BYDGOSKI BIEG URODZINOWY
Organizator : Miasto Bydgoszcz
Data : 2017-04-23
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1440
Wystartowało : 1144
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 1140
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | SM Kobiety | SM Mężczyźni | K10 | M10 | K18 | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŻAL Robert 1008JFTCBYDGOSZCZM301M 600:00:0300:17:22.4000:17:26.05 3:2817,3
2DEROŃ Waldemar 3371 Pomorska Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM302M 700:00:0300:17:37.4000:17:40.90+00:00:153:3117,0
3BEDRA Robert 39BYDGOSZCZM303M 1100:00:0200:18:10.3500:18:12.95+00:00:473:3816,5
4KARASZEWSKI Norbert 37356 Baza LotniczaBIAŁE BŁOTAM304M 1200:00:0500:18:17.0500:18:22.90+00:00:543:3916,4
5MACKOWSKI Maciej 131Myslecinek BDGBYDGOSZCZM305M 1500:00:0100:18:25.0000:18:26.30+00:01:023:4116,3
6ŚLEFARSKI Jacek 1025TriFriendsBYDGOSZCZM306M 2000:00:0400:18:38.2000:18:42.40+00:01:153:4316,1
7FLOREK Paweł 16RE MEDIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 2100:00:0200:18:39.6500:18:41.65+00:01:173:4316,1
8PRZYBYLSKI Bartek 830RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM308M 2400:00:3000:18:45.2500:19:16.10+00:01:223:4516,0
9KUROWSKI Kamil 287Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM309M 2800:00:0600:19:07.1500:19:13.70+00:01:443:4915,7
10SZOPINSKI Rafał 665BYDGOSZCZM3010M 3500:00:0900:19:29.9500:19:39.85+00:02:073:5415,4
11BANACH Tomasz 1347GRUDZIĄDZM3011M 3900:00:1200:19:42.5500:19:55.00+00:02:203:5615,2
12ROMANOWSKI Michal 369BYDGOSZCZM3012M 4300:00:0800:19:48.0000:19:56.55+00:02:253:5715,2
13MUCHA Marcin 150BatrunnersPAWŁÓWEKM3013M 4500:00:0900:19:48.9500:19:57.95+00:02:263:5715,2
14KLUSKA Adam 1104IWsp SZ BydgoszczCHOJNICEM3014M 4700:00:0200:19:51.7500:19:54.50+00:02:293:5815,1
15KOZIŃSKI Marek 736RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM3015M 4800:00:1500:19:53.2000:20:08.20+00:02:303:5815,1
16SPRYSZYŃSKI Wojciech 1273ŁOCHOWOM3016M 5400:02:0200:20:03.1500:22:05.20+00:02:404:0015,0
17BORCZYKOWSKI Rafał 318BYDGOSZCZM3017M 6000:00:0300:20:07.7000:20:11.35+00:02:454:0114,9
18DĘBSKI Adrian 409BYDGOSZCZM3018M 6100:00:1500:20:08.4000:20:23.90+00:02:464:0114,9
19MARTIN Paweł 606BYDGOSZCZM3019M 6200:00:2900:20:14.9000:20:44.20+00:02:524:0314,8
20KUJAWA Kamil 96Zespół Szkól Budowlanych w BydgoszczyWOJNOWOM3020M 6400:00:1300:20:17.9000:20:31.55+00:02:554:0314,8
21GWITT Bartosz 1420BYDGOSZCZM3021M 6600:00:3500:20:21.9000:20:57.10+00:02:594:0414,7
22WALDA Łukasz 631BYDGOSZCZM3022M 6800:00:1700:20:24.6500:20:41.85+00:03:024:0414,7
23ŁYSZCZARZ Błażej 871BYDGOSZCZM3023M 6900:00:1300:20:26.2000:20:40.15+00:03:034:0514,7
24ANDRZEJEWSKI Paweł 1039DOBROMIERZM3024M 7500:00:0900:20:34.4500:20:44.05+00:03:124:0714,6
