 87GORDON RUNZAMOŚĆM2078M 25900:00:2000:23:43.2500:24:03.55+00:07:424:4412,6
260RYMER Adam 398BORÓWNOM3091M 26000:00:1800:23:43.5500:24:02.15+00:07:424:4412,6
261RATAJCZAK Arkadiusz 963BYDGOSZCZM4055M 26100:01:2400:23:46.0000:25:10.00+00:07:444:4512,6
262LEWICKI Artur 474Lege artisBYDGOSZCZM4056M 26200:01:2900:23:47.9500:25:17.90+00:07:464:4512,6
263DOLNY Krzysztof 1359BYDGOSZCZM2079M 26300:00:1000:23:48.5000:23:59.20+00:07:474:4512,6
264ŚWIATLAK Marek 1004SOWA BydgoszczBYDGOSZCZM4057M 26400:00:2900:23:49.7500:24:19.55+00:07:484:4612,6
265GROCHOWSKI Jakub 312JW 1515 BydgoszczWITOSŁAWM3092M 26500:00:1600:23:50.4000:24:06.75+00:07:494:4612,6
266BRZUCHALSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM3093M 26600:01:1600:23:50.5000:25:07.40+00:07:494:4612,6
267WALUSIAK Miłosz 744BYDGOSZCZM3094M 26700:00:2900:23:52.7500:24:22.50+00:07:514:4612,6
268DONARSKI Maciej 1354BYDGOSZCZM2080M 26800:00:4200:23:53.0000:24:35.30+00:07:514:4612,6
269GŁOWSKI Dariusz 56BYDGOSZCZM4058M 26900:00:4000:23:53.1000:24:33.60+00:07:524:4612,6
270ROŚ Sławek 243Armia ChrystusaNOWA WIEŚ WIELKAM2081M 27000:00:2000:23:53.2000:24:13.25+00:07:524:4612,6
271KAŹMIERCZAK Paweł 196BYDGOSZCZM4059M 27100:00:1600:23:54.1500:24:10.70+00:07:534:4612,6
272LACH Paweł 1260BYDGOSZCZM3095M 27200:00:3800:23:54.3000:24:33.00+00:07:534:4712,5
273ŚWIATOWY Ryszard 1060dawca krwiBYDGOSZCZM4060M 27300:00:2000:23:54.5000:24:15.10+00:07:534:4712,5
274STRYCZYŃSKI Marek 203KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3096M 27400:00:0800:23:56.2000:24:04.40+00:07:554:4712,5
275ANTKOWIAK Bartosz 223TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM2082M 27500:01:2800:23:56.3500:25:24.60+00:07:554:4712,5
276PIETROWSKI Radosław 1402BYDGOSZCZM2083M 27600:00:0400:23:56.5500:24:00.95+00:07:554:4712,5
277WILCZYŃSKI Jacek 3BYDGOSZCZM4061M 27700:00:2800:23:57.1000:24:25.90+00:07:564:4712,5
278CHUDZIŃSKI Rafał 1236BYDGOSZCZM4062M 27800:00:3400:23:58.3500:24:33.25+00:07:574:4712,5
279GUMMER Andrzej 282BYDGOSZCZM3097M 27900:00:2200:23:59.1000:24:21.50+00:07:584:4712,5
280PIKOR Patryk 235JASTRZĘBIECM2084M 28000:01:1100:24:00.1000:25:11.15+00:07:594:4812,5
281KRAWIEC Mariusz 939MAKSYMILIANOWOM4063M 28100:00:1800:24:00.1500:24:18.60+00:07:594:4812,5
281MATEUSZCZYK Dawid 1215BYDGOSZCZM3098M 28200:00:0400:24:00.1500:24:04.60+00:07:594:4812,5
283CZYŻNIKIEWICZ Karol 165BYDGOSZCZM2085M 28300:00:5800:24:02.3500:25:00.80+00:08:014:4812,5
284STASIEWSKI Mariusz 520TriSpaceOSÓWIECM4064M 28400:00:3800:24:02.4000:24:40.60+00:08:014:4812,5
284ROEDING Robert 187BYDGOSZCZM4065M 28500:01:0100:24:02.4000:25:04.20+00:08:014:4812,5
286SZULC Edmund 1159ZIELONKAM5018M 28600:00:4600:24:02.4500:24:49.30+00:08:014:4812,5
287ŁABENDA Robert 1361BYDGOSZCZM3099M 28700:01:0400:24:02.6500:25:07.15+00:08:014:4812,5
288GRAPATYN Piotr 881Służba WięziennaBYDGOSZCZM4066M 28800:00:1900:24:04.5500:24:23.55+00:08:034:4812,5
289KRAWIEC Patryk 940MAKSYMILIANOWOM188M 28900:00:1800:24:04.8500:24:23.60+00:08:034:4912,5
290HEIDAK Piotr 1035BYDGOSZCZM4067M 29000:00:4700:24:04.9000:24:51.95+00:08:034:4812,5
291WOJTYSIAK Kamil 657BYDGOSZCZM30100M 29100:00:3800:24:05.7500:24:44.35+00:08:044:4912,4
292LIWOCH Grzegorz 141OSIELSKOM5019M 29200:00:3000:24:05.8000:24:36.10+00:08:044:4912,4
293WIECZOREK Waldek 86BYDGOSZCZM30101M 29300:01:5400:24:06.3000:26:00.75+00:08:054:4912,4
293KOŚMIŃSKI Krzysztof 1408BYDGOSZCZM4068M 29400:00:3200:24:06.3000:24:38.55+00:08:054:4912,4
295GUMOWSKI Kamil 1090Szkoła Jazdy TomasBYDGOSZCZM2086M 29500:00:1400:24:07.3000:24:21.90+00:08:064:4912,4
296JURSKI Robert 946BYDGOSZCZM4069M 29600:01:2400:24:08.5500:25:32.90+00:08:074:4912,4
297GWIZDAŁA Mikołaj 468BYDGOSZCZM2087M 29700:01:0000:24:09.2500:25:09.60+00:08:084:4912,4
298TRUDNOWSKI Janusz 133Parkrun BydgoszczBYDGOSZCZM603M 29800:00:0300:24:09.5000:24:13.15+00:08:084:5012,4
299RÓŻYCKI Marcin 566GOSTYNINM2088M 29900:00:0800:24:10.2500:24:18.70+00:08:094:5012,4
300BŁAWAT Damian 1267BYDGOSZCZM30102M 30000:00:3400:24:11.1000:24:45.50+00:08:104:5012,4
301ANISZEWSKI Dariusz 900MORAWYM4070M 30100:00:2800:24:11.5000:24:39.80+00:08:104:5012,4
302MIŚ Michał 381Luka Start NakłoPATEREKM2089M 30200:00:0700:24:11.7500:24:19.60+00:08:104:5012,4
303SZYMAŃSKI Andrzej 948BYDGOSZCZM30103M 30300:01:0200:24:13.2500:25:16.00+00:08:124:5012,4
304CZUBKOWSKI Sebastian 841Fit ClubSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30104M 30400:00:1500:24:14.4500:24:29.95+00:08:134:5012,4
305MAZURKIEWICZ Piotr 1295DOBRCZM30105M 30500:00:1600:24:15.0000:24:31.85+00:08:134:5112,4
306MUSZYŃSKI Radosław 1391BYDGOSZCZM4071M 30600:00:5700:24:15.3000:25:13.00+00:08:144:5112,4
307ŚLEFARSKI Marcin 394BIAŁE BŁOTAM30106M 30700:00:4100:24:15.4000:24:56.60+00:08:144:5112,4
307WESOŁOWSKI Dariusz 1100ICH DWOJEBYDGOSZCZM4072M 30800:01:0800:24:15.4000:25:23.40+00:08:144:5112,4
309GŁYSZ Dawid 266BYDGOSZCZM30107M 30900:00:1800:24:16.5500:24:35.25+00:08:154:5112,4
310TRZCIŃSKI Eugeniusz 1072Aktywne SzwederowoBYDGOSZCZM604M 31000:00:2500:24:16.7000:24:41.80+00:08:154:5112,4
311MINSCHINSKI Daniel 1358www.stronanowoczesna.plKŁODNIAM2090M 31100:00:1600:24:18.3500:24:34.55+00:08:174:5112,3
312DĄBROWSKI Bartosz 834Sportowa PasjaBYDGOSZCZM30108M 31200:00:1900:24:18.4500:24:38.05+00:08:174:5112,3
313GRYGIEL Mateusz 816BYDGOSZCZM30109M 31300:00:3700:24:20.6500:24:58.30+00:08:194:5212,3
314KIECA Andrzej 1026BBL BydgoszczBYDGOSZCZM5020M 31400:01:0600:24:21.1000:25:27.10+00:08:204:5212,3
