DOBRA PIĄTKA - BIEG
Dobra Piątka
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2019-04-27
Miejsce : Dobra
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 290
Wystartowało : 260
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 260
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SITARZ Damian 382STRZELNOM201M 100:00:0000:16:26.2000:16:27.10 3:1718,2
2WILK Rafał 378DOBRAM301M 200:00:0100:16:47.1000:16:48.95+00:00:213:2117,9
3RUSEK Kamil 274SZCZECINM302M 300:00:0100:16:56.0500:16:57.45+00:00:303:2317,7
4SIECZKOWSKI Michał 281KB Pionier SzczecinSZCZECINM303M 400:00:0100:17:00.5000:17:02.25+00:00:353:2417,6
5DYCZYŃSKI Leszek 711bpzmot/12BZSZCZECINM304M 500:00:0200:17:30.0000:17:32.20+00:01:053:3017,1
6KAPŁANIAK Adrian 127Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM305M 600:00:0000:18:05.9000:18:06.55+00:01:393:3716,6
7GORSZKA Damian 87Parkrun SzczecinSZCZECINM202M 700:00:0100:18:12.7000:18:13.80+00:01:463:3816,5
8MARYNOWSKI Marcin 210ENEA SzczecinSZCZECINM401M 800:00:0200:18:17.2000:18:19.40+00:01:523:3916,4
9GAŁAMAGA Radosław 79Grupa Azoty Police / LoveLasyPOLICEM402M 900:00:0200:18:29.9000:18:32.10+00:02:053:4216,2
10OLEJARZ Damian 232POLICEM306M 1000:00:0200:18:43.3000:18:45.30+00:02:183:4416,0
11KUCZYŃSKI Paweł 163POLICEM403M 1100:00:0200:18:44.6500:18:47.00+00:02:193:4516,0
12GWARDIAK Bartłomiej 101Prime Cargo PolandGOLENIÓWM203M 1200:00:0000:18:53.2000:18:53.80+00:02:263:4615,9
13HOPPE Grzegorz 103Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM307M 1300:00:0300:18:53.3500:18:56.85+00:02:293:4615,9
14DOLEŻEK Krystian 61SZCZECINM404M 1400:00:0300:19:10.5500:19:14.15+00:02:473:5015,6
15TOMCZAK Tomasz 330BEZRZECZEM405M 1500:00:0200:19:17.0000:19:19.60+00:02:523:5115,6
16KRASKIEWICZ Tomasz 152Bulk-Cargo Port SzczecinSZCZECINM501M 1600:00:0300:19:29.0500:19:32.70+00:03:053:5315,4
17PRZYBYSZ Marcin 257SZCZECINM308M 1700:00:0800:19:37.5500:19:45.90+00:03:183:5515,3
18KANTORSKI Michał 126SZCZECINM204M 1800:00:0200:19:49.9500:19:52.60+00:03:253:5815,1
19ADAMSKI Janusz 5DuoLife TeamSZCZECINM502M 1900:00:0200:20:07.4500:20:10.25+00:03:434:0114,9
20KOLASA Konrad 138BEZRZECZEM406M 2000:00:0200:20:12.9500:20:15.10+00:03:484:0214,8
21GRYGORCEWICZ Jan 94POLICEM503M 2100:00:0200:20:28.1500:20:30.35+00:04:034:0514,7
22PAŁOSZ Daniel 241Wegas WolinWOLINM407M 2200:00:0200:20:41.4000:20:43.70+00:04:164:0814,5
23WARCHALOWSKI Arkadiusz 336DOBRAM408M 2300:00:0300:20:40.9500:20:44.40+00:04:174:0814,5
24NAWROCKI Piotr 226KB PionierSZCZECINM504M 2400:00:0200:20:41.7000:20:44.45+00:04:174:0814,5
25KRASNODĘBSKI Konrad 155BBL PolicePOLICEM409M 2500:00:0100:20:44.8500:20:46.05+00:04:184:0914,5
26MAKUCH Marcin 202PRZECŁAWM4010M 2600:00:0500:20:42.3000:20:47.65+00:04:204:0814,5
27KRUK Bartosz 158BEZRZECZEM309M 2700:00:0400:20:44.9000:20:49.15+00:04:224:0914,5