24KRUPA Piotr 751BYDGOSZCZM3025M 7600:00:1900:20:34.4500:20:53.65+00:03:124:0614,6
26PAWLAK Jakub 446JFTC SUBYDGOSZCZM3026M 7700:00:2800:20:35.0000:21:03.30+00:03:124:0714,6
27JUCHACZ Michał 336Dziki /Tri Team InoINOWROCŁAWM3027M 7800:00:0600:20:35.2500:20:41.85+00:03:124:0714,6
28DZIEKAN Wojtek 826Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM3028M 8200:00:1700:20:38.3500:20:56.05+00:03:154:0714,5
29JANYSKA Krzysztof 104BYDGOSZCZM3029M 8900:00:1000:20:43.5500:20:54.40+00:03:214:0814,5
30MAGDZIARZ Jakub 931KANCELARIA - HMMBYDGOSZCZM3030M 9100:00:1800:20:45.6500:21:04.10+00:03:234:0914,4
31TOMASZEWSKI Jordan 119TriFriendsBYDGOSZCZM3031M 9300:00:1100:20:46.5500:20:58.45+00:03:244:0914,4
32TRYT Maciej 1003Run BydgoszczBYDGOSZCZM3032M 9400:00:1100:20:46.9000:20:58.50+00:03:244:0914,4
33SUDOŁ Jacek 911IPA BydgoszczBYDGOSZCZM3033M 9800:00:0800:20:51.0500:20:59.80+00:03:284:1014,4
34NAGORZYSKI Arkadiusz 384BYDGOSZCZM3034M 9900:00:1800:20:54.5000:21:12.95+00:03:324:1014,4
35SZWARC Paweł 191RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3035M 10700:00:3600:21:01.9000:21:38.70+00:03:394:1214,3
36ZIOMEK Piotr 1381Straż Miejska ToruńTORUŃM3036M 10900:00:0300:21:04.7500:21:08.70+00:03:424:1314,2
37BANASZAK Dawid 1176BYDGOSZCZM3037M 11100:00:1700:21:06.1500:21:23.60+00:03:434:1314,2
38GLIWKA Artur 13981. BLWLINOWROCŁAWM3038M 11800:00:4800:21:11.8500:21:59.95+00:03:494:1414,2
39GRECHUTA Tomasz 256BYDGOSZCZM3039M 12000:00:0500:21:12.5000:21:17.60+00:03:504:1414,2
40DACH Łukasz 676MATATABYDGOSZCZM3040M 12100:00:0800:21:17.7500:21:26.00+00:03:554:1514,1
41SOBCZAK Marcin 179Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM3041M 12300:00:1000:21:20.5500:21:31.20+00:03:584:1614,1
42HASS Adam 701BYDGOSZCZM3042M 12500:00:1000:21:23.2500:21:33.55+00:04:004:1614,0
43GACKOWSKI Szymon 1132Służba WięziennaBYDGOSZCZM3043M 12700:00:1100:21:27.1000:21:39.00+00:04:044:1714,0
44SZCZĘSNY Arkadiusz 401Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM3044M 13200:00:2300:21:32.2000:21:56.05+00:04:094:1813,9
45BONKOWSKI Wojciech 177NAKŁO NAD NOTECIĄM3045M 13800:00:0200:21:37.8500:21:40.10+00:04:154:1913,9
46SALAMON Wojtek 1296CHEŁMŻAM3046M 13900:00:0900:21:39.4500:21:49.20+00:04:174:2013,8
47WIDŹGOWSKI Przemysław 250BYDGOSZCZM3047M 14000:00:0900:21:39.5500:21:48.65+00:04:174:1913,9
48SOKOŁOWSKI Piotr 28GORDON RUNBYDGOSZCZM3048M 14400:00:1900:21:48.0000:22:07.30+00:04:254:2113,8
49SKRZYPIŃSKI Marek 1195BYDGOSZCZM3049M 14900:00:1600:21:57.7000:22:14.05+00:04:354:2313,7
50STARSZAK Paweł 1113DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3050M 15000:00:0900:21:59.4000:22:08.50+00:04:374:2313,6
51CHORZĘPA Bogusław 1061BydgoszczBYDGOSZCZM3051M 16100:00:2700:22:06.4500:22:34.40+00:04:444:2513,6
52SZARLEJ Marcin 316BYDGOSZCZM3052M 16200:00:1400:22:09.1000:22:23.65+00:04:464:2513,5