315DOLATA Grzegorz 413OcelotyBYDGOSZCZM4073M 31500:00:5400:24:23.2000:25:17.55+00:08:224:5212,3
316WAWRZYNIAK Andrzej 33222. ODNBYDGOSZCZM5021M 31600:00:3500:24:25.3000:25:00.35+00:08:244:5312,3
317AUGUSTYNOWICZ Andrzej 723RWT w BydgoszczyBYDGOSZCZM4074M 31700:01:1600:24:25.3500:25:41.60+00:08:244:5312,3
318DWOJACZNY Jakub 762BYDGOSZCZM30110M 31800:00:2600:24:25.5000:24:52.30+00:08:244:5312,3
319SZAFKOWSKI Arek 1414Soleccy BiegaczeSOLEC KUJAWSKIM4075M 31900:00:3400:24:26.3000:25:00.95+00:08:254:5312,3
320JĘDRZEJCZYK Jacek 294SZCZYTNOM2091M 32000:00:5500:24:26.7000:25:21.70+00:08:254:5312,3
321BUSSE Piotr 969BYDGOSZCZM30111M 32100:00:1300:24:26.9500:24:40.35+00:08:254:5312,3
322SAWICKI Mikołaj 528Elektronik BydgoszczBYDGOSZCZM2092M 32200:00:1100:24:27.3000:24:38.80+00:08:264:5312,3
323CUSKE Roman 992BYDGOSZCZM4076M 32300:00:2300:24:28.8500:24:52.05+00:08:274:5312,3
324SPIRYDOWICZ Piotr 695BYDGOSZCZM30112M 32400:00:2100:24:30.3500:24:51.55+00:08:294:5412,2
325NOWAKOWSKI Tomasz 615BYDGOSZCZM30113M 32500:00:2400:24:30.4000:24:54.55+00:08:294:5412,2
326BRZUSKIEWICZ Sławomir 977BYDGOSZCZM5022M 32600:00:0800:24:30.9500:24:39.30+00:08:294:5412,2
327WIŚNIEWSKI Włodzimierz 240TORUŃM5023M 32700:00:4500:24:31.0500:25:16.95+00:08:294:5412,2
328KARLIŃSKI Oskar 549BydgoszczBYDGOSZCZM1012M 32800:00:3700:24:31.3000:25:08.80+00:08:304:5412,2
329KUJAWA Sebastian 891BBL InowrocławINOWROCŁAWM4077M 32900:00:5200:24:32.0500:25:24.85+00:08:304:5412,2
330PRIEWE Paweł 71Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30114M 33000:00:2400:24:34.8000:24:58.95+00:08:334:5412,2
331KITOWSKI Przemysław 1360BYDGOSZCZM30115M 33100:01:0300:24:35.0000:25:38.55+00:08:334:5512,2
332AFELT Adrian 812OSÓWIECM1013M 33200:00:0800:24:36.0000:24:44.00+00:08:344:5512,2
333ILNICKI Artur 899BYDGOSZCZM30116M 33300:00:2700:24:38.3000:25:06.15+00:08:374:5512,2
334TUREK Mateusz 761brakBYDGOSZCZM2093M 33400:00:4300:24:39.1500:25:23.00+00:08:384:5612,2
335CHMIELEWSKI Ireneusz 65Czarne Stopy.SMMAŁA NIESZAWKAM5024M 33500:00:2800:24:40.0000:25:08.90+00:08:384:5612,2
336ZASKURSKI Tomasz 947Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM30117M 33600:01:0200:24:40.2000:25:42.75+00:08:394:5612,2
337BELIŃSKI Maciej 255Team MakoBYDGOSZCZM30118M 33700:00:5400:24:41.9000:25:36.55+00:08:404:5612,1
338DOMAŃSKI Szymon 509BYDGOSZCZM2094M 33800:00:4200:24:42.2500:25:24.75+00:08:414:5612,1
339RZEPCZYŃSKI Tomasz 1139Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM4078M 33900:00:2500:24:42.5500:25:08.05+00:08:414:5612,1
340SZREIBER Tomasz 1162BYDGOSZCZM2095M 34000:00:3600:24:42.8500:25:19.55+00:08:414:5612,1
341GROSKOP Grzegorz 212Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM2096M 34100:01:5900:24:43.4000:26:42.75+00:08:424:5612,1
342KOZICKI Marcin 734Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM30119M 34200:01:0200:24:44.0000:25:46.75+00:08:424:5612,1
343BINKOWSKI Kamil 895GNIEWKOWOM1014M 34300:00:2100:24:45.5500:25:06.90+00:08:444:5712,1
344JARZYŃSKI Maciej 660Bydgoski Dzik BiegowyBYDGOSZCZM2097M 34400:00:1300:24:46.1500:24:59.20+00:08:454:5712,1
345KLEPACZEWSKI Arkadiusz 1338BYDGOSZCZM30120M 34500:00:3300:24:47.5000:25:21.15+00:08:464:5712,1
346GRZECHNIK Mateusz 1321BYDGOSZCZM2098M 34600:00:3100:24:47.5500:25:19.35+00:08:464:5712,1
347CEGIELSKI Maciej 885SZKARŁATNI TEAMŚWIEKATOWOM4079M 34700:00:1100:24:47.6500:24:59.45+00:08:464:5712,1
348FELINIAK Daniel 1279BYDGOSZCZM30121M 34800:01:1000:24:47.7500:25:58.45+00:08:464:5712,1
349SKIERA Kris 399Roll&Run KrisMedia teamBYDGOSZCZM4080M 34900:00:1700:24:48.4000:25:05.40+00:08:474:5712,1
350KONDEL Kamil 740BYDGOSZCZM30122M 35000:00:2800:24:48.5000:25:16.65+00:08:474:5712,1
351BARANEK Sebastian 1145Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM2099M 35100:00:2400:24:49.3000:25:14.20+00:08:484:5812,1
352DURKA Krzysztof 1357TORUŃM4081M 35200:00:0900:24:49.5500:24:59.15+00:08:484:5812,1
353MICHAŁEK Daniel 818Biegam po PiwoBYDGOSZCZM30123M 35300:00:3200:24:49.7000:25:22.25+00:08:484:5812,1
354ZWIETRZAŁA Adrian 1032BYDGOSZCZM4082M 35400:00:5600:24:50.7500:25:46.75+00:08:494:5812,1
355SZYMAŃSKI Tomasz 962BYDGOSZCZM30124M 35500:01:0000:24:51.4500:25:52.10+00:08:504:5812,1
356DURAJEWSKI Mateusz 68BYDGOSZCZM20100M 35600:01:2200:24:52.0000:26:14.80+00:08:504:5812,1
357SONTOWSKI Eryk 789BYDGOSZCZM1015M 35700:00:0300:24:53.1000:24:56.25+00:08:524:5812,1
358MIERZWA Damian 257Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM20101M 35800:01:4900:24:53.4000:26:42.45+00:08:524:5812,1
359JASIEK Dawid 1002Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM189M 35900:01:4800:24:53.7000:26:42.50+00:08:524:5812,0
360WŁODARSKI Paweł 352BYDGOSZCZM30125M 36000:01:2400:24:55.7000:26:20.55+00:08:544:5912,0
361DRZYCIMSKI Karol 1178LASKOWICEM1810M 36100:00:2900:24:55.9000:25:25.45+00:08:544:5912,0
362NOWAKOWSKI Grzegorz 333BYDGOSZCZM30126M 36200:00:3800:24:57.3500:25:35.95+00:08:564:5912,0
363DOBEK Maciej 1313ŁOCHOWOM20102M 36300:00:5100:24:57.9000:25:49.15+00:08:564:5912,0
364PALIGA Maciej 277BYDGOSZCZM30127M 36400:01:3400:24:57.9500:26:31.95+00:08:564:5912,0
365SOSNA Mikolaj 1096BYDGOSZCZM30128M 36500:00:3800:24:58.2500:25:36.85+00:08:574:5912,0
366RUTKOWSKI Michał 640BYDGOSZCZM1811M 36600:00:4600:24:58.3000:25:44.50+00:08:574:5912,0
367MOCNY Piotr 1138Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30129M 36700:00:2400:24:59.1000:25:23.15+00:08:584:5912,0
368GRUBICH Arkadiusz 232Bracia DaltonNIEMCZM30130M 36800:00:4900:25:00.8500:25:50.40+00:08:595:0012,0