28WAWRZYNIAK Mariusz 339DOBRAM4011M 2800:00:0200:20:48.3500:20:51.00+00:04:234:0914,4
29ŚCIERKO Dawid 325Dzikie WieprzeSZCZECINM205M 2900:00:0900:20:44.3000:20:53.50+00:04:264:0814,5
30KURPIEWSKI Piotr 168SKARBIMIERZYCEM206M 3000:00:1300:20:44.8000:20:57.80+00:04:304:0814,5
31SAMOTYJA Paweł 389Pamar MyjniaMODRZYCAM4012M 3100:00:0200:21:03.0000:21:05.90+00:04:384:1214,3
32BUDZIŃSKI Bartosz 31SZCZECINM3010M 3200:00:0400:21:10.6000:21:15.40+00:04:484:1414,2
33BAGIŃSKI Marcin 13Koniuchy OCRKOBYLANKAM3011M 3300:00:0000:21:18.7000:21:19.30+00:04:524:1514,1
34BULSA Marcin 35Pyrzyce BiegająBANIEM4013M 3400:00:0400:21:21.2000:21:25.50+00:04:584:1614,1
35CHMIELEWSKI Janusz 40Chmielewski Team-BBL PolicePOLICEM601M 3500:00:0000:21:28.1000:21:28.85+00:05:014:1714,0
36SZCZEŚNIAK Piotr 383DOBRAM4014M 3600:00:1000:21:20.6000:21:31.35+00:05:044:1614,1
37KOWALCZYK Jan 148-M4015M 3700:00:0300:21:29.4000:21:33.10+00:05:064:1814,0
38MÓWIŃSKI Tomasz 222SZCZECINM4016M 3800:00:0700:21:26.3500:21:33.45+00:05:064:1714,0
39CHYTRA Daniel 43Lzs Grom StolecSTOLECM207M 3900:00:1900:21:16.9000:21:36.30+00:05:094:1514,1
40KULIS Piotr 165SZCZECINM208M 4000:00:0100:21:43.1500:21:44.90+00:05:174:2013,8
41MARKS Maciej 208DOŁUJEM4017M 4100:00:0400:21:45.6500:21:49.65+00:05:224:2113,8
42HAWRYLAK Marcin 102Wolni w Biegu/SOSW NR 1 DNRSZCZECINM505M 4200:00:0200:21:47.5000:21:49.80+00:05:224:2113,8
43DOŁĘGOWSKI Mariusz 63BBL PolicePOLICEM3012M 4300:00:0600:21:43.3000:21:49.95+00:05:224:2013,8
44PIWOWARSKI Darek 247Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4018M 4400:00:0300:21:51.5500:21:54.75+00:05:274:2213,7
45GALANT Ryszard 78SZCZECINM209M 4500:00:0800:21:48.9500:21:57.15+00:05:304:2113,8
46KRYWALD Rafal 161SZCZECINM4019M 4600:00:0000:22:03.8500:22:04.05+00:05:364:2413,6
47STEFANIAK Paweł 29514bUJ/12BZSTARGARDM3013M 4700:00:0800:22:01.9500:22:10.65+00:05:434:2413,6
48ŁAWNICZAK Sebastian 185POLICEM4020M 4800:00:0400:22:08.7000:22:13.60+00:05:464:2513,5
49MISZCZAK Damian 218SZCZECINM3014M 4900:00:1700:22:02.4000:22:19.60+00:05:524:2413,6
50SOCHACKI Krzysztof 289SZCZECINM3015M 5000:00:0800:22:12.2500:22:20.45+00:05:534:2613,5
51KOWAL Tomasz 146SZCZECINM4021M 5100:00:1500:22:09.6000:22:25.40+00:05:584:2613,5
52SZKUDLAREK Krzysztof 312SZCZECINM506M 5200:00:0400:22:29.6000:22:34.10+00:06:074:3013,3
53CEBULA Karol 37SZCZECINM4022M 5300:00:0700:22:34.5500:22:41.60+00:06:144:3013,3
54HUSZCZA Piotrek 104Pyrzyce biegająNOWIELINM4023M 5400:00:0400:22:46.2000:22:50.30+00:06:234:3313,2
55WITORZĘĆ Dariusz 347ŁĘGIM4024M 5500:00:0400:22:49.1000:22:53.85+00:06:264:3313,1
56ZEMANKIEWICZ Łukasz 362Kanał 6amSZCZECINM3016M 5600:00:0300:23:01.6000:23:05.30+00:06:384:3613,0
57ŻMUDA Krzysztof 369Husaria Race TeamBEZRZECZEM3017M 5700:00:0800:23:03.2000:23:11.60+00:06:444:3613,0
