DZIKI WEEKEND 2020 - KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Dziki Weekend 2020
Organizator : Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik
Data : 2020-08-23
Miejsce : Police
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 513
Wystartowało : 435
Nie ukończyło : 84
Ukończyło : 351
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Nocny 5km | Dzienny 10km | Ekstremalny 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | Open K | Open M | K1 16-29 | M1 16-29 | K2 30-39 | M2 30-39 | K3 40-49 | M3 40-49 | K4 50-59 | M4 50-59 | K5 60+ | M5 60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MNocny 5kmDzienny 10kmEkstremalny 7.5kmSuma
punktów
     
1DYDEK Edyta 1159SKB DZIKSZCZECINK1 16-291K 33328
2POGORZELSKA Aleksandra 602Decathlon PiłaCHODZIEŻK1 16-292K 51011829
3WILK Anna 11210K1 16-293K 61491942
4POSZUMSKA Gabriela 903SZCZECINK1 16-294K 1121184079
5BRZESKA Ewa 998Hell's Heaven SzczecinSTRZELCE KRAJEŃSKIEK1 16-295K 17312546102
6PODOLAK Julia 908GRYFINOK1 16-296K 24415124116
7PIOTROWSKA Małgorzata 848GORZÓW WIELKOPOLSKIK1 16-297K 30695225146
8BEDNAREK Natalia 963Decathlon PiłaCZARNKÓWK1 16-298K 32396643148
9BIENIAS Emilia 947Ragnarok SzczecinSZCZECINK1 16-299K 34305385168
10LIASHENKO Liliia 752TrigymSZCZECINK1 16-2910K 372938104171
11MIKICIUK Natalia 799SZCZECINK1 16-2911K 44916153205
12ULASS Patrycja 786MIERZYNK1 16-2912K 48617575211
13PRABUCKA Weronika 1129Ukl Ósemka PolicePOLICEK1 16-2913K 51769654226
14SERKOWSKA Paulina 1101POLICEK1 16-2914K 57528597234
15DANILUK Małgorzata 809SZCZECINK1 16-2915K 58947076240
16WOJCIECHOWSKA Maja 1116SZCZECINK1 16-2916K 66829094266
17REBELKA Małgorzata 869POZNAŃK1 16-2917K 685648167271
18STACH Sara 959ZBĄSZYŃK1 16-2918K 8211311499326
19WIŚNIEWSKA Marta 585IHUHU TeamPŁOCKK1 16-2919K 837598154327
20LOBA Zuzanna 873DzikSWARZĘDZK1 16-2920K 855994175328
21DĄBROWSKA Paulina 744CHEŁMNOK1 16-2921K 876368213344
22WIŚNIEWSKA Sandra 1003GDYNIAK1 16-2922K 88133101112346
23KUCHARCZYK Paulina 782GRYFICEK1 16-2923K 9311299149360
23KAROL Monika 794LOSZKI I WARCHLAKIPOLICEK1 16-2923K 9390106164360
25KUŹMIŃSKA Weronika 696POLICEK1 16-2925K 98106102176384
26MICHALSKA Karolina 588Kompas TeamPOLICEK1 16-2926K 117166142171479
Niesklasyfikowani
MAJCHER Agata 596PIŁA TEAMPIŁAK1 16-2984 DNF0 DNF0 DNF DNF
PIEKARSKA Katarzyna 1053SKARBIMIERZYCEK1 16-29160 DNF0 DNF0 DNF DNF
HABRAT Barbara 816Akademia Wojsk LądowychKROSNOK1 16-297 DNF8 DNF0 DNF DNF
KISIEL Kamila 1103CHOCIWELK1 16-290 DNF33 DNF0 DNF DNF
OSTROWSKA Ewa 1068SZCZECINK1 16-29138 DNF126 DNF0 DNF DNF
TROJANOWSKA-BARAN Aleksandra 715SZCZECINK1 16-2933 DNF0 DNF15 DNF DNF
ADAMSKA Barbara 957Vo2 Max TeamSZCZECINK1 16-290 DNF0 DNF39 DNF DNF
GORYŃSKA Daria 950GDYNIAK1 16-290 DNF145 DNF207 DNF DNF
Znaleziono 34 wynik(ów)