369KUJAWA Maciej 1374.BYDGOSZCZM20103M 36900:00:5600:25:01.9000:25:58.80+00:09:005:0012,0
370BRZOZOWSKI Marek 709BYDGOSZCZM5025M 37000:00:3300:25:02.3000:25:35.45+00:09:015:0012,0
371KIELIŃSKI Patryk 578JS 4033BYDGOSZCZM20104M 37100:00:0400:25:05.6500:25:09.75+00:09:045:0112,0
372MICHALAK Robert 14GORDON RUNBYDGOSZCZM20105M 37200:00:4900:25:05.9000:25:55.10+00:09:045:0112,0
373STARSZAK Seweryn 1117DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM1016M 37300:00:3900:25:06.5000:25:45.75+00:09:055:0112,0
374TADROWSKI Rafał 785BYDGOSZCZM30131M 37400:01:3600:25:06.7500:26:43.40+00:09:055:0111,9
375SZPERKOWSKI Tomasz 971KOBYLARNIAM4083M 37500:00:5200:25:07.7000:26:00.50+00:09:065:0111,9
376SCIGOCKI Waldemar 758BYDGOSZCZM4084M 37600:00:5200:25:08.2000:26:00.50+00:09:075:0111,9
377DROZDOWSKI Krzysiek 360BYDGOSZCZM4085M 37700:00:5500:25:10.3500:26:06.30+00:09:095:0211,9
378SWAKOWSKI Przemysław 418BYDGOSZCZM20106M 37800:00:3400:25:10.5500:25:45.15+00:09:095:0211,9
379MAŁECKI Tomasz 327ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM30132M 37900:00:0900:25:11.2000:25:20.30+00:09:105:0211,9
380ŁOBOCKI Krzysztof 7BYDGOSZCZM30133M 38000:01:3600:25:11.8500:26:48.35+00:09:105:0211,9
381PIASECZNY Dawid 593BYDGOSZCZM30134M 38100:00:2800:25:12.6500:25:41.00+00:09:115:0211,9
382QUAAS Łukasz 117RUN PASJABYDGOSZCZM30135M 38200:00:0500:25:12.8500:25:18.10+00:09:115:0211,9
383JARYSZ Adrian 558BYDGOSZCZM30136M 38300:01:0400:25:13.1000:26:17.90+00:09:125:0211,9
384MACKIEWICZ Piotr 1206BYDGOSZCZM30137M 38400:01:1900:25:14.6000:26:33.80+00:09:135:0211,9
385KOTECKI Marcin 1281BYDGOSZCZM30138M 38500:00:2400:25:14.9500:25:39.45+00:09:135:0311,9
386PORCZEK Bartłomiej 729BYDGOSZCZM20107M 38600:01:1800:25:15.4000:26:33.95+00:09:145:0311,9
387SYNAKIEWICZ Adam 1239BYDGOSZCZM4086M 38700:00:5700:25:15.5000:26:12.55+00:09:145:0311,9
387PROCZEK Jakub 1291BYDGOSZCZM20108M 38800:00:2200:25:15.5000:25:38.00+00:09:145:0311,9
389WEGNER Roman 302NIEMCZM5026M 38900:00:2600:25:16.5000:25:43.20+00:09:155:0311,9
390GRZESIAK Jakub 1404BYDGOSZCZM1017M 39000:00:4200:25:17.3500:25:59.35+00:09:165:0311,9
391ROSINSKI Przemysław 1012BYDGOSZCZM30139M 39100:00:1200:25:21.2500:25:33.45+00:09:205:0411,8
392STEFAŃSKI Marcin 721BYDGOSZCZM4087M 39200:00:4800:25:21.6500:26:09.75+00:09:205:0411,8
392KANIEWSKI Mateusz 821BYDGOSZCZM20109M 39300:00:3700:25:21.6500:25:59.05+00:09:205:0411,8
394GRUCHAŁA Wojciech 132samotny wilkBYDGOSZCZM5027M 39400:01:2300:25:21.7000:26:45.05+00:09:205:0411,8
394CIERZNIEWSKI Mirosław 494ELTEKO-RUNBYDGOSZCZM5028M 39500:00:5100:25:21.7000:26:13.10+00:09:205:0411,8
396KRESIŃSKI Andrzej 403BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30140M 39600:01:0300:25:21.8000:26:25.65+00:09:205:0411,8
397SKONIECZNY Daniel 319TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20110M 39700:01:2300:25:24.9500:26:48.65+00:09:235:0511,8
398KORZEŃSKI Przemysław 858BYDGOSZCZM30141M 39800:00:3200:25:25.9000:25:58.75+00:09:245:0511,8
399WÓJCIK Jakub 1238BYDGOSZCZM1018M 39900:00:1600:25:26.0500:25:42.85+00:09:245:0511,8
400SZUBERGA Damian 1184BYDGOSZCZM20111M 40000:00:0300:25:26.9500:25:30.30+00:09:255:0511,8
401IWANUSEK Paweł 577Grupa bankietowa SpecjalBYDGPSZCZM4088M 40100:00:2200:25:27.2500:25:49.65+00:09:265:0511,8
402CIEPLINSKI Robert 861BYDGOSZCZM4089M 40200:01:2500:25:29.8000:26:55.65+00:09:285:0611,8
403WASZAK Konrad 169Fordon Na Co DzieńBYDGOSZCZM20112M 40300:00:2800:25:30.6000:25:59.00+00:09:295:0611,8
403KOZAKIEWICZ Marcin 1087NAKŁO NAD NOTECIĄM4090M 40400:00:2700:25:30.6000:25:58.15+00:09:295:0611,8
405JAWORSKI Janusz 575TOPORZYSKOM5029M 40500:00:0500:25:32.7500:25:38.00+00:09:315:0611,7
406PRZYBYLSKI Mariusz 892BYDGOSZCZM5030M 40600:00:3200:25:32.8000:26:04.85+00:09:315:0611,7
407FOJUTOWSKI Jan 1326RokBYDGOSZCZM1019M 40700:00:4300:25:33.6500:26:17.20+00:09:325:0611,7
408ZGÓRSKI Maciej 144LEVEL 10 TucholaBYDGOSZCZM30142M 40800:00:2600:25:33.8500:26:00.20+00:09:325:0611,7
409KARSKI Przemysław 707BYDGOSZCZM30143M 40900:01:2600:25:34.8000:27:00.80+00:09:335:0611,7
410LATOS Piotr 1092BYDGOSZCZM30144M 41000:01:2900:25:35.1500:27:05.10+00:09:345:0711,7
411NOWOSIELSKI Marcin 633BYDGOSZCZM4091M 41100:00:5900:25:36.6500:26:36.40+00:09:355:0711,7
412SZLINGER Jakub 823BWMTURM30145M 41200:01:1300:25:36.8000:26:50.35+00:09:355:0711,7
413RUBASZEWSKI Marcin 1099BYDGOSZCZM30146M 41300:00:1000:25:37.3500:25:48.20+00:09:365:0711,7
414KUBIAK Jarosław 50BYDGOSZCZM30147M 41400:01:1500:25:37.4500:26:52.95+00:09:365:0711,7
415GRACZYK Dawid 1372MOGILNOM20113M 41500:00:2000:25:37.6000:25:58.25+00:09:365:0711,7
416WŁOCH Mateusz 1170BYDGOSZCZM1020M 41600:00:0500:25:38.5000:25:43.65+00:09:375:0711,7
417DEREZIŃSKI Tomasz 341BYDGOSZCZM30148M 41700:00:4700:25:39.5000:26:27.30+00:09:385:0811,7
418BRZOZOWSKI Jarosław 23BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5031M 41800:00:1500:25:40.4500:25:56.40+00:09:395:0811,7
419ROSZCZYN Michał 442BYDGOSZCZM20114M 41900:00:2600:25:40.5000:26:06.70+00:09:395:0811,7
420USS Aliaksandr 647BYDGOSZCZM4092M 42000:00:4600:25:41.7500:26:28.50+00:09:405:0811,7
421GORCZYCA Rafał 496BYDGOSZCZM4093M 42100:01:5400:25:47.3000:27:42.05+00:09:465:0911,6
422MATTHEWS Karol 1249Dla ZdrowiaBYDGOSZCZM30149M 42200:00:2700:25:48.1500:26:15.70+00:09:475:0911,6
423DORAWA Mirosław 677BYDGOSZCZM30150M 42300:01:2100:25:53.8500:27:15.80+00:09:525:1011,6
424JESZKA Patryk 1153BBL SzubinWIESZKIM20115M 42400:01:0200:25:55.0000:26:57.25+00:09:535:1111,6