53ROGALSKI Maciej 928BYDGOSZCZM3053M 16400:02:0800:22:10.4000:24:19.20+00:04:484:2613,5
54KOPACZEWSKI Marcin 453KRUSZYN KRAJEŃSKIM3054M 16900:00:1500:22:14.4000:22:29.60+00:04:524:2613,5
55GRZONKA Michał 1232TCMS PESA BYDGOSZCZBRZEZINY 16M3055M 17100:01:3000:22:16.9000:23:47.05+00:04:544:2713,5
56BINIENDA Mateusz 340BIMATKRUSZYNM3056M 17300:00:1800:22:17.2000:22:36.00+00:04:544:2713,5
57WYSOCKI Piotr 568Run Team Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM3057M 17400:01:5300:22:17.6000:24:11.10+00:04:554:2713,5
58WAJCHERT Łukasz 472INOWROCŁAWM3058M 17500:00:0500:22:18.5500:22:23.55+00:04:564:2713,5
59CYL Dawid 351RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3059M 17900:00:2200:22:27.7500:22:50.25+00:05:054:2913,4
60SZULC Rafał 208RUN BYDGOSZCZTARKOWO DOLNEM3060M 18600:00:3700:22:35.5000:23:12.60+00:05:134:3113,3
61GRZECHOWIAK Krzysztof 581BYDGOSZCZM3061M 18800:01:4500:22:36.9500:24:22.00+00:05:144:3113,3
62BRYWCZYŃSKI Krystian 75RODOS TeamPIECHCINM3062M 18900:00:4900:22:37.2500:23:26.70+00:05:144:3113,3
63LEWANDOWSKI Sławomir 1043klubzdrowia24hBYDGOSZCZM3063M 19100:00:5600:22:43.6500:23:40.40+00:05:214:3213,2
64KARPIŃSKI Daniel 305FC KobylarniaKOBYLARNIAM3064M 19300:00:1700:22:47.0000:23:04.90+00:05:244:3313,2
65ZIELINSKI Marcin 745BYDGOSZCZM3065M 19500:00:0700:22:52.5500:22:59.85+00:05:304:3413,1
66OWCZARSKI Krzysztof 1036BYDGOSZCZM3066M 19800:00:4500:22:54.4500:23:40.40+00:05:324:3513,1
67SIEMASZKO Michał 1225SzyszkiBYDGOSZCZM3067M 19900:00:1100:22:54.9000:23:06.80+00:05:324:3513,1
68BISKUPSKI Marcin 375BYDGOSZCZM3068M 20000:01:3300:22:55.0000:24:28.85+00:05:324:3513,1
69SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 1197Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM3069M 20100:01:0000:22:55.2000:23:55.85+00:05:324:3513,1
70CZAPLEWSKI Krzysztof 1365OSTROWITEM3070M 20300:01:1800:22:58.8000:24:16.80+00:05:364:3513,1
71ROSÓŁ Jacek 26BYDGOSZCZM3071M 20500:00:2800:23:01.2000:23:29.70+00:05:384:3613,0
72KARASZEWSKI Marcin 510BYDGOSZCZM3072M 20800:00:4200:23:05.7000:23:47.95+00:05:434:3713,0
73BUTRYM Piotr 700BYDGOSZCZM3073M 20900:01:0600:23:06.1000:24:12.15+00:05:434:3713,0
74KOŚCIELAK Maciej 1030ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM3074M 21200:00:3500:23:08.0000:23:43.10+00:05:454:3713,0
75KANIEWSKI Łukasz 67BYDGOSZCZM3075M 21500:00:3000:23:09.5000:23:39.65+00:05:474:3713,0
76CECHOWSKI Marcin 27TORUŃM3076M 21800:00:3200:23:10.9000:23:43.30+00:05:484:3812,9
77PAWLAK Waldemar 11VegeRunnersBYDGOSZCZM3077M 22400:00:0600:23:15.4500:23:21.55+00:05:534:3912,9
78DERENDA Miroslaw 714INOWROCLAWM3078M 22500:00:4700:23:15.6500:24:02.95+00:05:534:3912,9
79JANUSZKIEWICZ Piotr 424ŁOCHOWOM3079M 22600:00:1100:23:15.7500:23:27.25+00:05:534:3912,9
