DOBRY DZIK NA GORĄCO
Huntrun Termy Gorący Potok
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-04-02
Miejsce : Szaflary
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 315
Wystartowało : 266
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 264
Na trasie : 2
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MFalaDrużyna 1Czas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KNAPIK Józef 21Open - Mężczyźni1M 112:00VILLA-VERDE00:00:0000:43:42.8500:43:42.85 7:178,2
2GREŃ Wacław 14Open - Mężczyźni2M 212:00HUSARIA RACE TEAM00:00:0000:45:06.8500:45:06.85+00:01:247:318,0
3MIECH Szymon 32Open - Mężczyźni3M 312:00HUSARIA RACE TEAM00:00:0000:45:44.0000:45:44.00+00:02:017:377,9
4PYTEL Stanisław 46Open - Mężczyźni4M 412:00SCYZORYK00:00:0000:45:50.7500:45:50.75+00:02:077:387,9
5HEBDA Krystian 327Open - Mężczyźni5M 512:0000:00:0000:46:04.2500:46:04.25+00:02:217:407,8
6PATER Tomasz 37Open - Mężczyźni8M 812:00VILLA-VERDE00:00:0000:47:02.9000:47:02.90+00:03:207:507,7
7KĘDZIERSKI Kamil 20Open - Mężczyźni11M 1112:0000:00:0000:48:18.0000:48:18.00+00:04:358:037,5
8SIKORA Marek 51Open - Mężczyźni13M 1312:00BODY CHALLENGE OPOLE00:00:0000:49:11.4500:49:11.45+00:05:288:117,3
9TATARCZUCH Eugeniusz 59Open - Mężczyźni18M 1812:00VILLA-VERDE00:00:0000:51:45.5000:51:45.50+00:08:028:377,0
10CZARNIK Marek 5Open - Mężczyźni21M 2112:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0000:52:05.3000:52:05.30+00:08:228:406,9
11KONIOR Marek 23Open - Mężczyźni22M 2212:00HUSARIA RACE TEAM00:00:0000:53:12.0500:53:12.05+00:09:298:526,8
12RUSNAK Bartłomiej 47Open - Mężczyźni25M 2512:0000:00:0000:54:17.4000:54:17.40+00:10:349:026,6
13MAJEWSKI Piotr 31Open - Mężczyźni39M 3912:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0000:59:18.0000:59:18.00+00:15:359:536,1
14KAMIŃSKA Natalia 19Open - Kobiety5K 512:0000:00:0001:00:21.4001:00:21.40+00:16:3810:036,0
15BARAN Paweł 1Open - Mężczyźni46M 4612:0000:00:0001:00:24.4001:00:24.40+00:16:4110:046,0
16PONIEWOZIK Milena 43Open - Kobiety6K 612:0000:00:0001:00:24.7001:00:24.70+00:16:4110:046,0
17ZARZEKA Paweł 280Open - Mężczyźni49M 4912:0000:00:0001:01:49.6001:01:49.60+00:18:0610:185,8
18BUŁA Iwona 4Open - Kobiety7K 712:0000:00:0001:03:29.2001:03:29.20+00:19:4610:345,7
19DEC Marek 6Open - Mężczyźni55M 5512:0000:00:0001:03:41.4501:03:41.45+00:19:5810:365,7
20BEDNARCZYK Krzysztof 2Open - Mężczyźni56M 5612:00RKR00:00:0001:03:47.2501:03:47.25+00:20:0410:375,6
21MAJEWSKI Piotr 30Open - Mężczyźni58M 5812:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0001:04:09.0001:04:09.00+00:20:2610:415,6
22PRZETOCKI Bartek 45Open - Mężczyźni61M 6112:0000:00:0001:04:48.7001:04:48.70+00:21:0510:485,6
23HAMIK Rafał 588Open - Mężczyźni62M 6212:0000:00:0001:05:06.4501:05:06.45+00:21:2310:515,5
24BULAK Piotr 3Open - Mężczyźni63M 6312:0000:00:0001:05:18.6501:05:18.65+00:21:3510:535,5
25SOMERLIK Dominika 54Open - Kobiety10K 1012:0000:00:0001:05:35.4501:05:35.45+00:21:5210:555,5
26STAPIŃSKI Maciek 56Open - Mężczyźni66M 6612:00RKR00:00:0001:05:51.2001:05:51.20+00:22:0810:585,5
27KONDEK Bartek 321Open - Mężczyźni67M 6712:0000:00:0001:05:58.7001:05:58.70+00:22:1510:595,5