425RADECKI Maciej 1314BYDGOSZCZM4094M 42500:01:3900:25:56.2000:27:35.40+00:09:555:1111,6
426MIERZYŃSKI Jakub 1154LUBAWAM20116M 42600:00:3500:25:56.2500:26:31.40+00:09:555:1111,6
427WIŚNIEWSKI Piotr 1033BYDGOSZCZM20117M 42700:00:5900:25:56.5000:26:56.30+00:09:555:1111,6
428HASEK Patryk 848BYDGOSZCZM20118M 42800:01:1300:25:57.4000:27:11.05+00:09:565:1111,6
428MADEJ Adam 153BYDGOSZCZM20119M 42900:01:0000:25:57.4000:26:57.60+00:09:565:1111,6
430PYTLIŃSKI Paweł 719Bydgoskie ŻółwieOSIELSKOM30151M 43000:01:0300:25:58.0500:27:01.10+00:09:565:1111,6
431NOWAK Tomasz 379Gordon RUNŻNINM4095M 43100:01:1700:25:59.1000:27:16.30+00:09:585:1111,5
432KARWASZ Adam 685BYDGOSZCZM30152M 43200:00:2600:26:00.5000:26:27.10+00:09:595:1211,5
433KŁOSIŃSKI Marian 1421BYDGOSZCZM30153M 43300:01:2800:26:03.5500:27:32.45+00:10:025:1211,5
434POTRZEBOWSKI Marek 156BYDGOSZCZM30154M 43400:00:3900:26:06.9000:26:46.05+00:10:055:1311,5
435CZAJA Jarosław 230BYDGOSZCZM30155M 43500:00:4500:26:06.9500:26:52.20+00:10:055:1311,5
435WIŚNIEWSKI Maksymilian 244TORUŃM1812M 43600:00:4600:26:06.9500:26:53.55+00:10:055:1311,5
437MILNER Szymon 1052BYDGOSZCZM30156M 43700:01:4000:26:07.8000:27:48.55+00:10:065:1311,5
438KUŹNIAR Robert 688WSG BydgoszczBYDGOSZCZM20120M 43800:00:2900:26:08.4500:26:37.75+00:10:075:1311,5
439KIJEWSKI Maciej 323Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM30157M 43900:01:0800:26:08.6000:27:17.05+00:10:075:1311,5
440DOLNY Marcin 1341BYDGOSZCZM4096M 44000:00:3400:26:09.4500:26:43.60+00:10:085:1311,5
441URBAŃSKI Dawid 675BYDGOSZCZM30158M 44100:00:5100:26:10.1000:27:01.40+00:10:095:1411,5
442JURCZAK Robert 986BYDGOSZCZM30159M 44200:01:2700:26:11.3000:27:38.60+00:10:105:1411,5
443JANUCHOWSKI Damian 361BYDGOSZCZM20121M 44300:01:1700:26:12.7000:27:30.05+00:10:115:1411,4
444RAKOWSKI Piotr 670Żandarmeria BydgoskaBYDGOSZCZM605M 44400:01:3000:26:13.6500:27:44.10+00:10:125:1411,4
445KISIEL Krystian 40EkipaBSWBYDGOSZCZM30160M 44500:01:1000:26:15.0000:27:25.55+00:10:135:1511,4
446GOŁCZYŃSKI Tomasz 622BYDGOSZCZM4097M 44600:00:4600:26:15.1000:27:01.85+00:10:145:1511,4
447KARSKI Marcin 704BYDGOSZCZM4098M 44700:01:2600:26:17.5500:27:44.15+00:10:165:1511,4
448KARSKI Krzysztof 705BYDGOSZCZM1021M 44800:01:2700:26:18.2000:27:45.30+00:10:175:1511,4
449TUCZYNSKI Maciej 322BYDGOSZCZM30161M 44900:00:3300:26:21.9000:26:55.35+00:10:205:1611,4
450KOWALIKOWSKI Daniel 72CHOJNICEM20122M 45000:00:1900:26:22.8500:26:42.45+00:10:215:1611,4
451DOLNY Kajetan 1340BYDGOSZCZM1022M 45100:00:3300:26:23.1000:26:56.30+00:10:225:1611,4
452KORDAS Jacek 326BYDGOSZCZM20123M 45200:01:0000:26:24.0500:27:24.15+00:10:225:1611,4
453POPŁAWSKI Tomasz 1141Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30162M 45300:00:2300:26:24.1000:26:47.50+00:10:235:1611,4
454SZMELTER Michał 656BYDGOSZCZM4099M 45400:00:5200:26:25.5000:27:18.45+00:10:245:1711,3
455BŁAŻEJEWSKI Dariusz 993ŚWIECIEM40100M 45500:01:1500:26:27.9000:27:43.50+00:10:265:1711,3
456JACEK Oskar 1283BYDGOSZCZM1813M 45600:00:0900:26:29.7000:26:39.60+00:10:285:1811,3
457DULIŃSKI Jacek 1315NIEMCZM40101M 45700:01:2700:26:31.1000:27:58.20+00:10:305:1811,3
458ŚWIERCZYŃSKI Jakub 1406NIEMCZM1023M 45800:00:5300:26:31.7000:27:25.55+00:10:305:1811,3
459STOKŁOSA Maciej 431BYDGOSZCZM20124M 45900:00:5800:26:32.5000:27:31.10+00:10:315:1811,3
460IWAN Remigiusz 1419BYDGOSZCZM40102M 46000:01:1200:26:33.7000:27:46.65+00:10:325:1811,3
461KORALEWSKI Jakub 924GĄDECZM20125M 46100:00:0300:26:36.5000:26:39.55+00:10:355:1911,3
462CHMIELARSKI Michał 1115BYDGOSZCZM20126M 46200:01:3400:26:36.6000:28:10.60+00:10:355:1911,3
463ZDZIAREK Artur 1053BYDGOSZCZM30163M 46300:01:1600:26:39.8500:27:56.20+00:10:385:2011,3
464SZMYRGAŁA Zdzisław 518Bracia DaltonBYDGOSZCZM5032M 46400:00:4900:26:43.4000:27:32.70+00:10:425:2011,2
465STĘPSKI Sławomir 387BYDGOSZCZM1814M 46500:00:1300:26:44.8000:26:58.10+00:10:435:2111,2
466NOWICKI Adam 272BYDGOSZCZM40103M 46600:00:2600:26:46.6000:27:12.80+00:10:455:2111,2
467STANKIEWICZ Dariusz 626Ból to ściemaMAKSYMILIANOWOM5033M 46700:00:3100:26:49.2000:27:20.90+00:10:485:2111,2
468KUK Bartłomiej 540OSTROMECKOM1024M 46800:01:0100:26:50.2500:27:51.60+00:10:495:2211,2
469GIEŁDON Paweł 1158BYDGOSZCZM30164M 46900:00:2900:26:50.7500:27:20.50+00:10:495:2211,2
469MATUSZCZAK Tomasz 926BYDGOSZCZM40104M 47000:00:3200:26:50.7500:27:23.20+00:10:495:2211,2
471CHMIELARSKI Maciej 1169BYDGOSZCZM20127M 47100:01:3300:26:51.4000:28:24.95+00:10:505:2211,2
472RACIBORSKI Grzegorz 1389TASAK TeamBYDGOSZCZM30165M 47200:00:3800:26:52.6500:27:31.25+00:10:515:2211,2
473PORA Dariusz 148Bracia DaltonBYDGOSZCZM5034M 47300:00:5100:26:53.9000:27:44.95+00:10:525:2211,2
474MLICKI Marcin 441BIAŁE BŁOTAM40105M 47400:00:2800:26:56.4000:27:25.20+00:10:555:2311,1
475NURKIEWICZ Jarosław 273Kung fu Pandy 3BYDGOSZCZM40106M 47500:01:4300:26:56.7500:28:40.35+00:10:555:2311,1
476KALINOWSKI Dariusz 965SOLEC KUJAWSKIM30166M 47600:00:4500:26:57.4000:27:42.60+00:10:565:2311,1
477GUMIENNY Tomasz 756LakieryGumienny.plBYDGOSZCZM20128M 47700:01:0700:26:57.4500:28:05.10+00:10:565:2311,1
478KILAN Kacper 134OSÓWIECM20129M 47800:00:4200:26:58.2500:27:40.85+00:10:575:2311,1
479MADEJ Kamil 715ŁOCHOWOM30167M 47900:01:0200:26:58.9500:28:00.95+00:10:575:2311,1
480SKÓRCZ Tomasz 697BYDGOSZCZM5035M 48000:01:3500:26:59.7000:28:35.00+00:10:585:2411,1
481ŚLEFARSKI Paweł 343BYDGOSZCZM20130M 48100:00:4500:26:59.9500:27:45.90+00:10:585:2411,1
482GÓRKA Łukasz 784BYDGOSZCZM20131M 48200:00:1100:27:00.0000:27:11.20+00:10:585:2411,1