58WIRZMAN Rafał 372M4025M 5800:00:0300:23:15.9500:23:18.95+00:06:514:3912,9
59KURLEJ Mariusz 167KB Hermes GryfinoGRYFINOM507M 5900:00:0900:23:13.2500:23:22.90+00:06:554:3812,9
60GRYGORCEWICZ Władysław 95SKB DZIK POLICEPOLICEM602M 6000:00:0500:23:22.1500:23:27.20+00:07:004:4012,8
61KOMAN Michał 140SZCZECINM3018M 6100:00:0400:23:27.2000:23:31.30+00:07:044:4112,8
62CZERWIŃSKI Dariusz 48LoveLasyPOLICEM508M 6200:00:0100:23:32.3000:23:33.70+00:07:064:4212,7
63GRYGIELEWICZ Leszek 92BEZRZECZEM509M 6300:00:0500:23:35.2500:23:40.75+00:07:134:4312,7
64BOGACKI Jan 26FredkiSZCZECINM2010M 6400:00:0900:23:38.8500:23:48.25+00:07:214:4312,7
65BUKOWIECKI Adam 34GRZEPNICAM4026M 6500:00:0400:23:47.0500:23:51.80+00:07:244:4512,6
66URZĘDOWSKI Piotr 333PYRZYCEM3019M 6600:00:0100:23:53.9000:23:55.50+00:07:284:4612,6
67KOSZUTA Bartosz 144SZCZECINM3020M 6700:00:0800:23:49.3500:23:57.35+00:07:304:4512,6
68DĄBROWSKI Grzegorz 57SZCZECINM4027M 6800:00:1500:23:43.0000:23:58.80+00:07:314:4412,6
69ŚLUBOWSKI Dariusz 327SZCZECINM4028M 6900:00:1200:23:56.3500:24:08.80+00:07:414:4712,5
70ZAGÓRSKI Paweł 355SZCZECINM2011M 7000:00:0500:24:03.8000:24:09.30+00:07:424:4812,5
71JAKUBIAK Tomasz 374BEZRZECZEM4029M 7100:00:0500:24:10.7500:24:15.95+00:07:484:5012,4
72BEREŚ Sylwester 18DOBRAM4030M 7200:00:1400:24:01.9000:24:16.20+00:07:494:4812,5
73BRATKO Przemysław 29SZCZECINM2012M 7300:00:0400:24:26.6000:24:30.80+00:08:034:5312,3
74JUCHA Kuba 117POLICEM2013M 7400:00:1600:24:20.6000:24:37.25+00:08:104:5212,3
75SITEK Alfred 286SZCZECINM3021M 7500:00:1400:24:23.0500:24:37.85+00:08:104:5212,3
76POGRANICZNY Paweł 253SZCZECINM4031M 7600:00:1300:24:24.7000:24:38.15+00:08:114:5312,3
77ŁUKASIEWICZ Robert 189SZCZECINM4032M 7700:00:0700:24:35.7000:24:43.00+00:08:154:5512,2
78DENISIUK Krzysztof 59SzczecinSZCZECINM603M 7800:00:0400:24:40.7000:24:45.30+00:08:184:5612,2
79DĄBROWSKI Sławek 58DOBRAM4033M 7900:00:0500:24:46.9000:24:52.85+00:08:254:5712,1
80GOCAL Andrzej 85UKL ÓSEMKA PolicePOLICEM5010M 8000:00:1700:24:40.2000:24:58.10+00:08:314:5612,2
81DOMAGALSKI Sławomir 64SZCZECINM4034M 8100:00:1100:24:50.8500:25:01.95+00:08:344:5812,1
82BACHMATIUK Sławek 11SZCZECINM4035M 8200:00:1300:24:56.6000:25:09.70+00:08:424:5912,0
83SZCZEPAŃSKI Artur 305FredkiSZCZECINM4036M 8300:00:1100:25:13.1500:25:24.35+00:08:575:0211,9
84PEDA Leszek 244POLICEM604M 8400:00:1100:25:18.4000:25:30.25+00:09:035:0311,8
85GAZIŃSKI Przemysław 80byle(do)jechaćPOLICEM3022M 8500:00:1200:25:36.3000:25:48.90+00:09:215:0711,7
86MAJCHRZAK Piotr 198SZCZECINM4037M 8600:00:0900:25:48.8000:25:57.95+00:09:305:0911,6
87ŚLIWA Marek 398M4038M 8700:00:0000:25:59.1000:25:59.10+00:09:325:1111,5
88CALY Przemek 36WARZYMICEM3023M 8800:00:0500:26:14.1000:26:19.20+00:09:525:1411,4
89MOFINA Piotr 219POLICEM2014M 8900:00:0800:26:28.1000:26:36.20+00:10:095:1711,3