80MINTA Adam 579BYDGOSZCZM3080M 22800:00:3100:23:16.3500:23:47.50+00:05:534:3912,9
81CADER Ryszard 185Spójnia Białe BłotaKRUSZYN KRAJEŃSKIM3081M 23600:00:1700:23:22.7500:23:40.45+00:06:004:4012,8
82SKÓRA Damian 1222ŁOCHOWOM3082M 23700:00:2500:23:23.0000:23:48.50+00:06:004:4012,8
83LASKA Artur 1110BYDGOSZCZM3083M 23800:00:2000:23:23.2500:23:44.15+00:06:004:4012,8
84JURKOWSKI Paweł 1252Kancelaria HMMBYDGOSZCZM3084M 23900:00:2300:23:23.4000:23:46.60+00:06:014:4012,8
85ROSZCZYN Dawid 229As BoxBYDGOSZCZM3085M 24200:00:2500:23:24.6500:23:50.60+00:06:024:4112,8
86PORAJ Artur 967ŚWIECIEM3086M 24600:00:3500:23:28.8500:24:04.65+00:06:064:4112,8
87KORZENECKI Piotr 11024RunBYDGOSZCZM3087M 25100:00:2100:23:36.3000:23:57.30+00:06:134:4312,7
88SZEWCZUK Sebastian 176ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM3088M 25200:00:3500:23:36.7000:24:11.75+00:06:144:4312,7
89GEHRKE Szymon 435Visaton PolskaBYDGOSZCZM3089M 25700:00:4700:23:39.2000:24:27.10+00:06:164:4412,7
90KOSIŁO Marcin 898RunbustersBYDGOSZCZM3090M 25800:00:4900:23:39.5000:24:29.35+00:06:174:4412,7
91RYMER Adam 398BORÓWNOM3091M 26000:00:1800:23:43.5500:24:02.15+00:06:214:4412,6
92GROCHOWSKI Jakub 312JW 1515 BydgoszczWITOSŁAWM3092M 26500:00:1600:23:50.4000:24:06.75+00:06:284:4612,6
93BRZUCHALSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM3093M 26600:01:1600:23:50.5000:25:07.40+00:06:284:4612,6
94WALUSIAK Miłosz 744BYDGOSZCZM3094M 26700:00:2900:23:52.7500:24:22.50+00:06:304:4612,6
95LACH Paweł 1260BYDGOSZCZM3095M 27200:00:3800:23:54.3000:24:33.00+00:06:314:4712,5
96STRYCZYŃSKI Marek 203KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3096M 27400:00:0800:23:56.2000:24:04.40+00:06:334:4712,5
97GUMMER Andrzej 282BYDGOSZCZM3097M 27900:00:2200:23:59.1000:24:21.50+00:06:364:4712,5
98MATEUSZCZYK Dawid 1215BYDGOSZCZM3098M 28200:00:0400:24:00.1500:24:04.60+00:06:374:4812,5
99ŁABENDA Robert 1361BYDGOSZCZM3099M 28700:01:0400:24:02.6500:25:07.15+00:06:404:4812,5
100WOJTYSIAK Kamil 657BYDGOSZCZM30100M 29100:00:3800:24:05.7500:24:44.35+00:06:434:4912,4
101WIECZOREK Waldek 86BYDGOSZCZM30101M 29300:01:5400:24:06.3000:26:00.75+00:06:434:4912,4
102BŁAWAT Damian 1267BYDGOSZCZM30102M 30000:00:3400:24:11.1000:24:45.50+00:06:484:5012,4
103SZYMAŃSKI Andrzej 948BYDGOSZCZM30103M 30300:01:0200:24:13.2500:25:16.00+00:06:504:5012,4
104CZUBKOWSKI Sebastian 841Fit ClubSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM30104M 30400:00:1500:24:14.4500:24:29.95+00:06:524:5012,4
105MAZURKIEWICZ Piotr 1295DOBRCZM30105M 30500:00:1600:24:15.0000:24:31.85+00:06:524:5112,4
106ŚLEFARSKI Marcin 394BIAŁE BŁOTAM30106M 30700:00:4100:24:15.4000:24:56.60+00:06:534:5112,4
107GŁYSZ Dawid 266BYDGOSZCZM30107M 30900:00:1800:24:16.5500:24:35.25+00:06:544:5112,4
108DĄBROWSKI Bartosz 834Sportowa PasjaBYDGOSZCZM30108M 31200:00:1900:24:18.4500:24:38.05+00:06:564:5112,3