483GRUBICH Kacper 238Bracia DaltonBYDGOSZCZM1025M 48300:00:4900:27:03.5500:27:53.40+00:11:025:2411,1
484CYBUL Krzysztof 879BYDGOSZCZM30168M 48400:01:4000:27:04.1000:28:45.00+00:11:035:2511,1
485KOZAK Piotr 944SUNDERLANDM20132M 48500:01:0500:27:05.9500:28:11.20+00:11:045:2511,1
486CZARNECKI Dawid 1380Straż Miejska ToruńTORUŃM20133M 48600:00:0400:27:08.4500:27:13.10+00:11:075:2511,0
487TARASZKA Ireneusz 1422JRG 1 InowrocławGNIEWKOWOM5036M 48700:01:0100:27:09.8000:28:10.80+00:11:085:2511,0
488STASZKIEWICZ Radosław 77Czarne Stopy SMBYDGOSZCZM40107M 48800:00:5500:27:13.8000:28:09.75+00:11:125:2611,0
489KRYSZTOFIAK Robert 249BRZOZAM40108M 48900:00:3500:27:17.0000:27:52.75+00:11:155:2711,0
490SZULC Radek 1112BYDGOSZCZM30169M 49000:01:2900:27:18.8500:28:48.30+00:11:175:2711,0
491SKWARCZY�SKI Radek 763BYDGOSZCZM20134M 49100:00:5900:27:21.2500:28:20.70+00:11:205:2811,0
492KAPELIŃSKI Sebastian 979RODOS teamBYDGOSZCZM20135M 49200:00:4900:27:22.2000:28:12.10+00:11:215:2811,0
493KULINSKI Zbigniew 239INOWROCŁAWM30170M 49300:01:3700:27:22.9000:29:00.30+00:11:215:2811,0
494ŚLADEWSKI Rafał 264GĄDECZM30171M 49400:00:0300:27:23.9500:27:27.75+00:11:225:2810,9
495WAWRZYNIAK Arkadiusz 851Dart Taverna NakłoWYSTĘPM40109M 49500:00:3100:27:25.8500:27:57.60+00:11:245:2910,9
496BRZOZOWSKI Mariusz 981BYDGOSZCZM5037M 49600:00:5600:27:26.6500:28:23.05+00:11:255:2910,9
497ŚCIBAK Wojciech 1344JFTC SUBYDGOSZCZM30172M 49700:00:5500:27:27.2500:28:23.20+00:11:265:2910,9
498CIACHERA Ireneusz 1307BYDGOSZCZM5038M 49800:01:1900:27:30.3000:28:49.60+00:11:295:3010,9
499JAGIEŁO Radosław 897INOWROCŁAWM30173M 49900:00:5100:27:31.2000:28:23.15+00:11:305:3010,9
499STRZAŁKOWSKI Sergiusz 603BYDGOSZCZM1026M 50000:00:4400:27:31.2000:28:15.35+00:11:305:3010,9
501CHMIELEWSKI Mateusz 607BYDGOSZCZM20136M 50100:00:3300:27:32.8000:28:05.95+00:11:315:3010,9
502WIERSKI Jarosław 170kujawsko-pomorskie.plLIPNIKIM40110M 50200:00:5000:27:33.1000:28:23.95+00:11:325:3010,9
502NOWICKI Sławomir 485Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM30174M 50300:00:5100:27:33.1000:28:24.35+00:11:325:3010,9
504MARĆ Robert 864BYDGOSZCZM40111M 50400:01:4100:27:34.8500:29:15.90+00:11:335:3010,9
505KARSKI Hubert 713BYDGOSZCZM606M 50500:01:2600:27:35.2500:29:01.75+00:11:345:3110,9
506AFELT Jarosław 908BYDGOSZCZM30175M 50600:01:4100:27:35.5500:29:16.55+00:11:345:3110,9
507GOTOWICZ Mariusz 363BYDGOSZCZM5039M 50700:01:0100:27:40.2000:28:41.95+00:11:395:3210,8
508JAKUBOWSKI Mirosław 459Urząd MiastaBYDGOSZCZM5040M 50800:01:0700:27:41.8500:28:49.70+00:11:405:3210,8
509GADASZEWSKI Damian 1349STEPBYDGOSZCZM20137M 50900:01:4100:27:44.2500:29:25.95+00:11:435:3210,8
510DEMBEK Maciej 1070BYDGOSZCZM20138M 51000:00:0700:27:44.4000:27:51.80+00:11:435:3210,8
511TUPTANOWSKI Przemek 1388WELD-line SportTeamŁOCHOWOM30176M 51100:01:0200:27:46.4500:28:48.70+00:11:455:3310,8
512BYCZKOWSKI Zenon 279IndywidualnieMUROWANIECM5041M 51200:00:5500:27:46.5000:28:41.80+00:11:455:3310,8
513MULLER Jakub 295INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1027M 51300:01:0400:27:47.1000:28:51.20+00:11:465:3310,8
514TOMCZAK Sylwester 1280BYDGOSZCZM20139M 51400:00:2700:27:47.7500:28:14.85+00:11:465:3310,8
515SIERANT Paweł 860BYDGOSZCZM40112M 51500:00:1200:27:48.2500:28:00.50+00:11:475:3310,8
516ORNATOWSKI Marcin 59GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM30177M 51600:01:2500:27:48.8500:29:14.15+00:11:475:3310,8
517BRUSKI Marek 1038MICHALINM1028M 51700:00:0200:27:49.4500:27:51.90+00:11:485:3310,8
518GŁOWSKI Damian 345BYDGOSZCZM1029M 51800:00:4100:27:53.4000:28:34.55+00:11:525:3410,8
519ZNANIECKI Wojciech 317BYDGOSZCZM30178M 51900:00:5200:27:56.0000:28:48.55+00:11:545:3510,7
520JANKOWSKI Tomasz Michał 1123BYDGOSZCZM5042M 52000:01:2200:27:57.3500:29:19.60+00:11:565:3510,7
521PRIEBE Krzysztof 1418BYDGOSZCZM5043M 52100:01:0800:27:57.6500:29:06.40+00:11:565:3510,7
522SZUBARTOWSKI Robert 989BYDGOSZCZM40113M 52200:01:2500:27:59.9000:29:25.70+00:11:585:3610,7
523NIEDBALSKI Edward 1166BYDGOSZCZM607M 52300:01:3100:28:02.8000:29:34.20+00:12:015:3610,7
524NIEDBALSKI Paweł 498BYDGOSZCZM30179M 52400:01:3100:28:03.2500:29:35.05+00:12:025:3610,7
525PIETRASZAK Tomasz 145RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM40114M 52500:00:5400:28:05.3000:28:59.35+00:12:045:3710,7
526SZCZYGIEŁ Michał 419BYDGOSZCZM30180M 52600:00:5500:28:05.6500:29:01.30+00:12:045:3710,7
527LEWANDOWSKI Andrzej 570SOLEC KUJAWSKIM40115M 52700:01:3300:28:07.1500:29:40.40+00:12:065:3710,7
528HARACEWIAT Michal 961TORUŃM20140M 52800:01:1500:28:16.9000:29:32.70+00:12:155:3910,6
529ŁOBODZIŃSKI Mateusz 1378BYDGOSZCZM20141M 52900:00:3000:28:21.7500:28:52.05+00:12:205:4010,6
530MUSIAŁA Adam 945BYDGOSZCZM30181M 53000:00:5100:28:23.3500:29:15.10+00:12:225:4010,6
531PAWELEC Witold 743BYDGOSZCZM1030M 53100:00:4700:28:23.9500:29:11.60+00:12:225:4010,6
532JASTRZEMBSKI Tomasz 1278Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30182M 53200:01:3900:28:26.9500:30:06.65+00:12:255:4110,5
533BASZANOWSKI Tomasz 960BYDGOSZCZM30183M 53300:00:5900:28:27.3000:29:26.40+00:12:265:4110,5
534KAPELIŃSKI Stanisław 1045RODOS TeamBYDGOSZCZM5044M 53400:00:4400:28:27.7000:29:12.40+00:12:265:4110,5
535WYPORKIEWICZ Jerzy 397WILCZEM5045M 53500:01:0100:28:30.6000:29:32.00+00:12:295:4210,5
536ZABOROWSKI Robert 82PGB Sportowa PaczkaŁOCHOWOM30184M 53600:00:3300:28:30.9500:29:04.80+00:12:295:4210,5
537DROŻ Krzysztof 25BYDGOSZCZM5046M 53700:01:1200:28:31.4000:29:44.00+00:12:305:4210,5
