DYCHA NA JELENI SKOK 2018
IV FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-06-03
Miejsce : Cisna
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 314
Wystartowało : 251
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 250
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Pracownik lasów | K14 | M14 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LISTOPAD Dariusz 4243M401M 100:00:0100:49:55.6500:49:57.00 4:3213,2
2SKÓRA Tomasz 4208Skórzec BiegaM402M 400:00:0200:54:38.4500:54:41.00+00:04:444:5812,1
3WALASEK Grzegorz 4255M403M 500:00:0200:54:42.9000:54:45.70+00:04:484:5812,1
4JAREMA Robert 4187Lokomotiv MajdanCISNAM404M 1500:00:0200:58:03.6500:58:05.70+00:08:085:1611,4
5NOWAK Artur 4056A&G Carp TeamGDYNIAM405M 1700:00:0200:58:38.6000:58:41.30+00:08:445:1911,3
6MAJER Damian 4248M406M 2000:00:0201:00:05.5001:00:08.35+00:10:115:2711,0
7ANTOSZ Bogdan 4285M407M 2400:00:0601:02:33.7501:02:39.75+00:12:425:4110,6
8KŁOSIŃSKI Rafał 4238M408M 2700:00:1401:04:01.4001:04:16.25+00:14:195:4910,3
9CYTACKI Dawid 4289M409M 3000:00:0401:04:36.6501:04:41.60+00:14:445:5210,2
10JAŁOCHA Michał 4133LUBLINM4010M 3200:00:0201:05:03.6501:05:06.60+00:15:095:5410,1
11KUŹMA Krzysztof 4209M4011M 3400:00:1401:04:56.2501:05:10.45+00:15:135:5410,2
12WRÓBEL Bartłomiej 4200M4012M 3900:00:0101:06:52.1001:06:53.10+00:16:566:049,9
13NAWROCKI Marcin 4098CrossFit Z16LUBLINM4013M 4000:00:0701:07:57.2001:08:04.35+00:18:076:109,7
14SKÓRA Michał 4081ŁOPUSZKAM4014M 4400:00:0601:09:52.9001:09:59.50+00:20:026:219,4
15KAPRAL Adam 4195Mks HaliczLUTOWISKAM4015M 4600:00:0901:09:54.8001:10:04.10+00:20:076:219,4
16KOŁODZIEJCZYK Tomasz 4154Adidas Runners WarsawWARSZAWAM4016M 4700:00:1601:10:47.8501:11:04.60+00:21:076:269,3
17KUCHARSKI Piotr 4094Amator - niezrzeszony, czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!DESZCZNOM4017M 4800:00:0601:11:24.8501:11:31.65+00:21:346:299,2
18PIECH Krzysztof 4244M4018M 5200:00:2601:12:42.3001:13:09.00+00:23:126:369,1
19DROZD Krystian 4224M4019M 5600:00:1301:13:13.6001:13:27.50+00:23:306:399,0
20MOSÓR Mariusz 4159Lisy PustyniKLUCZEM4020M 5900:00:1401:13:38.1501:13:52.40+00:23:556:419,0
21KAŁUŻNY Andrzej 4057SANOKM4021M 6300:00:0301:15:21.4501:15:24.95+00:25:276:518,8
22DANAK Przemysław 4237M4022M 6900:00:0301:17:45.1001:17:48.55+00:27:517:048,5
23MAŁEK Piotr 4269M4023M 7000:00:0401:17:49.2501:17:53.50+00:27:567:048,5
24WOJCIECHOWSKI Andrzej 4270M4024M 7100:00:0301:17:50.2501:17:53.95+00:27:567:048,5
25WITKOWSKI Mariusz 4274M4025M 8000:00:1501:20:08.6001:20:23.80+00:30:267:178,2
26PIETRUCZANIS Paweł 4021KS Aktywni WęgrówWĘGRÓWM4026M 8200:00:2501:21:20.1501:21:45.70+00:31:487:238,1
27MAJKOWSKI Marcin 4142GDYNIAM4027M 8800:00:1201:23:39.5501:23:52.00+00:33:557:367,9
28SCHILLER Fryderyk 4036Schody HiszpańskieMIKOLOWM4028M 9100:00:1701:24:58.9001:25:16.10+00:35:197:437,8
29BIAŁEK Robert 4272M4029M 9300:00:1601:25:58.4501:26:14.50+00:36:177:487,7
30PRZYBYLSKI Marcin 4293M4030M 9400:00:1501:26:04.8501:26:20.60+00:36:237:497,7
31BOCEK Sławomir 4105BOGUCHWAŁAM4031M 9700:00:2301:27:11.9501:27:34.95+00:37:377:557,6
32TKACZYK Wojciech 4216JEDLICZEM4032M 10100:00:0901:29:02.3001:29:12.15+00:39:158:057,4
33ŁOPĄG Jerzy 4220M4033M 10200:00:1001:29:07.8001:29:18.15+00:39:218:067,4
34KOTARSKI Krzysztof 4060KotaryDASZEWICEM4034M 10500:00:1401:29:14.1501:29:29.00+00:39:328:067,4
35KŁOSIEWICZ Wojciech 4089ELBLĄGM4035M 10600:00:2101:29:40.8501:30:02.70+00:40:058:097,4
36JĘCZMIŃSKI Adam 4063KIELCEM4036M 10700:00:1201:29:52.2001:30:04.55+00:40:078:107,3
37MARASEK Adam 4110KIELCEM4037M 10800:00:1301:29:51.5001:30:04.75+00:40:078:107,3
38JAROSZ Grzegorz 4102ŁÓDŹM4038M 10900:00:1401:30:28.8001:30:43.05+00:40:468:137,3
39KACZKIEWICZ Damian 4281M4039M 11100:00:2401:30:42.4001:31:07.25+00:41:108:147,3
40ADAMOWSKI Jacek 4290M4040M 11200:00:2301:30:43.6501:31:07.40+00:41:108:147,3
41FRANKOWSKI Dariusz 4113GLIWICEM4041M 11400:00:0801:33:44.4001:33:52.70+00:43:558:317,0
42BRZEZIŃSKI Andrzej 4015NOWA BIAŁAM4042M 11500:00:0401:34:30.8501:34:35.70+00:44:388:357,0
43JAWOREK Dariusz 4271OTK RzeźnikM4043M 11700:00:2301:35:25.5501:35:48.60+00:45:518:406,9
44SANCHEZ Jordi 4260M4044M 11800:00:1201:35:46.3001:35:58.30+00:46:018:426,9
45PAKOSIŃSKI Krzysztof 4162Run Team ChmielnikBUSKO ZDRÓJM4045M 11900:00:1101:38:11.1501:38:22.85+00:48:258:556,7
46KOCHNOWSKI Marek 4236M4046M 12100:00:2601:41:25.6001:41:52.40+00:51:559:136,5
47SIEŃCZYK Marcin 4265M4047M 12400:00:1001:45:15.3501:45:25.80+00:55:289:346,3
48JAKÓBCZYK Andrzej 4076LUBLINM4048M 12900:00:0801:56:26.7501:56:35.40+01:06:3810:355,7
Znaleziono 48 wynik(ów)