90BEJSTER Przemysław 17Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM605M 9000:00:0600:26:34.9000:26:41.35+00:10:145:1911,3
91BUGAJ Marcin 32SZCZECINM3024M 9100:00:0500:26:36.8000:26:42.65+00:10:155:1911,3
92ROMANOWICZ Marek 268SZCZECINM5011M 9200:00:0200:26:45.7500:26:48.25+00:10:215:2111,2
93LICHT Michał 176EMEL Athletic TeamSZCZECINM3025M 9300:00:1500:26:41.0000:26:56.00+00:10:285:2011,2
94CEMBIK Artur 39EMEL Athletic TeamBINOWOM5012M 9400:00:1400:26:42.1500:26:56.20+00:10:295:2011,2
95OLEŚKIEWICZ Michał 234SZCZECINM3026M 9500:00:0900:26:53.1500:27:02.20+00:10:355:2211,2
96POTASZ Robert 255-M4039M 9600:00:1000:27:18.0500:27:28.20+00:11:015:2711,0
97MLECZEK Roman 384Babinek BiegaM4040M 9700:00:1400:27:14.3500:27:28.60+00:11:015:2611,0
98DANKIEWICZ Jarosław 52BEZRZECZEM4041M 9800:00:1300:27:17.0500:27:30.95+00:11:035:2711,0
99SZOSTAK Daniel 316SZCZECINM4042M 9900:00:1800:27:45.6500:28:03.95+00:11:365:3310,8
100MAJEWSKI Karol 200SZCZECINM3027M 10000:00:0800:28:16.5500:28:24.55+00:11:575:3910,6
101REWERS Artur 267Stowarzyszenie Bliżej SiebieSTOLECM4043M 10100:00:0400:28:37.0000:28:41.90+00:12:145:4310,5
102STELMACH Andrzej 296DOBRAM3028M 10200:00:1200:28:51.0000:29:03.45+00:12:365:4610,4
103BRZYSKI Łukasz 381POLICEM3029M 10300:00:0400:29:03.2500:29:07.70+00:12:405:4810,3
104DOMINIAK Kamil 65Trigym SzczecinSZCZECINM3030M 10400:00:1700:28:50.5500:29:08.15+00:12:415:4610,4
105ZAMARIA Jerzy 357SZCZECINM606M 10500:00:1300:29:47.9000:30:01.50+00:13:345:5710,1
106KAWKA Arkadiusz 131GARDNOM5013M 10600:00:1900:29:43.5500:30:02.65+00:13:355:5610,1
107KUTTER Christoph 170VfB Preussen GMWBRÜSSOWM607M 10700:00:0300:30:19.3500:30:22.65+00:13:556:039,9
108OCHAŁ Artur 391M5014M 10800:00:1500:30:18.1000:30:33.60+00:14:066:039,9
109STANIAK Maciej 294SZCZECINM4044M 10900:00:1800:30:23.1500:30:41.35+00:14:146:049,9
110CORCUERA Carlos 47SZCZECINM5015M 11000:00:0700:31:42.1500:31:49.20+00:15:226:209,5
111ŚWISTAK Grzegorz 328SZCZECINM5016M 11100:00:0900:31:44.3000:31:53.95+00:15:266:209,5
112RADZISZEWICZ Tomasz 262SZCZECINM5017M 11200:00:1700:31:53.0500:32:10.95+00:15:436:229,4
113ORLEWICZ Piotr 236Wieczorne bieganieSZCZECINM3031M 11300:00:1100:32:20.4500:32:32.30+00:16:056:289,3
114STĘPIEŃ Hubert 297SZCZECINM3032M 11400:00:0700:32:27.5500:32:35.50+00:16:086:299,2
115ZBORALSKI Tomasz 379M3033M 11500:00:0600:32:47.5500:32:54.05+00:16:266:339,1
116KACZYŃSKI Artur 122PILCHOWOM4045M 11600:00:1000:33:06.5000:33:17.20+00:16:506:379,1
116SZLARB Paweł 313RAZ SzczecinSZCZECINM5018M 11700:00:1400:33:02.2500:33:17.20+00:16:506:369,1
118OLECH Zbigniew 231MHTZSZCZECINM4046M 11800:00:1300:34:58.2500:35:11.75+00:18:446:598,6
119- - 46M4047M 11900:00:0800:37:16.5000:37:24.80+00:20:577:278,1
120ROSA Braian 269SZCZECINM2015M 12000:00:0400:37:26.9500:37:31.40+00:21:047:298,0
Znaleziono 120 wynik(ów)