538WALKOWIAK Rafał 66BYDGOSZCZM20142M 53800:00:4200:28:31.8500:29:13.85+00:12:305:4210,5
539MALAK Maciej 357BYDGOSZCZM20143M 53900:01:4500:28:35.2500:30:20.35+00:12:345:4310,5
540BEJGER Łukasz 505TCMS PESA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20144M 54000:01:2800:28:35.9000:30:04.45+00:12:345:4310,5
541MILCZAREK Bartosz 1029DZIAŁDOWOM20145M 54100:01:3900:28:36.0000:30:15.85+00:12:345:4310,5
542SKUCIŃSKI Rafał 491Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM30185M 54200:01:1300:28:37.4000:29:50.45+00:12:365:4310,5
543OWIEŚNY Leszek 1286BYDGOSZCZM40116M 54300:01:3400:28:39.1500:30:13.60+00:12:385:4310,5
544ZALEWSKI Sebastian 111BIAŁE BŁOTAM20146M 54400:00:5700:28:39.5000:29:36.55+00:12:385:4310,5
545ŚNIECHOTA Konrad 519TypyGrubeBYDGOSZCZM30186M 54500:00:5800:28:40.5000:29:39.20+00:12:395:4410,5
545DUDZIAK Tomasz 597Tata FrankaBYDGOSZCZM30187M 54600:00:5400:28:40.5000:29:34.65+00:12:395:4410,5
547SOBOWIEC Szymon 404SOBOWIEC TEAMBYDGOSZCZM40117M 54700:00:2000:28:40.6000:29:00.80+00:12:395:4410,5
548GACKOWSKI Edward 1133Bydgoszcz na StartBYDGOSZCZM608M 54800:00:2900:28:41.4500:29:10.90+00:12:405:4410,5
549PIECHOWIAK Dawid 499ZAMOŚĆM40118M 54900:01:2300:28:41.5000:30:05.35+00:12:405:4410,5
550KWIATKOWSKI Tomasz 1242KaWueSBYDGOSZCZM5047M 55000:01:0900:28:42.0500:29:51.65+00:12:405:4410,5
551KRUK Szymon 587BYDGOSZCZM1031M 55100:01:2300:28:44.2000:30:07.50+00:12:435:4410,4
552KRUK Łukasz 588BYDGOSZCZM1032M 55200:01:2300:28:44.4000:30:07.65+00:12:435:4410,4
553OLKOWSKI Eugeniusz 825BYDGOSZCZM609M 55300:01:2200:28:44.9000:30:07.35+00:12:435:4510,4
554SZUDA Waldemar 774BYDGOSZCZM5048M 55400:01:1400:28:45.3500:30:00.10+00:12:445:4510,4
555WYCZISLOK Jakub 502BIAŁE BŁOTAM20147M 55500:00:0500:28:47.2500:28:52.50+00:12:465:4510,4
556NIEZBRZYCKI Janusz 775JaBYDGOSZCZM6010M 55600:01:3100:28:49.5500:30:20.65+00:12:485:4510,4
557KRUK Krzysztof 586BYDGOSZCZM40119M 55700:01:2300:28:53.9000:30:17.30+00:12:525:4610,4
558GODZIK Kamil 796Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM40120M 55800:00:4100:28:54.5000:29:35.90+00:12:535:4610,4
559WYPIJEWSKI Sebastian 1301bracia daltonBYDGOSZCZM40121M 55900:00:5400:28:56.3000:29:50.45+00:12:555:4710,4
560PAPIS Piotr 1390Back_onBYDGOSZCZM30188M 56000:00:5300:28:56.6000:29:50.15+00:12:555:4710,4
561CIERŻNICKI Zbigniew 1228TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM5049M 56100:01:2100:28:57.7000:30:19.05+00:12:565:4710,4
562GOGOLEWSKI Adam 1180BYDGOSZCZM20148M 56200:00:1400:28:58.2000:29:12.90+00:12:575:4710,4
563TWARDOWSKI Wojciech 309RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40122M 56300:01:0800:28:59.3500:30:07.65+00:12:585:4710,4
564KRAWIEC Kuba 942MAKSYMILIANOWOM1033M 56400:00:2200:29:08.2000:29:30.20+00:13:075:4910,3
565ŚWIATŁY Andrzej 1405GDYNIAM40123M 56500:00:5500:29:08.5500:30:04.50+00:13:075:4910,3
566LUTOWSKI Wojciech 1068TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM30189M 56600:01:1300:29:08.6500:30:22.35+00:13:075:4910,3
567RÓŻYCKI Sławomir 1198TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM5050M 56700:01:1300:29:09.0500:30:22.40+00:13:075:4910,3
567STOKŁOSA Kamil 427BYDGOSZCZM30190M 56800:01:2100:29:09.0500:30:30.05+00:13:075:4910,3
569BOGUCKI Mariusz 978-BYDGOSZCZM40124M 56900:00:5900:29:10.8000:30:10.25+00:13:095:5010,3
570PODGÓRSKI Jakub 194CZELADŹM20149M 57000:01:0700:29:10.9500:30:18.80+00:13:095:5010,3
571GLIBOWSKI Damian 1336BYDGOSZCZM20150M 57100:01:3400:29:12.9000:30:47.50+00:13:115:5010,3
572PYSZKA Maciej 1413BYDGOSZCZM20151M 57200:01:3300:29:16.3500:30:49.95+00:13:155:5110,3
573GAWRYCH Adam 698BYDGOSZCZM20152M 57300:00:4400:29:19.0000:30:03.65+00:13:175:5110,2
574SAWIŃSKI Łukasz 601STUDZIENKIM20153M 57400:00:5300:29:20.7000:30:13.80+00:13:195:5210,2
575PRZEWOŹNIAK Rafał 37BYDGOSZCZM20154M 57500:01:0500:29:20.9000:30:26.50+00:13:195:5210,2
576MIKOŁAJEWSKI Jacek 263Rowerbydgoszcz.plBYDGOSZCZM40125M 57600:01:1300:29:22.5000:30:35.55+00:13:215:5210,2
577TOMCZAK Krzysztof 1160STRZELEWOM20155M 57700:00:4000:29:22.9000:30:03.70+00:13:215:5210,2
578MALINOWSKI Mateusz 880BYDGOSZCZM20156M 57800:00:3600:29:24.9500:30:01.25+00:13:235:5310,2
579MIKOŁAJCZAK Jędrzej 691BYDGOSZCZM1034M 57900:00:5800:29:29.6500:30:28.15+00:13:285:5410,2
580MODRZEWSKI Łukasz 436BYDGOSZCZM40126M 58000:00:3000:29:31.0000:30:01.55+00:13:295:5410,2
581KONKEL Bartosz 405BYDGOSZCZM30191M 58100:01:1300:29:31.6500:30:45.60+00:13:305:5410,2
582PASIEKA Tomasz 711DRZEWIANOWOM40127M 58200:01:1900:29:32.6000:30:52.35+00:13:315:5410,2
583CHODOR Tomasz 204TURM40128M 58300:00:4000:29:34.9000:30:15.25+00:13:335:5510,1
584OKONEK Marcin 1042KlubZdrowia24hBYDGOSZCZM40129M 58400:00:5600:29:35.3500:30:31.70+00:13:345:5510,1
585ŻURAWSKI Michał 921run LOTTO-BydgostiaBYDGOSZCZM40130M 58500:01:3100:29:35.9500:31:07.70+00:13:345:5510,1
586PODOLSKI Mariusz 1189EveryDayRunning TEAMMYSŁAKÓWKOM20157M 58600:01:4800:29:36.7000:31:25.45+00:13:355:5510,1
587RONKIEWICZ Bartosz 1084SPORT FACTORYBYDGOSZCZM30192M 58700:01:0900:29:36.8000:30:46.30+00:13:355:5510,1
588GAŁCZYŃSKI Piotr 48BYDGOSZCZM20158M 58800:00:2400:29:38.6500:30:02.70+00:13:375:5510,1
589KUKLIŃSKI Rafał 331BYDGOSZCZM30193M 58900:01:1500:29:39.0500:30:54.05+00:13:375:5510,1
590POLEWSKI Damian 1024BYDGOSZCZM30194M 59000:00:4400:29:39.2500:30:23.45+00:13:385:5510,1
591PIASECKI Damian 1137Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30195M 59100:00:4000:29:39.5000:30:19.90+00:13:385:5510,1
