DOBRY DZIK
Huntrun Kozienice
Organizator : ALOHA EVENTY sp. z o.o.
Data : 2022-06-05
Miejsce : Kozienice
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 597
Wystartowało : 533
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 532
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Drużynowa | 09:00 | 09:30 | 10:00 | 10:30 | 11:00 | 11:30 | 12:00 | 12:30 | 13:00
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1OLIMPIJSKI DZIESIĘCIOBÓJ LUBELSKIPaweł Wójcik
Michał Mrozowski
Krista Repelewska
Ksawery Zaborski
Tomasz Pikula
00:49:01.20
00:50:09.70
00:53:47.55
00:54:41.50
00:59:01.05
04:26:39.000
2OLDBOYS KOZIENICEPaweł Jasik
Albert Płachta
Grzegorz Wawer
TOMASZ WALENCIK
Mateusz Kocyk
00:50:28.90
00:52:53.90
00:55:19.60
00:58:49.85
01:00:47.70
04:38:16.000
3SPARTAŃSKA DZICZMarek Czarnik
Krzysztof  Miszka
Przemysław Warzecha
Krzysztof  Sarad
Sabina Sarad
00:50:32.00
00:55:32.15
00:59:37.70
01:00:32.45
01:08:49.35
04:55:02.000
4DZIKI ELKOMGrzegorz Drogosz
Dawid Majewski
Łukasz  Ronduda 
Michał  Krajewski
Paweł  Gawlak
00:53:31.70
00:53:34.35
00:58:59.50
01:04:51.40
01:07:02.50
04:57:57.000
5POGOŃ SADŁOKamil Taborek
Jarek Jelonek
Konrad  Łyżwa
Jacek Wojteczek
Patryk  Gwóźdź
01:17:34.95
01:18:01.50
01:18:03.30
01:18:04.45
01:18:04.50
06:29:46.000
6ANULEMAŁGORZATA CHRZANOWSKA
ANNA KWIECIŃSKA
ANNA Dolega
DAMIAN ŚRODA
IZABELLA GŁOGOWSKA
01:03:17.40
01:08:23.90
01:15:35.95
01:34:41.00
01:34:51.25
06:36:47.000
7ROZPĘDZENIMirosław  Pułkowski
Jakub Śmietanka
Joanna Kwaśnik
Grzegorz Rusinowski
MAŁGORZATA BOLEK
01:14:10.30
01:14:10.45
01:22:43.40
01:23:06.80
01:23:07.15
06:37:16.000
8AMATORZYNorbert  Kiraga
Dawid Rusek
Izabela Mąkosa-Rusek
Jolanta  Kopeć 
Barbara Przybyszewska
01:16:57.55
01:17:37.60
01:21:04.25
01:21:05.80
01:21:08.55
06:37:51.000
9ALOSHKI WARKAEWA LECH
Aneta  Ulijasz
Kinga Ogonowska
Magdalena  Zarzycka 
Anna Tulo
01:21:55.55
01:21:56.15
01:21:56.15
01:21:56.15
01:21:56.35
06:49:39.000
10KCAL OF DUTYWeronika Kowalczyk
Gabriela Kowalczyk
Iza Kamińska
Mateusz Kowalczyk
Łukasz Mergner
01:21:24.10
01:22:32.55
01:22:35.35
01:22:39.05
01:22:40.00
06:51:50.000
11TEAM DWA OGNIE WARSZAWABeata  Slupek
Leszek  Olszewski
Daniel Poreda
Paulina Zysk-Lisica
Annemarie  Vanlangendonck
01:17:11.55
01:17:13.35
01:27:00.40
01:27:04.60
01:27:05.05
06:55:33.000
12MAGJarosław Augustyniak 
Katarzyna  Cieślak
Kryspin  Cieślak 
Przemysław  Lemczak
Anna  Gać
01:26:20.85
01:26:26.80
01:26:27.25
01:26:27.40
01:26:28.10
07:12:08.000
13FAJTERKIMichał  Naporowski
Aneta Kiełtyka 
Dagmara Kaplarna 
Małgorzata Sanocka
Agnieszka  Cieśla
01:28:27.30
01:28:28.20
01:28:28.20
01:28:28.20
01:28:28.80
07:22:19.000
14DZIKJOHN TEAMAdrian John
Ludmiła  John 
Agata  Gawędzka
Tomasz  Buga
Aleksandra  Nawrocka
01:28:50.90
01:28:51.10
01:28:51.20
01:42:48.70
01:51:26.30
08:00:46.000
15SHARK TEAMAdam Trynda
Marcelina  Trynda
Elżbieta Trynda
Monika Kucharska
Maksymilian Trynda
01:39:18.55
01:39:18.60
01:39:18.90
01:42:47.70
01:42:53.65
08:23:34.000
Znaleziono 15 wynik(ów)