Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-09-21 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 8.091 km |
Zgłoszonych : | 93 |
Wystartowało : | 81 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 81 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOWAK Wojciech | 90 | WYSOKA | M18-35 | 00:00:01 | ||
2 | BROJ Marcel | 3 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M18-35 | 00:00:01 | |
3 | MISIAK Bartosz | 42 | Alpin Sport HOKA One One Team | CESKY TESIN | M18-35 | 00:00:01 | |
4 | CHRZANOWSKI Jan | 6 | UKS Dwójka Morena / Smaruj na Trening Team | GDAŃSK | M-Open | 00:00:01 | |
5 | KITA Michał | 27 | pędzący w miejscu | WROCŁAW | M36-49 | 00:00:02 | |
6 | PIŁAT Michał | 49 | BOLESŁAWIEC | M36-49 | 00:00:02 | ||
7 | SANIEWSKI Dariusz | 51 | UKL Ósemka Police | POLICE | M36-49 | 00:00:02 | |
8 | KOWALIK Andrzej | 32 | Bieg opolski | OPOLE | M36-49 | 00:00:02 | |
9 | IWASZCZYSZYN Tomasz | 20 | ratemytrail.com | WROCŁAW | M18-35 | 00:00:02 | |
10 | CYBA Rafał | 7 | CHORZÓW | M18-35 | 00:00:02 | ||
11 | WIŚNIEWSKI Marek | 68 | 12tri.pl | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:02 | |
12 | KUBICKI Igor | 77 | POZNAŃ | M18-35 | 00:00:02 | ||
13 | MIECH Szymon | 87 | Husaria Race Team | USTROŃ | M36-49 | 00:00:03 | |
14 | BROJ Adrian | 4 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M50+ | 00:00:03 | |
15 | NARWOJSZ Arkadiusz | 43 | RYBNIK | M36-49 | 00:00:03 | ||
16 | PAWŁOWSKI Tomasz | 47 | DOBRZYCA | M36-49 | 00:00:03 | ||
17 | KOPACKI Grzegorz | 30 | WAŁBRZYCH | M18-35 | 00:00:03 | ||
18 | GARDENER Jacek | 16 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M50+ | 00:00:03 | |
19 | DZIEDZIC Krystian | 13 | WROCŁAW | M36-49 | 00:00:03 | ||
20 | ABULEWICZ Wojciech | 73 | Trening Studio 17 | WROCŁAW | M50+ | 00:00:03 | |
21 | KALEMBKIEWICZ Piotr | 24 | Mirotrans | WROCŁAW | M36-49 | 00:00:04 | |
22 | BUCZYŃSKI Mikołaj | 89 | BĘDZIN | M-Open | 00:00:04 | ||
23 | GRYGIEL Marek | 19 | JacekBiega Running Team | KRAKÓW | M36-49 | 00:00:04 | |
24 | MAŃKOWSKI Maciej | 78 | WROCŁAW | M36-49 | 00:00:04 | ||
25 | BROK Adam | 5 | STRONIE ŚLĄSKIE | M50+ | 00:00:05 | ||
26 | MASZTALSKI Jan | 41 | POZNAŃ | M36-49 | 00:00:05 | ||
27 | GODLEWSKI Tyberiusz | 17 | LUBSKO | M36-49 | 00:00:05 | ||
28 | JAZY Szymon | 23 | POZNAŃ | M18-35 | 00:00:05 | ||
29 | KLEPACZ Piotr | 28 | ŁÓDŻ | M50+ | 00:00:05 | ||
30 | STEPNIAK Tomek | 54 | STARGARD | M18-35 | 00:00:05 | ||
31 | JASICKI Julian | 69 | 40 Latek | TYCHY | M50+ | 00:00:05 | |
32 | ZALASIŃSKI Wiktor | 65 | CZĘSTOCHOWA | M18-35 | 00:00:06 | ||
33 | WOJRACH Marcin | 88 | Wilochteam | STRONIE ŚLĄSKIE | M18-35 | 00:00:06 | |
34 | NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz | 44 | ZĄBKI | M36-49 | 00:00:06 | ||
35 | SZYMANOWSKI Paweł | 57 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M18-35 | 00:00:06 | ||
36 | SROCZYŃSKI Jakub | 53 | Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska J. Sroczyński | POZNAŃ | M36-49 | 00:00:06 | |
37 | MARCINIAK Marek | 38 | Nadleśnictwo Legnica | CHOCIANÓW | M36-49 | 00:00:07 | |
38 | DZIUK Łukasz | 14 | SIETESZ | M18-35 | 00:00:07 | ||
39 | STRĄK Tomasz | 56 | WROCŁAW | M18-35 | 00:00:07 | ||
40 | BOSEK Paweł | 74 | BIELSKO-BIAŁA | M36-49 | 00:00:07 | ||
41 | DOMAŃSKI Sebastian | 79 | GDAŃSK | M18-35 | 00:00:07 | ||
42 | KLAV Marek | 80 | M50+ | 00:00:07 | |||
43 | MAZURKIEWICZ Jakub | 92 | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:08 | ||
44 | KRAJEWSKI Grzegorz | 33 | TNB | GŁÓWCZYCE | M36-49 | 00:00:08 | |
45 | JASTRZEBSKI Michal | 22 | JastRun | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:08 | |
46 | DERENCZ Michał | 10 | TŁUMACZÓW | M36-49 | 00:00:09 | ||
47 | KRUZEL Rafał | 71 | M36-49 | 00:00:09 | |||
48 | JASTRZĘBSKI Rafał | 93 | M36-49 | 00:00:10 | |||
49 | CHRÓŚCIAK Paweł Chróściak | 12 | TOMICE | M36-49 | 00:00:10 | ||
50 | CZOSNYKA Jarek | 8 | WARSZAWA | M50+ | 00:00:10 | ||
51 | KAPAK Jarosław | 82 | WYSOKA | M36-49 | 00:00:10 | ||
52 | ŻUBRZAK Jacek | 66 | ŁÓDŹ | M36-49 | 00:00:11 | ||
53 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 26 | Kolega Maćka Oława | OŁAWA | M36-49 | 00:00:11 |
Znaleziono 53 wynik(ów)