109GRYGIEL Mateusz 816BYDGOSZCZM30109M 31300:00:3700:24:20.6500:24:58.30+00:06:584:5212,3
110DWOJACZNY Jakub 762BYDGOSZCZM30110M 31800:00:2600:24:25.5000:24:52.30+00:07:034:5312,3
111BUSSE Piotr 969BYDGOSZCZM30111M 32100:00:1300:24:26.9500:24:40.35+00:07:044:5312,3
112SPIRYDOWICZ Piotr 695BYDGOSZCZM30112M 32400:00:2100:24:30.3500:24:51.55+00:07:074:5412,2
113NOWAKOWSKI Tomasz 615BYDGOSZCZM30113M 32500:00:2400:24:30.4000:24:54.55+00:07:084:5412,2
114PRIEWE Paweł 71Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30114M 33000:00:2400:24:34.8000:24:58.95+00:07:124:5412,2
115KITOWSKI Przemysław 1360BYDGOSZCZM30115M 33100:01:0300:24:35.0000:25:38.55+00:07:124:5512,2
116ILNICKI Artur 899BYDGOSZCZM30116M 33300:00:2700:24:38.3000:25:06.15+00:07:154:5512,2
117ZASKURSKI Tomasz 947Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM30117M 33600:01:0200:24:40.2000:25:42.75+00:07:174:5612,2
118BELIŃSKI Maciej 255Team MakoBYDGOSZCZM30118M 33700:00:5400:24:41.9000:25:36.55+00:07:194:5612,1
119KOZICKI Marcin 734Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM30119M 34200:01:0200:24:44.0000:25:46.75+00:07:214:5612,1
120KLEPACZEWSKI Arkadiusz 1338BYDGOSZCZM30120M 34500:00:3300:24:47.5000:25:21.15+00:07:254:5712,1
121FELINIAK Daniel 1279BYDGOSZCZM30121M 34800:01:1000:24:47.7500:25:58.45+00:07:254:5712,1
122KONDEL Kamil 740BYDGOSZCZM30122M 35000:00:2800:24:48.5000:25:16.65+00:07:264:5712,1
123MICHAŁEK Daniel 818Biegam po PiwoBYDGOSZCZM30123M 35300:00:3200:24:49.7000:25:22.25+00:07:274:5812,1
124SZYMAŃSKI Tomasz 962BYDGOSZCZM30124M 35500:01:0000:24:51.4500:25:52.10+00:07:294:5812,1
125WŁODARSKI Paweł 352BYDGOSZCZM30125M 36000:01:2400:24:55.7000:26:20.55+00:07:334:5912,0
126NOWAKOWSKI Grzegorz 333BYDGOSZCZM30126M 36200:00:3800:24:57.3500:25:35.95+00:07:344:5912,0
127PALIGA Maciej 277BYDGOSZCZM30127M 36400:01:3400:24:57.9500:26:31.95+00:07:354:5912,0
128SOSNA Mikolaj 1096BYDGOSZCZM30128M 36500:00:3800:24:58.2500:25:36.85+00:07:354:5912,0
129MOCNY Piotr 1138Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30129M 36700:00:2400:24:59.1000:25:23.15+00:07:364:5912,0
130GRUBICH Arkadiusz 232Bracia DaltonNIEMCZM30130M 36800:00:4900:25:00.8500:25:50.40+00:07:385:0012,0
131TADROWSKI Rafał 785BYDGOSZCZM30131M 37400:01:3600:25:06.7500:26:43.40+00:07:445:0111,9
132MAŁECKI Tomasz 327ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM30132M 37900:00:0900:25:11.2000:25:20.30+00:07:485:0211,9
133ŁOBOCKI Krzysztof 7BYDGOSZCZM30133M 38000:01:3600:25:11.8500:26:48.35+00:07:495:0211,9
134PIASECZNY Dawid 593BYDGOSZCZM30134M 38100:00:2800:25:12.6500:25:41.00+00:07:505:0211,9
135QUAAS Łukasz 117RUN PASJABYDGOSZCZM30135M 38200:00:0500:25:12.8500:25:18.10+00:07:505:0211,9
136JARYSZ Adrian 558BYDGOSZCZM30136M 38300:01:0400:25:13.1000:26:17.90+00:07:505:0211,9