28FRANCZYK Artur 9Open - Mężczyźni70M 7012:00DRAGON RUNNERS00:00:0001:06:54.5501:06:54.55+00:23:1111:095,4
29JURCZYŃSKI Piotr 17Open - Mężczyźni75M 7512:0000:00:0001:07:59.1501:07:59.15+00:24:1611:195,3
30JURCZYŃSKA Aleksandra 16Open - Kobiety13K 1312:0000:00:0001:07:59.6001:07:59.60+00:24:1611:195,3
31SARAD Krzysztof 48Open - Mężczyźni76M 7612:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0001:08:11.4501:08:11.45+00:24:2811:215,3
32SARAD Sabina 49Open - Kobiety14K 1412:00SPARTAŃSKA DZICZ00:00:0001:08:14.7501:08:14.75+00:24:3111:225,3
33PIWOWARSKI Marcin 42Open - Mężczyźni77M 7712:0000:00:0001:08:15.5501:08:15.55+00:24:3211:225,3
34STANIEK Marcin 55Open - Mężczyźni86M 8612:00RKR00:00:0001:10:31.4001:10:31.40+00:26:4811:455,1
35KRUKAR Piotr 27Open - Mężczyźni90M 9012:00RKR00:00:0001:11:06.3001:11:06.30+00:27:2311:515,1
36KROMISZEWSKI Szymon 26Open - Mężczyźni99M 9912:0000:00:0001:13:43.4501:13:43.45+00:30:0012:174,9
37DOLATA Ana 7Open - Kobiety26K 2612:0000:00:0001:13:44.1001:13:44.10+00:30:0112:174,9
38KACZOROWSKII Paweł 18Open - Mężczyźni110M 11012:0000:00:0001:15:37.8001:15:37.80+00:31:5412:364,8
39SKOCZYLAS Maciej 52Open - Mężczyźni111M 11112:0000:00:0001:15:39.2501:15:39.25+00:31:5612:364,8
40WYDRA Magdalena 63Open - Kobiety37K 3712:0000:00:0001:17:45.3001:17:45.30+00:34:0212:574,6
41WYDRA Karolina 62Open - Kobiety38K 3812:0000:00:0001:17:45.8001:17:45.80+00:34:0212:574,6
42PAWLIKOWSKI Bartłomiej 38Open - Mężczyźni123M 12312:0000:00:0001:17:46.2001:17:46.20+00:34:0312:574,6
43SEKUŁA Marcin 50Open - Mężczyźni124M 12412:0000:00:0001:18:14.2501:18:14.25+00:34:3113:024,6
44GÓRNY Kamila 13Open - Kobiety39K 3912:0000:00:0001:18:17.7501:18:17.75+00:34:3413:024,6
45ŁOJEK Arkadiusz 29Open - Mężczyźni125M 12512:0000:00:0001:18:18.6001:18:18.60+00:34:3513:034,6
46YAHORAVA Natallia 65Open - Kobiety44K 4412:00KOTY00:00:0001:19:20.9501:19:20.95+00:35:3813:134,5
47YAHORAU Dzmitry 64Open - Mężczyźni128M 12812:00KOTY00:00:0001:19:21.0001:19:21.00+00:35:3813:134,5
48OZDARSKA Katarzyna 34Open - Kobiety48K 4812:00DZIKIE LOSZKI00:00:0001:20:09.9001:20:09.90+00:36:2713:214,5
49PIĘTA Alicja 39Open - Kobiety60K 6012:00LEGION SAMOBÓJCÓW00:00:0001:22:17.4001:22:17.40+00:38:3413:424,4
50KOLARSKA Dorota 22Open - Kobiety61K 6112:00LEGION SAMOBÓJCÓW00:00:0001:22:18.2501:22:18.25+00:38:3513:434,4
51ORZEŁ Aleksandra 33Open - Kobiety64K 6412:00LUBELSKIE SOLUCHY00:00:0001:23:11.5001:23:11.50+00:39:2813:514,3
52RĘKAS Łukasz 264Open - Mężczyźni144M 14412:00LUBELSKIE SOLUCHY00:00:0001:23:11.7501:23:11.75+00:39:2813:514,3
53SZUMLIŃSKI Adrian 57Open - Mężczyźni149M 14912:0000:00:0001:25:09.5001:25:09.50+00:41:2614:114,2
54PILARSKA Anna 41Open - Kobiety75K 7512:0000:00:0001:26:04.2501:26:04.25+00:42:2114:204,2
55PASZKOWSKA Karolina 36Open - Kobiety80K 8012:00DZIKIE LOSZKI00:00:0001:33:12.1501:33:12.15+00:49:2915:323,9
55KSIEZARCZYK Karolina 28Open - Kobiety80K 8012:00DZIKIE LOSZKI00:00:0001:33:12.1501:33:12.15+00:49:2915:323,9
57PROGOROWICZ Dawid 44Open - Mężczyźni152M 15212:00GŁODNE LISY00:00:0001:33:37.6501:33:37.65+00:49:5415:363,8
58GŁODEK Jacek 12Open - Mężczyźni169M 16912:00GŁODNE LISY00:00:0001:51:03.0001:51:03.00+01:07:2018:303,2
Znaleziono 58 wynik(ów)