592WARACZEWSKI Paweł 88TORUŃM30196M 59200:00:2300:29:39.6000:30:02.70+00:13:385:5510,1
593PÓŁGĘSEK Rafał 63SOLEC KUJAWSKIM40131M 59300:02:0400:29:41.6000:31:46.10+00:13:405:5610,1
594MILER Adam 838LUZINOM20159M 59400:01:5100:29:41.8500:31:33.00+00:13:405:5610,1
595ŁUKAWSKI Damian 1168INOWROCŁAWM20160M 59500:00:0500:29:43.5500:29:48.80+00:13:425:5610,1
596SIWKOWSKI Dawid 574Bardzo lubięBYDGOSZCZM20161M 59600:01:2800:29:45.0500:31:13.60+00:13:435:5710,1
597PERA Marek 951BYDGOSZCZM30197M 59700:01:2800:29:49.3500:31:17.90+00:13:485:5710,1
598PALIŃSKI Grzegorz 1129BYDGOSZCZM30198M 59800:01:3200:29:51.8000:31:24.00+00:13:505:5810,0
599SZULAKOWSKI Tomasz 1175KURCZE JAK DALEKOZIELONKAM40132M 59900:01:2200:29:51.9500:31:14.55+00:13:505:5810,0
600ŁABENDA Piotr 889Terenowa Masakra TeamBYDGOSZCZM40133M 60000:01:2200:29:52.0500:31:14.55+00:13:505:5810,0
601BRZOZOWSKI Krzysztof 388BYDGOSZCZM30199M 60100:01:4000:29:52.2000:31:32.20+00:13:515:5810,0
602MIKUŁA Tomasz 41GORDON RUNRYNARZEWOM30200M 60200:01:2500:29:54.4500:31:19.95+00:13:535:5810,0
603SZULAKOWSKI Rafał 621Terenowa Masakra TeamBYDGOSZCZM40134M 60300:01:1900:29:54.6000:31:14.45+00:13:535:5910,0
604KUJAWA Eugeniusz 1331TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM5051M 60400:01:1900:29:54.7500:31:14.50+00:13:535:5910,0
605KUJAWA Patryk 795Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM20162M 60500:00:4100:29:55.6500:30:36.80+00:13:545:5910,0
606OSIŃSKI Adam 1128AABYDGOSZCZM40135M 60600:01:2900:29:55.8500:31:25.60+00:13:545:5910,0
607BRĄGIEL Jakub 51Vege RunnersBYDGOSZCZM30201M 60700:01:5500:29:57.5000:31:53.35+00:13:565:5910,0
608KULA Karol 1303ŁOCHOWOM30202M 60800:00:3300:30:01.4500:30:34.50+00:14:006:0010,0
609JANIK Mariusz 937NAKLO N NOTM40136M 60900:01:1000:30:02.1000:31:13.00+00:14:016:0010,0
610MIKOŁAJCZAK Jan 690BYDGOSZCZM1035M 61000:00:5800:30:02.4500:31:00.75+00:14:016:0010,0
611CHRÓŚCIŃSKI Michał 359Manufaktura Słodyczy Karmelowa KrainaBYDGOSZCZM20163M 61100:01:2400:30:06.5500:31:30.95+00:14:056:0110,0
612SOBIERAJSKI Łukasz 225ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM20164M 61200:01:1800:30:07.9500:31:26.75+00:14:066:0110,0
613STRABEL Bartosz 79BYDGOSZCZM20165M 61300:00:4900:30:08.5500:30:57.55+00:14:076:0110,0
614DUDZIAK Michał 207CPR BydgoszczBYDGOSZCZM30203M 61400:01:3800:30:08.7000:31:47.30+00:14:076:0110,0
614ANTCZAK Filip 866TURM30204M 61500:01:0800:30:08.7000:31:16.95+00:14:076:0110,0
616PAWSKI Przemysław 335Biegające KebabyBYDGOSZCZM20166M 61600:01:1600:30:09.2000:31:25.90+00:14:086:0110,0
617KWASIGROCH Krzysztof 1229TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM5052M 61700:01:2000:30:09.7000:31:30.10+00:14:086:029,9
618KMIEĆ Norbert 348ŁOCHOWICEM40137M 61800:00:2800:30:17.0000:30:45.80+00:14:156:039,9
619DANIELEK Adam 24Biegam, żeby się nie spocić!BYDGOSZCZ 11M30205M 61900:01:0200:30:18.5500:31:21.10+00:14:176:039,9
620KUZIOŁA Marcin 972BYDGOSZCZM30206M 62000:01:2700:30:19.5000:31:47.10+00:14:186:049,9
621HARACEWIAT Cezary 935BYDGOSZCZM5053M 62100:01:1500:30:22.0500:31:37.25+00:14:206:049,9
622KUBOWICZ Piotr 739małgoś...teamBYDGOSZCZM5054M 62200:00:4500:30:23.1500:31:09.10+00:14:226:049,9
623KOZAK Krzysztof 941BiegamyRazemSTRZELNOM5055M 62300:01:0200:30:30.8500:31:33.75+00:14:296:069,8
624WRZYSZCZ Adam 1181NULLM40138M 62400:01:3400:30:31.7000:32:05.70+00:14:306:069,8
625GABRIELSKI Dariusz 998Klubzdrowia24hBYDGOSZCZM40139M 62500:00:5700:30:33.6500:31:31.50+00:14:326:069,8
626KOLASA Robert 651BYDGOSZCZM30207M 62600:00:5600:30:34.8500:31:31.45+00:14:336:079,8
627ŚMIESZEK Mateusz 1323KORYTOWOM20167M 62700:01:0300:30:35.6000:31:39.15+00:14:346:079,8
628ORZECHOWSKI Michał 5BYDGOSZCZM30208M 62800:01:2100:30:38.0000:31:59.75+00:14:366:079,8
629POLAKIEWICZ Dariusz 448Soleccy BiegaczeSOLEC-KUJAWSKIM5056M 62900:00:2000:30:39.6500:31:00.25+00:14:386:089,8
630BYCZYŃSKI Michał 421BYDGOSZCZM20168M 63000:01:2900:30:42.2000:32:11.45+00:14:416:089,8
631KOZIŃSKI Tomasz 718Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM40140M 63100:01:0200:30:43.8000:31:46.35+00:14:426:089,8
632CISZEWSKI Paweł 1013BRZOSTOWO 30AM20169M 63200:01:3800:30:58.5000:32:36.60+00:14:576:119,7
633ARENT Jan 1213BYDGOSZCZM5057M 63300:01:2000:31:00.2000:32:20.75+00:14:596:129,7
634MICHALSKI Piotr 800BYDGOSZCZM20170M 63400:01:1600:31:11.6500:32:27.95+00:15:106:149,6
635PATRZAŁEK Tomasz 508BYDGOSZCZM40141M 63500:01:0500:31:14.4500:32:19.95+00:15:136:149,6
636LEMIEŻ Andrzej 265SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM40142M 63600:00:1500:31:15.0500:31:30.05+00:15:136:159,6
637GURYN Wiktor 749BYDGOSZCZM30209M 63700:02:0600:31:15.6000:33:21.60+00:15:146:159,6
638JAWORSKI Paweł 554BYDGOSZCZM30210M 63800:00:4100:31:20.4500:32:01.50+00:15:196:169,6
639GROCHOWALSKI Arkadiusz 1124BYDGOSZCZM40143M 63900:01:0900:31:23.8000:32:32.80+00:15:226:169,6
640KUŹNIAR Patryk 693UMK CM BydgoszczBYDGOSZCZM20171M 64000:00:4100:31:27.4500:32:09.40+00:15:266:179,5
640ZAKRZEWSKI Adam 1125BIAŁE BŁOTAM20172M 64100:01:2300:31:27.4500:32:50.80+00:15:266:179,5
642GRALAK Jacek 476BYDGOSZCZM40144M 64200:01:0100:31:34.0000:32:35.65+00:15:326:189,5
643MRÓWCZYŃSKI Mikołaj 737MrówkiBYDGOSZCZM1036M 64300:00:3800:31:41.9500:32:20.55+00:15:406:209,5
644DERDA Rafał 1022-BYDGOSZCZM5058M 64400:00:4800:31:43.6000:32:32.00+00:15:426:209,5
645WITKOWSKI Patryk 105BYDGOSZCZM1037M 64500:01:1800:31:48.1000:33:06.30+00:15:476:219,4
646LUKASIEWICZ Krzysztof 1089BYDGOSZCZM30211M 64600:01:2500:31:48.4500:33:14.00+00:15:476:219,4