137MACKIEWICZ Piotr 1206BYDGOSZCZM30137M 38400:01:1900:25:14.6000:26:33.80+00:07:525:0211,9
138KOTECKI Marcin 1281BYDGOSZCZM30138M 38500:00:2400:25:14.9500:25:39.45+00:07:525:0311,9
139ROSINSKI Przemysław 1012BYDGOSZCZM30139M 39100:00:1200:25:21.2500:25:33.45+00:07:585:0411,8
140KRESIŃSKI Andrzej 403BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30140M 39600:01:0300:25:21.8000:26:25.65+00:07:595:0411,8
141KORZEŃSKI Przemysław 858BYDGOSZCZM30141M 39800:00:3200:25:25.9000:25:58.75+00:08:035:0511,8
142ZGÓRSKI Maciej 144LEVEL 10 TucholaBYDGOSZCZM30142M 40800:00:2600:25:33.8500:26:00.20+00:08:115:0611,7
143KARSKI Przemysław 707BYDGOSZCZM30143M 40900:01:2600:25:34.8000:27:00.80+00:08:125:0611,7
144LATOS Piotr 1092BYDGOSZCZM30144M 41000:01:2900:25:35.1500:27:05.10+00:08:125:0711,7
145SZLINGER Jakub 823BWMTURM30145M 41200:01:1300:25:36.8000:26:50.35+00:08:145:0711,7
146RUBASZEWSKI Marcin 1099BYDGOSZCZM30146M 41300:00:1000:25:37.3500:25:48.20+00:08:145:0711,7
147KUBIAK Jarosław 50BYDGOSZCZM30147M 41400:01:1500:25:37.4500:26:52.95+00:08:155:0711,7
148DEREZIŃSKI Tomasz 341BYDGOSZCZM30148M 41700:00:4700:25:39.5000:26:27.30+00:08:175:0811,7
149MATTHEWS Karol 1249Dla ZdrowiaBYDGOSZCZM30149M 42200:00:2700:25:48.1500:26:15.70+00:08:255:0911,6
150DORAWA Mirosław 677BYDGOSZCZM30150M 42300:01:2100:25:53.8500:27:15.80+00:08:315:1011,6
151PYTLIŃSKI Paweł 719Bydgoskie ŻółwieOSIELSKOM30151M 43000:01:0300:25:58.0500:27:01.10+00:08:355:1111,6
152KARWASZ Adam 685BYDGOSZCZM30152M 43200:00:2600:26:00.5000:26:27.10+00:08:385:1211,5
153KŁOSIŃSKI Marian 1421BYDGOSZCZM30153M 43300:01:2800:26:03.5500:27:32.45+00:08:415:1211,5
154POTRZEBOWSKI Marek 156BYDGOSZCZM30154M 43400:00:3900:26:06.9000:26:46.05+00:08:445:1311,5
155CZAJA Jarosław 230BYDGOSZCZM30155M 43500:00:4500:26:06.9500:26:52.20+00:08:445:1311,5
156MILNER Szymon 1052BYDGOSZCZM30156M 43700:01:4000:26:07.8000:27:48.55+00:08:455:1311,5
157KIJEWSKI Maciej 323Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM30157M 43900:01:0800:26:08.6000:27:17.05+00:08:465:1311,5
158URBAŃSKI Dawid 675BYDGOSZCZM30158M 44100:00:5100:26:10.1000:27:01.40+00:08:475:1411,5
159JURCZAK Robert 986BYDGOSZCZM30159M 44200:01:2700:26:11.3000:27:38.60+00:08:485:1411,5
160KISIEL Krystian 40EkipaBSWBYDGOSZCZM30160M 44500:01:1000:26:15.0000:27:25.55+00:08:525:1511,4
161TUCZYNSKI Maciej 322BYDGOSZCZM30161M 44900:00:3300:26:21.9000:26:55.35+00:08:595:1611,4
162POPŁAWSKI Tomasz 1141Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30162M 45300:00:2300:26:24.1000:26:47.50+00:09:015:1611,4
163ZDZIAREK Artur 1053BYDGOSZCZM30163M 46300:01:1600:26:39.8500:27:56.20+00:09:175:2011,3
164GIEŁDON Paweł 1158BYDGOSZCZM30164M 46900:00:2900:26:50.7500:27:20.50+00:09:285:2211,2
