DYCHA NA JELENI SKOK 2019
V FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-06-22
Miejsce : Cisna
Dystans : 10.8 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 491
Wystartowało : 396
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 396
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Pracownik lasów | K14 | M14 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FOREMSKI Sławomir 5073TORUNM501M 3700:00:0301:06:38.6001:06:42.15 6:039,9
2HRYSZKO Robert 5097Train For SkillsSANOKM502M 3800:00:1501:06:38.5501:06:53.90+00:00:116:039,9
3WOŹNIAK Janusz 5353PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM503M 5700:00:0701:10:27.4501:10:34.70+00:03:526:249,4
4JAGODA Mateusz 4975SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM504M 6200:00:1501:11:13.1001:11:28.45+00:04:466:289,3
5DOMISZEWSKI Wojciech 4968USTRZYKI DOLNEM505M 7000:00:0501:14:16.8001:14:22.20+00:07:406:458,9
6KUBASIEWICZ Artur 5165WARSZAWAM506M 9900:00:0900:01:0001:18:13.7501:18:23.65+00:11:417:018,5
7ABULEWICZ Wojciech 5456Trening Studio 17WROCŁAWM507M 10400:00:0501:19:14.8001:19:20.75+00:12:387:128,3
8GOŁĄBIOWSKI Jarek 5081Biegacze Świnoujście/ Wkurw-teamŚWINOUJŚCIEM508M 13300:00:3200:00:3001:25:44.5501:26:17.10+00:19:347:457,7
9JAGODA Adam 4974CHORZÓWM509M 13500:00:3401:26:26.0501:27:01.00+00:20:187:517,6
10BUGAŁA Robert 5035Solid House LublinLUBLINM5010M 13600:00:2901:26:33.0001:27:02.85+00:20:207:527,6
11MARAS Ladislav 5457Maras teamM5011M 13700:00:3401:26:31.0001:27:05.65+00:20:237:517,6
12JAROSZ Grzegorz 4370ŁÓDŹM5012M 16500:00:2300:00:3001:38:23.0501:38:46.50+00:32:048:536,7
13DUSRACALK Milan 5459MARAS teamM5013M 16600:00:3401:38:40.3001:39:15.20+00:32:338:586,7
14MROZIŃSKI Andrzej 5427TARNOBRZEGM5014M 17300:00:1200:00:3001:40:43.3001:40:55.60+00:34:139:066,6
15PARADOWSKI Paweł 5227RZESZÓWM5015M 17800:00:1801:42:43.6501:43:01.85+00:36:199:206,4
16BĘDŹKOWSKI Marek 5017Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM5016M 19000:00:2601:46:05.2501:46:32.05+00:39:499:386,2
17MIKSZA Karol 5198Crossfiter Box ChełmCHEŁMM5017M 19800:00:1100:00:3001:50:38.1001:50:49.95+00:44:0710:006,0
Znaleziono 17 wynik(ów)