647PUCHALSKI Rafał 1049klubzdrowia24hBYDGOSZCZM40145M 64700:00:5700:31:49.8500:32:47.25+00:15:486:229,4
648CZAJKOWSKI Kamil 1392RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM20173M 64800:01:2100:31:50.7500:33:11.95+00:15:496:229,4
648WITKOWSKI Paweł 99BYDGOSZCZM1038M 64900:01:1600:31:50.7500:33:07.00+00:15:496:229,4
650JAKIMCZUK Przemysław 703BYDGOSZCZM20174M 65000:01:3700:31:51.2500:33:28.95+00:15:506:229,4
651ROBAKOWSKI Waldemar 1346BYDGOSZCZM40146M 65100:00:0000:31:53.0500:31:53.05+00:15:516:229,4
652GRODZKI Daniel 473BYDGOSZCZM30212M 65200:00:2700:31:55.1500:32:22.85+00:15:546:239,4
653SMERLIŃSKI Robert 2BYDGOSZCZM30213M 65300:01:2300:32:00.9000:33:24.50+00:15:596:249,4
654TYBURSKI Maciej 347GRUDZIĄDZM30214M 65400:01:2000:32:04.1000:33:24.25+00:16:036:249,4
655KUTOWSKI Janusz 306INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5059M 65500:01:0200:32:20.5500:33:23.30+00:16:196:289,3
656SIKORSKI Arkadiusz 1312BYDGOSZCZM1039M 65600:01:4300:32:21.1500:34:05.05+00:16:206:289,3
657SIKORSKI Norbert 1311BYDGOSZCZM40147M 65700:01:4300:32:22.4500:34:06.10+00:16:216:289,3
658WRZESIŃSKI Wojciech 62FordonRunnersBYDGOSZCZM40148M 65800:01:2900:32:29.5000:33:58.80+00:16:286:299,2
659RATAJ Maciej 455ŁOCHOWOM40149M 65900:01:0600:32:29.9000:33:36.80+00:16:286:309,2
660RATAJ Szymon 456ŁOCHOWOM1040M 66000:01:0600:32:29.9500:33:36.65+00:16:286:309,2
661BOREK Marcin 1256BYDGOSZCZM40150M 66100:01:1400:32:40.9000:33:55.50+00:16:396:329,2
662KĘSKA Rafał 218Przechowo TeamŚWIECIEM20175M 66200:00:2200:32:53.7000:33:15.90+00:16:526:349,1
663BIERYT Arkadiusz 968BYDGOSZCZM5060M 66300:00:4500:32:59.6500:33:44.80+00:16:586:359,1
664MIROŃCZUK Paweł 1426BYDGOSZCZM20176M 66400:00:3500:33:01.5500:33:36.65+00:17:006:369,1
665GRALAK Mikołaj 483BYDGOSZCZM1815M 66500:00:5800:33:02.3500:34:01.15+00:17:016:369,1
666OSSOWSKI Łukasz 408BYDGOSZCZM30215M 66600:01:3900:33:04.0500:34:43.15+00:17:026:369,1
667KUBAS Marek 1006NIEMCZM5061M 66700:01:3500:33:09.2500:34:44.80+00:17:086:379,0
668KIELMANN Marcin 1362BYDGOSZCZM30216M 66800:01:0900:33:13.6500:34:22.90+00:17:126:389,0
669FILOSEK Paweł 535BYDGOSZCZM20177M 66900:01:2700:33:15.9000:34:43.25+00:17:146:399,0
670GUŹLECKI Krzysztof 804DULSKM20178M 67000:00:2500:33:17.1000:33:42.20+00:17:166:399,0
671ŻEBROWSKI Michał 569BIAŁE BŁOTAM30217M 67100:01:3900:33:20.8500:35:00.80+00:17:196:409,0
672GRZESZAK Sławomir 251Asseco Active TeamŁABISZYNM20179M 67200:01:1200:33:32.0000:34:44.30+00:17:306:428,9
673KLIMKIEWICZ Maciej 769BYDGOSZCZM40151M 67300:01:1700:33:44.0000:35:01.60+00:17:426:448,9
674OLECHNOWICZ Maciej 752Sport Smukała Opławiec JanowoBYDGOSZCZM1041M 67400:02:2000:33:46.8000:36:07.35+00:17:456:458,9
675PIETROWSKI Tomasz 1395BYDGOSZCZM40152M 67500:00:0500:33:52.7500:33:57.85+00:17:516:468,9
676HILLER Andrzej 1335HillerTeamOSIELSKOM1042M 67600:01:3500:33:57.0500:35:32.90+00:17:556:478,8
677MRÓWCZYŃSKI Sebastian 260MrówkiBYDGOSZCZM30218M 67700:00:3900:33:59.0500:34:38.95+00:17:576:478,8
678PARUCKI Zbigniew 174BYDGOSZCZM5062M 67800:01:2300:34:08.0500:35:32.00+00:18:066:498,8
678KOCZOROWSKI Maciej 929BYDGOSZCZM1043M 67900:01:2300:34:08.0500:35:31.90+00:18:066:498,8
680PRZERACKI Mirosław 416BydgoszczBYDGOSZCZM40153M 68000:01:3400:34:39.4500:36:14.40+00:18:386:568,7
681OLECHNOWICZ Tomasz 753Sport Smukała Opławiec JanowoBYDGOSZCZM40154M 68100:02:2000:34:40.0000:37:00.95+00:18:386:568,7
682RAKAŁOWICZ Jakub 530BYDGOSZCZM20180M 68200:00:4800:34:46.2000:35:35.10+00:18:456:578,6
683RAKAŁOWICZ Krzysztof 576ManchesterBYDGOSZCZM30219M 68300:00:4800:34:46.3000:35:35.20+00:18:456:578,6
684JAROCHA Michał 49BYDGOSZCZM20181M 68400:01:3800:34:49.8000:36:27.85+00:18:486:578,6
685BIELENNY Michał 628BydgoszczBYDGOSZCZM6011M 68500:01:1000:35:04.8500:36:15.00+00:19:037:018,6
686KONARZEWSKI Arkadiusz 1306BYDGOSZCZM40155M 68600:01:1100:35:35.0500:36:46.95+00:19:337:078,4
687LISOWSKI Mikołaj 284BYDGOSZCZM1044M 68700:01:5500:35:36.5000:37:32.20+00:19:357:078,4
688DREWNIAK Paweł 471BYDGOSZCZM20182M 68800:01:3100:35:40.3500:37:11.55+00:19:397:088,4
689ORLIŃSKI Mateusz 1288BYDGOSZCZM1045M 68900:01:3900:35:40.9500:37:20.60+00:19:397:088,4
690ORLIŃSKI Andrzej 1287BYDGOSZCZM40156M 69000:01:3900:35:41.1500:37:20.20+00:19:407:088,4
691DUL Marcin 917BYDGOSZCZM40157M 69100:01:2800:35:58.0500:37:26.10+00:19:567:118,3
692KORPAS Mikołaj 1046Bydgoska Sekcja Karate KyokushinkaikanBYDGOSZCZM1046M 69200:00:3500:36:22.1000:36:58.00+00:20:217:168,2
693GORZYCKI Dariusz 1014Bydgoska Sekcja Karate KyokushinkaikanBYDGOSZCZM40158M 69300:00:3700:36:23.9500:37:01.55+00:20:227:168,2
694FARBOTKO Marcin 1085Galactica.plBYDGOSZCZM40159M 69400:01:3200:37:29.6000:39:01.80+00:21:287:298,0
695RUTKOWSKI Adam 638BYDGOSZCZM40160M 69500:01:3200:37:30.1500:39:02.25+00:21:297:308,0
696JANKOWSKI Rafał 6BYDGOSZCZM40161M 69600:01:3700:37:53.3000:39:30.70+00:21:527:347,9
697LISOWSKI Sebastian 280BYDGOSZCZM30220M 69700:01:5500:39:59.0000:41:54.15+00:23:577:597,5
698WIECZOREK Marcin 829BYDGOSZCZM30221M 69800:01:5400:41:19.6500:43:13.95+00:25:188:157,3
699MINDIKOWSKI Dawid 143BYDGOSZCZM1047M 69900:01:1200:42:33.1500:43:45.60+00:26:328:307,1
700ZGIEP Maciej 142BYDGOSZCZM30222M 70000:01:1200:42:33.2000:43:45.80+00:26:328:307,1
701ATTA Summer 301INTERACT CLUB BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1048M 70100:01:0400:45:30.4000:46:34.60+00:29:299:066,6
Niesklasyfikowani
BOREK Jerzy 1259BYDGOSZCZM10DNF DNF DNF--
GIŻA Maciej 905BYDGOSZCZM20DNF DNF DNF--
Znaleziono 703 wynik(ów)