165RACIBORSKI Grzegorz 1389TASAK TeamBYDGOSZCZM30165M 47200:00:3800:26:52.6500:27:31.25+00:09:305:2211,2
166KALINOWSKI Dariusz 965SOLEC KUJAWSKIM30166M 47600:00:4500:26:57.4000:27:42.60+00:09:355:2311,1
167MADEJ Kamil 715ŁOCHOWOM30167M 47900:01:0200:26:58.9500:28:00.95+00:09:365:2311,1
168CYBUL Krzysztof 879BYDGOSZCZM30168M 48400:01:4000:27:04.1000:28:45.00+00:09:415:2511,1
169SZULC Radek 1112BYDGOSZCZM30169M 49000:01:2900:27:18.8500:28:48.30+00:09:565:2711,0
170KULINSKI Zbigniew 239INOWROCŁAWM30170M 49300:01:3700:27:22.9000:29:00.30+00:10:005:2811,0
171ŚLADEWSKI Rafał 264GĄDECZM30171M 49400:00:0300:27:23.9500:27:27.75+00:10:015:2810,9
172ŚCIBAK Wojciech 1344JFTC SUBYDGOSZCZM30172M 49700:00:5500:27:27.2500:28:23.20+00:10:045:2910,9
173JAGIEŁO Radosław 897INOWROCŁAWM30173M 49900:00:5100:27:31.2000:28:23.15+00:10:085:3010,9
174NOWICKI Sławomir 485Czarne Stopy.SMBYDGOSZCZM30174M 50300:00:5100:27:33.1000:28:24.35+00:10:105:3010,9
175AFELT Jarosław 908BYDGOSZCZM30175M 50600:01:4100:27:35.5500:29:16.55+00:10:135:3110,9
176TUPTANOWSKI Przemek 1388WELD-line SportTeamŁOCHOWOM30176M 51100:01:0200:27:46.4500:28:48.70+00:10:245:3310,8
177ORNATOWSKI Marcin 59GORDON RUNKRUSZYN KRAJEŃSKIM30177M 51600:01:2500:27:48.8500:29:14.15+00:10:265:3310,8
178ZNANIECKI Wojciech 317BYDGOSZCZM30178M 51900:00:5200:27:56.0000:28:48.55+00:10:335:3510,7
179NIEDBALSKI Paweł 498BYDGOSZCZM30179M 52400:01:3100:28:03.2500:29:35.05+00:10:405:3610,7
180SZCZYGIEŁ Michał 419BYDGOSZCZM30180M 52600:00:5500:28:05.6500:29:01.30+00:10:435:3710,7
181MUSIAŁA Adam 945BYDGOSZCZM30181M 53000:00:5100:28:23.3500:29:15.10+00:11:005:4010,6
182JASTRZEMBSKI Tomasz 1278Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30182M 53200:01:3900:28:26.9500:30:06.65+00:11:045:4110,5
183BASZANOWSKI Tomasz 960BYDGOSZCZM30183M 53300:00:5900:28:27.3000:29:26.40+00:11:045:4110,5
184ZABOROWSKI Robert 82PGB Sportowa PaczkaŁOCHOWOM30184M 53600:00:3300:28:30.9500:29:04.80+00:11:085:4210,5
185SKUCIŃSKI Rafał 491Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM30185M 54200:01:1300:28:37.4000:29:50.45+00:11:155:4310,5
186ŚNIECHOTA Konrad 519TypyGrubeBYDGOSZCZM30186M 54500:00:5800:28:40.5000:29:39.20+00:11:185:4410,5
186DUDZIAK Tomasz 597Tata FrankaBYDGOSZCZM30187M 54600:00:5400:28:40.5000:29:34.65+00:11:185:4410,5
188PAPIS Piotr 1390Back_onBYDGOSZCZM30188M 56000:00:5300:28:56.6000:29:50.15+00:11:345:4710,4
189LUTOWSKI Wojciech 1068TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM30189M 56600:01:1300:29:08.6500:30:22.35+00:11:465:4910,3
190STOKŁOSA Kamil 427BYDGOSZCZM30190M 56800:01:2100:29:09.0500:30:30.05+00:11:465:4910,3
191KONKEL Bartosz 405BYDGOSZCZM30191M 58100:01:1300:29:31.6500:30:45.60+00:12:095:5410,2
192RONKIEWICZ Bartosz 1084SPORT FACTORYBYDGOSZCZM30192M 58700:01:0900:29:36.8000:30:46.30+00:12:145:5510,1
193KUKLIŃSKI Rafał 331BYDGOSZCZM30193M 58900:01:1500:29:39.0500:30:54.05+00:12:165:5510,1
194POLEWSKI Damian 1024BYDGOSZCZM30194M 59000:00:4400:29:39.2500:30:23.45+00:12:165:5510,1
195PIASECKI Damian 1137Dynamo SkarpaBYDGOSZCZM30195M 59100:00:4000:29:39.5000:30:19.90+00:12:175:5510,1
196WARACZEWSKI Paweł 88TORUŃM30196M 59200:00:2300:29:39.6000:30:02.70+00:12:175:5510,1
197PERA Marek 951BYDGOSZCZM30197M 59700:01:2800:29:49.3500:31:17.90+00:12:265:5710,1
198PALIŃSKI Grzegorz 1129BYDGOSZCZM30198M 59800:01:3200:29:51.8000:31:24.00+00:12:295:5810,0
199BRZOZOWSKI Krzysztof 388BYDGOSZCZM30199M 60100:01:4000:29:52.2000:31:32.20+00:12:295:5810,0
200MIKUŁA Tomasz 41GORDON RUNRYNARZEWOM30200M 60200:01:2500:29:54.4500:31:19.95+00:12:325:5810,0
201BRĄGIEL Jakub 51Vege RunnersBYDGOSZCZM30201M 60700:01:5500:29:57.5000:31:53.35+00:12:355:5910,0
202KULA Karol 1303ŁOCHOWOM30202M 60800:00:3300:30:01.4500:30:34.50+00:12:396:0010,0
203DUDZIAK Michał 207CPR BydgoszczBYDGOSZCZM30203M 61400:01:3800:30:08.7000:31:47.30+00:12:466:0110,0
203ANTCZAK Filip 866TURM30204M 61500:01:0800:30:08.7000:31:16.95+00:12:466:0110,0
205DANIELEK Adam 24Biegam, żeby się nie spocić!BYDGOSZCZ 11M30205M 61900:01:0200:30:18.5500:31:21.10+00:12:566:039,9
206KUZIOŁA Marcin 972BYDGOSZCZM30206M 62000:01:2700:30:19.5000:31:47.10+00:12:576:049,9
207KOLASA Robert 651BYDGOSZCZM30207M 62600:00:5600:30:34.8500:31:31.45+00:13:126:079,8
208ORZECHOWSKI Michał 5BYDGOSZCZM30208M 62800:01:2100:30:38.0000:31:59.75+00:13:156:079,8
209GURYN Wiktor 749BYDGOSZCZM30209M 63700:02:0600:31:15.6000:33:21.60+00:13:536:159,6
210JAWORSKI Paweł 554BYDGOSZCZM30210M 63800:00:4100:31:20.4500:32:01.50+00:13:586:169,6
211LUKASIEWICZ Krzysztof 1089BYDGOSZCZM30211M 64600:01:2500:31:48.4500:33:14.00+00:14:266:219,4
212GRODZKI Daniel 473BYDGOSZCZM30212M 65200:00:2700:31:55.1500:32:22.85+00:14:326:239,4
213SMERLIŃSKI Robert 2BYDGOSZCZM30213M 65300:01:2300:32:00.9000:33:24.50+00:14:386:249,4
214TYBURSKI Maciej 347GRUDZIĄDZM30214M 65400:01:2000:32:04.1000:33:24.25+00:14:416:249,4
215OSSOWSKI Łukasz 408BYDGOSZCZM30215M 66600:01:3900:33:04.0500:34:43.15+00:15:416:369,1
216KIELMANN Marcin 1362BYDGOSZCZM30216M 66800:01:0900:33:13.6500:34:22.90+00:15:516:389,0
217ŻEBROWSKI Michał 569BIAŁE BŁOTAM30217M 67100:01:3900:33:20.8500:35:00.80+00:15:586:409,0
218MRÓWCZYŃSKI Sebastian 260MrówkiBYDGOSZCZM30218M 67700:00:3900:33:59.0500:34:38.95+00:16:366:478,8
219RAKAŁOWICZ Krzysztof 576ManchesterBYDGOSZCZM30219M 68300:00:4800:34:46.3000:35:35.20+00:17:236:578,6
220LISOWSKI Sebastian 280BYDGOSZCZM30220M 69700:01:5500:39:59.0000:41:54.15+00:22:367:597,5
221WIECZOREK Marcin 829BYDGOSZCZM30221M 69800:01:5400:41:19.6500:43:13.95+00:23:578:157,3
222ZGIEP Maciej 142BYDGOSZCZM30222M 70000:01:1200:42:33.2000:43:45.80+00:25:108:307,1
Znaleziono 222 wynik(ów)